НАЙ-ЧЕТЕНИТЕ НОВИНИ ДО 01:39


СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Видин в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Видин в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 14:19 | Агенция "Фокус"
Видин. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Белоградчик
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Белоградчик: 085024 и 085025, II 58107
На 07.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Втора 23, 5, 21, 1, 4, 11, 19, 9, 2, Георги С. Раковски 11, 17, 29, 8, 12, 15, 22, 27, 2, 19, 25, 10, 9, 21, 31, 29, 24, 20, 4, 26, 10, 18, 14, 28, 6, 13, Здравец 6, 6, 8, 3, 16, 2, 13, 5, 1, 20, 10, 2, 9, 14, 11, 3, Карловица 2, 47, 46, 6, 25, 14, 21, 16, 16, 30, 24, 53, 5, 9, 19, 29, 12, 22, 34, 28, 10, 1, 7, 4, 34, 8, 20, 36, 13, 11, 15, 17, 1, 39, 18, 13, Княз Борис I, Парцел 6 Кв 3, Съединение 20, 24, 14, 5, 18, Трета 7, Трети Март 87, 54, 90 В, 72, 59, 86, 54, 60, 64, 63, 86, 79, 62, 84, 70, 67, 68, 78, 65, 70, 53, 71, 81, 66, 55, 58, 55, 56, 50, 48, 52, 61, 82, 69, 82, 8, 69, Цоло Тодоров 41, 43
На 07.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крачимир: 41, Кв. 14, Втора 2, 5, 4, 3, Немия, Пета 1, Първа 6, 36, 11, 22, 34, 26, 17, 30, 93, 2, 19, 10, 20, 27, 13, 24, 8, 29, 38, 44, 71, 62, 88, 65, 90, 52, 96, 53, 84, 64, 106, 39, 35, 94, 41, 86, 100, 112, 60, 54, 42, 46, 66, 68, 48, 55, 37, 98, 69, 70, 102, 92, 20, 58, 56, Седма 1
На 07.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Пролазница: Втора 6, 10, 8, махала Среден Рът, махала Чуката, Осма 9, 11, 5, Пета 42, Първа 21, 8, 5, 6, 17, 29, 18, 27, 25, 23, 45, 31, 39, 16, 10, 7, 37, Седма 8, 10, 14, 12, 3, Трета 1
На 07.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Стакевци: 000502, 2-117006 Кв 117, Втора 4, 2, 3, 1, 10, Двадесет и Девета 6, 47, 45, 48, 18, Двадесет и Осма 1, Двадесет и Пета 9, 5, 6, 3, 9, 8, Двадесет и Първа 1, 3, 2, 5, 4, Двадесет и Трета 2, 1, Двадесет и Четвърта 3, 5, Двадесет и Шеста 3, 4, 5, Двадесета 1, Дванадесета 8, Девета 7. , 3, 4, 7, 2, Деветнадесета 1, 3, 4, 2, 5, Единадесета 2, 5, 6, 4, Осемнадесета 1, 3, 2, Осма 1, Пета 11, Петнадесета 3, Първа 113, 18, 1, 100, 118, 23, 82, 102, 97, 10, 77, 84, 73 Б, 108, 104, 67, 127, 112, 25, 66, 115, 98, 126, 147, 92, 105, 75, 80, 21, 111, 86, 93, 79, 129, 87 А, 117, 85, 110, 103, 89, 7, 88, 120, 123, 121, 137, 149, 182, 133, 150, 178, 183, 173, 181, 144, 167, 170, 148, 152, 153, 180, 134, 136, 171, 168, 164, 125, 143, 159, 139, 160, 103, 142, 146, 135, 179, 185, 198, 184, 166, 157, 161, 177, 47, 136, 71, 68, 48, 44, 38, 64, 61, 51, 73 А, 55, 52, 58, 56, 23, 63, 57, 73, 22, 67, 49, 66, 43, 36, 62, 40, 54, 46, 59, 60, 183, 72, 69, 45, Седемнадесета 5, 4, 6, 2, 1, Трета 9, 11, 5, 2, 1, 8, 4, Тридесет и Осма 22, 20, 18, 14, 6, 2, 4, 12, Тридесет и Пета 3, 7, Тридесет и Първа 13, 4, 14, 9, 12, 3, 1, 25, 10, 11, 24, 5, 26, Тридесет и Седма 4, 2, 5, 1, 8, 3, 7, 7, Тридесет и Трета 3, 4, Тридесет и Четвърта 15, 9, 3, 5, 1, 11, Тридесета 6, 3, 4, 2, 1, 5, Тринадесета 1, 3, 1, Четиринадесета 19, 12, 15, 3, 11, 17, 13, 10, 16, 14, 90, Шеста 11, 6, 1, 10, 3, 9, 7, 5, 8, Шестнадесета 4, 1, 3, 6, 8, 5, 7
На 07.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Чифлик, Общ. Белоградчик: XII-130, Кв. 3, Втора 36, 38, 22, 18, 10, 12, 26, 17, къща , Двадесет и Първа 12, 16, 14, 32, Двадесет и Седма 41, 17, 43, 19, 1, 69, 15, 18, 23, 21, 14, 5, 6, 16 Имот 053005, 13, 8, 7, 3, 2, 10, Двадесет и Трета 1, Двадесет и Четвърта 2, 7, Двадесет и Шеста 32, 34, 87, 43, 52, 39, 40, 32, 33, 22, 86, 31, 41, 21, 30, 54, 60, 38, 46, 85, 49, 73, 67, 81, 84, 68, 42, 45, 48, 63, 83, Двадесета 12, 6, 5, 18, 2, 8, 3, Дванадесета 14, Девета 1, 2, Деветнадесета 13, 9, 6, 19, 10, 21, 29, 8, 31, 5, 12, 30, 27, 32, 25, 7, 13, 9, 10, 11 Извос Вилна Зона Мъркашница, Десета 4, Единадесета 3, 7, 17, Извос, М-Ст Извос УПИ Vі-76 Кв. 17, Осма 3, 2, 8, Пета 8, Първа 54, 42, 46, 59, 64, 39, 62, 82, 26, 52, 58, 25, 29, 68, 66, 60, 41, 3, 38, 61, 44, 36, 49, 5, Седемнадесета 2, 4, 8, Тридесет и Първа 4, 6, 2, Тридесет и Четвърта 39, 13, 17, 23, 19, 21, 5, 6, 10, 16, 14, 9, 4, 8, 13, 1, 7, 3, 11, 12, 15, 2, 20, 25, Тридесета 2, 11, 9, 13, Тринадесета 5, 1, 6, 3, 7, 10, 7, 10, УПИ VIII-88 Кв. 10, УПИ -XV-150, ХIII-150 24, Шестнадесета 6, 4
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Съединение 20, 24, 5, 18
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Праужда: Втора 16, 5, 20, 6, 23, 3, 9, 13, 10, 24, 2, 1, 25, 28, Девета 1, Деветнадесета 7, 8, 5, Единадесета 3, 29, 19, 10, 9, 24, 13, 21, 27, 26, 23, 25, 5, 3, Осемнадесета 9, 1, 11, 7, Осма 1, 3, Пета 9, 5, 3, Първа 2, 1, 18, 13, 28, 8, 15, 9, 30, 17, 32, 15, 38, 21, 56, 35, 29, 19, 36, 23, 37, 39, 33, 31, 52, Седемнадесета 21, 15, 30, 6, 28, 24, 16, 17, 9, Седма 3, 2, 4, 16, 8, 14, Трета, Четвърта 2, Четиринадесета 3, 5, Шеста 2, 6, Шестнадесета 6, 2, 16
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Вещица: Дванадесета 2, 12, 11, 1, Десета 2, Осма 1, Първа 53, 52, 98, 32, 122, 23, 14, 94, 108, 47, 16, 92, 65, 40, 45, 36 къща , 57, 7, 49, 30, 88, 106, 63, 38, 90, 104, 27, 102, 46, 28, 44, 70, 100, 51, 15, 34, 96, 50, 110, 59, 17, 43, 55, 124, Седма 3, 1, 4, Трета 4, 2, 6, 8, Тринадесета 5, 3, 7, 4, Четвърта 2, Четиринадесета 16, 2, 18, Шеста 5, 4, 2, 7, 9, 10, 34, 1, 8, 6
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Върба, Общ. Белоградчик: Ix-87 Кв. 21, Десета 4, Първа 45, 23, 4, 32, 39, 6, Седма 3, 4, Тринадесета 6, Шеста 6, 3
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Ошане: Втора 4, 15, 12, 7, 5, 8, 9, 19, 17, 6, 11, Дванадесета 1, 2, 9, Девета 9, 13, 2, 15, Десета 7, 2, 12, 18, 9, Единадесета 1, 3, махала Горния Край 2, 1, Осма 4, 10, 8, 2, 7, 6, Пета 6, 4, 3, 9, 1, 8, 7, Петнадесета 3, 4, 1, Първа 28, 16, 67, 81, 6, 25, 20, 26, 23, 44, 37, 58, 74, 62, 31, 40, 73, 35, 3, 29, 48, 84, 24, 39, 63, 54, 5, 84а, 22, 38, 78, 46, 52, 79, 10, 2, 1, 12, 42, 57, 59, 75, 9, 45, 71, 47, 49, 14, 30, 33, 82, 11, 65, 32, 51, 8, 53, Седма 5, 9, 1, 10, 8, 11, 2, 7, Стопански Двор, Трета 1, 7, Тринадесета 10, 1, 16, 17, 20, 2, 3, Четвърта 5, 1, 2, 9, Четиринадесета 2, 1, 4, 10, Шеста 4, 2
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Рабиша: 2 - 58107, Вилна Зона, Втора Ресторант и Мотел, 10, 5, 12, 13, 11, 7, 6, Втора Вилна 10, 13, 17, 3, 19, 12, 14, 29, 6, 21, 23, 7, 15, 16, 20, 30, 18, 5, 2, Двадесет и Втора 40, 3, 4, 14, 7, 39, 13, 11, 10, 17, 15, 2, 9, 40, 20, 26, 21, 28, 27, 24, 23, 6, 8, Двадесет и Девета 8, Двадесет и Пета 25, 2, 1, Двадесет и Първа 4, 19, 7, 16, 19 А, 2, 13, 11, 20, 5, 18, 14, 8, 3, 1, 6, 10, 11, 35, Двадесет и Седма 1, 3, Двадесет и Трета 2 А, 4, 3, 1, 2, 2 А, Двадесет и Четвърта 1, 4, Двадесет и Шеста 2, 3, Двадесета 10, 11, 12, 19, 17, 12, 19, 10, 5, 6, 9, 3, 13, 15, Девета 1, 3, 4, 9, Деветнадесета 19, 18, 11, 28, 21, 15, 20, 17, 19 А, 15 А, 24, 23, 16, 14, 10, 12, 9, 19, 14, Десета 18, 16, 22, 10, Единадесета 17, 15, 11, 13, 7, Осемнадесета 4, 5, 2, 6, 6 А, 3, Осма 10а, 18 Б, 9, 16, 6, 7, 10, 18 А, 20, 22, 8, 12, 2, 3, 20 А, 14, 2, Пета 6, 4, 12, 27, 14, 21, 7, 10, 9, 2, 19, 8, 63, 63 А, 26, 36, 57, 49, 28, 47, 33, 20, 43, 30, 51, 24 А, 39, 37, 35 А, 32, 36 А, 430, 53, 38, 34, 35, 22, 55, 28 А, Петнадесета 1, 3, 5, Първа 48, 46, 50, 42, 44, 38, 6, 20, 28 А, 10, 23, 17, 25, 17 А, 21, 15, 25 А, 32, 26, 24, 19, 8, 28, 5, 30, 40, 36, 3, 14, Първа Вилна 10, 17, 9, 32, 24, 7, 28, 30, 20, 22, 13, 21, 18, 25, 15, 6, 11, Седемнадесета 14, 6, 10, 4, 8, 12, Седма 3, 31, 26, 25, 28, 33, 39, 27, 37 А, 22, 19, 30, 37, 21, 11, 18, 20, 29, 12, 10, 14, 17, Трета 28, 29, 20, 31, 21, 26, 34, 30, 12, Трета Вилна 6, 2, 5, 4, 7, 10, 3, 8, Тридесет и Втора 3, 8, 8, 7, 4, Тридесет и Първа 10, Тридесета 1, 3, УПИ 135010, Четвърта 19, 21, 22, 20, 24, 28, 23, 18, 26, 14, 25, 16, 17, 19, 26, Четвърта Вилна 6, 1, 7, 11, 9, Шеста 4, 16, 26, 12, 28, 30, 18, 20, 32, 24, 6, 14, 1, 2, 7, 31, 5, 46, 32, 54 А, 27, 50, 52, 48, 46 А, 50 А, 25, 15, 40, 23, 54, 21, 17, 19, Шестнадесета 3, 2, 10, 6, 8, 3, 3, 36, 0, УПИ Ххх260 Кв. 10
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Раяновци, Общ. Белоградчик: Втора 8, 6, 2, 10, 7, Двадесет и Втора 4, 16, 4, 2, 1, Двадесет и Осма 32, 12, 11, 27, 4, 14, Двадесет и Седма 70, Двадесет и Четвърта 4, 2, Двадесет и Шеста 4, 3, Дванадесета 6, 8, Девета 1, 3, Деветнадесета 11, Десета 1, 7, 14 А, 1, 4, 2, 10, 8, Единадесета 13, 15, 1, 9, 6, 23, 5, махала Барата 7, 8, 10, 4, 1, 6, 9, 4, махала Долна Дъбрава 7, 15, 6, 4, 8, махала Средна Дъбрава 13, 19, 17, 2, 15, 12, 7, 4, 18, 7, махала Стублица 10, 6, 3, 4, 12, 2, 5, 11, 14, 7, 1, 9, 13, махала Щукарски 3, 1, 3, Осма 4, 1, 5, 7, 10, Пета 37, 44, 17, 55, 59, 3, 75, 55 А, 19, 27, 23, 32, 30, 63, 34, 13, 44, 25, 27 А, 11, 41, 42, 47, 77, 8, 2, 26, 37, 29, 9, 67, 18, 21, 28, 4, 73, 16, 33, 69, 31, 17 А, 10, 17, 39, 22, 7, 35, 71, 56, Първа 3, 37, 25, 23, 1, 27, 9, 5, 39, 15, Седемнадесета 4, Седма 8, 11, 1, 2, 4, Трета 16, 20, 8 А, 12, 6, 14, 8, 10, 1, 4, 9, 5, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 7, ул. Десета№14а УПИ VI-47 Кв. 20, Четвърта 7, 5, Четиринадесета 11, Шеста 10, 23, 14, 12, Шестнадесета 11, 9, 17, 1
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Сливовник: махала Атанасова Падина 48, 11, махала Мунча 57, 6, 2, 4, 7, ПИ 82, Първа 17, 29, 19, 59, 18, 53
На 09.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Струиндол: Първа 25, 44, 65, 56, 7, 80, 15, 50, 54, 42, 43, 30, 81, 85, 74, 18, 38, 24, 64, 32, 8, 40, 27, 58, 68, 23, 5, 84, 14, 67, 49, 70, 19, 45, 37, 3, 66, 47, 28, 2, 78, 51, 69, 20, 55, 4, 22, 26, 79, 6, 59, 36, 62, 16, 73, 77, 17, 61, 10, 13, 31, 52, 82, 29
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белоградчик: Крилатица 11, Мислен Камък Извън Града
Община Брегово
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Връв: Адалберт Антонов 12, 4, 1, 6, Александър Димитров 8, 24, Антон Иванов 5, 6, 1, 3, 7, 2, 4, 8, Асен Балкански 3, 2, 6, 1, 4, Асен Халачев 2, 7, 5, 4, Асен Халачев 1, Боян Чонос 3, 1, 4, 2, 6, Братя Миладинови 2, 1, 4, Васил Друмев 26, 2, Васил Коларов 8, 10, 7, 14, 1, 9, 12, 3, Васил Левски 13, 2, Вела Пеева 1, Вела Пеева 2, 4, 5, 3, 7, 1, Виктор Юго 3, 2, Витко Иванов 7, 2, Гаврил Генов 1, 2, Генерал Владимир Заимов 2, Генерал Гурко 6, 7, 8, 2, 5, 10, Гео Милев 6, Гео Милев 4, 2, Георги Бенковски 2, 1, Георги Димитров 31, 42, 35, 38, 16, 33, 45, 27, 29, 34, 48, 36, 39, Георги Димитров 5, 58, 9, 3, 19, 25, 21, 16, 13, 18, 2, 1, 30, 10, 15, Георги Динов 9, 7, 14, Георги Динов 5, 12, 1, 2, 6, 3, Георги Кирков 1, Георги С. Раковски 3, Граф Игнатиев 3, 2, Д-Р Петър Берон 1, Девети Септември 17, 7, 5, 2, 11, 1, 9, 15, Димитър Благоев 12, 39, Димитър Благоев 14, 7, 9, 12, 10, 3, 8, 2, 11, 5, 16, 4, 6, Димитър Благоев 21, 32, 47, 51, 17, 22, 34, 28, 43, 57, 33, 53, 46, 26, 25, 24, 19, 39, 48, 29, 15, 41, 35, 23, 30, Димитър Полянов 4, 1, 2, 3, Дунав 9, Дунав 8, 2, 9, 1, 4, Иван Вазов 11, 14, 18, 24, 10, 4, 2, 8, 9, Иван Гюнкин 10, 12, 4, 6, 5, 3, 9, 8, 2, Индже Войвода 4, 6, 2, Йордан Данов 2, 10, 6, 4, 3, 8, Йорданка Николова 1, Кирил и Методий 7, Кирил и Методий 3, 15, 12, 5, 7, 8, 4, 2, 1, 6, 18, Климент Охридски 9, 7, 5, 1, Комсомолска 10, 13, 11, 2, 8, 9, 3, 4, 6, 1, 7, 22, 5, Коста Йорданов 2, 4, Кочо Честименски 11, 13, 3, 2, Ленин 4, 2, 6, Лиляна Димитрова 2, 1, Мико Нинов 6, 1, 10, Митко Палаузов 5, 1, 6, Найден Геров 2, 4, 1, Неофит Рилски 2, 1, Никола Й Вапцаров 7, 4, 2, 1, 5, Панайот Волов 1, Панайот Хитов 3, Панайот Хитов 7, 5, 9, 1, 2, Патриарх Евтимий 1, 4, 2, Пеньо Пенев 5, Пеньо Пенев 3, Станке Димитров 5, Тодор Каблешков 1, 3, Тодор Младенов 13, 12, 2, 6, 11, 7, 28, 25, 32, 21, 40, 33, 15, 5, 19, 31, 20, 22, 4, 17, 27, 30, 10, Тодор Младенов 19, Толбухин 2, 5, 3, Хаджи Димитър 2, Хан Аспарух 9, 5, 1, 6, 4, 8, 2, 3, 10, Хан Крум 4, 3, 2, Христо Ботев 1, Христо Ботев 3, 5, 4, Христо Смирненски 4, 6, 3а, Шипка 5, 4, УПИ 4-71 Кв. 3
Община Видин
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Видин: Байкал 34, 15, 11, 26, 2, 21, 32, 16, 20, 40, 17, 9, 6, 8, 10, 5, 12, 44, 23, 19, 18, 24, 42, 3, Батак 2, 1, Бачо Киро 24, 3, 16, 5, 6, 3, 26, 9, 10, 14, 12, Безименна ТП Битова Керамика /Алико/, МТП Стара Планина /Махалата/, Букет 1, Волга 2, 3, 10, 6, 12а, 18, 16, 8, 10, 12, 20, 7, 11, 2, 5, Гларус 2а, 3, 2, Детелина 8, Заря 6, 18, 1, Младост 4, 19, 10, 7, 1, 16, 9, 8, Независимост 7, 5, Околчица 10, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 9, 2, Пушкин 4а, 7, 6, 4, 5, 20, 10, 1, 11, Работническа 2, 12, Рила 1, 5, 7, 3, 4, 6, 4, Росица 60, 21, 41, 40, 31, 45, 52, 38, Ружа 34, Свобода 1, 3, Стара Планина 34, 9, 37, 39, 35, 13, 26, 18, 14, 6, 35а, 19, 16, 43, 1, 38, 15, 34, 29, 5, 32, 21, 8, 4, 24, 7, 23, 30, 31, 10, 3, 11, 49, 2, 45, 22, 12, 9 А, Стефан Малиновски 6, Цар Иван Асен II 136, 134, 124, 51, 130, 128, 24, 142, 126, 122, Чайка 15, 3, 5, 1, 8, 11, 24, 2, 28, 13, 35, 13
На 07.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Видин: 1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Винарово, Общ. Ново Село: 156023, Втора 33, 29, 41, 31, 34, 64, 13, 22, Двадесет и Втора 2, 1, Двадесет и Девета 2, 1, Двадесет и Осма 1, 3, 5, Двадесет и Пета 20, 5, 1, 3, 4, Двадесет и Първа 2, 1, 6, 4, Двадесет и Седма 8, 1, 2, Двадесет и Трета 4, 6, 1, 8, 2, Двадесет и Четвърта 2, 4, 1, 6, Двадесет и Шеста 5, 2, Двадесета 8, 10, 2, Дванадесета 6, 1, 15, 7, 13, 10, 43, Девета 1, 14, 16, 8, 3, 12, 10, 9, Деветнадесета 9, 5, 8, 4, 6, 2, 3, 1, 7, Десета 19, 24, 26, 13, 17, 10, 22, 18, 6, 9, 12, 13, 5, 7, 3, 8, 4, 11, 14, 16, Единадесета 4, 1, 6, 13, 10, 2, 8, Осемнадесета 4, 5, 6, 7, къща , 12, 3, Осма 14, 1, 16, 8, 2, Пета 57, 28, 25, 38, 30, 53, 17, 26, 47, 69, 67, 8, 51, 63, 21, 40, 22, 61, 18, 36, 65, 34, 55, 29, 43, 49, 32, 24, 6, 73, 1, 9, 91, 83а, 85, 83, Петнадесета 12, 10, 6, Първа 52, 104, 46, 99, 54, 21, 28, 16, 18, 19, 20, 27, 6, 15, 9, 4, 10, 8, 30, 23, 26, 25, 5, 17, 7, 104, 107, 99, 14, 124, 96, 134, 11, 101, 105, 122, 80, 97, 100, 87, 118, 115, 103, 81, 29, 3, 32, 5, 70, 50, 37, 64, 69, 44, 72, 77, 66, 40, 47, 43, 39, 53, 55, 33, 36, 34, 76, 12, 74, 58, 38, 79, 75, 41, 49, 35, 48, 42, 68, 56, 63, 65, Седемнадесета 10, Седма 3, 1, 13, 4, Трета 17, 4, 1, 11, 2, 5, 33, 17, 19, 29, 21, Тридесет и Втора 3, Тридесет и Първа 5, Тринадесета 10, 14, 40, 17, 9, 1, 15, 7, 26, 24, 32, 4, 8, 11, 6, 19, 30, 9, 50, 44, 48, Четвърта 3, Четиринадесета 7, 11, Шеста 4, 2, 8, 6, 3, 5, 1, Шестнадесета 3, 1, 2
На 07.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Неговановци: 210061, Втора 1, 7, 5, 3, 1, Двадесет и Втора 1, Двадесет и Девета 9, 8, Двадесет и Осма 5, 16, 14, 12, 10, Двадесет и Пета 6, 4, Двадесет и Първа 2, 21, 23, 11, 3, 14, 2, 8, 7, 6, 12, 5, 10, 15, 1, 4, 17, 9, Двадесет и Седма 2, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, 6, 5, 14, 7, 1, 9, 11, 4, 3, Двадесет и Шеста 3, 4, 1, 5, 10, Двадесета 4, 15, 5, 9, 7, 8, 3, 4, 2, 38, 1, Дванадесета 10, 2, 6, 8, 4, Девета 13, 11, 2, 2, 5, 13, 3, 1, Деветнадесета 3, 2, 1, 13, 5, До Училище, Единадесета 8, 6, Осемнадесета 4, 3, 8, 2, 1, Осма 2, 4, 3, 5, 1, Пета 4, 15, 8, 5, 1, 19, 2, 23, 11, 7, 31, 37, 18, 20, 29, 28, 35, 30, 39, 26, 41, 34, 91, 36, Петнадесета 5, 7, 1, 6, 4, 3, Първа 33 УПИ Vі-487, Кв. 7, 11, 42, 44, 6, 20, 3, 46, 34, 2, 9, 29, 27, 13, 35, 50, 8, 33, 40, 12, 25, 54, 5, 15, 24, 21, 30, 26, 36, 4, 22, 48, 7, 23, 1, 34, 2, Седемнадесета 3, 4, 1, Седма 4, 5, 7, 16, 2, 1, 14, 11, 6, 8, 12, 20, 4, 23, 13, 21, 50, 36, 40, 11, 15, 48, 46, 27, 20, 33, 22, 25, 52, 26, 38, Трета 6, 4, 2, 20, Тридесет и Първа 2, Тридесета 2, Тринадесета 1, 4, 2, 26, 3, УПИ 3 - 451 Кв 35, Четвърта 33, 47, 19, 39, 2, 5, 21, 20, 16, 35, 26, 41, 32, 7, 14, 22, 3, 9, 28, 30, 39 Б, 17, 8, 36, 37, 25, 6, 27, 29, 12, 55, 45, 47, 77, 48, 71, 59, 62, 58, 44, 60, 66, 40, 50, 70, 74, 75, 68, 56, 14, 65, 38, 78, 57, 49, 69, 73, 42, 46, 54, 67, 52, Четиринадесета 10, 5, 6, 1, 8, 2, 7, Шеста 3, 1, 2, 9, 6, 8, 10, 16, 36, 17, 38, 26, 34, 15, 25, 27, 24, 19, 14, 18, 11, 30, 13, 28, Шестнадесета 8, 4
На 07.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Флорентин: I-062032, Втора 15, 4, 9, 3, 11, 2, 1, 19, 7, 5, Дванадесета 21, 13, 14, 35, 22, 11, 1, 19, 16, 37, 7, 31, 2, 6, 4, 28, 3, 18, 12, 15, 20, 26, 24, 5, 10, 9, 39, Девета 3, 5, 1, 2, Десета 17, 6, 2, 5, 12, 18, 15, 16, 9, 4, 10, 7, 1, Единадесета 33, 17, 4, 15, 2, 9, 11, 5, 6, 7, Осма 9, 16, 17, 8, 3, 5, 2, 1, 13, 6, 12, 10, 15, 7, Пета 4, 11, 8, 1, 5, 2, 12, 3, 10, 9, 7, Първа 91, 98, 106, 129, 78, 113, 115, 50, 125, 103, 61, 63, 34, 83, 116, 54, 112, 105, 66, 109, 117, 127, 64, 59, 97, 99, 108. , 42, 58, 102, 110, 119, 3, 60, 75, 104, 87, 70, 48, 111, 56, 101, 143, 72, 52, 86, 120, 81, 65, 79, 89, 90, 76, 123, 107, 121, 84, 74, 100, 85, 94, 73, 95, 118, 88, 62, 77, извън регулация, 305, 21, 18, 43, 16, 23, 44, 35, 39, 22, 8, 30, 5, 20, 45, 37, 36, 29, 6, 41, 14, 32, 11, 38, 55, 3, 7, 33, 49, 47, 40, 46, 27, 42, 24, 31, 4, Седемнадесета 2, 1, Седма 27, 3, 9, 25, Стопански Двор Вишка, Тринадесета 12, 10, 3, 7, 2, 1, 5, 4, 14, УПИ -I-000032 Кв 62, Четвърта 15, 6, 25, 1, 4, 11, 5, 17, 13, 2, 19, 3, 8, 9, Четиринадесета 1, 6, Шестнадесета 5, 2, 1, 7, 4, 3
На 07.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Ясен, Общ. Ново Село: 008 До Плажната Ивица, 4 - 180 Кв 14, IV - 171 Кв. 18, Втора 1, 9, 3, 5, 4, 1а, 19, 15, Двадесет и Втора 46, 37, 73, 23, 36, 50, 29, 25, 36 А, 11, 23, 2, 5, 3, Двадесет и Пета 7, Двадесет и Първа 55, 4, 7, 2, 9, Двадесет и Седма 5, Двадесета 14, 3, 1, Дванадесета 8, 5, 9, 12, 15, 21, 39, 11, 2, 6, 1, 10, 20, 34, 22, 14, 17, 23, 13, 7, 4, 60, 46, 47, 59, 38, 2, 57, 4, 42, 55, 54, 56, 36, 50, 45, Девета 2, 17, 10, 6, 9, 11, 4, 23, 21, Деветнадесета 12, 25, 33, 27, 23, 9, 10, 5, Десета 7, 5, 9, 5, 15, Пета 6, 2, 18, 12, 4, 20, 8, 16, 10, Петнадесета 13, 23, 15, 10, ПИ 000007, Първа 2а, 12, 2, 10, 34, 86, 18, 14, 6, 16, 15, 20, 8, 54, 52, 6, 23, Седемнадесета 19, 1, 36, 6, 13, Седма 9, 5, 22, 12, 1, 24, 19, 15, Трета 1, 8, 12, 5, 4, 10, 3, 2, Тридесет и Втора 19, Тридесет и Четвърта 28, 26, 1, Тридесет и Шеста 1, Тринадесета 6, 10, 11, 3, 2, 15, 4, 12, 13, Четвърта 7, 1, 5, 6, Шеста 10, 21, 8, 19, 25, 6, 5, 20, 14, Шестнадесета 10
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Долни Бошняк: Втора 5, 2, Девета 3, Осма 2, Първа 36, 18, 43, 66, 57, 45, 70, 4, 10, 16, 48, 56, 44, 15, 29, 17, 47, 51, 28, 68, Тп-1 Долен Бошняк, 30, 9, Седма 4, 3, 5, 10, Трета 3, Тринадесета 1, Шеста 6
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Тополовец, Общ. Кула: Втора 34, 28, 42, 1, 19, 10, 5, 17, 2, 13, 27, 4, 23, 24, 6, 3, 26, 16, 21, 30, 18, 14, 12, 28, 20, 25, Дванадесета 5, 7, 4, 9, Девета 1, Десета 17, 7, Единадесета 4, 29, 5, 14, 7, 6, 27, 20, 31, 33, 9, 10, 2, 23, 8, 13, 18, 11, 25, 1, 3, 4, Осма 5, 3, 2, 11, Пета 6, Петнадесета 4, 11, 6, 10, 3, 9, 12, 8, 1, 2, Първа 28, 29, 38, 41, 21, 11, 30, 2, 50, 39, 17, 2, 14, 16, 20, 10, 3, 4, 18, 13, 6, 8, 9, 11, 7, 1, 12, 24, 26, 49, Седма 6, 10, 1, Трета 16, 10, 8, 4, 6, 13, 15, 14, Тринадесета 7, 6, 9, 12, 17, 17, 14, УПИ -VI Кв. 27, Четвърта 4, 2, 1, 9, 7, 17, 19, 15, 10, 6, 11, 13, Четиринадесета 11, 2, 12, 7, 13, 9, 15, Шеста 2, Шестнадесета 3, 3, 2, 9, 4, 5, 13, 11
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Видин: Имот № 024004 Екатте 14698
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Генерал Мариново: Втора 7, 1, 2, 3, 8, 17, 4, Дванадесета 8, 7, 3, 1, 4, 6, 5, 2, Девета 9, 15, 2, 11, 7, 6, 3, 5, 8, Десета 5, 3, Осма 4, 1, 2, Пета 21, Първа 14, 1, 144, 20, 9, 6, 23, 17, 16, 19, 8, 46, Тп-2 Г. Мариново, 35, 33, 37, 25, 29, 24, 15, 12, 26, 10, 31, 21, 18, 27, 34, 59, 26, 55, 36, 32, 38, 61, Ретранслатор, 53, 45, Тп-1 Г. Мариново, 28, 47, 6, 57, 40, 30, 63, 29, 51, 44, 42, 50, Седма 1, 3, Трета 25, 26, 28, 32, 2, 7, 24, 30, 1, 10, 3, 16, 22, 5, 18, 20, 14, Тринадесета 6, Четвърта 6, 4, Шеста 7, 2, 8, 12, 14, 6, 10, 1, 4, Пи57 Кв. 3
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Градец, Общ. Видин: Първа 208, УПИ I-7 Кв. 401
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Дружба: Втора 4, 9, 1, 3, 32, 28, 30, Двадесет и Втора 5, 3, 1, 1, 2, 3, 5, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 7, 5, 4, 1, 2, 3, Двадесет и Трета 6, 7, 4, 6, 3, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 2, Двадесета 1, 5, 2, Дванадесета 6, 2, 10, 8, 3, Девета 3, 4, Деветнадесета 4, 6, 2, 1, 3, Десета 3, 7, Единадесета 4, 3, 1, Осемнадесета 4, 2, 1, 6. , Осма 32, 5, 8, 3, 6, 10, 18, 16, 28, 30, 18, Пета 2, 4, 1, 5, 3, 6, 8, 10, 7, Петнадесета 8, 10, 2, 4, 6, Първа 21, 3, 28 Тп-2 Дружба, 26, 17, 14, 4, 16, 23, 24, 25, 10, 13, 9, 18, 7, 1, 12, 6, 22, 20, 11, 2, 15, 8, извън регулация, 31, 52, 60, 30, 2, 29, 35, 16, 38, 59, 51, 40, 21, 11, 53, 51 Тп-1 Дружба, 62, 46, 48, 42, 61, 32, 44, 47, 28 Тп-1 Дружба, 10, 58, 57, 54, 55, 39, 50, 41, 33, 28, 67, Седма 5, 4, 2, 10, 12, 1, 6, 8, Трета 4, 7, 10, 14, 12, 6, 3, 17, 19, Тринадесета 9, 10, 7, 4, 11, 8, 3, 16, 6, 1, 2, 12, 18, 14, 9, 7, 5, Четиринадесета 3, 1, 2, Шеста 7, 1, 5, 3, Шестнадесета 1, 4, 2, ПИ 009002
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Каленик, Общ. Видин: Втора 32, 6, 13, 30, 4, 11, 15, 4, 27, 29, 21, 33, 23, 39, 40, 42, Двадесета 15, Дванадесета 1, Девета 2, 3, 13, Деветнадесета 7, 1, Десета 4, 3, 2, 15, Единадесета 11, 3, 7, Осемнадесета 1, Пета 1, 2, 7, 32, Петнадесета 3, 13, 7, 1, 2, ПИ 102011, Първа 31, 11, 35, 60, 15, 33, 7, 13, Тп-2 Каленик, 16, 2, 11 А, 29, Тп-1 Каленик, 67, 36, 66, 73, 58, 44, 53, 37, 31, 32, 49, 61, 38, 41, 63, 52, 60, 6, Седемнадесета 4, Седма 1, Трета 25, 17, 18, 19, 9, 11, 13, 15, Тринадесета 2, 1, Четвърта 19, 14, 11, 13, 3, 12, Четиринадесета 1, 7, 2, 3, 1, Шеста 3, 2, Шестнадесета 2
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Новоселци: I - 37, Кв. 101, Втора 31, 6, 10, 8, 56, 7, 18, 4, 29, 16, 2, 5, 33, 15, 9, 9, Двадесет и Втора 11, 17, 25, 27, 29, 19, 9, 15, 6, 10, 8, 4, 3, 50, 10, 14, 17, Двадесет и Пета 22, 3, 9, 11, 14, 18, 12, 5, 7, 20, Двадесет и Първа 20а, 21, 30, 20, 14, 12а, 1, 2, 4, 22, 29, 40, 9, 3, 26, 25, 48, 51, 30, 37, 4, 49, 58, 5, 62, 66, 61, 39, 64, 3, 53, 35, 31, 42, 27, 71, 9, 47, Двадесет и Трета 34, 22, 39, 32, 20, 17, 15, 7, 19, 23, 2, 25, 37, 35, 36, 28, 5, 8, 46, 16, 26, 4, 27, 21, 30, 40, 3, 13, 6, 38, 24, 10, 8, 12, 6, 5, 13, Двадесет и Четвърта 20, 18, 3, 6, 3, 12, 11, Двадесет и Шеста 12, Двадесета 40, 1, 2, Дванадесета 3, 34. , 10, 36, 26, 7, 5, 12, 28, 9, 6, 11, 13, 50, 39, 17, 19, 30, 2, 32, 35, 15, 20, 19. , 42, 38, 36, 42, 41, Девета 1, 14, 8, 6, 4, 22, 10, 16, 2, 7, Деветнадесета 2, 1, 4, 3, Десета 3, 10, 4, 5, 1, 2, 7, 8, Единадесета 47, 49, 5, Осемнадесета 11, 12, 5, 3, 18, 8, 22, 16, 1, 9, 20, 14, 24, 15, Осма 2, 18, 9, 35, 21, 11, 1, 10. , 8, 14, 3, 5, 16. , 20. , 6, 33. , 4, 83, 15, 25, 12, 23, 73, 71, 22, 74, 72, 69, 47, 54, 50, 21, 64, 58, 66, 70, 68, 24, 2, 36, 55, 12, 67, 49, 57, 80, 65, 52, 10, 23, 60, 26, Паземлен Имот 52283, 420, 38, Пета 6, Петдесета 8, 6, Петнадесета 13, 29, 12, 19, 33, 17, ПИ 338, Първа 1, 58a, 58б, 1, 4, 5, 56, 32, 46, 76, 14, 58, 10, 45, 7, Мтп-3 Новоселци-Извод, 28, 78, 26, 2, 8, 18, 52, 40, 19, 42, 20, 9, 21, 30, 54, 6, 79, 3, 12, Тп-1 Новоселци, 6, 86, 104, 47, 25, Тп-2 Новоселци, 56, 62, 59, 55, 35, 24, 69, 36, 30, 65, 92, 3, 65. , 102, 64, 40, 49, 82, 88, 61, 67, 84, 94, 7, 81, 68, 73, 39, 71, 22, 77, 66, 37, 23, 41, 75, 72, 106, 63, 1, 60, път 14, Седемнадесета 16, 19, 12, 12а, 20, 13, 5, 11, 15, 3, 14, 6, 9, 1, 7, 25, 4, Седма 9, 3б, Трета 17, 9, 10, 2, 12, 14, 19, 13, 6, 47, 8, 4, Тридесет и Втора 13, 7, 10, 11, 9, 8, 2, 4, Тридесет и Пета 1, 10, Тридесет и Първа 1, 25, 6, 3, 4, 2, Тридесет и Трета 36, 42, 28, 34, 40, 50, 6, 44, 14, 46, 38, Тридесета 16, Тринадесета 2, 6, 16, 9, Ул Осма 52283, 510, 338, ул. Първа До Площада, Четвърта 13, 5, 35, 3, 15, 2, 11, 17, 7, 4, 8, 19, 23, 10, 6, 12, Четиридесет и Седма 8, 3, 12, 7, 1, 15, 19, 4, 17, 16, 18, 20, 5, 6, 11, 2, 22, Четиридесет и Четвърта 3, Четиридесета 13, Четиринадесета 4, 9, 8, 6, 15, 22, 20, 17, 1, 5, 3, 4, Шеста 8, 6, 4, 1, 40, 17, 16, 19, 2, 13, 7, 11, 3, 9, 10, 15, 34, 14, 12, 18, 10, 12, 8, 16, Шестнадесета 10
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Пешаково: Втора 8, 14, 20, 12, 2, 4, 13, 11, 6, 5, 28, 3, 9, 10, Дванадесета 3, 2, 1, Десета 2, Единадесета 6, 12, 4, 1, 2, Осма 5, Пета 3, 1, Първа 8, 23, 28, 4, 50, 53, 37, 13, 58, 10, 25, 51, 35, 15, 60, 27, 7, Тп-1 Пешаково, 38, 44, 34, 47, 9, 39, 32, 42, 1, 2, 57, 19, 36, 46, Седма 6, 8, 10, Трета 5, 6, 9, Тринадесета 13, 6, 10, 11, 1, 8, 5, 7, Четвърта 2, Шеста 5
На 08.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Рупци, Общ. Видин: 020059, II-182 21, Втора 6, 1, 5, 4, 20, 27, 3, Двадесет и Първа 25, 2, Двадесета 6, 8, 5, 2, 9, 1, 4, Дванадесета 7, 5, 1, 2, 6, 3, 9, Девета 1, 8, 4, 3, Деветнадесета 9, 5, 7, Десета 2, 7, 5, 2 А, Единадесета 8, 1, Осемнадесета 3, 8, 5, Осма 13, 19, 23, 9 Б, 25, 15, 4, 21, 17, 11, 29, 27, 1, 10, 3, Пета 1, Петнадесета 1, 7, 2, 3, Първа 46, 49, 14, 3, 12, 24, 1, 9, 57, 3а, 53, 11, 13, 8, 63, 60, 64, 32, 42, 55, 41, 37, 27, 68, 6, 4, 45, 34, 5а, 16, 26, 29, 62, 58, 18, 33, 7, 17, 35, 20, 79, 38, 5, 23, 44, 66, 30 Тп-1 Рубци, 54, 22, 25, 19, 56, 30, 40, 43, 50, 51, 52, извън регулация, С. Рупци, Седемнадесета 4, 8, 2, 1, 5, 3, Седма 2, Трета извън регулация, 7, 1 Тп-1 Рубци, 1, извън регулация, Тринадесета 4, 2, 6, 3, Четвърта 1, 5, 4, 12, 3, Четиринадесета 7, 8, 6, 10, 9, 2, 12, 1, 11, 3, Шеста 21, 19, 8, 17, 7, 15, 5, 3, 4, Шестнадесета 2, 3, 1
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Видин: I - 323, Кв. 24
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гъмзово: Асен Балкански 24, 40, 36, 44, 46, 19, 25, 42, 5, 9, 10, 14, 7, 11, 20, 3, 13, 30, 29, 8, 32, 34, 15, 16, 4, 28, 21, 38, 45, 27, 17, Борис Бенчев 3, 5, 10, 1, 8, Борис Попарданов 2, 2, 1, 4, Боян Чонос 7, 3, 26, 38, 9, 6, 23, 41, 4, 22, 1, 34, 43, 12, 13, 35, 5, 39, 40, 10, 21, 2, 24, 15, 36, 31, Братя Миладинови 1, 5, 6, 2, 3, Васил Коларов 6, 2, 5, 3, 4, Васил Левски 3, Вела Пеева 9, 7, 29, 4, 5, Владимир Заимов 6, 10, 4, 2, 5, 2, 7, Гаврил Генов 3, Георги Димитров 25, 2, 35, 32, 36, 27, 23, 24, 21, 17, 20, 15, 26, 19, 22, 16, 18, 28, Гоце Делчев 1, 8, 6, 10, 13, 4, Граф Игнатиев 7, 5, Иван Вазов 1, 7, 5, Ленин 6, 13, 10, 18, Мадара 4, Мико Нинов 19, 25, 21, 15, 10, 27, 17, 23, Никола Й. Вапцаров 1, 8, 6, 14, 11, 16, 10, 3, 9, Петко Д. Петков 1, Сергей Румянцев 27, 13, 17, 25, 10, 23, 2, 21, 19, 15, 5, 11, 8, 6, 29, Тимок 2, 6, 4, 2, Тодор Петров 6, 10, 15, 8, 13, 12, Толбухин 5, 1, 7, 8, 9, 15, 2, 4, 12, 2. , Хан Аспарух 4, 2, Цанко Церковски 7, 6, 10, 3, 2, 13, 11, 15, 12, 9, 5, 8, 4, 12, Шипка 11, 7, 15, 19, 1, 17, 13, Център
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Иново: 1-109022, 290 45, 547 Кв 51, VII-557, Кв. , Бдин 10, 5, 7, 28, 11, 32, 2, 3, 1, 28, 5, 6, 16, 20, Битоля 3, 5, 14, 6, 7, 16, 11, Бяло Море 1, 7, 5, 16, 26, 8, 20, Валентина Терешкова 11, 2, 3, 21, Васил Левски 4, 9, 2, 8, 10, 10, 7, 14, Втора 4, 2, Тп-2 Иново, Георги Димитров 5, 43, 47, 2, 14, 4, 13, 5, 7, Димитровски Завет 84, 102, 62, 90, 121, 36, 70, 86, 10, 97, 105, 72, 101, 66, 111, 95, 103, 74, 64, 96, 24, 8, 92, 85, 81, 91, 93, 76, 99, 100, 113, 94, 68, 104, 107, 117, 109, 79, 82, 89, 88, 87, 115, 80, 98, 3, 26, 92, 29, 14а, 24, 13, 11, 23, 10, 12, 9, 31, 5, 3, 19, 6, 22, 27, 21, 40, 15, 28, 56, 65, 1, 49, 34, 69, 39, 75, 60, 32, 73, 52, 47, 30, 57, 54, 53, 58, Добруджа 20, 22, Тп-1 Иново, 18, 19, 43, 47, 28, 30, 39, 24, 1, 3, 2, 14, 16, 11, 25, Еделвайс 25, 33, 35, 18, 24, 19, 10, 14, 5, 9, 8, Имот 030008, Имот№024065, Индже Войвода 36, 18, 5а, 38, 6, 7, 40, 29, 20, 26, 24, 4, 14, 10, 8, 30, 5, 32, 6, Иновото 1, 2, 2, Лозенград 25, 24, 33, 18, 8, 5, 6, 18, 14, 13, 11, Лозенец 9, Македония Помпа, 19, 2, 23, 6, Мангалия 8, 3, 4, 11, 7, 17, Мизия 5, 1, 4, 2, 10, Михалаки Георгиев 10, 1, 5, 11, 2, 4, Осма 3, 5, 4, 2, 5, Охрид 1, 4, 3, 8, 10, 5, 2, Парцел 027 Масив 029, Пета 4, 3, Пирин 4, 5, 8, 14, 10, 6, 12, 22, 18, Първа 6, Тп-1 Иново, 2, 38, 1, Рила 6, 20, 9, 19, 8, 15, 11, 3, 17, 28, 18, 24, 22, 16, 30, 6, 1, 2, Седма 7, 2, 1, 25, Скопие 11, 9, 7, 13, 1, Славянска 3, 6, 7, 4, Сливница 1, 4, Смърданска Битка 4, 11, 13, 3, 5, Солун 2, 21а, 13, 6, 3, 15, 10, 7, 11, 21, 19, Тимок 52, 6, 9, 5, 11, 1, 12, 10, Тракия 1, 12, 2, 4, 3, Трета Тп-3 Иново, 13, 1, 7, 9, УПИ XI-492, УПИ XI-701 Кв. 4, Христо Ботев 1, 5, Черно Море 4, 2, 9, 5, 8, Четвърта Мтп-4 Иново, Шеста 3, 4, 4а, 7, 2, 10, 99, 12, УПИ 9-347 Кв. 45, ПИ 456 Кв. 3
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Майор Узуново: Втора 4, 11, 16, 6, 14, 8, 10, 15, 2, 7, 12, 29, 26, 28, 4, 34, 14, 27, 25, 37, 33, 39, 9, 11, Дванадесета 1, 5, 3, Девета 6, 1, 4, 5, Десета 1, Единадесета 8, 5, 4, 1, 9, 3, 13, 10, Пета 3, 15, 1, 2, 23, 1, 3, 25, 29, 27, Петнадесета 1а, 6, 5, 1, 3, 4, Първа Тп-1 М. Узуново, 29, 7, 19, 17, 1, 3, 26, 15, 14, 9, 6, 18, 11, 1, 28, 49, 30, 35, 34, 38, 31, 41, 32, 37, 44, 36, Тп-2 М. Узуново, 33, Седемнадесета 63, 1, 4, 2, Седма 9, 8, 15, 2, 10, 12, 11, 3, 7, Трета 3, 32, 30, 26, 20, 28, 22, 34, 3, 14, 24, Тринадесета 8, 6, 7, 3, УПИ -9 Кв. 41, Четвърта 7, 5, 14, 1, 6, 15, 8, 4, 16, 21, 23, 18, 27, 25, Четиринадесета 5, 8, 3, 6, 4, 1, 7, Шеста 3, 9, 4, 29, 7, 1, 13, 15, 17, 11, 5, Шестнадесета 9, 8, 10, 5, 31, 11, 1
На 11.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Видин
Община Димово
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Скомля: Втора 6, 2, 4, 8, Девета 8, 2, 5, 3, 1, 4, 6, 7, Единадесета 6, 10, Осма 3, 2, 5, 6, 4, Пета 4, 4 А, 5, 6, Петнадесета 5, Първа 21, 23, 20, 15, 29, 3, 10, 25, 22, 1, 5, 7, 13, 34, 8, 6, 17, 4, Седма 3, 7, 9, 5, Трета 7, 3, 6, 4, 2, 5, 8, Тринадесета 4, 6, 3, 5, 14, 12, 8, 1, 10, 11, Четвърта 2, Шеста 5, 3, 6, 1, 8
Община Кула
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бойница: Промишлена 9, Пуйо Войвода 2
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Старопатица: 336002, Втора 10, 16, 29, 25, 8, 27, 6, 5, 18, 7, 3, Втора 15, 28, 46, 17, 25, 27, 18, 20, 34, 31, 23, 40, 44, 29, 32, 30, 26, 48, 38, 50, Двадесет и Втора 3, 10, 8, 4, 6, 5, 7, Двадесет и Девета 6, 4, 1, Двадесет и Девета 5, Двадесет и Първа 6, 4, 2, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 10, Двадесета 9, 11, 12, Дванадесета 3, 2, 1, 6, Девета 6, 5, 1, 3, Десета 8, 18, 1, 6, 26, 9, 32, 5, 7, 3, Единадесета 1, 3, 7, 4, 10, 9, 8, 2, Осемнадесета 1, 14, 4, 23, 12, 2, Осма 3, 12, 14, 20, 27, 19, 21, 23, 10, 7, 18, 1, 4, 5, 16, 9, Пета 11, 12, 1, 9, 14, 6, 10, 7, 4, 5, 8, Петнадесета 4, 3, Петнадесета 7, 11, 6, 9, 2, 12, 30, 1, 13, 3, 10, 14, 16, 5, Петнадесета 35, 31, 24, 27, 13, 33, 22, 29, 26, ПИ 69002. 337. 16. 1, Първа 31, 9, 7, 5, 17, 1, 4, 28, 8, 12, 11, Първа 45, 50, 22, 51, 4, 42, 49, 31, 39, 28, 29, 26, 34, 27, 47, 37, 24, 18, 43, 19, 61, 32, 41, 25, 16, 14, Седемнадесета 17, 26, 13, 11, 8, 16, 10, 19, 12, 18, Седма 14, 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 12, 4, Седма 29, 11, 16, 17, 24, 25, 31, 27, 21, 9, 34, 23, 22, 13, 30, 15, 20, 28, 32, 36, 18, 19, Седма 21, Трета 16, 18, 21, Трета 4, 2, 8, 6, Тридесета 8, Тринадесета 4, 2, УПИ , Четвърта 9, 22, 3, 7, 5, 12, 8, 24, 26, 28, 16, 6, 20, 14, 10, 18, Четвърта 6, 20, Четиринадесета 4, 2, 1, Шеста 12, 25, 26, 13, 5, 22, 23, 9, 7, 11, 21, 2, 20, Шеста 4, 12, 14, 16, 10, Шестнадесета 8, 7, 2, 24, 32, 34, 3, 5, 20, 9, 4, 22, 18
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Старопатица: Двадесет и Девета 5, 1, 3, 2, 7, Двадесет и Осма 8, 20, 1, 9, 23, 13, 14, 11, 2, 3, Двадесет и Пета 3, 2, 1, 4, Двадесет и Първа 11, 1, 9, 13, 10, 16, 12, Двадесет и Седма 7, 8, 9, 11, 10, 1, 6, Двадесет и Трета 1, 14, 12, 16, 9, 11, Двадесет и Четвърта 5, 13, 3, 1, 4, 2, 9, 17, 11, 19, 15, 7, 21, 8, 6, Двадесет и Шеста 4, 2, 12, 3, 1, Деветнадесета 6, 5, 8, 3, Осемнадесета 1, 7, 3, 4, 5, 8, 6, 2, Петнадесета 39, 43, 47, 28, 45, 30, 26, 40, 41, Първа 93, 88, 78, 66, 103, 67, 58, 100, 69, 82, 54, 91, 86, 89, 73, 99, 104, 76, 72, 62, 65, 90, 102, 106, 101, 84, 68, 52, 61, 75, 51, 85, 64, 59, 87, 81, 57, 80, 63, 55, Седемнадесета 5, 2, 4, 3, 7, Седма 3, Трета 7, Шестнадесета 21, 44, 40, 18, 25, 7, 23, 27, 42, 31, 38, 36
На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Бранковци, Общ. Грамада: Втора 31, 35, 5, 24, 15, 25, 47, 11, 45, 13, 21, 7, 29, 9, 27, 23, 49, Двадесет и Втора 3, 5, 10, 7, 9, 1, Двадесет и Пета 11, Двадесет и Първа 7, 15, 9, 13, Двадесет и Седма 2, 1, Двадесет и Трета 4, 7, 10, 1, Двадесет и Четвърта 2, Двадесет и Шеста 16, 11, 19, 7, Двадесета 3, Дванадесета 4, 2, 6, 7, Девета 4, 18, 2, 8, 10, 6, Пета 3, 7, 15, 17, 22, 13, 28, 32, 20, 5, 9, 11, 24, Петнадесета 3, 5, 1, 4, 7, 6, Първа 10, 31, ТП 1, 9, 1, 8, 2, 5, 7, 3, 4, 12, Седма 8, 6, 7, 5, 16, 1, 14, 10, 3, 4, Трета 6, 8, Тридесет и Втора 2, 6, 3, 7, Тридесет и Пета 4, Тридесет и Първа 1, Тридесет и Трета 1, 2, Тридесет и Четвърта 3, 8, 6, 9, 13, 1, 7, 5, 4, 11, 10, Тридесета 3, 2, 4, 1, Четвърта 3, 16, 1, 18, 12, 10, 4, Шеста 4, 6, Шестнадесета 1, 13, 9, 5, 15, 2, 3, 1ет Дървен Фургон Пи-046083
На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Грамада
На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Коста Перчево: 105002, Втора 23, 9, Двадесет и Втора 4, 7, 18, 29, 30, 23, 10, 12, 17, Двадесет и Седма 10, 1, Двадесет и Трета 8, Двадесет и Шеста 2, 9, 6, Девета 1, 3, Десета 6, Осма 13, 1, 9, 5, 2, Първа 66, 41, 80, 39, 9, 72, 50, 17, 76, 2, 54, 38, 3, 18, 20, 16, 24, 6, 30, 46, 26, Трета 8, 11, 4, 13, 3, Тридесета 17, 5
На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Кула
На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч./ - Полетковци: Землището С. Коста Перчово
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бориловец: Васил Коларов 16, 5, 12, 1, 22, 18, 3, 4, 2, 9, 15, 6, 7, 11, 26, 19, 24, 8, 17, Втора 4, 5, 7, 2, 14, 12, 3, Георги Димитров 24, 19, 22, 17, 13, 20, 2, 8, 5, 4, 26, 3, 9, 6, 18, 16, 30, 32, 21, 34, 36, Дванадесета 4, 3, 6, 5, 9, 2, 11, 15, 19, 13, 21, 17, 8, 1, Девета 2, 3, 10, 4, 9, 6, 1, Десета 7, 1, 6, 3, 4, 2, 5, Единадесета 4, 2, 1, 3, Ленин 6, 4, 1, 10, 14, 2, 3, 12, 11, 7, 5, 26, 20, 6, 30, 24, 9, 28, 18, Осемнадесета 10, 5, 6, 7, 12, 3, 13, 14, 10, 4, 1, 11, 9, Осма 1, 2, Пета 7, 5, 2, 3, Петнадесета 7, 27, 2, 1, 7, Първа 9, 2, 1, 5, 7, 4, Седемнадесета 9, 2, 13, 19, 11, 6, 7, 4, Седма 1, 2, Трета 2, 1, 4, Тринадесета 5, 3, 1, Четвърта 3, 1, 2, Четиринадесета 7, 3, 1, 5, Шеста 4, 2, Шестнадесета 5, 3, 1, 9, 2
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Градсковски Колиби: ПИ Пл. Сн. №7, Първа 46, 51, 25, 1, 32, 37, 57, 43, 29, 98, 71, 44, 40, 23, 24, 48, 39, 56, 49, 28, 26, 69, 47, 13, 31, 41, 55, 50, 2, 11, 61, 6, 5, 3, 14, 16, 28, 15, 62, 17, 8, 4, 19, 59, 69, 7, 76, 10, 47, 60
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Каниц: Втора 20, 7, 8, Първа 2, 29, 6, 3, Трета 6, 9, Четвърта
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Периловец: Втора 8, 15, 4, 34, 17, 30, 12, 23, 36, 6, Осма 3, 5, 1, Пета 3, 10, 5, 6, 4, Първа 9, 5, 10, 7, 18, 13, 8, 2, 14, 24, 25, Седма 6, 3, 2, 9, 1, 5, Четвърта 18, 4, 11, 12, 13, 33, 25, 31, 22, 3, 14, 5, 19, 26, 1, 9, 10, 28, 21, 20, 17, 30, Шеста 13, 25, 15, 8, 24, 27, 32, 7, 11, 16, 2, 31, 10, 17, 14
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Раброво: Втора 4, 9, 14, 16, 21, 20, 19, 18, 25, 22, 23, 10, 28, 30, 32, 31, 8, 9а, 26, 9 А, 6, 11, 33, 2, Двадесет и Втора 23, Двадесет и Девета 1, Двадесет и Осма 15, 20, 16, 4, 19, 2, 14, 18, 2, Двадесет и Първа 1, Двадесет и Седма 7, 15, 6, 12, 8, 15, 1, 10, 7, 4, Двадесет и Трета 14, 9, 5, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, Двадесет и Шеста 2, 1, 6, 8, Дванадесета 29, 12, 5, 9, 4, 3, 7, 15, 17, 2, 13, Девета 1, 2, 4, Деветнадесета 2, 7, 4, Десета 3, 2, 1, 7, Единадесета 3, 12, 12, 14, 8, 1, Осемнадесета 5, 4, 3, Осма 4, 8, 4, Пета 23, 5, 15, 27, 1, 17, 3, 11, 25, Петдесет и Първа 6, 8, 2, 24, Петдесет и Трета 6, 6, Петдесет и Четвърта 2, Петдесета 2, 3, 5, Петнадесета 2, 6, 3, Първа 35, 70, 33, 37, 39, 63, 53, 66, 48, 43, 29, 44, 61, 68, 69, 76, 57, 55, 64, 65, 71, 33, 31, 34, 29, 41, 11, 4, 24, 2, 25, 26, 20, 1, 22, 19, 28, 21, 13, 14, 23, 15, 27, 10, 30, 18, Седемнадесета 8, 6, 5, Трета 15, 35, 17, 23, 27, 14, 21, 4, 30, 36, 25, 16, 37, 13, 20, 18, 38, 19, 28, 11, 14, 9, 2, 4, Тридесет и Втора 1, Тридесет и Девета 9, 13, 5, 3, 11, 6, 4, Тридесет и Осма 4, 2, 3, Тридесет и Пета 2, Тридесет и Първа 2, 1, Тридесет и Седма 14, 3, 5, 4, 9, 12, 13, Тридесет и Трета 1, 17, 9, 11, 7, 15, 5, Тридесет и Четвърта 3, Тридесет и Шеста 6, Тридесета 1, Тринадесета 1, 4, 16, 19, 1, 2, Четвърта 4, 7, 1, 22, 9, 2, 3, 12, 6, Четиридесет и Осма 5, 3, 42, 12, Четиридесет и Първа 7, 4, 5, Четиридесет и Седма 5, 15, 3, 7, 9, 17, 14, 1, Четиридесет и Трета 7, Четиридесет и Четвърта 3, Четиридесет и Шеста 7, 1, 5, 2, Четиридесета 11, 9, 1, 12, Четиринадесета 3, 2, Шеста 7, 8, 10, 13, 3, 15, 1, 11, 12, Шестнадесета 7, 2, извън регулация
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Ракитница, Общ. Брегово: Тодор Петров 21
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Шипикова махала: Първа 2, 20, 28, 26, 29, 5, 33, 8, 18, 25, 10
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Шишенци: Двадесет и Втора 3, 5, 7, Двадесет и Девета 5, 1, 7, 28, 13, Двадесет и Осма 5, 7, 9, Двадесет и Пета 11, 5, 21, 9, 7, Двадесет и Първа 7, 3, 5, 1, Двадесет и Седма 7, 1, 13, 11, 4, 6, 3, 15, 14, 8, 2, 10, Двадесет и Трета 16, 3, 5, 9, 18, 6, 4, 12, 15, 7, 13, 19, 20, 8, Двадесет и Четвърта 4, 18, 26, 30, 12, 10, 14, 24, 7, 2, 13, Двадесет и Шеста 2, 26, 25, 19, 7, 14, 32, 28, 34, 17, 30, 18, 13, 23, 10, 12, Двадесета 2, 3, 5, 7, 6, Дванадесета 7, 6, 3, 1, 5, 8, Девета 4, 7, 6, 1, 2, Деветнадесета 3, 6, 2, 19, Десета 9, 8, 2, 5, 12, 11, 6, 13, 10, 3, 1, Единадесета 14, 10, 9, 1, 19, 8, 11, махала Драгичева, Осемнадесета 5, 3, 13, 4, 7, 11, Осма 14, 21, 9, 22, 15, 19, 5, 20, 28, 7, 32, 12, Пета 1, 8, 9, 3, 4, 10, 6, Петнадесета 7, 3, 4, 5, 1, Първа 45, 25, 44, 22, 3, 36, 34, 29, 42, 48, 23, 13, 38, 24, 17, 11, 20, 27, 15, 54, 39, 30, 19, 31, 12, 26, 32, 58, 9, 28, 40, 2, 18, Седемнадесета 13, 3, 7, 1, Седма 7, 3, 14, 8, 15, 4, 9, 1, 11, 2, Трета 9, 1, 6, 8, 3, 7, Тридесет и Втора 3, 5, 1, 7, Тридесет и Първа 22, 2, 14, 20, 3, 12, Тридесет и Трета 12, 4, 6, 1, 10, 7, 14, 5, Тридесета 4, 3, 1, 2, 6, 8, Тринадесета 9, 4, 1, 12, 10, 3, 7, 2, 17, Четвърта 19, 12, 9, 2, 11, 15, 6, 10, 4, Шеста 1, 5, 6, 7, 4, Шестнадесета 4, 6, 18, 12, 24, 3, М. Петловец Имот 053026
Община Ружинци
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Божур 6, 4, 2, В Района на Жп Гарата, Георги Димитров 166, 139, 137, 142, 119 А, 148, 133 Б, 164, 171, 146, 115, 125, 136, 119, 154, 130, 156, 158, 123, 127, 113а, 135, 129, 138, 188, 134, 133 А, 150, 140, 152, 160, 144, Железничар 9, Иван Вазов 2, 3 А, 4, 1, Кирил и Методий 7, 1 А, 5, 11, 9, 2, 4, 1, Кокиче 1, Космос 5, 4, 8, 7, 2, 1, Митко Палаузов 6, Пирин 1, Седемнадесет Партизани 15, 2 А, Спортист 4, 11, 15, 9, 2а, 2, 13, 5, 10, 7, 8, 17, 22, 14, 16, Толбухин 2, 10, Хан Аспарух 1, 2, 3, 6, 9
На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Александър Стамболийски 6, 2, 4, 5, 3, Ангел Кънчев 6, 4, Божур 6, 4, 2, В Района на Жп Гарата, Витоша 1, Георги Димитров 166, 139, 137, 142, 119 А, 148, 133 Б, 164, 171, 146, 115, 125, 136, 119, 154, 130, 156, 158, 123, 127, 113а, 135, 129, 138, 188, 134, 133 А, 150, 140, 152, 160, 144, Георги Димитров 113, 109, 97, 81, 128, 92, 105, 193, 115, 57, 98, 118, 94, 210, 83, 120, 56, 119 Б, 103, 43, 90, 100, 55, 116, 63, 118 А, 117, 115а, 88, 53, 79, 67, 87, 115 Б, 124, 110, Георги Кирков 15, Градище 2, 3, Димчо Дебелянов 4, 5, 9, 6, 11, 3, 1, Добруджа 23, Железничар 9, Железничар 26, 13, 11, 1, 27, 23, 21, 9, 3, Зоя Космодамянская 7, 3, 9, 11, Иван Вазов 2, 3 А, 4, 1, Кирил и Методий 7, 1 А, 5, 11, 9, 2, 4, 1, Кокиче 1, Космос 5, 4, 8, 7, 2, 1, Лотос 5, 3, Магура 2, 6, 10, 9, Милин Камък 6, 4, 2, 3, Митко Палаузов 6, Нарцис 6, 2, Неофит Рилски 6, 4, 8, Никола Й. Вапцаров 2, Осъм 8, 4, Палма 12, 2, 5, Пирин 1, Седемнадесет Партизани 15, 2 А, Спортист 4, 11, 15, 9, 2а, 2, 13, 5, 10, 7, 8, 17, 22, 14, 16, Спортист 19, 1 А, Стара Планина 4, 2, 1, Толбухин 2, 10, Хан Аспарух 1, 2, 3, 6, 9, Христо Смирненски 14, 1, 4, 6, 10, 8, 16, 2, Чавдар 9, 7, Чепино 2, 10, 1, Янтра 2, 6, Ясен 8, 10, 7
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дреновец: Александър Стамболийски 6, 2, 4, 5, 3, Ангел Кънчев 6, 4, Витоша 1, Георги Димитров 113, 109, 97, 81, 128, 92, 105, 193, 115, 57, 98, 118, 94, 210, 83, 120, 56, 119 Б, 103, 43, 90, 100, 55, 116, 63, 118 А, 117, 115а, 88, 53, 79, 67, 87, 115 Б, 124, 110, Георги Кирков 15, Градище 2, 3, Димчо Дебелянов 4, 5, 9, 6, 11, 3, 1, Добруджа 23, Железничар 26, 13, 11, 1, 27, 23, 21, 9, 3, Зоя Космодамянская 7, 3, 9, 11, Лотос 5, 3, Магура 2, 6, 10, 9, Милин Камък 6, 4, 2, 3, Нарцис 6, 2, Неофит Рилски 6, 4, 8, Никола Й. Вапцаров 2, Осъм 8, 4, Палма 12, 2, 5, Спортист 19, 1 А, Стара Планина 4, 2, 1, Христо Смирненски 14, 1, 4, 6, 10, 8, 16, 2, Чавдар 9, 7, Чепино 2, 10, 1, Янтра 2, 6, Ясен 8, 10, 7.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Враца в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Враца в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 14:06 | Агенция "Фокус"
Враца. ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Враца в периода 7 – 11 октомври
ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Бяла Слатина
На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Бърдарски Геран: 9-ти Септември 4, 1, 3, 12, 6, 10, 14, 7, 11, 2, 5, 9, Васил Левски 34, 32, 27, 35, 28, 33, 50, 40, 9, 38, 29, 44, 36, 52, 41, 42, 46, 24, 13, Георги Бенковски 16, 6, 9, 10, 1, 28, 24, 4, 3, 12, 26, 30, 8, 14, 7, 11, Георги Димитров 14, 4, 7, 5, 3, 9, 11, 6, 2, 8, 1 А, 1, Ленин 6, 4, Урожай 14, 18, 16, 22, 8, 12, 20, 10, Христо Ботев 26, 31, 19, 32, 25, 22, 28а, 33, 23, 20, 24, 21, 18, 35, 36, 27, 34, 28
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Дунав 1, 8, 4, 7, 5, 2, Крайбрежна 19, 18, 1, 10, 16, 18, Сладница 78, 86, 91, 79, 54, 77, 81, 69а, 83, 89, 50, 87, 95, 74, 85, 69, 83, 77, 67, 68, 80, 76, 84, 58, 62, 68, 91, 71, 80, 70, 52, 82, 84, 82, 74, 56, 75, 72, 69а, 68, 64, 73, Хан Аспарух 1а, 4, 2, 2, 1, Хан Крум 134, 121, 132, 132, 137, 131, 129, 136а, 133, 135, 142, 138, 146, 144, 137, 146, 140, 136, извън регулацията
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Васил Кънчев 10, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Вит 2, 1, Георги Димитров 5, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 1, 2, Ком 5, 2, 1, 3, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, Обнова 4, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Цар Асен 17
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Търнак: Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, Кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 28, 24, 13, 9, 30, Иван Вазов 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Сан Стефано 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, Септемврийци 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Христо Смирненски 40, Цар Калоян 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шипка 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7
На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Димитър Благоев 10, 8, 15, 12, 27, 19, 7, 6, 17, 5 А, 11, 16, 18, 9, 14, 13, 17, 22, 4, 1, 25, 2, 24, 21, 31, 5, 23, 29, Дунав 16, 15, 13, 14, 15, 11, 16, 13, 16, 12, 13а, 10, Климент Охридски 126, 114, 142, 113, 109, 105, 127, 128, 134, 107, 118, 112, 140, 121, 103, 124, 101, 117, 119, 130, 122, 136, 116, 127, 115, 111, Крайбрежна 24, 28, 26, 20, Хаджи Димитър 139, 154, 141, 131, 148, 150а, 152, 129, 156, 137, 150, 133, 135
На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Бяла Слатина: Алеко Константинов 32, 4, 24, 22, 30, 10, 18, 34, 5, 2, 28, 3, 6, 8, 26, 12, 16, 24а, 14, Васил Петлешков 11, 5, 9, 7, Златия 37, 29, 27, 41, 31, 33, 35, 25, 39, Ломска 62, 60, 64а, 62а, 60а, 66, Любен Каравелов 61, 78, Росица 10, 12, 11, 7, 9, извън регулацията
На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Търнак: І-529, Кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 17, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Васил Кънчев 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Кънчев 10, Васил Нинов 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Вит 2, 1, Георги Димитров 5, Граф Игнатиев 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Иван Вазов 1, 2, Ком 5, 2, 1, 3, Крайна 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, Ленин 3, 4, 6, Марин Стоянов 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, ТП 11, 5, 18, 1, 8, 14, Марин Стоянов 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова 4, Обнова Тп№10 Уо, Плиска 3, 6, 5, 1, 4, Септемврийци 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Цар Асен 17
Община Враца
На 09.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Бели Извор: 9-ти Септември 31, 2, 27, 21, 14, 15, 15а, 20, 12, 13, 11, 16, 10, 5, 18, 8, 3, 26, 2, 22, 28, 1, 34, 32, 36, Александър Стамболийски 20, 9, 8, 6, 18, 4а, 1, 4, 11, 2а ТП Бубарска Станция, 24, 3, 14, Ален Мак 3, 13, 9, 1, 10, 18, 2, 7, 6, Безименна, Божур 10, 3, 4, 8, 7, 1, 5, Бузлуджа 3, 25, 15, 9, 7, 13, 1, 11, 17, 4, 29, 27, 21, 19, 31, 23, Васил Левски 2, 7, 8, 5, 12, 1, Вела Пеева 8, 3, 5, 2, Витиня 4, 2, Вратица 3, 7, 1, 5, Гаврил Генов 28, 32, 10, 1, 6, 8, 12, 21, 38, 13, 16, 2а, 15, 26, 40, 34, 5, 3а, 2, 36, 4, Ген. Столетов 39, 9, 29, 1, 13а, 47, 3, 21, 33, 31, 35, 15, 17, 11, 37, 25, 5, 41, 7, 19, Гео Милев 6, 15, 4, 16, 10, 13, 3, 7, 20, 8, 12, 11, 2, Георги Димитров 6, 9, 7, 20, 10, 16, 34, 2, 4, 28, 32, 24, 8, 13, 11, 14, Драва 11, 13, 14, 1, 3, 7, 17, 15, 12, Дунав 44, 20, 12, 8, 28, 22, 32, 2, 14, 16, 46, 34, 26, 1, Еверест 1, 2, 10, 7, 8, 6, 3, 4, 5, Здравец 2, 5, 4, 10, 8, 3, Иван Вазов 3, 17, 1, 12, 8, 23, 13, 32, 18, 20а, 4, 25, 30, 7, 36, 5, 34, 14, 21, 9, 22, 20, 26, 10, 15, Извор 2, 8, 1, 4, 6, 3, извън регулация Лозя, Кокиче 2, 14, 18, 34, 44, 22, 42, 24, 54, 56, 50, 46, 38, 58, 20, 36, 26, 52, 1, Лазар Белорешки 11, 16, 4, 4а, 3, 23, 2, 10, 14, 5, 9, 12, 21, 2а, 7, Леденика 2, Мир 6, 8, 4, 10, 1, 27, 25, 18, Никола Вапцаров 7, 6, 4, 12, 5, 11, 26, 10, 3, 13, 2, 24, 28, 16, 8, 9, Никола Марков-Колката 5, 1, 9, 7, Оборище 2, 8, 13, 10, 1, 5, 11, 3, 7, 4, 12, път Е 79, Речка 10, 9, 8, 7, 1, Роза 2, 1, Христо Ботев 26, 32, 5, 10, 7, 3, 12, 15, 13, 2, 9, 30, 17, 4, 16, 23, 34, 1, 19, 27, 18, 24, 28, 14, Цар Калоян 13а, 24, 19, 13, 1, 2, 20, 4, 7, 5, 11, 8, 26, 47а, 55, 52, 50, 21, 23, 39, 32, 46, 36, 41, 33, 19, 59, 37, 34, 44, 42, 48, 25, 43, 47, 57, Юрий Гагарин 13, 1, 8, 3, 2, 11, Блок 2, 3
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Враца: Дъбника, Кръгово Околовръстен път Оряхово, местност Занкиното Псов, Мито Орозов Касета Опитно Поле, местност Гладно Поле, Складова 6, 4, Оряховско Шосе, М. Занкиното, М. Занкиното
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Монтана: 48489. 2. 482
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чирен: 9-ти Септември 30, 32, 34, 27, 9, 42, 44, 31, 50, 21, 11, 25, 13, 48, 38, 29, 46, 19, 36, Безименна Училище, Волга 7, 4, 1, 11, 5, 8, 9, 3, Георги Бенковски 9, 27, 21, 2, 18, 5, 14, 19, 16, 6, 13, 3, 22, 23, 17, 12, 7, 8, 4, 11, 10, 1, 2, Георги Димитров 6, 12, 3, 1, 17, 4, 2, Димитър Благоев 8, 33, 23, 15, 13, 24, 20, 18, 17, 16, 10, 22, 29, 25, 30, 28, 45, 44, 53, 26, 47, 49, 41, 42, 24, 34, 39, 51, 36, Драва 1, 8, 3, 2, 4, Дружба 1, 2, 4, 6, 11, 7, 9, 10, 3, 12, 14, 5, 18, 4, Калето 11, 18, 17, 5, 3, 23, 10, 21, 2, 14, 9, 27, 12, 13, 8, 19, 20, 16, 15, 22, 4, Ком 26. , Комсомолска 5, 3, 2, 1, Ленин 50, 22, 13, 7, 28, 38, 26, 24, 11, 32, 42, 46, 21, 23, 17, 52, Лозарка 9, 15, 11, 7, 26, 21, 13, 30, 18, 28, 20, 16, 19, 32, 17, 12, 5, 3, 1, 6, 4, 8, 10, Люлин 3, Милин Камък 23, 47, 35, 11, 14, 34, 10, 22, 17, 41, 29, 18, 45, 20, 16, 43, 33, 12, 26, 30, 30. , 25, 19, 31, 37, 13, 28, 15, 27, 24, Мир 7, 1, 3, 10, 14, 11, 18, 19, 15, 6, 17, 16, 21, 21. , 12, Мусала 8, . 11, 7, 9, Оборище 14, 10, 8, 17, 18, 19, 9, 2, 4, 7, Околчица 1, 10, 7, 18, 12, 5, 2, 4, 9, 6, 3, 20, 23, 32, 11, 34, 25, 15, 22, 17, 13, 21, 38, 18, 40, Понора 4, 9, 14, 18, 5, 6, 3, 1, 15, 12, 20, Радецки 6, 12, 18, 7, 17, 8, 11, 21, Рила 8, Ружа 7, 1, 2, 4, 3, Стара Планина 5, 27, 7, Странджа 9, 4, 16, 2, 12, 24, 7, 6, 8, 20, 7, 5, 12, 8, Страцин 9, 13, 20, 10, 24, 11, 14, 16, 3, 8, Тутракан 1, 3, Христо Ботев 36, 34, 44, 48, 13, 23, 15, 16, 46, 28, 20, 5, 4, 9, 29, 7, 18, 19, 32, 17, 14, 31, 26, 33, 21, 38, 10, 42, 6, 8, 2, 24, 50, 3, 1, 60, 56, 11, 62, Цар Калоян 8, 6, 18, 14, 20, 16, 7, 10, 5, 4, Церово Бърдо 1
На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Враца: Ален Мак 1, 8, 2, 3, 4, 6, 9, 7, 12, 5, 10, Безименна, Бистрец Лозята, УО Мачтов Тп, 10, Уо, 7, Кв. Бистрец, Кметство, Пс, Уо, Пс, Уо, Бистрешко Шосе 3 Затвора-Парова Централа, 3 Администрация на Затвора, 3 Жилища В Района на Затвора, Бистрица-Б 18, 14, 2, 16, 4, 8, 10, 6, 12, 1, 3, 1а, 34 Кв. Бистрец, Блокове на Противочумен Инст. , Бориките 4, 5, 6, 1, 3, 8, 2, Боровица 3, 4, 1, 2, 6, Ботуня 2, 6, 8, 12б, 14, 4, 12, 10, Гаврил Бистричанин 47, 11, 19, 4, 7, 5, 21, 17, 1, 3, 6, 2, 9, 15, 22, 29, 36, 26, 57, 30, 31, 27, 46, 41, 37, 28, 40, 49, 25, 47, 61, 53, 48, 55, 51, 34, 32, 50, 39, 59, 24, 45, 38, 33, 35, 42, 44, 4, Дружба 3, 1, 23, Еделвайс 15, 17, 1, 8, 10, 6, 3, 2, 5, 4, Езерото 4, 5, 1, 8, 2, 6, 10, 3, 7, Илинден 2, 4, 1, 2, 2, 3, 1, 5, 4, 2, Калето 8, 13, 1, 11, 14, 14 А, 5, 16, 15, 19, 6, 4, 3, 10а Кв. Бистрец, 7, 17, 2, 10, 9, 12, Касината 12, 13, 6, 7, 15, 4, 9, 17, 8а, 8, 14, 11, 10, 5, 14 А, 3, 1, 21, 18, 16, 23, 20, 19, Кв. Бистрец, М. Чудна, Люляците-Б 17, 21, 10, 15, 13, 12, 3, 2, 5, 7, 11, 8, 1, 6, 9, 4, Маджар 2, 4, 1, 6, Манастирска 48, 50, 44, 46, 16, 10, 27, 20, 23, 14, 8, 12, 18, 25, 37, 40, 39, 42, 33, 24, 26, 29, 38, 31, 35, 22, 32, 30, 36, 34, 7, 3, 5, 6, 9, 19, 17, 13, 15, 11, 8, 4, 2, Мътница 40, 33, 25, 29, 38, 27, 36, 31, 18, 7, 12, 26, 34, 21, 2, 5, 6, 13, 10, 32, 30, 1, 19, 4, 3, 8, 24, 23, 20, 28, 11, 15, 22, Радовене 6, 20, 26, 7, 1, 3, 16, 5, 4, 18, 10, 8, 12, 14, Рила 1, 2, 4, Рула 5, 3, Скът 4, 2, Славов Дол 13, 15, 56, 3, 1, 17, 9, 11, 5, 7, 21, 19, 23, 25, Сливница 2, 8, 4, 6, 1, 5, 7, Стоян Орловски 46, 29, 54, 50, 39, 56, 41, 31, 52, 33, 37, 35, 48, 58, 22, 20, 18, 23, 16, 19, 25, 3, 15, 30, 28, 38, 27, 32, 26, 36, 31, 42, 34, 40, 44, 29, 1, 4, 10, 2, 8, 3, 9, 5, 7, 11, Студен Извор 10, 25, 33, 9, 6, 14, 31, 7, 11, 12, 3а, 17, 23, 13, 5, 15, 21, 8-А, 19, 8, 29, 27, 4, 3а, 3, 1, 2, Студил 17, 17а, 19, 2, 4, 13, 9, 7, 15, 1, 11, 3, 5, Суходолска 11, 13, 9, 7, 1, 3, 5, 2, Хранително-Вкусова Зона, Чудна 7, 14, 13, 13 А, 12, 9, 20, 11, 18, 10, 6, 8, 16, 5, Автоцентър и Автокъща, 4, 1, 2, Западна Пром. Зона, Кв. Бистрец М. Метилявица, местност Метилявица, местност Чудна, Кв. Бистрец, Мест. Чудна
На 09.10.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ - Враца: Бистрец 10, Уо, 7, Кв. Бистрец, Кметство, Бистрица-Б 1, 3, Бориките 6, 1, 3, 8, 2, Боровица 3, 4, 1, 2, 6, Гаврил Бистричанин 11, 19, 4, 7, 5, 21, 17, 1, 3, 6, 2, 9, 15, Дружба 3, 1, 23, Касината 14 А, Манастирска 16, 10, 27, 20, 23, 14, 8, 12, 18, 25, Радовене 6, 20, 26, 7, 1, 3, 16, 5, 4, 18, 10, 8, 12, 14, Рила 1, 2, 4, Рула 5, 3, Сливница 5, 7, Стоян Орловски 22, 20, 18, 23, 16, 19, 25, 3, 15, Студен Извор 3а, 3, 1, 2, Студил 2, 4, 13, 9, 7, 15, 1, 11, 3, 5, Суходолска 1, 3, 5, 2
На 09.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Власатица: Ален Мак 6, 4, 2, Байкал 1, Батак 2, 1, 5, Васил Левски 2, 9, 4, 12, 5, 14, 7, 6, 10, Волга 2, 3, 12, 1, 10, 4, Гаврил Генов 10, 2, 11, 12, Ген. Столетов 9, 7, 3, 5, 4, 8, 6, 1, Георги Димитров 26, 1, 5, 19, 42, 16, 17, 30, 32, 15, 50, 34, 46, 28, 44, 36, 24, 8, 13, 15, 4, 7, 2, 20, 5, 18, 1, 22, 9, 16, 3, 10, 17, 12, 6, Драва 6, 1, 3, 4, Дунав 7, 3, Здравец 12, 4, 2, 8, Искър 1, 2, 03, 4, 10, 8, Кирил и Методий 17, 4, 11, 10, 8, 2, 5, 13, 6, 3, 7, 9, 1, Ленин 20, 2, 14, 1, 16, 13, 22, 15, 12, 11, 4, 17, 9, 24, 28, 3, 18, 6, 10, 26, 8, 5, Люлин 19, Река Амур 2, 4, Река Лева 2, Хаджи Димитър 10, 8, 3, 4, 2, 5, Христо Ботев 14, 16, 24, 28, Шипка 1, 10, 6, 4, 2, 8
На 09.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Враца: 28-ми Октомври 1 Млекокооп, Ален Мак 1, 2, 6, 4, 3, 8, Безименна ТП Члк, Бистрец Уо, Бистрица-Б 16, 8, 4, 18, 2, 14, 10, 12, 6, Ботева Поляна 3, 6, 1, 5, 14, 4, 8, Складова База Унатрейд Еоод, 15, 16, 11, 12, 2, 7, 18, 10, 17, 13, 9, Ботуня 12б, 8, 6, 10, 2, 12, 14, 4, Вишня 4, 6, 8, 2, Гаврил Бистричанин 47, Герена 3, 14, 6, 12, 10, 16, 4, 8, 2, 1, Джуджан 3, 6, 11, 8, 4, 2, 5, 7, Дъб 4, 6, 1, 6а, 8 В, 2, 8, 5, Извор 2, 4, 9, 7а, 15, 21, 11, 1а, 17, 19а, 13, 3, 5, 19, 7, Илинден, Индустриална Цех, Камарата /Кв. Кулата/ 1, 2, 8, 4, 12, 14, 6, Канарата 2, Касината 19, 18, 21, 23, 16, 20, Кокиче 2, Кокиче-К 4, 2, 6, Кулата 6 2, УПИ I, Кв. 4, 5 2, 1, Купена 11, 1, 7, 2, 5, 9, 4, 3, Лозарска 5, 34. , Лопушанска Дружина 8, 10, 9, 5, 13, 4, 12, 2, 6, 15, 7, 3, 2а, 11, Манастирска 50, 46, 44, 48, местност Умарски Бряг, Мир 21, 5, 9, 29, 8, 12, 25, 13, 23, 10, 1, 20, 17, 19, 7, 16, 11, 14, 3, 18, 27, 15, 2, Мътница 29, 40, 25, 27, 38, 36, 33, 31, Орешака 17, 11, 19, 13, 7, 2, 24 2, 50. , 15, 24, 16, 6, 10, 14, 8, 1, 4, 3, 18, 2, 12, 5, Полков /Кв. Кулата/ 3, 2, Пълковица 1 А, 2, 1, Първа Улица 1, 2, 3, 8, 4, 6, Ритлите 15, 4, 17, 5, 7, 6, 9а, 8, 13, 2, 1, 9, Роза 4, 6, 3, 2, 11, 9, 8, 4, 7, 1, Сениче 6, 3, 1, 4, 7, 6, 2, 5, Славов Дол 25, Стоян Орловски 56, 41, 52, 50, 35, 48, 58, 54, 31, 29, 37, 33, 46, 39, Стоян Ц. Даскалов, Суходолска 9, 7, 11, 13, Хранително-Вкусова Зона, Джуджански Поток, Стопански Двор Кв. Кулата, М. Умарски Бряг, местност Метилявица, Кв. Бистрец М. Метилявица
На 09.10.2019 г. /12:30 - 13:00 ч./ - Нефела: Акад. Иван Ценов 3, 19, . 3, 2, 15, 14, 16, 5. , 23, 7. , 18, Безименна 2. , 1. , Божур 2, 4, 6, 7, 3, 14, 5, 8, 10, 1, Бузлуджа 1, 5, 3. , 17, Васил Левски 19, 14, . 7, 5, 12. , 29, 27, 1а, 33, 10, 31, 3, 4, 11. , 16, 6, 8, . 13, 13, 11, Витоша 1, 19, 7, 14. , 22, 15, 13, 5, 9. , 14, 2, 9, 11, Георги Бенковски 11, 10, . 3, . 5, 7, 4, . 11, Георги Димитров 3, 2, 13, 10, 6, 9, 5, 15, 4, 12, 8, 1, 14, 19, 26, 17, 29, . 25, . 27, 32, 23, . 17, 25, Кольо Фичето 25, 7, 23. , 5, 10, . 3, 21, 9, 13, 15, 21. , 11, 12, 3. , Люлин . 14, 8, 2, 1, 18. , 14, 3а, 12, 3, 16, 20, Милко Ангелов 2, Мир 7, . 12, 6, 14, 8, 10, 4. , 11, 18, 3, 9, 15, 18, . 15, 14, 27. , 25. , 16, 31, 25, Околовръстен път, Пролет 3, 2, 5, 9, Речка . 1, 1, 4, Студен Извор 21, 1, 5, 13, Хан Аспарух 11, 5, 17. , 7, Христо Ботев 24, 27, 33, . 11, 1, 4, 2, . 15, 26, 28. , 30, 12. , 20, 3, 10. , 43, 22, 25, 33. , 8, 19, 17, . 1, . 12, 7, 16, 12, 31, Цар Калоян 9, 3, 1
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Бели Извор: Божур 10, 3, 4, 8, 7, 1, 5, Ген. Столетов 39, 9, 29, 1, 13а, 47, 3, 21, 33, 31, 35, 15, 17, 11, 37, 25, 5, 41, 7, 19, Еверест 1, 2, 10, 7, 8, 6, 3, 4, 5, Извор 2, 8, 1, 4, 6, 3, Речка 10, 9, 8, 7, 1
На 10.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Враца: Бистрец Пс, Бориките 4, 5, Маджар 2, 4, 1, 6, Манастирска 7, 3, 5, 6, 9, 19, 17, 13, 15, 11, 8, 4, 2, Сливница 2, 8, 4, 6, 1, Стоян Орловски 1, 4, 10, 2, 8, 3, 9, 5, 7, 11
На 11.10.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Враца: Стоян Калъчев 17, 10, 13, 14, 8, 9, 8, 6, 8 Касета Ел. Снабдяване, 28, 16, 6, 18, 15, 12, 11
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Враца: Алеко Константинов 1, Георги С. Раковски 41, 41, 37, 39, Поп Богомил 7, 7 Таван 2, Св. Софроний Врачански, Стоян Заимов 10, 1, 6, 2, 8, 3, 10 Таван, 4, 2, Трайко Китанчев 3, 4, Юрий Венелин 15, 5, 2
Община Козлодуй
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Козлодуй: Акация, Александър Стамболийски 15, 17, 8, 9, 24, 7, 10, 4, 16, 13, 6а, 1, 14, 19, 5, 3, 20, 2, 26, 6, 12, 11, 22, Ген. Скобелев 13, 15, 1а, 4, 9, 2, 2а, 8, 5, 3-Б, 7, Екзарх Йосиф, Завоя на Черна 1, 11, 19, 3, 4, 6, 7, 5, 8, 17, 15, Жк, 2, 13, 9, 2, 10, Кирил и Методий 19, 8, Лозенград 2, 3, 1, Люле Бургас 21, 10, 1, 24, 8, 3, 29, 32а, 26, 12, 31, 9, 25, 14, 28, 9 Б, 30, 17, 16, 36, 32, 7, 13, 11-А, 22, 15, 34, 4, 11, 20, 23, 6, 5, 15-А, 18, 38, Никола Войводов 1, 4, 14, 10, 8, 47, 3, 5, 24, 6, 7, Обходен път 25, 23, Одрин 3, 2, 4, 5, 6, 1, Освободител 13, 44, 12, 46, Стефан Караджа 50, 39 А, 42, 44, 52, 56, 43, 45а, 55, 54, 57, 38, 47, 48, 40, 53, 51, 46, 45, 42 А, 41, Страцин 9, 4, 8, 6, 3, 2, 5, 11, 1, 10, Томороз 4, 3, 10, 15а, 13, 5, 1, 8, . 4, 9, 11, 15, 7, 2, 6, Хаджи Димитър 57, Цанко Церковски 19, 17, 15, 8, 23, 12, 13, 10, 3
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Козлодуй: 36-ти Полк 18, 1, ул. Преслав, 5, . 3, 11, 7, 2, 9, 15, 4, 6, 13, . 13, Варна 1, 24, 6, 16, 17а, 11, 20, 10, 8, 19, 15, 4, 18, 26, 12, 3, 2, 5, 22, 21, 9, 7, 14, 13, 17, Георги Димитров 29, Добруджа 35, 21, 33, 27, 25, 31, 37, 20, 16, 24, 22, Екзарх Йосиф 25, Орлин Василев 14, 10а, 10, 16, 7-А, 19, 9, 4, 20, 17б, 23, 2, 21, 7, 8, 17а, 18, 22, 11, 5, 13, 1, 15, 12, 6, 3, Преслав 2а, 2, 1, 4, 3, 5, Тракия 8, 11, 6, 7, 1, 5, 9, 3, 2, Търново 16, 27, 23, 18, 21, 25, 19, 14, 31, 29
На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - КОЗЛОДУЙ: 52-ри ПОЛК 14, 12, 7, 17, 20, 13, 4, 16, 2, 26, 9, 11, 18, 21, 5, 19, 15, 6, 8, 1, 9-ти МАЙ 23, 38, 48, 42, 17, 52, 50, 25, 19, 46, 17-А, 21, 40, 36, 44, 26, 15, 32, 28, 30, БЕЗИМЕННА 2, ПЛОЩАДКА АЕЦ КОЗЛОДУЙ, ЗЪРНОБАЗА СЛЪНЧЕВ ДАР, 2, 1, 5, 3, 9, 11, 4, БЕЛАСИЦА 8, 10, 5, 6, 2, 3, 4, 1, ВАРДАР 4, 3, 1, 5, 7, 2, 9, ВРАЦА 1, 10, 7А, 7В, ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 60, 63, 54-A, 61, 67, 64, 75, 56, 73, 52, 71, 62, 58, 59, 66, 54, 69, 65, 77, 57, 27, 38, 33, 21, 23, 37, 56, 34, 49, 35, 26, 19, 39, 50, 46, 43, 18, 42, 16, 55, 31, 51, 24, 17, 22, 44, 36, 20, 41, 48, 28, 32, 25, 28А, 30, 53, 45, 47, ДОБРУДЖА 13, 9, 2, 3, 6, 12, 1, 4, 10, 5, 7, 8, 11, ДУНАВ 5, 3, ЗОРНИЦА 4, 22, 24, 19, 21, 23, 3, 6, 13, 8, 28, 18, 11, 7, ЯНТРА, 20, 26, 14, 12, 17, 1, 9, 5, 15, КВ ЯНТРА, 2, 10, 25, ИГЛИКА 30, 8, 13, 11, 15, 2, 6, 18, 4, 10, 20, КАЛИНА 17, 16, 25, 13, 2, 10, 38, 9, 34, 27, 24, 12, 6, 26, 15, 1, 8, 14, 14, 5, 18, 21, 40, 3, 7, 23, 4, 22, 32, КВ 259, КИРИЛ и МЕТОДИЙ 5, 19, 41, 47, 45, 31, 13, 21, 38, 37, 33, 40, 28, 32, 3, 30, 28-А, 51, 49, 4, 29, 8, 35, 53, 42, 39, 31А, 43, КНЯЗ ДОНДУКОВ 12, 20, 1А, 13, 22, 9, 8, 1, 26 А, 6, 5, 14, 7, 3, 13А, 18, 15, 11, 4, 21, 2, 26, 17, 2 ТП ДОЗИМЕТРИЯ, 1. , КОКИЧЕ 7Б, 5, 9, 34, 33, 3, КОМ 18, 17, 14, 13, 16, 15, 7, 2, 1, 3, 5, 6, 9, 8, 4, КЪСТОВИЩЕ ул. ДУНАВ и Г. ДИМИТРОВ, ЛОМСКА 16, ОБХОДЕН път 44, 7, 3, 7, 7, 17, 15, 1, 9, 14, ОРЛИН ВАСИЛЕВ 18, ОСВОБОДИТЕЛ 126, 110, 73, 89, 134, 85, 102, 100, 140, 128, 114, 91, 75, 122, 93, 116, 106, 120, 83, 75А, 118, 71, 130, 75-Б, 104, 138, 95, 81, 132, 77, 79, 112, 136, 1, СКЛАДОВА БАЗА КОСМОС ООД, 97, 142, 146, 154, 101, 156, 103, 150 А, 152, 99, 150, 148, 144, ПОБЕДА 15, 10, 12, 1, 3, 11, . 4, 4, 16, 5, 13, 7, 9, 17, 14, 8, 19, ПРЕСЛАВ 13, 7, 10, 6, 8, 9, 11, РАЛИЦА 10, 9, 6, 3, 1, 2, СВИЛЕН РУСЕВ 34, 32, СТАРА ПЛАНИНА 11, СТОПАНСКИ СГРАДИ В I-ви СТ. ДВ. АЕЦ, 2, РАБОТИЛНИЦА АЕЦ, 1, СТРАЦИН 11, ТИМОК 2, 7, 18, 14, 13, 10, 16, 5, 6, 0, 8, 12, 1, 4, 3, ТИМОК-2 1А, 6, 5, 2, ТУНДЖА 6 A, 12, 11, 2, 1, 18, 17, 3, 19, 16, 13, 6A, 5, 7, 4, 9, 14, 10, 8, ХV КВ 259, ЦАНКО ЦЕРКОВСКИ 4, 7, 3, 11, 6, 9, 5, 2, 5А, 1, ЦАР СИМЕОН ВЕЛИКИ 11, ЯНКО САКЪЗОВ 11а, 27, 10, 21, 8, 9, 4, 5, 15, 11, 2, 13, 12, 6, 14-А, 7, 19, 10-А, 23, ЯНТРА 20, 34, ТП ДАП, Обходен път
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Козлодуй: Безименна №85, №78, Драва 3, 2-А, 1, 2, Жилищен Комплекс 2 85, 75, Жилищен Комплекс 2а 78, 85--Стълбище, 2а 85, 85, 74, Освободител 34, 36, 10, 38, 34а, Стефан Караджа 35, 34, 37, 30, 39, 27, 26, 28, 24, 25а, 33, 31, 36, 32, 29, 5, Хаджи Димитър, 85, Пред Бл. 74
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Попица: Ген. Гурко 28
На 09.10.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Козлодуй: Жилищен Комплекс 1 Търговски Обект-Временен, Жилищен Комплекс 2 2, Стефан Караджа 3, Тодор Каблешков 1, Христо Ботев 5, 13, 15, Цанко Церковски 23
Община Криводол
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Галатин: 106028 1 М. Калето Аврора 1, 28, 34, 12, 36, 38, 24, 5, 42, 2, 15, 8, 32, 18, 4, 10, 30, 19, 40, 7, 23, 11, 14, 9, 20, 28, 44, 25, 10, 17, 22, Байкал 7, 6, 10, 8, . 7, 4, 11, 6, 12, Бор 12, 6, 8, 10, 5, 1, 7, Васил Левски 12, 18, 21, 3, 2, 9, 6, 17, 16, 20, 7, 1, 15, 8, Вежен . 22, 5, . 3, 4, . 7, 2, . 1, Венче 4, 3, Веслец . 20, 20. , 8, 7. , . 7, . 13, 6. , 18, 22. , 9. , 11. , 15, 4, 2, 10. , Вихрен 8, 5. , 10, 6, 4, 4. , 2, Волга 4, 6, 2, . 1, Георги Димитров 8, 34. , 28, 65, 26, 24, 5, 18, 30, 46, 43, 1, 51, 23, 22, 47, 38, 11, 40, 29, 56, 52, 45, 9, 53, 36. , 44, 61, 54, 55, 37, 41, 63, 65, 19, 20, 13, 15, 4, 6, 2, 33, 57, 48, 50, 31, 25, 27, 3, 10, 71, 36, 17, 67, 62, 69, 32, 20 А, 12, 16, 49, 60, 42, 7, 21, 14, Дунав 8, 5, 2, 9, 1, 10, 3, Еверест 2, 1, 10 А, 3, 5 А, 7, 5, 4, Здравец 6, 12, . 12, 7. , 5, 20. , 16, . 8, 3, 1, . 4, . 10, . 5, Искър 3, 8, 2, 5, 8 А, 10, 3, 17, 4, Китен 1, 3, 2, Кокиче 10, 16, 12 А, 5. , 18, 13, 4, 2, 20, 26. , 6, 12, 14, 24, . 5, . 15, 8, 22, 1, Ком 2, . 1, 4. , 8, 6, 11. , Липа 6. , 8, 1, 2, Марица 2, 1, 5, 3, Минзухар 3, 5, 9, 1, 7, Момина Сълза 2, 3, . 1, 4, Мургаш 3, 1, 7, Мусала 1, 3, Невен 2, 10, 8, 17, 5, 4, 1, 6 А, 11, 14, 19, 9, Петров Дол . 3, . 9, 4. , 14, 7. , 12. , 3, 5, 11. , . 16, 2, Рила 1, 3, 4, Ропотамо 9, 8, 14, 6, 18, 4, Росица 1, 2, 3, Рубин 3, 4, 2, 8, 6, 1, Ружа 8, 9, 14, 4, 3, 10, Синчец 20, 16, 7, 12, 14, 1, 5, 4, 18, 7, 3, 1, 10, 8, Топола 4, Христо Ботев 1, 31, 3, 4, 25, 13, 33, 29, . 26, 1, 23. , 23, 26. , 5, 6, 2, 37, 57, 46, 50, 44, 49, 16, 73. , 65, 47, 54, 63, 67, 71. , . 34, 56, 59, 41, 22, 51, . 71, 61. , . 18, 40, . 36, 79, 69. , 77, 55, 32, 39, 24, 45, 75. , 48, 81, . 42, 52, 38, 26, 43, . 61, 20, 30, Чайка 13, 4, 2, 7, 1, 9 къща , 3, 5, Червена Роза 4, 1. , . 1, 2, Шипка 1, 5, 2, 4, 7, 3, 9, Юрий Гагарин 4, 17, 2, 23. , 7. , 8. , 14, 3, . 21, 31, 19, 2а. , 6. , 29, 5, 1, 15, 27, 10, 13. , 33, 26, . 16, 18. , 9, М. Обръшините ПИ 078027, местност Чуката
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Девене: А. Георгиев и Г. Кирков, Ал. Стамболийски и Гео Милев, Александър Стамболийски 30, 51, 32, 49, 34, 36, 15, 20, 33, 28, 21, 14, 46, 53, 25, 29, 19, 37, 22, 56, 42, 43, 52, 47, 27, 23, 44, 17, 39, 16, 18, 38, 35, 41, 10, 8, 12, 45, 48, 31, 6, 1, 5, 4, 23, 3, 2, Ангел Георгиев 48, 115, 80, 44, 47, 72, 61, 20, 55, 81, 70, 92, 63, 49, 78, 46, 62, 83, 75, 56, 59, 65, 77, 57, 74, 53, 69, 71, 84, 86, 51, 73, 67, 89, 85, 76, 90, 87, 64, 69, 96, 112, 117, 101, 108, 102, 98, 94, 103, 107, 111, 113, 109, 105, 97, 115, 99, 104, 110, 106, 95, 37, 25, 19, 31, 6, 27, 33, 32, 40, 8, 35, 42, 30, 20, 29, 34 Тп2 Девеhе, 1, 28, 21, 5, 7, 43, 22, 17, 16, 38, 4, 9, 41, 18, 10, 12, 14, 11, 2, 39, 23, 24, 13, 36, 15, Арда 2, 1, 4, Байкал 1, 2, 13, 9, 5, Бачо Киро 9, 1, 5, 7, 3, 4, 9, 11, 2, Безименна, Белчовец 23, 8, 22, 28, 27, 16, 12, 7, 29, 11, 30, 19, 14, 38, 26, 18, 13, 17, 36, 25, Божур 4, 2, 1, Ботева Поляна 2, 1, 4, 3, 6, Букара 5, 1, 7, 4, 2, Васил Коларов 20, 2, 1, 12, 8, 6, 18, 14, 4, 5, 16, 3, Васил Левски 5, 10, 7, 2, 4, 8, 3, Веслец 3, 5, 9, 7, Витоша 4, 6, 3, 5, 12, 8, Волга 1, 2, 9, 3, 7, 5, 4, 21, 19, 25, 17, 23, 15, Ген. Скобелев 3, 13, 11, 14, 12, 2, 9, 10, 8, 4, 6, Гео Милев 8, 10, 2, 1, 4, 12, 5, 6, Георги Бенковски 1, 5, 3, 7, Георги Димитров 53, 44, 37, 45, 28, 56, 54, 34, 38, 35, 33, 41, 31, 52, 32, 40, 29, 46, 50, 48, 5, 21, 20, 3, 9, 2, 25, 11, 27, 1, 10, 16, 14, 19, 7, 17, 57, 27, Георги Кирков 19, 16, 11, 12, 15, 13, 6, 10, 17, 7, 3, 2, 9, 8, 5, 1, 7, Георги С. Раковски 10, 2, 7, 8, 12, 4, 6, 5, 3, 16, Димитър Благоев 60, 42, 28, 55, 21, 53, 36, 51, 34, 22, 45, 24, 49, 48, 23, 33, 8, 41, 37, 27, 44, 40, 39, 60, 48, 61, 57, 62, 24, 50, 42, 66, 70, 63, 46, 60, 52, 68, 56, 72, 59, 3, 2, 5, 7, 1, 9, Елин Пелин 5, 3, 10, 15, 7, 6, 8, 9, 4, Здравец 3, 1, 5, 4, Искър 14, 16, 9, 8, 4, 12, 10, Комуна 14, 8, 30, 28, 18, Ленин 1, 2, 4, 3, Марица 2, 3, 10, 6, 12, 8, 5, Маршал Будьони 1, 2, 22, 14, 6, Маршал Толбухин 2, 4, 8, местност Белчовец Пс, Милин Камък 2, 1, 3, 11, 5, 7, 13, 4, 9, Москва 7, 3, Огоста 4, 2, Одеса 1, 4, 2, 3, Петрохан 3, 4, 5, 1, 9, 6, Пирин 8, 1, 10, 6, 7, 12, 3, 14, 9, Райна Княгиня 3, 9, 5, 1, Ракьовец 7, 9, 11, 3, 5, 13, 1, Рангел Петков 12, 16, 14. , 6, 14, 8, 4, 10, Рила 3, 5, 1, 5, 4, 11, 7, Родопи 3, 1, 5, 10, 8, 2, Роза 2, 1, 5, Росица 5, 7, 2, 3, 1, 12, 10, 8, Септември 2, Станке Димитров 9, 5, 6, 2, 13, 4, 8, 11, 1, 3, 7, 17, 15, Стефан Караджа 4, 2, Тракия 9, 1, 11, 7, Тунджа 1, 3, 7, 5, Хаджи Димитър 2, 7, 1, 5, 3, Хан Аспарух 1, 10, 14, 2, 7, 4, 3, 8, 12, 6, 5, Христо Ботев 24, 22, 6, 10, 20, 16, 5, 4, 9, 14, 7, 3, 12, 2, 37, 43, 42, 32, 15, 36, 38, 34, 31, 29, 26, 44, 45, 40, 21, 25, 17, 35, 46, 39, 41, 19, 30, 28, 23, Христо Смирненски 6, 4, 1, 20, 12, 16, 18, Чапаев 13, 6, 10, 5, 1, 3, 2, 8, 9, 4, 11, Черно Море 4, 16, 14, 8, 10, 6, 18, 2, Шейново 8, 4, 2, 1, 6, 3, 12, Шипка 19, 13, 4, 11, 3, 2, 5, 15, 1, 33, 8, 17, 7, 6, 9, Янтра 3, 2, 20, 20, 1, Пасището
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Криводол: 23-ти Септември 1, местност Андровото М. Андровото
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Лесура: Албена 1, 15, 5, 13, 3, 11, 7, 17, 23, 25, Александър Стамболийски 9, 8, 12, 2, 4, 5, 1, 7, Антон Иванов 11, 6, 7, 2. , 4, 15, 1, Арда 3, Байкал 2, 13, 4, 5, 9, 15, 7, Бузлуджа . 16, 3, 1, 5, 8, 7, 11, 9, 12, 14, Васил Левски 28, 21, 34, 23, 33, 11а, 3, 6, 42, 15, 5, 7, 2, 13а, 17. , 11, 36, 100, 17, 31, 30, 38, Вежен 3, 7, 5, 4, Веслец 4, Ветрен 2, Витиня 8, 15, 11, 13, 1, 6, 14, 2, 10, 3, 4, 7, 5, 12, Витоша 6, 10, 3, 4, 1, Вихрен 9, Владая 6, 4, Вола . 5, Волга 16, 20, 28, 26, 22, 12. , 3, Ген. Гурко, Георги Бенковски 26, 13, 20, 21, 15, 19, 34, 3, 30, 14, 4. , 32, 40, 24, 22, 11, 9, 31, 4, 6, 5, 33, 38, 17, 28, 10, 8, 2, 27, Георги Дамянов 2, 5, 4, 6, 3, Георги Димитров 59, 45, 52, 37, 58, 53, 56, 48, 39, 51. , 68, 64, 50, 49, 74, 54, 60, 63, 41, 47, 44, 66, 46, 55, 8, 15, 10, 36, 17, 32, 42, 24, 22, 34, 5, 27, 18, 33, 40, 19, 1, 26, 23, 31, 30, 25, 21, Димитър Благоев 40, 36, 37, 29, 39, 33, 32, 43, 31, 38, 34, 19, 3, 7, 12, 23, 28, 1, 27, 16, 5, 18, 30, 10, 8, 9, 11, 13, 22, . 20, 7, 26, 24, 20, 2, 4, Драва, Дунав, Еделвайс 2, Замфир Попов 3, 6, 5, 4, Захари Стоянов 7, 5, 34, 1, 26, 19, 36, 28, 12, 16, 9, 30, 14, 3, 4, 6, 10, Ивайло 1, 19, 2, Иван Вазов 1, 3, 1, Ильо Войвода 3, . 4, 1, 4, Йордан Лютибродски 3, 11, 2, 1, Кокиче 7, Мадара 7, 4, 2, 1, 3, 5, Малчика 3, 2, Неофит Рилски 7, 3, 10, 3. , 1, Огоста 4, 5, 2, Околчица 1, . 10, 2, 6, 11, 8, 10, 5, 4, Паисий Хилендарски 5, 7, 3, 9, 1, Панайот Волов 11, 2, 16, 14, 3, 18, 12, 8, 5, 1, 4, Парцел 7 Регулационен План, Плиска 10, 14, Райко Даскалов 4. , Речка 11, 7, 5, 1, 13, 3, 9, 2, Рила 11, 3, 8, Ропотамо 17, 3, 2, 18, 12, 11, 19, 14, Струма 6, 1, Тодор Каблешков 6, 3, 2, Хаджи Димитър . 2, 14, 10, 7, Хан Аспарух 10, 12, 1, Христо Ботев 4а. , 9, Христо Михайлов 13, 15, 16, 14, 7, 9, 10, 6, 20, 18, 22, 8, 12, 4, Христо Смирненски 32, 29, 37, 60, 41, 35, 27, 28, 33, 26, 9, 1, 16, 10, 4, 13, 2, 6, 20, 8, Цар Калоян 7, 1, 8, 6, Цар Самуил 2, 4, Шейново 1, Шипка 3, 5, 1, Янтра 2, 1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Осен, Общ. Криводол: Александър Стамболийски 5, 1, 3, 7, 33, 11, 29, 9, 33, 21, 27, Антон Иванов 8, 5, 6, 3, 1, 12, 7, 11, Васил Коларов 11, 2, 16, 8, 10, 14, 7, 5, 9, 11, 13, 10 А, 17, Вела Пеева 1, Витиня 3, Гаврил Генов 6, 4, 8, 7, 3, 5, 1, 9, 13, Ген. Гурко 4, 3, 1, 6, 5, Ген. Скобелев 1, 5, 3, 2, Гео Милев 4, 1, 8, 3, 5, 2, Георги Бенковски 2, Георги Дамянов 10, 12, 2, 3, 5, 1, Георги Димитров 39, 12, 24, 26, 35, 2 А, 34 А, 16, 9, 10 А, 28 А, 27, 13, 42, 34, 36, 6, 29, 33, 30, 44, 31, 18, 25, 15, 60, 1, 58, 18, 37, 34, 14, Георги Кирков 6, 3, 1, Драва 2, Иванка Ботева 17, 9, 15, 13, 1, 3, 19, 7, 4, 1 А, Иглика 4, 2, 1, Йордан Лютибродски 5 А, 12, 16, 1, 23, 2, 7, 3, 14, Кокиче 4, 6, 3, 5, 7, 2, 1, Ком 1, Лазар Станев 3, 7, 4, 14, Лопушанска Дружина 17, 4, 5, 7, 13, 1, 3, 15, 2, 11, Люлин 9, 5, 4, 1, 15, 11, Малчика 5 А, 4, 7, 2, 5, Митко Палаузов 3, 5, Мургаш 2, 3, Околчица 7, 14, Петко Д. Петков 19, 23, 27, 6, 1, 13, 11, 5, 15, 3, 9, 7, 8, Райко Даскалов 4, 6, 2, 1, Сан Стефано 2, 4, 1, 6, 21, Спортна 1, 3, Станке Димитров 3, 4, 1, 1 А, 17, 5, 15 А, 2, Стара Планина 4, Страцин 3, 13, 11, 9, 8, 6, 15, 4, 2, Тимок 1, 2, Тодор Каблешков 1, 1 А, 3, 7, 11, 5, 4, 9, Томин Мост 1, 2, 4, 5, 3, 6, Христо Ботев 1. , 24, 11, 10, 7, 18, 4, 3, 5, Христо Михайлов . 14, 10. , Цар Калоян 4, 2, 6, 1, Шипка 2, Вандово Крайще
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Три Кладенци: 1, 9-ти Май . 26, . 24, 13, 19, 22, 15. , 31, 28. , 14, 30, . 34, 8. , 3, . 2, 7, 6. , 12. , . 10, 14, 51, 10, 18. , 9, 9-ти Септември 11, 9, Александър Стамболийски 6, 7, 13, 12, 5, 1, 16, 14, 11, 3, 9, 2, 6, 7, 4, Ален Мак 2, 6, 1, Балкан 8, 3, Братя Миладинови 7, 3, . 1, 9, . 2, Бузлуджа 12, 4, 1, 6, 3, 5, Васил Левски 13, 15, 6, 5, 10, 1, 2, 7, 4, 11, 9, 3, Вестителя 4, 8, 12, 3. , 11, 1. , . 7, 4, 9, Гаврил Генов 1, 10, 2, 5, 6, 4, 3, Георги Димитров 8. , 30. , 10, 35. , 18, 8, 12, 15, 16. , 20, 26. , 28, 22, 39. , 47, 34, 46, 32, 37. , 57, 56, 44, 61, 55, 54, 38, 42, 58, 49, 67, 36, 60, 41, 33, 45, 35, 50, 59, 63, 9. , 19. , 15. , 21, 6, 7, 4, 3, 11, 5. , 1, 19, 23, 17, 13, 2, 6. , 65, 71, 75, 33, Георги С. Раковски 8, 6, 2, 4, 1, 3, Детелина 10, 4, 2, 6, Димитър Благоев 19, 27, 4, 1, . 29, . 17, 6, 28. , 31. , 16, 21, 30, 25. , 5, . 24, 8, 2, 13, 18, 26, 15, . 20, 28, 12, 36, 48, Драва 1, 2, Иван Вазов 6, 10, 3, 12. , 4, 7, 12, Кап. Петко Войвода 5, 1, 2, 4, Кирил и Методий 13, 3, 12, 5, 10, 16, 9, 18, 20, 22, 2, 15, 17, 1, 8, 2, 6, Кокиче 3, 10, 8, 2, 6, 1, Комсомолска 1, 14, 2, 8, 3, 7, 6, 16, 5, 9, 18, Краище 10, 18, Крайбрежна 3, 1, 3, Мир 5. , 7, 9, Митко Палаузов . 3, 1. , 1, Младост 7, 3, 9, 14, Момина Сълза 2, 4, Неофит Рилски 2, . 2, . 1, Одрин 13, 1, 6, 7, 5, 2, 9, 110, 4, Опълченска 6, 9, 2, 1, 12, 13, 5, 3, 7, 10, 8, 4, Паисий Хилендарски 15, 18. , 14, 6, 4, 15, 12, 8, 13, 7, 3, 11, 16, 5, Пейо Яворов 2, Пирин 2, 1, Радецки 3, 4, 2, Радослав Цветков 16, 6, 4, 10, 12, 2, Речка 2, . 1, Роза 2, Русалка 1, 10, 5, 8, 2, 9, 6, 3, Синчец 10, Стоян Радулов 1, 8, 3, 9, Студен Извор 4, . 9, 1, 11, 7, 5. , 5, Тодор Георгиев Киров 14, 20, 23, 9, 19, 7, 18, 3, 6, 13, 5, 12, 21, 24, 10, 16, 17, 42, Хан Аспарух 1, 4, 2, 5, 10, 7, 20, 9, 14, 18, 12, 13, 11, 14, 16, Христо Ботев 4, 8. , . 5, 7, 1. , 4. , 2, Шипка 10, 8, 12, 4, 1, 6, 2, 5, 3, Юрий Гагарин 6, 16, 4, 2, 1, 12, 11, 5, 8, 3
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Фурен: Аврора 12, 16, 4, 8, 24, 5, 22, 10, 18, 2, 3, 2, Александър Стамболийски 17, 15, 22, 2, 14, 4, 18, 24, 11, 6, 20, 16, 10, 7, 13, 12, 9, 19, 28, Антон Иванов 1, Васил Коларов 30, 7, 12, 18, 14, 24, 10, 2, 28, 8, 1, 26, 16, 20, Васил Левски 9, 8, 1, 18, 3, 14, 5, 10, 6, 16, 12, 4, Вела Пеева 2, 8, 26, 20, 22, 16, 3, 4, 7, 1, 18, 5, Гео Милев 1, Георги Димитров 15, 10, 13, 12, 4, 8, 6, 17, 14, 9, 14, Георги Кирков 15, 1, 8, 14, 10, 3, 5, 6, 11, 12, Дафинка Чергарска 2, 1, Димитър Благоев 2, 4, 1, Дружба 22, 10, 5, 1, 24, 7, 12, 9, 8, Дунав 11, 5, 3, 9, 10, 7, 8, Захари Стоянов 1, 6, 4, 5, 7, 3, Комсомолска 4, 10, 6, 1, 11, 9, 2, 8, 3, 5, 7, Лиляна Димитрова 2, 3, 1, Любен Каравелов 4, 3, Люляк 2, 5, 4, 2, 6, Малчика 1, 11, 10, 8, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 7, Марица 2, 5, 10, 3, 6, 8, 1, 7, 2, 5, Митко Палаузов 2, 6, 4, 1, Никола Вапцаров 4, 15, 9, 6, 5, 25, 23, 3, 21, 11, 13, 27, 29, 7, Опълченска 7, 11, 3, 6, 4, Панайот Волов 2, 1, Пирин 2, Пролет 6, 4, 1, 3, Радецки 6, 8, 3, 10, 5, 9, 7, 1, 4, Райко Даскалов 1, 4, Рила 5, 13, 6, 7, 9, 1, 3, 2, 11, Слатина, Стефан Караджа 13, 2, 5, 11, 7, 4, 8, 9, 1, 3, 15, 10, Суха Слатина 9, 5, 4, 9, 3, 5, 1, Тодор Каблешков 3, Тотка Илиева 13, 2, Хаджи Димитър 10, 16, 4, 12, 5, 7, 18, 1, 14, 6, 8, Христо Ботев 17, 12, 11, 32, 17, 23, 1, 13, 6, 15, 9, 4, 11, 3, 26, 18, 16, 12, 2, 7, 30, 5, 28, 21, Христо Смирненски 3, 5, 1, 16, 6, 7, 10, 2, Чукара 4, 15, 1, 13, 11, 8, 5, 9, 17, 7, 19, 2, 3, 6
На 07.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Три Кладенци
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Баурене: 1-ви Май 1, 10, 9, 8, 7, 6, . 4, 9-ти Септември 7, 1, 8, 2, 11, 3, 4, 13, 5, 10, 9, Ален Мак 2. , 3, 3. , 1, 6, 4, Байкал 6. , 2, Божур 9, 3, 23, 7, 19, 4, 24, 1, 15, 17, 12, Васил Левски 18. , 14, 13, . 14, 6, 12, 11. , 9, 2, . 15, 8, 7, 5, 1, 11, 10, 6. , Витоша 15, 4, 5, 11, 11. , . 7, 17, 12, 9, 3, 1, Вихрен 8. , 2, 4, . 6, 6. , 8, Георги Бенковски 8, 10, 16, 2, 4, 3, 12, 14, Георги Димитров 1, 19, 15, 14, 26, 34, 21, 5, 32, 30, 33, 20, 28, 34, 10, 8, 12. , 7. , 16, 5, 2. , 3. , 6, Дружба 3, 22, 24, 6. , 27, . 17, 4. , 6, 11, 5, 23, 16, 15, 2, 4, 7, 14. , 8, 19, 21, 18, 9, 10, 13, 29, 1, . 12, 16. , 14, Дунав . 1, Дъб 4, 3, 1, 11, 2, Здравец 2, 15, 9, 3, 4, Ивайло 1, 4, 3, Искър 2, Кокиче 13, 11, 3, 1, Люлин 4, 8, 6, 1, 7, 2, 5, 14, местност Лозята Пс, Мир . 16, 22, 24, 32, 21, 38, 27, 15, 1, 6, 19, 14, 2, 34, 5, 12, 20, . 12, 3, 25, . 10, . 5, 36. , Мусала 2, 3, 1, 5, Пирин 6. , 12, 8, 19, 3, 10, 9, 5, 11, 13, 7, 21, . 8, 1, . 6, 17, 2, Рила 2, . 2, 1, . 3, 4, . 5, 6, 8, Роза 4, 1, 6, 2, Росица 3, 4, 2, Русалка 6, 2, 1, Хан Аспарух 3, 2. , 7, 4, . 3, 2, 2а, 9, 5, 1, Христо Ботев 4, 16, 14, 18, 19, 13, 1, 20, 15, 3, 7, 24, 17, 12, 2, 6, 8, 10, 22, 15, Чапаев 8, 5, 7, 24, 2, 1, 3, 15, 21, 13, 6, 11, 1, Явор 1, 2
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Градешница: Арда 10, 4, 8, Безименна 6, 1, 2, 8, 4, 1, Васил Коларов 3, 27, 19, 10, 8, 2, 4, 24, 9, 6, Вели Манчов 15, 2, 11, 19, 22, 18, 12, 16, 25, 23, 34, 5, 1, 10, 7, Веслец 8, 1, 3, 2, 11, 9, Вит 2, Витиня 5, 8, 18, 1, 12, 6, 13, 22, 7, Витоша 2, 6, 11, 8, 7, 2, Вихрен 1, 4, 16, 3, Вратица 4, 10, 6, 8, Въча 4, 2, Гаврил Генов 2, 10, 8, 3, 5, 15, 11, 1, 4, 6, 13, 11, 19, 18, 16, 10, 14, 17, 15, 22, Георги Сълков 11, 5, 8, 3, 7, 4, 9, Драва 1, 7, 3, 2, 9, 4, 6, 11, Дъб 9, 5, 4, 3, Здравец 1, 4, Иглика 1, 2, Извор 6, 7, 6, 2, 21, 1, Искър 6, 1, 8, 3, 2, Калето 4, 1, 5, Кап. Петко Войвода 10, 6, 4, 13, 5, 7, 2, 14, 11, 11, Кокиче 20, 4, 2, Ком 2, Люляците 12. , 10, 6, 14, 12, Манастирска 8, 9, 1, 16, 22, 17, местност Манастира Пс, Милин Камък 10, 4, 8, 5, 2, 1, 3. , 27, 6, 22, 20, 16, 14, 4, 26, 10, 9, 23, 18, 11, Мир 65, 74, 67, 48, 11, 52, 70, 72, 51, 55, 68, 61, 50, 54, 58, 62, 7, 5, 11, 24, 38, 35, 27, 9, 30, 26, 25, 20, 17, 1, 39, 29, 7, 36, 6, 10, 46, 3, 40, 31, 4, 37, 41, 32, 22, 13, 15, Мургаш 4, 2, 1, Мусала 12, 5, 13, 10, 11, 2, 5, Огоста 17, 14, 7, 6, 3, 5, 11, 8, 19, Околчица 10, 8, 1, 5, 6, 7, 2, Панорама 17, 1, 3, 7. , 21, 25, . 29, 11, 27, Петър Илиев 3, 2, 1, 7, 1, Септемврийци 30, 24, 4, 8, 16, 26, 1, 6, 28, 18, 20, 5, Спортна 10, 13, 4, 18, 5, 20, 14, 11, Томин Мост 4, 3, 7, 1, 2, 5, Тунджа 3, 1, 7, Червена Армия 1, 8, 10, 2, 6, 13, 1, 4, 12, 3, 1
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Добруша: 23-ти Септември 1, 3, 8, 4, 12, . 6, 12. , 20, 24, . 4, 9-ти Септември 1, . 2, 1. , 3, 5, . 4, . 7, 6. , Ален Мак 2, 1. , 1, Ботуня . 2, 1, 3, 2, 6. , 5, 9, 4, 5. , Бузлуджа 57, 24, . 39, 55. , 17, 27, 41, 38. , . 41, 37, 59, 45, . 59, 36. , . 47, 48, 31, 35, 42, 25, . 43, 22, . 34, 30. , 55, . 42, 9, . 44, 12, 7, 18. , 5, 4. , 11, 19, 13, 17, 16, 20, 14, . 6, 15, 10, 21. , 8, 3, Булаир . 10, 4, 6. , . 2, 6, Веслец 5, 7, . 3, 1, Гаврил Генов 5, 9, 9. , 7. , 1. , 3, Георги Димитров 65. , 59, . 37, 72, 57, 33, 62, 41, . 78, 49. , . 70, 58, . 53, . 55, 82. , 30, 37, . 68, . 31, 60. , 66, 60, 74, . 51, . 84, 45, . 56, 63, 22, 6, 29, 65, . 60, 31, . 43, . 28, 34, 34. , . 54, . 1, 6, 44, 10, 13, 14, 25. , 40, 4, . 11, 48, 24, 29, . 9, 36. , 71, 11, . 24, 11а, 8, . 12, 32, 26, 23, . 14, 21, 16, 28. , 3, 41, 7, 27, 2, . 25, 19, . 50, 290, Драва . 2, 8. , 3, . 1, 4, 2, Дружба 2, 13, 6, 3, 20, 14, . 19, 17, 5, 19, 12, 10, . 14, 15, 21, 23, . 4, . 8, . 6, 7, 1, 11, 18, Здравец 3, . 2, Извор . 2, Кокиче 4, Мак 3, 4, местност Езерото Пс, Мир 2, 3, . 1, 7. , Оборище 2, . 5, 5, 7, 5. , . 6, . 4, 3, Октомври 2. , 9, 7, 21, 8, . 4, 5, . 12, 3, . 3, 19, . 17, 19. , 6, . 1, . 49, Плиска . 3, . 28, 1, Подбалканска 1, . 4, 3, Преслав 1, Стара Планина 16, 2, 22, . 4, 5, 14. , 12, 15, . 20, 10, 7, 8, 6, 1, . 2, 11, 18, 21, 9, . 14, 13, 3, 17, Страцин . 3, Томин Мост 4. , 2, 9, . 1, 5, УПИ 4 - 43
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Криводол: Александър Стамболийски 18, 8, Ген. Глухов 2, Георги Димитров 17, Георги С. Раковски 6, местност Мерата Пс, Освобождение 27, 23, Юрий Гагарин 31
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 14:00 - 14:30 ч./ - Ракево: 23-ти Септември 3, 2, 4. , 10, 26. , 5, . 1, 8, 6, 32, 12, 26, 21, . 24, 20, 34, . 22, 30. , 38, 11. , 15. , 36, 18, 23, 7, 17, 14, . 23, 19, 16, 13, . 9, Александър Стамболийски 7, 5, 16, 9, 18, 14, 17, 8, 4, 15, 1, 19, 12, 22, 24, 6, 26, 11, 2, 10, Ален Мак 14, 12, 1, 2, 4, 10, 20, 9, 5, 3, 6, 7, 8, 13, Амур 7, 5, 4, 1, 6, 2, 9, Ангел Кънчев 2, 4. , Антон Иванов 4, 5, 6, 8, 2, 7, 3, Баба Тонка 10, 7, 1, 5, 11, 2, 3, 12, 8, 4, Батак 2, 1, 4, Божур 5, 3, 6, 17, 15, 10, 13, 11, 1, 7, 4, 14, 9, 8, 12, 2, Ботуня 1, 9, Бузлуджа 3, 5, 1, 7, 6, 4, 2, Васил Левски 14, 1, 10, Веслец 6, 4, 3. , 1, 2. , Ветрен 16, 28, 13, 11, 3, 30, 1, 14, 8, 7, 22, 6, 10, 15, 26, 9, Вилхем Пик 3, 15, 17, 20, 18, 9, 11, 7, 7-А, Витиня 8, 6, 17, 1, 3, 9, 4, 13, 7, 11, 15, 5, 19, Волга 10, 6, 4а, 8, 4, Гаврил Генов 6, 18, 21, 36, 13, 17, 25, 1, 29, 40, 12, 20, 19, 2, 9, 15, 10, 14, 32, 34, 28, 8, 42, 11, 26, 38, 44, 27, 16, 30, 23, 4, Ген. Скобелев 18, 9, 10, 23, 6, 20, 13, 15, 2, 4, 12, 8, 17а, 7, 70, 19, 14, 11, 3, 1, Георги Димитров 44, 32, 42, 48, 25, 33, 19, 23, 27, 30, 26, 21, 46, 34, 36, 31, 24-А, . 5, 24, 18, 22, 17, 37, 50, 41, 39, 7, 9, 5, 1, 14, 16, 15, 3, 12, 4, 13. , . 11, . 5, 2, Еделвайс 18, 16, 26, 24, 28, 10, 1, 32, 14, 6, 22, Иглика 7, 8, 12, 3, 10, 1, 16, 2, 11, 4, 9, 5, 14, Клокотница 12, 14, Козница 7, 6, 9, 10, 8, 3. , 2, 5, 1. , 1, 12, . 4, Кокиче 9, 17, 5, 15, 1, 13, 7, Ком 4, 6, 2, 3, Косматица 7, 2, 16, 10, 8, 3, 4. , 5, 12, 1, 6, Кракра 1, Лена 6, 3, 2, 5, 1. , 4. , Ленин 1, 7, 6, 3, 14, 16, 15, 8, 12, 13, 4, 2, 5, 10, Люляците 3, 7, 5, 9. , Манастирска . 4, 5, 7, Маршал Толбухин 5, 15, 4, 2, 8, 13, 1, 10, 16, 6, 3, 12, Мургаш 1. , . 3, . 2, 4, 2, Опълченска 6, 2, Орешака 17, 5. , 13, 3, . 1, 5, 9, 15, 7, 2, 11, Роза 2, 9, 5а, 4, 8, 5, 6, 7, Ропотамо 5, 3, 1, Росица 8, 13, 4, 7, 10, 6, 12, 11, 14, Русалка 10, 5, . 4, 12, 15, 13, 8, 16, 14, 9, Спортна 2, 5, 7, 3, 9, 15, Средна Гора 8, 10, 3, 9, 2, 11, 6, 1, 4, 13, 5, 16, 15, Струма 6. , 2, 8, 4, 1, 8. , 6, Тинтява 4, 3, 7, Томин Мост 19, 6, 7, 3, 5, 1, 15, 4, 2, 9, 11, 13, 17, Трапезица 6, 7, . 7, 5, 3, 1, 8, 6. , . 7, 6, 2. , . 4, . 2, Фортуна 3, 6, 4, 1, 2, Хан Аспарух 2, 6, 5, 3, 1, 8, 4, Цар Симеон I-ви . 14, 14, 10, 18, 12. , 8, 39, . 12, . 2, . 6, 4. , . 21, 3, 53, 39, 47, 40. , 33, . 28, 26, 32, 25, . 27, 45, 21, 9, 23. , 20, 30, 43, 46, 34, . 51, 1, 49, 7, 29, 19, 27, 44, 48, 47. , . 25, 35, 38, 11, 37, 42, 22. , 28, 31, 22, 24, 13, 36, Чаталджа . 2, 1. , 3, 4, 3. , 2, 6, Юрий Гагарин 1, 4, 7, 2, 3, Ясен 2, 11, 14, 10, 7, 13, 15, 5, 4, местност Спечен Камък
На 10.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Баурене: Ален Мак 2. , 3, 3. , 1, 6, 4, Витоша 15, 4, 5, 11, 11. , . 7, 17, 12, 9, 3, 1, Вихрен 8. , 2, 4, . 6, 6. , 8, Дружба 3, 22, 24, 6. , 27, . 17, 4. , 6, 11, 5, 23, 16, 15, 2, 4, 7, 14. , 8, 19, 21, 18, 9, 10, 13, 29, 1, . 12, 16. , 14, Здравец 2, 15, 9, 3, 4, Искър 2, Люлин 4, 8, 6, 1, 7, 2, Мир . 16, 22, 24, 32, 21, 38, 27, 15, 1, 6, 19, 14, 2, 34, 5, 12, 20, . 12, 3, 25, . 10, . 5, 36. , Пирин 2, Рила 2, . 2, 1, . 3, 4, . 5, 6, 8, Христо Ботев 15, Чапаев 1, Явор 1, 2.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 14:00 | Агенция "Фокус"
Благоевград. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Гърмен
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора 4, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 3, Деветнадесета 12, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, Трета 55
На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, Двадесет и Първа 1, Девета 36, 25, Десета 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, Тринадесета 9, 7, 5, 11, 20, 13, Четвърта 9, Четиринадесета 4, 3, Шеста 8, Шестнадесета 3, 6, 2, 4, 29, 33
Община Петрич
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Баскалци
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 08:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Право Бърдо
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Вишлене
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гега: Боровичко, Боровичкото
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долене
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Крушица
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Рибница
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгуш
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Дреновица
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Зойчене
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кладенци, Общ. Петрич
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кукурахцево
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Мендово: Слопотец
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Капитан Никола Парапанов 1, местност Иловица Мачтов Трафопост, Рокфелер
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Антон Попов 30, Беласица 46, Георги Измерлиев 24, 18, 20, 16, 22, 6, извън регулацията 1, Македония 44, Маркови Кладенци 51, 49, 30, 27, 32, местност Алачевото Цех, местност Орешката Жилище, местност Чалията Помпа, Помпа, Младост 42, 47, 38, 40, 44, 31, 41, 8, 46, 39, Огражден 36, 53, Отец Паисий 5, 9, 23, 4, 18, 14, 19, 6, 17, Русия 11, Хоризонт 7, Яне Сандански 21
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Струмешница: Струмешница
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чурилово
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чуричени: 000248, местност Куково
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Ал. Стамболийски 38, 36, Александър Буйнов 11, 3, 7, 6, 1, 4, 5, 2, 9, Баучер 2, 3, 4, 6, 8, 1, 12, 10, 5, Битоля 8, 10, 10, 11, 1, 2, 9, 7, 8а, 3, 8, 6, 7, 5, 14, 10, 10, 4, 12, 11, 3, България 24, Бяло Море 6, 2, 4, 8, 5, 1, 3, Васил Кънчев 29, 15, 19, 21, 31, 37, 27, 8, 23, 17, 35, 33, 25, 6, Гоце Делчев 26, 34, 30, 16, 28, 14, 39, 22, 36, 41, 20, 32, 24, 38, 18, Д-Р Асен Златаров 8, Искър 4, 6, 2, 10, 8, 12, 2, 3, 7, 5, 9, 7, 11, 1, Капитан Никола Парапанов 3, 24, 30, 24, Тото Пункт, Княз Александър Батемберг 30, 4, 11, 6, 20, 24, 12, 21, 15, 16, 18, 7, 17, 10, 1, 9, 19, 32, 16, 26, 15, 24, 14, 23, 5, 9, 6, 3, 7, 28, 20, 8, 2, 22, 21, Лазар Маджаров 40, 34, 38, 36, Места 14, 11, 8, Мусала 10, 13, 18, 18, 2, 20, 9, 20, 5, 6, 20, 6, 4, 3, 8, 14, 16, 11, 6, 12, Полковник Дрангов 1, 1, Полковник Дрангов 1, Родопи 4, 2, 1, Рокфелер 52, Св. Св. Кирил и Методи 1, 15, 12, 13, 18, Свобода 12, 23, 25, 12, 26, 32, 30, 14, 8, 28, 26, 10, 15, 17, 13, 11, 36, 33, 32, 17, 11, 16, 38, 19, 15, 27, 21, 24, 18, 22, 29, 20, 34, 38, 8, 16, Серска 2, Скопие 9, 5, 5, 10, 7, 8, 4, 9, 2, 1, 1, 2, 12, 16, 3, 14, 6, 11, 13, Хан Аспарух 9, 7, 7, 10, 17, 11, 8, 5, 13, 15, Христо Ботев 10, 4, 12, 6, Цар Борис III, Цар Иван Шишман 11, 7, 3, 13, 1, 5, 9, 7, Яне Сандански 29, 21, 19, 23, 25, 17
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Марикостиново: Бяло Море 2, Вела Пеева 32, 15, 11, 24, 21, 22, 40, 42, 9, 28, 1, 38, 34, 44, 46, 23, 30, 7, 17, 5, 36, 13, 19, Георги Раковски 8, 6, 5, 9, 7, 10 вила, 4, 3, 10, Димитър Благоев 8, 13, местност Високия Рид Склад, Струма 1, 24, 13, 6, 2, 3, 8, 9, 7, 16, 12, 5
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Михнево: Гоце Делчев 5, Гоце Дивлев 9, 15, 7, 19, 6, 13, 4, 8, 10, 12, 3, 14, 17, 5, 2, 1, Ел-Тепе 4, 2, 1, 6, 5, 7, 3, Искър 2, 11, 9, 6, 5, 7, 3, 1, Калабак 6, 10, 2, 3, 5, 11, 8, 9, 7, 4, 14, Лазар Данаилов 11, 15, 34, 30, 32, 9, 16, 28, 7, 26, 36, 13, Лазар Маджаров 1, 2, 5, 4, 3, Максим Горки 12, 4, 7, 1, 6, 5, 2, Никола Вапцаров 8, Пирин 8, 1, 9, 13, 6, 4, 2, 7, 5, 3, Шипка 26, 20
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Марикостиново: Димо Хаджидимов 7, 11, 9, 10, Иван Вазов 10, 21, Марица 45, 43, 61, 73, 49, 36, 63, 44, 47, 24, 55, 41, 22, 28, 32, 67, 30, 65, 46, 59, 69, 53, 40, 75, 38, 39, 20, 42, 26, 57, 34, Пирин 4, 2, 5, 6, 14
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: 22-ри Октомври 1, 28-ми Октомври 1, Димитър Гощанов, Иван Вазов 1, 3, 2, Княз Борис I 7, Полковник Дрангов 1, Сграда на Тк Гум, Славянска 4, Христо Ботев 2, Цар Борис III 11 Супермаркет, 11а, 9, 9, 16, 20, 15, Яне Сандански 1, 10, 5, 3, 18, 9, 9, 2, 11, 12, 18, 4, 1, 20, 6, 14, 7, 20, 2, 13, 6, 5
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Беласица: Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, Александър Стамболийски 14, Беласица 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, Кестен 2, 1, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22. , 3, 7, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2. , 5, 9, 11, 7, 10, Поляните, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Цар Самуил 5, 2, 6, 3
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Беласица: Акация 10, 11, 31, 5, 25, 33, 9, 27, 44, 21, 19, 7, 24, 22, 13, 12, 23, 17, 20, 14, 2, 1, 8, 6, Александър Стамболийски 14, Беласица 90, 92, 77, 94, 100, 104, 89, 83, 96, 85, 69, 31, 93, 67, 91, 84, 102, 88, 65, 86, 45, 71, 49, 47, 58, 55, 80, 61, 59, 62, 64, 74, 76, 43, 63, 78, 60, 57, 68, 38, 50, Поща, 33, 54, 36, 46, 27, 44, 26, 42, 25, 34, 48, 23, 31, 22, 28, 26, 24, 10, 13, 15, 107, 108, Братя Миладинови 8, 2, 6, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 7, 6, 3, 6, Георги Бенковски 14, 7, 12, 3, 11, 8, 6, 10, 5, 9, 4, 1, 2, Гоце Делчев 6, 4, 7, 8, 3, 16, 14, 2, 18, 1, 12, 11, Григор Пърличев 8, 10, 12, 6, 1, Девети Май 15, 31, 25, 23, 20, 27, 30, 29, 21, 16, 22, 33, 17, 14, 19, 4, 15, 9, 8, 10, 11, 7, Дермено 8, 5, 3, 6, Динк Махле, До МТП Беласица, Кестен 2, 1, Кокиче 7, 9, 10, 12, 8, 3, Крали Марко 1, 2, Марковица 3, 10, 4, 6, 8, 12, местност Горни Парници Жилище, Митко Палаузов 4, 15, 10, 8, 2, 1, 11, 9, 20, 13, 22. , 3, 7, Мраморница 6, 4, 8, 11, 12, 7, 3, 2, 5, 9, 1, Никола Некрасов 5, 3, 8, 6, 1, 4, Осми Март 8, 4, 6, 2. , 5, 9, 11, 7, 10, 3, Паисий Хилендарски 7, 4, 6, 2, 1, 3, 5, 11, 9, 18, 51, 16, 33, 49, 53, 35, 21, 37, 47, 39, 14, 45, 23, 41, 31, 25, Плиска 1, 4, 11, 2, 3, 8, 12, 7, 9, 6, 10, Поляните, Раславица 3, 4, Стефан Караджа 3, 1, 4, Струмешница 6, 9, 10, 4, 5, 15, 8, Стълб От Вмрнн на ТП Беласица - 3, Стълб При Обекта, УПИ -1, Кв. 27, Хаджи Димитър 2, 35, 2, 4, Хан Аспарух 14, 3, 5, 4, 6, 1, 9, Христо Ботев 36, 8, 24, 25, 6, 4, 38, 29, 34, 32, 28, 30, Цар Самуил 5, 2, 6, 3, Цар Симеон 4, Чавдар Войвода 4, 2, 1, Чифлико, Яне Сандански 1, 3, 5
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Габрене: Аджийца, Акация 10, 8, 1, 12, 5, 11, 7, 3, 6, 6, Александър Матрасов 5, 1, 6, 3, Буко, Граничар 11, 9, 5, 7, 9, 3, 1, Здравец 12, 20, 6, 4, 10, 11, 15, 14, 8, 16, 5, 2, Иван Вазов 7, 14, 9, 11, 13, извън регулацията 47, 53, 52, 44, 45, 36, 49, 8, 48, 50, 51, 34, 27, 33, 16, 12, 9, 30, 19, 24, 8, 29, 21, 23, 34, 7, 57, 10, 26, 15, 14, 40, 13, 41, 42, 36, 37, 35, 39, 53, 54, 55, 51, Кокиче 7, 1, 2, 3, 5, Комсомолска 13, 11, 12, 1, 5, 3, 8, 7, 9, 10, 6, 20, 22, 24, Марена, местност Марена Сушилня, местност Буко Помпа За Поливане, Помпа, местност Златарево Магазин, Служба, Мотел, Каравана, Помпа, Кафе, Мир 1, 4, 3, 2, Митко Палаузов 14, 12, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 7, 11, 6, 10, 12, 8, Освобождение 30, 32, 20, 18, 14, 29, 27, 23, 22, 25, 15, 19, 17, 28, 31, 16, 31, 4, 1, 12, 4, 8, 9, 3, 11, 10, 5, 7, 2, 13, Отец Паисий 11, 15, 13, 12, 9, 14, 17, 12, Прогрес 5, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 7, 3, Радецки 26, 28, 23, 24, 27, 14, 2, 11, 1, 9, 13, 6, 5, 8, 16, 15, 3, 23, 18, Родина 25, 17, 18, 16, 7, 30, 14, 26, 24, 13, 15, 28, 4, 5, 12, 7, 8, 10, 3, 6, 9, 5, 2, С. Габрене, Общ. Петрич, ПИ 000486, М. Осено, Стопански Двор Сграда, Струмешница 4, 6, 10, 5, Теменуга 3, Тумба 22, 19, 20, 15, 13, 12, 11, 6, 7, 5, 18, 4, 16, 8, 3, 10, 9, 14, 20, 2, УПИ 4 Кв 32, УПИ ХII-19, Кв. 5
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Генерал Тодоров: 1
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Долна Крушица: Каръчкото, местност Златарево Помп. Станция, местност Лъката Бензиностанция
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Камена: Воденицата, Динко, местност Нишанка
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ключ: Ал. Стамболийски 29, 31, 27, 1, 26, 4, 21, 10, 24, Альоша 4, 6, 30, 2, 9, 3, 33, 1, 31, 18, 10, Антон Попов 4, 3, 1, 2, Атанас Бубакяров 13, 6, 5, 12, 14, 24, 22, 23, 20, 14, 13, 17, 26, 30, 9, 7, 22, 27, Беласица 18, 3, 19, 20, 8, 4, 7, 14, 1, 3, 9, Ген. Скобелев 3, 1, 5, 2, 10, 8, 6, Гергевче 5, 2, 3, 1, Драмчов Кайнак 1, Дружба 9, 12, 10, 16, 3, 11, 6, 7, 1, 8, Иван Козарев 5, 5, 3, 6, 4, 2, 11, 9, 12, 15, 8, 7, 13, 1, Иглика 1, 3, 2, извън регулацията 2, 1, 4, 7, 43, 11, 6, 9, 4, 22, 25, 27, 24, 38, 17, 21, 20, 37, 41, 36, 43, 31, 42, 13, 35, 39, 14, 44, 18, 36, 43, 25, Ил. Макариоплски 4, 10, 12, 6, 11, 1, 7, 3, 13, 5, Илинден 18, 23, 21, 11, 5, 7, 16, 2, 8, 13, 19, 9, 6, 12, 6, 3, 2, 10, 1, 8, 13, 6, Квартал 50 Заведение, Кирил и Методий Поща, 4, 5, 7, 6, 1, Китка 23, 22, 15, 13, 11, 9, 20, 7, 9, 8, 10, 3, 6, 2, 12, Климент Охридски 8, 5, 9, 5, 3, 6, 1, Лозен 1, 5, 13, Малчика 11, 3, 8, 10, 7, 13, 2, 9, 4, 1, 14, 8, местност Джаловец Цех, местност Кайнако Работилница, Млада Гвардия 5, 16, 3, 2, 1, 7, 6, 6, Наум Охридски 5, Никола Вапцаров 1, Подгорие 7, 5, 15, 22, 2, 23, 9, 5, 26, 2, Равни Ниви, Самуилова Крепост 5, 2, 4, 3, 5, 5, Струмешница 2, 1, Христо Смирненски 2, 3, 1, 12, 13, 10, 1, Цар Самуил 16, 17, 5, 21, 2, 1, 3, 15, 6, 19, 8, 9, 39, 23, 18, 41, 20, 16, Цех, 37, 35, 42, 21, 22, 34, 23, 36, 45, 33, 47, 43, 35, Черно Море 3, 7, 6, 8, 5, 1, 10, 12, 7. , 10, 9, 14, 3, къща
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Коларово, Общ. Петрич: Антон Попов 15, 17, 13, 5, 3, 1, 30, 7, 18, 14, 24, 22, 10, 4, 20, 28, 8, 26, 2, 6, Асен Златаров 9, 3, 11, 19, 21, 15, 6, 7, 13, 1, 8, 2, 4, 14, Баларе, Башчите, Беласица 74, 69, 77, 92, 104, 89, 91, 80, 86, 32, 78, 106, 96, 98, 73, 102, 94, 75, 84, 72, 112, 100, 82, 63, 90, 76, 95, 47, 110, 70, 71, 59, 57, 65, 39, 58, 29, 32, 52, 42, 40, 56, 31, 38, 46, 44, 26, 33, 54, 48, 36, 51, 34, 35, 22, 30, 43, 41, 50, 45, 62, 37, 64, 14, 27, 12, 19, 21, 17, 2, 23, 5, 4, 7, 16, 11, 15, 8, 10, 1, 25, 3, 13, 9, 20, 6, 68, 53, 55, 66, 51, 57, Брегалница 9, 8, 7, 1, 4, 3, 2, 5, Бяло Море 15, 1, 18, 12, Вела Пеева 28, 11, 30, 26, 22, 13, 34, 18, 3, 5, 1, 2, 10, 22, 9, 20, 7, 4, 6, Високи Явори, Владимир Заимов 19, 27, 8, 11, 25, 15, 9, 13, 23, 12, 21, 17, 14, 6, 10, 16, 3, 5, 4, 1, 2, 7, Възраждане 7, 8, 6, 10, 3, 1, 2, Гоце Делчев 4, 20, 11, 9, 14, 21, 3, 22, 19, 5, 17, 24, 2, 12, 16, 10, 7, 8, 13, 15, 1, Гранит 4, Двадесет и Трети Септември 4, 6, 10, 2, Драва 2, 12, 13, 7, 8, 11, 6, 3, 4, Еделвайс 2, 5, Жданов 11, 8, 5, 3, 6, 7, 12, 4, 9, 14, 10, Иван Вазов 5, 2, 6, 7, 3, 8, 13, 4, Ильо Войвода 1, 6, 5, 3, 7, 2, Калоян 5, 7, 1, Кокиче 2, 4, 6, Крайречна 3, 1, 4, 5, 2, 6, Липите 20, 24, 19, 22, 18, 3, 11, 32, 30, 34, 31, 17, 25, 6, 10, 14, 4, 2, 16, Любен Каравелов 8, 6, 10, 5, 2, 3, 2, 4, 1, 7, Македония 7, 9, 3, Малчика 2, 6, 14, 3, 15, 1, 10, 7, 12, 8, 9, 4, 13, 16, 11, Марин Дол, местност Бахчите Временно Строителство, Местост Марковица В Началото на Селото, Митко Палаузов 4, 2, Неуточнен Адрес Усилвател Бац, Усилвател Бац, Никола Вапцаров 14, 4, 8, 7, 16, 10, 15, 1, 13, 9, 5, 11, 3, 12, 6, 2, Никола Парапунов 2, 11, 4, 9, 5, 3, 10, 7, 6, 1, Огражден 9, 3, 6, 4, 1, 5, 8, 2, 5, Одрин 1, 7, 2, 3, 5, Октомври 33, 29, 42, 37, 48, 44, 40, 35, 38, 31, 36, 27, 18, 5, 9, 23, 26, 10, 2, 16, 11, 15, 7, 13, 22, 3, 24, 1, 12, 14, 8, 28, 21, 17, 30, Отец Паисий 8, 21, 13, 27, 10, 9, 14, 2, 31, 23, 25, 11, 15, 33, 4, 6, 17, 29, 12, 1, 5, 3, 7, Партизанска 6, 4, 2, 1, Пейо Яворов 11, 3, 5, 14, 1, 8, 6, 10, 4, 9, 16, 11, 2, 12, 7, Песоко, Петър Берон 14, 17, 7, 8, 15, 1, 11, 2, 5, 18, 4, 6, 10, 12, 16, 3, 19, 9, 13, Пирин 2, 8, 3, 10, 6, 9, 1, 5, 4, 7, 12, Победа 10, 9, 14, 5, 16, 6, 7, 11, 4, 12, 17, 18, 2, 13, 19, 1, 3, 8, 1, Подгорие 16, 14, 8, 1, 2, 9, 5, 12, 6, 3, 7, 10, Просвета 12, 10, 1, 8, 2, 3, 9, 13, 4, 5, 11, 15, 6, 12, 7, Първи Май 8, 3, 2, 6, 1, 4, Радомир 5, 2, 1, 3, Раковски 19, 17, 18, 15, 21, 16, 13, 12, 1, 21, 2, 10, 8, 6, 7, 4, 13, 19, 14, С. Коларово, М. Песоко, Салют 6, 2, Самуилова Кпепост 11, 2, 7, 9, 4, 3, 1, Симеон Кавракиров 1, 4, 8, 6, 2, 14, 12, 10, 22, 16, 22, Странджа 1, 7, 10, 8, 6, 11, 5, 2, 3, 9, 4, Струмешница 2, 5, 6, 4, 1, 3, Тодор Божиков 6, 4, 5, 10, 9, 14, 16, 7, 3, 1, 8, 2, УПИ I Ul 4, Христо Смирненски 16, 10, 8, 4, 16, Поща, 4, 10, 6, 1, 2, Цар Борис 1-ви 11, 8, 1, 2, 4, 9, 5, 3, 12, 7, Цар Самуил 13, 20, 1, 5, 2, 10, 4, 22, 11, 6, 9, 8, 18, 3, 7, 16, 14, Чавдарка 1, 2
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Айдарски Даб, Айдарски Даб Иловица ПИ 56126. 149. 27, Атанас Лютвиев 23, България 108, 153, 83, 60, Джевезлъка, Иваник-Калинска Чешма, Княз Борис I 31, Любен Каравелов 3, Ляшница, Места 22, местност Айран Бунар Помпа, местност Бухото Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, местност Бяла Черква Помпа За Напояване, Помпа, местност Джевезлъка Жилище, Помпа, Помпа За Напояване, Цех, местност Зиче Жилище, Жилище, местност Златарево Бюро, Митница, местност Иваник Свинарник, Сграда, Ханче, Помпа, Автобаза, местност Иваник Каринска Чешм, местност Иловица Помпа, местност Конгоро Сграда, местност Ляшница Помпа, местност Омондрос, местност Пильови Орехи Жилище, местност Тръстен Жилище, Полковник Дрангов 1, Свети Георги 2а, Хижа Беласица Хижа
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Първомай, Общ. Петрич: Гоце Делчев 37, местност Чалтията Автоработилница
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Самуилово, Общ. Петрич: Васил Левски 10, Самуилово, УПИ 1 Кв. 31, УПИ ІV-57, Кв. 18 (
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Скрът: 9-ти Септември 11, 1, 2, 4, 8, 10, 7, 3, 6, 13, 5, 9, Александър Стамболийски 2, 1, 3, 12, 10, 5, 8, 9, 7, 11, Антон Попов 2, 4, 6, 7, 3, 5, 30, 31, 41, 38, 42, 39, 40, 36, 37, 45, 33, 35, 44, 30, 26, 32, 43, 20, 10, 11, 14, 27, 19, 29, 25, 18, 15, 5, 17, 26, 24, 23, 9, 22, 12, 1, Бахчите, Беласица 11, 13, 6, 4, 15, 13, 2, 4, Бруч 22, 25, 23, 24, Васил Левски 3, 4, 8, 14, 6, 7, 12, 10, 5, 13, 16, 31, Воденицата 7, 2, 6, 5, 4, 1, Георги Димитров 17, 35, 28, 55, 30, 52, 56, 24, 22, 37, 40, 31, 23, 48, 33, 46, 41, 39, 25, 44, 47, 54, 36, 42, 50, 26, 45, 38, 29, 43, 1, 7, 15, 11, 6, 10, 18, 3, 20, 5, 8, Поща, 13, 12, 16, 2, 14, 9, Гоце Делчев 9, 10, 8, 1, 3, 6, 5, 2, 7, 4, Димитър Ацев 2, 5, 1, 7, 2, 9, 5, 8, 13, 15, 6, 4, 17, 12, 19, Доксаница, Ефтим Дойчев 1, 8, 2, 13, 12, 7, 10, 9, 11, 19, 21, 17, 14, Лозен 6, 8, 9, 1, 5, 3, 12, 10, 7, 16, 11, 13, 14, 15, 18, 20, 12, Младост 1, 2, 11, 9, 10, 4, 5, 6, 18, 14, 16, Никола Й Вапцаров 3, 2, 3, 16, 1, 7, 5, 14, 4, 12, 6, 10, Орището 23, 16, 19, 12, 17, 11, 21, 15, Пейо К Яворов 2, 7, 8, 4. , 4, Площицата, Първи Май 6, 4, 2, 8, 7, Свобода 8, 3, 2, 14, 6, 12, 10, 7, 5, Скрът, Скрътска Комуна 1, 4, 3, 5, 6, Струма 2, 3, 4, 1, Тодор Божиков 4, 6, 10, 3, 8, 5, 1, Тумба 8, 3, 2, 1, 6, 10, 18, 11, 16, 5, 7, 9, 9, 24, 15, 17, Хан Крум 1, 9, 1, 8, 2, 7, 5, 10, Христо Ботев 4, 6, 3, 7, 11, 2, Христо Велев 2, 3, 11, 1, 19, 14, 5, 7, 13, 15, 12, 8, 16, 4, 17, 6, Цар Самуил 4, 2, 5, 7, 12, 8, 6, 14, 3, 10, 4, 1, Червена Звезда 2, 5
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Яворница: 8-309 Кв 31, Адалберт Антонов 13, 8, 15, 10, 11, 6, 3, Васил Кънчев 2, Васил Левски 2, 1, 4, 8, 3, 6, 14, 10, 13, 9, 17, 14, 15, Георги Измирлиев 6, 5, 2, 1, 4, 8, 5, 20, 19, 15, 17, 18, 7, 13, 21, извън регулацията 22, 43, 26, 13, 3, 35, 20, 12, 5, 25, 17, 21, 23, 11, 29, 26, 8, 24, 15, 9, 10, 7, 33, 6, 32, 19, 28, 32, 13, 36, 4, 7, 30, 42, 24, 31, 3, 33, 1, 29, Изгрев 10, 3, 13, 12, 9, 17, 16, 8, 18, 4, 7, 14, 11, 6, 1, 1, Комсомолска 7, 28, 26, 51, 49, 6, 12, 31, 24, 23, 16, 37, 49, 9, 27, 17, 5, 3, 41, 57, 43, 55, 39, 29, 42, 35, 15, 20, 11, 34, 25, 18, 53, 10, Кузман Шапкаров 1, 6, 5, 3, 11, 12, 13, 18, 21, 17, 12, 26, 14, 19, 27, 25, 10, 22, 28, 31, 29, 15, 23, 33, 8, 18, Любен Каравелов 12, 8, 15, 2, 1, 5, 10, 7, 3, местност Прогон Цех, местност Самълък Помпа, местност Сушилнята Сушилня, Освобождение 1, 5, 4, 1, 3, 11, 9, Осогово 3, 7, 2, 9, 13, 11, 13, 16, 4, 15, Панайот Волов 2, 8, 3, 1, 20, 13, 14, 15, 12, 16, 18, 11, Пейо Яворов 5, 1, 3, Победа 17, 30, 19, 38, 5, 39, 40, 37, 18, 28, 9, 41, 1, 3, 2, 7, 8, 23, 17, 11, 10, 12, 13, 1, 9, 16, 19, 20, 18, 6, Прогон, Саманлък, Христо Ботев 15, 7, 6, 9, 5, 3, 10, Христо Смирненски 6, 16, 4, 5, 2, 15, 13, 14, 12, 7, 1, Имот №000418
На 10.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Петрич, Общ. Петрич: Места 22
Община Разлог
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Ангел Даракчиев 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 7, 30, 1, Двадесет и Девета 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Пета 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, Двадесет и Първа 8, 3, 1, Двадесет и Седма 32, 58, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, Деветнадесета 32, извън регулацията 99, Неофит Рилски 1, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 18, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, Първа 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, Тридесета 10, Тринадесета 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, Четвърта 3, Шафле Дере 15, Шеста 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, От ТП Детска Градина
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Деветнадесета 1а, извън регулация С. Баня, извън регулацията 1 Пресевна, Неуточнен Адрес
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: Владимир Поптомов 2, Двадесет и Трета, Девета 10, извън регулация, местност Андрианов Чарк Обект, местност Гарата, Неуточнен Адрес, Р-Н Стопански Двор Сграда, ТП Г. Крайще 2, М. Гарата
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Горно Краище: Жилище Временно Захранване, 1
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Елешница, Общ. Разлог: 9-ти Май 39, 3, 1 19, 7, 25, 9, 15, 2, 10, 11, 17, 5, 19, 21, 9 Кафе, 20, 29, 21, 21 Б, 23, 21 21, Безименна 6, 5, 8, 3, 46, 26, 11, 8, 48, 12, 27, 9, 16, 13, Братя Миладинови 26, 4, Варош 21, 25, 1, 2, 27, 10, 11, 3, 17, 6, 9, 22, 5, 4, Васил Бельов 16, 8, 27, 33, 3, 17, 13, 20, 29, 15, 21, 12, 5, 22, 2, 10, 1, 4, 25, 53, 85, 69, 26, 15, 57, 28, 95, 67, 103, 10, 50, 58, 44, 55, 54, 40, 49, 83, 45, 37, 30, 17, 75, 24, 59, 39, 48, 42, 74, 79, 56, 73, 105, 35, 19, 53, 93, 107, 36, 91, 65, 46, 92, 1, 34, 77, 97, 65, 40, 59, 145, 125, 62, 17, 100, 131, 143, 139, 104, 84, 133, 115, 68, 74, 76, 82, 18, 6, 92, 9, 111, 141, 119, 78, 113, 107, 117, 127, 20, 135, 80, 137, 96, 109, 94, Васил Левски 4, 20, 6, 7, 9, 3, 5, 10, 1, 2, 18, 20, 18, 22, 16, 13, 11, Втора 1, 10, 9, 5, 2, 2, Възраждане Поща, 10, 4, 3, 21, 6, 15, 27, 25, 8, 12, 17, 18, 5, Георги Димитров 51, 26, 32, 37, 22, 10, 16, 114, 17, 100, 21, 5, 6, 1, 23, 27, 36, 2, 28, 31, 18, 39, 13, 30, 20, 33, 3, 4, 19, 35, 14, 64, 7, 41, 12, 29, 105, 71, 69, 103, 129, 20, 120, 74, 18, 66, 38, 163, 18, 81, 44, 85, 56, 100, 59, 87, 22, 70, 76, 93, 65, 80, 94, 144, 68, 72, 60, 57, 99, 91, 63, 78, 55, 47, 82, 67, 95, 98, 27, 97, 45, 84, 62, 53, 49, 88, 69, 79, 74, 48, 46, 114, 73, 83, 54, 64, 42, 58, 96, 50, 86, 108, 90, 101, 77, 40, 106, 92, 75, 51, 110, 85, 114, 120, 12, 123, 126, 1, 5, 116, 111, 156, 132, 99, 122, 109, 105, 117, 121, 127, 138, До Бивша Автогара, 129, 125, 128, 118, 22, 134, 113, 161, 18, 15, 48, 164, 166, 43, 149, 146, 131, 177, 169, 154, 147, 167, 175, 153, 135, Цдг, 156, 18, 173, 168, 172, 18 1, 140, 90, 170, 142, 189, 145, 179, 183, 162, 133, 155, 137, 157, 181, 159, 191, 151, 141, 148, 171, 165, 152, 158, 174, 193, 102, Дванадесета 5, 11, 9, 8, 4, 2, 3, 6, 7, Девета 4, Десета 1, 4, 2, Единадесета 1, 4, 1, Иван Вазов 13, 16, 1, 1, 2, 6, 5, 4, 7, 12, 10, Имот 026026, Кокиче 21, 26, 4, 21, 7, 24, 1, 17, 14, 31, 19, 16, 33, 12, 29, 5, 20, 2, 8, 23, 7. , 15, 3, 10, 35, 29, 14, 17, 4, 21, 37, 2, 31, 26, 10, Комсомолска 1, 11, 9, 5, 3, Лале 1, 2, М. Долни Мин. Бани 21 вила, Офис, вила, местност Баните, местност Полене, Мечта 20, 4, 10, 18, 9, 7, 16, 3, 1 Млекопреработване, Минно Селище Работилница, Фуражомелка, Работилница, Цех, Офис, Офис, Обект, Пункт, Фуражомелка, Офис, Работилница, Фуражомелка, Църква, Фуражомелка, Дом, Младост 27, 4, 2, 6, 7, Неуточнен Адрес Пречиствателна Ст-Ция, Пирин 20, 13, 16, 8, 11, 15, 17, 7, 2, 1, 3, 9, 5, Победа 26, 11, 13, 15, 1, 7, Първа 14, 6, 4, 12, 3, 10, 16, 8, 1, 2, Рила 4, 6, 1, 2, Родопи 1, 7, 4, 3, 3, 1, 10, 6, 7, Трета 9, 8, 3, 5, 12, 14, 6, 10, 16, 4, 2, Тринадесета 3, 2, 5, Цар Калоян 13, 12, 1, 14, 16, 11, 4, 2, 5, 8, 3, 7, 9, Цар Симеон 12, 11, 3, 9, 1, 10, 10, 9, Четвърта 5, 1, 2, 3, 2, Шеста 2, 1, Работилница, Фурахомелка, 2, 19
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: 39270. 25. 208, І-500, Кв. 35, Втора 2, 1, 10, 6, 8, 10, Двадесет и Втора, Двадесета 5, Девета 14, 4, 12, 10, 5, 8, 2, 1, 7, 3, 9, Деветнадесета 2, Десета 4, 1, 3, 8, 2, 9, Единадесета 44, 12, 5, 8, 16, 6, 17, 22, 116, 24, 20, 7, 10, 14, 9, 6а, 4, 1, извън регулацията 99, 8, 7, 4, 10, 5, 9, 14, 13, 19, 6, 59, 99 Жилище, 55, 99, Дърводелски Цех, Банциг, 40, 99, 42, 41, 8, Неуточнен Адрес Поща, 100, 57, Осма 7, 8, 4, 9, 11, 1, 17, 6, 16, 14, 13, 2, 12, 7, Пета 9, 6, 11, 17, 5, 13, 20, 23, 16, 8, 1, 6, 7, 9, Първа 23, 34, 10, 40, 28, 29, 26, 36, 12, 16, 9, 7, 15, 6, 20, 1, 11, 18, 14, 8, 2, 17, 32, Седемнадесета 4, 17, Седма 8, 2, 1, 12, 6, 4, 3, 22, Трета 2, 8, 6, 7, 1, 11, 16, 9, 10, Усоето, Четвърта 24, 17, 7, 18, 20, 22, 11, 5, 19, 14, 16, 9, 2, 8, 12, 6, Шеста 99, 8, 6, 16, 7, 4, 2, 1, 9, 16, Шестнадесета 6, 4
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:30 - 13:00 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски 1
На 09.10.2019 г. /08:30 - 13:30 ч./ - Разлог: Александър Стамболийски 36, Братя Каназиреви 34, 36, 59, 63, 55, 53, 38, 32, 40, 43, 41, 37, 49, 39, 47, Братя Кулини 16, 10, 7, 8, 13, 17, 14, 12, 11, 15, 5, 9, 18, Войнишка 1, 11, 5, 3, 9, 5а, 8, 12, 7, 6, Екзарх Йосиф 13, Подполковник Спиридонов 26, 16, 5, 11, 28, 3, 6, 22, 30, 1, 18, 10, 20, 14, 7, 9, 12, 8, 24, Хан Аспарух 7, 1, 5, Шейново 2, 6, От ТП Културен Дом
На 09.10.2019 г. /10:30 - 16:30 ч./ - Разлог: Бела Река 2, Братя Миладинови 24, 33, 22, 31, 26, Георги С Раковски 1, 7, 12, 11, 5, 4, 10, 6, 9, 2, 8, 3, 13, Иван Даскала 2, Изворите 63, 38, 59, 46, 67, 48, 44, 40, 36, 56, 51, 49, 50, 55, 54, 61, 42, 52, 65, 30, 53, 57, Иконом Никола Ангелов 21, 15, 7а, 3, 4 Магазин, 11, 13, 19, 9, 23, 16, 14, 10, 6, 12, Л. Каравелов 13, 2а, 10, 7, 1, 21, 25, 3, 2, 12, 29, 17, 19, 23, 27, 5, 11, 6, 9, 4, 31, 8, 15, 33, Пирин 13, 1, 6, 12, 11, 18, 20, 5, 8, 16, 10, 9, 7, 1а, 14, Предел 21, 23, 25, 22, 35, 30, 29, 37, 33, 34, 32, 38, 27, 39, 24, 36, 28, 40, 26, От ТП Детска Градина
На 10.10.2019 г. /08:30 - 14:30 ч./ - Бачево: Александър Стамболийски 97, 68, 4, 103, 105, 107, 72, 99, 93, 111, 66, 95, 101, 109, 120, 64, 20, 74, Асен Лагадинов 2, 5, 10, 3, 7, 9, 1, Атанас Попстоянов 1, Георги Димитров 109 5, 109 1, 109 4, 120, 106, 97, 93, 91, 95, 109 2, 101, 88, 107, 109, 116, местност Перивол Овчарник-Грамадите, Грамадите, Никола Парапунов 1, 3, 7, 5, 6, Петър Берон 6, Петър Прангов 7, 8, 1, 3, 9, 5, 4
На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Градево: местност Бяла Поляна, Требища, Требище
На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Разлог: местност Логовете вила, Касетка, Мандра, местност Предел Курорт Предел, вила, Хотел, Предел
Община Сандански
На 11.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Вихрен: 6
На 08.10.2019 г. /11:00 - 14:15 ч./ - Зорница, Общ. Сандански: ТП Полето
На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Кресна: Яне Сандански 83
На 11.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Поленица: местност Резиденция Комплекс Свети Врач
На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Александър Буйнов 16, 11, 1, 8, 10, 9, 25, 6, 18, 16, 4, 12, 20, 21, 14, 13, 3, 7, 6, 23, 5, 15, 19, Асен Хадживасилев 24, 2, 11, 18, 12, 5, 15, 22, 1, 10, 23, 9, 13, 13, 21, 1, 17, 3, 19, 8, 20, 7, 6, 14, 10б, 4, 16, Беласица 2, Берово 1, 8, 12, 7, 6, 2, 3, 5, 10, 4, Георги Казепов 44, 28, 23, 48, 38, 36, 32, 40, 34, 33, 21, 40, 19, 30, 31, 42, 25, 15, 20, 26, 13, 9, 11, 18, 16, 17, Георги С Раковски 10, 6, 7, 12, 3, 2, 4, 1, 9, 14, 8, 11, Горно Броди 1, 8, 18, 6, 4, 14, 12, 2, 10, 16, 20, 22, 18, 5, 15, 11, 13, 12, 7, 3, Даме Груев 5, 7, 1, 3, Даскал Козарев 15, 23, 22, 19, 21, Еделвайс 6, 2, 4, Захари Стоянов 2, 10, 6, 16, 12, 8, 14, 4, 18, 18, 7, 13, 11, 9, 5, 1, 3, Иван Вазов 1-А, 1, Илинден 13, 1, 8, 11, 6, 9, 10, 3, 12, 2, 5, 7, 15, 14, Кочо Чистименски 6, 20, 28, 14, 10, 26, 12, 24, 16, 22, 18, 8, 16, Никола Карев 3, 7, 1, 6, 8, 5, 2, 4, Одрин 4, 7, 6, 2, 5, 3, 2, 10, 8, 1, Пирин 59, 47, 63, 89, 97, 85, 51, 95, 87, 57, 56, 47, 49, 54, 75, 81, 68, 44, 64, 91, 50, 79, 42, 40, 73, 69, 67, 60, 55, 99, 65, 58, 83, 70, 53, 45, 71, 62, 101, 93, 46, 52, 103, 61, 66, 77, 72, 48, 54, 38, Свети Димитър 5, 1, 2, 6, 10, 8, 3, Свобода 14, 14, 18, 24, 24, 34, 22, 32, 36, 30, 19, 28, 14, 16, 20, 26, 18, 14, 14, 14, Селището, Соколова Скала 5, 1, 9, 2, 15, 8, 13, 7, 6, 10, 16, 17, 11, 14, 12, 4, Струга 16, 5, 8, 15, 12, 13, 6, 11, 17, 4, 14, 1, 2, 3, 7, 19, 9, 2, 10, Тевното Езеро 11, 7, 3, 1, 5, 9, Ушите 155027, Цар Симеон 14, 6, 16, 8, 1, 18, 2, 12, 10, 4, Чудомир Кантарджиев 6, 8, 64, 58, 45, 38, 30б, 54, 48, 52а, 50, 49, 47, 37, 37а, 44, 60, 32, 43, 62, 46, 40, 52, 39, 36, 34, 41, 56, 42, 30, 21, 17, 6, 10, 4, 29, 16, 26, 2а, 2, 19, 18, 28, 31, 20, 22, 25, 12, 14, 30, 33, 24, 27, 35, 23, Шар Планина 11, 13, 9, 5, 5, 4, 7, Юрий Гагарин 4, 2, 8, 18, 12, 16, 10, 14, 26, 20, 28, 24, 2, 30, 22
На 11.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Сандански: Асен Хадживасилев 9, 11, Атанас Давидов 1, 3, 5, Бачо Киро 13, 1, 10, 3, 5, 7, 8, 2, 4, 6, 9, 11, 14, Васил Кънчев 28, 24, 20, 16, 22, 28, 15, 18, 26, 11, 13, Вихрен 20, 7, 11, 14, 16, 13, 12, 2, 8, 18, 4, 19, 5, 15, 6, 21, 9, 14а, 23, Димитър Икономов 3, 4, 2, 6, 8, 10, 7, 5, 10, 5, 5, 7, Иван Вазов 5, Иван Рилски 4, 8, 5, 3, 6, 1, 7, Крушево 14, 10, 16, 3, 9, 2, 7, 12, 5, 1, 6, 8, местност Друма Жилище, Водна Помпа, местност Калинките Жилище, местност Летище Стан, Жилище, местност Паркова Зона 4, местност Ушите Времянка За Автосервиз, местност Четвърти Километър Пункт, местност Чинар Куши 0, Мозговица 2, Надежда 1, 3, 5, 7, 28, 11, 24, 32, 17, 18, 29, 34, 4, 12, 22, 23, 45, 37, 15, 9, 21, 31, 20, 6, 8, 26, 25, 27, 39, 16, 14, 19, 13, 33, 30, 35, 10, 22, 6, 31, 4, 12, 39, 9, 32, 10, 16, 13, 21, 30, 28, 45, 8, 27, 11, 26, 17, 14, 18, 24, 15, 35, 33, 24, 20, 19, 29, 37, 23, 34, 25, 52, 38, 50, 42, 46, 48, 40, 44, Никола Вапцаров 23, 45 1, ПИ Инд. 65334. 300. 128 По Ккр, 53, 47, 57, 55, 24, 59, 49, 45, 51, 20, 43, 39 4, 41, 39, 37, 8, 5, 10, 14, 27, 4, 7, 20, 9, 33, 16, 35, 6, 18, 2, 13, 19, 21, 17, 29, 31, 3, 1, 11, 15, 25, Отец Ангел Столинчев 3 А, 9, 13, 1, 11, 17, 15, 3 Б, 3 В, Перущица 9, 6, 4, 1, 2, 5, 7, Пирин 153, 141, 149, 114, 155, 147, 102, 116, 151, 137, 139, 131, 120, 133, 145, 106, 108, 110, 98, 118, 143, 135, 157, 100, 104, 112, 159, 159, 150, 142, 140, 130, 146, 148, 158, 138, 121, 156, 144, 152, 136, 154, 60, 150, 142, 138, 154, 156, 136, 158, 146, 140, 152, 148, 144, 130, 159, 121, 171, 169, 171а, 160, 167, 173, 161, 165, 163, 175, 124, 128, 132, 126, 134, Полковник Дрангов 1, 1, Р-Н Главен път Е-79 Автосервиз, Обект, 13, Склад, Офис, База, Склад, Р-Н Долния Гатер 24, Р-Н пътя на Хидрострой 4, 10, 11, 7, Р-Н Ушите Обект, Св. Св. Кирил и Методи 44, 45, 40, 37, 36, 42, 47, 41, 33, 35, 49, 39, 38, 31, 43, 29, 46, Св. Св. Козма и Дамян 44, 28, 22, 14, 11, 20, 2, 18, 52, 4, 40 Тотопункт, 12, 32, 42, 8, 7, 48, 5, 40, 10, 34, 17, 19, 9, 36, 30, 3, 13, 6, 24, 50, 38, 26, 46, 15, 16, 1, 31, 19, 17, 23, 29, 21, 25, 27, 21, 19, 31, 25, 27, 23, 29, 17, 62, 68, 49, 39, 53, 80, 72, 64, 84, 66, 78, 74, 51, 59, 82, 58, 76, 37, 56, 70, 57, 47, 33, 41, 43, 60, 55, 45, 42, Свобода 14, 14, 14, 14, 14, 14, Синчец 2, 6, Смилово, Стефан Веркович 10, 3, 8, 2, 4, 1, 6, Стою Хаджиев 11, 7, 9, 13, 15, 1, 3, 5, 2, Хаджи Димитър 3, 5, 1, 7, 8, 4, 6, 10, 6, 10, 8, 4, Христо Ботев 27, 31, 29, 33, 35, 19, 23, 17, 25, Цар Иван Асен 7, 9, 5, 3, Шипка 4, 14, 5, 9, 3, 2, 8, 7, 1, 9, 14а, 14а, 10, 12, 8, 14а, 8, 14а, 9, 10, 12
На 10.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Вихрен 1, 3, Грамос 9, 6, 1, 5, 10a, 7, 13, 4, 3, 10, 8, 12, 2, Даме Груев 9, 11, 1, Деспод Слав 5, 3, 6, 2, 8, 4, 1, Димо Хаджидимов 14, 9, 7, 12, 10, 7, 2, 8, 4, 5, 1, 6, 3, Емануил Воскидович 10, 2, 7, 3, 4, 2, 8, 10, 5, 1, 6, Иларион Макариополски 12, 5, 10, 2, 3, 4, 9, 6, 1, 14, 8, 11, Илинден 26, 29, 37, 21, 31, 22, 27, 16, 18, 35, 25, 33, 17, 20, 24, 23, Индже Войвода 13, 10, 11, 12, 2, 7, 5, 3, 4, 8, 6, Княз Борис I 5, 8, 10, Одрин 20, 27, 26, 29, 12, 14, 28, 18, 11, 23, 13, 31, 15, 9, 33, 16, 25, 17, 22, 24, 1, Отец Паисий 1, 5, 2, 3, Пазара 2, Пейо К. Яворов 11, 13, 9, 14, 5, 12, 3, 7, 10, 1, 8, 2, 4, Пелистер 6, 4, 2, 1, Пирин 96, 125, 129, 94, 84, 74, 88, 76, 117, 115, 111, 103, 109, 121, 113, 92, 94, 78, 125, 119, 107, 82, 90, 105, 86, 80, 123, Роженски Манастир 2, 10, 9, 11, 6, 3, 8, 4, 1, 7, 5, 2, Св. Климент Охридски 3, 1, 4, 2, Св. Св. Кирил и Методи 11, 27, 13, 23, 25, 21, 19, 17, 15, Свети Врач 8, 6, 7, 9, 10, 5, 16, 18, 14, 2, 4, 12, 17, 22, 15, 20, 11, 13, 24, 26, Свобода 14, 14, 14, Солунска 40, 37, 34, 38, 30, 31, 27, 29, 24, 28, 26, 22, 33, 35, 32, 29а, 20, 18, 25, Струма 5, 9, 6, 2, 8, 7, 1, 3, 10, 4, Тодор Паница 5, 2, 13, 11, 3, 1, 9, 8, 4, 7, 6, Цар Самуил 16, 3, 11, 2, 4, 6, 13, 12, 1, 18, 5, 20, 8, 15, 9, 14, 7, 10, 24, 22, 17, Шар Планина 3, 1, 6, 2, 8
На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Сандански: Даме Груев 1, Емануил Воскидович 3, 4, 2, 8, 10, 5, 1, 6, Илинден 26, 29, 37, 21, 31, 22, 27, 16, 18, 35, 25, 33, 17, 20, 24, 23, Княз Борис I 5, 8, 10, Одрин 1, Пейо К. Яворов 5, 12, 3, 7, 10, 1, 8, 2, 4
Община Сатовча
На 11.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Сатовча: местност Батала, Тодор Шопов 30, 97, 1 Кв. 62, УПИ IV
Община Симитли
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ракитна: 004077, махала Лулейска
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сенокос, Общ. Симитли: Калайджийска
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Симитли: Симитли Магазин, Симитли
На 07.10.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Христо Смирненски 12
На 07.10.2019 г. /12:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Левски 10, 1, 2, 8, 2, Вихрен 5, 7, 1, 4, 6, 2, Работилница, 3, 8, Георги Димитров 36, 32, 38, 28, 26, 38б, 22, 30, Магазин, 40, Лек. Кабинет, Ателие, 20, Сладкарница, 36а, 34, 38а, Кокиче 10, Македония 1, Никола Вапцаров 7, 5, 4, 1, 6, 8, 6а, 9, Авточасти, Симитли Рег. Служба, Читалище, Струма 6, 4, 1, 1, УПИ -III-1458, УПИ -Іі-538, Кв. 22, Христо Ботев 12, 6, 23, Магазин, 34, 8, 18, Кафе, 24, 30, 14, 26, 32, 28, 16, 2, 4, 10, 20, 22, Христо Смирненски 5, 12 2, 1, 19, 11, 12, 22, 8, 25, 6, 13, 2, 21, 16, 28, 26, 20, 3, 23, 30, 15, 4, Зала, 3, 7, 24, 8 4, 10, 9, 17, 32, 14
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Симитли: Симитли, Симитли Магазин
На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Симитли: Васил Априлов 14, 6, 7, 1, 15, 11, 13, 2, 10, 4, 12, Георги Бенковски 1, 20, 6, 7, 8, 3, 9, 14, 11, 5, 22, 16, Димитър Благоев 10, 1, 3, 2, 9, 12, 4, 7а, 8, 6, 5, 11, 7, Кв. Ораново, Неуточнен Адрес, Никола Парапунов 5а, 9, 1, 5, 3, Ораново Магазин, Хлебарница, Панайот Хитов 7, 3, 1, Победа 16, 20, 11, 5, 12, 22, 14, 7, 1, 18, 3, 9, 13, 26, 10, 24, Предел 127, Септемврийска 6, 9, 14, 15, 5, 3, 4, 13, 8, 10, 2, 11, 1, 7, 17, 16, Симитли Жилище, Славянска 5, 13, 3, 7, 1, 15, 19, Жилище, 11, 17, 23, УПИ I-57, 58, Хаджи Димитър 26, 20, 28, Жилище, 12, 24, 2, 10, 22, 32, 30, 18, 8, Яне Даракчийски 6
На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Градево: местност Струма Изливер Хиляд, Струма
На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Симитли: 003141, местност Бачева махала, местност Джалева махала Склад, Жилище, 6а, 5, 3, 6б, 8, къща , 6, 9, местност Долно Церово, местност Старата Върба, Рибарска, Одз, Жилище, 1
На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Симитли: Іі-760 Кв. 53, Любен Каравелов 2, 7, 9, 4, 6, 5, Ораново, Партизанска 21, 29, 25, 23, 35, 31, 27, Пирин 3, Предел 109, 117, 127, Жилище, 78, 119, 102, 111, 98, 96, 91, 76а, 99, 95, 113, 103, 92, 97, 93, 125, 90, 88, 82, 115, 84, 74, 78а, 94, 76, 100, 104, 107, 101, 89, 80, 73, 86, 105, Преспа 7, 15, 5, 3, 1, 11, Симитли
Община Струмяни
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 09:45 - 15:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Раздол
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 16:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч.; 09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Добри Лаки: ПИ 011050
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Вракуповица
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гореме
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Горна Рибница
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Каменица, Общ. Струмяни
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Клепало
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Колибите
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Кърпелево
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Седелец: Валого Стопанска Сграда - Обор
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 11:15 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Цапарево: VI-69, Кв. 69, махала Глинджурци, махала Дръно Бърдо, махала Седелски Рид, махала Чуките, УПИ Хх, Кв. 12 Бивш Стопански Двор, 1, къща
Община Хаджидимово
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч./ - Хаджидимово: 015002, Ангел Кънчев 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Бор 23, 3, Бреза 4, 5, 2, Възрожденска 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Георги Бенковски 17, Димо Хаджидимов 104, 7, 100, Драма 22, 24, Неуточнен Адрес 21, Панайот Волов 15, 13, 3, 4, 2, 19, Прогрес 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, Свети Георги 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп4
На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Хаджидимово: Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, Георги Измирлиев 5, 2, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Тп2, От Тп2
На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Васил Левски 11, 16, 13, 24, Георги Бенковски 3, 17, 7, 9, 13, 11, 1, 14, 15, 4, 10, 5, Гоце Делчев 30, 26, 28, 19, 21, Димо Хаджидимов 40, 46, Илинденци 48, 24, 37, 36, 5, 1, 19, 31, 20, 18, 28, 12, 88, 16, 8, 14, 22, 10, 38, 29, 32, 26, 17, 23, 2, 3, 39, Климент Охридски 52, 73, 48, 98, 9, 59, 37, 47, 60, 35, 77, 30, 54, 32, 43, 46, 67, 24, 51, 57, 42, 53, 41, 84, 28, 66, 72, 69, 50, 75, 65, 26, Македония 21, 42, 33, 23, 30, Места 18, 21, 32, 16, 28, 17, 10, 7, 33 Камера, 1, 14, 24, 15, 22, 25, 13, 35, 12, 27, 36, 45, 34, 37, 31, 26, 23, местност Тумбата 8, Младост 52, 17, 4, 25, 48, 38, 30, 1, 32, 23, 40, 19, 3, 43, 7, 50, 33, 39, 11, 28, 31, 34, 8, 35, Опълченска 7, Ореляк 18, Св. Димитър 34-36, Свети Георги 8, 1, Спартак 27, 29, 45, 26, 28, Средни Ливади, Теменуга 1, 3, 5, 2, Трети 14, 83, Овчарник, 44, 71, 21, 39, 121, 49, 69, 36, 70, 7, 41, 114, 56, 92, 33, 40, 49a, 32, 57, 104, 108, 42, 47, 27, 112, 52, 37, 3, 74, 12, 9, 78, 22, 130, 73, 20, 34, 105, 62, 50, 54, 72, Тп3, От Тп3
Община Якоруда
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Орцево
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Палатик
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Черешово, Общ. Белица
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Бабяк: Заведение
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Краище, Общ. Белица: Десета 7
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Белица, Общ. Белица: ТП Чирек
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Гълъбово, Общ. Белица
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Лютово
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Юруково
На 07.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Якоруда: Васил Левски 2, Кирил и Методи 59, 80, Лазарец 80, Цар Борис III/Георги Димитр 124
На 07.10.2019 г. /08:15 - 18:00 ч.; 08:15 - 10:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 10:00 ч.; 08:15 - 18:00 ч.; 16:30 - 18:00 ч./ - Кузьово.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:58 | Агенция "Фокус"
Благоевград. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Банско
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 09:30 - 13:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Банско: България 7, Хлебозавод, Цех, Кирил и Методи 13, местност Рупчовец, Отец Паисий 7, Стефан Стамболов 66, Тодор Александров 2
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:30 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: III, Кв. 49, IV, Кв 29, IV-57020 III-57020, IVI-348, Кв. 29, Ix-057021, Xl, Кв. 41, Ангел Даракчиев 39, 32, 30, 46, 34, 28, 3, 42, 27, 40, 48, 10, 99, 24, 36, 24, 99, 91, 1, 2, 7, 4, 3, 5, 1, 16, 15, 12, 18, 13, 14, 17, 8, 11, 21, 10, Баненска Буна 30, 48, 45, 55, 46, 64, 40, 3, 34, 57, 99, 38, 54, 53, 47, 36, 59, 43, 45, 29, 39, 41, 28, 99, 47, 31, 3, 30, 2, 3, 14, 19, 16, 22, 27, 31, 20, 29, 10, 15, 25, 5, 37, 7, 24, 17, 33, 9, 11, 1, 12, 35, 7, 30, 1, Втора 31, 4, 2, 12, 8, 52, 14, 29, 32, 6, 30, 5, 31, 27, 28, 20, 35, 1, 48, 18, 7, 26, 4, 15, 24, 17, 9, 13, 36, 46, 21, 10, 44, Двадесет и Втора 16, 7, 18, 10, 2, 4, 14, 20, 1, Двадесет и Девета 23, 1, 2, 5, 7, 29, 1 А, 12, 4, 10, 29, 12, 8, 6, 9, Двадесет и Осма 4, 2, 6, Двадесет и Пета 25, 25, 30, 35, 34, 11, 1, 30, 36, 5, 15, 28, 38, 2, 11, 34, 19, 9, 12, 14, 3, 6, 7, 22, 26, 24, 13, 16, 10, 99, 20, 8, 18, 26, Двадесет и Първа 8, 3, 1, 9, 30, 5, 20, 13, 16, 4, 19, 23, 22, 8, 17, 28, 14, 11, 7, 12, 6, 15, 2, Двадесет и Седма 18, 19, 32, 56, 29, 50, 22, 31, 58, 26, 45, 38, 10, 49, 42, 11, 30, 16, 47, 3, 46, 36, 43, 24, 20, 99, 21, 8, 51, 4, 15, 23, 35, 9, 14, 25, 27, 2, 54, 1, 32, 58, Двадесет и Трета 23, 13, 5, 3, 15, 17, 11, 1, Двадесет и Четвърта 1, 16, 2, 3, 5, 4, 10, 2, 1 Хотел Римска Баня, Двадесет и Шеста 12, 11, 23, 7, 13, 6, 4, 14, 1, 8, 16, 17, 5, 25, 18, 2, 26, 99, 19, 20, 45, 43, 31, 24, 33, 39, 20, 37, 41, 19, 37, 8, Двадесета 21, 5, 2, 1, Дванадесета 23, 6, 13, 17, 19, 3, 15, 21, 11, 7, 1, 9, Девета 31, 9, 25, 39, 43, 27, 37, 21, 35, 23, 9, 45, 2, 7, 13, 11, 1, 3, 6, 14, 19, 17, Деветнадесета 7, 1, 10, 14, 19, 12, 13, 11, 17, 16, 8, 30, 28, 24, 32, 18, 7, 20, 23, 15, 9, 29, 1, 1, 7, 32, 19, Десета 37, 23, 18, 34, 38, 32, 2, 24, 28, 10, 15, 40, 14, 30, 22, 4, 8, 17, 20, Единадесета 32, 30, 28, 22, 20, 11, 20, 32, 5, 7, 18, 13, 21, 11, 8, 9, 16, 6, 4, 10, 3, 17, 1, 25, извън регулацията 99 Склад, 3, 1, 99, 99, 1, 100. , 99, 99, Имот С Пл. №813, Конешица 1, местност Бански път Жилищна Сграда, Временно Захранване, Работилница, местност Камено къща -М. Камено местност Конещица ПИ 000597, местност Конищица, местност Почивачката, Неизвестна, Неофит Рилски 43, 48, 29, 58, 69, 47, 66, 56, 49, 46, 37, 39, 52, 45, 44, 31, 50, 35, 64, 99, 46, 11, 43, 1, 10, 8, 24, 4, 18, 32, 34, 19, 28, 17, 1, 26, 15, 25, 7, 27, 13, 14, 11, 36, 16, 3, 2, 40, 23, 9, Неуточнен Адрес Поща, Хотел Аспа вила, Разсадник Длс Разлог, Осемнадесета 5, 16, 2, 6, 8, 1, 27, 18, Осма 20, 16, 23, 26, 27, 10, 24, 18, 31, 28, 30, 99, 19, 1, 9, 9, 4, 8, 2, 1, 6, 13, 12, 15, 21, 29, 11, 5, 7, 14, Пета 10, 24, 14, 32, 26, 30, 16, 6, 12, 2, 20, 5, 54, 34, 48, 46, 32, 38, 52, 58, 42, 50, Петнадесета 3, 4, 2, ПИ №02693. 501. 1044, Първа 1, 18, 2, 6, 20, 21, 13, 1, 31, 16а, 12, 27, 8, 11, 15, 22, 10, 16, Седемнадесета 3, 1, Трета 17, 22, 11, 26, 20, 16, 21, 23, 14, 13, 19, 18, 9, 6, 10, 12, 7, 1, 8, 2, 3, 27, 5, 4, Тридесет и Втора 5, 3, 11, 1, Тридесет и Пета 31, 3, 7, 1, 9, Тридесет и Първа 31, 3, 7, 4, 9, 19, 25, 23, 11, 10, 8, 17, 6, 12, 20, 14, 1, Тридесет и Трета 33, 1, 5, 3, 8, 4, 2, 6, Тридесет и Четвърта 6, 4, 2, Тридесет и Шеста 2, 1, Тридесета 10, 18, 8, 10, 2, 6, 12, Тринадесета 31. , 18, 29, 37, 16, 14, 12, 27, 33, 10, 7, 9, 16, 2, 13, 9, 5, 1, 11, 23, 10, 22, 21, 13, 25, 17, 9, УПИ I-056017, М. Бански път, УПИ XIx-610 Кв 44, УПИ XIx-985, 986, 987, Кв. 22, Х-276 Кв. 25, Четвърта 3, 19, 17, 15, 13, 21, 9, 4, 11, 2, 39, Четиридесет и Втора 18, 9, 3, 5, 7, 17, 21, 15, 11, 13, 19, Четиридесет и Осма 5, 1, 20, 3, 7, 8, 6, Четиридесет и Пета 12, 8, 6, 7, 10, Четиридесет и Първа 1, 13, 6, 4, 23, 8, 5, 15, 7, 99, 9, 11, 21, Четиридесет и Седма 9, 7, 10, 18, 5, 2, 22, 6, Четиридесет и Трета 4, 40, 13, 1, 11, 17, 6, 3, 8, 15, 2, 12, 14, 7, Четиридесет и Четвърта 4, 10, 6, 9, 8, 5, 1, 12, 99, 2, Четиридесет и Шеста 8, 4, 2, Четиринадесета 2, 1, Шафле Дере 15, 99, 8, 99, 5, 11, 6, 4, 15, 13, 9, 10, 30, 3, 1, Шеста 46, 6 1, 43, 23, 41, 44, 31, 21, 17, 20, 22, 45, 29, 18, 39, 37, 16, 24, 33, 25, 32, 27, 12, 30, 35, 13, 6, 4, 2, 1, 15, 33, 8, 9, 5, Шестнадесета 39, 21, 23, 8, 31, 29, 44, 18, 14, 1, 17, 25, 3, 19, 17, 4, 6, 1, 3, 13, 9, 15, 7, 8, Цех, Работилница, 0, Ктп Банинска Буна, Мандра, Помпа, ТП Банята, От ТП Детска Градина
На 08.10.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Баня, Общ. Разлог: Имот С Пл. №813, местност Почивачката
Община Благоевград
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Брезово, махала Брезово къща , махала Брезовска
На 07.10.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: Алея на Здравето, Антим I 25, Аргир Манасиев 44, 48, 26, 22, 30, 52, 50, 60, 36, 32, 24, 34, 28, 46, 38, 50, 42, 40, Борис Сарафов 5, 3, 19, 7, 12, 25, 11, 10, 9, 35, 13, 23, 20, 29, 33, 21, 15, 17, 16, 7, 18, 22, 8, 27, 24, 31, 26, 14, 6, Данаил Крапчев 16, 28, 3, 5, 14, 12, Димитър Йосифов 17, 20, 15, 6, 7, 12, 4, 9, 2, 8, 18, 11, 12, 14, 5, 3, 2а, 10, 16, Дъбравска 23, К. и Никола Хайдукови 25, 52, 48, 64, 66б, 68, 54, 70, 46, 56, 60, 23, 66, 21, 68, местност Бачиново Каравана, Складов Терен, Петър Стоянов 3, 4, Родолюбие 4, Сотир Атанасов 1, Христо Силянов 9, 11, 12, 13, Христо Чернопеев 27, 29
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Антон Чехов 1, 20, 1, Васил Левски 25, Менча Кърничева 37, местност Международно Шосе Канцеларии, 10, Работилница, Св. Димитър Солунски 15, 12, 10, Страцин 20, Тодор Александров 102, 101, 83, 85, 100, 95, 110, 71, 96, 93, 98, 89, 103, 97, 91, 106, 108а, 108, 99, 104, 87
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща - Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 27, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 18, 19, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149, Офис, Администрация
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ - Благоевград: Бачо Киро 04279. 624. , Еленово 212, 23, 212, 212
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Българчево: 029023, 061033, Жилище
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 Кв. М. , Жилище
На 08.10.2019 г. /08:00 - 12:30 ч./ - Церово, Общ. Благоевград: Изгрев 4, Осми Март 6, 20, П. Яворов 2, УПИ VIII-111, 112, Кв. 15, УПИ VIII-72, УПИ І-139, Кв. 12, Жилище, 1
На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща - Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 27, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Люляк 18, 19, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, Офис, Администрация, 149
На 08.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Благоевград: ПИ №04279. 615. 264, Св. Св. Кирил и Методий 31, 29, 29
На 08.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Благоевград: Св. Димитър Солунски 110, 66
На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Струмско Център
На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 00701 М. Чуката, Кури Дере, махала Деянци, местност Кури Дере, местност Чуката, Чуката
На 09.10.2019 г. /08:00 - 12:00 ч./ - Благоевград: Васил Априлов 44, 32, 28, 43, 26, 38, 37, 35, 33, 30, 27, 42, 36, 34, 39, 29, 45, 32, 41, 40, Петър Ичев 5, 4, Свети Наум 2, 12, 4, 10, 8, Теменуга 3, 5, 9, 1, 7а, 5, 7, Трети Март 18, 12, 14, 16, Христо Смирненски 20, 25, 23, 19, 19 1, 21, Цанко Церковски 15, 27, 17, 29, 19, 23, 25, 21
На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща - Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 27, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 18, 19, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149, Офис, Администрация
На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща - Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Иван Гарванов 27, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 18, 19, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, 149, Офис, Администрация, Помпа За Напояване
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски 77, 77, Бялата Висота, Перелик 15, Пи№04279. 625. 207, Св. Димитър Солунски 79, 77, 110, 66, 77
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 14:00 ч./ - Рилци: М. Бакърското
На 10.10.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Благоевград: Александър Стамболийски 77, 77
На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 04279. 108. 9 М. Под Черквата, 04279. 139. 54 Мест. Под Черквата, 04279. 140. 65, 04279. 603. 192, 04279. 603. 195, 04279. 628. 234, 04279. 628. 416, VII - 5799, Кв. 11, Алеко Константинов 12, 5, 7, 9, Антон Страшимиров 1, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Армутлука, Баба Тонка 2, 9, 8, 4, 1, 6, 10, 13, 7, 11, 5, 14, 15, 12, Братя Миладинови Кръстовище С ул. Митр. Борис, 8, 4, 12, 16, 14, 8а, 19, 6, 10, Васил Априлов 2, 8, 15, 10, 2, 3, 12, 17, 11, 13, 1, 9, 6, 4, 5, 14, 7, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Влахина Планина 2а, 17, 5, 1, 3, 7, 13, 4, 15, 2, 6, 9, 11, Възраждане 1, 3, 6, 2, 1, 2, Възрожденска 8, Гемеджиите 2, 13, 8, 24, 15, 26, 23, 9, 17, 27, 18, 21, 16, 10, 11, 7, 12, 19, 1, 25, 20, 14, 6, 9, 4, Георги Попов 46, 36, Автокъща, 26, 45, 32, 38, 34, 28, 30, 40, 24, Георги С. Раковски 5, 17, 19, 20, 21, 9, 15, 13, 18, 3, 7, 16, 14, 12, 1, 14 Жилищно Студио, 16а, 11, Грамада Тото Пункт, Григор Пърличев 13, 20, 32, 24, 26, 36, 18, 32, 17, 11, 30, 16, 34, 34, 22, 9, 38, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Димитър Димов 18, 13, Дунав 7, Евтим Драганов 18, 28, 20, 14, 23, 21, 24, 15, 13, 17, 11, 22, 28а, 26, 17, 19, 12, 10, 13, 16, 16, 22, 27, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Заря 8, 7, 5, 14, 9, 20, 3, 1, 10, 6, 16, 4, къща - Временно Ст-Во, 2, Жилищна Сграда-Вр. Ст-Во, 12, 18, Зеленка 2, Иван Гарванов 27, Иван Гарванов 7а, 40, 20, 20, 42, 14, 18, 44, 38, 10, 7, 1, 30, 12, 8, 32, 28, 7б, 24, 20а, 22, 36, 26, 6, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Искър 13, 9, 15, 14, 5, 3, 23, 23, 18, 11, 2, 15, 13, 4, 20, 6, 7, 19, 1, 21а, 14, 4, 2, 16, 10, 17, 21, 19, 21, 21а, 8, 7, 5, Кв. Струмско, Идн. №04279. 628. 167, Кв. Струмско, Инд. №04279. 628. 454, Климент Охридски 42, 40, 42, 40, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Кресна 8, 13, В Бившия Стопански Двор, 7, 2, 4, 12, 8, 2, 32, 3, 11, 30б, 30, 9, 5, 6, Крушево 18, 16, 16, Кръстьо Асенов 6, 2, 4, Кузман Шапкарев 12, 13, 11, 14, 5, 13, Кузман Шапкарев 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Любен Каравелов 14, 16, 6, 19, 21, 13, 5, 10, 11, 3, Чжс- Вр. Стр. , 1, 8, 9, 18, 19, 17, 15, 12, Люляк 27, 29, 33, 43, 26, 20, 26, 28, 25, 24, 35, 21, 41, 45, 33, 22б, 31, 39, 29, 31, 22, 30, 37, Люляк 18, 19, Македония 1, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Малешево 31, 29, 25, 23, 16, 17, 27, 18, 20, Малешевска 5, 7, 3, 1, 4, Места 18, 25, 29, 18, 16, 17, 23, 31, 22, 19, 27, 26, 21, 24, 20, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Армутлука, местност Папльо, местност Пенков Чифлик Пом. С-Во, Жилище, местност Песока-Оранжерии, местност Песоко Помпа, местност Под Черквата, местност Чуката, Мир 30, 18, 5, 3, Николай Петрини 6, 8, Освобождение 5, 93, 68, 44, 29, 54, 72, 31, 25, 1, 102, 27, 70, 9, 56, 6, 106, 81, 60, 41, 40, 82, 15, 101, 21, Жилище, 46, 52, 30, 7, 50, 45, 64, 23, 74, 52, 39, 108, 85, 84, 76, 25, 42, 15, 48, 66, 35, 54, 100, 37, 9, 32, 52, 98, 58, 62, Осогово 22, 42, 36, 32, 28, 24, 30, 34, 20, 38, 40, 18, 26, Осогово 27, 16, 12, 21, 10, 23, 19, 14, 31, 15, 33, 17, 25, 9, 9, Панайот Волов 16, 8, 5, 2, 9, 5, 17, 20, 19, 18, 13, 12, 4, 24, 7, 8, 2, 18, 9, 26, 20, 3, 16, 11, 1, 12, 12, 22, Панорамен път 32а, Патриарх Евтимий 12, 7, 5, 10, 8, 3, Пенков Чифлик, Пеньо Пенев 2, 1, 4, 5, 6, 3, Петър Зографски 13, ПИ №04279. 628. 459. 1, Пи№04279. 628. 394, Кв. 12, Питу Гули 4, 3, 7, 5, 1, 11, 9, Под Черквата, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Прогрес 13, 8, 9, 1, 19, 17, 2, 10, 10, 6, 6, 18, 5, 14, 16, 12, 3, 14, 4, 12, Р-Н Стопански Двор 22, 21, 3, Радецки 1, 4, 5, 3, Райко Жинзифов 10а, 10, 18, 8, 22, 20, 12, 16, 14, 6, 24, 4, 2, 26, Св. Димитър Солунски 30, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Славянска 15, 33, 48, 44, 42, 19, 27, 44 Зж 1, 21, 37, 35, 29, 50, 23, 31, 24, 25, 56, Солунските Атентатори 1, 8, 4, 8, 3, 12, 5, 7, 10, 2, Старо Струмско 12, 2, 4, Стефан Стамболов 13, Стопански Двор 13, Страцин 11, 10, 18, 9, Струмско Център Помпа За Напояване, Сграда, Кафе, Читалище, Жилище, Павилион, Жилище, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Каблешков 8, 3, 4, 6, 1, 7, Трифон Кунев 3, 3, ул. Кресна и ул. Освобождение, УПИ IV-537, Кв. 124, УПИ XII-4838, Кв. 8, Христо Ботев Фурна, Помпа За Напояване, 149, Офис, Администрация
Община Гоце Делчев
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, Кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Боголин: 253, Тп1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Рибново: 000317, Землището на С. Рибново, 048031, Ііі-966, Кв. 56, Втора 8, 11, 1, 7, 9, 13, 3, Върбиците, Двадесет и Втора 4, 5а, 2, 10, 1, 8, 12, 14а, 14, 1а, 5, 7, 6, 7а, Двадесет и Девета 1, 2, 5, 7, 4, 6, 8, 3, 12, 9, Двадесет и Осем 6, 5, 9, 12, 7, Двадесет и Пета 2, 4, 7, 6, 5, 8, 1, 4, Двадесет и Първа 6, 1, 3, 10, 5, 2, 4, 14, 12, 14а, 8, Двадесет и Седем 4, 8, 9, 15, 17, 11, 1, 10, 13, 5, 3, 2, 6, 7, 4, 14, Двадесет и Трета 2, 1, 4, 8, 6, 9, 7, 3, 6, 6, Двадесет и Четвърта 2, 3, 5, 1, Двадесет и Шеста 1, 23, 15, 14, 16, 4, 27, 26, 20, 12, 13, 21, 29, 17, 25, Двадесета 5, 1, 2, 8а, 6, 8, 3, 4, Дванадесета 10, 17, 1, 3, 13, 15, 2, 9, 4, 12, 8, 10, 17, 14, 6, 7, 24, 19, 11, Девета 1, 6, 3a, 5, 7a, 4, 3, 7, 8, 9, Деветнадесета 2, 8, 5, 7, 3, 6, 1, 4, Десета 6, 12a, 2, 5, 12, 6а, 8, 4, 10, 20, 14, 7, 30, 26, 5, 28, 9, 11, 13, 18a, 17, 1, 16, Единадесета 11, 12, 5, 8, 16, 1, 3, 2, 4, Ливаде, М. Бърдо 3, 5, 4, 12, 14, 11, 8, 7, 9, М. Плевнето 13, 3, 14, 21а, 27, 15, 9, 12, 22, 26, 8а, 6, 4, 1, 21, 28, 19, 2, 8, 17, 11, 5, 23, 20, 30, 18, 16, М. Селища 2, 10, 3, 2, 7, 1, 11, М. Снесеното 6, 8, 4, 5, 1, М. Тръне 1, 2, 4, 3, 5, местност Бърдо 5, Неуточнен Адрес Центъра, Поща, В Началото на Селото В Ляво, Осемнадесета 9, 2, 5, 1, 3, 6, 4, 7, 11а, 13а, 11, 9а, 13, 10, 8, 20, 17а, 14, 29, 12, 25а, 16а, 27, 21, 24, 15, 33, 17, 25, 18, 31, 23, 16а, Осма 11, 9, 16, 15, 10, 4, 6, 8, 17, 18, 2a, 2, 13, 7, 14, 12, 1a, 5, 11a, Пета 5, 6, 11, 23, 19, 16, 3, 20, 21, 4, 1, 8, 17, 9, 18, 2, 15, 7, 10, Петнадесета 5, 21, 4, 3, 18, 17, 5, 7, 29, 15, 37, 30, 16, 1, 8, 10, 9, 27, 19, 12, 38, 31, 36, 47, 2, 6, 26, 33, 13, Първа 35a, 27, 64, 48а, 39, 41, 54, 46, 47a, 43a, 58, 28, 45, 40, 50, 37, 33 А, 48, 52, 35, 37a, 31, 62, 29, 29а, 46б, 42, 39a, 33, 49, 43, 46а, 60, 31а, 44, 58a, 50а, 92, 100, 83, 73, 59, 104, 97, 99, 98, 72, 82, 74, 55, 53, 45, 75, 68а, 86, 101, 67, 63, 1, 51, 58, 80, 108, 69, 71, 45a, 64, 70, 65, 61, 76, 14, 1, 17, 8а, 35, 38, 7, 1 А, 2, 13, 22, 36, 30, 6, 18, 12, 34, 11, 14, 28, 4, 3, 5, 16, 26, 8, 10, 1а, 32, 9, 19, Седемнадесета 9, 16, 20, 18, 12, 15, 2, 3, 8, 11, 9, 19, 5, 6, 4, 17, 14, 22, 13, 17а, Седма 1, 7, 8, 32, 12, 26, 6, 17, 9, 36, 22, 16, 11, 21, 34, 3, 25, 19, 4, 38, 30, 28, 29, 5, 2, 13, 7, 1, 2, 28, Трета 4, 17, 9, 2, 6, 7, 3, Тридесет и Първа 6, Тридесета 12, 5, 13, 7, 27, 1, 3, 24, Тринадесета 23, 11, 10, 36, 20, 18, 15, 1, 16, 9, 38, 7, 26, 22, 21, 30, 34, 17, 6, 2, 13, 19, 5a, 24, 12, 5, 8, 28, 4, 15а, 14, 27, 3, 32, 25, Четвърта 12, 4, 4, 6, 12, 8, 3, 1, 2, Четиринадесета 2, 1, 10, 2а, 13, 4, 5, 6, 8, 6a, 17, 3, Шеста 6, 15, 10, 9, 11, 4, 2, 5, 13, 1, 3, 8, Шестнадесета 23, 1, 12, 19, 9, 15, 25, 11а, 3, 8, 5, 7, 6, 10, 13, 11, 21, 4, 2, 4, 9, 10, 6, 6б, 3, 2, 6а
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Скребатно: Над Селото- Оградите
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крибул: 262, Тп1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Мочура, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Блатска: 030023, Местн. Бозукдермен, Тп2, Тп1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Маноле, местност Маноле, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долно Дряново: УПИ -I, Кв. 30
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 11, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 10, Дванадесета 8, Девета 19, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 11, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 10, 17, 15, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 1, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, Площад, 2, 1, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник, Неуточнен Адрес Помпена Станция
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, Кв. 10, Іх-108
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ново Лески
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ореше
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Теплен
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Мержането
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ -V, Кв. 2, Тп1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Горно Дряново: 029032 - М. Дяново
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дебрен: 033002, 19076-М. Шопарланка, ІV-517, Вакльовица, Втора 1, 5, 8, 1а, 7, 11, 2, 10, 3, 18, 12, 1, 16, 6, 22, 9, 14, 4, 5, 21, 27a, 19, 35, 15, 25, 13, 33, 2, 23, 41, 17, 16, 31, 20, 29, Двадесет и Втора 12, 5, 6, 9, Двадесет и Осма 3, Двадесет и Пета 9, 8, Двадесет и Първа 5, Двадесет и Седма 1, 12, 6, Двадесет и Трета 15, 32, 7, 1, 44, 29, Двадесет и Четвърта 3, 24, 6, 7, Двадесета 35, 20, 6, 30, 1, 26, 14, 12, 24, 4, 28, 22, 16, 10, 2, 18, 3, 8, 7, 9, 36, 5, Дванадесета 4, 13, 1, 16, 18, 1, 20, 27, 6, 15, 5, 3, 14, 10, 2, 7, 12, 9, 11, Девета 15, 1, 5, Деветнадесета 3, 1, 5, 7, 5, 15, 9, 3, 11, 1, 7, 13, Десета 45, 31, 29, 25, 7, 35, 41, 27, 3, 23, 22, 2, 37, 17, 1, 11, 14, 39, 12, 24, 16, 5, 18, 19, 9, 15, 21, 13, 33, Драча, Единадесета 23, 20, 1, 14, 15, 6, 24, 2, 19, 11, 4, 26, 16, 21, 8, 17, 10, извън регулация ПИ 038014, Корилово, М. Решманица, местност Рашманица, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 17, 13, 7, 9, 6, 14, 15, 4, 11, 10, 12, 5, 10, 3, 1, 4, Осма 5, 18, 5, 13, 6, 4, 21, 12, 8, 20, 15, 24, 11, 19, 10, 2, 16, 9, 3, 17, 7, Пета 33, 39, 8, 11, 15, 7, 25, 24, 20, 31, 29, 4, 14, 3, 30, 2, 22, 21, 19, 23, 5, 43, 6, 17, 1, 27, 16, 26, 13, 28, 18, 12, 10, 41, 37, 9, Петнадесета 21, 16, 13, 15, 4, 17, 6, 1, 3, 18, 22, 9, 20, 7, 8, 11, 12, 2, 5, 26, 14, 24, 19, 10, 5, Първа 67, 17, Автоработилница, 63, 33, 30, 61, 39, 55, 27, 48, 18а, 24, 43, 45, 41, 50, 1, 59, 49, 29, 46, 35, 44, 28, 37, 23, 34, 40, 52, 57, 53, 32, 36, 47, 51, 621, 25, 31, 26, 56, 38, 42, 22, 54, 20, 40, 19, 21, 8, 11, 7, 13, 18, 2, 14, 5, 17, 9, 10, 12, 15, 3, 6, 32, 1, 16, 4, Решманица, Седемнадесета 12, 3, 14, 6, 2, 10, 4, 8, Седма 6, 1, 3, 5, 4, 8, 2, Ст 18 Кл Б ТП Дебрен 2, Ст 22 Кл В ТП Дебрен 2, Ст 31 Кл А ТП Дебрен 2, Ст 5 Кл Б ТП Дебрен 1, Трета 31, 15, 1, 5, 21, 10, 18, 9, 2, 4, 27, 23, 14, 3, 12, 7, 19, 13, 8, 6, 11, 29, 18, 37, 49, 35, 10, 43, 45, 41, 31, 51, 33, 47, Тринадесета 1, 26, 2, 3, УПИ 5, Чавдаров Кавак, Четвърта 27, 1, 6, 4, 8, 2, 16, 31, 25, 40, 44, 5, 21, 39, 32, 33, 36, 35, 17, 3, 19, 30, 20, 22, 1, 37, 18, 38, 42, 13, 14, 34, 15, 11, 9, 12, 10, 16, 24, 29, 26, 28, 23, Четиринадесета 32, 17, 15, 6, 14, 18, 7, 13, 2, 10, 30, 24, 3, 5, 4, 8, 26, 22, 20, 11, 16, 28, 19, 9, 12, 1, 6, Чорбаджика, Шеста 42, 46, 17, 40, 50, 44, 48, 38, 52, 22, 26, 15, 24, 34, 13, 18, 16, 2, 28, 36, 4, 3, 30, 6, 12, 20, 32, 14, 10, 8, 58, 56, 54, Шестнадесета 9, 13, 14, 26, 10, 16, 4, 20, 34, 6, 17, 5, 19, 18, 22, 8, 24, 12, 2, 11, 21, 28, 15, 7, 3, 1, 23, 3, 1, Шопарланката, 51, 1, Тп2, 3
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Лещен: УПИ II - 273, УПИ II, ПИ №271, Кв. 19, УПИ VI, ПИ №269, Кв. 19, Временно Строително Табло
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Марчево: 042004, 042005 - М. Самуилска Поляна, 047096 По Квс на С. Марчево М. Пъдарка, Голек, Канина, Курорт Огняновски Минерални Бани, Ст 19 ТП Марчево 2
На 07.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Огняново, Общ. Гърмен: 034075, ||-42, Кв. 3 М. Банята, Благой Матеров 1, 5, 2, 10, 15, 16, 11, 6, 12, 18, 13, 22, 17, 20, 7, 8, 21, Втора 1a, 1, 2, Горни Бани Сграда, 9, 1, 10, Преди База Апк, Почивна Станция, 1, Хотел, Времянка, Двадесет и Втора 3, 1, 4, 4. , 16, Двадесет и Девета 11, 7, 9, 29, 5, 6, 21, 17, 3, 13, Двадесет и Осма 5, 28, 2, 4, 9, 3, Двадесет и Пета 3, 4, 7, 6, 2, 8, 3, 12, 4, 10, Двадесет и Първа 18, 17, 216, 8, 1, 19, 9, 4, 3, 13, 6, 44, Двадесет и Седма 15, 14, 7, 13, 12, 9, 4, 5, 1, 2, 6, 8, Двадесет и Трета 1, 3, Двадесет и Четвърта 3, 7, 1, 8, 6, Двадесет и Шеста 7, 4, 5, 27, 6, 21, 15, 9, 11, 12, 4, 18, 1, 20, 13, 14, 16, Двадесета 6, 7, 8, 9, 12, 22, 3, 19, 4, 1, 10, 2, 18, Дванадесета 6, Деветнадесета 4, 5, 2, 8, 7, 6, 3, 11, 16, 13, 15, 17, Димитър Кемалов 45, 49, 35, 12, 6, 8, 37, 10, 41, 43, 47, 39, 33, 31, 41, Долни Бани Ресторант, Времянка, Иван Вазов 1, 28, 57, 29, 40, 5, 49, 45, 25, 10, 4, 13, 2, 19, 53 Кметство, 55, 17, 7, 41, 24, 11, 12, 26, 33, 21, 8, 14, 38, 9, 43, 3, 15, 42, 51, 31, 75, 1, 6, 63, 44, 46, 18, 50, 16, 27а, 27, 53, 32, 47, 48, Кирил и Методий 10, 9, 2, 33, 17, 11, 21, 16, 35, 19, 28, Каравана, 7, 24, 30, 22, 37, 8, 12, 3, 27, 26, 18, 25, Курбаня 1, 15, Неуточнен Адрес Градски Бани, Поща, Площад, Стълб №23, Кл. В, Тп3, Осемнадесета 1, 8, 2, 3, 6, 7, Отец Пайсий 26, 28, 24, 2, 3, 11, 10, 12, 14, 1, 15, 13, 9, 6, 7, 5, 19, 4, Пета 2, Петдесет А, Петнадесета 5, 3, Първа 2, 8, 4, 14, 17, 13, 6, . 11, 3, 19, 21, 15, 1, Ст 2 Кл. В ТП Огняново 1, Ст 23 Кл Б ТП Огняново 3, Трета 5, 6, 7, Тридесета 24, 1, 13, 2, 6, 4, 12, 15, 9, 3, 10, 20, 7, 11, Четвърта 12, 14, 3, 8, 10, Четиридесет и Първа 9, 2, 5, 1, 7, 3, Шестнадесета 1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч./ - Лъжница: Ал. Стамболийски 5, Васил Левски 1, Граматиковица, Драва 40, 44, 37, 31, 7, 27, 17, 5, 23, 25, 30, 13, 33, 1, 36, 21, Елена Лефтерова 4, 10, 12, 1, 6, 7, 9, 7а, 8, 5, Здравец 14, 8, 1, 12, 5, 3, 20, 18, 16, Ивайло 2, 10, 11, 4, 6, 8, 3, 9, 7, 12а, Каменика, Никола Вапцаров 59, 3, 2, 12, 50, 57, 9, 6, 17, 22 А, 56, 36, 58, 51, 11 А, 52, 55, 69, 4, 63, 62, 46, 13, 16, 7, 60, 61, 11, 64, 54, 8, 22 Б, 20, 20 А, 10, Никола Калъпчиев 41, 33, 8, 10, 39, 28, 33 А, 48, 27, 22, 16, 21, 19, 49, 12а, 34, 1, 18, 26, 15а, 43, 30, 20, 42, 40, 12, 29, 31, 30 А, 32, 11, 23, 50, 45, 2, 15, 31 А, 17, 7, 39 А, 16 А, 24, 5, 35 А, Никола Парапунов 4, 13, 7, 3, 1, 7 А, 9, 2, 15, Опълченска 20, Ореляк 8, Патриарх Евтимий 5, 1, 2, Пирин 3, Прогрес 6, Стоян Войвода 17, 15, 30
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Долно Дряново
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ковачевица: Кв. 23, УПИ ІV
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Осиково, Общ. Гърмен: 1
На 07.10.2019 г. /11:30 - 15:30 ч./ - Брезница: Балийца 3, 7, 17, 9, 11, 1, 33, 4, 14, 2, 18, 16, 15, 13, 12, 6, Барата 7, 8, Бели Брег 5, 9, 7, 1, 14, 10, 3, 4, 6, Бърда 14, 11, 24, 5, 3, 4, 7, 26, 35, 10, 16, 12, 18, 8, Васил Петлешков 7, Гоце Делчев 7, 10, 26, 1, 3, 9, Дунав 12, 4, 2, 9, 10, Иван Вазов 1, 21, 7, Каменица 8, 6, Лозята 3, Неврокоп 8, 28, 2, 37, Неуточнен Адрес Поща, Падарката 6, Панайот Хитов 2, 4, Пирин 2, Речище 17, 9, 18, 14, 7, 5, 3, 1, Ридът 1, Свобода 10, 2, 7, 1, 6, 5, 3, Синища 10, Софата 13, 2, 1, 12, 6, 4, 10, 8, 9, Спас Белухов-Пането 14, Стара Планина 6, 11, 9, 10, 1, 7, 13, 4, 5, 28, Суда 9, 11, 6, 12, 2, 31, 15, 3, 10, 1, Теофик Хаджи 6, Туфча 14, 16, 24, 28, 20, 18, 12, 10, УПИ II-682, Кв. 49, Ходжова Поляна 20, 13, 2, 16, Павилион-магазин, 1, 18, 14, 8, 6, 7, 5, Цар Калоян 13, Чарка 9, 6, 14, 4, 5, 2, 20, 15, 17, 18, 7, 11, 8, 19, Чифлика 4, Юрий Гагарин 4, 1, Яне Сандански 1, 5, 3, 5
На 08.10.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Kурортен Kомплекс Попови Ливади вила, Почивна База, Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Мочура, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица
На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев 73, местност Мочура Свинарник, Сграда, Цех, Мтп, местност Сушица Разсадник, Офис, Рибарник, Фургон, Помпа, Пенковото, Пенчо Славейков 21, Преспа 3, 3, Серес 2, Симеон Радев 6, Сушица
На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Вальовица, Втора 21, 1, 24, 26, 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, 31, Двадесет и Втора 4, 9, 6, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, 5, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, 10а, 2, 10, 12, 4, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, 4, 1, 3, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, 1, 21, 4, 11, 1, 6, 23, 9, 2, 10, 19, 5, 12, 15, 6, 3, 4, Двадесет и Седма 2, 4, 1, 3, 24, 7, 6, 15, 4, 12, 13, 10, 19, 17, 5, Двадесет и Трета 8, 1, 9, 7, 2, 6, 3, 7, 4, Двадесет и Четвърта 3, 6, 3, 9, 7, 2, 16, 6, Двадесет и Шеста 18, 4, 3, 17, 2, 5, 1, 6, Двадесета 9, 15, 3, 13, 20, 11, 1, 17, 5, Дванадесета 8, 2, 3, 13, 1, 4, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, 36, 25, 12, 18, 21, 20, 16, 34, 6, 26, 8, 17, 4, 11, 15, 10, 6, Деветнадесета 12, 7, 5, 18, 4, 3, 8, 12, 9, 1, 20, 6, Десета 33, 6, 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, 47, 20, 49, 68, 78, 46, 50, 51, 66, 44, 29, 34, 72, 37, 22, 41, 32, 58, 43, 39, 60, 40, 23, 56, 62, 64, 52, 6, 36, 54, 38, 21, 19, 26, 45, 30, Единадесета 9, 3, 4, 15, 7, 1, 5, 16, 13, 10, 14, 1а, 19, 23, 11, 21, 6, извън регулацията 26, 2, Овчарник, М. Маноле, Пи-000490, Неуточнен Адрес Тп1, Археологически Резерват, Осемнадесета 6, 13, 34, 9, 8, 5, 17, 20, 3, 14, 1, 7, 4, 2, 6, 9, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, 13, 21, 6, 8, 27, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, 56, Площада Поща, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, 23, 38, 21, 40, 19, 1, 44, 32, 34, 22, 36, 81, 85, 56, 73, 62, 76, 65, 83, 64, 77, 60, 74, 66, 67, Павилион-магазин, 70, 71, 35, 75, 1, 72, 61, 69, 78, 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Седемнадесета 7, 5, 3, 4, 10, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, 28, 31, 13, Ст 1 Кл Б ТП Гърмен 6, Ст 17 Кл А ТП Гърмен 2, Суадживица, Тальова Върба, Трета 55, 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, 3, 61, 59, 57, 55, 56, 48, 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Втора 2, Тридесет и Пета 2, 4, 8, 6, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, 7, 5, Тридесет и Четвърта 6, 20, 4, 109, 8, 3, 7, 1, 2, Тридесет и Шеста 1, Тридесета 1, 4, 3, 6, Тринадесета 21, 9, 7, 5, 11, 20, 13, 2, 9, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, 9, Четиринадесета 32, 4, 3, 9, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, 8, 8, 4, 2, Шестнадесета 4, 3, 6, 2, 4, 9, Шопарланка, 29, 33
На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: 055001, Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Десета 11, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Стопански Двор Свинарник, Склад и Работилница, Автоработилница, Склад, Офис, Работилница, Времянка, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 1, 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1
На 10.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Овчарник
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гоце Делчев: Екзарх Антим 14
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Делчево, Общ. Гоце Делчев: 020288 М. Ливадите, на Площада
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Осиково, Общ. Гърмен
На 11.10.2019 г. /09:00 - 14:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло Море 38, 18, 16 16, 24, 26, 20, 22, 16, Пейо К. Яворов 16, 12, 18, 1б, 14, 11, Симеон Радев 21, 19, 17, Търговска 41, Хан Крум 11, 17, 13, 8, 15
На 11.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Брегалница 5, 7, 3, 2, 1, 6, 4, Бяло Море Тото Пункт, Звънчарска 28, 26, 24, 25, 32, 20, 23, 34, 19, 21, 3, 22, Кавала 13, 12, 5 96, 11, 7, 5, 4, 6, 1 А, 10, 8, 9, 1, 3, 2, Серес 16, 10, 15, 13, 9, 7, 2, 11, 8, 1, 12, 4, 6, 14, 5, Солун 25, Тодор Александров 21, 17, 19, 5, 7, 11
На 11.10.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - София: Акад. Вера Мутафчиева 7.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:55 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Сапарева баня
На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Овчарци, Общ. Сапарева Баня: 020101, 027028, 53254. 50. 46, Баба Тонка 4, 6, 1, 2, 5, 3, Бор 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12, Васил Левски 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9, Васил Попов 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9, Верила 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2, Водопада 4, 12б, 16, 15а, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6, Георги Бенковски 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20, Георги Раковски 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2, Горица 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, Бунгало, 16, 2, 20, 14, 6, Гоце Делчев 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4, Дръндарица 3, Дъбевица 1, Здравец 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4, Златни Брегове 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17, Иван Рилски 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2, Искра 1, 3, Кокиче 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3, Липа 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, вила, 7, 11, 16, Лозана 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7, Мановица 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21, Местн. Грабежо местност Герена вила, Бунгало, вила, местност Песоко Сглобяема къща , местност През Реката вила, местност Ридо вила, вила, местност Фидиня вила, Незабравка 8, 6, 10, 1, 4, Никола Вапцаров 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12, Осми Март 4, 1, 7, 5, Отец Паисий 4, 1, Панайот Волов 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4, Плиска 2, 8, 3, 6, 1, 5, Прогона 1, 5, 3, 9, 7, Ридо вила, 15, 1, 2, Рила 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6, Рилски Езера 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13, Седемнадесети Март 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9, Синчец 3, 10, 1, 6, 4, 8, Спартак 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19, Сталевица 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7, Хаджи Димитър 10, 1, 5, вила, 9, 7, 8, 6, 2, 7, Христо Ботев 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2, 0, местност Света Вода, 2
На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Паничище: 300 В Отдел 04, Ид. 65365. 210. 970 М. Жълтия Гьол, II, II, Кв. 8, Іх - Кв. 8, местност Гюндера Бунгала, Бунгала, Паничище Почивна Станция, Планински Курорт, Сухото Езеро УПИ Іх Кв. 10, УПИ - І, Кв. 70, УПИ III, УПИ VIII Кв. 10, вила, Почивен Дом, Хижа, Станция, Хижа, Въжена Линия, База, Почивна Станция Бдж
На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ресилово: XI-742, Кв. 53, 026170, 027007, 100005, III-548, Кв. 58, VIII-139, Кв. 30, Акация 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, къща , 6, Александър Стамболийски 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7а, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8, Асаница 19, 9, 5, 3, 1, 5, Бачо Киро 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, къща , 12, 10, 9, 14, къща , Бенковски 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3, Борчета 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7, Вария 2, 3, 29, 1, 5, Васил Левски 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1, Верила 4, 2, 6, Волов 3, Гагарин 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14, Горица 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 11, 13, 10, Джерман 2, 4, 1, 6, 8, Димчо Дебелянов 2, 1, 7, Еделвайс 12, 10, Захари Зограф 31, 26, 25а, 30, 41, 36, 44, 29а, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13а, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24, Здравец 2, 7, 8, 6, Иван Вазов 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3, Иван Рилски 6, 8, 5, 2, Иглика 2, 6, 4, 3, 6а, 5, Игликина Поляна 1, 7, 3, 5, Изгрев 3, 2, 8, 18, 1, 6, Индже Войвода 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8, Калоян вила, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10, Красна Поляна 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1, Лаката 12а, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10, Липа 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8, Любен Каравелов 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6а, 6, 3, местноста Над Селото вила, Община Сапарева Баня, Омуртаг 42, 27а, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, Черква, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6, Отец Паисий 17, 9, 4, 9а, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13, Павлеви Ливади Жилище, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, вила, Пирин 13, 1, 5, 3, 7, 9, Плана 2, Плиска 5, 3, 2, Раковски 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13, Рила 10, 28, 40, 38, 25, 38а, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18а, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12, Родопи 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21, Роза 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10, Севрия 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29, Синчец 26, 2, 14а, 3, 14, 10, 11а, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42, Софроний 1, 4, 6, 2, Спартак 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8, Стадиона 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2, Стефан Караджа 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8, Стопански Двор Фуражомелка, Теменужка 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7, Трети Март 3а, 1а, 8а, 3, 4, 13, вила, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, вила, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37, УПИ - Vіі-672, Кв. 36, УПИ V-101, Кв. 22, Х-673, Кв. 36, ХIV-11, Кв. 5, Хан Аспарух 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7, Хан Крум 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18, Христо Ботев 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31а, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18, Цар Самуил 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9, Цар Симеон 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8, Чавдар Войвода 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11а, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18, Шипка 1, 8, Шумата 2, 4, 2, 4, Яворов 8, 2, къща , 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4, Янтра 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4
На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Самораново: 65245, 6, 153, 65245. 1. 214, 65245. 4. 266. 1, 65245. 4. 405, 65245. 4. 440, 65245. 45. 4. 416, 65245. 6. 499. 1, Александър Стамболийски 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14, Александър Стоименов 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27а, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17а, 27, 5, 16, 19, Балкан 6, 4, 2, 1, Бор 1, 4, 3, 2, Борислав Стоилов 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8а, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2, Васил Демиревски 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12а, 5, 1, 12, 11, 14, 18а, 22, 7, Васил Левски 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2, Васил Петлешков 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9, Георги Димитров 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54а, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36а, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6а, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1, Девети Май 10, 4, 8, 14, 6, 2а, 12, 11, Дренски Рид 5, 11, 15, 9, 2, 7, Захари Стоянов 2, 4, 5, 1, 7, 3, Здравец 5, 1а, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8, Йордан Анин 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5, Йордан Дотин 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8, Кв. 16, Комсомолец 9, 3 А, Крайречна 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4, Ленин 4, 13, 31а, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11, Липа 3, 4, 1, 2, Марков Камък 1, 5, 1а, 3, 7, 1, местност Златковица Дърводелска Работилница, местност Марков Камък вила, местност Отовица Водоем, Митко Палаузов 11, 2, 1, 5, 1, Стам. Кабинет, 8, 10, 3, 6, Тото Пункт, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10, Мусала 1, 2, 5, 4, 6, Ненко Пиперков 30, 27а, 34, 39, 26а, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11, Оборище 4, 3, 1, 9а, 8, 9, 5, Отовица 10, 8, 25, 15а, 21а, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29а, 29, 7, 7а, 3а, 1, 39, Партизанска 20, 23, 8а, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26а, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17а, 5, 4а, Пейо Яворов 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7а, 3, 9, Раковска 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10, Рила 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10а, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1а, 9, 26, 7, 15, 12, 1б, 28, 10, Самуил 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7, Скакавица 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23а, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13а, 3, Стаменко Градевски 2, 23, 15, 12, 16, 6б, 1, 21, 12а, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6а, 19, 10, 3, Стопански Двор Обект, Офиси, Хмелосушилня, Автогарж, Автокъща, Дърводелски Цех, Павилион, Сграда, Цех За Пилета, УПИ Х-474, Кв. 32, Христо Ботев 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1, Цар Крум 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1а, 3, 6, 5, 10а, 10, 7, Черни Връх 5а, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3а, 1, 9, 21, 5, 3, Юри Гагарин 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1а
На 08.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 032046, 65365, 601, 10, 65365. 210. 111, 65365. 210. 931, 65365. 24. 636 До Банята, 65365. 31. 45, 65365. 32. 226, 65365. 32. 353, 65365. 601. 005, 65365. 601. 964, 65365. 601. 981, 65365. 602. 602, I, Кв. 74, III, Кв. 125, LxxVі, Кв. 74 Идент. 65365. 602. 375 8, Lxxx, Кв. 74, LxxxIV-2797, Кв. 74, XVIII, Кв. 98, Ііі-3071, Кв. 120, Александър Стамболийски 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4, Ангел Кънчев 2, 4, 10, Баба Тонка 5, 2, 3, Бачо Киро 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1, Болярица 2, Бор 3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1, Бреза 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6, Бригадирска 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25, Буйов Рид 6, 5, 3, 1, 8, 2, Валявица 6, 8, 4, 10, 2, Васил Априлов 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8, Васил Левски 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 Сграда 2, 1 Сграда 1, 1 Сграда 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15, Васил Петлешков 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15, Веслец 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21, Волов 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4, Гео Милев 3, 8, 2, 1а, 11, 4, 5, 6, 10, Георги Бенковски 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2, Георги Терзийски 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1, Германея 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, Участък, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1, Гюрица 6, Детелина 9, 2, 8, 4, 11, 7, Джерман 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3а, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27, Джуганица 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1а, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15, Димитър Чучуганов 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12, Дъга 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9, Еделвайс 6, 8, 4, Здравец 2, 3, 5, Иван Вазов 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20, Иван Рилски 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14, Иглика 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6, Извънрегулация 4, Йордан Михайлов 1, 10, 9, 7, 6, 5а, 2, 5, 8, 4, Йордан Попмихайлов 9, 13, 7, 14, 12, 16, Княз Борис 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8, Кокиче 8, 1а, 4, 5, 3, 6, 1, 2, Коста Петров 3, 1, 2, 5, 3, 4, Крайречна 25, 31, 29, 3, 19а, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15, Кръстю Софрониев 4, 2, 3, 1, Липа 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11а, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15, Ловна 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9, Лоза 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21, Малина 11, 2, 7, 6, 5, 3, местност Бончук къща , местност Водни Дол Вилно Селище, местност Зелени Преслап Почивен Дом Марена, Бунгала, местност Света Вода къща , местност Сиракова Круша Бензиностанция, Местонст Грамчова Чешма Ограда, Гатер, Момина Сълза 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3а, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1, Мусала 2, 4, 2а, 6, 1, 3, 5, Незабравка 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10, Никола Вапцаров 3, 10, 2, 1, 8, Нов Живот 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9, Омуртаг 10, 6, 8, 4, 2, Опълченска 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14а, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18, Осми Март 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5, Отец Паисий 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36, Паничище 65, 112, 67, 110, 104, Бунгала, вила, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33а, 70, 49, 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69а, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83, Перуника 14, 6, 14. , Перущица 14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4, ПИ - 1351, ПИ Lxxxііі; Кв. 74, ПИ №65365. 210. 111 М. Юрта, Плиска 6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21, Победа 28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4а, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8, Преспа 11, 6, 9, Пчела 6, 2, 4, 8, Радецки 5, 6, 2, 4, 7, 9, 8, Раковски 1, 18, Рилски Езера 6, Роза 8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19, Св. Варвара 15, Света Богородица 10, 26, 14, 24, Серафим Йорданов 5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15, Синчец 7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1, Скакавица 30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1, Скобелев 1, 2, 3, 5, 13, Славейков 2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14, Славяни 1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10, Слога 6, 4, 2, 5, 1, Стоил Косовски 21, 18, 16, 20, 14, 15, 2; СТОПАНСКИ ДВОР БУНГАЛО; ТИНТЯВА 12, 3, 2, 5, 4, 10, 1, 16; ТРАКИЯ 16, 6, 12, 20, 4, 28, 13, 9, 14, 11, 26, 8, 24, 3, 2, 22, 10, 5, 18, 17, 1, 7, 30; ТРЕТИ МАРТ 24, 17, 37, 18, 12, 19, 31, 20, 6, 21, 14, 33, 8, 10, 27, 24, 2, 22, 29, 34, 25, 23, 15, 1, 4, 7, 9, 5, 3, 13, 17, 2, 11; УПИ І - 2742, КВ. 108 УПИ IX-999, КВ. 33 УПИ LXXX, КВ. 74 УПИ VI-147, КВ 12, ПИ65365. 601. 92 УПИ VIII-2759, КВ. 109 ХАН АСПАРУХ 2, 18, 6, 12, 4, 7, 14, 1, 8, 16, 5, 10, 3; ХРИСТО БОТЕВ 33, 27А, 24, 18, 25, 20, 30, 34, 28, 27, 35, 26, 31, 22, 29, 32, 1, 5, 7, 2, 3, 11, 30, 56, 54, 43, 46, 64, 41; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1, 3, 11, 4, 2, 6, 8, 5, 7, 9; ЧАВДАР ВОЙВОДА 19, 7, 5, 20, 1, 9, 13; ШИПКА 6, 2, 4, 5, 8; ЯВОР 1, 6, 1, 2, 4; ЯГОДА 6, 10, 2, 4, 8, 1; КК ПАНИЧИЩЕ ОВЧАРЦИ, ОБЩ. САПАРЕВА БАНЯ 020101 027028 53254. 50. 46 БАБА ТОНКА 4, 6, 1, 2, 5, 3; БОР 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9; ВАСИЛ ПОПОВ 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9; ВЕРИЛА 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2; ВОДОПАДА 4, 12Б, 16, 15А, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6; ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20; ГЕОРГИ РАКОВСКИ 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2; ГОРИЦА 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, , БУНГАЛО, 16, 2, 20, 14, 6; ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4; ДРЪНДАРИЦА 3; ДЪБЕВИЦА 1; ЗДРАВЕЦ 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4; ЗЛАТНИ БРЕГОВЕ 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17; ИВАН РИЛСКИ 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2; ИСКРА 1, 3; КОКИЧЕ 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3; ЛИПА 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, ВИЛА, 7, 11, 16; ЛОЗАНА 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7; МАНОВИЦА 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21; МЕСТН. "ГРАБЕЖО" МЕСТНОСТ ГЕРЕНА ВИЛА, БУНГАЛО, ВИЛА; МЕСТНОСТ ПЕСОКО СГЛОБЯЕМА КЪЩА; МЕСТНОСТ ПРЕЗ РЕКАТА ВИЛА; МЕСТНОСТ РИДО ВИЛА, ВИЛА; МЕСТНОСТ ФИДИНЯ ВИЛА; НЕЗАБРАВКА 8, 6, 10, 1, 4; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12; ОСМИ МАРТ 4, 1, 7, 5; ОТЕЦ ПАИСИЙ 4, 1; ПАНАЙОТ ВОЛОВ 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4; ПЛИСКА 2, 8, 3, 6, 1, 5; ПРОГОНА 1, 5, 3, 9, 7; РИДО ВИЛА, 15, 1, 2; РИЛА 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6; РИЛСКИ ЕЗЕРА 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13; СЕДЕМНАДЕСЕТИ МАРТ 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9; СИНЧЕЦ 3, 10, 1, 6, 4, 8; СПАРТАК 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19; СТАЛЕВИЦА 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7; ХАДЖИ ДИМИТЪР 10, 1, 5, ВИЛА, 9, 7, 8, 6, 2, 7; ХРИСТО БОТЕВ 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2; 0, МЕСТНОСТ СВЕТА ВОДА, 2; ПАНИЧИЩЕ; 300 В ОТДЕЛ 04, ИД. 65365. 210. 970 М. ЖЪЛТИЯ ГЬОЛ; II II, КВ. 8 МЕСТНОСТ ГЮНДЕРА БУНГАЛА, БУНГАЛА; ПАНИЧИЩЕ ПОЧИВНА СТАНЦИЯ ПЛАНИНСКИ КУРОРТ СУХОТО ЕЗЕРО УПИ ІХ КВ. 10; УПИ - І , КВ. 70 УПИ III УПИ VIII КВ. 10 ІХ - кв. 8 ВИЛА, ПОЧИВЕН ДОМ, ХИЖА, СТАНЦИЯ, ХИЖА, ВЪЖЕНА ЛИНИЯ, БАЗА, ПОЧИВНА СТАНЦИЯ БДЖ; РЕСИЛОВО; XI-742, кв. 53 026170 027007 100005 III-548, КВ. 58 VIII-139, КВ. 30 АКАЦИЯ 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, КЪЩА, 6; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7А, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8; АСАНИЦА 19, 9, 5, 3, 1, 5; БАЧО КИРО 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, КЪЩА, 12, 10, 9, 14, КЪЩА; БЕНКОВСКИ 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3; БОРЧЕТА 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7; ВАРИЯ 2, 3, 29, 1, 5; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1; ВЕРИЛА 4, 2, 6; ВОЛОВ 3; ГАГАРИН 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14; ГОРИЦА 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 09.10.2019 15:00 - 16:00 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания 11, 13, 10; ДЖЕРМАН 2, 4, 1, 6, 8; ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ 2, 1, 7; ЕДЕЛВАЙС 12, 10; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 31, 26, 25А, 30, 41, 36, 44, 29А, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13А, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24; ЗДРАВЕЦ 2, 7, 8, 6; ИВАН ВАЗОВ 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3; ИВАН РИЛСКИ 6, 8, 5, 2; ИГЛИКА 2, 6, 4, 3, 6А, 5; ИГЛИКИНА ПОЛЯНА 1, 7, 3, 5; ИЗГРЕВ 3, 2, 8, 18, 1, 6; ИНДЖЕ ВОЙВОДА 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8; КАЛОЯН ВИЛА, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10; КРАСНА ПОЛЯНА 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1; ЛАКАТА 12А, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10; ЛИПА 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6А, 6, 3; МЕСТНОСТА НАД СЕЛОТО ВИЛА;
ОБЩИНА САПАРЕВА БАНЯ
ОМУРТАГ 42, 27А, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, ЧЕРКВА, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6; ОТЕЦ ПАИСИЙ 17, 9, 4, 9А, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13; ПАВЛЕВИ ЛИВАДИ ЖИЛИЩЕ, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, ВИЛА; ПИРИН 13, 1, 5, 3, 7, 9; ПЛАНА 2; ПЛИСКА 5, 3, 2; РАКОВСКИ 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13; РИЛА 10, 28, 40, 38, 25, 38А, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18А, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12; РОДОПИ 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21; РОЗА 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10; СЕВРИЯ 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29; СИНЧЕЦ 26, 2, 14А, 3, 14, 10, 11А, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42; СОФРОНИЙ 1, 4, 6, 2; СПАРТАК 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8; СТАДИОНА 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2; СТЕФАН КАРАДЖА 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8; СТОПАНСКИ ДВОР ФУРАЖОМЕЛКА; ТЕМЕНУЖКА 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7; ТРЕТИ МАРТ 3А, 1А, 8А, 3, 4, 13, ВИЛА, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, ВИЛА, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37; УПИ - VІІ-672, КВ. 36 УПИ V-101, КВ. 22 Х-673, КВ. 36 ХIV-11, КВ. 5 ХАН АСПАРУХ 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7; ХАН КРУМ 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18; ХРИСТО БОТЕВ 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31А, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18; ЦАР САМУИЛ 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9; ЦАР СИМЕОН 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8; ЧАВДАР ВОЙВОДА 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11А, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18; ШИПКА 1, 8; ШУМАТА 2, 4, 2, 4; ЯВОРОВ 8, 2, КЪЩА, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4; ЯНТРА 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4; САМОРАНОВО; 65245. 1. 214 65245. 4. 266. 1 65245. 4. 405 65245. 4. 440 65245. 45. 4. 416 65245, 6, 153 65245. 6. 499. 1 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14; АЛЕКСАНДЪР СТОИМЕНОВ 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27А, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17А, 27, 5, 16, 19; БАЛКАН 6, 4, 2, 1; БОР 1, 4, 3, 2; БОРИСЛАВ СТОИЛОВ 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8А, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2; ВАСИЛ ДЕМИРЕВСКИ 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12А, 5, 1, 12, 11, 14, 18А, 22, 7; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2; ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9; ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54А, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36А, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6А, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1; ДЕВЕТИ МАЙ 10, 4, 8, 14, 6, 2А, 12, 11; ДРЕНСКИ РИД 5, 11, 15, 9, 2, 7; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 2, 4, 5, 1, 7, 3; ЗДРАВЕЦ 5, 1А, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8; ЙОРДАН АНИН 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5; ЙОРДАН ДОТИН 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8; КВ. 16 КОМСОМОЛЕЦ 9, 3 А; КРАЙРЕЧНА 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4; ЛЕНИН 4, 13, 31А, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11; ЛИПА 3, 4, 1, 2; МАРКОВ КАМЪК 1, 5, 1А, 3, 7, 1; МЕСТНОСТ ЗЛАТКОВИЦА ДЪРВОДЕЛСКА РАБОТИЛНИЦА; МЕСТНОСТ МАРКОВ КАМЪК ВИЛА; МЕСТНОСТ ОТОВИЦА ВОДОЕМ; МИТКО ПАЛАУЗОВ 11, 2, 1, 5, 1, СТАМ. КАБИНЕТ, 8, 10, 3, 6, ТОТО ПУНКТ, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10; МУСАЛА 1, 2, 5, 4, 6; НЕНКО ПИПЕРКОВ 30, 27А, 34, 39, 26А, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11; ОБОРИЩЕ 4, 3, 1, 9А, 8, 9, 5; ОТОВИЦА 10, 8, 25, 15А, 21А, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29А, 29, 7, 7А, 3А, 1, 39; ПАРТИЗАНСКА 20, 23, 8А, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26А, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17А, 5, 4А; ПЕЙО ЯВОРОВ 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7А, 3, 9; РАКОВСКА 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10; РИЛА 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10А, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1А, 9, 26, 7, 15, 12, 1Б, 28, 10; САМУИЛ 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7; СКАКАВИЦА 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23А, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13А, 3; СТАМЕНКО ГРАДЕВСКИ 2, 23, 15, 12, 16, 6Б, 1, 21, 12А, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6А, 19, 10, 3; СТОПАНСКИ ДВОР ОБЕКТ, ОФИСИ, ХМЕЛОСУШИЛНЯ, АВТОГАРЖ, АВТОКЪЩА, ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ, ПАВИЛИОН, СГРАДА, ЦЕХ ЗА ПИЛЕТА; УПИ Х-474, КВ. 32 ХРИСТО БОТЕВ 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1; ЦАР КРУМ 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1А, 3, 6, 5, 10А, 10, 7; ЧЕРНИ ВРЪХ 5А, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3А, 1, 9, 21, 5, 3; ЮРИ ГАГАРИН 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1А; САПАРЕВА БАНЯ; 032046 ІІІ-3071, КВ. 120 65365. 210. 111 65365. 210. 931 65365. 24. 636 ДО БАНЯТА 65365. 31. 45 65365. 32. 226 65365. 32. 353 65365. 601. 005 65365, 601, 10 65365. 601. 964 65365. 601. 981 65365. 602. 602 I , КВ. 74 III, КВ. 125 LXXVІ, кв. 74 идент. 65365. 602. 375 8; LXXXIV-2797, КВ. 74 LXXX, КВ. 74 XVIII, КВ. 98 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4; АНГЕЛ КЪНЧЕВ 2, 4, 10; БАБА ТОНКА 5, 2, 3; БАЧО КИРО 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1; БОЛЯРИЦА 2; БОР 3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1; БРЕЗА 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6; БРИГАДИРСКА 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25; БУЙОВ РИД 6, 5, 3, 1, 8, 2; ВАЛЯВИЦА 6, 8, 4, 10, 2; ВАСИЛ АПРИЛОВ 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 СГРАДА 2, 1 СГРАДА 1, 1 СГРАДА 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15; ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15; ВЕСЛЕЦ 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21; ВОЛОВ 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4; ГЕО МИЛЕВ 3, 8, 2, 1А, 11, 4, 5, 6, 10; ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2; ГЕОРГИ ТЕРЗИЙСКИ 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1; ГЕРМАНЕЯ 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, УЧАСТЪК, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1; ГЮРИЦА 6; ДЕТЕЛИНА 9, 2, 8, 4, 11, 7; ДЖЕРМАН 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3А, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27; ДЖУГАНИЦА 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1А, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15; ДИМИТЪР ЧУЧУГАНОВ 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12; ДЪГА 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9; ЕДЕЛВАЙС 6, 8, 4; ЗДРАВЕЦ 2, 3, 5; ИВАН ВАЗОВ 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20; ИВАН РИЛСКИ 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14; ИГЛИКА 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6; ИЗВЪНРЕГУЛАЦИЯ 4; ЙОРДАН МИХАЙЛОВ 1, 10, 9, 7, 6, 5А, 2, 5, 8, 4; ЙОРДАН ПОПМИХАЙЛОВ 9, 13, 7, 14, 12, 16; КНЯЗ БОРИС 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8; КОКИЧЕ 8, 1А, 4, 5, 3, 6, 1, 2; КОСТА ПЕТРОВ 3, 1, 2, 5, 3, 4; КРАЙРЕЧНА 25, 31, 29, 3, 19А, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15; КРЪСТЮ СОФРОНИЕВ 4, 2, 3, 1; ЛИПА 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11А, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15; ЛОВНА 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9; ЛОЗА 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21; МАЛИНА 11, 2, 7, 6, 5, 3; МЕСТНОСТ БОНЧУК КЪЩА; МЕСТНОСТ ВОДНИ ДОЛ ВИЛНО СЕЛИЩЕ; МЕСТНОСТ ЗЕЛЕНИ ПРЕСЛАП ПОЧИВЕН ДОМ МАРЕНА, БУНГАЛА; МЕСТНОСТ СВЕТА ВОДА КЪЩА; МЕСТНОСТ СИРАКОВА КРУША БЕНЗИНОСТАНЦИЯ; МЕСТОНСТ ГРАМЧОВА ЧЕШМА ОГРАДА, ГАТЕР; МОМИНА СЪЛЗА 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3А, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1; МУСАЛА 2, 4, 2А, 6, 1, 3, 5; НЕЗАБРАВКА 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 3, 10, 2, 1, 8; НОВ ЖИВОТ 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9; ОМУРТАГ 10, 6, 8, 4, 2; ОПЪЛЧЕНСКА 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14А, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18; ОСМИ МАРТ 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5; ОТЕЦ ПАИСИЙ 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36; ПАНИЧИЩЕ 65, 112, 67, 110, 104, БУНГАЛА, ВИЛА, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33А, 70, 49, , , 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69А, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83; ПЕРУНИКА 14, 6, 14. ; ПЕРУЩИЦА 14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4; ПИ - 1351 ПИ №65365. 210. 111 М. ЮРТА ПИ LXXXІІІ; кв. 74 ПЛИСКА 6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21; ПОБЕДА 28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4А, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8; ПРЕСПА 11, 6, 9; ПЧЕЛА 6, 2, 4, 8; РАДЕЦКИ 5, 6, 2, 4, 7, 9, 8; РАКОВСКИ 1, 18; РИЛСКИ ЕЗЕРА 6; РОЗА 8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19; СВ. ВАРВАРА 15; СВЕТА БОГОРОДИЦА 10, 26, 14, 24; СЕРАФИМ ЙОРДАНОВ 5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15; СИНЧЕЦ 7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1; СКАКАВИЦА 30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1; СКОБЕЛЕВ 1, 2, 3, 5, 13; СЛАВЕЙКОВ 2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14; СЛАВЯНИ 1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10; СЛОГА 6, 4, 2, 5, 1; СТОИЛ КОСОВСКИ 21, 18, 16, 20, 14, 15, 2; СТОПАНСКИ ДВОР БУНГАЛО; ТИНТЯВА 12, 3, 2, 5, 4, 10, 1, 16; ТРАКИЯ 16, 6, 12, 20, 4, 28, 13, 9, 14, 11, 26, 8, 24, 3, 2, 22, 10, 5, 18, 17, 1, 7, 30; ТРЕТИ МАРТ 24, 17, 37, 18, 12, 19, 31, 20, 6, 21, 14, 33, 8, 10, 27, 24, 2, 22, 29, 34, 25, 23, 15, 1, 4, 7, 9, 5, 3, 13, 17, 2, 11; УПИ І - 2742, КВ. 108 УПИ IX-999, КВ. 33 УПИ LXXX, КВ. 74 УПИ VI-147, КВ 12, ПИ65365. 601. 92 УПИ VIII-2759, КВ. 109 ХАН АСПАРУХ 2, 18, 6, 12, 4, 7, 14, 1, 8, 16, 5, 10, 3; ХРИСТО БОТЕВ 33, 27А, 24, 18, 25, 20, 30, 34, 28, 27, 35, 26, 31, 22, 29, 32, 1, 5, 7, 2, 3, 11, 30, 56, 54, 43, 46, 64, 41; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1, 3, 11, 4, 2, 6, 8, 5, 7, 9; ЧАВДАР ВОЙВОДА 19, 7, 5, 20, 1, 9, 13; ШИПКА 6, 2, 4, 5, 8; ЯВОР 1, 6, 1, 2, 4; ЯГОДА 6, 10, 2, 4, 8, 1; КК ПАНИЧИЩЕ ОВЧАРЦИ, ОБЩ. САПАРЕВА БАНЯ 020101 027028 53254. 50. 46 БАБА ТОНКА 4, 6, 1, 2, 5, 3; БОР 3, 4, 2, 7, 8, 11, 6, 1, 5, 13, 9, 12; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 12, 7, 5, 6, 10, 4, 1, 14, 18, 3, 16, 2, 11, 9; ВАСИЛ ПОПОВ 11, 17, 6, 5, 19, 15, 2, 7, 14, 16, 8, 22, 18, 12, 13, 1, 3, 9; ВЕРИЛА 11, 21, 1, 7, 13, 5, 23, 2; ВОДОПАДА 4, 12Б, 16, 15А, 1, 23, 12, 19, 13, 10, 3, 21, 11, 9, 22, 14, 18, 20, 17, 25, 6; ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 3, 14, 10, 6, 1, 12, 9, 5, 20; ГЕОРГИ РАКОВСКИ 9, 6, 21, 18, 23, 15, 7, 12, 19, 11, 10, 13, 16, 20, 8, 17, 14, 4, 5, 3, 1, 2; ГОРИЦА 4, 18, 7, 1, 3, 12, 8, 11, 5, 24, 13, , БУНГАЛО, 16, 2, 20, 14, 6; ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ 5, 6, 2, 7, 13, 3, 11, 8, 9, 1, 4; ДРЪНДАРИЦА 3; ДЪБЕВИЦА 1; ЗДРАВЕЦ 3, 12, 20, 13, 14, 12, 23, 6, 16, 2, 25, 8, 15, 5, 21, 19, 7, 10, 9, 11, 18, 1, 4; ЗЛАТНИ БРЕГОВЕ 3, 9, 1, 15, 5, 11, 13, 16, 4, 12, 8, 10, 14, 20, 2, 7, 17; ИВАН РИЛСКИ 13, 4, 14, 20, 6, 5, 11, 12, 10, 3, 16, 9, 8, 1, 18, 2; ИСКРА 1, 3; КОКИЧЕ 6, 4, 2, 7, 5, 10, 12, 3; ЛИПА 6, 3, 8, 2, 20, 5, 24, 9, 18, 12, 14, 1, 10, ВИЛА, 7, 11, 16; ЛОЗАНА 26, 4, 22, 10, 11, 3, 18, 2, 1, 14, 24, 16, 20, 6, 12, 5, 7; МАНОВИЦА 13, 25, 17, 23, 19, 11, 7, 1, 5, 15, 9, 3, 21; МЕСТН. "ГРАБЕЖО" МЕСТНОСТ ГЕРЕНА ВИЛА, БУНГАЛО, ВИЛА; МЕСТНОСТ ПЕСОКО СГЛОБЯЕМА КЪЩА; МЕСТНОСТ ПРЕЗ РЕКАТА ВИЛА; МЕСТНОСТ РИДО ВИЛА, ВИЛА; МЕСТНОСТ ФИДИНЯ ВИЛА; НЕЗАБРАВКА 8, 6, 10, 1, 4; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 20, 30, 1, 14, 23, 3, 18, 5, 17, 11, 22, 4, 24, 28, 32, 26, 10, 2, 13, 19, 6, 7, 9, 8, 16, 12; ОСМИ МАРТ 4, 1, 7, 5; ОТЕЦ ПАИСИЙ 4, 1; ПАНАЙОТ ВОЛОВ 8, 3, 1, 11, 13, 2, 30899, 7, 4; ПЛИСКА 2, 8, 3, 6, 1, 5; ПРОГОНА 1, 5, 3, 9, 7; РИДО ВИЛА, 15, 1, 2; РИЛА 14, 2, 7, 9, 3, 4, 5, 18, 8, 10, 16, 6; РИЛСКИ ЕЗЕРА 2, 39, 52, 64, 39, 60, 66, 57, 70, 62, 50, 68, 13, 55, 54, 56, 51, 15, 53, 58, 59, 47, 23, 34, 38, 32, 8, 16, 33, 28, 45, 29, 21, 36, 40, 30, 15, 11, 31, 20, 35, 25, 18, 9, 37, 39, 5, 19, 6, 22, 24, 17, 42, 2, 14, 49, 26, 13; СЕДЕМНАДЕСЕТИ МАРТ 13, 11, 5, 7, 1, 6, 3, 4, 2, 9; СИНЧЕЦ 3, 10, 1, 6, 4, 8; СПАРТАК 5, 9, 1, 3, 6, 13, 17, 15, 10, 11, 19; СТАЛЕВИЦА 4, 2, 3, 7, 12, 6, 8, 10, 7; ХАДЖИ ДИМИТЪР 10, 1, 5, ВИЛА, 9, 7, 8, 6, 2, 7; ХРИСТО БОТЕВ 10, 4, 9, 5, 3, 14, 7, 8, 1, 2; 0, МЕСТНОСТ СВЕТА ВОДА, 2; ПАНИЧИЩЕ; 300 В ОТДЕЛ 04, ИД. 65365. 210. 970 М. ЖЪЛТИЯ ГЬОЛ; II II, КВ. 8 МЕСТНОСТ ГЮНДЕРА БУНГАЛА, БУНГАЛА; ПАНИЧИЩЕ ПОЧИВНА СТАНЦИЯ ПЛАНИНСКИ КУРОРТ СУХОТО ЕЗЕРО УПИ ІХ КВ. 10; УПИ - І , КВ. 70 УПИ III УПИ VIII КВ. 10 ІХ - кв. 8 ВИЛА, ПОЧИВЕН ДОМ, ХИЖА, СТАНЦИЯ, ХИЖА, ВЪЖЕНА ЛИНИЯ, БАЗА, ПОЧИВНА СТАНЦИЯ БДЖ; РЕСИЛОВО; XI-742, кв. 53 026170 027007 100005 III-548, КВ. 58 VIII-139, КВ. 30 АКАЦИЯ 5, 7, 14, 12, 12, 14, 8, 10, 7, КЪЩА, 6; АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 8, 20, 1, 6, 5, 4, 29, 13, 23, 15, 3, 7, 11, 7А, 16, 2, 12, 14, 25, 10, 7, 1, 2, 4, 8; АСАНИЦА 19, 9, 5, 3, 1, 5; БАЧО КИРО 7, 4, 3, 5, 1, 6, 13, 2, 8, КЪЩА, 12, 10, 9, 14, КЪЩА; БЕНКОВСКИ 10, 4, 1, 12, 8, 7, 3; БОРЧЕТА 11, 21, 15, 12, 5, 8, 3, 17, 19, 1, 7; ВАРИЯ 2, 3, 29, 1, 5; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 10, 13, 6, 11, 7, 16, 25, 12, 15, 19, 5, 21, 3, 17, 14, 4, 8, 9, 1; ВЕРИЛА 4, 2, 6; ВОЛОВ 3; ГАГАРИН 10, 2, 1, 6, 3, 8, 24, 18, 22, 12, 20, 16, 15, 14; ГОРИЦА 3, 15, 4, 5, 6, 8, 2, 09.10.2019 11:00 - 12:00 ЧЕЗ - Други - Оперативни превключвания 11, 13, 10; ДЖЕРМАН 2, 4, 1, 6, 8; ДИМЧО ДЕБЕЛЯНОВ 2, 1, 7; ЕДЕЛВАЙС 12, 10; ЗАХАРИ ЗОГРАФ 31, 26, 25А, 30, 41, 36, 44, 29А, 25, 27, 40, 42, 39, 29, 38, 32, 37, 35, 13А, 19, 18, 22, 16, 20, 13, 3, 23, 12, 9, 11, 10, 5, 2, 21, 7, 4, 8, 1, 14, 24; ЗДРАВЕЦ 2, 7, 8, 6; ИВАН ВАЗОВ 9, 7, 6, 8, 5, 1, 4, 3; ИВАН РИЛСКИ 6, 8, 5, 2; ИГЛИКА 2, 6, 4, 3, 6А, 5; ИГЛИКИНА ПОЛЯНА 1, 7, 3, 5; ИЗГРЕВ 3, 2, 8, 18, 1, 6; ИНДЖЕ ВОЙВОДА 1, 7, 5, 3, 10, 6, 12, 8; КАЛОЯН ВИЛА, 25, 8, 12, 21, 3, 2, 11, 1, 6, 20, 7, 18, 9, 14, 5, 15, 17, 27, 13, 10; КРАСНА ПОЛЯНА 2, 5, 3, 7, 6, 8, 15, 1, 1; ЛАКАТА 12А, 8, 9, 12, 6, 1, 11, 3, 4, 5, 7, 13, 14, 2, 10; ЛИПА 6, 4, 2, 10, 6, 3, 8; ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ 1, 2, 10, 8, 5, 1, 4, 2, 6А, 6, 3; МЕСТНОСТА НАД СЕЛОТО ВИЛА; ОБЩИНА САПАРЕВА БАНЯ ОМУРТАГ 42, 27А, 30, 18, 13, 34, 9, 23, 29, 17, 40, 39, 38, 16, 15, 22, 24, 31, 11, 44, 28, 35, 12, 32, 36, 27, 48, 14, 21, 19, 33, ЧЕРКВА, 26, 7, 3, 8, 2, 4, 1, 10, 5, 6; ОТЕЦ ПАИСИЙ 17, 9, 4, 9А, 12, 5, 8, 10, 1, 6, 3, 15, 7, 13; ПАВЛЕВИ ЛИВАДИ ЖИЛИЩЕ, 6, 12, 13, 4, 15, 11, 2, 1, 7, ВИЛА; ПИРИН 13, 1, 5, 3, 7, 9; ПЛАНА 2; ПЛИСКА 5, 3, 2; РАКОВСКИ 140, 1, 7, 2, 9, 6, 3, 11, 15, 5, 13; РИЛА 10, 28, 40, 38, 25, 38А, 36, 14, 20, 5, 4, 34, 30, 32, 18А, 22, 16, 21, 13, 2, 24, 10, 3, 19, 6, 28, 26, 23, 11, 8, 12; РОДОПИ 39, 7, 17, 8, 33, 31, 15, 9, 6, 3, 2, 4, 5, 35, 12, 13, 27, 1, 16, 19, 23, 37, 11, 21; РОЗА 2, 5, 3, 6, 1, 4, 8, 10; СЕВРИЯ 27, 16, 12, 9, 14, 4, 20, 7, 25, 22, 2, 8, 29, 6, 26, 11, 13, 18, 28, 10, 21, 5, 19, 23, 15, 30, 31, 29; СИНЧЕЦ 26, 2, 14А, 3, 14, 10, 11А, 9, 6, 8, 1, 5, 11, 16, 4, 11, 18, 34, 11, 40, 20, 2, 50, 44, 21, 25, 37, 28, 30, 13, 24, 48, 34, 52, 31, 22, 54, 15, 46, 23, 42; СОФРОНИЙ 1, 4, 6, 2; СПАРТАК 1, 13, 2, 5, 4, 3, 11, 15, 9, 10, 7, 8; СТАДИОНА 12, 6, 8, 18, 4, 14, 2; СТЕФАН КАРАДЖА 4, 6, 10, 1, 2, 3, 8; СТОПАНСКИ ДВОР ФУРАЖОМЕЛКА; ТЕМЕНУЖКА 1, 8, 9, 6, 3, 4, 7; ТРЕТИ МАРТ 3А, 1А, 8А, 3, 4, 13, ВИЛА, 14, 23, 21, 11, 1, 7, 17, 5, 15, 8, 16, 6, 18, 9, 2, 19, 10, ВИЛА, 23, 28, 20, 22, 27, 45, 24, 38, 36, 47, 41, 43, 26, 29, 34, 31, 32, 39, 35, 30, 37; УПИ - VІІ-672, КВ. 36 УПИ V-101, КВ. 22 Х-673, КВ. 36 ХIV-11, КВ. 5 ХАН АСПАРУХ 15, 11, 7, 9, 13, 5, 4, 14, 3, 1, 5, 7; ХАН КРУМ 7, 25, 23, 16, 20, 3, 12, 3, 2, 18; ХРИСТО БОТЕВ 15, 13, 4, 10, 9, 2, 3, 7, 5, 8, 20, 11, 2, 32, 22, 26, 15, 10, 31, 20, 30, 29, 23, 6, 31А, 19, 17, 24, 27, 28, 21, 16, 25, 12, 14, 18; ЦАР САМУИЛ 35, 32, 13, 25, 7, 27, 1, 17, 15, 19, 5, 23, 11, 9; ЦАР СИМЕОН 5, 38, 34, 3, 12, 22, 10, 6, 4, 26, 36, 30, 28, 8; ЧАВДАР ВОЙВОДА 33, 12, 21, 19, 5, 6, 29, 22, 1, 17, 9, 7, 16, 11, 11А, 35, 27, 14, 10, 3, 2, 8, 18; ШИПКА 1, 8; ШУМАТА 2, 4, 2, 4; ЯВОРОВ 8, 2, КЪЩА, 6, 3, 5, 11, 1, 2, 4; ЯНТРА 9, 1, 6, 15, 13, 2, 7, 5, 11, 4; САМОРАНОВО; 65245. 1. 214 65245. 4. 266. 1 65245. 4. 405 65245. 4. 440 65245. 45. 4. 416 65245, 6, 153 65245. 6. 499. 1 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 29, 26, 13, 15, 18, 2, 20, 7, 3, 10, 11, 16, 5, 9, 17, 6, 4, 19, 21, 22, 12, 14; АЛЕКСАНДЪР СТОИМЕНОВ 7, 2, 24, 17, 15, 11, 3, 8, 29, 6, 14, 13, 27А, 4, 25, 1, 18, 23, 20, 10, 21, 9, 12, 22, 17А, 27, 5, 16, 19; БАЛКАН 6, 4, 2, 1; БОР 1, 4, 3, 2; БОРИСЛАВ СТОИЛОВ 15, 22, 11, 21, 17, 14, 19, 18, 8А, 10, 8, 9, 4, 1, 6, 3, 5, 2; ВАСИЛ ДЕМИРЕВСКИ 2, 20, 3, 18, 8, 16, 9, 24, 26, 10, 4, 13, 12А, 5, 1, 12, 11, 14, 18А, 22, 7; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 2, 4, 5, 12, 9, 2, 15, 14, 10, 13, 7, 11, 7, 6, 8, 3, 17, 2; ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ 11, 7, 15, 3, 13, 5, 1, 9; ГЕОРГИ ДИМИТРОВ 58, 64, 66, 43, 45, 61, 56, 49, 71, 47, 51, 59, 63, 69, 55, 54А, 44, 48, 62, 46, 57, 53, 65, 60, 67, 54, 68, 52, 25, 14, 36А, 32, 25. 1, 22, 39, 9, 35, 25 1, 10, 8, 24, 25 1, 89, 41, 28, 21, 11, 6, 29, 13, 5, 4, 37, 3, 23, 38, 34, 1, 36, 20, 40, 1, 16, 6А, 30, 7, 15, 12, 18, 33, 1 1; ДЕВЕТИ МАЙ 10, 4, 8, 14, 6, 2А, 12, 11; ДРЕНСКИ РИД 5, 11, 15, 9, 2, 7; ЗАХАРИ СТОЯНОВ 2, 4, 5, 1, 7, 3; ЗДРАВЕЦ 5, 1А, 7, 1, 2, 11, 9, 3, 8; ЙОРДАН АНИН 1, 2, 4, 7, 1, 10, 5, 18, 6, 16, 5; ЙОРДАН ДОТИН 9, 7, 6, 5, 8, 2, 4, 11, 1, 10, 13, 3, 3, 14, 8; КВ. 16 КОМСОМОЛЕЦ 9, 3 А; КРАЙРЕЧНА 13, 6, 5, 10, 2, 7, 8, 11, 4; ЛЕНИН 4, 13, 31А, 34, 22, 9, 12, 20, 7, 41, 35, 1, 31, 29, 39, 6, 37, 18, 43, 30, 26, 24, 33, 16, 25, 8, 19, 3, 32, 23, 5, 11; ЛИПА 3, 4, 1, 2; МАРКОВ КАМЪК 1, 5, 1А, 3, 7, 1; МЕСТНОСТ ЗЛАТКОВИЦА ДЪРВОДЕЛСКА РАБОТИЛНИЦА; МЕСТНОСТ МАРКОВ КАМЪК ВИЛА; МЕСТНОСТ ОТОВИЦА ВОДОЕМ; МИТКО ПАЛАУЗОВ 11, 2, 1, 5, 1, СТАМ. КАБИНЕТ, 8, 10, 3, 6, ТОТО ПУНКТ, 14, 1, 4, 1, 12, 2, 2, 8 2, 10; МУСАЛА 1, 2, 5, 4, 6; НЕНКО ПИПЕРКОВ 30, 27А, 34, 39, 26А, 32, 21, 16, 25, 35, 27, 8, 24, 19, 15, 33, 28, 14, 18, 29, 17, 22, 37, 31, 26, 10, 13, 2, 7, 6, 3, 4, 5, 9, 11; ОБОРИЩЕ 4, 3, 1, 9А, 8, 9, 5; ОТОВИЦА 10, 8, 25, 15А, 21А, 18, 12, 21, 6, 19, 35, 11, 37, 15, 27, 2, 33, 31, 9, 23, 29А, 29, 7, 7А, 3А, 1, 39; ПАРТИЗАНСКА 20, 23, 8А, 4, 30, 26, 6, 21, 11, 1, 24, 13, 19, 8, 15, 9, 3, 26А, 17, 7, 28, 25, 14, 10, 16, 2, 17А, 5, 4А; ПЕЙО ЯВОРОВ 1, 5, 7, 2, 6, 8, 4, 7А, 3, 9; РАКОВСКА 5, 6, 12, 3, 1, 7, 2, 4, 8, 11, 14, 10, 10; РИЛА 3, 5, 18, 11, 6, 30, 20, 14, 8, 10А, 19, 13, 4, 17, 24, 16, 22, 1А, 9, 26, 7, 15, 12, 1Б, 28, 10; САМУИЛ 4, 2, 8, 8, 1, 7, 6, 10, 7; СКАКАВИЦА 7, 25, 12, 1, 16, 10, 19, 20, 22, 9, 18, 23А, 4, 26, 11, 14, 23, 2, 8, 6, 17, 13А, 3; СТАМЕНКО ГРАДЕВСКИ 2, 23, 15, 12, 16, 6Б, 1, 21, 12А, 14, 22, 13, 11, 6, 9, 7, 8, 17, 3, 61, 6А, 19, 10, 3; СТОПАНСКИ ДВОР ОБЕКТ, ОФИСИ, ХМЕЛОСУШИЛНЯ, АВТОГАРЖ, АВТОКЪЩА, ДЪРВОДЕЛСКИ ЦЕХ, ПАВИЛИОН, СГРАДА, ЦЕХ ЗА ПИЛЕТА; УПИ Х-474, КВ. 32 ХРИСТО БОТЕВ 5, 7, 3, 1, 6, 4, 1; ЦАР КРУМ 12, 11, 14, 8, 9, 2, 4, 1А, 3, 6, 5, 10А, 10, 7; ЧЕРНИ ВРЪХ 5А, 23, 17, 8, 19, 2, 6, 12, 7, 11, 3А, 1, 9, 21, 5, 3; ЮРИ ГАГАРИН 28, 25, 9, 6, 21, 8, 15, 2, 1, 8, 13, 17, 12, 28, 4, 6, 3, 26, 16, 11, 19, 30, 7, 10, 24, 5, 22, 1А; САПАРЕВА БАНЯ; 032046 ІІІ-3071, КВ. 120 65365. 210. 111 65365. 210. 931 65365. 24. 636 ДО БАНЯТА 65365. 31. 45 65365. 32. 226 65365. 32. 353 65365. 601. 005 65365, 601, 10 65365. 601. 964 65365. 601. 981 65365. 602. 602 I , КВ. 74 III, КВ. 125 LXXVІ, кв. 74 идент. 65365. 602. 375 8; LXXXIV-2797, КВ. 74 LXXX, КВ. 74 XVIII, КВ. 98 АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 4, 16, 3, 2, 6, 13, 9, 1, 5, 11, 12, 10, 14, 7, 8, 4; АНГЕЛ КЪНЧЕВ 2, 4, 10; БАБА ТОНКА 5, 2, 3; БАЧО КИРО 6, 8, 5, 7, 3, 2, 16, 12, 1; БОЛЯРИЦА 2; БОР 3, 3, 5, 4, 6, 2, 8, 1; БРЕЗА 5, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 30, 12, 9, 4, 11, 6; БРИГАДИРСКА 19, 2, 20, 54, 18, 12, 15, 30, 32, 40, 48, 50, 44, 16, 22, 28, 24, 52, 8, 1, 13, 36, 21, 26, 34, 42, 10, 17, 9, 38, 3, 5, 25; БУЙОВ РИД 6, 5, 3, 1, 8, 2; ВАЛЯВИЦА 6, 8, 4, 10, 2; ВАСИЛ АПРИЛОВ 11, 9, 10, 14, 6, 5, 3, 7, 4, 2, 16, 8; ВАСИЛ ЛЕВСКИ 18, 27, 20, 29, 24, 22, 1, 26, 23, 21, 1 СГРАДА 2, 1 СГРАДА 1, 1 СГРАДА 3, 13, 8, 4, 14, 19, 9, 17, 16, 6, 5, 11, 28, 2, 12, 10, 7, 15; ВАСИЛ ПЕТЛЕШКОВ 11, 5, 7, 1, 3, 2, 22, 17, 19, 23, 14, 11, 18, 9, 12, 6, 21, 24, 13, 4, 15; ВЕСЛЕЦ 15, 1, 17, 19, 14, 12, 6, 8, 25, 29, 2, 27, 16, 18, 10, 5, 3, 21; ВОЛОВ 5, 6, 7, 11, 9, 1, 2, 3, 4; ГЕО МИЛЕВ 3, 8, 2, 1А, 11, 4, 5, 6, 10; ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 16, 22, 11, 13, 20, 8, 14, 7, 9, 6, 1, 18, 15, 4, 10, 3, 2; ГЕОРГИ ТЕРЗИЙСКИ 17, 5, 9, 19, 16, 15, 13, 3, 11, 1; ГЕРМАНЕЯ 61, 1, 52, 21, 59, 53, 3, 57, 2, 50, 40, 1, 45, 32, 1, 39, 9, 21, 25, 37, 29, 31, 23, 27, 35, 30, 15, 6, 26, 20, 28, 7, 5, УЧАСТЪК, 2, 22, 1, 11, 10, 30, 3, 19, 14, 16, 2, 6, 1, 1, 2, 1, 1; ГЮРИЦА 6; ДЕТЕЛИНА 9, 2, 8, 4, 11, 7; ДЖЕРМАН 2, 7, 4, 8, 3, 10, 23, 15, 6, 3А, 1, 5, 25, 17, 21, 14, 13, 19, 18, 27; ДЖУГАНИЦА 6, 10, 13, 11, 20, 18, 4, 28, 1А, 9, 3, 25, 12, 1, 17, 7, 26, 19, 14, 23, 2, 5, 15; ДИМИТЪР ЧУЧУГАНОВ 11, 6, 2, 10, 8, 5, 9, 13, 1, 3, 12; ДЪГА 8, 7, 3, 6, 1, 12, 10, 5, 14, 4, 2, 16, 9; ЕДЕЛВАЙС 6, 8, 4; ЗДРАВЕЦ 2, 3, 5; ИВАН ВАЗОВ 27, 2, 6, 4, 17, 8, 7, 12, 25, 19, 15, 5, 23, 16, 21, 20; ИВАН РИЛСКИ 1, 12, 4, 9, 3, 8, 2, 7, 11, 5, 10, 14; ИГЛИКА 3, 16, 6, 10, 8, 1, 14, 20, 12, 18, 2, 6; ИЗВЪНРЕГУЛАЦИЯ 4; ЙОРДАН МИХАЙЛОВ 1, 10, 9, 7, 6, 5А, 2, 5, 8, 4; ЙОРДАН ПОПМИХАЙЛОВ 9, 13, 7, 14, 12, 16; КНЯЗ БОРИС 3, 1, 4, 10, 6, 2, 12, 15, 3, 9, 8; КОКИЧЕ 8, 1А, 4, 5, 3, 6, 1, 2; КОСТА ПЕТРОВ 3, 1, 2, 5, 3, 4; КРАЙРЕЧНА 25, 31, 29, 3, 19А, 21, 11, 5, 22, 35, 13, 33, 1, 17, 41, 19, 27, 15; КРЪСТЮ СОФРОНИЕВ 4, 2, 3, 1; ЛИПА 62, 49, 39, 12, 26, 60, 48, 51, 38, 52, 42, 22, 43, 30, 23, 29, 40, 20, 10, 34, 58, 53, 64, 31, 47, 17, 50, 44, 32, 19, 21, 66, 55, 27, 35, 24, 37, 46, 36, 11А, 41, 33, 25, 56, 54, 70, 68, 15; ЛОВНА 10, 3, 7, 6, 1, 5, 4, 9; ЛОЗА 8, 34, 19, 14, 18, 25, 10, 26, 1, 28, 6, 24, 23, 9, 20, 17, 12, 16, 2, 32, 7, 15, 11, 3, 4, 13, 21; МАЛИНА 11, 2, 7, 6, 5, 3; МЕСТНОСТ БОНЧУК КЪЩА; МЕСТНОСТ ВОДНИ ДОЛ ВИЛНО СЕЛИЩЕ; МЕСТНОСТ ЗЕЛЕНИ ПРЕСЛАП ПОЧИВЕН ДОМ МАРЕНА, БУНГАЛА; МЕСТНОСТ СВЕТА ВОДА КЪЩА; МЕСТНОСТ СИРАКОВА КРУША БЕНЗИНОСТАНЦИЯ; МЕСТОНСТ ГРАМЧОВА ЧЕШМА ОГРАДА, ГАТЕР; МОМИНА СЪЛЗА 8, 3, 9, 19, 16, 14, 13, 17, 15, 2, 4, 12, 3А, 7, 23, 6, 10, 21, 11, 1; МУСАЛА 2, 4, 2А, 6, 1, 3, 5; НЕЗАБРАВКА 8, 1, 2, 6, 3, 4, 10; НИКОЛА ВАПЦАРОВ 3, 10, 2, 1, 8; НОВ ЖИВОТ 7, 16, 11, 20, 5, 10, 6, 18, 13, 12, 14, 22, 17, 4, 15, 1, 21, 9; ОМУРТАГ 10, 6, 8, 4, 2; ОПЪЛЧЕНСКА 14, 20, 16, 23, 7, 6, 15, 3, 4, 19, 12, 14А, 9, 1, 10, 13, 11, 22, 17, 2, 8, 18; ОСМИ МАРТ 8, 4, 1, 6, 10, 2, 5; ОТЕЦ ПАИСИЙ 9, 2, 3, 1, 10, 5, 7, 4, 8, 36; ПАНИЧИЩЕ 65, 112, 67, 110, 104, БУНГАЛА, ВИЛА, 16, 18, 24, 20, 28, 13, 26, 17, 15, 37, 30, 22, 9, 12, 14, 7, 5, 43, 36, 52, 2, 37, 21, 54, 50, 80, 41, 66, 74, 38, 88, 68, 82, 35, 19, 1, 40, 33А, 70, 49, , , 47, 64, 84, 92, 86, 39, 62, 51, 33, 46, 78, 13, 44, 90, 58, 60, 31, 29, 63, 96, 108, 57, 51, 59, 86, 106, 55, 104, 61, 102, 65, 98, 94, 100, 119, 99, 87, 136, 132, 118, 130, 105, 20, 95, 107, 150, 113, 121, 81, 69А, 117, 109, 89, 103, 134, 138, 91, 101, 111, 115, 128, 83; ПЕРУНИКА 14, 6, 14. ; ПЕРУЩИЦА 14, 11, 1, 18, 10, 5, 21, 8, 31, 23, 6, 27, 26, 3, 34, 7, 20, 144, 2, 12, 4; ПИ - 1351 ПИ №65365. 210. 111 М. ЮРТА ПИ LXXXІІІ; кв. 74 ПЛИСКА 6, 3, 10, 4, 14, 1, 2, 5, 12, 8, 12, 56, 21; ПОБЕДА 28, 2, 25, 32, 15, 13, 37, 40, 44, 42, 17, 30, 34, 26, 22, 48, 64, 58, 52, 19, 21, 38, 36, 80, 4, 30, 17, 5, 5 А, 15, 12, 10, 4А, 2, 4, 13, 18, 11, 6, 16, 14, 7, 3, 1, 8; ПРЕСПА 11, 6, 9; ПЧЕЛА 6, 2, 4, 8; РАДЕЦКИ 5, 6, 2, 4, 7, 9, 8; РАКОВСКИ 1, 18; РИЛСКИ ЕЗЕРА 6; РОЗА 8, 28, 3, 7, 5, 1, 6, 9, 19; СВ. ВАРВАРА 15; СВЕТА БОГОРОДИЦА 10, 26, 14, 24; СЕРАФИМ ЙОРДАНОВ 5, 17, 49, 13, 6, 4, 1, 11, 9, 15; СИНЧЕЦ 7, 7, 13, 9, 3, 11, 5, 6, 4, 1; СКАКАВИЦА 30, 21, 23, 12, 15, 13, 3, 16, 2, 9, 7, 10, 4, 18, 6, 8, 20, 34, 30, 12, 5, 19, 11, 22, 28, 1; СКОБЕЛЕВ 1, 2, 3, 5, 13; СЛАВЕЙКОВ 2, 4, 10, 1, 8, 6, 7, 14; СЛАВЯНИ 1, 5, 3, 7, 6, 2, 18, 10, 8, 6, 10; СЛОГА 6, 4, 2, 5, 1; СТОИЛ КОСОВСКИ 21, 18, 16, 20, 14, 15, 2; СТОПАНСКИ ДВОР БУНГАЛО; ТИНТЯВА 12, 3, 2, 5, 4, 10, 1, 16; ТРАКИЯ 16, 6, 12, 20, 4, 28, 13, 9, 14, 11, 26, 8, 24, 3, 2, 22, 10, 5, 18, 17, 1, 7, 30; ТРЕТИ МАРТ 24, 17, 37, 18, 12, 19, 31, 20, 6, 21, 14, 33, 8, 10, 27, 24, 2, 22, 29, 34, 25, 23, 15, 1, 4, 7, 9, 5, 3, 13, 17, 2, 11; УПИ І - 2742, КВ. 108 УПИ IX-999, КВ. 33 УПИ LXXX, КВ. 74 УПИ VI-147, КВ 12, ПИ65365. 601. 92 УПИ VIII-2759, КВ. 109 ХАН АСПАРУХ 2, 18, 6, 12, 4, 7, 14, 1, 8, 16, 5, 10, 3; ХРИСТО БОТЕВ 33, 27А, 24, 18, 25, 20, 30, 34, 28, 27, 35, 26, 31, 22, 29, 32, 1, 5, 7, 2, 3, 11, 30, 56, 54, 43, 46, 64, 41; ХРИСТО СМИРНЕНСКИ 1, 3, 11, 4, 2, 6, 8, 5, 7, 9; ЧАВДАР ВОЙВОДА 19, 7, 5, 20, 1, 9, 13; ШИПКА 6, 2, 4, 5, 8; ЯВОР 1, 6, 1, 2, 4; ЯГОДА 6, 10, 2, 4, 8, 1; КК ПАНИЧИЩЕ.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:52 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Кюстендил
На 08.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Таваличево: Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Иван Калфин 9, Искър 7, 5, 1, 3, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 30, 39, Стефан Димитров 26, 36, 30, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пункт
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Търсино
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Длъхчево-Сабляр: махала Милчовска, местност Орехчето
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Згурово: вила
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Илия: махала Груйовска, махала Делийска, махала Карадачка, махала Кацарска, махала Левковци, махала Миленска, махала Мишовска, махала Ралинска, махала Рекалийска, махала Тузлучка, махала Чукарска
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Неделкова Гращица: 145, 142, къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Рашка Гращица: Александър Стамболийски 3, 1, 5, 7, Асен Китанов 89, къща , 61, 48, 42, 29, 81, 19, 3, 8, 10, 45, 23, 12, 2, 54, 11, 57, 49, 56, 22, 7, 16, 34, 47, 9, 4, 24, 27, 53, 13, 5, 36, 85, 63, 37, 3а, 18, 20, 52, 15, 43, 44, 32, 39, 46, 6, 23а, 87, 51, 35, 55, Васил Коларов 8, 10, 2, 4, 6, Васил Левски 16, 21, Георги Бенковски 22, 10, Георги Димитров 6, 10, 3, 12, 8, 4, 2, Георги Раковски 4, 1, 3, 2, Девети Септември 38, 26, 25, 47, 54, 15, 24, 12, 46, 44, 67, 13, 28, 34, 56, 29, 43, 45, 32, 55, 51, 31, 49, 63, 42, 23, 17, 40, 1, 37, 8, 19, 27, 57, 65, 18, Зора 30, махала Гьошевска, махала Каменичка, махала Лазовска, махала Начковска вила, махала Ненкова, махала Сухар, Никола Вапцаров 7, 5, 9, 17, 11, 25, 3, 15, Пролет 60, 58, Стоян Заимов 66, 64, 62, Христо Ботев 1, 5, 3, 6, 2, 4а, 4, къща , Фурна, къща , 1, Кафе, Псих. Педагог. Център, Магазин, Здравна Служба
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Тишаново: махала Божковци, махала Воденица, махала Гълъбовска, махала Ивановска, махала Качанска, махала Колевска, махала Митковска, махала Найденци, махала Новковска, махала Реката, махала Тутковска, махала Хайдушка, махала Цървилото, махала Янчовска, местност Соборището
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Берсин: Александър Стамболийски 2, 6, 4, 3, 5, Асен Златаров 7а, 2, 7, 6, 5, 3, 11, 9, 4, Бузлуджа 6, 1, 7, 5, 3, 2, Васил Коларов 4, 2, 1, 8, Васил Левски 11, 5, 7, 9, 1, 8, 10, 6, 2, Вола 2, 5, 7, 1, 3, Възраждане 6, Георги Димитров 22, 70, 49, 38, 8, 47, 34, 10, 7, 27, 16, 3, 50, 63, 65, 51, 24, 28, 31, 23, 44, 59, 52, 4, 58, 42, 30, 53, 72, 1, 36, 64, 20, 21, 41, 62, 18, 54, 33, 17, 13, 11, 39, 9, 43. , 45, 15, Георги Зарев 5, 3а, 4, 2, Георги Раковски 2, 3, 4, 1, 39, Гоце Делчев 8, 6, 2, 4, Димитър Благоев 20, 12, 16, 8, 14, 13, 5, 10, 17, 15, 7, 2, 1, 6, 4, 9, 3, Димитър Каляшки 9, 7, 1, 2, 3а, 6, 3, Иван Вазов 1, 2, 3, 5, извън регулация къща , Козлодуй 5, 7, 10, 6, 4, 12, 13, 15, 8, Комунизъм 3, махала Стубела, Полет 2, 1, Първи Май 4, 3, 2, Свобода 42, 13, 9, 5, 20, 26, 16, 17, 48, 7, 11, 3, 8, 15, 24, 2, 38, 1, 32, 44, 46, 28, 36, 14, 4, 42. , 40, София 5, 14, 9, 6, 12, 1, 6а, 7, 2, 4, Хаджи Димитър 5, 14, 18, 6, 8, 1, 2, 9, 12, 11, 15, 20, 3, 16, Христо Смирненски 2, 1, 9, 12, 10, 8, 4, Чавдар 6, 8, 5, 4, 9, 2, 1, 10, Магазин, къща , Хранителни Стоки, Стоп. Двор, Поща, Магазин и Работилница, База
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Ваксево: №024084, Александър Стамболийски 87, 73, 101, 17, 37, 43, 24, 20, 22, 34, 83, 26, 69, 97, 59, 89, 53, 36, 61а, 67, 32, 75, 49, 77, 44, 30, 41, 79, 91, 95, 42, 40, 46, 57, 48, 61, 52, 93, 47, 38, 35, 85, 50, 39, 63, 81, 65, 41а, 71, 28, 15, 12, 1, 5, 29, 18, 6, 17, 21, 19, 23, 33, 31, 11, 14, 25, 13, 16, 9, 7, 27, Васил Коларов 11, 10, Васил Левски 3, 1, Георги Димитров 17, 16, 23, 19, 26, 3, 25, 21, 5, 12, 1, 2, 11, 7, 10, 6, 35, 18а, 18, 15, 8, 24, 33, 29, 24, 28, 26, 23, 27, 24а, 35, 31, Деветнадесета 3, 5, 2, 1, 8, 4, Деветнадесети Февруари 20, 18, 8, 22, 12, 16, 14, Димитър Благоев 1, 10, 2, Димитър Евтимов 1, 2, 6, 5, 3, Димитър Каляшки 9а, 6, 4, 9, 2, 3, 1, 5, 4, Елешница 40, 56, 34, 39, 54, 13, 44, 64, 60, 15, 11а, 46, 1, 26, 17, 21, 74, 66, 24, 58, 37, 76, 68, 70, 42, 23, 48, 16, 100, 52, 41, 20, 36, 28, 62, 50, 3, 38, 30, 27, 72, 32, 5, 29, 11, 14, 43, 56, Зафир Николов 2, 3, 4, Кирил и Методий 6, 8, 4, 1, 2, 3, Койно 1, 11, 9, 3, 13, 29, 53, 19, 17, 21, 31, 51, 23, 41, 34, 37, 33, 19а, 47, 27, 15, 25, 9, 43, 39, 45, Ленин 22, 24, 14, 13, 26, 21, 8, 15, 18, 27, 4, 6, 20, 9, 17, 28, 10, 16, 42, 46, 47, 62, 59, 57, 65, 41, 50, 69, 64, 31, 37, 63, 26, 43, 49, 67, 48, 30, 58, 39, 53, 33, 60, 29, 51, 34, 45, махала Адамска 7, вила, махала Албания, махала Баздарска вила, махала Бантовска вила, махала Бела Вода вила, махала Воденичарска 5, 10, 3, вила, 6, 2, махала Горна Йовчовска, махала Горчовска вила, махала Гошевска 4, вила, махала Грънчарска вила, махала Гърличка 1, махала Гъскарска вила, махала Гюрова вила, махала Димовска, махала Долна Дралевска, махала Долна Йовчовска вила, 6, махала Дралевска 12, вила, Помпа, махала Дърманска вила, махала Занева 1, 2, 3, махала Заячка вила, махала Испорска вила, махала Йовкинска 8, махала Кадрамска, махала Камберска 9, вила, 6, 1, 5, 3, 14, вила, махала Каменичка вила, махала Карамфиленска, махала Ковачка вила, вила, вила, махала Котаранска вила, махала Кузумска вила, махала Кумбазка вила, вила, махала Лазарска вила, махала Лапевска 9, вила, 4, 5, 8, махала Лесичкова, махала Маджирска вила, 6, 3, 7, махала Маринкова вила, махала Михтарска вила, махала Моравска вила, махала Мулова вила, махала Падинарска вила, махала Парлапанска вила, махала Песокарска 1, вила, 5, 8, махала Петачка вила, махала Пупулска вила, махала Рановска вила, махала Русулска вила, 4, махала Сапунджийска вила, махала Селишка вила, махала Семенска 15, вила, 16, вила, вила, махала Симонска, махала Соколовска вила, махала Соколчева, махала Средна махала 5, махала Станковска вила, вила, 4, 1, махала Стойчовска, махала Тасковска вила, махала Текемска вила, махала Треновска вила, вила, махала Хаджийска, махала Цанкина вила, 4, махала Чорбаджийска вила, махала Чукарлийска вила, махала Шаренкова 17, 3, 3, вила, 22, 24, 15, 19, 12, 9, 6, 8, 14, 18, махала Шукалска вила, вила, 9, махала Юзунска 11, 6, вила, 15, 7, 20, 12, Никола Важаров 1, 3, 2, Никола Камбера 6, 3, Никола Мирчев 2, Славчо Павлов 5, 6, 16, 22, 14, 8, 10, 38, 18, 9, 34, 32, 24, 13, 20, 3, 23, 1, 7, 36, 28, 15, 4, 12, 17, 26, Сотир Васев 4, 3, 9, 4, 7, Стоядин Иванов 4, 2, 3, 1, Хаджи Димитър 1, Христо Ботев 2, 3, 5, 1, 4, Юри Гагарин 4, 1, 4, 1, вила, вила, Ветеринарна Лечебница, вила, Дърводелски и Гатерен Цех, Пункт Горско, Кафе Аперитив, Фурна, вила, Магазин, Работилница, Скара Бира, вила, Ресторант, Дърводелски и Гатерен Цех, Селкооп, Мандра, Поща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Друмохар: 010015, 013004, 500274, махала Ангеловци, махала Джоганска, махала Табачка, махала Таушанска, местност Сврътките
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Еремия: М-Ст Разкръстницата, махала Брезалийска, махала Бумбарска, махала Влашка, махала Геровска, махала Гугушанска, махала Златковска, махала Ивановска, махала Керелска, махала Ковачка, махала Костовска, махала Лесовска, махала Манчовци, махала Марковска, махала Мурджовска, махала Мухтийска, махала Пенковска, махала Рекалска, махала Сарамандовци, махала Секалска, махала Стаменковци, махала Стойковска, махала Тинтилиговска, махала Тотевска, махала Фудулска, махала Цинцовска, махала Цоцоманска, махала Чифличка, махала Чукардова, махала Шопска, махала Щърбевци, махала Якимовска, махала Яновска
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Кадровица: Кролевци, махала Постолска, махала Станкова
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Пелатиково: махала Брусарска, махала Бумбарска, махала Горовска, махала Дръчките, махала Карпуска, махала Кацарска, махала Леската, махала Лодарска, махала Манчовска, махала Орешарска, махала Очипалска, махала Попанска, махала Раковска, махала Селишка, махала Суровичка, махала Сърнатичка, махала Траянци, махала Тръстеник, махала Харизанска, махала Чифлико, махала Шеовци, махала Шишовска, махала Шопска, махала Янкуловци
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Смоличано: махала Бачовска, махала Беловинска, махала Габерлийска, махала Гьоревци, махала Каргалий, махала Мангелска, махала Миринска, махала Райков Рид, махала Реката, махала Св. Ана, махала Сделище, махала Хаджийска, махала Чифлико, махала Чорбаджийска, махала Чукарлийска, махала Юговци
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Страдалово: махала Борачичка, махала Геберо, махала Дъбовска, махала Заячка, махала Иванковци, махала Кьосевци, махала Лингурска, махала Логодашка, махала Нечемска, махала Орничарска, махала Пешовска, махала Реката, махала Рудишка, махала Рудище, махала Стамболийска, махала Шаинска, махала Ширилийска, махала Шияне, махала Шиячка
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:30 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Църварица: махала Гракалска, махала Карадачка, махала Копривен, махала Реката, махала Укалска
На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Грамаждано: местност Динката
На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Бреза 5, 3, 11, 9, 7, 1, Гюешевско Шосе 12, 11, 4, 6, 13, 5а, 9 Снек Бар, Стоп. Двор, 9 Магазин Строй. Материали, 7, Люпилня, 5, 10б, 10, 10а, Цех За Щори, 9, Читалище, 16, Павилион, 6а, 8, Ремонтна Работилница, 18, 14, Димитър Иванов 32, 11, 10, 14, 13, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 9, 19, 7, 17, 5, 3, 40, 15, Емил Марков 8, 12, 6, 10, 1, 2, 14, 4, Иван Момчилов 3, Крум Зарев 17, 1, 7, 11, 2, 13, 9, 3, 5, Малчика 1, 3, 7, местност Динката Стоп. Постройка, вила, къща , Румена Войвода, УПИ III-7156, Кв. 398
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Берсин: махала Стубела
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Кадровица: махала Постолска, махала Станкова
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 12:30 ч.; 11:00 - 12:30 ч./ - Лелинци: Васил Левски 34, махала Горна
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Горна Гращица: XIII-212. Кв. 18, Алеко Константинов 2, 1, Александър Димитров 5, 1, 3, 4, 2, Александър Стамболийски 2, 5, 1, 15, 10, 18, 9, 4а, 25, 30, 11, 34, 8, 4, 22, 7, 12, 16, 21, 3, 19, 17, 32, 6, 23, 28, 36, Болшевик 1, Васил Левски 19, 17, 14, 8, 2, 11, 1, 15, 7, 6, 5, 16, 13, 9, 3, 4, Вела Пеева 9, 8, Вола 1, 2, 3, 4, Генерал Владимир Заимов 4, 2, 3, 1, Георги Бенковски 8, 10, 4, 2, 6, Георги Димитров 57, 24, Георги Раковски 5, 11, 14, 16, 7, 9, 15, 13, Девети Септември 4, 2, Иван Вазов 6, 8, 5, 3, 4, Лавеле 1, 7, 3, 4, 2, 5, Ленин 26, 9, 22, 25, 10, 13, 20, 28, 16, 23, 27, 5, 6, 21, 23а, 18, 8, 11, 29, 4, 17, 19, 7, 12, 14, 6, 30, 2, Петър Берон 4, 7, 9, 1, 5, Спартак 8, 2, 10, 12, Страцин 1, 4, 3, 6, 2а, Струма 1, 3, 7, 21, 15, 6, 9, 27, 10, 25, 17, 5, 23, 11, 4, къща , 2, 18, 8, Тодор Каблешков 1, 2, 3, Томанова 3, 11, 15, 1, 7, 12, 8, 6, 9, 10, 4, УПИ XI-70, Кв. 16, Хан Аспарух 8, 30, 45, къща , 55, 29, 6, 33, 19, 13, 49, 7, 24, 35, 18, 16, 23, 12, 17, 37, 47, 21, 26, 10, 39, 15, 14, 28, 1, 43, 41, 3, 2, 1, Шипка 8, 4, 2, 6, 10, Юри Гагарин 43, 59, 55, 10, 14, 21, 22, 27, 23, 20, 5, 15, 18, 14а, 29, 13, 6, 11, 31, 3, 26, 9, 15а, 1, 16, 8, 24, 17, 7, Язовир Валого, Черква, Читалище, къща , Магазин, Мандра, Казани, Поща, Ресторант, Адм. Сграда, Здравна Служба, Кафе
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Дворище, Общ. Кюстендил: Девети Септември 8, 21, Лиляна Димитрова 2, махала Томанова 18, 5, махала Чорбаджийска къща , Магазин, 22, местност Друмо, Местонст Брестиките, Раденко Видински 19, Стоян Лудев 6, Христо Ботев 1, 13, Хоремаг, къща , Метален Фургон, Магазин
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Коняво: 000906 Кв. 38432, Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 9, 1, 3, 4, 7, 10, 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, 3, Бачо Киро 5, 3, 1, Бенковски 21, 11, 7, 27, 3, 29, 31, 5, 19, 41, 33, 25, 37, 1, 23, 9, 35, 4, 13, 17, 39, 15, Бор 2, 6, 4, Васил Левски 5, 24, 13, 14, 3, 8, 6, 9, 2, 23, 19, 4, 25, 1, 18, 22, 20, 15, 11, 7, 10, 21, Виден 4, 6, 3, 1, 2, 5, Владимир Поп Томов 14, 10, 12, 6, 8, 2, 1, 3, 15, 4, Възраждане 4, 9, 1, 7, 6, 5, 3, 2, 8, 25, 23, 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, Георги Димитров 5, 10, 9, 14, 16, 7, 8, 18, 1, 4, 6, 11, 20, 2, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, 15, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Даскал Димитър Стоянов 9а, 23, 25, 19, 7, 7а, 5, 11, 6, 29, 3, 1, 4, 13, 17, 29, 41, 3, 59, 31, 26, 67, 30, 28, 18, 24, 65, 39, 47, 45, 33, 63, 43, 53, 35, 49, 55, 51, 37, Девети Септември 7, 6, 1, 8, 4, 9, 3, Димитър Благоев 4, 6, 1, 3, 2, 7, 5, 12, Димитър Каляшки 1, 6, 2, 4, 3, 8, Жельо Демиревски 10, 4, 12, 14, 5, 7, 15, 9, 27, 25, 17, 11, 21, 3, 13, 23, 2, Здравец 6, 5, 4, 2, 10, 8, 7, Иван Вазов 4, 6, 9, 2, 13, 24, 12, 22, 14, 18, 1а, 16, 26, 5, 8, 1, 7, 10, 3, 30, 20, 11, 23, 21, 9, 15, 25, 27, Извора 2, 1, 4, Изгрев 7, 3, 5, 1, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 15, 20, 22, 24, 2, 32, 4, 6а, 16, 13, 29, 31, 33, 25, 28, 7, 30, 17, 8, 9, 45, 56, 19, 23, 3, 27, 5, 11, 5а, 37, 18, 6, 34, 12, 10, 26, 35, 21, 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, 51, 38, 47, 36, 41, 43, 40, 45, 56, 60, 53, 61, 81, 52, 75, 71, 58, 69, 72, 54, 59, 73, 65, 42, 62, 67, 63, 48, 57, 77, Лехово 2, 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Маркова Стъпка 1, 3, 5, 2, местност Драките, местност Маровски път, Мусала 1, 5, 4, 2, 3, Незабравка 2, 1, 4, Никола Димитров 2, 9, 4, 7, 5, 3, 1, 8, 13, 10, 3, 14, 11, 5, 12, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Отец Паисий 2, Петко Р. Славейков 4, 2, Раковска 1, 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Рила 12, 8, 10, 7, 1, 3, 2, 4, 5, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Симеон Въжаров 1, 7, 9, 6а, 11, 3, 2, 5а, 5, Стадиона 1, 2, 3, 5, 5а, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Христо Ботев 12, 1, 4, 16, 29, 6, 19, 7, 26, 8, 32, 9, 10, 30, 36, 24, 18, 42, 17, 15, 20, 11, 27, 14, 40, 22, 5, 28, 38, 25, 34, 3а, 2, 21, 13, 23, Бензиностанция, Газостанция, Варници, Мандра, Магазин, Магазин, Закуски, Механа, Ресторант, Кафе, Пункт Горско, Хотел, Шивашки Цех, Магазин, Стол, Читалище, Аптека, Здравна Служба, Офис, Склад, Поща, Гатер, Стоп. Двор, Цех За Алумин. Дограма, Фуражомелка, Дърв. Работилница, къща , Мандра, Усип, Диагн. Пункт, Фурна, Кантар
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Копиловци, Общ. Кюстендил: Бистрица 26, 7, 9, 10, 3, 18, 16, 12, 2, 26, 1, 8, 20, 4, 14, 6, 22, 5, Васил Левски 6, 4, 3, 5, 1, 10, 2, 9, 7, 8, Възраждане 19, 13, 31, 21, 10, 23, 17, 20, 8, 27, 24, 25, 18, 12, 29, 22, 26, 16, 15, 14, 9, 5, 4, 7, 3, 6, 11, Димитър Благоев 6, 4, Драговищица 6, 8, 4, Елин Пелин 6, 13, 11, 5, 14, 9, 4, 12, 15, 7, 3, 2, 8, 10, 17, 1, Звезда 1, 10, 7, 5, 2, 4, 3, Иглика 8, 3, 6, 4, 1, 2, Индустриална 43, 7, 11, 44, 12, 36, 1, 26, 6, 5, 20, 46, 22, 13, 2, 14, 28, 34, 8, 16, 10, 18, 42, 32, 38, 9, 30, 4, 3, местност Базето, Мир 36, 2, 5, 10, 14, 3, 20, 7, 18, 32, 9, 1, 34, 6, 16, 15, 22, 17, 13, 12, 28, 11, 24, 19, 21, 4, 8, 26, Нов Живот 18, 6, 11, 14, 12, 13, 20, 5, 16, 3, 15, 7, 8, 4, 1, 9, 15, Овощарска 4, 3, 6, 1, 7, 5, 6, 14, 8, 12, 9, 10, Околовръстна 14, 10, 45, 47, 37, 12, 43, 8, 41, 16, 18, 25, 1, 13, 2, 3, 5, 11, 9, 4, 17, 21, 15, 25, 35, 2, 27, 19, 33, 6, Пейо Яворов 3, 6, 7, 2, 9, 5, 4, Спасовица 2, 3, 1, Стоян Тренев 3, 56, 13, 9, 7, 105, 101, 11, 70, 107, 5, 1, 64, 93, 72, 38, 107, 60, 58, 68, 16, 34, 10, 75, 87, 18, 63, 85, 32, 95, 11, 65, 99, 12, 109, 89, 69, 64, 54, 52, 20, 97, 42, 71, 67, 26, 105, 70, 8, 91, 24, 81, 62, 2, 6, 98, 14, 36, 22, 50, 79, 77, 103, 80, 56, 78, 83, 101, 76, 55, 6, 54, 103, 29, 72, 25, 33, 49, 35, 27, 78, 47, 41, 77, 51, 43, 23, 31, 68, 53, 80, 37, 99, 62, 97, 19, 93, 17, Струма 6, 1, 3, 4, 8, Търговска 7, 4, 3, 5, УПИ ХIII-12 Кв. 2, Христо Смирненски 5, 12, 14, 4, 2, 10, 1, 6, 3, 8, 16, Щастие 15, 14, 21, 19, 16, 8, 11, 7, 4, 3, 13, 9, 17, 5, 1, 10, 6, 2, Работилница, Цех, 1
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: местност Дренов Дол Бунгало, 37, 8, В-31, Стрелбище, 17, вила №15, 18, 27, 15, 9, 41, 19, 13, 32, местност Николичевски път Обор, 32, вила, 32а Стоп. Постройка, 305, Кантар, 33, Склад, Цех, Телчарник, 32, 43, 32а Гараж, Рем. Работилница, 45, Склад, София
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Николичевци: Васил Левски 23, 21, 40, 48, 44, 38, 17, 19, 32, 36, 34, 46, 30, 42, 5, 11, 9, 8, 20, 13, 22, 26, 28, 12, 15, 18, 2, 16, 3, 1, 24, 7, 6, Васил Петлешков 3, 11, 9, 4, 2, 5, 8, 1, 26, Велбъжд 1, 3, 2, 5, Георги Бенковски 4, 2, Ильо Войвода 7, 9, 3, Йорданка Николова 1, Лиляна Димитрова 2, 4, 1, 3, М. Присоето, Мусала 3, 7, 1, 2, 6, 9, 4, 11, 5, Никола Вапцаров 1а, 11, 3, 3а, 2, 5, 1, Николичевски път 3, 39, 2, Овощарска 1, 13, 5, 7, 11, 17, 3, 15, 18, 16, Овощарски Институт 1, Панайот Волов 2, 16, 5, 7, 1, 8, 6, 3, 12, 14, Рила 16, 7, 8, 14, 18, 20, 4, 10, 5, 22, 1, 2, 12, 5а, 9, 24, Стоян Лудев 44, 31, 29, 47, 37, 35, 53, 39, 46, 52, 41, 56, 58, 55, 70, 51, 61, 62, 59, 64, 60, 68, 66, 54, 45, 49, 33, 9, 11, 24, 42, 10, 20, 8, 1, 3, 28, 19, 21, 34, 2, 4, 17, 12, 23, 40, 22, 15, 18, 6, 5, 38, 16, 36, 26, 32, Струма 2, 1, 3, 6, Христо Ботев 17, 9, 19, 35, 6, 27, 25, 10, 2, 4, 8, 31, 12, 15, 7, 14, 5, 23, 29, 11, 1, 3, 13, 33, 21, Христо Смирненски 6, 3, 4, 2, 7, 5, 1, Черемидарница, Черенец 7, 5, 6, 4, 2, 1, 9, Ябълка 2, 1, Склад, Кафе
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Скриняно: Александър Стамболийски 9, 30, 5, 14, 36, 6, 20, 3, 32, 7, 1, 18, 4, 22, 40, 32а, 11, 26, 2, 12, 10, 38, 15, 8, 13, Бистрица 1, 5, 3, Витоша 10, 13, 18, 7, 20, 2, 14, 9, 8а, 11, 8, 6, 3, 5, Емил Шекерджийски 6, извън регулация, Марица 1, 3, 2, Оборище 2, 1, 3, Пейо Яворов 12, 8, 10, Свилен Русев 2, 4, 1, Стоян Лудев 57, 90, 96, 109, 77, 84, 82, 88, 96а, 95, 55, 107, 92, 75, 86, 81, 105, 101, 87, 98, 111, 49, 91, 104, 80, 78, 83, 67, 69, 106, 71, 73, 79, 74, 99, 96 Б, 108, 76, 110, Чайка 4, 5, 2, 8, 7, Шипка 5, 10, 4, 2a, 9, 1a, 8, 3, 1, 6, Щастие 5, Фурна, Магазин
На 08.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Ябълково, Общ. Кюстендил: X-198, Кв. 21, Васил Левски 7, 3, 10, 5, 12, 6, 9, 11, 8, 2, Георги Димитров 14, 10, 3, 16, 9, 7, 5, 11, 8, 12, 6, Девети Септември 27, 29, 25, 37, 35, 19, 22, 32, 15, 13, 24, 40, 18, 43, 44, 45, 41, 42, 36, 33, 31, 21, 17, 34, 28, 47, 20, 30, 27, 12, 49, 38, 39, 16, 23, 14, Димитър Каляшки 9, 4, 8, 6, 5, 7, 3, 2, 12, 8, 11, Иван Вазов 6, 16, 1, 18, 4, 5, 10, 14, 12, 3, 20, 8, 2, 22, 24, 26, Кирил и Методий 12, 18, 8, 7, 23, 10, 24, 1, 11, 2, 17, 3. , 5, 13, 19, 21, 9, 14, 15, 28, 25, махала Бански Мост, местност Пешо Поле, местност Река Бистрица, местност Соволска Река, Овощарска 16а, 3, 5, 4, 12, 19, 7, 9, 20, 17, 8, 18а, 18, 1, 11, 14, 22, 2, 21, 15, 13, 19а, 16, ПИ 87062. 11. 80. 1, Първи Май 39, 16, 26, 21, 3, 15, 7, 41, 38, 2, 33, 12, 10, 27, 32, 56, 1, 11, 36, 52, 50, 25, 14, 43, 45, 5, 20, 44, 6, 58, 29, 28, 54, 46, 48, 31, 23, 42, 34, 18, 22, 17, 40, 19, 4, 30, 8, Славейков 18, 29, 10, 22, 13, 7, 23, 5а, 25, 2, 9, 31, 5, 4, 8, 27, 20, 19, 17, 14, 6, 4а, 1, 3, 21, 12, 35, 31, 33, 26, 24, Христо Ботев 2, 7, 5, 1, 4, 6, 8, 3, Институт
На 08.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Коняво: Алеко Константинов 4а, 1, 4, 9, 7, 3, 5, 6, 14, 12, 13, 2, 10, 16, 11, Александър Стамболийски 14, 16, 20, 13, 10а, 18, 17, 22, 11, 91, 7, 12, 8, Бор 4, Възраждане 23, 21, 8, 25, 11, 17, 13, 8, 25, 23, Георги Димитров 15, 1, 36, 34, 42, 29, 44, 24, 19, 21, 17, 23, 46, 27, 33, 40, 28, 30, 48, 25, 38, Георги Кирков 25, 4, 2, 14, 1а, 9, 33, 18, 23, 5, 21, 15а, 15, 22а, 6, 31, 29, 11, 3, 12, 17, 7, 2а, 19, 35, 20, 27, 13, 22, 1, 10, 26а, 32, 41, 37, 43, 26, 45, 30, 35, 24, Димитър Каляшки 3, 8, Иван Вазов 23, 21, 9, 15, 25, 27, Кирил и Методий 12, 11, 4, 8, 16, 14, 5, 3, 13, 9, 2, 10, 1, 15, Ленин 72, 81, 78, 76, 82, 91, 87, 70, 89, 64, 66, 68, 85, 83, 84, 79, Лехово 4, 2, 5, 6, 3, 1, 4а, Людмила Живкова 6, 4, 10, 8, 8а, 2, 12, 16, 18, 14, 13, Мусала 5, 4, 2, 3, Осогово 6, 4, 3, 5, 9, 2, 2а, Раковска 11, 13, 5, 12, 8, 3, 7, 14, 4, 9, 6, 2, 10, Руен 7, 1, 5, 11, 13, 9, 3, Стоян Лудев 8, 4, 6, 1, 3, Странджата 8, 5, 3, 10, 1, 4, 2, 7, 6, 14, 12, Мандра, Магазин
На 08.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 11:00 - 12:00 ч./ - Цървеняно: 002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци, махала Новия Квартал, Мест. Пояница, Помпа
На 08.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов 2, Гюешевско Шосе, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, махала Везенска, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, Петър Ризов 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, Радослав Нотев 2, къща
На 08.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Граница: Антим Първи 3, 1, 7, 9, 5, 13, 11, Арда 5, 9, 7, 6, 8, 3, 1, Бачо Киро 9, 15, 5, 7, 13, 4, 3, 2, 11, 6, Беласица 3, 1, 2, 4, Вела Пеева 9, 5, 7, 6, 4, 2, 1, Вола 5, 4, 1, 3, 6, Дъбо, Искър 3, 10, 2, 6, 4, 14, 12, 5, 8, 7, 1, Йорданка Николова 3, 1, Кирил Самоволски 12, 28, 16, 2, 4, 5, 30, 32, 40, 27, 44, 46, 29, 22, 34, 48, 19а, 3, 18, 25, 19, 13, 23, 52, 7, 24, 1, 15, 14, 42, 21, 38, 6, 11, 9, 36, Лиляна Димитрова 2, 1, Любен Каравелов 2, 4, 8, 10, Манастир Света Лука, Места 10, 6, 2, 8, местност Манастира, местност Ридо, местност Шамака, Мусала 6, 10, 2, 8, Неофит Рилски 22, 15, 20, 18, 26, 7, Нов Живот 7, 1, 2, 5, 3, Осми Март 12, 4, 7, 10, 6, 2, 8, Осоговска 32, 2, 16, 12, 11, 10, 26, 19, 20, 3, 5, 15, 9, 6, 34, 24, 18, 1, 28, 4, 17, 22, Панайот Волов 7, 12, 10, 26, 8, 16, 30, 9, 11, 2, 1, 6, 18, 5, 24, 20, 22, 14, 4, Партизанска 8, 29, 31, 13, 37, 18, 19, 6, 14, 9, 26, 17, 33, 39, 22, 10, 16, 12, 4, 5, 27, 35, 15, 20, 34, 21, 2, 28, 1, 3, Пенчо Славейков 19, 51, 32, 42, 46, 47, 45, 30, 34, 55, 36, 53, 49, 38, 44, 27, 24, 9, 26, 1, 31, 15, 65, 23, 28, 11, 20, 13, 8, 41, 37, 5, 22, 4, 6, 43, 3, 19, 17, 33, 14, 25, 29, 10, 21, 7, Пионерска 30, 32, 6, 47, 7, 11, 36, 24, 13, 38, 18, 52, 42, 17, 1, 16, 62, 10, 56, 29, 50, 25, 3, 28, 35, 22, 12, 58, 46, 68, 60, 66, 40, 2, 44, 64, 54, 15, 51, 43, 49, 53, 57, 72, 66, 59, 70, 68, Пирин 3, 2, 1, Пролет 22а, 2, 20, 18, Първи Май 4, 1, 3, 6, 5, Рила 1, 4, 2, 3, Руен 5, 1, Славянска 3, 7, 2, 15, 1, 13, 4, Стефан Караджа 9, Стопански Двор, Струма 3, 2, 4, 1, 5, Филип Тотю 6, 2, 4, 20, 1, Хаджи Димитър 9, 6, 1, 4, 2, 7, 3, 11а, 10, Харалампи Аничкин 31, 69, 92, 76, 80, 82, 74, 88, 70, 79, 71, 78, 85, 83, 81, 94, 77, 73, 61, 60, 58, 55, 56, 68, 1, 54, 49, 27, 33, 22, 14, 25, 45, 36, 19, 48, 6, 13, 18, 26, 44, 51, 68, 9, 34, 32, 11, 52, 15, 31, 7, 23, 40, 8, 43, 37, 30, 20, 24, 46, 21а, 28, 38, 4, 39, 41, 53, 47, 2, 35, 50, Христо Ботев 9, 3, 5, 1, 13, Цех, Складова База, Здравна Служба, Склад, Магазин, Училище, Цех, Работилница
На 08.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Кюстендил: 41112. 503. 4233 ул. Дупнишко Шосе, Белият Камък 3, 5, 11, 23, 10, 9, Павилион За Охрана, 2, 15, 13, 31, 22, 27, 9 А, 24, 6, 1, 8, 7, 30, 14, 12, 4, Дупнишко Шосе 6, местност Самали Баир 31, 32а, местност Хисарлъка 29, Станкевско Шосе 5, 6 Работилница, 6, Цар Освободител 115, Уо
На 08.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Пиперков Чифлик: Васил Коларов 1, 7, 11, 13, 3, 9, 5, Васил Левски 42, 21, 37, 35, 45, 29, 60, 52, 33, 27, 48, 58, 30, 40, 36, Работилница- Зеленчуци, 43, 54, 25, 38, 47, 46, 23, 34, 41, 50, 32, 31, 56, 25, 19, 13, 50, 9, 16, 12, 15, 18, 11, 24, 28, 86, 17, 48, 10, 20, 30, 22, 8, 1, 10, 12, 2, 11, 4, 3, 6, Владимир Заимов 1, 2, 4, Гео Милев 2, 10, 4, 7, Георги Димитров 32, 24, 43, 28, 35, 26, 39, 22, 37, 41, 1, 27, 14, 7, 15, 29, 12, 10, 4, 25, 16, 28, 8, 18, 33, 2, 6, 9, 31, 19, 23, 21, 20, 13, 49, 65, 75, 73, 44, 54, 56, 58, 40, 50, 38, 42, 63, 67, 46, 62, 32, 47, 61, 53, 48, 59, 34, 52, 51, 36, 45, Димитър Каляшки 11, 5, 6, 3, 12, 1, 8, 10, 2, 16, 18, 4, 14, 24, 18, 26, 20, Работилница, Зинови Григоров 4, 2, Иван Вазов 7, 1, 3, 10, 9, 4, 2, 8, 6, 12, Ильо Войвода 6, 11, 5, 9, 3, 7, 4, 2, Йорданка Николова 2, 3, 1, Кирил и Методий 4, 10, 8, 6, 12, 2, Крум Стоянов 2, 17, 6, 10, 9, 5, 15, 7, 13, 8, 12, Ленин 22, 11, 18, 9, 38, 15, 25, 35, 12, 24, 5, 30, 27, 36, 10, 31, 62, 40, 14, 33, 16, 19, 17, 21, 20, 7, 44, 29, 42, Лиляна Димитрова 16, 8, 9, 3, 14, 10, 5, 7, 4, 18, махала Дядо Манова 3, 1, Бунгало, 5, местност Друмарката, местност Капинката, местност Кьошко, Митко Палаузов 6, 6, 4. , 1, 2. , . . , 5, 3, 8, Нов Живот 5, 3, 9, 1, 11, Отец Паисий 8, 1, 7, 4, 2, 5, 3, 6, Пенчо Славейков 1, 4, 2, ПИ 56378. 6. 10, М-Ст Друмарката, Руен 3, Хаджи Димитър 3, 4, 8, 5, 6, 2, 8а, 3, 8, Харалампи Аничкин 1, 2, 4, Христо Ботев 51, 23, 21, 39, 51, 11, 17, 29, 19, 2, 6, 45, 47, 18, 25, 33, 14, 41, 22, 53, 13, 49, 12, 1, 16, 9, 7, 31, 35, 8, 15, 27, 43, 4, Христо Смирненски 2, 9, 3, 1, Юри Гагарин 2, 12, 7, 16, 4, 6, 3, 10, 1, 8, 5, 9, Склад, Поща, Детска Градина, Храм
На 08.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /11:00 - 12:30 ч./ - Слокощица: XII-394, Кв. 31, Александър Димитров 41, 37, 38, 36, 39, 55, 53, 49, 43, 40, 31, 33, 25, 51, 32, 57, 30, 34, 44, 59, 46, 29, 47, 42, 26, Ален Мак 6, 5, 4, 2, 7, 8, 3, 1, Бачо Киро 5, 6, 2, 1, 3, 4, Васил Коларов 14, 7а, 2, 16, 8, 10, 12, 5, 3, 4, 6, Васил Левски 22, 8, 52, 36, 4, 5, 11, 42, 54, 24, 1а, 30, 32, 50, 3, 21, 9, 16, 28, 38, 14, 48, 34, 12, 19, 13, 40, 25, 44, 23, 17, Генерал Заимов 4, 1, 5, 6, 3, Гео Милев 2, Георги Бенковски 15, 10, 13, 4, 11, 3, 14, 1, 12, 9, 2, Георги Димитров 12, 15, 13, Георги Кръстев 2, Георги С. Раковски 13, 8, 1, 5, 3, 9, 7, 2, 10, 6, Димитър Канин 40, 30, 36, 47, 51, 38, 34, 32, 22, 45, 42, 41, 44, 39, 48, 46, Добри Чинтулов 10, 11, 3, 2, 15, 9, 7, 8, 4, 12, 14, 17, 13, 5, 6, Елин Пелин 7, 6, 1, 11, 4, 9, 5, 8, 3, 12, 3, Ефендиското, Зинови Григоров 18, 22, 10, 14, 24, 20, 12, 16, Иван Вазов 36, 26, 13, 1, 40, 38, 10, 28, 10а, 12, 9, 8, 18, 20, 30, 7, 15, 11, 5, 4, 16, 24, 6, 32, 42, 34, 22, Иван Шишман 2, 6, 4, Искър 13, 9, 11, Кокиче 3, 1, 5, Кубрат 2, 4, Любен Каравелов 2, 3, 6, 12, 8, 2а, 1а, 20, 14, 7, 18, 5, 4, 9, 10, 1, М-Ст Чадъра ПИ 67461. 24. 17, Марин Дринов 8, 1, 4, 10, 6, 3, махала Селото, местност Змиярника Бунгало, местност Кръста, местност Мичевица, местност Ридо, местност Саманли Баир вила, Мусала 8, 4, 6, 10, Никола Въжаров 8, 3, 2, 6, 1, 5, 4, Орлица 12, 4, 3, 5, 6, 10, Кафе, 8, Пробуда 1, 2, Пролет 22, 28, 9, 36, 62, 50, 35, 32, 47, 57, 52, 7, 26, 48, 23, 14, 64, 39, 18, 33, 42, 46, 11, 43, 24, 37, 29, 20, 45, 19, 34, 16, 56, 58, 60, 17, 41, 40, 54, 27, 13, 21, 66, 38, 30, 25, Пролетарска 1, 4, 3, 2, Спортист 5, 7, 6, 2, 3, 10, 1, 4, Стоян Лудев 4, 7, 24, 16, 22, 2, 18, 12, 1, 8, 9, 11, 6, 3, 10, 13, 5, 21, 20, 19, 17, Христо Ботев 19, 1, 23, 4, 2, 9, 8, 6, 7, 11, 3, 5, Христо Смирненски 13, 5, 11, 4, 9, 3, 1, 2, 7, Мичевица, Черква, Плаж, Кафе
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: махала Грънчарска, махала Долна, махала Сърбинска 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, местност Грамаге, Осогово 54, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, къща
На 09.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Жиленци: махала Босачка, махала Сърбинска, махала Чифлика
На 09.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Кюстендил: местност Влахов Дол 176 вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: Гюешевско Шосе 3, 1, 5, 2, 4, махала Долна, Склад
На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Кюстендил: Гюешевско Шосе Автосервиз, Емил Марков 87
На 10.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Жиленци: Везенска 2, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, махала Везенска 21, вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 25, 29, махала Юручка, Христо Ботев 4
На 11.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: Гюешевско Шосе 31, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 57, 20, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 30, Димитър Каляшки 31, махала Долна 38, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, Осогово 14, Радослав Нотев 1, къща
На 11.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Жиленци: Глоковска 2, 4, Гюешевско Шосе 13, 23, 19, 21, 9, 11, 15, 17, 7, Кьошко, махала Везенска, махала Долна 41, 43, 44, 35, 21, 40, 39, 42, 30, 38, 28, 9, 8б, 15, 20, 29, 10, Помпа, 37, 23, 17, 13, 24, Милан Керенски 2, 11, 13, 9, 6, 8, 3, 7, Осогово 11, 1, 4, 6, 8, 2, 7, 3, Петър Ризов 11, 4, 8, 17, 7, 12, 5, 16, 14, 6, 2, 18, 9, 3б, 10, 6а, 13, 3а, Теменужка 1, 5а, 6, 7, 7а, 9а, 2, 4, 8, 11, 5, УПИ XII, Кв. 17, Христо Ботев 5, 1, 6, 4, 10, 12, 8, 2, 12а, 3, вила, къща.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:50 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Кюстендил
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност До Селото, местност До Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Рила 2, Руен 13, 11, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв. 42, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн. Бахчата, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн. Бахчата
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Багренци: Александър Стамболийски 5, 6, 2, 7, 1, 3, 4, Андон Разсипийски 2, 3, 4, Бандерата, Бачо Киро 14, 12, 1, 20, 3, 10, 16, 4, 2, 18, 8, 9, 5, 7, Васил Коларов 1, 12, 18, 8, 26, 23, 22, 20, 17, 24, 14, 7, 16, 15, 19, 2, 29, 25, 21, 11, 1, 13, Васил Левски 3, 4, 2, 1, Васил Петлешков 4, 2, Георги Бенковски 1, 4, 7, 5, 9, 3, 2, 21, 15, 17, 19, 13, Георги Димитров 11, 18, 9, 12, 4, 30, 5, 16, 15, 20, 8, 22, 24, 17, 10, 13, 26, 7, 14, 32, 3, 19, 25, 21, 28, 34, 6, 2, 1, Георги Зеленков 2, 8, 4, 16, 12, 6, 14, 9, 1, 13, 2, 11, 3, 7, 10, 15, 5, Георги С. Раковски 6, 5, 10, 3, 7, 1, 8, 4, 2, 21, 16, 11, 15, 24, 12, 22, 13, 18, 14, 20, 19, 17, Григор Чергов 13, 6, 5, 1, 2, 11, 9, 7, 8, 12, 4, 10, 14, Дим. Разсипийски 3, 8, 5, 1, 2, 10, 6, 4, 7, Димитър Каляшки 18, 4, 25, 17, 23, 10, 6, 15, 13, 16, 19, 21, 12, 2, 22, 20, 14, 7, 9, 3, 5, Дядо Иван Самоволеца 1, 6, 8, 3, 2, 4, Емил Шекерджийски 2, 4, 11, 9, 6, 10, 13, 17, 5, 15, 8, 14, 12, 7, 3, Землище на С. Багренци и С. Граница, Иван Вазов 4, 2, 1, извън регулация, Ильо Войвода 12, 2, 9, 11, 19, 8, 6, 5, 3, 1, 2, 4, 13, 15, 17, 7, Йордан Каймакански 4, 6, 11, 13, 15, 5, 1, 3, Кирил Орловски 12, 14, 16, 11, 18, 5, 3, 9, 7, 13, 4, 8, 6, 2, 3, Криволак 3, 2, 5, 9, 10, 1, 13, 6, 8, 4, Крум Джиджински 4, Любен Каравелов 2, 6, 5, 4, местност До Селото, Митко Палаузов 17, 7, 10, 15, 9, 11, 13, 3, 5, 6, 8, Осогово 5, 5, 1, 7, Паисий Хилендарски 6, 2, 5, 3, 4, 7, 9, 1, Панайот Волов 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Хитов 2, 4, 6, 8, Райна Княгиня 4, 6, 2, 1, Рила 2, Руен 13, 11, Румена Войвода 4, 10, 3, 6, 12, 5, 8, 7, 2, 1, Стара Планина 18, 16, 1, 15, 7, 4, 2, 9, 5, 13, 10, 20, 6, 11, 12, 3, Стефан Караджа 3, 6, 1, 15, 16, 3, 10, 8, 4, Струма 15, 3, 13, 5, 11, 1, Тодор Каблешков 6, 5, 1, 3, 4, 7, УПИ IV-331, Кв. 42, Харалампи Разсипийски 9, 2, 6, 11, 7, 5, 9, 10, 8, 4, Христо Ботев 6, 4, 9, 8, 15, 12, 21, 19, 18, 14, 13, 3, 11, 16, 1, 10, 5, 17, Шипка 2, Поща, Склад, Магазин, Фурна, Сладкарски Цех, Читалище, Хлебопекарна, Магазин, Цех, Занаят. Работилница, Детска Градина, Кафе, Тзс, Местн. Бахчата
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, къща , Магазин
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Долна Козница: 22112. 500. 2
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Друмохар: махала Брашненица
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща , Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща , 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща , Кафе, Магазин, Кметство
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски път
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Лиляч: местност Войника, вила, Помпа
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв. 39, I-446- За Църква Кв. 43, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, местност Доло ПИ 007043, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв. 15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Плешивец: Дванадесета 7
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Четирци: М. Топилата, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, къща
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Берсин
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Неделкова Гращица
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра
На 07.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч.; 08:30 - 10:30 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 10:30 ч.; 08:30 - 17:00 ч.; 08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ - Цървеняно
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Гирчевци: Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Александър Стамболийски 11, 12, 13, 33, 21, 3, 14, 27, 15, 31, 17, 23, 9, 1, 7, 5, 25, 19, 38, 6, 2, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Васил Коларов 25, 22, 34, 30, 6, 1, 10, 20, 36, 27, 4, 5, 18, 16, 7, 28, 15, 8, 17, 14, 26, 3, 13, 12, 32, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Димитър Каляшки 9, 14, 1, 15, 12, 5, 3, 7, 16, 8, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Иван Вазов 2, 4, 3, 1, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Марин Дринов 4, 12, 8, 5, 1, 9, 3, 7, 2, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Никола Вапцаров 6, 2, 12, 4, 10, 8, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23, Христо Ботев 19, 24, 15, 7, 2, 10, 11, 22, 3, 13, 21, 57, 9, 6, 5, 23
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Горна Гращица: Александър Димитров Язовир, Александър Димитров Язовир, Антон Иванов 12, 10, Антон Иванов 12, 10, Болшевик 10, Болшевик 10, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Двадесет и Трети Септември 6, 5, Девети Май 11, 9, Девети Май 11, 9, Девети Септември 7, Девети Септември 7, Дрин 8, 2, 4, Дрин 8, 2, 4, Изгрев 1, 2, Изгрев 1, 2, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Ленин 50, 46, 44, 39, 40, 43, 53, 38, 36, 37, 49, 47, 45, 42, 51, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, Любен Каравелов 4, 2, 15, 1, 10, 9, 13, 47, 11, 14, 7, 8, 3, 49, 5, 6, местност Заечки Камик, местност Заечки Камик, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Опълченска 10, 9, 18, 8, 12, 3, 4, 2, 20, 14, 37, 6, 16, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Хаджи Димитър 8, 2, 4, 7, 10, 5, 6, 9, 1, Христо Ботев 2, 4, Христо Ботев 2, 4, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Цар Симеон 1, 3, 5, 2, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Юри Гагарин 45, 54, 56, 55, 47, 37, 60, 36, 44, 48, 50, 40, 58, 34, 57, 28, 46, 38, 30, 43, 52, 42, 32, 39, Мандра, Мандра
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Долна Гращица: Александър Стамболийски 1, Александър Стамболийски 1, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Васил Левски 6, 5, 7, 2, 3, 15, 1, 11, 4, 8, 13, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Владимир Ил. Ленин 6, 12, 13, 10, 8, 15, 7, 4, 3, 9, 5, 11, 16, 1, 18, 14, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Димитров 13, 17, 5, 9, 4, 11, 6, 8, 2, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Георги Кирков 13, 6, 4, 11, 2, 10, 7, 1, 5, 9, 8, 3, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Девети Септември 19, 11, 7, 12, 27, 8, 16, 5, 25, 26, 4, 20, 14, 9, 15, 29, 6, 23, 2, 17, 21, 24, 6а, 31, 10, 18, 1, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иван Вазов 15, 5, 1, 3, 17, 11, 9, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Иглика 1, 9, 6, 2, 4, Лиляна Димитрова 9, Лиляна Димитрова 9, местност Дупките, местност Дупките, местност Ридо, местност Ридо, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Митко Палаузов 5, 7, 2, 1, 3, 4, 6, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Оборище 2, 6, 3, 1, 5, 7, Първи Май 3, 1, Първи Май 3, 1, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Румена Войвода 5, 1, 7, 9, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свилен Русев 2, 3, 4, 6, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Свобода 3, 6а, 2, 5, 7, 1, 6, 4, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Стефан Караджа 4, 1, 3, 5а, 5, 2, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Христо Ботев 1, 7, 6, 3, 4, 5, 2, 8, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, Шипка 1, 3, 10, 2, 8, 6, 4, къща , Магазин, къща , Магазин
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Долна Козница: 22112. 500. 2, 22112. 500. 2
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Друмохар: махала Брашненица, махала Брашненица
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Жабокрът: Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Александър Стамболийски 18, 5, 11, 18, 16, 15, 13, 20, 6, 17, 3, 26, 14, 31, 23, 32, 1, 38, 25, 36, 30, 8, 4, 27, 29, 7, 2, 5, 34, 21, 24, 22, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Бузлуджа 11, 5, 1, 2, 8, 4, 7, 3, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Коларов 5, 1, 14, 13, 20, 10, 19, 24, 25, 22, 11, 12, 16, 9, 21, 23, 6, 7, 2, 18, 15, 17, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Васил Левски 21, 12, 23, 6, 20, 17, 14, 1, 9, 10, 11, 22, 18, 16, 29, 8, 7, 4, 5, 24, 26, 35, 39, 31, 29, 34, 32, 43, 28, 41, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Девети Септември 15, 2, 24, 12, 17, 4, 21, 27, 11, 20, 10, 6, 9, 28, 3, 23, 26, 1, 14, 19, 8, 7, 5, 25, 13, 16, 22, 18, 58, 60, 41, 45, 56, 54, 47, 43, 52, 37, 36, 33, 40, 31, 10, 39, 41, 46, 34, 48, 38, 44, 35, 32, 42, 50, 30, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Еделвайс 1, 2, 1, 7, 5, 3, 6, 9, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Ивайло 2, 5, 3, 4, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, Иван Вазов 18, 15, 5, 4, 11, 6, 8, 16, 1, 2, 5, 13, 14, 10, 18, извън регулацията къща , Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, извън регулацията къща , Скз Жабокът, 1, 6, 4, 5, 3, 2, Калоян 1, 3, Калоян 1, 3, местност Върбата, местност Върбата, Оборище 5, 3, 1, Оборище 5, 3, 1, Овощарска 2 къща , 3, 54, 1, 5, Овощарска 2 къща , 3, 54, 1, 5, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осми Март 2, 10, 6, 4, Осогово 2, 4, Осогово 2, 4, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Пауталия 10, 7, 17, 15, 9, 6, 11, 5, 12, 3, 13, 8, 2, 9, 11, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Плиска 10, 5, 15, 9, 1, 7, 8, 13, 4, 12, 29, 24, 4, 26, 28, 25, 14, 22, 27, 31, 21, 16, 20, 23, 18, Помпулузки Бахчи, Помпулузки Бахчи, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Средец 7, 9, 5, 6, 3, 4, 1, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Струма 9, 6, 14, 10, 7, 3, 8, 5, 12, 1, 4, 2, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Суха Река 1, 8, 14, 6, 12, 10, 16, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Христо Ботев 21, 13, 15, 19, 6, 4, 21, 18, 16, 25, 1, 9, 23, 8, 3, 2, 17, 10, 12, 5, 11, 14, 7, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, Шипка 11, 7, 8, 10, 12, 9, 6, 2, 1, 4, Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина, Магазин, Кафе, Цех, Магазин, Магазин, Детска Градина
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Катрище: Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Боян Колев 1, 2, 3, 8, 6, 5, 4, 9, 10, 7, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Коларов 4, 6, 8, 2, 14б, 11, 10, 3, 13, 12, 1, 16, 7, 15, 14, 9, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Васил Левски 4, 5, 3, 1, 2, Девети Септември 4, 2, Девети Септември 4, 2, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Димитър Каляшки 5, 50, 4, 7, 13, 19, 18, 9, 46, 26, 3, 10, 38, 22, 15, 25, 32, 48, 1, 23, 12, 42, 8, 24, 17, 6, 11, 20, 28, 52, 16, 34, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Здравка Сапунджийска 2, 10, 6, 7, 8, 12, 3, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, Капитан Петко Войвода 5, 3, 1, 2, местност Валого, местност Валого, местност Забел 3, 5, 6, 4, местност Забел 3, 5, 6, 4, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Мир 6, 4, 3, 1, 2, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Млада Гвардия 5, 1, 7, 6, 2, 4, 3, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Могила 4, 5, 8, 2, 10, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Първи Май 9, 1, 3, 11, 2, 14, 10, 13, 4, 6, 5, 12, 8, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стефан Димитров Иванов 2, 1, 5, 18, 9, 15, 6, 13, 4, 3, 14, 10, 11, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Стоил Колев 15, 17, 6, 16, 13, 7, 5, 14, 1, 10, 12, 8, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Странджата 19, 12, 26, 14, 21, 1, 29, 15, 8, 18, 5, 4, 13, 25, 27, 22, 7, 17, 2, 16, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Хаджи Димитър 9, 12, 13, 8, 11, 6, 5, 2, 1, 7, 3, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Христо Ботев 8, 3, 1, 4, 7, 2, 6, 5, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Червена Армия 9, 24, 26, 21, 8, 5, 30, 13, 12, 14, 4, 11, 6, 17, 34, 3, 12а, 10, 15, 19, 1, 2, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща , Кафе, Магазин, Кметство, Стопански Двор, Казани, Читалище, къща , Кафе, Магазин, Кметство
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Кюстендил: местност Николичевски път, местност Николичевски път
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Лиляч: местност Войника, местност Войника, вила, Помпа, вила, Помпа
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Невестино, Общ. Невестино: УПИ XVIII - 221 Кв. 39, УПИ XVIII - 221 Кв. 39, I-446- За Църква Кв. 43, I-446- За Църква Кв. 43, VIII - 298, Кв. 37, VIII - 298, Кв. 37, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Александър Стамболийски 29, 36, 9, 84, 70, 31, 52, 12, 28, 11, 32, 7, 64, 66, 45, 34, 58, 51, 56, 39, 17, 21, 14, 27, 38, 22, 13, 35, 50, 44, 62, 43, 60, 80, 42, 33, 78, 48, 86, 90, 37, 47, 19, 88, 10, 5, 4, 6, 8, 12, 1, 7, 3, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Асен Златаров 2, 5, 1, 9, 11, 13, 4, 3, 7, 10, 6, 8, 12, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Батак 6, 5, 3, 12, 2, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Бузлуджа 1, 18, 16, 12, 14, 8, 10, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Васил Левски 5, 10, 4, 3, 8, 1, 6, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Владимир Поптомов 10, 4, 14, 1, 16, 2, 12, 6, 84, 82, 53, 57, 88, 76, 39, 74, 64, 80, 55, 60, 70, 78, 35, 49, 45, 72, 51, 59, 66, 86, 43, 41, 11, 54, 19, 32, 21, 20, 54б, 52, 9, 7, 5, 46, 48, 39, 38, 22, 44, 29, 27, 30, 42, 24, 28, 13, 50, 36, 40, 25, 23, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Гео Милев 7, 6, 5, 4, 11, 9, 2, 3, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Георги Трайков 10, 17, 7, 26, 22, 11, 3, 16, 5, 8, 24, 18, 15, 14, 1, 12, 4, 9, 19, 28, 20, 6, 13, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Димитър Каляшки 7, 3, 6, 2, 7а, 1, Елин Пелин 11, 12, 9, Елин Пелин 11, 12, 9, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Здравец 7, 11, 3, 8, 9, 5, 6, 4, 10, 1, 5, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Земен 12, 10, 4, 14, 6, 2, 8, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Кокиче 3, 1, 12, 14, 6, 4, Максим Горки 3, 5, 2, Максим Горки 3, 5, 2, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Развигорска 2, 18, 1, 4, 19, 8, 7, 21, 17, 9, 12, 18, махала Разсолкова, махала Разсолкова, махала Синорска 2, 17, махала Синорска 2, 17, местност Доло ПИ 007043, местност Доло ПИ 007043, местност Дренето, местност Дренето, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Митко Палаузов 15а, 23, 14, 15, 19, 9, 25, 29, 4, 12, 27, 3, 21, 13, 16, 2, 11, 8, 5, 7, 1, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Никола Вапцаров 9, 1, 4, 90, 2, 6, 10, Пробуда 17, 11, 15, 13, Пробуда 17, 11, 15, 13, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Първи Май 24, 21, 6, 4, 46, 9, 42, 25, 30, 27, 3, 15, 20, 28, 14, 11, 7, 31, 38, 18, 1, 34, 12, 16, 8, 2, 5, 36, 10, 19, 23, 32, 40, 17, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, Струма 10, 1, 3, 13, 7, 6, 12, 11, 8, 5, 15, 9, 4, 19, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, УПИ Іх-61, 63, 70, Кв. 22, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хаджи Димитър 3, 5, 10, 7, 9, 3, 6, 8, 4, 1, 2, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Хан Аспарух 10, 21, 37, 22, 27, 49, 16, 43, 6, 25, 29, 14, 39, 17, 47, 20, 8, 12, 41, 23, 31, 19, 1, 7, 9, 11, 2, 5, 3, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Христо Ботев 4, 8, 12, 10, 6, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Юрий Гагарин 24, 13, 26, 18, 14, 12, 9, 17, 10, 8, 36, 4, 22, 39, 32, 15, 30, 28, 3, 2, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна, Разсадник, Разсадник, Цех, Архив, Фурна
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Нови Чифлик: Бивш Стопански Двор, Бивш Стопански Двор, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Борис Тасев 16, 20, 7, 28, 4, 12, 18, 26, 10, 22, 11, 30, 6а, 15, 14, 1, 6, 5, 3, 17, 24, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Васил Левски 24, 14, 6, 2, 12, 4, 10, 16, 18, 22, 30, 11, 26, 8, 20, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Владимир Заимов 5, 7, 2, 4, 1, 3, 6, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Девети Септември 17, 19, 13, 10, 12, 8, 14, 4, 9, 16, 15, 2, 6, 20, 7, 1, 18, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Иван Вазов 11, 6, 2, 17, 15, 7, 8, 5, 1, 9, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Никола Вапцаров 9, 6, 16, 8, 11, 17, 14, 15, 12, 1а, 1, 18, 7, 4, 13, 3, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Паисий Хилендарски 6, 10, 5, 4, 8, 7, 3, 1, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, Панайот Волов 3, 1, 4, 2, УПИ Ix-142, Кв. 15, УПИ Ix-142, Кв. 15, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Хаджи Димитър 13, 2, 9, 16, 5, 15, 17, 1, 7, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Ботев 15, 6, 8, 3, 4, 1, 2, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12, Христо Смирненски 8, 18, 4, 3, 16, 2, 1, 10, 12
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Плешивец: Дванадесета 7, Дванадесета 7
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Иван Калфин 9, 7, 3, 5, 1, Искър 7, 5, 1, 3, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, 16, 28, 31, 21, 29, Мусала 4, 2, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, 30, 39, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Стефан Димитров 26, 2, 10, 15, 3, 11, 9, 36, 30, Страцин 3, 2, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Пунк, Кръчма, Стопански Двор, Пунк, Кръчма, Стопански Двор
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Търновлаг: Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Васил Йорданов 20а, 12, 2, 16, 20, 10, 14, 8а, 6, 8, 14а, 18, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Иван Андонов 5, 12, 4, 8, 3а, 9, 7, 16, 13, 15, 21, 19, 11, 3, 10, 17, 6, 2, 14, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Кирил Тонев 15, 13, 9, 3, 7, 1, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Лиляна Димитрова 33, 14, 13, 6, 28, 9, 21, 31, 27, 39, 43, 7, 4, 18, 45, 19, 11, 41, 47а, 8, 29, 1 Цех За Олио, 20, 37, 23, 26, 16, 22, 2, 24, 15, 17, 10, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, Мата Стоименова 11, 7, 17, 16, 4, 19, 8, 9, 5, 15, 6, местност Голяма Нива, местност Голяма Нива, местност Шамака, местност Шамака, Осогово 1, 3, 2, Осогово 1, 3, 2, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Партизанска 19, 3, 15, 13, 11, 21, 7, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Стоян Стоименов 22, 11, 5, 14, 23, 8, 20, 10, 21а, 3, 2, 13, 1, 15, 17, 21, 7, 6, 1а, 18, 12, 16, 9, 4, 19, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Струма 2, 10, 4, 12, 5, 3, 7, 6, 1, 8, 2а, Трети Март 3, 5, 1, Трети Март 3, 5, 1, Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин, Складова База, Дърводел. Работилница, Магазин
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 15:00 - 17:00 ч./ На 08.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 17:00 ч./ - Четирци: М. Топилата, М. Топилата, махала Ямен, махала Ямен, УПИ VI-127 Кв. 15, УПИ VI-127 Кв. 15, къща , къща
На 07.10.2019 г. /08:45 - 17:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Демиревски 11, 15, 7, 14, 8, 10, 6, 13, 4, 3, 1, 2, Васил Левски 2, Велин Богданов 8, 7, 10, 5, 6, 2, 1, 3, Виден 2, 10, 4, 1, 8, 12, 6, Георги Димитров 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, Георги Димитров 49, 45, 29, 31, 30, 20, 51, 32, 23, 24, 55, 36, 37, 41, 53, 34, 26, 39, 22, 35, 25, 33, 47, 43, 71, 20, 56, 60, 65, 46, 40, 69, 38, 50, 59, 48, 58, 67, 61, 44, 54, 42, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Девети Септември 10, 11, 2, 18, 7, 14, 4, 19, 12, 13, 6, 5, 9, 21, 16, 17, 20, 8, 15, 3, 1, Димитър Благоев 41, 43, 39, 45, 37, 6, 1, 23, 29, 4, 2, 37, 10, 9, 15, 31, 13, 45, 27, 19, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 7, 3, 5, 1, Иван Калфин 9, Искър 7, 5, 1, 3, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Кокиче 3, 5, 2, 1, Костадин Чесновски 12, 21, 8, 10, 18, 1, 16, 13, 17, 14, 19, 9, 11, 19, Ленин 16, 28, 31, 21, 29, Ленин 9, 13, 10, 24, 8, 3, 12, 31, 15, 2, 29, 5, 14, 27, 26, 1, 22, 25, 4, 11, 17, Мусала 4, 2, Осогово 2, 4, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, Станке Димитров 22, 17, 18, 16, 23, 20, 24, 21, 28, 30, 39, Стефан Димитров 2, 10, 15, 3, 11, 9, Стефан Димитров 26, 36, 30, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Харалампи Аничкин 7, 8, 11, 16, 17, 10, 24, 13, 4, 1, 5, 15, 12, 26, 3, 6, 14, Харалампи Митов 10, 18, 8, 16, 7, 14, 12, 5, 1, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Юри Гагарин 3, 7, 1, 9, 6, 4, 11, 8, 10, Кръчма, Стопански Двор, Пунк
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Горна Брестница: Влахов Дол, местност Влахов Дол
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Грамаждано: II-110. Кв. 11, Александър Стамболийски 18, 7, 14, 4, 1, 10, 9, 12, 6, 2, 8, 5, Васил Левски 14, Джурналица, Димитър Каляшки 4, 40, 17, 22, 23, 26, 8, 1а, 12, 32, 5, 11, 1, 38, 3, 21, 14, 25, 13, 6, 7, 27, 9, 28, 10, 36, 20, 34, 2, 35, 56, 58, 68, 37, 33, 50, 29, 54, 44, 46, 60, 31, 48, 70, 62, 66, 52, Здравец 1, 9, 7, 16, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 4, 13, 82, 24, 36, 23, 34, 27, 38, 17, 40, 26, 15, 32, 25, 20, 19, 22, 21, 30, 28, Любен Манджуков 8, 4, 6, 2, 3, местност Гола Велика, местност Динката, местност Исманица, местност Почивало, местност Страната ПИ 012106, местност Стрелбище, местност Стрелбище Пи003007, Осогово 10, 1, 3, 8, 4, 6, 15, 13, 2, 8а, 11, 15а, 21, ПИ 17680. 25. 36, Почивало, Радослав Нотев 24, 5, 19, 17, 18, 2, 23, 27, 16. , 12, 9, 1, 3, 10, 7, 15, 11, 13, 6, 8, Румена Войвода 4, 5, 11а, 3, 2, 1, Стоимен Ковачев 5, 4, 15, 5, 6, 7, 9, 8, 2, 11, 13, 1, 3, Христо Ботев 3, 2, 4а, 14, 4, 7, 8, 12, 1, Читалище
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов 2, 17, 4, 18, 10, 6, 14, 13, 3, 7, 16, 9, 1, 5, Борис Джелепски 4, 12, 2, 5, 6, вила, 9, 10, къща , 1, Васил Левски 4, 7, 16, 6, 3, 13, 2, 12, 14, 1, 5, 18, 8, 10, Глоковска 2, 4, Гюешевско Шосе 13, 23, 19, 21, 9, 11, 15, 17, 7, 3, 1, 5, 2, 4, Димитър Каляшки 2, 1, 3, 6, 4, 29, 24, 9, 8, 14, Кафе, 44, 27, 41, 18, 50, 25, 28, 32, 11, 36, 40, 26, 13, 23, 5, 48, 12, 17, 42, 20, къща , 10, 15, 46, 52, 30, 31, 33, 39, 16, Иван Вазов 16, 18, 6, 10, 8, 14, 12, вила, Иглика 2, 1, Крайречна 2, вила, Курбанци, Кьошко, махала Везенска, махала Долна 41, 43, 44, 35, 21, 40, 39, 42, 30, 38, 28, 9, 8б, 15, 20, 29, 10, Помпа, 37, 23, 17, 13, 24, 5, 1, 11, 32, махала Сиракова 21, 37, 33а, 36, 27, 18, 20 А, махала Черковна 16, 22, 2, 15, 6, 23, 12, 10, 1, 5, 26, 8, 9, 23а, 4, 43, 3, махала Чифлика къща , 1, Помпа, 15, 9 къща , 24, местност Баладърица, местност Гьоло, местност При Къщи, местност Разкръсие, местност Сбирище, местност Спротива-Чифличето, Милан Керенски 2, 11, 13, 9, 6, 8, 3, 7, Над Погребите, Осогово 11, 1, 4, 6, 8, 2, 7, 3, 13, 45, 35, 16, 57, 41а, 22, Детска Градина, 26, 53, 59, 32, 24, 43, 10, 33, 27, 18, 11, 31, 46, 55, 47, 23, 44, 49, 61, 37, 36, 25, 21, 20, 15, 41, 50, 48, 29, 19, 63, 28, 14, 28а, 51, 17, 38, 40, 12, 39, вила, 30, Петър Ризов 11, 4, 8, 17, 7, 12, 5, 16, 14, 6, 2, 18, 9, 3б, 10, 6а, 13, 3а, 25а, 7, 38, 46, 36, 22, 20, 27, 25, 26, 30, 40, 42, 21, 34, 24, 44, 23, 29, 33, 28, При Къщи, Първи Май 3, 1, 5, Радослав Нотев 2, 7, 21, 9, 11, 17, 15, 19, 5, 13, Райна Княгина 6, 1, 5, 4, 7, 8, 12, 2, 10, Теменужка 1, 5а, 6, 7, 7а, 9а, 2, 4, 8, 11, 5, 6, УПИ II-105, Кв. 26, УПИ XII, Кв. 17, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, Христо Ботев 5, 1, 6, 4, 10, 12, 8, 2, 12а, 3, вила, къща , вила, вила, къща , къща , Склад, вила
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Бреза 5, 3, 11, 9, 7, 1, 5, Васил Петлешков 25, 27, 29, 3, 7, 19, 31, 8, 5, 2, 1, 13, 9, 15, 23, 21, 9а, 17, 10, 6, 4, Гюешевско Шосе 12, 11, 4, 6, 13, 5а, 9 Снек Бар, Стоп. Двор, 9 Магазин Строй. Материали, 7, Люпилня, 5, 10б, 10, 10а, Цех За Щори, 9, Читалище, 16, Павилион, 6а, 8, Ремонтна Работилница, 18, 14, 2, Склад, 1, Хран. Стоки, Магазин, Магазин Селкост. Техника, Склад, Автосервиз, Стоп. Двор, 10, Хр. Стоки, Димитър Иванов 32, 11, 10, 14, 13, 2, 6, 8, 4, 12, 1, 9, 19, 7, 17, 5, 3, 40, 15, 24, 16, 40, 36, 42, 23, 44, 25, 28, 34, 22, 30, 38, 26, 32, 21, 20, 27, 18, Димитър Кукудов 16, 4, 18, 2, 14, 1, 10, 5, 12, 22, 3, 8, 6, Елисавета Багряна 15, 9, 6, 5, 16, 8, 10, 14, 3а, 12, 13, 4а, 1, 7, 3, 4, 2, Емил Марков 8, 12, 6, 10, 1, 2, 14, 4, 3, 20, 16, 26, 18, 24, 22, 28, 12, 87, 77, 46, 83, 22, 67, 42, 40, 71, 85, 81, 44, 38, 69, 79, 48, Жельо Демиревски 30, 18, 38, 13, 7, 20, 15, 32, 26, 9, 34, 34а, 22, 11, 40, 24, 28, 16, 36, 42, 8, 1, 5, 6, 10, 14, 3, 2, 12, 4, Иван Банков 2, 10, 6, 1, 5, 14, 8, 3, 12, 16, 4, Иван Момчилов 3, Игнат Барбар 3, 9, 5, 7, 1, Индустриална Складово Помещение, 12, Йоаким Осоговски 2, Крум Зарев 17, 1, 7, 11, 2, 13, 9, 3, 5, 59, 69, 31, 67, 43, 61, Стоп. Постройка, 47, 39, 51, 65, 53, 57, 60, 33, 49, 37, 35, 77, 63, 29, 55, 41, 45, Лозенски Механи, ПИ 41112. 214. 59, Любчо Кечев 12, Малчика 1, 3, 7, махала Корубанска, местност Влахов Дол вила №15, вила №12, Бунгало, 37, 65, Парцел VI-4, 36а, 16, 67, Барака, местност Гола Велика . . , 717 вила, Фургон, Бунгало, вила, вила №412, местност Гърлянски Черешарник 2, 37, 16, 12, 28, 21, 39, 1а, 19, 26, 23, 22, 28 А, местност Динката Стоп. Постройка, вила, къща , къща , къща , къща , местност Кандило, местност Кандило ПИ 050199, местност Лозенски Механи 1, 27, 58, 8, 20б, 6, 2, 55, 15а, 7, 22, 5, 20, 4, 9, 21, 23, 10, 18, Могилата, Никола Атанасов 15, 13, 9, 12, 5, 4, 1, 2, 3, 10, 6, Николай Рукавишников 3, 5, 11, 6, 7, 9, 4, 1, 2, Петър Берон 46, 46, Петър Ников 3-Б, 3, 3б, ПИ №41112. 10. 107 М-Ст Могилата, Прогона, Румена Войвода, Сердика 4, 1, Соволска 1, 5а, 38, 36, 27б, Поща, 8, вила, къща , 32, Цех, 6, 31, 48, Работилница, 30, 25, къща , 17а, 29, 1а, 27, 11а, 33, 35, 16а, 39, Работилница, 22, 34, Цех, Спартак Разсадник, Стоп. Постройка, Кладенец, Помпа, 61, Къпалня, УПИ III-7156, Кв. 398, УПИ VII Кв. 91 А, Цвятко Радойнов 3, 4, 2, Бар, Цех, Авт. База
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Лозно: ПИ 030204 М. Кочине, Васил Левски 3, 5, 11, 2, 10, 1, 6, 7, 9, 4, 1, Георги Бенковски 5, 4, 7, 1, 9, 3, 8, Даскал Димитрий 4, 1, 4, 2, 6, 8, 5, Димитър Каляшки 18, 10, 21, 6, 42, 13, 2, 27, 11, 34, 24, 28, 7, 50, 33, 8, 14, 17, 36, 4, 12, 19, 32, 35, 25, 40, 5, 22, 16, 46, 26, Дрин 4, 2, Емил Шекерджийски 2, 1, 9, 5, 4, 7, 3, 11, Йорданка Николова 2, 4, Китка 27, 7, 29, 31, 10, 14, 8, 15, 3, 2, 35, 20, 9, 5, 23, 13, 11, 19, 25, 33, 4, 6, 17, 18, 16, махала Кепазка 3, 2, 1, 1а, махала Корубанска, местност Азна 3, местност Кочине 2, 1, вила, местност Лозище 7, 5, местност Орачето, местност Пладнище, местност Под Селото, местност Разкръсе, местност Стари Лозя Скз Лозно, местност Стрелбище, местност Стрелбището, Осогово 4, 2, 6, 3, 7, 16, 22, 18, 31, 24, 33, 25, 14, 9, 11, 16, 28, 21, 17, 3, 13, 30, 20, 27, 12, 29, 10, 5, 23, 19, 15, 7, Паисий Хилендарски 4, 20, 9, 13, 5, 14, 10, 12, 6, 11, 3, 7, Под Селото, Свети Илия, Слатина-026005, Стадиона 6, Стефан Караджа 30, 28, 32, 45, 14, 15, 43, 35, 19, 26, 17, 41, 27, 33, 23, 25, 29, 12, 31, 37, 6, 10, 39, 47, 21, 16, 8, 18, 24, 2, 4, 9, 1, 5, Стопански Двор, Стоян Лудев 17, 4, 11, 10, 7, 2, 14, 6, 3, 15, 19, 12, 5, 20, 21, 13, 8, 23, 1, 9, Стрелбището, Топила, Топилата ПИ 030042, УПИ XI-223 Кв. 21, УПИ Іх Стопански Двор, Христо Ботев 11, 3, 7, 1, 4, 9, 5, Цанко Церковски 22, 37, 34, 14, 19, 2а, 6, 2, 40, 29, 23, 1, 27, 32, 7, 13, 15, 24, 21, 33, 9, 16, 8, 12, 18, 4, 28, 3, 30, 36, 25, 42, 17, 26, 14, Четиринадесети Май 30, 7, 1, 17, 28, 22, 6, 55, 5, 3, 12, 18, 19, 15, 16, 9, 2, 4, 24, 20, 26, 2 Цех, 11, 6а, 8, 10, 21, 90, 98, 116, 28, 106, 55, 120, 29, 118, 65, 104, 84, 78, 75, 110, 83, 96, 100, 77, 69, 97, 114, 99, 92, 89, 79, 73, 31, 108, 93, 86, 112, 102, 88, 87, 81, 95, 94, 82, 51, 53, Оптичен Шкаф, 74, 65, 39, 29, 69, 23, 31, 57, 21, 35, 27, 43, 76, 36, 61, 32, 37, 80, 72, 55, 41, 64, 68, 49, 52, 25, 78, 48, 40, 44, 38, 70, 34, 45, 62, 46, 63, 42, Цех, Цех
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Богослов: местност Ръжеве
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Вратца: Лютица, махала Вучкова, махала Гаджалска, махала Илчова, махала Ливадска, махала Мазнево, махала Мацаранска, махала Рекалска, махала Стоилкова, махала Терзийска, местност Дервена, С. Вратца, М. Дервена, Общ. Кюстендил, 105
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Горна Брестница: Кортин Дол
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Грамаждано: местност Гола Велика, местност Колушка Река
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Гърляно: IV-111, Кв 22, Владимир Заимов 18г, 12 1, 18а, 21, 16, 29, 12, 16 3, 25, 23, 19, 31, 4, 27, 17, 11, 9, 3, 4, 2, Девети Септември 4, 2, 21, 1, 3, 23, 9, 13, 17, 7, 19, 11, Димитър Каляшки 31, 27, 23, 33, 29, 14, 2, 3, 7, 17, 9, 14, 5, 12, 11, Крум Кюлявков 17, 15, 19, 10, 5, 2, 6, 14, 7, 13, 1, 9, 4, 12, 11, махала Балиндол, махала Баовец, махала Биковска, махала Джопарска, махала Долна 25, 26, махала Леските 6, 5, 4, 3, махала Реката къща , 14, 13, 15, махала Ресенска 4, махала Ярешка 3, 2, 6, 4, 1, местност Доло, местност Смоквата, Руен 33, 31, 30, 16, 14, 28, 18, 10, 29, 20, 2, 32, 7, 15, 9, 17, 11, 27, 21, 19, 4, 22, 3, Рибарник и Обсл. Сгради, Цех, Цех, Гаражи, Телчарник, Работилница, Поща, Павилион, Здр. Служба
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Жиленци: Везенска 2, Везенска махала, С. Жиленци Общ. Кюстендил, Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Гюешевско Шосе 31, 28, Склад Хр. Стоки, 14, 29, 51, 24, 37, 45, 49, 13, 12, 33, 41, 16, 36, 18, 57, 20, 34, 55, 8, Кафе, 10, 39, 40, 32, 47, 27, 6, 35, 53, 43, 38, 30, 45, Деляница, Димитър Каляшки 31, Куртевите, махала Босачка, махала Везенска 21, вила, Фургон, 26а, 28, 37, 29, 31, 5а, махала Грънчарска 15, 4а, 20, вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, 25, 29, махала Долна 38, махала Мазнево Магазин, 8, вила, Фургон, махала Сиракова, махала Сърбинска 2, 7, 1, 5, 3, 10, 15, 8, 18, махала Чифлика, махала Юручка, местност Грамаге, местност Лешовица, Осогово 14, 54, 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, ПИ 003070 местност Грамаге, При Къщи, Радослав Нотев 1, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, Стопански Двор Мандра, Автобусен Гараж, Христо Ботев 4, къща , къща , вила
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Каменичка Скакавица: Сребърно Коло
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Кюстендил: Белият Камък 19, 17, 25, 26, 18, 16, Гюешевско Шосе Дърв. Работилница, Димитър Иванов 42, 30, 26, Димитър Кукудов 1, Помпа, 1а, Крум Зарев 25, 27, 23, 19, местност Влахов Дол 176 вила, местност Гнила, местност Гола Велика 240, В23, вила, вила 34, вила №33, Бунгало, Картинг Писта, Фургон, 4, Помпа, В-119, 1, 39, вила 15а, 111, 143, Бунгало №285, местност Динката вила, къща , местност Жабокрътски Рид Павилион За Охрана, местност Полски Имоти 6, 3, 4, 2, местност Ръжеве 204, 222, вила, местност Хисарлъка вила, Митко Палаузов 7, 6, 2, 10, 20, 6а, 8, 11, 9, 4, 5, 18, 21, 16, 13, 3, 1, 22, 12, 14, Невестинско Шосе 1, 32, Незабравка 2, 4, 8, 6, Никола Атанасов 6, Раденко Видински 15, 1, 13, 4, 12, 19, 8, Помпа, Секция №8, 10, 3, 9, 7, 2, 11, 5, 6, Светамински Бор, Станкевско Шосе 6, 3, ул. Дупнишко Шосе
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:00 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Ръсово: махала Рекалска, Община Кюстендил, махала Лесичка
На 07.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Жиленци: Ангел Маноилов 17, 4, 18, 10, 6, 14, 13, 3, 7, 16, 9, 1, 5, Борис Джелепски 4, 12, 2, 5, 6, вила, 9, 10, къща , 1, Васил Левски 4, 7, 16, 6, 3, 13, 2, 12, 14, 1, 5, 18, 8, 10, Димитър Каляшки 29, 24, 9, 8, 14, Кафе, 44, 27, 41, 18, 50, 25, 28, 32, 11, 36, 40, 26, 13, 23, 5, 48, 12, 17, 42, 20, къща , 10, 15, 46, 52, 30, 31, 33, 39, 16, Иван Вазов 16, 18, 6, 10, 8, 14, 12, вила, Иглика 2, 1, Крайречна 2, вила, махала Долна 5, 1, махала Сиракова 18, 20 А, махала Черковна 16, 22, 2, 15, 6, 23, 12, 10, 1, 5, 26, 8, 9, 23а, 4, 43, 3, местност Баладърица, местност Сбирище, Осогово 13, 45, 35, 16, 57, 41а, 22, Детска Градина, 26, 53, 59, 32, 24, 43, 10, 33, 27, 18, 11, 31, 46, 55, 47, 23, 44, 49, 61, 37, 36, 25, 21, 20, 15, 41, 50, 48, 29, 19, 63, 28, 14, 28а, 51, 17, 38, 40, 12, 39, вила, 30, При Къщи, Първи Май 3, 1, 5, Радослав Нотев 7, 21, 9, 11, 17, 15, 19, 5, 13, Райна Княгина 6, 1, 5, 4, 7, 8, 12, 2, 10, Теменужка 6, УПИ II-105, Кв. 26, УПИ ХVIII -187 Кв. 228, вила, къща
На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Сажденик: махала Златанска
На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:45 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка
На 07.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Жиленци: Георги Димитров 4, 1, 3, 6, Куртевите, махала Везенска, махала Грънчарска 15, 4а, 20, вила, 18, 13, 5, 7, 6, 12, 1, 11, 3, 21, 8, 2, махала Сиракова, местност Лешовица, Осогово 67, 54, 68, 75, 71, 66, 60, 77, 64, 73, 81, 69, 59, 52а, 62, 56, 52, При Къщи, Рекалска 27, 46, 36, 10, 5а, 8, 37, 13, 23, 7, 14а, 22, 40, 6, 5, 4, 32, 50, 39, 43, 30, 34, 18, 9, 48, 19, 11, Разсадник, 49, 25, 45, 35, 24, 20, 3, 33, 1, 3б, 38, 42, 28, вила
На 08.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 17:00 ч./ - Таваличево: Атанас Малинов 9, 1, 16, 15, 10, 22, 11, 4, 3, 2, 6, 7, 5, 14, 8, 13, Васил Левски 2, Георги Димитров 12, 17, 10, 16, 7, 13, 15, 14, 5, 8, 11, 4, 9, Григор Манев 1, 4, 8, 7, 3, Девети Септември 36, 34, 32, 41, 23, 37, 33, 24, 30, 43, 25, 39, 40, 38, 31, 26, 29, 35, Еверест 2, 10, 3, 4, 8, 1, 84, 6, Иван Калфин 7, 3, 5, 1, Кирил Мазнев 9, 3, 4, 10, 2, 8, 12, 5, Кирил Николов-Странджата 4, 3, 1, 9, 7, 2, Ленин 16, 28, 31, 21, 29, Пирин 1, 2, 4, Рила 1, Скз Таваличево, 3, Руен 2, 1, 3, 4, Станке Димитров 13, 6, 5, 1, 11, 7, 9, 8, 4, Стефан Димитров 2, 10, 15, 3, 11, 9, Страцин 3, 2, Струма 3, 4, 1, 2, Христо Ботев 8, 4, 11, 1, 2, 19, 6, 7, 15, 5, 3, 9, 13, Христо Манев 6, 7, 11, 1, 3, 15, 4, 5, 13, 8, 17, 19, 10, Кръчма, Стопански Двор.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:45 | Агенция "Фокус"
Кюстендил. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Бобов дол
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бабинска Река: 02605, 67 УПИ 8, Кв. 10, Іх-59, УПИ VIII - 4, Кв. 2, Съвет, 026003
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мала Фуча: 44, УПИ V-231 Кв. 16, Съвет
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Мламолово: Бор 5, Вихър 6, Горещица 56, Здравец 2, местност Асара 3 къща , къща , Миньорска 25, 29, 13, 11, Никола Вапцаров 33, 39, вила, 19, 25, 23, 5, 37, 45, 11, 13, 31, 1, 21, 9, 49, 17, 15, 47, 43, 7, 41, 35, Първи Май 22, 2, 16, 15, 14, 6, 5, 20, 8, 34, 24, 10, 3, 32, 18, 4, 1, Росица 17, Спартак 7, 1, 2, 3, 4, Станке Димитров 77, 81, 79, 57, 68, 85, 83, 58, 56, 88, 98, 55б, 54, 62, 86, 76, 96, 49, 52, 66, 70, 100, 80, 64, 90, 51, 84, 72, 78, 60, 94, 74, 75, 61, 106, 73, 63, 89, 48, 104, 91, 53, 71, 92, 59, Стопански Двор Стоп. Сграда, Яворов 12, 17, 19, 4, 21, 13, 9, 6, Янтра 5, 4, 25, 1
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Голема Фуча: Кметство
На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв. 23, УПИ ІХ-252, къща , Кметство, Поща, Фуражомелка, къща
На 09.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, Кв. 23, УПИ ІХ-252, Кметство, Поща, Фуражомелка, къща , къща
На 11.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: 009065, Георги Димитров 73, 4, 72 72, 19, 1 Изход Дупница, 73 73, 72, Обект, До Бл. 71, 21, 2, 25, 23, 72, 5, 71, 74, 27, 37, Двадесет и Седми Октомври 2, Димитър Благоев 73, Люляк 5, 7, 9, 3, местност Илчови Егреци Газостанция, Стубело 2, Цар Симеон 17, 4, 13, 25, 29, 18, 6, 27, 21, 23, 8, 7, 31, 9, 12, 11, 2, 14, 10, 1, 74, До Блок 71
Община Бобошево
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - ІІ-113, Кв. 21
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Висока Могила: Мильов Рид, Мильов Рид
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Вуково: 087040, 12351. 153. 0030
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Грамаде, Общ. Дупница: ІХ - 136, Кв. 18
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Доброво: 046015, III-224, Кв. 11, VІ-293, Кв. 20
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 11:30 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Скрино: 116, X-83 Кв. 3, вила
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Бобов Дол: Васил Коларов 5
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Бобошево: 04532. 142. 023 Света Богородица, 14532. 040. 017, XIII-591 Кв. 65, Ал. Константинов 22, 1, 3, 5, 6, 8, 6 2, 2, Ал. Шиников 7, 9, 3, 1, Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, 39, Алекси Величков 2, 15, 11, 10, 3, 13, 5, 12, 6, 1, 2, 17, 8, 23, 21, 14, 16, 27, 7, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Божур 6, 1, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. и К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, 26, 27, 19, Васил Левски 2, 24, 47, 14, 45, 29, 8, 45, 31, 17, 28, 7, 4, 35, 19, 26, 14, 9, 13, 12, 5, 37, 22, 21, 6, 24, 2, 3, 15, 23, 39, 16, 41, 33, 11, 18, 27, 1, 25, Върба 8, 7, 6, 17, 13, 10, 19, 11, 15, 5, 7, Гагарин 8, 2, 13, 17, 3, 19, 10, 4, 1, 6, 11, 5, Георги Зограф Бобошевски 2, 4, 3, Георги С. Раковски 5, 1, 23, 13, 12, 25, 8, 2, 6, 14, 11, 4, 17, 19, 27, 10, 16, 15, 9, 3, 7, 25, 58, 61, 76, 85, 89, 74, 88, 83, 78, 80, 91, 81, 93, 84, 86, 79, 62, 70, 68, 60, 73, 71, 81, 69, 77, 58, 66, 75, 63, 36, 41, 38, 49, 33, 42, 34, 26, 47, 55, 30, 54, 39, 22, 40, 43, 51, 20, 32, 24, 37, 29, 50, 18, 46, 61, 45, 56, 67, 65, 16, 35, 31, 14, 48, Герена 3, 24, 4а, 11, 9, 18, 14, 4, 16, 13, 20, 12, 8, 10, 1, 22, Д-Р Стефан Волев 1, 2, Детелина 5, 4, 2, 1, 3, Домокрайска 12, 3, 8, 30, 28, 26, 1, 2, 16, 24, 6, 17, Еделвайс 2, 12, 1, 3, 9, 4, 2, 6, 10, 8, 12, Единство 5, 9, 7, 3, 1, 20, 16, Ела 1, 5, 16, 12, 8, вила, 9, 14, 10, 4, 6, 10, 5, Жп Гара Мелница, Заводска 3, 5, 2, 9, 7, 14, Здравец 14, 12, 16, 7, 11, 10, 3, 4, 2, 8, 18, 15, 23, 5, 19, 13, 9, Зора 6, 8, 11, 7, 4, 2, 5, 9, 1, Иван Кепов 3, 3, 3, 3, 3, 3, 27, 3, 21, 19, 41, 1, 8, 5, 12, 2, 25, 23, 18, 39, 30, 33, 4, 17, 10, 7, 29, 14, 37, 6, 16, 28, 31, 20, 24, 35, 8 вила, 26, 22, 13, 15, Иван Попмихайлов 5, 12, 9, 6, 3, 8, 10, 14, 11, 2, Иглика 1, 2, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, 7, 6, 1, 4, 1, 5, 2, 7, Кирил и Методий 1, 5, 7, 3, 9, 11, 11, Крайречна 11, 5, 3, 1, 9, Лале 2, 4, 1, 10, 8, 9, 17, 30, 13, 28, 12, 22, 24, 6, 18, 20, 15, 11, 19, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, Ловна Среща 4, 2, 3, Лоза 1, 2, М. Турсуно ПИ №135017, местност Галенковци вила, къща , местност Герена Фургон, Помпа, местност Друма, местност Затона Помпена Станиция 1, Помпена Станция, местност Кощанево Гатер, Дървод. Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, местност Миладин къща , местност Мърдище вила, Фургон, местност Секелица 3, местност Тупузица Помпа, Момина Сълза 16, 18, 1, 22, 6, 3, 10, 13, 20, 7, 9, 5, 14, 12, 2, 15, Морава 1, 14, 12, 21, 10, 16, 23, 4, 1, Никифор Бибин 16, 3, 4, 10, 2, 6, 1, 19, 13, 17, 9, 11, 8, 7, 14, 12, 15, Никола Вапцаров 11, 4, 7, 9, 2, 8, 5, 1, 3, Николай Поп Величков 4, Околище 9, 1, 3, 5, 7, 13, 15, 11, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, 9, 3а, 4, 13, 3, 2, 15, 1, 5, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Пейо Яворов 4, Пирин 7, 4, 8, 9, 2, 3, 6, 10, 1, Пламък 13, 11, 20, 15, 18, път 104, пътен Възел Бобошево, Роза 3, 7, 1, 25, 9, 17, 8, 13, 4, 7, 11, Руен 6, 3, 1, 4, 2, Самуил 4, 2, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, 101, 88, 63, 64, 98, 87, 54а, 91, 86, 62 1, 81, 77а, 85, 70, 84, 54, 96, 109, 107, 78, 60, 77, 94, 60а, 89, 100, 68, 99, 75, 1, 83, 72, 6, 66, 79, 103, 80, 82, 103 Скз Бобошево, 2, 56, 62, 7, 12, 3, 17, 16, 1, 19, 5, 41, 4, 8, 21, 10, 6, 15, 2, 13, 11, Свети Илия 3, 4, 1, Свобода 2, 1, 5, 9, 11, 7, 3, 4, Силистра 2, 1, 5, Сотир Бранков 9, 6, 10, 5, 11, 8, 7, 1, 2, 3, Софроний Врачански 2, 4, Спартак 12, 6, 18, 10, 8, Помпа, Спортист 1, 3, 2, 4, 12, Стефан Караджа 14, 12, 2, 3, 18, 16, 6, 7, 26, 3, 24, 28, 30, 9, 11, Струма 6, 4, 6, 14, 12, 10, 5, 8, 5, Сълза 14, 12, 8, 9, 19, 16, 10, 11, 20, 15, 21, 1, 3, 5, Теменуга 2, 3, 5, 1, Тиха Струма 9, 2, 11, 6, 8, 3, 4, 10, 1, Тодор Каблешков 6, 1, 10, 4, 8, 2, Топола 14, Фильовица 7, 3, ХV-1040, Кв. 23, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, 7, 32, 2, 37, 48, 19, 8, 27, 29, 18, 38, 26, 10, 30, 12, 13, 15, 36, 5, 14, 4, 11, 1, 34, 6, 22, 9, 31, 25, 44, 41, 21, 24, 20, 3, 17, Цар Борис 9, 7, 3, 1, 5, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, Явор 2, 3, ПИ 003003, местност Околище
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Рила: ПИ 000350
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Лоза 13, местност Слатинско Ханче Автоморга, Бил Борд, Магазин, пътното, Цар Борис 34
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Смочево: 019027, 048014, Асен Илиев 2, 1, Бежбунар 4, 10, 22, 11, 8, 6, 1, 20, 1а, 5, 12, 15, 2, 16, Бор 1, 3, Бреза 4, 2, Васил Левски 22, 11, 16, 14, 6, 13, 1, 9, 12, 4, 10, 7, 5, 20, 8, Върба 3, 5, 4, Здравец 18, 5, 7, 1, 16, 13, 8, 17, Иван Китанов 25, 33, 47, 26, 41, 31, 43, 18, 22, 35, 16, 45, 27, 14, 49, 24, 20, 29, 8, 39, 12, 23, 13, 9, 1, 11, 15, 2, 5, 3, 7, Иглика 5, 3, Извън Рекулация вила, Инженер Сотиров 18, 14, 25, 12, 2, 3, 1, 9, 10, 6, 5, 26, 51, 35, 29, 62, 90, 107, 49, 22, 60, 83, 36, 42, 81, 37, 57, 48, 110, 50, 30, 101, 63, 91, 70, 69, 77, 76, 86, 95, 105, 39, 79, 66, 65, 59, 99, 47, 103, 34, 89, 52, 78, 88, 109, 92, 31, 58, 80, 1, 100, Павилион, 94, 24, 68, 32, 53, 93, 141, 85, 67, 61, 71, 3, 74, 43, 56, 28, 54, 75, 72, 111, 84, Хранителни Стоки, 17, 46, 38, Дървообработване, 132, 137, 123, 20, 106, 102, 125, 114, 104, 141, 139, 119, 124, 143, 115, 112, 110, 113, 122, 98, 149, 116, 118, 121, 128, 120, 117, Кокиче 6, 5, Липа 1, 3, 5, Мали Полич 1, 3, 5, 2, махала Миндела Винарска Изба, Милатково 6, 14, 3, 12, 15, 19 вила, 2, 8, 9, 7, 23, 21, 17, 4, 13, 11, 25, 1, 15, Момина Сълза 3, Никола Дамянов 8, 1, 4, 17, 6, 7, 19, 2, Отец Паисий 3, 1, 9, 7, 21, 4, 12, 6, 19, 5, 17, 13, 2, 10, 8, 14, 5, Рила Планина 37, 12, 11, 15, 7, 10, 21, 20, 1, 4, 3, 17, 23, 16, 13, 26, 35, 2, 27, 31, 19, 14, 28, 5, 32, Свети Иван Рилски 9, 11, 15, 13, 20, 1, 17, 10, 34, 30, 16, 7, 19, 22, 18, 3, 8, Селище 10, 7, 5, 1, 16, 3, Симеон Заров 16, 21, 27, 41, 29, 33, 23, 7, 1, 3, 17, 31, 37, 9, 6, 2, 19, 4, 43, 39, 18, 15, УПИ -Vііі-361, Кв. 15, Христо Ботев 1, 16, 6, 12, 24, 3, 18, 17, 10, 13, 20, 14, 7, 19, 11, 28, 21, 26, 4, 22, 9, 15, 5, Местонст Милатково
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Блажиево: VII-236, Кв. 15, Васил Левски 105, 76, 55, 75, 65, 57, 67, 71, 86, 64, 95, 62, 111, 66, 84, 60, 90, 103, 69, 83, 85, 51, 78, 101, 94, 99, 113, 79, 58, 72, 81, 97, 74, 91, 92, 89, Скз Блажиево, 80, 109, 107, 59, 88, 70, 63, 93, 61, 56, 96, 82, 39, 52, 44, 35, 43, 33, 29, 5, 24, 9, 36, 8, 25, 16, 19, 12, 21, 38, 7, 28, 1, 46, 23, 26, 3, 45, 40, 53, 30, 18, 50, 48, 11, 42, 22, 27, 13, 37, 6, Демокрация Ферма, 28, Свинарник, 14, 42, 78, 25, 2, 5, 3, 75, 84, 10, 28, 20, 33, 43, 76, 29, 45, 39, 31, 11, 26, 67, 69, 7, 27, 24, 80, 73, 41, 46, 42, 14, 16, 22, 17, 5, 9, 44, 86, 40, 82, 38, 30, 71, 13, 18, 37, 3, Залез 2, 4, Изгрев 11, 2, 5, 8, 1, 7, 3, 12, 6, 4, Китка 2, 3, 1, 4, Минзухар 5, 4, 1, 2, Пламък 2, 4, Св. Иван Рилски 80, 82, 102, 47, 66, 37, 91, 68, 75, 64, 62, 65, 63, 77, 4, 73, 54, 86, 40, 70, 42, 72, 57, 78, 59, 88, 53, 94, 76, 96, 79, 84, 93, 98, 36, 18, 29, 22, 7, 16, 83, 26, 79, 81, 2, 40, 28, 3а, 9, 20, 3, 58, 39, 33, 25, 1, 17, 19, 30, 4, 15, 56, 21, 6, 38, 63, 14, 42, 31, 37, 34, Стопански Двор 23, Постройка, Обор, Теменуга 15, 8, 7, 11, 13, 9, 3, 10, 42, 1, 17, УПИ - V-77, Кв. 11, ХII, Кв. 22, Хаджи Димитър 2, 1, 11, 3, 6, 7, 4, 9, 5, 13, Христо Ботев 4, 37, 1, 25, 45, 21, 5, 51, 29, 2, 11, 47, 27, 9, 33, 49, 23, 31, 35, 34, 39, 4, 41, 75, 6, 77, 53, 79б, 55, 89, 65, 71, 59, 61, 69, 81, 63, 67, 73, 57, 79, Цар Борис 33, 61, 58, 9, 28, 24, 1, 62, 44, 3, 32, 54, 10, 13, 52, 29, 42, 19, 50, 27, 36, 31, 23, 11, 60, 33, 35, 38, 17, 48, 21, 56, 15, Модулна Автоматична Станция
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Дупница: местност Мело вила
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Каменик: вила
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Сопово
На 10.10.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски 15, 14, 16, 19, 13, 17, 12, 18, 21, Божур 6, 29, 23, 12, 27, 25, 8, 10, Валивос 1, 3, 6, 5, 7, 9, Демокрация 2, 4, Дупница 8, 4, 6, Здравец 10, 7, 3, 5, 2, 4, 6, Изгрев 4, 3, 2, 1, 8, 5, 6, 10, 7, 11, Лоза 21, местност Герена къща , Минерални Води 4, 14, 8, 10, 2, 12, Момина Сълза 2, Никола Вапцаров 22, Студен Кладенец 3, УПИ XII-406
На 11.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Бобошево: Александър Стамболийски 55, 31, 24, 6, 59а, 13, 18, 49, 57, 25, 26, 28, 2, 17, 12, 33, 39, 23, 45, 11, 10, 8а, 32, 37, 21, 16, 27, 29, 35, 7, Алекси Величков 2, Батак 12, 8, 2, 3а, 5, 1, 3, 10, 7, 4, Бор 13, 7, 1, 5, 10, 3, 11, 9, 4, 12, Братя Д. и К. Миладинови 14, 12, 4, 11, 19, 69, 15, 3а, 10, 16, 13, 6, 7, 5, 8, 2, Васил Левски 2, Еделвайс 2, Иван Кепов 3, Изгрев 26, 20, 8, 7, 3, 16, 18, 5, 9, 13, 12, 10, Крайречна 11, Липа 18, 12, 14, 15, 16, 5, 17, 11, 1, 3, 9, 7, 4, 20, 21, местност Кощанево Гатер, Дървод. Цех, местност Липовица Почивна Станция, местност Манастира 1, Хижа Яна, Твр-Бобошево, Николай Поп Величков 4, Опълченска 10, 8, 15, 6, 7, Отец Паисий 13, 7, 9, 25, 11, 3, 4, Свети Иван Рилски 67, 43, 63, 29, 40, 25, 55, 69, 33, 38, 28, 20, 11, 61, 39, 57, 37, 52, 71, 46, 36, 23, 51, 48, 59, 26, 27, 53, 50, 18, 31, Свети Илия 3, 4, 1, Теменуга 2, 3, 5, 1, Христо Бачев 2, Христо Ботев 5, 4, 2, Череша 1, 5, 2, 7, 8, 9, 3, ПИ 003003
Община Дупница
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, Кв. 21
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гюргево: 2
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 165. 22 Местн. Динките, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман къща , Дренски Рид вила, извън регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща , местност Дренски Рид вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром. Зона Бет. Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща , 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща , 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща , 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща , Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот. , местност Рибарници вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 12:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, Lxx-462, Кв. 74, XV-2268, Кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХхIII-685 Кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5
За периода 08-09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч./ На 09.10.2019 г. /11:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, Кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Бел Кладенец 2а, 3, 1, 5, 4, 8, 7, 9, 14, 1а, 10, 2, 6, 12, Булаир 76, 65, 74, 64, 67, 69, 68, 66, 73, 70, 72, 71, 81, 79, Витоша 6, 4, 10, 2, Влахина Планина 1, 10, 16, 8, 3, 2, 6, 5, Гергана 8, 3, 10, 1, 4, 6, 2, 5, 7, 9, Добруджа 5, 11, 6, 3, 7, 2, 12, 4, 10, 1, 8, 14, 13, 9, Искър 1, 9, 5, 11, 7, 3, Неофит Рилски 15, Патриарх Евтимий 18, 21, 44, 25, 23, 29, 22, 36, 46, 26, 42, 19, 38, 20, 24, 28, 48, 16, 30, 35, 33, 40, 32, 34, 27, Седма Рилска Дивизия 41, 36, 42, 29, 14, 38, 43, 13, 22, 28, 40, 24 А, 31, 37, 34, 45, 30, 24, 24а, 32, 26, Фенерка 11, 31, 3, 17 А, 21, 34, 5, 25, 36, 9 А, 7, 19, 9, 32, 22, 13, 16, 38, 27, 18, 20, 17, 23, 29, 24, 15, Цар Симеон Велики 27, 21, 25а, Яне Сандански 7, 1
На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Тополница, Общ. Дупница: местност Дрено ПИ 019023 Екатте72758, Нупи-1609, УПИ I - 639, Кв. 20, УПИ Х-366, Кв. 80, 1, 2, къща , вила
На 08.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Дренски Рид 27, вила, Кокиче 13, местност Дренски Рид, Неофит Рилски 12, 2, 9, 11, Патриарх Евтимий 21, Плиска 67, 50, 72, 54, 52, 58, 66, 62, 53, 55, 59, 57, 60, 56, 63, 73, 70, 61, 77, 51, 64, 58б, 68, 65, Рилски Езера 8, 4, 14, 6, 10, 12, 2, Свобода 1, Фенерка 31, Христо Ботев 73а, 68, 67, 77, 77а, 59, 73, 59а, 56, 62, 54, 60а, 71, 61, 58а, 66, 58, 52, 54а, 69, 75, 64, 63, 60, 65
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Бобошево: махала Въртен Камък 20, къща , вила
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 Кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ -І, къща , 244
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново: 000477
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, III- 279, V-688 Кв. 66, Александър Стамболийски 10, 18, 8, 4, 12, 5, 16, 3, 2, Бузлуджа 12, къща , 2, 9, 12, 10, 1, 7, 14, 4, 6, 11, Варшава 2, 4, 30, 8, 6, Васил Демиревски 9, 13, 10, 11, 16, 18, 7, 14, 6, 8, 1, 2, Васил Левски 2, 7, 4, 13, 5, 6, 11, Васко Манолов 8, 7, 5, 6, 9, 4, 1, 2, 1, Вела Пеева 8, 6, 2, 1, Волга 3, 3, 10, 4, 16, 7, 1, 12, 14, 2, 6, 3, Гео Милев 6, 1, 4, 3, Георги Раковски 6, 4, Главен път 79, Димитър Благоев 7, 13, 11, 1, 2, 3, Дунав 1, Жданов 4, Бунгало, 9, 2, 7, 1, Ивайло 5, 2, 4, 1, 7, Калин 3, Калоян 42, 10, 2, 26, 32, 19, 20, 15, 8, 16, 28, 5, 17, 4, 11, 21, 13, 22, 30, 29, 27, 25, 30, 37, 38, 5, 36, 40, 41, 39, 43, 33, Клокотница 18, 6, 10, 3, 14, 8, 7, 12, 5, 9, 1, 16, Кокиче 17, 19, 23, 20, 9, 18, 10, 15, вила, 5, Крум Шушков 2, 1, 5, 3, 7, Люлин 1, Македония 5, 7, 2, 3, Мара Малеева 22, 19, 2, 10, 18, 14, 20, 5, 16, 1, Марек 58, 1, 3, 4, Павилион, 20, 50, 2, 44, 9, 46, Бензиностанция, 24, 10, 5, 48, 32, 38, 12, 42, 26, 28, 18, 30, 7, 14, 40, 16, Москва 6, 2, 4, 1, 8, 4, Мусала 13, 20, 2, 6, 14, 8, 10, 7, 11, 3, 9, 16, 2, Никола Вапцаров 5, 4, 2, 12, 6, 14, Осогово 3, 1, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска къща , 7, 5, 12, къща , 2, 4, 11, 5, 10, 13, 6. , 9, 3, 23, 6 Жилище, 8, Поп Андрей 1, 2, Прага 1, Рила 2, 4, Септемврийска Слава 4, 32, 43, 46, 28, 7, 27, 14, Бунгало, 22, 1, 30, 21, 25, 42, 23, 47, 13, вила, 41, 34, 44, 17, 29, 24, 9, 19, 36, 2, 22, 20, 4, 14, 16, Стопански Двор Цех За Брикети, Цех За Екобрикети, Струма 8, 3, 5, 2, 12, 7, 4, Тинтява 3, Бунгало, 5, Толбухин 2, 1, Хавана 1, Хаджи Димитър 6, 4, Христаки Павлович 2, Христо Ботев 40, 78, 039, 58, 33, 56, 34, 36, 54, 80, 30, 70, 44, 35, 82, 74, 46, 66, 48, 38, 60, 28, 72, 37, 41, 26, 30, 12, 1, 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, 12, 26, 24, 10, Шейново 4, 2, 4, 6, 5, 1, Шипка 6, 12, 14, 11, 4, 9, 2, 10, 8, 5, 7, 1, 3, Юри Гагарин 16, 16, 2, 20, 1, 11, 5, 9, 7, 13, 23, 14, 12, 19, 17, 10, Яне Сандански 19, 8, 11, 17, 5, 21, 9, 2
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, Кв. 6, Александър Стамболийски 10, 19, 13, 14, 16, 21, 15, 18, 12, 17, 15, 14, 16, 19, 13, 17, 12, 18, 21, 2, 3, 4, 12, 10, 7, 9, 11, 1, 8, Божур 10, 16, 50, 85, 42, 38, 47, 30, 17, 48, 53, 51, 46, 56, . 36, 44, 55, 4, 42а, 6, 10, 8, 25, 27, 29, 12, 23, 20, 10, 28, 33, 41, 26, 18, 16, 43, 37, 24, 5, 39, 31, 6, 29, 23, 12, 27, 25, 8, 10, 8, 10, 9, 19, 1, 13, 5, 11, 15, 3, 6, 21, 2, Бор 3, 1, 6, 1, 3, Бузлуджа 1, Валивос 1, 3, 6, 5, 7, 9, 1, 3, 5, 9, 6, 7, Вихрен 18, 8, 6, 16, Демокрация 2, 4, 2, 4, Детелина 1, 3, Дупница 32, 30, 8, 4, 6, 12, 18а, 14, 24, 26, 28, 30, 16, 22, 18, 8, 4, 6, Здравец 10, 7, 3, 5, 2, 4, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 10, 6, Иван Вазов 13, 6, 11, 2, 4, 9, 3, 1, Иглика 8, 4, 3, 2, 2, Изгрев 12, 5, 7, 6, 8, 3, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 4, 4, 3, 2, 1, 8, 5, 6, 10, 7, 11, Кокиче 1, 2, Лоза 3, 21, 3, 21, 15, 1, 13, 11, 6, 9, 4, 3, 7, 17, 14, 8, 19, 10, местност Герена къща , къща , местност Слатинско Ханче Ханче, Минерални Води 4, 14, 8, 10, 2, 12, 8, 12, 14, 2, 10, 4, 16, 28, 1, 20, 30, 21, 24, 22, Минзухар 6, 5, 8, 3, 1, Момина Сълза 4, 2, 4, 1, 5, 7, 3, 2, Морава 15, 11, 9, 6, 12, 17, 18, 23, 4, 20а, 13, 5, 22, 10, Никола Вапцаров 19, 20, 17, 15, 18, 24, 22, 18, 16, 14, 13, 9, 11, 22, 2, 4, 9, 10, 7, 1, 3, 8, Отец Паисий 11, 5, 9, 7, 2, 13, 3, ПИ 053012, Пирин 2, 3, 1, Рила 18, 20, 13, 8, 9, 3, 29, 6, 5, 12, 7, 1, 2а, 25, 23, 27, 10, 15, 2, 9, Роза 2, 3, 5, 5, Руен 1, 4, 3, 2, 1, Стопански Двор Ел. Двигатели, Студен Кладенец 42, 33, 25, 3, 25, 22, 41, 33, 31, 21, 19, 17, 15, 29, 27, 3, Съгласие 3, 5, 11, 1, 2, Сълза 10, 14, 1, 4, 7, 8, 16, 14, 11, 12, 7, 5, 9, УПИ XII-406, Христо Смирненски 6, 11, 3, 2, 15, 7, 5, 4, 9, 10, 8, 19, 13, 25, 27, 21, 23, 14, 10, 16, 12, Цар Борис 4, 2, 1, 3, 34, 20, 9, 26, 42, 10, 53, 17, 27, 19, 51, 63, 37, 54, 56, 40, 31, 50, 32, 29, 61, 36, 65, 10а, 16, 57, 11, 21, 14, 52, 24, 38, 47, 30, 8, 22, 33, 13, 25, 12, 44, 55, 46, 23, 18, 8, 4
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Усойка: Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, 14, Васил Левски 2, 4, 5, 19, 10, 7, 6, 3, 8, 1, 3, Гагарин 1, 3, Е79 Павилион 3 и 4, Жп, Каравана, Кафе-Аператив, Павилион, Магазин, Жп Прелез, Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 21, 46, 2, 30, 6, 14, 19, 40, 17, 22, 9, 1, 12, 32, 8, 44, 28, 7, 33, 3, 43, 5, 39, 13, 4, 45, 23, 18, 16, 41, 25, 11, 20, 34, 15, 31, 24, 35, 38, 117, Кокиче 2, 1, 13, 11, 3, 5, 7, 9, Любен Каравелов 2, 3, 4, 5, 6, 1, 8, 17, Люляк 4, Малина 12, 2, 1, 6, 3, 4, 10, 8, Мерковица, местност Будаковица Вилно Селище, местност Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св. Иван Рилски 6, 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Стопански Двор Отливки Цимент, Тополите 3, 12, 5, 13, 2, 9, 1, 10, 7, 8, 6, 14, 4, Трети Март 15, 11, 7, 3, 13, Хан Аспарух 23, 10, 2, 9, 7, 21, 3, 5, 1, 19, 11, 13, 17, 15, 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев 1, 20, 17, 6, 5, 13, 7, 8, 29, 9, 15, 12, 19, 16, 18, 3, 14, 4, 11, 2, 10, Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1, Яворов 7, 9, 3, 5, 1, 8, 6, 4
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 09:15 - 11:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Фролош: 2, къща
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Джерман: 013024, 017022, 059050, VIII-419, Кв. 35, Асен Орански 8, 15 А, 11, 9 А, 1, 10, 15, 2, 5, 9, 3, 4, 17, 6, 16, 7, 14, 13, 2, 17 А, 14а, 14 Б, 12, 1, Бор 1, 3, Васил Демиревски 4, 8, 14а, 5, 11, 3, 1, 10, 6, 12, 9, 16, 7, 2, Васил Левски 3, 5, 2, 7, 1, 9, 4, 3, Вилна Зона вила, Георги Димитров 33, 6, 19, 49, 35, 41, 49, 8, 37, 47, 33, 45, 2, 43, 59, 51, 53, 29, 11, 19, 27, 35, 1, 21, 9, 23, 31, 5, 3, 17, 25, 7, 13, 15, 33, Георги Трайков 5, 4, 6, 3, 2, 1, Димитър Симонски 4, 8, 6, 12, 13, 7, 14, 5, 2, 3, 22, 9, 16, 11, Дупнишка Комуна 44, 11, 21, 15, 31, 23, 25, 29, 30, 34, 33, 27, 17, 32, 24 А, 26, 35, 13, 28, 36, 24а, 22, 19, 38, 40, 42, 24, 24, 2, 5, 7, 12, 3, 10а, 1, 6, 8, 17, 4, 14, 1а, 10, 9, 12 А, Еделвайс 12, 4, 8, 10, 3, 7, 1, 6, Здравец 1, 9, 3, 7, 5, Иглика 6, 10, 12, 2, 11, 4, Калдръмо Бензиностанция, Кирил и Методи 14, 10, 2, 16, 12, 8, 6, Кокиче 5, 3, 11, 1, 7, 9, 12, 8, 10, Коста Петров 122, 91, 52, 85, 70, 82, 106, 113, 19, 102, 69, 60, 79, 94, 66, 54, 67, 119, 118, 84, 96, 64, 81, 75, 77, 73, 80, 46, 114, 63, 74, 109, 59, 86, 62, 78, 120, 71 А, 100, 50, 98, 89, 3, 88, 76б, 119а, 122, 107, 104, 112, 93, 116, 105, 92, 99, 44, 83, 61, 28, 72, 110, 87, 71, 103, 65, 108, 48, 68, 58, 59 А, 23, 36, 49, 40, 45, 31, 21, 27, 26, 95, 41, 66, 19, 39, 35, 24, 53 А, 43, 33, 51, 38, 20, 30, 42, 34, 57, 47, 12, 19, 8, 18, 6, 15, 95, 14, 22, 7, 11, 4, 2, 30, 16, 17, 13, 10, 9, 20, 3, 1, 18б, 5, Любен Шилегарски 2, 10, 5, 3, 16, 4, 1, 12, Люляк 3, 4, 5, 1, 2, Мара Петлякова 11, 5, 2, 9, 8, 3, 7, 1, местност Бела Вода Помпа, Бунгало, вила, Преместваемо Соръжение, местност Голямата Порта, местност Еминица Ресторант, Каравана, местност Китева Ливада вила, местност Кръсто Автоморга, местност Мали Бельов Дол къща , 3, къща , местност Площа къща , местност Пульова Воденица 1 къща , къща , местност Силимандере Километър 336, Никола Чуковски 25, 9, 3, 4, 28, 29, 7, 1, 23, 17, 27, 11, 5, 15, Партизанска 3, 11, 7, 5, 1, 8, 6, 15, 9, 2, 13, Рила 32, 28, 33, 34, 40а, 27, 19, 29, 24, 30, 18, 12, 40, 23, 44, 31, 22, 42, 46, 38, 25, 21, 17, 21, 2, 4, 14 А, 16, 13, 14, 10, 9, 11, 7, 6, 3, 8, 15, 12, Ропотамо 8, 4, 5, 12, 3, 10, 2, 13, Самуил 20, 8, 6, 12, 18, 10, 4, 2, Скакавица 6, 5, 3, 4, Стопански Двор Автоработилница, Обект, Теменуга 7, 25, 24, 15, 13, 5, 21, 3, 9, 27, 17, 11, 23, 19, УПИ II-24, Христо Ботев 13, 5, 3, 9, 1, 15, 7, 11, Цар Крум 5, 9, 3, 17, 1, 3 Б, Юри Гагарин 8, 13, 5, 9, 6, 10, 3, 11, 1, 7, 4, 2, 12, Явор 11, 10, 14, 9, 19, 5, 18, 12, 16, 8, 6, 4, 17, 15, 2а, 1, 13, 2, 7, 3
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, 68789. 28. 351, Ана Малашевска 22, Ботьо Петков къща , Люляк 3, 15, местност Бунищерица Сметище, Помпа, Дърводелски Цех, Агрокоплекс, местност Злево вила, местност Пульова Воденица вила, местност Сух Андък вила, 1, Помпа, къща , вила, 17, 343, Отец Полихроний къща , Прогона вила, 20, Разметаница 40, Свети Иван Рилски 327, 347, 346, 341, 355, 314, 349, 343, 319, 350, 357, 345, 315, 328, 329, 325, 305, 333, 323, 339, 334, 335, 331, 195, 321, 306, 330, 381, 380, 383, 386, 371, Свобода 1, Автоработилница
На 10.10.2019 г. /09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Крайни Дол: III-33, 43, Кв. 5, УПИ - VII-86, ХIх-51
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, Кв. 6, ХIII-483, Кв. 50, Скз Бураново
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска, 20
На 10.10.2019 г. /09:15 - 11:00 ч.; 09:15 - 10:15 ч.; 10:30 - 11:00 ч./ - Цървище: махала Ореевица вила, Магазин, къща , Цървище вила, Улично, къща , къща
На 10.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 10:30 - 14:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Бобов Дол: Антим Първи 7, 28, 14, 12, 68, 3, 13, 20, 18, 15, 10, 19, 9, 5, 16, 11, 17, Двадесет и Седми Октомври 2, Ивайло 9, 11, 12, 15, 8, 4, 10, 13, 1, Колош 3, 1, 4, Осми Март 16, 11, 6, 2, 10, 13, 4, Магазин, 12, 9, 8, 18, 7, 14, 17, Самуил 18, 14, 19, 16, 23, 13, 21, Свети Спас 17, 2, Стубело 8, 18, 20, 12, 22, 16, 27, 13, 21, 11, 10, 2, 31, 14, 23, 24, 33
На 10.10.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Дяково
На 10.10.2019 г. /10:30 - 14:00 ч.; 10:30 - 11:00 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Делян, Общ. Дупница: Хіх-164, Кв. 12, 236, III-21. Кв. 4, Парцел ІV-485, Кв. 13, вила
На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: Божур 20, 10, 28, 33, 41, 26, 18, 16, 43, 37, 24, 5, 39, 31, Бор 1, 3, Бузлуджа 1, Вихрен 18, 8, 6, 16, Детелина 1, 3, Дупница 12, 18а, 14, 24, 26, 28, 30, 16, 22, 18, Иван Вазов 11, 2, 4, 9, 3, Изгрев 3, 4, Кокиче 1, 2, Лоза 3, Минерални Води 16, 28, 1, 20, 30, 21, 24, 22, Минзухар 6, 5, 8, 3, 1, Момина Сълза 4, 1, 5, 7, 3, Никола Вапцаров 18, 16, 14, 13, 9, 11, Пирин 2, 3, 1, Рила 9, Роза 5, Руен 1, Студен Кладенец 25, 22, 41, 33, 31, 21, 19, 17, 15, 29, 27, Съгласие 2, Сълза 16, 14, 11, 12, 7, 5, 9, Христо Смирненски 25, 27, 21, 23, 14, 10, 16, 12, Цар Борис 34, 20, 9, 26, 42, 10, 53, 17, 27, 19, 51, 63, 37, 54, 56, 40, 31, 50, 32, 29, 61, 36, 65, 10а, 16, 57, 11, 21, 14, 52, 24, 38, 47, 30, 8, 22, 33, 13, 25, 12, 44, 55, 46, 23
Община Кочериново
На 07.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 08.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:45 - 15:30 ч./ - Фролош.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:32 | Агенция "Фокус"
Ловеч. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Троян
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Козя Стена 40, 37, 38, 39, 45, 41, махала Църовска Помпа, Стоян Българенчето 357, 382, 346, 424, 358, 412, 344, 282, 312, 354, 353, 404, 355, 384, 276, 280, 274, 337, 340, 365, 359, 304, 406, 394, 366, 343, 332, 372, 350, 345, 326, 418, 298, 374, 306, 341, 422, 330, 338, 294, 362, 386, 356, 339, 320, 370, 342, 392, 348, 462, 302, 300, 360, 402, 396, 336, 335, 410, 310, 292, 296, 284, 351, 314, 316, 328, 347, 349, 272, 380, 278, 334, 361, 270, 398, 286
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белиш: махала Маргатина Марин-Къща, Никола Панамски 1, 3, 5, 2, Пенчо Чавдаров 14, 12, 1, 8, 16, 5, 3, 20, Стара Планина 68, 118, 48, 63, 114, 90, 34, 96, 106, 18, 126, 24, 13, 81, 101, 97, 102, 16, 108, 66, 112, 57, 103, 93, 60, 88, 58, 2, 79, 20, 39, 6, 27, 41, 37, 33, 44, 70, 110, 107, 9, 51, 4, 1, 75, 29, 19, 85, 105, 116, 86, 43, 26, 45, 91, 47, 67, 8, 22, 52, 5, 14, 3, 30, 28, 17, 32, 12, 15, 122, 120, 21, 50, 49, 84, 55, 100, 7, 76, 36, 82, 71, Обор, 87, 40, 46, 62, 124, 104, 59, 74, 61, Тодор Радевски 3, 7, 5
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща -Пеньо, Кв. Балкан 9, къща -радка, къща -Даниел, къща -минчо, къща -Станислав, 19, вила, къща -Пенко, къща -Бранимир, къща -Христина, къща -Цена, къща -Анчо, къща -Пенка, къща -Данко, къща -Банко, къща -Георги, Помпена Станция, къща -Цветомир, къща -Борис, къща -маргарита, къща -вачо, къща -марияна, къща -Иван, къща -Недко, Строеж, къща -Надка, къща -мария, къща -Бойко, къща -Георгица, къща -мичо, къща -Ивелина, къща -Илия, къща -милко, къща -Стефана, къща -Дона, къща -Цветанка, къща -Дочо, къща -Пена, къща -Начо, Тп83, къща -Колю, къща -Богомил, къща -Павли, къща -мита, къща -Красимира, къща -Пенчо, къща -Тодорина, къща -Спаска, къща -Иван, къща -Боро, 21, къща -Власи, къща -Пламен, 22, къща -Добринка, къща -Власи
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Ливадето къща Петър, вила, 43, къща Пенко, къща , 5, 15, къща Христо, къща Минков, 6, къща Цветослав, къща Веселин, къща Иван, къща Цветан, Дараци, къща Найден, къща Мариана, къща Тончо, къща Васил, 17, махала Миревска къща , Помпена Станция, 2, 4
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Велчево, Общ. Априлци: Местн. Джокари къща Георги, 5, къща Тотю, къща Румяна, къща Пена, къща Марин, вила, къща Кольо, 7, къща Тотьо, къща Никола, къща Мичо, къща Иван
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гумощник: махала Реката 37, 50, къща Иван, къща Мичо, 2 къща Тодор, къща Павел, Помпа, къща -Светлозар, къща -Невена, къща -Тодор, къща -милка, къща -Беньо, къща Мита, къща Генади, къща Ибрям, къща -Стоян, 10 вила, къща Божидар, къща Любка, къща Ганко, къща Динка, къща Марин, вила, къща Стойчо, къща Бригита, къща Минко, къща -Веселин, къща -Съба, къща Таня, къща -матей, къща , 10, къща Ганчо, къща -Николай, къща Марийка, къща -михо, къща -марко, къща Симеон, къща Нели, къща Радка, къща -райко, къща -Тота, къща Никола, къща Бонка, 136, къща Стефан, къща -Петко, 26, къща Зинови, къща Илия, къща Александър, къща -Димитър, къща -минко, къща Васил, къща Неда, къща Георги, къща Недялко, къща -марин, къща Станимир, 32, къща Матей, къща Петър, 40, къща -минчо, къща -митко, къща Петко, Цанко Влаховски 6
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дебнево: махала Беров Мост
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3
На 07.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Търнето 2 Слънце, 2, 2 Слянце
На 07.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Балкан 21, 23, 19, 9, 1, Ген. Карцов 136, 143, 151, 246, 105, 115, 242, 236, 167, 224, 93, 226, 109, 141, 107, 218, 220, 111, 163, 99, 147, 145, 177, 117, 123, 248, 165, 149, 250а, 238, 153, 133, 103, 129, 139, 171, 216, 175, 244, 240, 222, 95, 113, 173, 157, 121, 127, 97, 125, 137, 135, 131, 101, 119, 214, 234, 93, 115, 212, 230, 226, 228, 194, 168, 122, 170, 182, 194а, 166, 172, 164, 162, 184, 192, 91, 202, 204, 93, 196, 89, 200, 198, 206, Кв. Балкан 19, Лъгът 1, 2, 3, 2, 1, 218, Болшевик/218/, 218, Болшевик /218/, 16 А, Бл. 16, 17, 16, 17, 16, 16 Общ, 5, 219, 217, - 5, 219, 5, 5 - Гараж, 4, 19, 10, 19, 19, 4, 19, 10, 11, 10, 15, 11, 8, 217, 9-Партера, 9, Бл. 9, 13, Бл. 13, 13, 14, 12, 12, 5, 32, 34, 1, 2, 7, 3, 9, Мизия 6 Зора, 24, 28, 16, 20, 11, 30, 22, 18, 12, 10, 8, 13, 26, 6, 14, Търнето 2 Слънце, 2, 2 Слянце
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 13-та 5, 7, 9, 3, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707. 504. 148, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Данчо Василешки 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Иван Лалев 1, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Иван Павлов 54, 56, 68, Иван Полендаков 5, 15, 4, Неофит Калчев 8, Пенко Йотов 3, Стара Планина 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7
На 08.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Кв. Балкан Помпена Станция, Македония 2, 46
На 08.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Вежен 61, 55, 54, 65, 49, 63, 62, 50, 38, 59, 60, 61, 46, 52, 56, 53, 48, 57, 36, 51, 58, Ген. Карцов 229, Грънчарска 2, 1, Лъкарица 2, Македония 56, 42, 47, 26, 36, 16, 40а, 25, 14, 45, 51, 28, 30, 24, 38, 37, 53, 34, 40, 39, 53б, 22, 35, 18, 55, 43, 33, 29, 27, 41, 44, 49, 32, 20, 31, 44, Пряспа 55, 52, Търнето 8 Аврора, 16, 8 Аврора, 22, 32, 30, 2 Аврора, 4, 28, 20, 26, 8
На 08.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Бели Осъм: Римски път 25, Стоян Българенчето 3, 11
На 08.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Ген. Карцов 508, 9, 502, 500, 377, 512, 514, 506, 510, махала Камен Мост къща Панайот, къща Мария, къща Найден, 46 къща Иван, къща Димитрина, къща Цветомир, къща Петко, къща Нана, къща Кольо, къща Васка, къща Красимир, 50 къща Невена, къща Бочо, къща Веселин, къща Минко, къща Величка, къща Петър, къща Стоян, къща Дочо, къща Драгна, къща Георги, къща Колю, 7, къща Елена, къща Йордан, 40, къща Василка, Тп10, 11 къща Минко, къща Николай, къща Цветослав
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Балабанско: Зона Вилите вила, махала Магунска къща -Петър, вила, къща -Лалю, къща -мария, къща -Гено, вила, къща -Кръстьо, къща -Пенка, къща -Кольо, къща -Банчо, къща -Иван, къща -мирослав, къща -Пена, къща -Ненко, къща -Цона, къща -Ангел, къща -мита, къща -Лалю, къща -Веселин, 852 къща -Тодорка, къща -Христо, къща -Симеон, къща -Павли, къща -Нено, къща -Никола, къща -Цочо, къща -Кино, къща -Владимир, къща -минко, къща -василка, къща -Елка, къща -валентин, къща -Борис, къща -Гечо, къща -Кръстина, 90 къща -Ценко, къща -радка, къща -Стефан, къща -Пламена, къща -Любка, къща -Найден, махала Мутевска къща -Павли, къща -мария, къща -Димитър, вила, 11, махала Факирска вила, 1, къща -Гълабина, къща -Илия, къща -Пена, къща -марин, къща -Атанас, къща -Лалю, къща -радка, вила, 2, къща -Христо, къща -Спас, къща -Иван, къща -Банчо, 50, къща -Колю, къща -Стою, къща -Гечо, къща -Цонка, къща -Данчо, къща -митко, къща -Никола, къща -Нада, 9, къща -Добромир, къща -Цанка, къща -Цочо, къща -минко, къща -васил, къща -радослава, Тп4, махала Шошковска къща Павлин, къща Красимир, къща Дочо, къща Невена, къща Иван, къща Минко, къща Васил, къща Минчо, вила, къща Пенчо, Местн. Габърска къща Иван, къща Пепа, къща Стелияна, къща Венелин, къща Вълко, къща Пенчо, Магазин, къща Ценета, къща Пенко, къща Цонка, къща Марийка, Каща Мария, къща Дамян, 72 ул. Габърска, къща Милена, къща Митко, къща Нено, къща Дилян, къща Гаца, къща Велика, къща Станимир, къща Стана, къща Илия, къща Дана, къща Тодора, къща Камен, къща Минко, къща Дочо, къща Елена, къща Мирослав, къща Димка, къща Цочо, къща Кальо, къща Петко, 103, къща Васил, къща Маргарита, къща Симеон, 5, 54 вила, къща Гечо, къща Любен, къща Райна, къща Тончо, къща Стою, къща Мария, къща Мара, къща Дона, Тп18, къща Стойчо, къща Нанко, къща Калю, къща Найден, къща Мадлена, Район Центъра къща -Тодор, къща -Дарина, къща -Стефчо, къща -минко, къща -радка, 84, къща -марин, 25, къща -тина, 2, къща -Боряна, къща -Илия, къща -Весела, 9, къща -Пенко, къща -михаил, къща -Христо, 88, къща -мария, къща -Боян, къща -Тота, 40, къща -васил, къща -Гергана, къща -Петър, 5, 1, 153 къща -Веселин, къща -Нешо, 92, къща -Дочо, къща -Недялко, къща -мита, 166 вила, къща -Атанас, 21, къща -Бонка, къща -Гина, къща -Иван, къща -митко, къща -Добромир, къща -Надка, къща -мариета, къща -милко, къща -Спас, къща -Тота, къща -Ненка, къща -Станка, къща -тихомир, къща -Стефан, 11, Работилница, къща -Генади, къща -Иванка, къща -Нено, къща -Найден, вила, къща -Георги, къща -Илиян, къща -Нанко, къща -Хросто, къща -маргарита, къща -Цонка, 95 вила, къща -Димчо, 52, 23, 28, вила, 22, къща -Илия
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Горно Трапе: Дочо Гадев 31, 21, 9, 20, 14, 5, 11, 33, 6, 27, 25, 36, 19, 17, 28, 29, 7, 2, 15, 32, 1, 24, 22, 4, 12, 34, 18, 23, махала Длъжковска Работилница, Мичо Димитров-Ганди 26, 19, 13, 15, 44, 29, 5, 34, 37, 35, 40, 38, 14, 22, 30, 32, 33, 9, 28, 20, 17, 48, 7, 56, 42, 21, 1, 10, 6, 47, 36, 24, 45, 16, 43, 12, 3, 27, 25, 23, 10, 7, 14, Мичо Райковски 21, 8, 8, 25, 20, 28, 21, 17, 22, 36, 10, 32, 40, 9, 13, 4, 30, 43, 29, 1, 42, 38, 23, 16, 12, 31, 27, 5, 35, 24, 6, 19, 44, 18, 3, 2, 26, 14, 34, 45, Стара Планина 28, 13, 26, 16, 5, 23, 22, 10, 18, 31, 32, 11, 14, 4, 6, 1, 24, 27, 25, 7, 29, 19, 15, 20, 12, 9, 17, 3, 2, 33, 21, 8
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Дърманци: Васил Коларов 15.
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка 7, 5, 2, 4, 9, 1, Балкан 6, Васил Левски 3, 1, Грънчар 2, 19, 3, 17, 16, 15, 1, 21, 13, 5, 14, Девети Септември 13, 84, 100, 98, 55, 49, 94, 80, 96, 88, 92, 53, 47, 57, 41, 59, 1, 90, 51, 78, 81, 84, 89, 70, 76, 143, 158, 55, 148, 117, 131, 135, 153, 111, 146, 178, 147, 116, 120, 87, 53, 89, 139, 132, 113, 105, 69, 118, 166, 57, 101, 91, 2, 168, 152, 180, 176, 99, 174, 125, 97, 154, 144, 172, 110, 150, 151, 137, 124, 164, 130, 81, 126, 149, 134, 123, 85, 156, 112, 59, 114, 115, 141, 93, 162, 95, 145, 122, 160, 83, 133, 142, 103, 19, 74, 44, 54, 68, 27, 21, 23, 46, 29, 72, 39, 56, 33, 50, 66, 25, 60, 48, 12, 36, 28, 218, 26, 34, 99, 76, 31, 40, 37, 5, 62, 24, 32, 52, 91, 17, 7, 35, 30, Дядо Герасим 11, 20, 4, 2, 7, 16, 23, 9, 14, 12, 6, 13, Дядо Стайко 7, 30, 9, 4, 12, 32, 26, 22, 14, 6, 20, 11, 10, 18, 24, 8, 2, Захари Стоянов 20, 57, 34, 1, 49, 7, 5, 31, 16, 55, 27, 29, 41, 3, 37, 9, 32, 11, 10, 14, 53, 17, 25, 15, 22, 47, 35, 33, 39, 8, 13, 24, 45, 28, 51, 36, 43, 62, 54, 61, 64, 56, 67, 69, 68, 66, Тп6, 58, 86, 74, 73, 48, 72, 42, 44, 24, 70, 47, 42, Иван Вазов 28, 4, 5, 32, 18, 9, 2, 14, 7, 10, 8, 1, 12, 30, 36, 34, 24, 26, 16, 3, Иван Дочев Дочковски 8, 14, 4, 1, 2, Изгрев 14, 3, 2, 5, 11, 13, 9, Караулна Четворка 6, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 2, 8, 3, 13, Кирил и Методий 27, 13, 15, 14, 12, 18, 23, 9, 19, 20, 22, 21, 11, 8, 17, 30, 43, 26, 57, 29, 37, 33, 35, 55, 45, 53, Ковачовец 49, 47, 29, 35, 39, 14, 17, 41, 27, 33, 45, 19, 25, 13, 15, 1, Коман 6, 3, 1, 8, 7, 4, Местн. Коман 4, 3, Овчарник, 1, 5, 2, местност Пъпровци, Найден Минков Стоевски 41, 73, 95, 1, 30, 93, 57, 53, 32, 55, 20, 6, 24, 65, 71, 17, 31, 61, 51, 91, 28, 75, 2, 67, 4, 59, 14, 25, 16, 26, 63, 19, 39, 37, 43, 40, 18, 5, Никола Даскалов 1, 1а, Първомайска 1, 2, Стойко Л. Донковски 14, 12, 2, 8, 18, 1, 9, 16, 10, 4, 5, 6, Стойко Хр. Дулевски 5, 13, 17, 3, 9, 8, 11, 1, 22, 20, 21, 24, 14, Терзийска 7, 2, 13, 12, 20, 17, 22, 11, 5, 26, 24, 3, 4, 1, 14, 15, 38, Хаджи Димитър 1, 2, 4, Христо Ботев 12, 18, 28, 5, 22, 30, 6, 14, 10, 32, 2, 1, 8, 1, 38, 56, 25, 32, 36, 60, 11, 48, 52, 44, 2, 34, 40, 30, 9, 42, 50, 46, 15, 7, 21, 58, 13, 5, 27, 3, 28, 23, Цвятко Цвятковски 3, 1, 27
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: махала Длъжковска вила, къща Камен, къща Мирослав, къща Тодор, вила, къща Виктор, къща Цонка, къща Тончо, къща Георги, Тп17, къща Рада, къща Антоанета, къща Нас. Дули, къща Милчо, къща Васил, къща Светлана, къща Ана, къща Симеон, къща Краю, къща Хриситина, къща Марин, къща Божидар, къща Петко, къща Дочо, къща Йордан, къща Минко, къща Найден, къща Надка, къща Христо, къща Петър, къща Дочко, къща Банчо, Свинеферма, къща Детелина, 78, къща Веса, къща Диляна, къща Мария, къща Цона, къща Митко, 65, 54, местност Алдишки Рът
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Шипково: Александър Стамболийски 7, 9, 1, 6, 2, 11, 4, Ангел Дръндаров 11, 15, 11, 14, 16, 2, 20, 13, 18, 9, 24, 8, 17, 12, 10, 30, 28, 23, 32, 4, 21, 5, 6, 8, Балкан 8, Бор 26, 40, 30, 34, 12, 28, 24, 14, 22, 16, 36, 9, 18, 32, 42, 20, 2, 1, 10, 5, 4, 3, Васил Коларов 2, 4, 3, 10, Васил Левски 6, 10, 2, 4, Васильов 45, 40, 14, 2, 13, 27, 32, 8, 5, 21, 38, 16, 22, 10, 12, 25, 4, 30, 28, 36, 18, 9, 34, 19, 1, 3, 20, 24, 6, 29, 17, 11, 7, Ретранслатор, 1, Хижа Васильов, 45, 45, 45, Вежен 34, 24, 6, 19, 13, 28, 15, 10, 12, 1, 32, 11, 22, 8, 2, 9, 14, 21, 36, 26, 16, 7, 30, 3, Венеца 6, 2, 4, 1, Вилна Зона Ученически Лагер, Хотел Незабравка, ТП 9, Хотелски Комплекс, Бунгала Балкан, Поликлиника, Бунгала Минерал Тур, Дом Бор-2, ТП 7, вила Петкан, Станция Минерал Тур, Станция Образцов Чифлик, Барака, Бунгало, Склад, Водоналивна, Павилион Инковски, Заведение Вачев, Бараки Плевен, Павилион Матева, ТП 4, Почивен Дом Хемус, Павилион Цецо, Ресторант Илинден, Офис, Туристически Дом Алеко, Хотел Планински Рай, Павилион, Тоалетна, Павилион Ралчевски, 1, Георги Димитров 92, 122, 100, 106, 95, 107, 120, 81, 110, 102, 128, 124, 130, 114, 97, 111, 116, 88, 85, 87, 89, 93, 117, 105, 115, 112, 101, 103, 99, 118, 126, 108, 83, 113, 104, 119, 79, 44, 40, 42, 10, 38, 44, 19, 19ж, 7, 5, 3, 10, 42, 19, 28, 22, 18, 1, 15, 8, 13, 38, 16, 17, 30, 20, 4, 36, 11, 26, 2, 34, 14, 12, 40, 32, 169. , 1, 21, 77, 65, 55, 25, 84, 72, 60, 46, 74, 64, 61, 48, 23, 76, 58, 75, 57, 44, 47, 53, 37, 68, 50, 82, 27, 86, 39, 51, 67, 31, 33, 56, 80, 35, 54, 73, 59, 29, 62, 78, 66, 70, 43, 148, 152, 129, 131, 140, 134, 144, 121, 127, 169, 146, 150, 132, 156, 154, 172, 131а, 125, 136, 152а, 123, 171, 167, 138, Димитър Илиев 9, 90, 3, 5, 7, Дунав 13, 33, 8 вила, 23 вила, 17 вила, 30 вила, Еделвайс 5, 4, 11, 2, 16, 12, 8, 6, 9, 7, 1, 10, Захари Стоянов 3, 2, 1, Капитан Никола Войновски 8, 40, 5, 14, 16, 2, 12, 9, 4, 7, 6, 3, 10, 1, Кирил и Методий 5, 13, 19, 3, 12, 15, 14, 1, 2, 7, 8, 10, 17, Ковачевец 24, 27, 10, 28, 40, 12, 14, 16, 4, 62, 78, 54, 80, 64, 32, 68, 76, 70, 7, 56, 21, 22, 34, 23, 20, 72, 18, 15, 46, 26, 60, 5, 25, 30, 44, 74, 13, 48, 42, 17, 52, 58, 11, 19, 6, 50, 8, 4, 7, 3, 4, 1, Комсомолска 4, 31, 23, 15, 1, 3, 5, 21, 18, 19, 33, 8, 6, 37, 35, 10, 9, 29, 11, 12, 25, 7, 17, 16, Крушево, Мир 2, 1, Първомайска 7, 1, 2, Ръждавец 74, 76, 78, 64, 66, 72, 82, 70, 60, 80, 84, 86, 56, 2, 88, 62, 1, 24, 22, 28, 17, 11, 38, 35, 5, 13, 44, 52, 26, 3, 12, 10, 6, 50, 9, 56, 14, 46, 36, 18, 8, 32, 48, 15, 54, 20, 7, 34, Слънчев Бряг 8, 7, 6, 4, 3, 5, 1, 2, Стадион 5, 3, 4, Стара Планина 4, 5, 9, 2в, 2, 3, 7, 11, 1, Христо Ботев 4, 2, 6, 10, 34, 30, 12, 26, 32, 22, 24, 18, 20, 16, 8, 14, 1, 7, 3, Червено Знаме 9, 11, 3, 5, 12, 10, 7, Шипковски Бани 5, Плаж
На 09.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: местност Пали Лула 2
На 09.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Терзийско, Общ. Троян: Баба Тонка 7, 5, 2, 4, 9, 1, Васил Левски 3, 1, Девети Септември 143, 158, 55, 148, 117, 131, 135, 153, 111, 146, 178, 147, 116, 120, 87, 53, 89, 139, 132, 113, 105, 69, 118, 166, 57, 101, 91, 2, 168, 152, 180, 176, 99, 174, 125, 97, 154, 144, 172, 110, 150, 151, 137, 124, 164, 130, 81, 126, 149, 134, 123, 85, 156, 112, 59, 114, 115, 141, 93, 162, 95, 145, 122, 160, 83, 133, 142, 103, Изгрев 14, 3, 2, 5, 11, 13, 9, Караулна Четворка 6, 4, 7, 1, 9, 5, 15, 2, 8, 3, 13, Ковачовец 49, 47, 29, 35, 39, 14, 17, 41, 27, 33, 45, 19, 25, Коман 6, 3, 1, 8, 7, 4, Стойко Л. Донковски 14, 12, 2, 8, 18, 1, 9, 16, 10, 4, 5, 6, Терзийска 7, 2, 13, 12, 20, 17, 22, 11, 5, 26, 24, 3, 4, 1, 14, 15, Хаджи Димитър 1, 2, 4
На 10.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Калейца: Васил Ватев 121, Христо Ботев 2
На 10.10.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Черни Осъм: Васил Радев 2, М. Миленча 67, М. Стругът 67
На 10.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Лъгът 1, 2, 3, 2, 1
На 11.10.2019 г. /12:45 - 13:15 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, 2, Васил Левски 8, 16, 12, 1, 4, 10, 3, 6, 14, 13, 11, 9, 7, Вилна Зона Помпена Станция Кара Поле, вила, Втора 7, къща Добромир, 3, къща Елиза, къща Дочко, 1, 15, 4, 5, 2, Георги Димитров 116, 110, 38, 40, 5, 16, 18, 15, 2, 3, 7, 22, 12, 1, 6, 20, 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 34, 27, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, 69, 103, 76, 85, 18, 71, 90, 91, 95, 64, 100, 80, 86, 77, 109, 67, 61, 62, 96, 117, 99, 104, 73, 63, 121, 105, 66, 98, 107, 57, 65, 58, 102, 78, 82, 113, 83, 70, 1, 89, 75, 111, 84, 93, 97, 74, 108, 87, 106, 115, 60, 119, 94, 88, 72, 53, 129, 116, 112, 127, 108, П. И. 12108. 501. 500, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 8, 27, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 32, 6, 38, 35, 31, 4, 24, Димитър Благоев 2, Иван Вазов 3, 4, 1, 2, Каля-Черква 2, 6, 10, 12, 14, 1, 3, къща , 6, 11, 8, 10, 4, Ленин 3, 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, къща -Стоян, 21, 15, 20, 11, 24, 14, 16, 18, 23, 26, 22, 17, 28, 19, 13, 25, 45, 4, 7, 2, Ленинград 11, 3, 7, 1, 5, 6, 15, 12, 10, 9, 8, Любен Каравелов 4, 5, 1, 2, М. Держика, Маршал Толбухин 21, 17, 25, 10, 30, 28, 6, 2, 5, 23, 31, 7, 33, 3, 13, 18, 15, 8, 19, 27, 29, 4, 9, 21, 20, 16, 39, 38, 40, 37, 44, 34, Минко Генков 1, Минко Карата 24, 41, 31, 3, 23, 8, 34, 30, 7, 32, 1, 47, 26, 43, 19, 49, 45, 21, 2, 15, 17, 9, 12, 14, 13, 10, 16, 11, 33, 27, 37, 35, 4, 20, 28, 42, 61, 59, 69, 63, 48, 65, 55, 67, 57, 46, 38, 53, 36, 51, Младост 4, 9, 12, 7, 6, 8, 5, 17, 10, 14, 1, 2, 11, 20, 18, 16, 19, Москва 3, 1, 9, 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, 2, 5, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Никола Пънков 10, 15, 5, 7, 11, 6, 33, 4, 3, 13, 2, 8, Първи Май 11, 12, 2, 8, 5, 13, 4, 6, 10, 9, 1, Раздоле 3, 1, 9, 6, 12, 5, 11 Тп-5, 7, 4, Св. Св. Кирил и Методий 9, 7, 5, 4, 5, 1, 5, 2, Стамен Радев 1, 2, 12, 6, 5, 1, 8, 4, 16, 18, 14, 13, Стара Планина 3, 1, 10, 17, Христо Ботев 2, 1, 6, 10, 4, 8, 5, 7, 12, 13, 15, 9, 3, 17, 31, 48, 73, 57, 29, 35а, 34, 39, 28, 63, 69, 43, 75, 47, 65, 51, 41, 26, 32, 45, 35, 53, 67, 55, 37, 61, 59, 36, 49, 60, 87, 62, 64, 58, 77, 56, 93, 54, 83, 89, 81, 95, 97, 91, 85, 50, 52, 54а, 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Христо Смирненски 4, 1, 3, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, 22, 7, 9, 11, 24, 20, 13, Царевец 14, 2, 23, 21, 4, 6, къща Нено, 13, 8, 9, 11, 10, 16, 12, 26, 20, 19, 25, 15, 1, 1, Цветан Спасов 2, 6, 4, Черно Море 2, 1, 7, 5, Четвърта 1, 3, Шипка 13, 12, 4, 11, 9, 16, 14, 10, 3, 5, 17, 1, 15, 7, 8, 6, 2, Юрий А. Гагарин 5, 3, Тп-13, Тп-4
На 11.10.2019 г. /12:45 - 16:00 ч./ - Врабево: Вилна Зона Помпена Станция Кара Поле, вила, Георги Димитров 116, 110, 53, 129, 116, 112, 127, 108, П. И. 12108. 501. 500, Ленин 3, Минко Карата 24, 41, 31, 3, 23, 8, 34, 30, 7, 32, 1, 47, 26, 43, 19, 49, 45, 21, 2, 15, 17, 9, 12, 14, 13, 10, 16, 11, 33, 27, 37, 35, 4, 20, 28, Св. Св. Кирил и Методий 9, 7, 5, 4, Христо Смирненски 4, 1, 3, Царевец, Цветан Спасов 2, 6, 4, Четвърта 1, 3, Тп-13
Община Угърчин
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016
Община Ябланица
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски 112, 124, 149, 130, 136, 118, 110, 161, 100, 145, 104, 128, 65, 102, 163, 143, 159, 140, 120, 106, 114, 98, 142, 165, 167, 153, 155, 116, 122, 126, 157, 147, 134, 108, 151, 132, 144, 181, 162, 152, 179, 171, 175, 168, 174, 177, 172, 207, 180, 189, 205, 187, 200, 201, 117, 211, 215, 193, 196, 217, 166, 195, 188, 192, 154, 185, 194, 190, 160, 199, 150, 197, 209, 223, 170, 158, 227, 146, 94, 139, 78, 123, 86, 84, 92, 129, 76, 115, 133, 119, 131, 88, 125, 121, 117, 135, 90, 137, 113, 7, 11, 2, 95, 69, 87, 3, 55, 99, 105, 41, 81, 65, 13, 83, 59, 67, 46, 1, 73, 77, 40, 60, 97, 107, 8, 29, 41 Кафе Аперитив, 61, 75, 79, 30, 63, 4, 71, 91, 101, 62, 70, 10, 109, 42, 9, 72, 38, 111, 93, Вуто Даскала 2, 7, 1, Вутю Малков 2, 4, 6, 22, 18, 54, 19, 40, 36, 25, 14, 1, 44, 7, 11, 15, 8, 10, 24, 64, 38, 16, 23, 12, 21, 3, Възраждане 33, 4, 6, 12, 14, 3, Георги Бенковски 7, 9, 1, 5, 4, 2, Глоговец 5, 2, 4, 6, 1, 3, 8, Дачевци 11, 15, 6, 13, 4, 2, 8, Девети Май 3, Джорковци 8, 4, 2, 6, 3, 10, 12, Долна Коритна 6, 8, 12, 5, 14, 22, 20, 16, 1, 4, 18, 11, 10, Дружба 5, 4, 17, 8, 19, 3, Дъб 11, 3, 14, 8, 12, Единство 13, 15, 11, 6, 3, 18, 17, 4, 1, 8, 5, 2, Заводска 6, Иван Данов 4, 1, 6, Кокиче 3, 2, 4, Коритна 1, Лало Йотов 2, 8, 4, 16, 14, 10, Липа 14, 2, 4, 10, 8, 12, 6, Мильовци 3, 5, 2, 1, 6, Никола Петков 14, 12, 1, 5, 10, 7, 9, 11, 3, 30, 29, 23, 38, 25, 20, 32, 18, Оборище 17, 15, 13, 11, 6, 8, 12, 9, Осми Март 18, 20, 8, 4, 6, 12, 2, 14, 10, Петър Василев 3, 2, 17, 1, 2, Печовци 5, 15, 2, 1, 7, 3, 13, 6, Победа 3, 5, 40, 9, 19, 21, 36, 42, Прогрес 11, Равнището 3, 1, 7, 5, Серванска 8, 6, 3, 1, Сергей Румянцев 5, 2, 6, 10, 3, 4, 7, 8, 12, Стара Планина 2, 23, 24, 21, 19, 28, 15, 26, 32, Стефан Цаков 11, 14, 9, 12, 11, 1, 8, 2, 13, 4, 3, Стоянковото 2, 4, Съева Пещера 4, 10, 31, 53, 37, 47, 7, 51, 49, 33, 3, 57, Теменуга 9, 11, 13, 15, Темеров Дол, Трети Март 6, 7, 1, 5, 35, 14, 8, 29, 9, 13, 23, 16, 12, 27, 10, Тълкийското 2, 17, 19, 15, 13, 7, Цоло Гетов 3, 7, 2, 1, 5, Шипка 5
На 07.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Златна Панега: Опълченска 16
На 07.10.2019 г. /08:30 - 09:30 ч./ На 11.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 036011, 052392 Екатте 87014, 067316, 075133, 87017, I-065, Кв. 116, Кв. Цигански Бряг, III-10 Кв. 13 Вр. За Стр. , XV-549, Кв. 20, Аблан 1, 1, 3 Тп22, 1, Александър Стамболийски 67, 16 Тп8, 54, 84, 26, 77, 90, 71, 3, 62, 26, 27, 12, 72 Тп33, Ален Мак 2, 5, 2, 4, 3, Ангел Кънчев 7, 22, 14, 12, 19, 11, 44, 15, 24, 28, 21, 6, 40, 42, 26, 7, 10, 8, 20, 9, 3, 5, 2, 4, Баба Мария 6, 11, 4, Байкал 2, Бачо Киро 3, 4, 2, 12, 9, 10, 1, 6, 11, 5, 8, 7, Бор 12, 5, 20, 2, 13, 17, 9, 8, 4, 16, 21, 11, 19, 6, 3, 7, 15, 1, 14, Борьов Дол 3, къща , 2, 1, Бяло Поле 9, 2, 5, 1, 6, 3, Васил Левски 17, 9, 25, 22, 6, 19, 18, 3, 33, 14, 27, 20, 51, 4, 21, 31, 47, 29, 13, 16, 37, 115, 7, 41, 35, 11, 45, 5, 39, 142, 49, 23, 43, 1, 2, 1, 2, 55, 53, 63, 22, 59, 65, 2, 57, 51, Вежен 2, 4, 1, Възраждане 3 Касета, До Площада, 3, 5, 2, 1, 2 А, 1 Балканскал, 5, 1, 3, Ген. Гурко 110, 106 Тп6 Стопански Двор, 100, 92, 98, 98 До Бензиностанцията, 88, 72, 94, 90, 108, 96, 106, 102, 84, 51, 86, 72, 78, 74, 38, 67, 61, 52, 31а, 68, 58, 64, 63, 35, 62, 60, 40, 59, 76, 37, 43, 53, 82, 55, 54, 57, 46, 48, 66, 45, 33, 80, 47, 56, 69, 18, 7, 13, 11, 9, 11, 8, 33, 15, 31, 3, 6, 49, 13, 17, 18, 9, 24, 10, 21, 31, 12, 19, 34, 6, 28, 3, 30, 7, 32, 36, 14, 29, 5, 4, 27, 8, 1, 23, 22, 22 А, 20, Гео Милев 6, 9, 4, 3, 5, 2, 7, Георги Бенковски 1, 5, 2, 3, 8, 6, 10, 7, 2, 13, Георги Раковски 5, 16, 8, 2, 11, 13, 32, 22, 6, 3, 28, 14, 36, 34, 30, 1, 20, 24, 4, 18, 9, 26, 12, 10, Даскал Иван Цоков 2, Доктор Иван Божинов 4, 8, 3, 6, 14, 1, 12, 2, 10, 22, 9, 18, 20, 26, 1, Доктор Ради Цанов 11, 2, 3, 5, 1, 8, 2, 9, 11, 10, 6, Драгойца 6, 11, 2, 10, 1, 2, 10, 3, 22, 4, 26, 6, Дунав 12, 1, 4, 14, 6, 1б, 12, 20, 11, 7, 5, 1, 9, 18, Дядо Ковач 8, 10, 9, 7, 5, 4, 7, 1, Здравец 14, 1, 14, 12, 15, 4, Ивайло 4, 1, 2, Иван Вазов 10, 12, 3, 8, 12 Тп14, 3, 4, 2, 5, 7, 6, 1, Изгрев 10, 1, 18, 16, 14, 8, 6, 4, 4, Изток 4, 1 1, 2, 2, 1, 1, Лебед, Искър 1, 6, 18, 8, 10, 12, 4, 14, 2, Кв. 54 Пл. Възраждане, Кирил и Методий 17, 8, 3, 1, 2, 6, 15, 10, 11, 5, 16, 4, 13, 14, 12, 2 Касета, 24, 19, 26, 18, 22, 9, Колиби Нановица Кариера Нановица, Коритна До Бензиностанция Шел, Латинка 25, 1, 35, 14, 3, 8, 15, 11, 31, 20, 10, 18, 9, 16, 33, 13, 37, 21, 7, 4, 12, 17, 2, 23, 27, 19, 6, 22, Лисец 2, 4, Любен Каравелов 1, 6, 2, 8, махала Нановица къща Стефан, къща Петко, къща Петър, къща Павел, къща Пейо, къща Гато, къща Георги, къща Дано, къща Николай, къща Найден, къща Добри, Тп2, къща Свилена, къща Богдан, къща Дако, къща Иван, вила, къща Васил, къща Дица, къща Пею, къща Мур Кук, къща Вельо, къща Цветан, къща Лазар, къща Василка, къща Найда, къща Йотка, къща Мико, къща Динка, къща Яким, къща Илия, къща Васил, къща Христо, Месност Плочката, местност Атанас 8, 3, 2, 6, 10, 4, 6, местност Блатото 9, къща Елена, 15, 17, 13a, къща Петър, 21, къща Яким, 5, 7, 13, 10, 3, 8, 12, Тп26, вила, местност Братевец къща Петко, къща Николай, 3, вила, Тп35, къща Лазар, Гараж, вила, местност Габровица, местност Гераня къща Мария, къща Йордан, къща Драгомир, къща Иван, къща Николай, къща , местност Голяма Гора къща Лазар, къща Стефан, вила, къща Цонко, Тп19, местност Девет Дола, местност Ламбовци къща Нино, 5, 59, 65, 3 Паянтова Жилищна Сграда, 47, 70, 3, 68, 45, вила, къща Найда, къща Иван, 3, къща Цецка, Тп34, къща Петър, 17 Павилион, 25, къща Симеон, 1 къща Петър, вила Иван, къща Милка, къща Драгомир, къща Гета, къща Мария, къща Никола, вила, къща Цона, къща Мирослава, местност Пали Лула 86, 52, 83б, 20, 10, Тп30, местност Плочката 7, Фургон, 3, 8, 5, местност Прелог къща Пенка, Тп25, къща Гатю, къща Павлин, местност Цоловци къща Иван, къща Найден, местност Шумака къща Мариан, къща Даринка, 3, 94, вила, къща Снежана, къща Мария, къща Виолета, къща Найден, къща Хрисо, Работилница За Боза, къща Стойка, къща Нейко, къща Лазар, 3, къща Христина, вила, къща Иван, къща Димитра, местност Шумнене Пс, къща Веселина, 3, вила, къща Цончо, къща Никола, къща Василка, къща Дако, Вило, къща Мая, къща Брайко, къща Мария, Пс, къща Надка, Склад, къща Петя, къща Тинка, къща Маргарита, къща Венелин, къща Иван, къща Юлиян, къща Дица, къща Лазар, вила, къща Райна, къща Лили, къща Найден, къща Стефан, къща Борислав, къща Райко, къща Васил, къща Димитър, къща Кръстьо, къща Борис, вила, къща Пенка, 1, 3, къща Павлина, къща Иван, къща Михаил, къща Цано, къща Марин, къща Стефан, вила, 3, къща , къща Гена, къща Мариана, къща Сашо, къща Михаил, къща Кирил, къща Васил, къща Веселина, къща Съйко, къща Николай, вила, къща Цвятко, къща Надежда, къща Дона, къща Стефан, къща Георги, къща
На 07.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски 94, Вутю Малков 2, 4, 6, Единство 13, 15, 11, 6, 3, 18, 17, 4, 1, 8, 5, 2, Никола Петков 30, 29, 23, 38, 25, 20, 32, 18, Оборище 17, 15, 13, Петър Василев 2, Равнището 3, 1, 7, 5, Стара Планина 23, 24, 21, 19, 28, 15, 26, 32, Стоянковото 2, 4, Съева Пещера 4, 10, 31, 53, 37, 47, 7, 51, 49, 33, 3, 57
На 07.10.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Глогово: 020009, 2204, Водна 18, 36, 16, 13, 14, 22, 9, 1, 20, 12, 5, 7, 10, 11, 11, Георги Бенковски 5, 3, 1, 7, Еделвайс 17, 13, 21, 19, 16, 4, 14, 3, 11, 9, 5, 8, 7, 12, 1, 13, Елов Дол 1, 12, 7, 3, 10, 5, 6, 9, Иван Вазов 6, 10, 2, 8, 4, 1, 12, 3, Иван Туйков 12, 3, 8, 10, 1, 2, 6, 4, Къдрева 4, 28, 26, 13, 2, 1, 16, 12, 18, 9, 22, 7, 5, 15, 14, 20, 10, 11, 24, 6, Люляк 2, М. Езерото, махала Водна 20, махала Джебин Трап 5, 3, 7, 10, махала Къдря 2, къща Диляна, къща Валентин, вила, 3, махала Равнището къща Севдалин, къща Румен, 1, вила, махала Ръбя 1, Местн. Три Могили 14, 14, 21, 12, 10, 16, къща Асен, къща Къдрьо, къща Юри, 15, 19, 4, 8, 13, 7, Местн. Широки Трап 7, 8, 6, 9, 11, 4, 5, местност Мастяк вила, местност Ратлака къща Антон, къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 41, 23, 16, 12, 13, 51, 1, 24, 14, 35, 11, 17, 38, 40, 2, 3, 44, 68, 37, 64, 62, 30, 60, 66, 33, 56, 18, 8, 15, 21, 32, 7, 28, 10, 45, 27, 46, 50, 4, 70, 20, 52, 9, 96, 29, 7а, 58, 31, 47, 47, 49, 45, 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86, 124, 101б, 101, 119, 122, 123, 105, 118, 115, 111, 126, 138, 109, 120, 75, 114, 140, 116, 117, 96, 136, 128, 121, 110, 130, 103, Христо Кърпачев 30, 17, 1, Тп4, 21, 25, 8, 24, 11, 12, 7, 15, 23, 6, 4, 9, 16, 13, 29, 31, 14, 28, 2, Христо Смирненски 14, 6, 24, 1, 38, 12, 7, 26, 3, 32, 18, 10, 30, 28, 34, 11, 2, 3а, 5, 16, 4, 23, Юрий А. Гагарин 3
На 07.10.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Градежница: Александър Стамболийски 3, 13, 49, 69, 67, 37, 45, 43, 75, 51, 39, 73, 47, 71, 63, 57, 61, 53, 41, 65, 101, 99, 97, 77, 85, 93, 95, 103, Асен Стипцов 13, 5, 7, 3, 9, 11, 1, Бръшлян 2, 5, 3, 1, Васил Априлов 10, 16, 4, 18, Васил Левски 28, 30, 24, 20, 22, 3, 10, 4, 24, 11, 2, 18, 9, 19, 1, 5, Вежен 1, Габъра 1, 3, 5, Георги Бенковски 3, Градинките 20, 26, 24, 22, Двадесет и Втори Септември 6, 14, 10, 3, 2, Еделвайс 4, 7, Здравец 4, 8, Иван Вазов 118, 84, 158, 172, 117, 140, 141, 152, 166, 144, 186, 97, 127, 132, Тп№1, 136, 162, 126, 147, 123, 116, 180, 178, 115, 150, 119, 111, 131, 164, 168, 125, 145, 137, 139, 133, 142, 159, 160, 148, 154, 134, 146, 91, 114, 156, 153, 161, 144а, 124, 130, 138, 120, 129, 122, 99, 170, 121, 109, 89, 85, 105, 103, 112, 112. , 83, 106, 87, 194, 98, 110, 331, 102, 96, 100, 101, 81, 108, 104, 110а, 120, 225, 320, 349, 302, 353, 274, 314, 280, 20, 357, 276, 317, 305, 339, 335, 288, 306, 299, 318, 224, 351, 315, 347, 311, 313, 355, 345, 279, 337, 343, 331, 304, 284, 286, 301, 293, 312, 333, 187, 206, 169, 208, 193, 185, 167, 196, 210, 198, 183, 195, 204, 198а, 192, 177, 179, 175, 181, 173, 194, 202, 69, 40, 41, 27, 17, 38, 54, 25, 57, 52, 51, 26, 11, 18, 59, 55, 62, 7, 70, 8, 35, 46, 36, 75, 5, 92, 9, 49, 44, 12, 73, 23, 22, 66, 56, 74, 65, 88, 34, 24, 39, 78, 45, 60, 94, 3, 48, 80, 77, 19, 67, 76, 14, 53, 71, 86, 6, 72, 13, 10, 21, 37, 50, 28, 4, 84, 29, 42, 58, 215, 261, 281, 285, 205, 220, 293, 224а, 146, 242, 269, 0201, 239, 222, 257, 223, 263, 25, 232, 221, 241, 197, 254, 289, 219, 207, 273, 287, 201, 267, 216, 271, 275, 283, 227, 277, 247, 224, 213, К. Горна Ливада 1, Кирил и Методий 8, Косовец 42, 30, 32, 12, 16, 6, 14, 34, 5, 11, 17, 2, 4, Люляк 18, 20, 10, 8, 24, 22, 2, 6, 34, 38, 30, 32, 36, 3, 28, 1, 9, 46, 58, 52, 44, 55, 48, 11, 60, 62, 50, 64, 54, 56, 40, махала Лъма къща Иван, Райна Княгиня 2, 1, Сава Младенов 10, 2, 8, 12, Синчец 2, Стара Планина 3, 4, 10, 14, 7, 2, 12, 6, Хаджи Димитър 2, 10, 10, Хан Аспарух 64, 1, 3, 5, 7, 2, 10, 8, Христо Ботев 4, 2, Христо Смирненски 2, Цар Самуил 1, 15, 37, 3, 23, 17, 14, 13, 7, 21, 6, 41, 31, 8, 5, 35, 10, 4, 9, 25, 33, 2, 19, Юрий А. Гагарин 9, 17, 28, 19
На 07.10.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Тетевен: Иван Вазов 27а, 110б
На 07.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Брестница, Общ. Ябланица: Васил Левски 139, 78, 123, 86, 84, 92, 129, 76, 115, 133, 119, 131, 88, 125, 121, 117, 135, 90, 137, 113, Иван Данов 4, 1, 6, Липа 14, 2, 4, 10, 8, 12, 6, Петър Василев 3, 2, 17, 1, Победа 3, Стефан Цаков 14, 9, 12, 11, 1, 8, 2, 13, 4, 3, Цоло Гетов 3, 7, 2, 1, 5
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Български Извор: 110001 Екатте 07357, 112005, 151001, Александър Стамболийски 60. , 38, 46, 60, 40, 50, 25, 31, 42, 23, 27, 21, 58, 54, 33, 44, 9, 17, 20, 34, 4, 24, 11, 36, 28, 30, 19, 13, 32, 14, 7, 26, 18, 10, 1, 3, 2, 12, 15, 16, 6, 22, 5, Баба Тонка 2, 7, 5, 3, 4, 1, Бузлуджа 7, 14, 4, 8, 1, 12, 10, 2, Васил Левски 34, 2, 38, 40, 29, 31, 27, 20, 14, 24, 25, 6, 38, 19, 13, 17, 23, 5, 1, 7, 26, 18, 4, 12, 15, 9, 11, 3, 8, 28, 16, 10, Вит 2, 1, Георги Бенковски 23, 7, 22, 3, 31, 16, 30, 15, 14, 5, 21, 28, 18, 4, 19, 29, 32, 6, 1, 8, 36, 10, 13, 34, 17, 26, 35, 33, 20, 27, 24, Георги Раковски 3, 1, 7, Демокрация 66, 64, 39, 60, 2, 45, 52, 55, 47, 53, 57, 74, 42, 75, 79, 59, 70, 77, 72, 23, 63, 78, 27, 82, 37, 68, 71, 44, 40, 84, 80, 76, 61, 62, 67, 54, 51, 49, 41, 73, 69, 20, 36, 29, 3, 7, 34, 19, 32, 8, 10, 26, 17, 33, 18, 14, 35, 22, 28, 16, 13, 12, 31, 15, 25, 30, 6, 21, 38, 2, 56, 48, 50, 86, 104, 112, 91, 116, 94, 87, 101, 95, 96, 118, 114, 82, 98, 107, 108, 85, 81, 103, 90, 99, 110, 88, 102, 93, 97, 100, 106, 83, 105, 115, 136, 126, 111, 117, 134, 146, 130, 122, 113, 109, 142, 140, 120, 119, 132, 121, 123, 128, 124, Дунав 4, 8, 10, Здравец 6, 1, 4, 8, 2, Иван Вазов 8, 4, 18, 26, 22, 6, 2, 20, 30, 9, 13, 12, 11, 16, 24, 14, 28, 32, 5, Извора 8, 1, 9, 15, 3, 19, 17, 4, 2, 16, 7, 11, 5, 14, 1, Кокиче 1, 9, 5, 3, 7, 6, 2, 4, 8, махала Боаза Варна София, къща Румен, къща , Кошара, къща Иван, Газостанция, къща Атанас, Жилищна Сграда, махала Начови Воденици къща Мария, махала Солун вила, къща Ангел, 2, 1 ПИ 076019, 1, местност Белилото Пс, местност Боаза път I-4 Коритна Севлиево, местност Роденец 1, Снек Бар, Никола Вапцаров 6, 5, 1, 7, 3, Отец Паисий 1, 2, 11, 1, 8, 4, 5, 6, Панайот Волов 5, 9, 13, 7, 18, 4, 14, 20, 12, 16, 6, 8, 2, Пирин 4, 3, 1, 5, Райна Княгина 14, 27, 8, 33, 31, 35, 10, 29, 25, 18, 37, 39, 16, 12, 6, 1, 8, 7, 046, 5, 21, 23, 9, 17, 4, 2, 13, 14, 3, 15, Рила 8, 6, 11, 9, 7, 5, 10, Родопа 8, 13, 19, 25, 23, 14, 15, 2, 21, 7, 6, 5, 17, 11, 9, 1, 3, 16, Стара Планина 4, 2, Странджа 5, 3, 1, 2, Тодор Каблешков 22, 19, 14, 2, 6, 8, 3, 10, 20, 12, 9, 21, 5, 18, 1, 4, Тракия 7, 5, 1, 11, 8, 17, 4, 6, 13, Филип-Тотю 2, 3, Хаджи Димитър 4, 6, 1, 2, 3, Хемус 7, 5, 12, 6, 8, 3, 13, 10, 4, 1, 2, Христо Ботев 6, 12, 9, 7, 9 Центъра До Училището, 22, 2, 14, 1, 10, 5, 8, 15, 3, 34, 27, 36, 28, 38, 17, 32, 21, 26, 30, 37, 29, 22, 25, 24, 23, 39, 35, 31, 45, 33, 53, 57, 47, 61, 55, 49, Черно Море 6, 8, 2, 4, Шипка 2, 6, 1, 4, 3, 5, Юрий А. Гагарин 7, 2, 8, 10, 4, 6, 1, 17, 11
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Галата: 036003, 045001, 048041 Екатте 14386, Александър Стамболийски 18, 6, 7, 9, 12, 2, 22, 10, 16, 26, 3, 5, 14, 1, 20, 4, 8, 1, Антон Иванов 7, 15, 3, 1, 17, 11, 13, 5, Бялка 2, 6, 1, 3, Васил Левски 30, 44, 36, 48, 1, 6, 47, 33, 53, 43, 57, 41, 24, 37, 46, 49, 56, 58, 52, 34, 42, 35, 51, 32, 29, 38, 40, 60, 39, 4, 50, 62, 45, 100, 1, 9, 20, 18, 4, 7, 11, 17, 14, 5, 22, 15, 23, 16, 21, 19, 10, 29, 27, 12, 13, 103, 8, 25, 13а, 41, 32, 108, 125, 115, 117, 105, 131, 124, 126, 135, 119, 104, 122, 136, 106, 109, 113, 134, 112, 90, 118, 130, 141, 111, 137, 101, 102, 133, 138, 116, 121, 123, 129, 127, 139, 107, 85, 68, 78, 51, 82, 64, 93, 70, 81, 79, 83, 98, 74, 71, 73, 63, 97, 69, 76, 96, 77, 92, 89, 94, 9, 104, 88, 87, 75, 62, 59, 65, 67, 99, 95, 91, 86, 102, 80, 72, Вела Пеева 13, 15, 2, 3, 6, 4, 7, 5, 1, 11, Габаре 3, 11, Георги Бенковски 15, 21, 22, 24, 19, 26, 2, 8, 16, 12, 11, 23, 18, 1, 13, 20, 6, 17, 9, 10, 4, 3, 5, 26, Георги Кирков 1, Гергана 1, 3, 4, 2, Димитър Благоев 6, 9, 2, 21, 22, 4, 17, 20, 25, 5, 19, 7, 11, 13, 12, 16, 23, 6, 21, Димитър Полянов 15, 10, 8, 13, 3, 2, 6, 5, Еделвайс 8, 14, 12, 6, 10, 4, Иван Козарев 6, 4, 1, 3, Иван Туйков 10, 1, 8, 5, 18, 14, 12, 16, Йордан Йовков 22, 13, 5, 26, 17, 15, 11, 20, 27, 24, Йорданка Николова 14, 21, 6, 19, 18, 16, 25, 24, 17, 12, 27, 8, 1, 23, 10, 4, 13, 5, 2, 7, 9, 22, 20, 28, 26, 11, Капитан Петко Войвода 11, 1, 3, 2, 9, 5, 7, 8, 4, 14, 12, 22, 15, 20, 10, 25, 23, Лазар Станев 6, 2, 8, 17, 10, 3, 18, 4, 2а, 11, 14, 7, 1, 5, 12, Лиляна Димитрова 16, 20, 19, 23, 11, 21, 13, 6, 17, 15, 14, 22, 12, 5, 1, 9, 2, 10, 12, 11, 7, 3, 8, 4, Малина 1, 5, Малчика 14, 13, 10, 11, 2, 16, 4, 6, 22, 1, 20, 8, 18, 3, Митко Палаузов 4, 3, 6, 12, 8, 5, 2, Никола Вапцаров 8, 10, 1, 6, 2, 4, Никола Парапунов 5, 1, 3, 7, Пейо К. Яворов 15, 13, 31, 7, 27, 19, 10, 25, 11, 1, 2, 23, 33, 4, 21, 12, 8, 6, Пенка Михайлова 8, 2, 13, 11, 1, 5, 12, 4, 3, 9, 14, 10, Пеньо Пенев 1, 5, 9, 2, 3, 7, 3, Пещера 2, 10, 6, 9, 11, 8, 3, 7, 13, 1, 4, 5, Свилен Русев 1, 5, 8, 4, 6, 16, 7, 3, 10, 2, Сергей Румянцев 11, 4, 1, 5, 9, 3, 6, 7, Стефан Караджа 4, 5, 6, 1, 11, 3, 2, Стоян Едрев 8, 9, 1, 3, 10, 12, 7, 14, 11, 5, 6, Хаджи Димитър 14, 12, 4, 20, 18, 16, 2, 10, 6, Хан Аспарух 13, 5, 11, 4, 6, 1, Христо Ботев 61, 55, 57, 11, 22, 17, 1, 55, 25, 21, 13, 45, 3, 8, 6, 41, 2, 4, 33, 53, 37, 26, 28, 39, 15, 42, 77, 58, 95, 68, 63, 59, 79, 62, 85, 54, 40, 71, 48, 44, 89, 34, 56, 91, 57, 60, 67, 50, 87, 66, 70, 64, 69, 36, 72, Христо Кърпачев 3, 9, 4, 18, 7, 37, 32, 29, 25, 28, 39, 23, 31, 22, 12, 21, 10, 19, 35, 5, 30, 2, 8, 15, 20, 24, 26, 27, Христо Смирненски 15, 4, 7, 13, 5, 6, 2, 9, 8, 17, Цар Самуил 1, 4, 2, Цар Симеон 1, 3, 2, 5
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Гложене, Общ. Тетевен: 101001
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Голяма Желязна: Дачо Михайлов 2
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Градежница: Еделвайс 4, Зольовото, Иван Вазов 109, 5
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Кирчево: Александър Стамболийски 43, 11, 25, 1, 46, 18, 12, 17, 40, 6, 33, 5, 14, 48, 41, 13, 10, 29, 47, 23, 36, 50, 53, 20, 51, 16, 26, 2, 49, 52, 24, 15, 21, 37, 34, 22, 35, 30, 27, 3, 38, 32, 45, 28, 19, 152, 156, 169, 147, 187, 185, 158, 163, 155, 191, 164, 210, 196, 194, 189, 193, 220, 149, 204, 197, 161, 214, 208, 168, 203, 212, 202, 177, 167, 180, 166, 216, 176, 159, 183, 190, 172а, 181, 165, 160, 182, 151, 157, 188, 186, 184, 173, 162, 145, 179, 172, 207, 175, 170, 206, 178, 61, 81, 70, 56, 78, 77, 65, 72, 87, 74, 63, 75, 73, 57, 60, 66, 62, 83, 80, 85, 79, 69, 67, 68, 71, 120, 92, 108, 144, 117, 115, 129, 102, 82, 150, 146, 139, 114, 111, 128, 90, 142, 131, 143, 106, 101, 132, 113, 135, 125, 136, 124, 97, 14, 84, 140, 145, 112, 122, 126, 123, 127, 107, 134 А, 134, 110, 99, 93, 86, 100, 88, 119, 89, 91, 137, 105, 95, 133, 116, 109, 121, 94, 98, 118, 103, 104, Бачо Киро 4, 17, 2, 13, 3, 5, 20, 16, 18, 12, 1, 6, 22, 8, 10, 14, Васил Левски 1, 41, 33, 39, 23, 44, 13, 12, 51, 16, 19, 7, 9, 35, 53, 49, 10, 21, 27, 37, 26, 55, 18, 28, 47, 31, 5, 15, 29, 17, 45, 43, 65, Веселина Черкезова 2, 7, Георги Бенковски 14, 4, Иван Вазов 19, 21, 22, 26, 9, 11, 24, 25, 23, 15, 4, 2, 28, 17, 7, 6, 13, 12, 10, 5, 22, 8, Комитска 3, 4, 8, 6 А, 10, 12, 6, 20, 14, 2, местност Площа Пс, Никола Вапцаров 4, 2, 6, Панайот Волов 7, 3, 9, 5, 1, 13, 15, Пенчо Славейков 7, 12, 18, 20, 13, 14, 5, 10, 16, 6, 11, 4, 8, 25, 21, 32, 36, 28, 38, 34, 44, 29, 46, 26, 19, 30, 17, Пеньо Пенев 1, Площа 34, 17, 7, 5, 14, 15, 9, 10, 3, 2, 12, Стара Планина 3, 1, 7, 5, 9, 1, Стефан Караджа 3, 11, 2, 5, 7, 9, 4, Тодор Каблешков 1, 5, 3, ХІІ Кв. 5, Хаджи Димитър 5, 12, 4, 7, 10, 13, 3, 9, 1, 2, Хан Аспарух 10, 4, 6, 3, 8, 2, 1, 5, Хан Омуртаг 4, 3, 2, 1, Христо Ботев 3, 4, Черно Море 3, 4, 2, Зелка
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Лесидрен: 43325. 10. 23, 43325. 10. 61, 43325. 10. 832. 1, Калника, Кол. Барашки, Кол. Коник 24 вила, Кол. Ябълчака къща Бальо, местност Берча Колиба, Колиба, къща Черньо, къща Кольо, местност Енча 31 вила, къща Филип, къща Съйо, къща Ангел, къща Йото, къща Дочо, къща Банчо, вила, къща Стойко, къща Иван, местност Камъка Правец, местност Коника Пс, местност Ябълчака къща Иван, къща Тодор, къща Борис, къща Светла, къща Цочо, къща Борис, къща Велка, къща Дора, къща Велико, къща Дочо, къща Христо, къща Петър, къща Цонка, къща Иван, къща Цоко, вила, къща Никола, къща Йото, Стопанска Постройка, къща Крайо, къща Петко, къща Марин, къща Дишо, местност Язовир Сопот къща Цветана, къща Петър, къща Надежда, къща Додьо, къща Димитър, къща Михал, къща Найден, къща Катя, къща Продан, Фургон, къща Николай, къща Ивайло, вила, къща Веселина, къща Димо, къща Цветана, къща Димитър, къща Пепа, къща Каньо, къща Радослав, къща Стойко, къща Мирчо, къща Въто, къща Лъчезар, къща Върбан, къща Цветелина, вила, 20, къща Радка, къща Найден, къща Марин, къща Кольо, къща Дочо, къща Христо, къща Додьо, къща Илинка, къща Борислав, къща Мария, къща Димитър, къща Въло, вила, къща Евгени
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Малка Желязна: Александър Стамболийски 14, ТП 1 Центъра, 18, 20, 4, 3, 10, 12, 8, Бузлуджа 1, 5, 4, 6, 2, Васил Левски Центъра Кметството, 12, 3, 1, 5, 8, 11, Витоша 9, 3, 7, 5, 1, Двадесет и Трети Септември 2, 5, 7, 1, 6, 4, Девети Май 11, 21, 2а, Додьо Маринов 8, 4, Йото Влахов 32, Клокотница 10, 12, 8, 2, 5, Ком 1, Матей Петков 23, 22, 13, 14, 20, 25, 15, 24, 17, 16, 22а, 21, 28, 22а, 4, 2, 10, махала Байовене къща Асен, ТП 4, къща Йорданка, къща Марин, Овчарник, къща Бочо, къща Кольо, къща Въло, къща Гергана, къща Цвятко, къща Мария, къща Илиан, къща Лазар, къща Станислав, къща Станиела, вила, къща Поля, 44 къща Тодор, къща Гена, къща Тодор, махала Баевене, Палич 21, 19, 9, къща , 26, 5, 31, 16, 25, 13, 8, 1, 20, 7, 17, 10, Панайот Волов 1, 16, 2, Райко Даскалов 9, 3, 4, Сава Младенов 28, 14, 2, 23, 17, 9, 21, Сергей Румянцев 1, Софийска 10, 1, 2, 4, Стойко Додев 3, 4, Христо Рачев 24, 23, 62, 69, 71, 27, 64, 76, 58, 26, 31, 54, 32, 63, 77, 29, 80, 44, 61, 35, 30, 13, 25, 74, 60, 11, 40, 57, 47, 66, 82, 36, 70, 85, 83, 34, 81, 19, 78, 51, 68, 28, 45, 65, 39, 48, 38, 33, 52, 43, 79, 49, 7, 9, 18, 22, 5, 14, 20, 16, Шипка 50, 6, 2, 7
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Славщица: 67057. 31. 37, Александър Стамболийски 5, 9, 8, 14, 7, 1, 12, 6, 20, 18, 11, 9, 22, 24, Балканска 3, 2, 1, 6, 5, Васил Левски 3, 20, 8, 9, 25, 17, 18, 10, 21, 29, 19, 27, 5, 31, 11, 15, 16, 6, 13, 4, 47, 26, 33, 28, 41, 43, 30, 35, Видинска 6, 3, 5, 1, 4, 9, Въндевска ТП 4, 5, 1, Георги С. Раковски 18, 7, 10, 12, 28, 24, 5, 9, 26, 8, 14, 2, 3, 6, 20, Даловска 5, 3, 1, Иван Вазов 17, 8, 36, 20, 53, 38, 12, 32, 30, 15, 10, 2, 6, 26, 16, 4, 34, 18, 1, 39, 25, 48, 45, 68, 53, 65, 41, 21, 54, 55, 29, 59, 27, 52, 51, 42, 23, 66, 35, 37, 63, 47, 44, 33, 46, 60, 62, 70, 43, 40, 57, 31, Кирил и Методий 4, 6, 2, Колевска 6, 4, 1, 12, 15, 5, 11, 13, 10, 2, 7, 3, Корканска 6, 4, Кьосовска 1, Марковска 4, 58, 6, местност Зелка Пс, Моновска 3, 2, 1, 8, 7, 4, Московска 6, 5, 2, 4, Нечовска 8, 3, 5, Никола Д. Петков 2, 7, 11, 3, 8, 1, 6, 9, 4, 5, Паисий Хилендарски 4, 7, 5, 1, 6, 3, 2, Палангурска 4, 6, 3, Последна 1, Рачовска 6, 2, 10, 9, 4, 1, 12, 5, 8, 14, Свобода 4, 2, Хаджи Димитър 4, 6, 8, Христо Ботев 35, 8, 10, 37, 23, 1, 13, 12, 31, 7, 5, 25, 22, 14, 21, 4, 24, 9, 20, 33, 15, 16, 3, 39, 26, 6, 19, 28, 29, Жилищна Сграда
На 07.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /14:45 - 15:00 ч./ - Сопот, Общ. Угърчин: 68076. 291. 106, Аврамовска 6, 7, 3, 25, 1, Балча 18, 21, 25, 8, 33, 7, 26, 38, 13, 6, 1, 39, 36, 3, 48, Васил Левски 5, 1, 7, 11, 13, 4, 10, 8, Възраждане 13, 8, 9, 15, 12, 2, 4, 16, 11, 10, 14, Герганица 1, 4, 2, 3, Горунака, Димитър Пъшков 2, 12, 27, 16, 58, 70, 44, 28, 37, 40, 54, 22, 32, 30, 50, 20, 33, 14, 1 Б, 18, 5, 52, 26, 3, 31, 39, 7, 24, 1, 20, 85, 134, 133, 81, 164, 69, 95, 72, 70, 99, 73, 169, 61 Тп2, 88, 68, 55, 157, 138, 139, 97, 86, 82, 84, 98, 103, 79, 83, 100, 109, 91, 161, 165, 57, 140, 110, 132, 45, 93, 1, 136, 56, 61, 102, 167, 107, 137, 195, 104, 65, 163, Ендешка 2, Ланзовица 3, 1, махала Съевска къща Дико, къща Нешо, къща Васил, къща Тинка, къща Съйо, къща Йордан, къща Юри, 79, 22, къща Христо, вила, къща Мая, къща Николай, къща Вълка, къща Снежана, къща Стойка, къща Петко, 24, 9 къща Съба, къща Йото, къща Въло, къща Ставри, къща Неда, къща , къща Димитър, къща Лиляна, Мтп10, къща Марин, къща Иля, къща Нейка, къща Милка, 77, 78, Магазин, Станция, къща Стойко, 13, 81, махала Шумака Местн Суар, къща Кольо, 22, 35, 23, 26, къща Кольо, къща Григор, къща Въло, къща Йона, 19, Николовска 7, 10, 2, 12, 5, 1, 6, Оборище 6, 26, 3, 20, 24, 5, 16, 2, 11, 12, 9, 1, 8, 10, 4, Пердевойка 7, 3, 18, 13, 12, 19, 17, 8, 11, 10, 5, 14, 26, 20, 16, 22, 4, 9, 6, 15, 21, Петриш 6, 4, 13, 10, 2, 3, 7, 8, Подене 51, 64, 7, 48, 58, 50, 49, 5, 2, 18, 12, 3, Попенец 16, 4, 1, 8, 14, 6, 3, 5, Последна Поляна, Радковец 25, 2, 1, 4, 19, Софийска 9, 8, 1, Станковска 1, 2, Троян 8, Угърчинска 10, 22, 19, 1, 6, 33, 7, 12, 15, 26, 8, 9, 31, 5, 11, 2, 16, 4, 16, 15, 19, 17, 14, Тп4, УПИ Іі-346, Чепля 21, 8, 22, 11, 15, 13, 10, 16, 45, 47, 18, 20, 4, 6, 5, 2, Шойка 1, 5, къща
На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: Баба Мария 6, 11, 4, Васил Левски 17, 9, 25, 22, 6, 19, 18, 3, 33, 14, 27, 20, 51, 4, 21, 31, 47, 29, 13, 16, 37, 115, 7, 41, 35, 11, 45, 5, 39, 142, 49, 23, 43, 1, 2, Възраждане 1 Балканскал, Ген. Гурко 11, 8, 33, 15, 31, 3, 6, 49, 13, 17, Доктор Иван Божинов 1, Доктор Ради Цанов 8, 2, 9, 11, 10, 6, Дядо Ковач 8, 10, 9, 7, 5, Здравец 4, Кирил и Методий 17, 8, 3, 1, 2, 6, 15, 10, 11, 5, 16, 4, 13, 14, 12, Радост 1а, 1 Тп21, 3, 1, Рила 16, 6, 3, 11, 15, 17, 14, 13, 10, 12, 5, Сергей Румяецев 3, 1, Скобелев 12, 13, 14, 11, Стара Планина 1, 9, 17, 3, Христо Ботев 4, 3, 10, 8, 6, 1, 2
На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Златна Панега: Шипка 1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1
На 11.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Орешене, Общ. Ябланица: Александър Стамболийски 17, 7, 43, 4, 10, 15, 23, 9, 6, 1, 21, 3, 12, 14, 5, 41, 25, 33а, 11, 37, 39, 2, 18, Ангел Кънчев 7, 3, 1, 2, 5, 4, Априлско Въстание 1, 3, 2, Арменска 1, Васил Априлов 7, 1, 5, 4, 2, Васил Левски 12, 1, 4, 8, 10, 3, 6, Владайско Въстание 4, 1, 2, Георги Бенковски 2, 1, Грозданка 6, 8, 4, Здравец 2, Латинка 4, 2, 1, Панайот Волов 3, 6, 5, Панайот Хитов 1, Първи Май 3, 8, 6, 4, 10, 5, Трети Март 26, 16, 32, 49, 18, 73, 31, 44 къща , 53, 46, 63, 10, 40, 41, 12, 45, 70, 14, 4, 8, 67, 43, 38, 77, 75, 71, 65, 22, 25, 39, 36, 28, 6, 20, Филип-Тотю 1.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:28 | Агенция "Фокус"
Ловеч. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Община Априлци
На 11.10.2019 г. /08:45 - 12:00 ч./ - Априлци, Общ. Априлци: Смолян/Острец/ 17 А, 13, 7, 3, 6, 5, 2, 44, 16, 12, 1, 11, 18, 33, 4, 19, 17, 15, Соколска/Острец/ 1
Община Летница
На 08.10.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Крушуна: XxI-427 Кв. 52, Маарата
На 08.10.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Чавдарци, Общ. Ловеч: Александър Стамболийски 6, 8, 4, Беласица 11, 4, 6, 7, 8, 10, 5, 9, Васил Левски 3, Иван Вазов 6, 8, 2, 5, 1, 7, 10, 3, 9, Изгрев 1, 2, 5, 20, 12, 3, 4, 6, 16, 10, 18, 14, Петко Войвода 7а, 11, 15, 1, 3, 2, 7, 4, 5, 13, Свети Кирил и Методий 6, 7, 8, Свобода 6, 4, 2, Средна Гора 12, 14, Хан Омуртаг 1, 3, 5, Шипка 10
На 08.10.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Кърпачево: Александър Стамболийски 2, 6, 3, 4, 5, 1, 3, Бузлуджа 4, 6, 7, Вата Кърпачева 10, 6, 16, 12, 14, Витоша 4, 1, 5, 10, Ген. Столетов 4, 1, 4, 7, 9, 12, 11, 10, Георги Бенковски 8, 3, 6, 10, 1, 7, 2, 5, 4, Драгомир Пенчовски 11, 3, 1, 9, 7, 1, 2, 6, 4, Еделвайс 1, 3, 11, 9, 6, 1, 13, 5, 2, Иван Вазов 2, 4, 10, 13, 3, 6, 5, 12, 8, 14, 9, 7, 11, Козлодуй 3, 1, 9, 7, Косм. Георги Иванов 10, 5, 1, 4, 5, 8, 3, 6, Костадин Ганев 6, 4, 9, 13, 7, 11, 1, 3, 5, Митю Пенчев 9, 11, 2, 5, Младост 4, 1, 3, 6, Моню Минев 5, 10, 13, 16, 4, 11, 19, 6, 14, 7, 8, 3, 17, 12, 2, Москва 20, 5, 9, 11, 7, 3, 4, 30, 25, 10, 17, 34, 19, 23, 38, 13, 20, 14, 36, 29, 26, 21, 32, Осъм 7, Пирин 3, 4, Пролет 1, 3, 2, Радост 3, 5, Рила 4, 6, 1, Стара Планина 2, Стою Иванов 4, Христо Кърпачев 28, 18, 32, 19, 26, 24, 30, 20, 15, 16, 22, 14, 9, 11, 12, 10, 1, 5, 2, 7, 8, 3, 4, Черно Море 14, 1, 12, 8, 5, 2, 10, Шипка 1, 3, 4, 5, 7, 2
Община Ловеч
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Дикисанска УО ТП Дикисана, Иларион Ловчански 23, Кантон 11 12 1 Жк. Червен Бряг Бл. 115, Княз Александър I Батенберг 9, 15, 10, 8, 14, 13, 12, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост УО Касета Бл. 109, УО Касета Бл. 110, Отец Паисий 45, 47, 42, Съйко Съйчев 25, Цар Самуил 14, 1, 4, 11, 10, 9, 8, 15, 6, 7, 12, 3, 13, 2, 5, Червен Бряг 107а, 109, 107, Червен Бряг До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115
На 07.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Ловеч: Акад. Иван Урумов 15, 23, 19, 27, 9, 2, 5, 13, 25, 21, 11, 7, 17, Ана Предич 4, 6, 16, 1, 3, 2, 14, 23, 5, 12, Граф Игнатиев 3, 31, 26 Съзвездие, 13, 10, 24, 19, 17, 20, 22, 29, 5, 27, 7, 11, 21, 23, 26, 25, 18, 9, 15, Доктор Никола Сяров 28, 17, 34, 36, 19, 32, 6, 30, 8, 1, 38, 20, 11, 9, 14, 21, 5, 22, 2, 12, 26, 24, 3, 4, 13, 10, 18, 16, 15, Доктор Съйко Съев 36, Младост УО на ТП Кацарски, Отец Климент 27, 31, 18, 37, 20, 35, 23, 22, 21, 24, 33, 25, 26, 29, 19, Проф. Д-Р Стефан Ватев 13, 23, 18, 12, 11, 14, 8, 16, 2, 22, 3, 17, 10, 9, 5, 7, 6, 20, 21, 25, 15, 19, 4, Стара Планина 27, 17, 7, 1, 13, 21, 23, 3, 11, 19, 15, 5, 25, 9, Уста Колю Фичето 11, 2, 5 Иванка Дачева, 4, 6, 5, 5 Ив. Дачева, Хан Омуртаг 4, 19, 10, 18, 15, 5, 8, 6, 12, 3, 9, 1, 20, 24, 13, 26, 22, 11, 14, 16, 7, 17
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Брестово, Общ. Ловеч: Александър Бойчев 20, 17, 11, 18, 12, 13, 21, 19, 15, Братя Ватеви 4, 2, Влашка 1, 2, 4, Доктор Найден Стефанов 6, 11, 15, 1, 4, 12, 13, 19, 17, 5, 2, 25, 9, 7, 21, 27, 23, Здравец 35, 16, 37, 33, 2, 54, 14, 56, 64, 13, 1, 26, 6, 12, 29, 25, 18, 48, 15, 19, 31, 40, 23, 62, 3, 50, 22, 52, 5, 11, 10, 58, 4, 9, 36, 46, 32, 24, 60, 39, 42, 44, 20, Канаджийска 7, 1, 9, 5, Могилска 2, Одрин 2, Перущица 1, Пиронковска 1, Топалска 2, 15, 6, 4, 7, 9, 6а, 11, 3, 5, 1, ТП 4
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов 1, 3, 2, 5, Александър Стамболийски 40, 47, 51, 32, 42, 49, Барата 30, 26, Барата 3, 8, 13, 5, 6, 7, Бачо Киро 12, Васил Данков 25, 32, 34, 27, 29, 23, 33, 28, 31, Васил Левски 1, Весела Поляна 7, 2, УО ТП 9, 1, 10, 3, 8, 9, Димо Панев 22, 29, 16, 27, 20, 18, Добри Цвятков 2, 7, 13, 12, 5, 17, 6, 8, 15, 21, 10, 9, 11, 3, Доктор Г. М. Димитров 4, 2, 11, 10, 6, 3, 8, 9, 7, 1, 5, Иван Вазов 1, 3, 5, 2, местност Ваганска Бара, Неофит Рилски 4, 2, 6, Овчарска 1, 3, Опълченска 4, 1, Панайот Волов 1, Патриарх Евтимий 9, Петко Р. Славейков 4, 2, 7, 3, 8, 5, 1, 6, Сергей Румянцев 16, 30, 22, 18, 3, 20, 24, Софроний Врачански 29, 17, 25, 23, 13, 31, 33, 21, 19, 27, 15, Стефан Караджа 10, 12, 8, Тодор Киров 1, 14, 7, 3, 12, 2, 8, 10, 6, 4, 5, Тотю Стоянов 65, 6, 8, 4, 7, 3, 2, 5, 10, 9, 11, 12, 1, Търговска 13, 11, 2, 5, 9, 8, 6, 7, 12, 4, 33, 10, Търговска УО ТП 11, Цанко Начков 2, 6, 5, 4, 1
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, Мелнишка 43, Мусала 5, Никола Василев 1, 2, 3, Осъм 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, Пирин 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Стара Планина 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, Христо Ботев 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, Местн Долно Ливаде
На 07.10.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Ловеч: местност Сливек Вили Карамашка Чешма Върхът, Вили Карамашка Чешма Линия 2, Вили Карамашка Чешма Линия 1, Вили Карамашка Чешма Клон А
На 07.10.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ловеч: Баховско Шосе 160
На 08.10.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Умаревци: местност Чоловски Баир Пс, Опълченска Жп Прелез
На 08.10.2019 г. /09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан
На 08.10.2019 г. /09:15 - 16:30 ч.; 09:15 - 09:45 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, УО Мтп, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, УО ТП 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, УО ТП 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, УО ТП 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, УО ТП 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде
На 08.10.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Ловеч: Велико Търново, Осъмска Часовникар, 48, 44, 49, 37 Кв 5, 47 Кв. 5, 38 Кв 5, Райна Княгиня 3а, 3, 2, 2 Черно Море
На 08.10.2019 г. /14:00 - 15:00 ч./ - Ловеч: местност Синан Тепе 538, 525, 518, 429, 654, Вили Пресяшко Шосе Линия 2, Вили Пресяшко Шосе Линия З, 160, 227, Вили Пресяшко Шосе, 338, Вили Пресяшко Шосе 2, 665, 507, 668, 158, Вили Пресяшко Шосе 4, 672, Вили Пресяшко Шосе Линия 4, 283, 77, 20, 664, 69, 286, Вили Пресяшко Шосе 3, 254, Вили Пресяшко Шосе 5, 93, Вили Пресяшко Шосе Клон Еко
На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Балатон 13, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Васил Левски 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 3, 1, 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, УО Тп5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 2, Шипка 8, 24, До Река Осъм
На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радювене: Александър Стамболийски 1, 12, 2, 10, 6, Балика 1, Бенковски 21, 10, 14, 4, 18, 16, 19, 13, 11, 12, 15, Бранковска 12, 6, 10, 4, 2, 1, Вълко Цанов 5, 2, 1, 3, 7, Горча 1, 3, 4, 10, 2, 6, 7, Димитър Благоев 8, 6, 10, 7, 5, 4, Дългуша 12, 10, 6, 4, 2, 14, Иван Вазов 3, 11, 4, 1, Козя Стена 3, 1, 5, Любен Каравелов 15, 8, 3, 6, 16, 13, 20, 17, Никола Д. Петков 12, 6, 3, 2, 1, 17, 14, 4, 23, 21, 10, 11, 9, 5, 15, 7, Опълченска 29, 19, 27, 36, 34, 26, 31, 18, УО ТП 12, 16, 24, 30, 21, 22, 35, 33, 20, 23, 28, 25, Петко Д. Петков 2, 5, 6, 4, Полето 8, 2, 10, 4, 1, Раковски 9, 11, 10, 8, Реката 10, 9, 11, 14, 8, 7, Рила 5, 7, С. Радювене Цех, Скобелевска 10, 1, 5, Стоян Едрев 122, 65, 43, 49, 95, 92, 67, 97б, 71, 97, УО ТП 4, 94, 41, 73, 87, 47, 112, 53, 63, 77, 103, 109, 99, 134, 86, 111, 114, 120, 51, 118, 69, 96, 79, 107, 83, 90, 97а, 75, 55, 102, 136, 130, 108, 106, 132, 61, 88, 104, 89, 59, 100, 105, 126, 93, 45, 124, 116, 101, 57, 96а, 110, Стоян Заимов 4, 3, 1, 2, Тополница 7, 4, 9, 14, 8, 2, 12, 16, Христо Смирненски 5, 3
На 09.10.2019 г. /09:15 - 14:00 ч./ - Ловеч: Дикисанска 5, 3, 7, Мостова 2, Тракийска 7, Търговска 3, 19, 11, 15, 5, 13, 4, 2, 6, 8, 7, 21, 17, 1, Цар Иван Шишман 13, 15
На 09.10.2019 г. /13:15 - 16:30 ч./ - Ловеч: Бяло Море 12, Проф. Беньо Цонев 213, 213
На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Дикисанска УО ТП Дикисана, Иларион Ловчански 23, Кантон 11 12 1 Жк. Червен Бряг Бл. 115, Княз Александър I Батенберг 9, 15, 10, 8, 14, 13, 12, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост УО Касета Бл. 109, УО Касета Бл. 110, Отец Паисий 45, 47, 42, Съйко Съйчев 25, Цар Самуил 14, 1, 4, 11, 10, 9, 8, 15, 6, 7, 12, 3, 13, 2, 5, Червен Бряг До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115, Червен Бряг 107а, 109, 107
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дойренци: Търговска 52
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Тепава: Александър Стамболийски 3, 2, 1, Атанас Илиев 2, Бяло Море 1, 2, 3, Васил Левски 4, 5, 6, Вихрен 5, 2, 11, 7, 9, 12, 6, 8, Георги Бенковски 3, 6, 8, 2, 1, 4, Георги Трайков 4, 1, 3, Дунав 2, 4, Зорница 16, 9, 13, 14, 7, 11, Иван Вазов 8, 2, 5, 1, Искър 13, №8, 2, 6, 11, 9, 5, Кокиче 21, 25, 2, 20, 16, 6, 23, 28, 29, 4, 10, 11, 1, 15, 14, 17, 22, 5, 13, 12, 26, Оборище 9, 25, 10, 26 Ресторант, 21, 13, 22, 29, 27, 17, 16, 37, 4, 30, 36, 19, 35, 44, 3, 32, 17 Пивница, 1, 40, 17 Канцелария, 33, 34, 15, УО ТП 1, 46, 23, 7, 31, 14, 5, 11, 20, 48, 6, 8, Осоговска Планина 6, 2, Осъм 3, 4, 2, 1, Петко Р. Славейков 3, 1, Стара Планина 3, 6, 4, Христо Ботев 1, 5, 2, 9, Черно Море 3, 5, 1, 2, Юрий А. Гагарин 1
На 10.10.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - Ловеч: Кооперативен Пазар Офис-Склад, Склад Бира и Базалкохолно, Пчеларски Магазин, Осъмска 43, 36, Тодор Каблешков 1, Търговска 70
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан 1, Буковец 3, 8, 2, 5, 4, 10, 6, 17, 32, 27, 9, 29, 22, 16, 3, 11, 20, 7, 15, 36, 19, 21, Васил Левски 2, 1, 3, 5, 4, Георги Бенковски 2, 7, 1, 3, 9, 5, Георги С. Раковски 2, 1, 5, 3, 6, Делиорман 4, 8, 16, 15, 9, 18, 10, 5, 6, 7, 1, 2, 11, 14, Зелен Здравец 7, Иван Вазов 8, 6, 1, 26, 19, 12, 30, 10, 20, 4, 3, Иван М. Пенчев 3, 6, 4, 5, 8, 1, 2, Иван Т. Генчевски 7, 6, 3, 5, 4, Климент Охридски 2, 1, Любен Каравелов 10, 1, 12, 1, 1, Неофит Рилски 2, 4, 5, 3, 1, Отец Паисий 1, Панайот Волов 9, 19, 5, 2, 1, 3, Петко Ил. Цонев 1, 4, 8, 2, 9, 10, 3, 14, 12, 7, 16, 6, 21, 7, 19, 34, 35, 27, 39, 40, 17, 43, 42, 45, 21, 24, 20, 22, 25, 41, 32, 50, 15, 31, 44, 11, 13, 29, 28, 33, 30, ТП 7, 23, Райна Княгина 1, 17, 9, 19, 8, 10, 4, 6, 21, 2, 5, 15, 13, 7, 11, 12, 21, 23, Свети Кирил и Методий 3, 7, 1, София 1, Разклон Абланица, 25, 59, 32, 41, 47, 22, 42, 27, 29, 43, 30, 45, 57, 18, 23, 37, 24, 53, 51, 26, 40, 28, 31, 50, 35, 36, 44, 38, 39, 55, УО ТП 3, 13, 17, 6, 7, 11, 21, 1, 3, 2, 10, 19, 5, 9, 14, 8, 4, 12, Стефан Караджа 1, Тинко Иванов 4, 2, 1, 5, 3, 8, Тотьо Иванов Орешаров 1, Трети Март 16, 24, 1, УО ТП 9 Мачта, 11, 3, 9, 5, 7, 10, 12, 20, 18, 28, 26, 8, 13, 4, Хаджи Димитър 6, 4, 2, 16, 10, 7, 1, 12, 14, 5, Христо Ботев 2, 21, УО ТП 8, 6, 7, 4, 5, 14, 19, 17, 10, 11, 13, 3, 8, 9, Христо Смирненски 1, 3, 5, Жп Кантон, ТП 1, 2
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Голец: Александър Стамболийски 1, 5, 1, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, 1, 16, Бакърска 9, 3, 11, 5, 13, 13, Васил Левски Закусвалня, 66, 3, 80, 143, 51, 93, 151, 92, 122, 109, 153, 95, 85, 114, 135, 119, 129, 79, 130, 87, 82, 113, 133, 155, 4, 107, 126, 117, 5, 148, 72, 125, 149, 89, 102, 91, 68, Улично Осветление ТП 8, 159, 75, 94, 55, 70, 137, 118, 103, 76, 65, 147, 77, 140, 9, 127, 106, 66, 121, 8, 88, 144, 70а, 132, 63, 74, 116, 81, 86, 115, 111, 64, 69, 57, 105, 104, 146, 134, 123, 90, 53, 1, 67, 46, 35, 33, 56, 7, 26, 47, 9, 43, 1, 27, 48, 39, 8, 51, 60, 52, 15, 14, 32, 3, 67, 36, 37, 30, 28, 40, 38, 17, 49, 2, 25, 16, 42, 54, 20, 24, 50, 58, 18, 11, 12, 44, 4, 2, 2а, Георги Бенковски 2, 3, 1, Георги Иванов 9, 8, 2, 4, 7, 1, Иван Карапанчев 6, 5, 16, 2, 6, 3, 10, 8, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Княз Борис Първи 4, 6, 1, 5, 2, 3, Кокиче 3, 1, 8, 6, 10, 2, 12, Лале 2, 4, 7, 1, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, 5, 7, 2, 1, 10, 6, 14, 3, 8, 12, 3, Люлин 15, 6, 13, 4, 3, 16, 21, 9, 19, 1, махала Оломан Конна База, махала Пазар Дере вила, Улично Осветление ТП 3, къща , ПИ 231016, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, 13, 6, 1, 4, 11, 9, 3, Отец Паисий 10, 8, 12, 4, 14, Панайот Волов 5, 1, 3, Петко Панчев 1, 5, 8, 2, 4, Свинево 16, 12, 20, 6, 10, 28, 16, 2, 14, 5, 24, 4, Стара Планина 8, 6, 23, 16, 17, 12, 25, 13, 4, 27, 19, 18, 10, 11, 29, 5, 9, 31, 7, 21, 15, 1, Теменуга 4, 8, 6, 2, Хан Крум 13, УПИ VII-84, Кв. 20, 9, Улично Осветление ТП 1, 11, 10, 1, Хан Омуртаг 3, 4, №6, 2, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29, 1, Цар Симеон 5, 13, 11, 4, 19, 23, 7, 1, 3, 12, 17, 9, 31, 21, 26, 43, 35, 53, 37, 4, 23, 55, 39, ПИ 185016 М. Свинево
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Киркова махала: България 10, 1, 75, 29, ТП 2, 57, 1 къща , 4
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Микре: Божко Божков 8, 14, 18, 6, 10, 25, 27, 12, 7, 5, 20, 23, 28, 22, 21, 11, 1, 1, 1, 1, Бранище 12, 7, 1, 5, 8, 2, 6, 18, 19, 17, 15, 13, 20, Бузлуджа 10, 8, 6, 3, 4, Бялка 2, 11, 3, 9, 1, 7, 1, Васил Героя 15, 21, 17, 22, 9, 23, 2, 6, 25, 8, 19, 11, 4, 7, Васил Кировски 1, 4, 5, 3, 6, 7, 2, Васил Левски 26, 15, 10, 7, 2, 4, 5, 12, 22, 18, 16, 3, 8, 20, 6, 1, Генерал Столетов 1, 4, 3, 1, Георги Иванов 3, 9, 1, 4, 13, 2, 7, 19, 5, 15, Димитър Комитата 7, 11, 20, 18, 24, 16, 3, 4, 13, 8, 5, 12, 17, 6, Димчо Дебелянов 4, 6, 8, Дунав 5, 7, 3, 6, 9, 4, Елин Пелин 1, 2, Иван Вазов 5, 6, 2, 14, 4, 12, 8, 10, 16, Илия Вълков 1, 3, Калето 2, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Кольо Семов 6, 11, 6, 16, 14, 2, 12, Кольо Чолашки 5, 12, 7, 8, 6, Команското, Местн. Мирчевското, Опълченска 5, 14, 2, 13, 8, 6, 1, 4, 9, 16, 12, 3, 11, 20, 18, 15, 25, 44, 34, 60, 52, 47, 30, 31, 36, 27, 54, 40, Складово Помещение, 78, 21, 28, 56, 33, 42, 49, 51, 55, 23, 19, 62, 32, 38, 53, 37, 72, 50, 29, 41, 46, 24, 17, 39, 43, 48, 45, 19, Освобождение 17, 3, 4, 8, 1, 5, Осъм 4, 1, Пашала 16, 5, 1, 3, 15, 17, 8, Пенчо Боевски 26, 12, 3, 8, 10, 5, 17, 9, 28, 15, 7, 14, 4, 6, Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, 5, Петър Баръмски 7, 3, 1, 5, Петър Мъньовски 18, 10, 3, 7, 12, 9, 4, 5, 1, 20, 6, 11, Полковник Орлов 10, 20, 21, 19, 18, Руен 1, 7, 4, Семо Стоянов 13, 2, 11, 8, 1, 3, 5, Стаевска 7, 5, 11, 15, 13, Старшина Тарасов 7, 5, 9, 1, Тодор Кочовски 4, 6, 8, 2, Тонко Биволчето 6, 8, 2, 18, 4, 10, 28, Христо Ботев 70, 47, 68, 27, 25, 34, 30, 5, 4, 31, 7, 12, 23, 35, 17, 10, 6, 46, 52, 33, 40, 24, 20, 18, 38, 1, 36, 19, 56, 13, 58, 29, 28, 16, 14, 3, 2, 37, 54, 26, 39, 60, 21, Христо Краев 7, 5, Христо Талигарски 10, 2, 14, 4, 5, 1, 7, 18, 8, 20, Цар Иван Шишман 2, 4, Цар Калоян 2, 4, 3, 6, 1, Цар Самуил 5, 3, 10, 2, 14, 11, 13, 18, 8, 1, 9, 4, 6, Черно Море 1, 9, Шипка 3, 7, 3, 1, 17, Микре Разклона
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Нов Живот 9
На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч: България 63, 40, 34, 56, 39, 64, 43, 41, 62, 60, 36, 70, къща , 69, Улично Осветление Тп1, 66, 57, 45, 35, 55, 54, 42, 38, 48, 52, 50, 53, 37, 12, 8, 28, 29, 15, 25, 6, 27, 11, 3, 33, 24, 26, 2, Магазин, 4, Кметство, 21, 23, 13, Васил Левски 14, 6, 9, 12, 10, 7, 3, 13, 4, 11, Георги Бенковски 3, 6, 5, 4, 2, 7, къща , Гоце Делчев 12, 4, 2, 14, 1, 13, къща , 10, 3, 16, 9, Еленджик 1, Иван Вазов 1, 2, 9, 1, 3, Любен Каравелов 12, 6, 4, 10, 2, 1, 14, 8, 6, 2, Македония 4, 2, местност Бялка Пс, Незабравка 36, 3, къща , 34, 4, 1, Никола Вапцаров 2, 1, 5, 7, къща , 17, 9, 4, Отец Паисий ТП 2, 1, Петко Войвода 6, 15, 29, 3, 4, 19, 16, 2, 5, 9, 7, 17, 1, 25, Под Липите 19, 3, 17, 14, 5, 16, 22, 12, 4, 23, 2, Сергей Румянцев 2а, 9, 3, 2, 5, 15, Духовен Храм, 11, 6, 7, 16, 22, 10, 1, 8, 14, 18, 17, 4, Тодор Каблешков 11, 5, 3, 7, Трифон Кунев 7, 6, 4, 8, 9, 10, 2, 5, Тп3, Христо Смирненски 6
На 10.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Ловеч: Младост УО Касета До Бл. 304, 304, 1 304, 303, До 302, Кафе Аператив, 17, Интернет Зала, До Бл 302, 304 До Вх А, Хранителен Магазин, До Бл 304, 304 До Вх А, 302
На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Деветаки: Волов 1, 3, 2, 5, Ганчева 1, 11, 2, 3, 15, 8, 17, 9, 13, 6, 4, Георги Бенковски 10, Деветашка Пещера 34, 10, 36, 38, 53, 41, 1, Фурна, 33, 12, 9, 30, Канцелария Кметство, 31, 43, 3, 49, 47, 5, 32, Ресторант, 37, 4, 6, 35, 51, 39, 7, 45, 26, 25, Иван Вазов 10, 8, 9, 16, 18, 1, 6, 11, 3, 14, 17, 2, 5, 20, Инж. Павел Петров 10, 23, 22, 8, 25, 24, 21, 13, 26, 17, 15, 19, 20, 14, 16, 29, 12, 5, 6, 27, 3, Искър 3, Липовец 4, 2, Марица 10, 1, 12, 2, Осъм 4, 3, 1, 6, 8, 2, Отец Паисий 6, 9, 7, 24, 5, 14, 20, 8, 22, 16, 1, 2, 12, 26, 18, Римна 1, 3, 2, 8, Росица 2, УО на Тп1, 3, 4, 1, 6, Свети Кирил и Методий 12, 3, 14, 9, 7, 5, 4, 2, 16, 8, 6, 1, Черковна 3, Черна Река 7, 1, 5
На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Къкрина: Антим I-ви 4, 9, 17, 1, 6, 15, 8, Васил Левски 17, 6, Ресторант, 5, 1, 7, 12, 13, 20, 15, 9, УО ТП 1, 19, 18, 22, 3, 8, 2, 10, 16, 11, Георги С. Раковски 2, 3, 12, Доктор Никола Сяров 2, 4, 3, Дружба 5, 9, 7, 12, 6, 11, 3, 2, 10, 8, Еделвайс 2, 8, 4, 14, 12, 1, 10, Кирил и Методий 2, Мария Сиракова 1, 2, Николчо Цвятков 1, 5, 7, Панайот Волов 8, 10, 20, 12, 1, 11, 2, 1 Музей, 3, 7, 5, 14, 6, 4, 18, 9, Патриарх Ефтимий 1, Петко Генчев Петков 1, 9, 11, 2, 4, 7, 5, 3, Тодор Кирков 11, 10, 2, 3, 4, 1, 6, 8, 7, Трети Март 2, 1, Христо Иванов-Големия 5, 13, 11, 3, 1, 7, 2, 9, Цачо Сяров 2, 8
На 11.10.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Ловеч: Бяло Море Сервиз, Източна Индустриална Зона УО на ТП 110 Консомола
На 11.10.2019 г. /13:15 - 15:30 ч./ - Ловеч: Бяло Море УО на ТП Бяло Море, 1 Бяло Море
Община Луковит
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57
На 07.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Бежаново, Общ. Луковит: Аско Махмудов 3, 14, 8, 4, 15, 7, 17, 2, 6, 5, 21, Бачо Киро 2, 1, 8, 3, Вежен 2, 8, 4, Георги С. Раковски 6, 8, 3, 5, 10, 4, 1, 2, Добри Комитата 16, 1, 25, 6, 27, 14, 10, 3, 12, 5, 23, 4, Дунав 22, 17, 10, 16, 7, 18, 14, 20, Искър 16, 17, 8, 14, 3, 4, 1, 22, 38, 28, 34, 11, 6, 21, 15, 26, 2, 20, 36, 40, Йордан Йовков 1, 3, Калето 5, 2, 1, 7, Опълченска 4, 2, 1, 7, Орелец 2, 1, Осогово 10, 1, 13, 12, 11, 3, 5, 2, 9, 16, 4, 6, 14, 7, Отец Паисий 1, Патриарх Евтимий 6, 4, 1, 3, 2, 7, 5, Плевен 55, Сини Вир 12, 14, 8, 11, 13, 15, 4, Стара Планина 11, 25, 34, 69, 47, 16, 63, 6, 1, 67, 22, 53, 58, 23, 15, 4, 49, 27, 33, 29, 41, 46, 10, 12, 3, 5, 39, 35, 13, 54, 31, 61, 9, 32, 8, 14, 26, 21, 38, 51, 71, 44, 65, 7, 56, 36, 30, 42, 28, 24, 75, 19, 37, 48, 59, 2, 60, Стефан Караджа 3, 6, 1, 2, 9, 4, 5, Христо Татарлийски 5, 17, 3, 15, 7, 19, 29, 8, 14, 11, 13, 16, 9, 10, 12, 8
На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Румянцево: Бузлуджа 1, Веслец 2, 9, 5, 10, 4, 1, 8, 6, 7, 3, Йорговска 1, Маркони 22, 8, 38, 1а, 26, 28, 12, 2, 36, 1б, 34, 32, 18, 24, 2а, 10, 4, Петър Берон 31, Предел 14, 2, 4, 8, 1, 10, Разделна 6, 8, 1, 2, 10, 7, 11, 3, Родина 5, 8, 1, 10, 4, 12, Страцин 50, Централна 25, 15, 20, 23, 7, 37, 35, 11, 45, 21, 51, 12, 14, 19, 16, 39, 10, 18, 53, 9, 4, 2, 31, 33, 6, 43, 25а, 49, 27, 17, Чукара 4
На 10.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 14:30 - 15:00 ч./ - Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 29, 23, 21, 27, 25, 19, 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 1а, 2, 1, 5, 3, 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 5, 7, 1, 3, 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Баба Тонка 6, 4, 2, 4 Складова База, 14, 16, 1, 18, Бачо Киро 2, Безименна 9, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бойчо Огнянов 1, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 1а, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 1, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5, Ген. Гурко 9, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, 1, 22, 23, 20, Ген. Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги Иванов 3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Голи Рът 2, 6, 1, 4, Горник 2, 1, 9, 7, 3, 4, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Добри Чинтулов 10, 2, 8, 3, 6, 1, 14, Доростолска 1, 3, 2, 5, 4, 8, 6, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Забит Камък 8, 1, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Лепетура 4, 6, Любен Каравелов 8, 4, 6, 2, 14, 12, 9, 10, 3, Люлин 1, 3, 4, 10, 8, 2, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Мара Петлешкова 6, 2, 1, Маргарец 4, 6, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 2, 1, 3, 3, 1, 2, Неофит Рилски 9, 9, 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, 3 Пирин, Новоселска 1, 4, 2, 3, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11, Осми Март 1, 4, 2, 3, Осогово 14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18, Осъм 9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10, Паисий Хилендарски 3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, 10, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, 2, 3, 1, 4, Пейо К. Яворов 12, 7, 11, 12, Петко Войвода 10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13,
На 10.10.2019 г. /09:45 - 15:00 ч./ - Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, Ген. Гурко 1, 22, 23, 20, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, Ген. Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 3, 1, 2, Неофит Рилски 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, 9, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 3 Пирин, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 32, Паисий Хилендарски 10, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 2, 3, 1, 4, Петко Войвода 2, 4, 18, 5, 9, 10, 15, 7, 6, 19, 12, 17, 13, Петър Балевски 2, Пирин 8, 9, 1, 18, 2, 11, 13, 7, 4, Поп Харитон 3, 2, Райна Княгиня 9, 1, 7, 5, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 1, 4, Светулка 9, 160, 3, 6, 2, Свобода 16, 13 Кафе, 10, 1, 13, 6а, 3, 7, 5, 6, 1, 13, Сергей Румянцев 3, 1, 4, Скачка 4, 3, 7, Софроний Врачански 8, 8, 4, Стара Планина 8, 6, 1, 2, 4, Старчов Дол 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, Стефан Стамболов 3, 5, 10, 7, 4, Странджа 4, 6, 2, Табашка 3, 1, 2, Тодор Каблешков 28, 20, 12, 1, 2, 14, 22, 8, Топалска 8, 4, 2, Търговище 6, 5, 4, 8, 9, 7, Хаджи Димитър 40, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25. , 16, 20, 28, 22, 21, 17, 21, Хан Крум 18, 30, 12, 36, 17, 24, 16, 19, 18, 26, 15, 21, 20, 32, 23, 22, 6, 7, 5, 1, 10, 9, 11а, 2, 8, 13, 4, 3, Хан Кубрат 1, 5, 16, 7, 2, 3, 11, 12, 26, 13, 22, 14, 17, 30, 9, 10, 19, 4, Христо Ботев 43, 6, 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016, 6, 11, 4, 5, 1, 2, Читалище, 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Христо Смирненски 11, 10, 13, 4, 2, 7, 8, 12, 3, 6, Цар Иван Асен Втори 5, 1, 17, 13, 3, 11, 19, 2, 9, 15, Цар Калоян 2, 4, 7, 5, 11, 9, 13, 3, 1, 6, 10, Ца
Община Тетевен
На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Люляк 15, местност Пладнището УО на Тп55, Пладнището 36, 29, 55, 5, 61, 41, 35, 51, 7, 37, 9, 43, 57, 45, къща Теодора, 19, 15, 40, 23, 63, 17, 8, 59, 20, 28, 33, 25, 21, 49, 27, 53, 22, 13, 11
На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Тетевен: Христо Габровчето 15, 19, 21, 15а, 23, 3, 11, 1, 5
На 08.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Васильово: Георги Бенковски 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Пеновото 2, Гараж, 13, 13, 10, 11
На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Глогово: местност Ратлака къща Ивайло, 16, къща Лиляна, къща Асен, къща Къдри, Пенка Михайлова 2, Хаджи Димитър 6, 1, 3, 5, Христо Ботев 99, 61, 100, 108, 140, 63, 55, 101, 53, 65, 95, 59, 104, 98, 75, 55а, 74, 51, 85, 96, 87, 90, 79, 84, 69, 57, 88, 82, 91, 92, 93, 72, 97, 71, 86
На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Васильово: Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, УО на Тп1, 159, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Бели Вит 9, 11, 13, 29, 35, 14, 33, 28, 8, 1, 30, 24, 17, 21, 3, 26, 4, 2, 5, 6, 19, 34, 37, 25, 7, 10, 23, 16, 15, 22, 31, 27, 18, 32, 12, 1а, 20, Ключ 2, 2а, 1, Пеновото 7, Между Бл 1 и 2, УО на Тп43, Магазин, 6, 14, В Бл. 4, 9, 1 на Тп2, 11
На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Вежен 2, 6, 5, 4, 1, Върбанчовец 3, 4, 9, 2, 6, 7, 1, 8, 10, 14, 11, 5, 15, 13, 12, Димитър Д. Стойчев 2, 13, 4, 10, 6, 3, 1, 12, 16, 5, 11, 8, 9, 14, 7, Емил Марков 22, 15, 17, 28, 46, 20, 52, 19, 13, 48, 54, 24, 26, 50, Иван Фурнаджиев 20, 11, 17, 19, 22, 13, 28, 24, 15, 26, Лальо Пеев 3, Марин Урманов 11, Мария Удренова 17, Палтен 14, 9, 24, 1, 18, 5, 2, 19, 27, 31, 3, 4, 17, 8, 11 УО Та Тп17, 25, 11, 15, 7, 22, 23, 20, 29, 21, 16, 13, 6, Стара Планина 3, 5, 7, 2, 4, 9, 1, Стоян Костов 9, 4, 1, 3, 4б, 10, 8, 2, 11, 5, 6, 7, 4a, Червен 2, 4, 1, 3, 9, 6, 7, 5
На 10.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Димитър П. Ковач 6, 3, 8, 10, 9, 7, 11, 13, 4, 1, 5, Емил Марков 35, 80, 74, 82, 78, 72, 76, 41, 37, 39, Иван Вазов 58, 48, 54, 59, 57, 67, 52, 56, 55, 65, 63, УО на Тп61, 50, Иван Фурнаджиев 4, 1, 2, Полк. Орлов 24, 22, 9, 13, 2, 11, 14, 5, 1, 3, 26, 6, 16, 4, 8, 10, 12, 7, 18, Сава Младенов 9 Ос Тетевен Центъра, 1 Пл. Възраждане, Симеон Куманов 44, 6, 20а, 20, 7, 48, 36, 40, 10, 38, 14, 26, 30, 22, 16, 24, 28, 5, 6 Здравец, 9, 18, 4, 11, 15, 10 ул. Дойковец, 42, 12, 13, 3, 15 Часовникова Кула, Станьо Врабевски 3, 1, Стефан Павлов 5, Христо Ботев 17
На 11.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Васил Петров 3, 5, 1, Гаванците 3, Дочо Мръвков 8, 7, 2, 6, 1, 5, 4, 3, 11, 9, Иван Туйков 6, 24, 35, 19, 2, 27, 1, 12, 28, 9, 38, 21, 3, 5, 34, 7, 30, 29, 16, 20, 11a, 23, 25, 31, 36, 8, 14, 26, 33, 15, 17, 13, 10, 32, 18, 22, Пенка Михайлова 44, 20, 60, 47, 58, 63, 59, 57, 43, 48, 52, 38, 49, 33, 55, 45, 39, 41, 61, 51, 53, 65, 50, 46, 32, 36, 56, 30, 67, 54, Равни Камък 16, 18, 6, 14, 2, 16а, 12, 8, 16 УО на Тп28, Станьо Петков 3, 2, 5
На 11.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Васильово: Александър Стамболийски 17, 1, 5, 15, 7, 11, 6, 9, Васил Левски 1, Георги Бенковски 115, 107, 1, 12, 10, 22, 16, 3, 7, 4, 14, 9, 24, 20, 5, 23, 15, 11, 27, 18, 29, Георги Димитров 125, 131, 105, 169, 137, 166, 185, 161, 88, 189, 60, 151, 149, 68, 46, 139, 190, 175, 119, 58, 64, 111, 183, 181, 86, 82, 92, 78, 147, 157, 113, Кметство Центъра, 117, 179, 133, 173, 72, 69, 50, 141, 70, 171, 44, 52, 167, 165, 62, 193, 109, 54, 103, УО на Тп1, 159, 3, 25, 27, 29, 16, УО на Тп4, 39, 22, 10, 15, 12, 5, 6, 13, 8, 4, 1, 7, 241, 217, 237, 235, 251, 223, 207, 209, 229, 225, 98, 239, 215, 249, 213, 199, 205, 232, УО на Тп3, 247, 104, 231, 102, 255, 221, 219, 26, 90, 100, 211, 253, 26, УО на Тп2, 30, 89, 67, 43, 79, 99, 59, 77, 32, 28, 61, 57, 49, 51, 44, 93, 85, 81, 38, 47, 40, 34, 69, 91, 72, 83, 41, 87, 24, Иван Цачев Василев 5, 1, 3, Илия Кръстев 6, 8, 2, 4, Суходолска 2, 153, 154, Христо Андреев 17, 15, 25, 21, 23, 27, Юрий А. Гагарин 2, 4, 10, 16, 8, Лагер
На 11.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Тетевен: местност Атанашкото къща Стоян, къща Митко, къща Евгения, къща Калин, къща Стефан, къща Иванка, къща Марин, къща Димитър
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голям Извор, Общ. Тетевен: Георги Стойков 62
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Георги Кирков 1, 4, 2, Дели Пало 4, 1, Иван Вазов Площад Възраждане Центъра, Иван Томов 4, 6, 2, 1, 3, Кооперативен Пазар 5, 9, 7, 11, 1, 3, Лалка Павлова 8, 5, Лечо Гайдаря 27, 26, 21, 23, 12, 10, 14, 31, 1, 7, 19, 22, 17, 16, 20, 28, 25, 32, 2, 13, 6, 24, 3, 30, 8, 18, 33, 11, 5, 15, 4, 9, 29, Малей 2, 4, 1, Петко Страшния 9, 2, 5, 7, 11, 1, 3, Стърч 2, 6, 4, Трети Март 11, 10, 14, 16, 20, 9, 1, 24, 3, 6 Балкан УО на Тп24, 26, 5, 13, 28, 12, 6, 18, 2, 15, 19, 22, 7, 4.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Монтана в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Монтана в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:23 | Агенция "Фокус"
Монтана. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Берковица
На 07.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бързия: 9 Ти Септември 17, 14, 4, 1, 10, 3, 6, 22, 7, 11, 12, 26, 18, 24, 8, 15, 16, Артец 2, Бор 3, 9, 7, 5, 2, Букет 11, 1, 10, 8, 3, 22, 24, 9, 16, 2, 13, 6, 7, 4, Изгрев 6, 5, 4, 10, 12, 8, Кирил и Методи 8, 5, 10, 15, 9, 12, 2, 11, 13, 1, Ком 14, 5, 6, 7, 22, 16, 24, 12, 8, 11, 4, 1, 13, 26, 9, 10, Липа 47, 40, 41, 51, 39, 25, 11, 17, 36, 12, 20, 27, 18, 26, 9, 32, 15, 10, 37, 23, 22, 21, 43, 19, 34, 29, 49, 6, 8, 13, 16, 1, 24, Малка Бързия 1, 10, Петроханска 189, 126, 130, 84, 185, 82, 127, 102, 106б, 151, 98, 155, 173, 76, 120, 179, 183, 165, 187, 163, 195, 66, 96, 193, 86, 167, 118, 169, 169а, 78, 128, 157, 137, 149, 100, 92, 145, 112, 124, 74, 122, 114, 141, 177, 175, 143, 88, 198, 90, 5, 106а, 116, 110, 132, 181, 159, 161, 134, 80, 191, 136, 171, Роза 3, 5, 1, Синчец 2, 4, УПИ ХVі, Кв. 29, Христо Ботев 20, Христо Михайлов 18, 7, 16, 1, 12, 4, 6, 8, 10, 14, 5, Шипка 3, 14, 16, 10, 8, 1, 5, Ягода 4, 5, 10, 7, 6, 8
На 07.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Бързия: 036022, Бор 7, Кирил и Методи 17, Петроханска 186, 195, 174, 192, 190, 243, 213, 156, 205, 188, 229, 166, 207, 148, 12, 150, 170, 140, 162, 209, 231, 223, 194, 237, 182, 142, 210, 160, 245, 184, 176, 241, 154, 233, 215, 203, 196, 158, 172, 152, 199, 178, 217, 201, 168, 225, 211, 239, 144, 164, 219, 227, 197, 138, Стефан Караджа 10, 12, 11, 3, 7, 2, 16, 14, 5, 1, 4, 8, 9, 13, Христо Михайлов 34, 36, 1, 30, 8, 26, 24, 32, 11, 28, Шипка 17, 18, 19, Юрий Гагарин 9, 32, 15, 36, 29, 31, 23, 16, 27, 21, 19, 24, 33, 34, 13, 22, 38, 26, 1, 40, 28, 25, 17, 30, 3, 20, 43, 4, 11, 37, 41, вила
На 08.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бързия: Бучняк 11, 18, 5, 6, 16, 8, 1, 14, 9, 3, 4, 13, 12, Иван Вазов 13, 21, 5, 15, 1, 7, 3, Тодорини Кукли 19, 34, 32, 1, 22, 20, 27, 43, 41, 31, 38, 37, 14, 25, 16, 33, 24, 35, 29, 18, 26, 23, 47, 28, 40, 12, 36, 30, 39
На 08.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Бързия: Акация 3, Артец 28, 5, 20, 14, 24, 16, 22, 6, 17, 23, 4, 9, 2, 10, 21, 7, 11, 8, 18, Клисура 1, 4, 3, 10, 14, 20, 13, 8, 7, 11, 6, 2, 12, 18, 16, 9, 5, Липа 1, Малка Бързия 3, Петроханска 79, 125, 95, 32, 26а, 41а, 101, 53, 75, 49, 111, 56, 38, 121, 117, 50, 54а, 109, 65, 69, 62, 64, 83, 65а, 46, 45, 97, 61, 59, 57, 135, 67, 77, 34, 51, 73, 131, 105, 99, 107, 42, 93, 91, 36, 18а, 74, 68, 55, 69а, 89, 47, 70, 103, 41, 115, 30, 44, 71, 81, 113, 119, 60, 24, 40, 28, 54б, 72, 48, 79а, 20, 85, 22, 52
На 10.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928, 42, 113, 03928, 42, 42, 03928. 122. 14, Ашиклар 22, 3, 20, Беговица 1, Бук 6, 21, 5, 25, 2, 8, 10, 20, 16, 14, 23, 12, 11, 26, 18, 4, 22, 18 А, 15, 17, 24, 19, Възход 9, 1, 3, 5, 11, 13, 2, 8, 4, 7, Димчо Дебелянов 18, 14, 4, 2, Пилетари, 8, 16, 6, 10, 12, Елин Пелин 15, 25, 12, 21, 35, 3, 29, 8, 16, 17, 28, 23, 7, 27, 4, 5, 19, 1, 9, 14, 33, 10, 18, 11, 6, 31, 26, 20, извън регулацията Бунгало, Разсадник-вила, вила-разсадник, Разсадник, вила, Изгрев 5, 11, 7, 15, 1, 4, 2, 13, 3, 12, Кирил и Методи 62, 60, 69, 72, 100, 57, 59, 102, 74, 104, 94, 92, 76, 96, 80, 55, 90, 73, 85, 63, 79, 98, 81, 61, 68, 66, 78, 67, 83, 84, Кокиче 3, 12, 6, 1, 2, 5, 4, 8, Къса Река 4, 1, 2, 3, Мрамор 3, 5, 1, 2, Незабравка 4, 2, 6, 1, 3, Стефан Стамболов 34, Хайдушки Водопади 13, 9, 5, 7, 3, 11, 2, 1, Лагер Ашиклар
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Берковица: 03928, 42, 113, 03928, 42, 42, 03928. 122. 14, 23 Септември 33, 39, 1, 41, 35, 49, 36, 26, 30, 28, 51, 20, 32, 47, 37, 38, 50, 22, 40, 45, 42, 44, 24, 48, 34, 31, 53, 46, 55, 43, Антон Страшимиров 20, 22, 24, 26, 18, Ашиклар 22, 3, 20, Беговица 1, Бук 6, 21, 5, 25, 2, 8, 10, 20, 16, 14, 23, 12, 11, 26, 18, 4, 22, 18 А, 15, 17, 24, 19, Възход 9, 1, 3, 5, 11, 13, 2, 8, 4, 7, Генерал Гурко 34, 36, 40, 38, 33, 35, 37, Генерал Скобелев 31, Димчо Дебелянов 18, 14, 4, 2, Пилетари, 8, 16, 6, 10, 12, Елин Пелин 15, 25, 12, 21, 35, 3, 29, 8, 16, 17, 28, 23, 7, 27, 4, 5, 19, 1, 9, 14, 33, 10, 18, 11, 6, 31, 26, 20, Звезда 19, извън регулацията Бунгало, Разсадник-вила, вила-разсадник, Разсадник, вила, Изгрев 5, 11, 7, 15, 1, 4, 2, 13, 3, 12, Калиманица 20, 21, 16, 28, 9, 6, 30, 32, 5, 4, 22, 18, 24, 11, 12, 17, 15, 13, 7, 8, 14, 19, 26, 10, 3, 2, 1, Кирил и Методи 62, 60, 69, 72, 100, 57, 59, 102, 74, 104, 94, 92, 76, 96, 80, 55, 90, 73, 85, 63, 79, 98, 81, 61, 68, 66, 78, 67, 83, 84, Кокиче 3, 12, 6, 1, 2, 5, 4, 8, Къса Река 4, 1, 2, 3, Малинарка 2, Марин Дринов 40, 47, 36, 43, 33, 39, 44, 37, 34, 42, 31, 35, 38, 46, 48, 41, Мрамор 3, 5, 1, 2, Незабравка 4, 2, 6, 1, 3, Радецки 1, 19, 21, 17, 5, 15, 13, 7, 9, 3, 11, Раковица 20, Солунска 26, 29, 35, 28, 22, 24, 25, 31, 32, 33, 30, 27, 20, 19, 23, 21, 34, Стефан Стамболов 34, Хайдушки Водопади 13, 9, 5, 7, 3, 11, 2, 1, Лагер Ашиклар
На 11.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Берковица: Атанас Кюркчиев 22, 62, 28, 56, 74, 78, 25, 70, 38, 54, 86, 72, 26, 88, 42, 58, 30, 52, 44, 82, 48, 80, 60, 21, 23, 24, 40, 50, 66, 36, 76, 68, 34, 32, 84, Бор 2, 1, извън регулацията Ресторант, Мусала 1, 4, 6 А Дом. Соц. Патронаж, 3, 2, Тинтява 23, 25, 17, 31, 39, 53, 49, 13, 10, 55, 21, 47, 19, 45, 59, 1, 35, 12, 33, 43, 29, 63, 61, 11, 7, 16, 2, 6, 8, 41, 37, 15, 4, 57, 27, 5, Хаджи Димитър 2, Ясен 6, 4
Община Бойчиновци
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 08:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мърчево: Девета 1, 2, 3, Деветнадесет 9, Десета 5, 2, 3, Единадесет 3, 1, 9, 5, Осемнадесет 9, 5, 6, Пета 2, 1, Петнадесет 21, 19, 23, 7, 16, 17, 12, 1, 6, 4, 8, 15, 5, 11, 29, 13, 10, 3, 2, 27, 14, 9, Първа 3, 41, 61, 63, 43, 37, 8, Седемнадесет 2, 1, 5, Седма 34, Трета 26, 29, 37, 16, 32, 27, 34, 49, 22, 25, 23, 59, 31, 39, 38, 51, 45, 35, 42, 43, 14, 33, 24, 18, 28, 36, 41, 55, 47, 53, 40, Тридесет и Девет 9, Четвърта 23, 7, 15, 9, 3, 1, 13, 17, 5, 19, 43, 4, 27, 6, Четиринадесет 17, 8, 13, 19, 10, 11, Шеста 25, 1, 50, 21, 38, 19, 48, 44, 35, 31, 29, 43, 23, 37, 2, 33, Шестнадесет 6, 7, 3, 5, 8
На 09.10.2019 г. /09:30 - 11:00 ч./ - Бойчиновци: 216023, 23-ти Септември 2, 14, 8, 4, 12, 7, 16, 3, 6, 922004, Александър Стамболийски 54, 37, 36, 31, 27, 46, 41, 44, 35, 29, 34, 40, 45, 39, 38, 42, 48, 32, 33, Георги Димитров 96, 104, 110, 90, 116, 92, 100, 106, 102, 98, 94, 86, 108, 88, извън регулацията М. Селището, Кирил и Методи 46, 48, 50, Комсомолска 30, 6, 33, 32, 29, 31, 28, 26, 34, Пионерска 27, 25, Цанко Церковски 4, 13, 6, 5, 9
На 09.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Бойчиновци: Васил Левски 7, 9, 2, 6, 4, 5, Георги Димитров 83, 61, 136, 65, 154, 87, 184, 168, 134, 52, 63, 23а, 35, 146, 69, 172, 144, 21, 166, 39, 128, 37, 160, 124, 71, 54, 74, 126, 45, 158, 152, 156, 182, 132, 68, 122, 138, 25, 178, 164, 43, 23, 51, 67, 148, 53, 142, 33, 140, 75, 31, 174, 55, Георги Кирков 4, Лале 1, 3, Марица 2, 9, 5, 3, 4, 8, 6, Поличката 1, 7, 4, 5, 11, 2, 3, 9, 10, Симеон Влахов 31, 15, 18, 23, 6, 19, 8, 12, 20, 16, 24, 7, 1, 9, 11, 21, 25, 14, 22, 35, 28, 2, 13, 17, 29, 27, Спартак 6, 13, 11, 2, 3, 15, 7, 1, 9, 8, 4, 12, 16, 14, Стадион 4, 6, 8, Стефан Влахов 6, 2, 20, 1, 16, 5, 10, 14, 9, 22, 3, 12, 18, 4, Тодор Дечев 7, 12, 4, 15, 11, 2, 10, 17, 16, 19, 1, 3, 5, 13, 18, Христо Михайлов 23, 29, 21, 19, 1, 25, 31, 13, 3, 15, 17, 27, Юри Гагарин 41, 19, 23, 28, 2, 20, 12, 30, 35, 1, 38, 18, 6, 26, 5, 3, 11, 24, 32, 39, 33, 43, 31, 4, 14, 8, 36, 21, 13, 15, 16, 7, 29, 17, 25, 37, 27, 34
На 11.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 08:45 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Мърчево: Втора 11, 13, 25, 5, 7, 29, 31, 20, 52, 1, 19, 24, 10, 6, 8, 23, 4, 3, 21, 2, 27, 9, Двадесет 8, 6, Двадесет и Едно 5, 4, 11, 21, 2, 1, 7, 3, Двадесет и Осем 6, 1, 2, 3, Двадесет и Пет 8, 2, 1, 6, 10, 4, 3, Двадесет и Седем 2, 4, Двадесет и Шест 2, 4, 1, 3, Дванадесет 4, 3, 17, 13, 7, 8, 2, 6, 5, 15, 1, 11, 9, Девета 8, 17, 15, 4, 9, 12, 10, Осма 6, 3, 5, 4, 7, Първа 16, 95, 24, 85, 2, 77, 47, 22, 79, 89, 61, 99, 87, 83, 20, 53, 57, 91, 18, 97, 63, 58, 55, 71, 73, 75, Седма 5, 6, 15, 4, 17, 10, 3, 8, 14, 22, 32, 1, 16, 12, 20, 18, Трета 52, 71, 79, 65, 69, 81, 50, 75, 48, 67, 40, 73, 77, 56, 54, 83, Тридесет и Две 9, Тринадесет 3, 1, 14, 16, 7, 6, 2, 10, 8, 4, 18, Четвърта 37, 33, 29, 12, 8, 14, 31, Четиридесет и Две 2, Четиринадесет 3, 1, 9, 7, 8, 2, 6, 5, 4, Шеста 10, 11, 4, 9, 2, 22, 7, 15, 28, 5, 18, 3, 1, 8, 28а, 24, 6, 26, 20, 16
На 11.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: Александър Стамболийски 23, 7, 8 А, 15, 26, 18, 11, 9, 3, 5, 13, 22, 19, 1, 21, 4, 16, 20, 17, 6, 2, 10, 32, 14, 8, Бачо Киро 2, 8, 6, 15, 10, 9, 4, 13, 3, 5, 11, Бенковска 4, 1, 3, 5, 2, 6, 7, Ботуня 2, 6, Валентина Терешкова 2, 11, 4, 13, 19, 20, 5, 1, 6, 17, 3, 14, 12, 21, 8, 9, 18, 7, 10, Васил Друмев 17, 21, 11, 9, 15, 20, 7, 16, 19, 14, 6, 13, 4, 12, 18, 10, 8, Васил Коларов 5, 3, 7, 11, 9, 10, 12, 6, 2, 8, Вела Пеева 4в, 1, 3, Витоша 14, 2, 10, 5, 4, 7, 8, 6, 12, 1, Владимир Минчев 14, 7, 27, 5, 10, 2, 19, 11, 21, 3, 17, 25, 29, Гаврил Генов 1, 13, 7, 9, 20, 11, 15, 3, 42, 25, 19, 21, 27, 5, 16, 12, 23, 14, 18, 1, 3, 2 До Съвета, 4, 7, Георги Дамянов 18, 26, 11, 6, 21, 17, 24, 10, 7, 8, 23, Георги Димитров 68, 30, 134, 52а, 144, 52, 44, 22, 12, 46, 18, 30, 16, 28, 2, 11, 1, 50, 1а, 9, 52, 52б, 26, 42, 24, 15, 36, 48, 52 Изгрев, 38, 52в, 40, 7 3, 32, 52а, 60, 78, 50, 86, 72, 80, 70, 58, 52 Изгрев, 56, 64, 92, 52б, 52, 61, 48, 62, 17, 66, Георги Кирков 2, 3, 1, 5, 6, 4, 15, 11, 7, 13, Георги Милев 8, 6, 10, 1, 3, 5, 4, Георги Трайков 1, 7, 2, 8, 4, 10, 6, Димитър Благоев 5, 1, 17, 12, 14, 3, 2, 10, 9, 8, 6, Дунав 6, 1, 3, 5, 7, 10, 4, Железничарска 35, 33, 49, 37, 43, 47, 45, 1, 15, 17, 7, 11, 13, 9, Замфир Попов 2, 8, 4, 1, 6, Здравец 1, 4, 2, 6, Зора 1 Септември, 1, 1 7, 3, 4, 2, 5, 1, Иван Андреев 2, 5, 8, 4, 1, Иван Вазов 8, 12, 14, 5, 10, 18, извън регулацията 1 Имот №104014, Квартал Огоста 9, 1, 3, 13, 12, 3а, 7, 5, 1, 15, 14, 2а, 1 3, 8, 6, 12, 11, 7а, 5, 3 3, 10, 1 1, 2б, 7б, 10б, 8, 10а, 3б, 15а, 10, 7, 6, 15, Кирил и Методи 19, 12, 3, 38, 13, 44, 17, 48, 32, 42, 8, 15, 20, 34, 18, 36, 21, 22, 30, 16, 2, 6, 28, 24, 14, 1, 10, 26, 40, 4, Комсомолска 6, 7, 6, 1, 5, 25, 23, 10, 13, 11, 2, 19, 8, 27, 3, 15, 17, 21, 4, 9, Малчика 4, 10, 3, 8, 5, 2, 1, 2, местност Харитов Чифлик Фургон, Митко Палаузов 1, 2, 3а, 5, 4, 6, 7, 3, 8, Никола Й. Вапцаров 25, 11, 24, 7, 13, 12, 3, 6, 28, 16, 4, 1, 23, 5, 15, 18, 8, 20, 26, 25, 9, 22, 21, 17, 19, Пилицтница 1, Пионерска 22, 6, 26, 2, 19, 20, 15, 1, 17, 18, 24, 7, 23, 8, 12, 4, 14, 3, 16, 5, Поличката 3, Поп Андрей 1, 6, 4, 2, Райко Даскалов 6, 1, 2, 7, 11, 18, 9, 14, 5, 16, 1, 3, 10, 8, Рила 6, 4, 10, 2, 8, Спас Илиев 9, 5, 2а, 4, 1, Странджа 4, 1, 10, 2, 6, Тунджа 7, 6, 8, 11, 5, 10, 3, Христо Ботев 3, 4, 16, 2, 17, 13, 15, 14, 7, 18, 1, 9, 6, Шипка 16, 4, 7, 24, 18, 3, Юри Гагарин 35, Яворов 13, 5, 4, 2, 6, Тп-1 Уо, 15, 10, 17, 12, 9, 1, 3, 7, 58, 3
На 11.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Бойчиновци: Бенковска 4, 1, 3, 5, 2, 6, 7, Васил Друмев 17, 21, 11, 9, 15, 20, 7, 16, 19, 14, 6, 13, 4, 12, 18, 10, 8, Георги Дамянов 18, 26, 11, 6, 21, 17, 24, 10, 7, 8, 23, Георги Димитров 134, 52а, Георги Трайков 1, 7, 2, 8, 4, 10, 6, Замфир Попов 2, 8, 4, 1, 6, Зора 1 7, Иван Андреев 2, 5, 8, 4, 1, Иван Вазов 8, 12, 14, 5, 10, 18, извън регулацията 1 Имот №104014, Квартал Огоста 9, 1, 3, 13, 12, 3а, 7, 5, 1, 15, 14, 2а, 1 3, 8, 6, 12, 11, 7а, 5, 3 3, 10, 1 1, 2б, 7б, 10б, 8, 10а, 3б, 15а, 10, 7, 6, 15, местност Харитов Чифлик Фургон, Пилицтница 1, Шипка 16, 4, 7, 24, 18, 3, Юри Гагарин 35
На 11.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Кобиляк: Васил Коларов 2, 4 А, 5, 6, 1, 3, 11, 4, 7, Васил Левски 1, 2, 6, 3, 11, 10, 4, 8, 5, Витоша 4, 1, 2, 8, 6, 10, 3, 9, 11, Гео Милев 16, 10, 11, 19, 7, 2, 13, 17, 9, 5, 3, 12, 8, 4, 1, Георги Димитров 1, 4, 26, 17, 12, 5, 28, 15, 21, 20, 24, 23, 7, 8, 9, 11, 3, 13, 22, 16, 10, 14, 19, 18, 2, Опълченска 8, Пирин 16, 20, Стопански Двор, Христо Ботев 23, 34, 29, 36, 30, 17, 27, 15, 24, 11, 22, 19, 20, 21, 25, 14, Христо Смирненски 3, 1, 15, 2, 7, 4, 13, 6
Община Вълчедръм
За периода 07-10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Златия, Общ. Вълчедръм: Александър Стамболийски 4, 10, 2, Васил Левски 11, 2, 15, 5, 20, 10, 8, 23, 22, 3, 14, 17, 24, 21, 12, 7, Владимир Поп Томов 4, 1, 6, Георги Дамянов 8, 1, 3, Георги Димитров 57, 53, 56, 59, 40, 26, 23, 37, 25, 32. , 30, 49, 39, 38, 33, 54, 28, 51, 41, 47, Гогол 2, 9, 10, Здравец 3, Зоя Космодамянская 2, 4, 9, Иван Вазов 1, 9, Кубрат 2, 3, Люляк 1, 3, Мирон Тодоров 2, 1, Мичурин 9, 2, 10, 11, Млада Гвардия 2, Никола Кръстев 7, 4, 3, 5, 9, Пушкин 10, 11, 13, 5, 4, 9, Стефан Караджа 2, 7, 1, Титов 1, 7
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Вълчедръм: 048001 М. Болашика, 56002
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Долни Цибър: Ix Кв. 10, Втора 6, 13, 9, 1, 38, 11, 12, 42, 8, 26, 40, 28, 24, 15, 16, 6, 34, 21, 36, 3, Двадесет и Втора 2, 1, 3, Двадесет и Пета 4, 5, 3, 2, 7, 1, 6, Двадесет и Първа 8, 4, 2, 8, Двадесет и Трета 3, 1, Двадесет и Четвърта 20, 7, 10, 2, 6, 14, 16, 18, 1, 4, 9, 5, 2, Двадесет и Шеста 7, 15, 5, 4, 2, 10, 11, 8, 6, 1, 10а, 3, Двадесета 4, 3, 9, 18, 6, 12, 1, 14, 16, 43, 2, 11, Дванадесета 20, 12, 18, 37, 13, 27, 25, 17, 39, 41, 21, 7, 8, 5, 26, 29, 22, 6, 4, 23, 16, 28, 19, 10, 30, 35, 14, 11, 9, 33, 38, 15, 2, Девета 1, 3, Деветнадесета 1, 3, Десета 4, 12, 3, 10, 2, 6, 8, Единадесета 2, 4, 8, 1, 11, 10, 5, 9, 13, 3, 6, 7, 15, извън регулацията 15, 1, Осемнадесета 1, 34, 26, 8, 12, 15, 3, 14, 40, 4, 5, 11, 42, 30, 9е, 16, 1, 18, 95, 36, 22, 7, 28, 2, Осма 28, 11, 7, 14, 3, 16, 12, 2, 22, 5, 1, 6, 9, 10, Пета 6, Петнадесета 28, 20, 16, 63, 32, 79, 77, 70, 34, 44, 13, 24, 43, 29, 15, 92, 47, 54, 30, 4, 35, 81, 41, 83, 9, 42, 76, 72, 12, 60, 8, 2, 68, 26, 6, 21, 19, 74, 69, 58, 88, 27, 52, 90, 56, 66, 22, 89, 84, 14, 36, 23, 46, 64, 51, 55, 61, 37, 59, 1, 39, 18, 48, 50, 65, 31, 10, 53, 73, 49, 38, 71, Първа 5, 7, 6, 44, 40, 31, 12, 69, 36, 5, 33, 22, 42, 61, 65, 56, 55, 3, 67, 52, 60, 57, 8, 9, 28, 47, 2, 45, 19, 34, 37, 38, 64, 18, 10, 54, 16, 23, 49, 11, 35, 15, 13, 68, 4, 46, 51, 17, 14, 30, 70, 50, 25, 21, 27, 41, 24, Седемнадесета 1, 5, Седма 3, 1, 5, 2, 6, 4, Трета 2, 4, Тринадесета 6, 4, 14, 1, 8, 6, 2, 10, 12, Четвърта 9, 3, 12, 8, 24, 21, 26, 14, 15, 10, 19, 11, 22, 16, 17, Четиринадесета 2, Шеста 7, 15, 2, 3, 9, 1, 6, 11, 5, 13, 1, 15, 9, Шестнадесета 2, 3, 7, 4, 12, 18, 10, 6, 5, 14, 1, 1
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Ботево, Общ. Вълчедръм: Втора 1, 9, 14, 7, 11, 18, 12, 13, 16, 24, 22, 20, Осма 5, 7, Пета 6, 1, 2, 14, 4, 10, 12, 3, Първа 20, 4, 22, 38, 18, 26, 17, 5, 30, 11, 10, 34, 9, 24, 13, 7, 28, 14, 15, 12, 6, 32, 16, 8, 40, 42, 44, Седма 2, 9, 8, 4, 7, 3, 13, Трета 5, 4, 3, 1, 2, 8, 7
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Горни Цибър: Втора 27, 6, 13, 83, 25, 11, 4, 62, 101, 46, Двадесет 8, Двадесет и Две 11, Двадесет и Едно 1, 2, 3, Двадесет и Осем 1, 2, 6, 4, 7, 5, Двадесет и Седем 9, 3, 2, 6, 5, 1, 16, 4, Двадесет и Шест 2, 17, 13, 15, 1, Дванадесет 5, Деветнадесет 2, 3, 1, 5, 4, Десета 1, 4, Единадесет 3, 4, 2, 6, 8, 5, 7, Осма 2, Пета 8, 5, 2, 6, 7, Петнадесет 4, 1, 18, 27, 2, 10, 28, 8, 19, 17, 30, 14, 5, 40, 32, 30, 10, 34, Първа 9, 29, 26, 41, 36, 18, 8, 27, 28, 46, 10, 33, 12, 37, 4, 42, 44, 19, 5, 11, 43, 45, 34, 20, 115, 72, 98, 77, 122, 108, 124, 64, 74, 50, 119, 67, 83, 88, 107, 68, 65, 11, 114, 116, 106, 100, 63, 78, 102, 110, 111, 94, 118, 55, 101, 96, 57, 61, 109, 86, 112, 99, 121, 82, 69, 92, 90, 103, 97, 70, Трета 4, 3, Тридесет и Две 2, 1, 3, Тридесет и Трета 10, 12, 6, 16, 8, 7, Четвърта 3, Четиринадесет 3, 2, Шеста 1, 2, 3, 10, 12, 4, 7
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Игнатово: 000010, 9-ти Септември 2, Александър Карастоянов 4, 1, Вапцаров 3, 2, 6, 1, 4, 5, Васил Левски 17, 18, 30, 16, 28, 10, 11, 2, 22, 3, 4, 6, 1, 15, 14, 7, 9, Веселец 10, 3, 8, 1, 6, Витоша 1, 3, 2, Вола 4, 2, Гагарин 3, 10, 4, 2, 6, 1, Георги Димитров 8, 10, 25, 18, 14, 22, 29, 27, 6, 23, 2, 5, 13, 20, 15, 1, 9, 4, 12, 3а, 50, 1, Димитър Благоев 10, 8, 7, 9, 13, 14, 3, 6, 4, 5, 12, 2, 16, Иван Вазов 1, 2, 5, 6, 3, Ленин 2, 6, 4, Любен Каравелов 14, 11, 2, 1, 19, 13, 23, 3, 21, 10, 15, 8, 20, 6, 4, 22, Люлин 5, 2, 7, Неофит Бозвели 3, 4, 7, 6, Никола Кръстев 6, 3, 5, 2, Пирин 4, 2, 8, 6, Попович 1, 2, Рила 4, Смирненски 2, 4, Стара Планина 1, Стефан Караджа 2, 1, 4, Страхил Войвода 1, 6, 2, Тодор Павлов 7, 1, Христо Ботев 8, 10, 4, 22, 15, 26, 5, 16, 7, 23, 12, 14, 17, 11, 3, 19, 9, 21, 1, 6, 2, Чапаев 6, 2, 1, 4
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Мокреш, Общ. Вълчедръм: Първа 130
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ - Разград, Общ. Вълчедръм: извън регулацията 1
На 09.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Горни Цибър: Втора 27, 6, 13, 83, 25, 11, 4, 62, 101, 46, Двадесет 8, Двадесет и Две 11, Двадесет и Едно 1, 2, 3, Двадесет и Осем 1, 2, 6, 4, 7, 5, Двадесет и Седем 9, 3, 2, 6, 5, 1, 16, 4, Двадесет и Шест 2, 17, 13, 15, 1, Дванадесет 5, Деветнадесет 2, 3, 1, 5, 4, Десета 1, 4, До Село, Единадесет 3, 4, 2, 6, 8, 5, 7, Осма 2, Пета 8, 5, 2, 6, 7, Петнадесет 4, 1, 18, 27, 2, 10, 28, 8, 19, 17, 30, 14, 5, 40, 32, 30, 10, 34, Първа 9, 29, 26, 41, 36, 18, 8, 27, 28, 46, 10, 33, 12, 37, 4, 42, 44, 19, 5, 11, 43, 45, 34, 20, 115, 72, 98, 77, 122, 108, 124, 64, 74, 50, 119, 67, 83, 88, 107, 68, 65, 11, 114, 116, 106, 100, 63, 78, 102, 110, 111, 94, 118, 55, 101, 96, 57, 61, 109, 86, 112, 99, 121, 82, 69, 92, 90, 103, 97, 70, Трета 4, 3, Тридесет и Две 2, 1, 3, Тридесет и Трета 10, 12, 6, 16, 8, 7, Четвърта 3, Четиринадесет 3, 2, Шеста 1, 2, 3, 10, 12, 4, 7
Община Вършец
На 08.10.2019 г. /08:30 - 10:00 ч./ - Вършец: 12961. 33. 33, 420. 127. 28, Александър Занов 15, 7, 3, 5, 1, 9, Ангел Иванчев 5, Антим I-ви(Ив. Пенчева) 4, 3, 2, 5, 1, Борова Гора 3, 1, 7, 5, Ботуня(9-ти Септември) 11, 7, 15, 13, 9, 5, 3, 2, 1, 22, 13, Бреза(Безименна) 1, България(В. Коларов) 8, 12, 10, 14, 2, Васил Априлов 18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3, Васил Левски 2, 17, 33, 31, 23, 22, 24, 39, 37, 11, 27, 21, 29, 30, 28, 19, 15, 35, 41, 26, 25, 20, 32, 18, 13, 16, 59, 40, 47, 63, 65, 45, 49, 42, 43, 44, 55, 61, 34, 53, 38, 57, 39, Втора 5, 1, Георги Бенковски(11 Септ) 16, 3, 12, 18, 14, 20, 10, 4, 2, 6, 8, Д-Р Дамян Иванов 3, Дончо Станчев 41, 37, 38, 30, 45, 44, 39, 32, 35, 34, 36, 42, 47, 43, 40, Иван Вазов Изток, Кв. Изток извън регулация Фургон, Къщ, къща , къща , 20, местност Милкина Ливада Сгр, Никола Й. Вапцаров 11, 14, 12, 13, 4, 7, 3, 9, 6, 8, 5, 1, 10, 2, Патриарх Ефтимий(А. Иван) 13, 11, 9, Пета 11, 16, 5, 13, 29, 27 Кв. Изток, Първа 6, 2, 11, 8, Раковска 31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13, 32, Република(Г. Димитров) 90, 82, 10, 85, 88 1, 88, 86 1, 96, 81, 83, 76, 94, 84, 86, 60, 62, 79, 77, 14, 79 Балкан, 81, Седма, Стефан Караджа(Ан. Златков) 1, 2, 5, 3, Стефан Стамболов(Г. Моцов) 4, 17, 2, 3, 11, 1, 14, 8, 7, 6, 13, 9, 16, 15, 12, 5, 10, 19а, 23, 18, 25, 21, 20, 19, 16, Страхил Воевода 1, 4, 3, 2, 7, Трета 1а, 3 Кв. Изток Табло 22 Ел. 2, Трети Март(Братя Леон) 5, 3, 2, 4, Хан Омуртаг(Д. Щерев) 6, 4, 8, 3, 6, 10, 1 6, 12, 2, Хисаря 6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29, Христо Ботев 2, 1, Цар Калоян(Г. Яничков) 15, Цар Симеон(Околовръстна) 41, 37, Червени Камък 11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14, Четвърта 6, 2, 6, 21, 35, 7, 29 Кв. Изток Табло 19 Ел. 3, 31, 6, 6 Кв. Изток Табло 22 Ел. 4, 19 Кв. Изток Табло 20 Ел. 6, 24а, 24, Шеста 5, 2, Шести Септември(Заводска) 2, Шипка 3, 2, 12, 11, 10, 9, 6, 1, 8, 4, 5, 6, Кв. Изток Табло 21 Ел. 4, Кв. Изток Табло 24 Ел. 6, Кв. Изток Табло 26 Ел. 5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 9, Кв. Изток Табло 21 Ел. 5, Кв. Изток Табло 20 Ел. 2, Кв. Изток Табло 16 Ел. 5, Кв. Изток Табло 19 Ел. 5, Кв. Изток Табло 25 Ел. 8, Кв. Изток Табло 17 Ел . 4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 8, Кв. Изток Табло 25 Ел. 3, Кв. Изток Табло 23 Ел. 3, Кв. Изток Табло 24 Ел. 9, Кв. Изток Табло 20 Ел. 4, Кв. Изток Табло 18 Ел. 2, Кв. Изток Табло 21 Ел. 2, Кв. Изток Табло 25 Ел. 4, Кв. Изток Табло 19 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 7, Кв. Изток Табло 24 Ел. 8, Кв. Изток Табло 18 Ел. 5, Кв. Изток Табло 24 Ел. 5, Кв. Изток Табло 22 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 2, Кв. Изток Табло 15 Ел. 6, Кв. Изток Табло 25 Ел. 9, Кв. Изток Табло16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел. 1, Кв. Изток Табло 24 Ел. 7, Кв. Изток Табло 20 Ел. 3, Кв. Изток Табло 22 Ел. 5, Кв. Изток Табло 18 Ел. 7, Кв. Изток Табло 26 Ел. 6, Кв. Изток Табло 20 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 1, Кв. Изток Табло 19 Ел. 7, Кв. Изток Табло 16 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 8, Кв. Изток Табло 22 Ел. 1, Кв. Изток Табло 19 Ел. 2, Кв. Изток Табло 18 Ел. 3, Кв. Изток Табло 15 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 8, Кв. Изток Табло 15 Ел. 3, Кв. Изток Табло 22 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 8, Кв. Изток Табло 17 Ел. 1, Кв. Изток Табло 23 Ел. 1, Кв. Изток Табло 22 Ел. 6, Кв. Изток Табло 19 Ел. 9, Кв. Изток Табло 21 Ел. 1, Кв. Изток Табло 20 Ел. 5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 4, Кв. Изток Табло 22 Ел. 7, Кв. Изток Табло 25 Ел. 7, Кв. Изток Табло 26 Ел. 2, Кв. Изток Табло 26 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 6
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Вършец: 12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6 местност Гламео, 12961. 24. 934, 12961. 424. 368, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, 420. 127. 28, Алеко Константинов 15, 12, 14, 11, 13, 10, Александър Занов 15, 7, 3, 5, 1, 9, Ангел Иванчев 5, Антим I-ви(Ив. Пенчева) 4, 3, 2, 5, 1, Банкя 5, 3, 7, 1, 4, 14, 6, 16, 11, 12, 2, 13, 10, 8, 9, Ботуня(9-ти Септември) 22, 13, 50, 44, Бреза(Безименна) 1, България(В. Коларов) 43, 3, 34, 31, 30, 36, 33, 38, 35, 32, 33 4, 38, Васил Априлов 18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3, Васил Левски 39, 17, 33, 31, 23, 22, 24, 39, 37, 11, 27, 21, 29, 30, 28, 19, 15, 35, 41, 26, 25, 20, 32, 18, 13, Втора 5, 1, Гламео, Д-Р Дамян Иванов 12, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С) 3 16, 11 12, 13 11, 11 11, 15 10, 5 15, 11, 17 9, 9 14, 2, 9 13, 10, 7 14, Д-Р Константин Пенев(З. К) 5 15, Иван Вазов Изток, Изток, Кв. 1 12961. 422. 111, Кв. Изток извън регулация Фургон, Къщ, къща , къща , 20, Стопанска Сгрда, Климент Охридски(И. Манк. ) 12, местност Милкина Ливада Сгр, местност Пречиствателна Станция Кс, Никола Й. Вапцаров 11, 14, 12, 13, Патриарх Ефтимий(А. Иван) 13, 11, 9, Пета 11, 16, 5, 13, 29, 27 Кв. Изток, Първа 6, 2, 11, 8, Раковска 31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13, Република(Г. Димитров) 2, 52, 60, 62, 2, 16, 1, Сан Стефано 13, Седма, Стефан Стамболов(Г. Моцов) 19а, 23, 18, 25, 21, 20, 19, 16, Страхил Воевода 1, 4, 3, 2, 7, Тодорини Кукли 8, 1 5, 1, 14, 2, 6, 19, 4, 7, 13, 16, 20, 10, 22, 18, 17, 3, 11, 15, 9, 12, 2, 5, 26, 24, Трета 1а, 3 Кв. Изток Табло 22 Ел. 2, Трети Март(Братя Леон) 5, 3, 2, 4, Хисаря 6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29, Христо Ботев 2, 1, Цар Калоян(Г. Яничков) 15, Червени Камък 11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14, Четвърта 2, 6, 21, 35, 7, 29 Кв. Изток Табло 19 Ел. 3, 31, 6, 6 Кв. Изток Табло 22 Ел. 4, 19 Кв. Изток Табло 20 Ел. 6, 24а, 24, Шеста 5, 2, Янко Сакъзов(Строителна) 8, Кв. Изток Табло 21 Ел. 4, Кв. Изток Табло 24 Ел. 6, Кв. Изток Табло 26 Ел. 5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 9, Кв. Изток Табло 21 Ел. 5, Кв. Изток Табло 20 Ел. 2, Кв. Изток Табло 16 Ел. 5, Кв. Изток Табло 19 Ел. 5, Кв. Изток Табло 25 Ел. 8, Кв. Изток Табло 17 Ел . 4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 8, Кв. Изток Табло 25 Ел. 3, Кв. Изток Табло 23 Ел. 3, Кв. Изток Табло 24 Ел. 9, Кв. Изток Табло 20 Ел. 4, Кв. Изток Табло 18 Ел. 2, Кв. Изток Табло 21 Ел. 2, Кв. Изток Табло 25 Ел. 4, Кв. Изток Табло 19 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 7, Кв. Изток Табло 24 Ел. 8, Кв. Изток Табло 18 Ел. 5, Кв. Изток Табло 24 Ел. 5, Кв. Изток Табло 22 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 2, Кв. Изток Табло 15 Ел. 6, Кв. Изток Табло 25 Ел. 9, Кв. Изток Табло16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел. 1, Кв. Изток Табло 24 Ел. 7, Кв. Изток Табло 20 Ел. 3, Кв. Изток Табло 22 Ел. 5, Кв. Изток Табло 18 Ел. 7, Кв. Изток Табло 26 Ел. 6, Кв. Изток Табло 20 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 1, Кв. Изток Табло 19 Ел. 7, Кв. Изток Табло 16 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 8, Кв. Изток Табло 22 Ел. 1, Кв. Изток Табло 19 Ел. 2, Кв. Изток Табло 18 Ел. 3, Кв. Изток Табло 15 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 8, Кв. Изток Табло 15 Ел. 3, Кв. Изток Табло 22 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 8, Кв. Изток Табло 17 Ел. 1, Кв. Изток Табло 23 Ел. 1, Кв. Изток Табло 22 Ел. 6, Кв. Изток Табло 19 Ел. 9, Кв. Изток Табло 21 Ел. 1, Кв. Изток Табло 20 Ел. 5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 4, Кв. Изток Табло 22 Ел. 7, Кв. Изток Табло 25 Ел. 7, Кв. Изток Табло 26 Ел. 2, Кв. Изток Табло 26 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 6
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горно Озирово: Бенковски(7) 4, 7, 6, 8, Бор(23) 3, 4, 5, Братя Миладинови(14) 18, 14, 6, 2, 4, Вардар(36) 3, 5а, 7, 1, Васил Левски(1) 17, 6, 44, 1, 12, 39, 19, 8, 30, 25, 18, 4, 38, 43, 31, 49, 5, 11, 51, 35, 40, 16, 36, 21, 10, 14, 28, 32, 34, 29, 47, 20, 33, 2, 22, 27, 15, 50, 46, 56, 64, 59, 99, 115, 70, 62, 111, 88, 87, 105, 97, 113, 89, 107, 119, 101, 83, 75, 103, 52, 109, 84, 80, 82, 92, 66, 117, 95, 50, 71, 48, 76, 60, 93, 81, 67, 73, 90, 61, 54, 128, 85, 91, 58, 57, 65, 68, 78, 55, 72, 69, Васил Петлешков(17) 2, 3, 13, 6, 17, 7, 1, 5, Веслец(38) 4, 2, 6, 8, Вихрен(37) 1, 2, Елин Пелин(43) 14, 7, 1, 13, 12, 2, 4, 3, 15, 6, Зорница(42) 2, 19, 1, Иванчо Комитата(28) 3, 1, 7, 8, 4, 5, 6, 2, 10, Камен Дол(9) 4, 5, 2, 14, 6, 13, 19, 7, 11, 9, 10, 29, Кирил и Методий(20) 6, 4, 7, 3, Кокиче(4) 4, 2, 1, 6, 8, Ком(35) 5, 11, 4, 12, 3, 5, 35, 7, 6, 8, 1, Котля(11) 2, 10, 3, 4, 1, 2, 9, 8, Кубрат(25) 2, 1, 3, 7, Леденика(10) 5, 3, 5, 2, 1, 9, 8, 1, Любен Каравелов(16) 12, 7, 13, 17, 8, 6, 5, 18, 3, 2, 14, 9, 1, Малина(6) 6, 1, 5, 8, 3, 10, 22, 9, 16, 6, 18, 11, 20, 10, 24, Минзухар(2) 3, Младост(40) 1, 5, 2, 9, 7, 4, 1, Момина Сълза(21) 7, 5, 1, 9, 2, 11, 3, Мусала(31) 5, 9, 3, 8, 2, 7, 6, 17, 14, 1, Н. Й. Вапцаров(29) 21, 1, 10, 13, 17, 3, 19, 15, 8, 29, Петър Берон(15) 2, 5, 3, Плиска(13) 20, 5, 6, 16, 18, 3, 4, 14, 2, 8, Райна Кнагиня(26) 5, 3, 1, 2, 9, 11, 8, 19, Ружа(33) 4, 2, 1, 23, Синчец(3) 1, 12, 9, 2, 7, 4, 3, Стара Планина(34) 2, 4, Стефан Караджа(41) 3, 1, 3, 7, 2, 8, 5, 9, 6, Стрешер(8) 6, 1, 3, 2, 4, 8, Теменужка(5) 8, 3, 4, 1, Тинтява(39) 8, 4, 2, 10, 6, УПИ III Кв. 32, Хаджи Димитър(32) 9, 32, 6, 3, 7, 2, 5, 4, 1, Хан Аспарух(12) 4, 24, 8, 20а, 11, 15, 7, 21, 5, 3, 10, 14, 13, 25, 22, 26, 6, 23, Хан Крум(22) 2, 4, 6, Христо Ботев(27) 5, 7, 3, 1, 4, Цар Борис I(19) 3, 6, 7, 8, 4, 5, 9, 2, 1, Цар Калоян(18) 1, 5, 2, 4, 8, Явор(24) 15, 11, 18, 17, 20, 9, 8, 1, 3, 10, 2
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Горна Бела Речка: Втора 39, 17, 41, 55, 29, 3, 43, 9, 75, 51, 77, 35, 79, 23, 21, 25, 65, 69, 27, 59, 13, 15, 45, 31, 49, 33, 1, 7, 19, 37, 61, 11, 5, 53, 63, 47, Дванадесет 2, 1, Девета 8, 3, 4, 2, 5, 1, 1 А, Десета 4 А, 4, 2, Осма 1, Пета 8, 3, 1, 5, 6, 2, 4, Петнадесет 15, 1, Първа 56, 74, 32, 72, 82, 52, 17, 2, 20, 6, 40, 61, 9, 84, 59, 30, 22, 80, 43, 10, 46, 42, 55 А, 18, 41, 70, 58, 51, 48, 54, 55, 64, 36, 8, 76, 76 А, 68, 3, 34, 66, 44, 78, Седма 7, 11, 5, 3, Трета 6, 3, 9, 16, 7, 14, Тринадесет 7, 1, Четвърта 6, 8, 14, 18, 1, 2, 16, 6 А, 6 Б, Четиринадесет 10, Шеста 12, 4, 8, 10, 6, Шестнадесет 2
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долна Бела Речка: 325051, Втора 4 А, 2, 10, 14, 4, 7, 12, 6, 8, 1, Дванадесета 3, 1, 8, 9 А, 4, 7, 2, Девета 8, 1 А, 3, 6 А, 12, 11, 1, 7, 17, 5, 4, 21, 9, 6, Деветнадесета 1, 2, Десета 2, 2 А, Единадесета 1, 2, Осемнадесета 3, 1, Осма 10, 3, 8 къща , 12 А, 1, 4, 7, 9, 5, 6, 2, 12, Пета 16, 20, 10, 28 А, 8, 30, 22, 6, 18, 32 Б, 28, 4, 24, 32 А, 32, 2, 14, Петнадесета 4 А, 10, 19, 6, 21, 3, 7, 4, 9, 2, 5 А, Първа 43 А, 49, 27, 59, 10, 45, 41, 13, 2, 11, 61, 56, 43, 48, 38, 46, 32, 55, 8, 15, 9, 6, 14, 4 А, 20, 16, 17, 14 А, 56 А, 25, 18, 30 А, 13 А, 53, 40 А, 39, 33, 24, 29, 20а, 12, 19, 15 А, 1, 29 А, 47, 40, 44 А, 4, 7, 35, 37, 23, 51, 4 Б, 30, 34, 28, Седемнадесета 7, 9, 11, 1 А, 3, 4 А, 2, 1, Трета 18, 7, 20, 5, 16, Тринадесета 4, 1, 8, 6, 13, 10, 9, 11 А, 11, Четвърта 4, 2, 3, Четиринадесета 3, 5, 4, 1, Шеснадесета 11, 7, 4, 5, 3, 9, 2, 1, Шеста 8, 3, 14, 10, 11, 18, 20, 16, 12, 6, 12 А, 24, 22
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Долно Озирово: I-161, Кв. 47, Втора 7, 2, 1, 3, 6, 5, Двадесет и Втора 6, 1, 18, 3, 5, 8, 22, 10, 16, 12, 20, 7, Двадесет и Осма 2 А, 2, 3, 1, Двадесет и Пета 2, Двадесет и Първа 3, 1, 5, Двадесет и Седма 2, 1, 12, 6, 8, 4, Двадесет и Трета 2, 5, 4, 1, Двадесет и Четвърта 24, 11 А, 7, 10, 6, 11, 13, 22, 4, 12, 20, 3, 1, 8, 18, 2, 5, 9, 14, 16, Двадесет и Шеста 4, 3, 2, 1, 5, Двадесета 6, 12, 10, 2, 3, 1, 8, 14, Дванадесета 1, 2, Девета 10 А, 8, 3, 2, 10, 7, Деветнадесета 11, 5, 1, 13, 4, 2, 17, 3, 7, Десета 5, 1, 6, 8, 3, 2, 4, 10, 14, 12, Единадесета 4, 5, 1, 3, 2, Осемнадесета 9, 4, 2, 6, Осма 4, 3, 18, 7, 16, 9, 6, 15, 11, 17, 14, 28, 2, 5, 8, 20, 10, 1, 26, Пета 3, 3 А, 7, 2, 5, Петнадесета 2, 5, Първа 77, 74, 51, 73, 106 А, 69, 80, 67 А, 60, 65, 85, 68, 104, 102, 52, 82, 106, 78, 54, 41, 45, 83, 49, 72, 96, 43, 88, 91, 7, 94, 76, 48, 58, 89, 33, 87, 92, 53, 75, 63, 47, 39, 46, 50, 90, 67, 81, 98, 24, 21, 9, 4, 11, 34, 26, 6, 29, 44, 8, 36, 5, 35, 20, 10, 13, 16, 14, 23, 7, 28, 38, 37, 25, 31, 1 А, 42, 1, 18, 15, 30, 3, 2, 22, 32, Седемнадесета 2, 5, 7, 15, 1, 13, 10, 6, 8, 3, 12, 4, 9, Седма 5, 2, 9, 3, 11, 12, 6, 13, 7, Трета 2, 3, 6, 9, 13, 4, 5, Тринадесета 6, Четвърта 9, 13, 1, 4, 5, 7, 6, 3, 11, Четиринадесета 6, 8, 1, 4, 3, Шеста 4, 12, 2, 3, 1, 11, 8, 5, 6, 7, 10, Шестнадесета 23, 14, 12, 25, 18, 21, 16, 19, 15, 11, 18, 3, 10, 9, 8, 17, 5, 7, 2, 6, 4
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Спанчевци: Арто 1, 8, 2, 11-1, 3, 4, 7, 5, 6, Билото 33, 32, 2, 10, 1, 29, 31, 28, 19, 22, 14, 25, 11, 30, 13, 34, 8, 16, 15, 7, 5, 4, 24, 3, 23, 36, 6, 20, 35, 9, 12, Втора 24, 36, 10, 7, 15, 22, 8, 13, 1, До № 24/ УПИ VI-483, Кв 25, 6, 4, 26, 20, 16, 9, 5, 28, 11, 12, 1, Георги Димитров 26, 55, 3, 45, 18, 34, 10, 21, 1, 25, 30, 43, 39, 37, 49, 7, 50, 2, 36, 4, 41, 44, 33, 15, 9, 11, 28, 17, 47, 51, 6, 32, 24, 27, 48, 5, 35, 8, 14, 23, 42, 16, 22, 29, 38, 40, 7, 5, 6, 20, Дванадесет 3, 12, 6, 10, 2, 14, 16, 8, 5, Десета 10, 16, 5, 7, 11, 12, 8, 14, 2, 18, 13, 6, 3, 1, 1, Дошин Вир 2, 3, 1, 4, 5, Единадесет 12, 6, 8, 18, 14, 3, 10, 2, 4, извън регулация Ботилиране на Мин. Вода, Илинден 9, 5, 14, 7, 3, 2, 10, 6, 1, 8, 4, местност Минкови Бани - Топилата Бунгала, местност Селището, Пар. 5-155, Кв. 4, Пета 14, 4, 8, 3, 2, 1, 7, 6, 5, А, 13, 11, 36, 10, 16, 38, 24, 17, 21, 4, 30, 23, 19, 40, 26, 22, 34, 42, 15, 32, Петнадесета 6, 4, 5, 1, 3, 7, 2, Седемнадесета 2, 1, Седма 16, 15, 7, 11, 5, 3, 12, 20, 9, 14, 18, 6, 4, 1, 26, 2, 19, 24, 8, 10, Селището 2, 7, 33, 20, 3, 31, Овчарник, 4, 35, 44, 29, 19, 10, 1, 6, 22, 5, 25, 8, 13, 23, 18, 14, 27, 37, 17, 24, 12, 21, 7, Трета 9, 12, 5, 2, 6, 14, 4, 3, 8, 10, Тринадесет 5, 12, 1, 14, 2, 10, 8, 4, 3, Четвърта 3, 10, 5, 2, 20, 7, 4, 6, 16, 22, Четиринадесет 6, 10, 8, 2, 4, Шеста 5, 2, 7, 11, 16, 17, 3, 1, 6, 14, 12, 15, 9, 13, 4, 18, Шестнадесета 1, 3, 2, 4, 5, Яне Сандански 7, 8, 12, 4, 2, 6, 1, 10, 5
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Стояново, Общ. Вършец: Втора 1, 3, 4, 2, Девета 11, 1, 7, 4, 17, 6, 5, 3, 9, 10, Десета 6, 10, 4, 3, Осма 3, 1, 5, 2, 10, Пета 2, Първа 30, 9, 22, 20, 15, 34, 46, 60, 42, 38, 11, 19, 27, 14, 6, 1, 24, 17, 23, 36, 12, 26, 16, 3, 25, 32, 8, 21, 7, 29, 5, Седма 3, 5, Трета 1, 11, 3, 4, 6, 2, Четвърта 4, 6, 7, 9, 15, 5, 2, 3, Шеста 6, 3, 1, 4, 2, 2 А
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Лютаджик: 019076, 23-ти Септември 22, 16, 26, 6, 1, 29, 3, 7, 4, 5, 30, 14, 9, 28, 13, 12, 25, 20, 8, 2, Ален Мак 3, 1, 7, 5, 2, Безименна 23, Васил Левски 2, 5, 3, 4, 7, 1, 6, 8, Ген. Иван Кинов 2, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Димитров 20, 6, 11, 17, 23, 25, 30, 3, 33, 12, 5, 1, 2, 35, 28, 9, 13, 15, 26, 19, 22, 21, 10, 8, 14, 24, 29, 7, 31, 27, Драва 9, 7, 11, 13, Дружба 4, 1, 3, 6, 2, 5, Дунав 1, 3, 5, Кокиче 3, 4, 1, 2, 6, 8, Крайбрежна 1, 5, 3, 2, 6, 4, 8, Кресна 1, Люляк 1, 2, 4, 6, 3, Мир 2, 16, 14, 11, 9, 4, 5, 20, 12, 13, 3, 1, 10, 18, 8, Христо Ботев 10, 3, 5, 6, 2, 1, 8, 4, Черна Река 20, 5, 6, 11, 18, 10, 3, 1, 9, 2
На 08.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Вършец: 12961, 24, 12961. 15. 858, 12961. 24. 4, 12961. 24. 6 местност Гламео, 12961. 24. 934, 12961. 33. 33, 12961. 424. 368, 12961. 51. 7, 12961. 54. 52, 12961. 57. 9, 420. 127. 28, Алеко Константинов 15, 12, 14, 11, 13, 10, Александър Занов 15, 7, 3, 5, 1, 9, Ангел Иванчев 5, Антим I-ви(Ив. Пенчева) 4, 3, 2, 5, 1, Банкя 5, 3, 7, 1, 4, 14, 6, 16, 11, 12, 2, 13, 10, 8, 9, Борова Гора 3, 1, 7, 5, Ботуня(9-ти Септември) 44, 50, Ботуня(9-ти Септември) 11, 7, 15, 13, 9, 5, 3, 2, 1, 22, 13, Бреза(Безименна) 1, България(В. Коларов) 43, 3, 34, 31, 30, 36, 33, 38, 35, 32, 33 4, 38, България(В. Коларов) 8, 12, 10, 14, 2, Васил Априлов 18, 6, 12, 20, 8, 11, 9, 10, 4, 2, 14, 16, 7, 5, 3, Васил Левски 2, 17, 33, 31, 23, 22, 24, 39, 37, 11, 27, 21, 29, 30, 28, 19, 15, 35, 41, 26, 25, 20, 32, 18, 13, 16, 59, 40, 47, 63, 65, 45, 49, 42, 43, 44, 55, 61, 34, 53, 38, 57, 39, Втора 5, 1, Георги Бенковски(11 Септ) 16, 3, 12, 18, 14, 20, 10, 4, 2, 6, 8, Гламео, Д-Р Дамян Иванов 12, Д-Р Дамян Иванов 3, Д-Р Елена Теодосиева(Л. С) 3 16, 11 12, 13 11, 11 11, 15 10, 5 15, 11, 17 9, 9 14, 2, 9 13, 10, 7 14, Д-Р Константин Пенев(З. К) 5 15, Дончо Станчев 41, 37, 38, 30, 45, 44, 39, 32, 35, 34, 36, 42, 47, 43, 40, Иван Вазов Изток, Иван Вазов Изток, Кв. 1 12961. 422. 111, Кв. Изток извън регулация Стопанска Сгрда, Кв. Изток извън регулация Фургон, Къщ, къща , къща , 20, Климент Охридски(И. Манк. ) 12, местност Милкина Ливада Сгр, местност Пречиствателна Станция Кс, Никола Й. Вапцаров 11, 14, 12, 13, 4, 7, 3, 9, 6, 8, 5, 1, 10, 2, Патриарх Ефтимий(А. Иван) 13, 11, 9, Пета 11, 16, 5, 13, 29, 27 Кв. Изток, Първа 6, 2, 11, 8, Раковска 31, 3, 21, 28, 43, 30, 26, 27, 49, 9, 2, 29, 20, 37, 19, 14, 17, 7, 10, 16, 15, 23, 1, 35, 24, 4, 8, 41, 12, 47, 18, 32, 6, 25, 5, 22, 11, 13, 32, Република(Г. Димитров) 2, 52, 2, 16, 1, 2, Република(Г. Димитров) 90, 82, 10, 85, 88 1, 88, 86 1, 96, 81, 83, 76, 94, 84, 86, 60, 62, 79, 77, 14, 79 Балкан, 81, Сан Стефано 13, Седма, Стефан Караджа(Ан. Златков) 1, 2, 5, 3, Стефан Стамболов(Г. Моцов) 4, 17, 2, 3, 11, 1, 14, 8, 7, 6, 13, 9, 16, 15, 12, 5, 10, 19а, 23, 18, 25, 21, 20, 19, 16, Страхил Воевода 1, 4, 3, 2, 7, Тодорини Кукли 8, 1 5, 1, 14, 2, 6, 19, 4, 7, 13, 16, 20, 10, 22, 18, 17, 3, 11, 15, 9, 12, 2, 5, 26, 24, Трета 1а, 3 Кв. Изток Табло 22 Ел. 2, Трети Март(Братя Леон) 5, 3, 2, 4, Хан Омуртаг(Д. Щерев) 6, 4, 8, 3, 6, 10, 1 6, 12, 2, Хисаря 6, 1, 31, 23, 28, 10, 18, 27, 24, 5, 22, 26, 20, 4, 14, 35, 2, 25, 19, 37, 7, 8, 17, 9, 21, 11, 13, 3, 15, 16, 33, 12, 30, 29, Христо Ботев 2, 1, Цар Калоян(Г. Яничков) 15, Цар Симеон(Околовръстна) 41, 37, Червени Камък 11, 5, 13, 1, 2, 16, 9, 4, 10, 17, 8, 21, 12, 6, 7, 18, 19, 15, 3, 14, Четвърта 6, 2, 6, 21, 35, 7, 29 Кв. Изток Табло 19 Ел. 3, 31, 6, 6 Кв. Изток Табло 22 Ел. 4, 19 Кв. Изток Табло 20 Ел. 6, 24а, 24, Шеста 5, 2, Шести Септември(Заводска) 2, Шипка 3, 2, 12, 11, 10, 9, 6, 1, 8, 4, 5, Янко Сакъзов(Строителна) 8, 6, Кв. Изток Табло 21 Ел. 4, Кв. Изток Табло 24 Ел. 6, Кв. Изток Табло 26 Ел. 5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 9, Кв. Изток Табло 21 Ел. 5, Кв. Изток Табло 20 Ел. 2, Кв. Изток Табло 16 Ел. 5, Кв. Изток Табло 19 Ел. 5, Кв. Изток Табло 25 Ел. 8, Кв. Изток Табло 17 Ел . 4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 6, Кв. Изток Табло 18 Ел. 8, Кв. Изток Табло 25 Ел. 3, Кв. Изток Табло 23 Ел. 3, Кв. Изток Табло 24 Ел. 9, Кв. Изток Табло 20 Ел. 4, Кв. Изток Табло 18 Ел. 2, Кв. Изток Табло 21 Ел. 2, Кв. Изток Табло 25 Ел. 4, Кв. Изток Табло 19 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 7, Кв. Изток Табло 24 Ел. 8, Кв. Изток Табло 18 Ел. 5, Кв. Изток Табло 24 Ел. 5, Кв. Изток Табло 22 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 2, Кв. Изток Табло 15 Ел. 6, Кв. Изток Табло 25 Ел. 9, Кв. Изток Табло16 Ел. 3, Кв. Изток Табло 18 Ел. 1, Кв. Изток Табло 24 Ел. 7, Кв. Изток Табло 20 Ел. 3, Кв. Изток Табло 22 Ел. 5, Кв. Изток Табло 18 Ел. 7, Кв. Изток Табло 26 Ел. 6, Кв. Изток Табло 20 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 1, Кв. Изток Табло 19 Ел. 7, Кв. Изток Табло 16 Ел. 1, Кв. Изток Табло 15 Ел. 8, Кв. Изток Табло 22 Ел. 1, Кв. Изток Табло 19 Ел. 2, Кв. Изток Табло 18 Ел. 3, Кв. Изток Табло 15 Ел. 2, Кв. Изток Табло 17 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 8, Кв. Изток Табло 15 Ел. 3, Кв. Изток Табло 22 Ел. 3, Кв. Изток Табло 19 Ел. 4, Кв. Изток Табло 16 Ел. 4, Кв. Изток Табло 21 Ел. 8, Кв. Изток Табло 17 Ел. 1, Кв. Изток Табло 23 Ел. 1, Кв. Изток Табло 22 Ел. 6, Кв. Изток Табло 19 Ел. 9, Кв. Изток Табло 21 Ел. 1, Кв. Изток Табло 20 Ел. 5, Кв. Изток Табло 15 Ел. 4, Кв. Изток Табло 22 Ел. 7, Кв. Изток Табло 25 Е
На 09.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Вършец: Александър Занов 2, 1, Бор(Симо Първанов) 4, 2, 6, 8, 1, Бялата Вода(М. Арсенов) 1, 2, 26, 39, 28, 43, 7, 32, Водопада 10, 1, 2, 4, 3, 8, 6, 5, 7, Детелина(Гр. Виденов) 1, 8, 4, 7, 5, 2, 10, 3, 6, 9, Зано Ангелов 3, 9, 16, 6, 2, 8, 12, 14, 5, 7, 4, 10, Заножене 270, 191, Зелени Дел 2, Малина(Ив. Първанов) 5, 3, 4, 1, 6, 2, 12, Найден Геров 1, Република(Г. Димитров) 189, 266, 260, 177, 183, 264, 173, 191, 268, 262, 270, Роза(Стоян Иванов) 6, 3, 9, 7, 5, 1, 4, Синчец(Наум Начев) 3, 1, 2, 4, Софроний Врачански 7, 1, 8, 2, 5, 6, 3, Стара Река 6, 8, 16, 10, 14
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Горно Озирово: Бенковски(7) 4, 7, 6, 8, Бор(23) 3, 4, Васил Левски(1) 17, 6, 44, 1, 12, 39, 19, 8, 30, 25, 18, 4, 38, 43, 31, 49, 5, 11, 51, 35, 40, 16, 36, 21, 10, 14, 28, 32, 34, 29, 47, 20, 33, 2, 22, 27, 15, Васил Петлешков(17) 2, 3, 13, 6, 17, 7, 1, 5, Камен Дол(9) 4, 5, 2, Кирил и Методий(20) 6, 4, 7, 3, Кокиче(4) 4, 2, 1, 6, 8, Ком(35) 5, Котля(11) 2, Кубрат(25) 2, 1, 3, 7, Леденика(10) 5, Малина(6) 6, 1, 5, 8, 3, 10, Минзухар(2) 3, Младост(40) 1, Момина Сълза(21) 7, 5, 1, 9, 2, 11, 3, Н. Й. Вапцаров(29) 21, 1, 10, 13, 17, 3, 19, 15, 8, 29, Райна Кнагиня(26) 5, 3, 1, 2, Синчец(3) 1, 12, 9, 2, 7, 4, 3, Стефан Караджа(41) 3, Стрешер(8) 6, 1, 3, 2, 4, Теменужка(5) 8, 3, 4, 1, УПИ III Кв. 32, Хан Крум(22) 2, 4, 6, Цар Борис I(19) 3, 6, 7, 8, 4, 5, 9, 2, 1, Цар Калоян(18) 1, 5, 2, 4, 8, Явор(24) 15, 11, 18, 17, 20, 9, 8, 1, 3, 10, 2
Община Георги Дамяново
На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Гаврил Геново: Двадесет 2, Двадесет и Две 2, Двадесет и Девет 4, 2, 1, Двадесет и Осем 21, 29, 14, 23, 9, 27, 11, 5, 6, 4, 3, 17, 19, 12, 1, 2, 8, 7, 18, 10, Двадесет и Седем 2, 6, 8, 4, Двадесет и Шест 2, Първа Тп-2 Уо, Тридесет 4, 6, 1, Тридесет и Две 1, 4, 6, 3, Тридесет и Девет 1, 7, 5, 3, 11, Тридесет и Едно 1, 4, 2, Тридесет и Осем 2, Тридесет и Седем 3, 2, Тридесет и Три 8, 1, 2, 6, 4, Тридесет и Четири 3, 5, 7, 4, 2, 8, 6, Тридесет и Шест 4, 5а, 1, 3, Четиридесет 10, 6, 4, 5, 2, 1, 12, Четиридесет и Едно 1, 6, 3, 5, 2, 8, 4, Четиридесет и Три 4, 8, 10, 6, 2, Четиридесет и Четири 5, 3, 1, 2
На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Гаврил Геново: 200001, Втора 3, 2, 1, Дванадесета 7, 5, 3, 1, Девета 2, 4, 5, 6, 7, 1, 8, 12, 10, 3, Десета 3, 4, Единадесета 3, 6, 2, 1, 4, Осма 1, 3, 2, 6, 4, Пета 4, Петнадесет 4, Първа 11, 5, 19, 3, 1 Шосе Белоградчик, 9, 20, 16, 7, 12, 21, 8, Тп-1 Уо, 6, 4, 23, 2, Седемнадесет 17, 2, 8, 35, 33, 14, 10, 15, 7, 4, 37, 9, 13, Седма 5, 3, Трета 4, 5, 3, 6, 2, 1, Тринадесет 1, 4, 2, 6, 10, Четвърта 15, 8, 17, 13, 7, 6, 11, 12, 14, 3, 9, 19, 2, 4, 5, 1, Четиридесет 15, 11, Четиридесет и Шест 1, Четиринадесет 7, 14, 4, 9, 6, 11, 17, 15, 12, 5а, 5, 2, 8, 18, 1, 3, 10, 13, Шеста 4, 17, 5, 15, 6, 3, 19, 7, 21, Шестнадесет 1, 3
На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Чемиш: Втора 1, 3, 5, 11, 9, 7, Главна 18, 17, Стопански Двор, 1, 12, 14, 20, 10, 3, 16, 22, 32, 11, 19, 6, 30, 4, 13, 2, Дванадесет 4, 6, Девета 6, 20, 1, 16, 14, 3, 5, 10, 2, 4, 18, Десет 7, Тп-1 Уо, 3, 4, 6, 2, 5, Единадесет 2, 11, местност Край Село Пс, Осма 2, 6, 4, Пета 5, 3, 4, 2, 8, 1, Първа 15, 1, 13, 7, 17, 11, 21, 3, 5, 9, 23, 19, Седма 11, 9, 6, 4, 2, 8, 1, Трета 1, 2, 9 А, 11, 3, 5, 4, 7, Тринадесет 1, 2, 5, Четвърта 6, Четиринадесет 5, 3, 2, 13, 9, 1, Шеста 2, 8, 3, 6, 4, 1
Община Лом
За периода 07-11.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Лом: Бахчите 28, 2, 7, 285, 281, 29, 1, Братя Миладинови 33, 17, 66, 38, 27, 40, 46, 41, 21, 64, 62, 45, 23, 81, 42, 11, 13, 60, 77, 19, 48, 50, 35, 56, 34, 15, 39, 54, 37, 43, 44, 52, 36, 58, 29, 68, 25, 31, Искър 46, 52, 48, 50, 43, Пирот 68, Тимок 45, 43, 56, 58, 68, 46, 51, 54, 57, 47, 49, 52, 46, 50, 48, Тунджа 22, 5, 12, 3, 10, 8, 18, 6
На 11.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Лом: Александър Стамболийски 18, 23, 12, 8, 21, 5, 9, 27, 3, 24, 13, 1, 7, 6, 25, 17, 10, 4, 15, 20, 11, 22, 19, 2, Дунавска(Д Благоев) 42, 36, 69, 44 Митница, 44, 44 В Митницата, 67, 71, 34 А, 38, 34, извън регулацията Дунавски Парк, Кнес Иван Кулин 13, Пристанищна(Лом. Комуна) 1, 3, 5, 11, 36, Цар Симеон(В. Коларов) 2, Пл. Начаев №1
На 11.10.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Лом: Веслец(Братя Ибренови) 63, Драгоман(Н. Вапцаров) 2, 3, 1, 1, Кнес Иван Кулин 13, Ком 3, Стадиона 10, Тодор Овчарски(Бр. Зу-Ски) 9, 14, 11, 20, 10, 2, 13, 17, 12, 1, 18, 8, 7, 3, 15, 4, 6, Цар Петър(М. Стефанов) 12, 17, 13, 18, 14, 12, 23, 130, 15, 22, 19, 25, 16, 9, 13, 21, 11, 18, 15, 12а, Цар Симеон(В. Коларов) 87, 83, 114, 128, 81, 110, 112, 93, 89, 85, Цар Шишман 107, 118, 116, 130, 105, 103, Черковна(Г. Карастоянова) 26, 33, 35, Шипка 20, 26, 24, 30, 13, 21, 22, 19, 24, 23, 16, 5, 7, 13, 16, 9, 14, 12, 8, 25, 15, 28, 11, 26, 17, 10, 8, УО Кв. 101
Община Медковец
За периода 07-11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливовик: Александър Стамболийски 36, 32, 18, 30, 1, 28, 16, 22, 3, 19, 2, 20, 24, 4, Бузлуджа 2, 8, 10, 4, Васил Коларов 22, 2, 18, 20, 25, 30, 6, 1, 17, 10, 5, 32, 27, 8, 9, 29, 11, 28, 15, 19, 31, 7, 3, 21, Георги Бенковски 18, 16, 12, 6, 8, Георги Димитров 8, 12, 16, 25, 17, 21, 4, 2, 27, 3, 26, 5, 28, 10, 24, 9, 20, 7, 1, 6, 15, Димитър Благоев 28, 15, 19, 36, 20, 18, 34, 13, 21, 26, 4, 9, Иван Вазов 5, 3, 2, 8, 4, извън регулацията 1, Кирил и Методий 4, 29, 27, Неофит Рилски 2, Павел Хаджийски 18, 16, 25, 5, 22, 10, 4, 2, 6, 1, 8, 14, 20, Софрон Петров 2, Стоян Ангелов 8, Хаджи Димитър 2, 6, Хан Крум 2, Христо Ботев 11а
Община Монтана
На 07.10.2019 г. /07:00 - 18:00 ч./ На 09.10.2019 г. /07:00 - 15:00 ч./ На 11.10.2019 г. /07:00 - 13:00 ч./ - Монтана: Кв. Кошарник Вец Кошарник
На 09.10.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 12.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Гоцо Митов 11, 9, 5, Диана 19, 15а, 21, 17, Индустриална Търговски Складове, 44, Поултрипродъктс, Морава 2, ХхI Век 20
На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:30 ч./ На 12.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Монтана: Гоцо Митов 11, 9, 5, Диана 19, 15а, 21, 17
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Монтана: 48489. 1. 946, 48489. 16. 539 местност Криволъшки Вир, Арда 46, 20, 42, 29, 21, 2, 30, 9, 3, 24, 31, 33, 44, 22, 27, 17, 11, 40, 12, 6, 34, 32, 18, 4, 19, 25, 7, 36, 1, 23, 38, 16, 28, 5, 8, 10, 14, Беласица 4, 10, Витоша 37, 28, 13, 6, 27, 3, 9, 19, 30, 21, 7, 39, 43, 41, 26, 16, 4, 34, 45, 33, 32, 15, 11, 24, 20, 29, 31, 8, 10, 35, 23, 17, 5, 18, 1, 22, 2, Димитър Ерийски(Ст. Алов) 1, 4, 12, 19, 6, 15, 13, 10, 16, 18, 11, 9, 2 Бензиностанция, 14, 39, 8, Добри Войников 15, 5, 14, 9, 1, 6, 7, 4, 16, 3, 8, Добри Чинтулов 5, Захари Янчев 1, 19, 11, 6, 3, 7, 13, 5, 15, 9, 17, Ивайло 3, 4, 1, 2, извън регулацията Ново Гробище, Камчия 19, 27, 39, 49, 6, 35, 16, 7, 41, 47, 9, 15, 6, 4, 12, 38, 45, 31, 21, 5, 55, 43, 25, 3, 40, 37, 44, 29, 17, 11, 1, 10, 4, 14, 33, 8, 13, 42, 10, Константин Фотинов 2, Кошарhик В УПИ IV, Кв. 10, Мальовица 22, 15, 5, 20, 14, 19, 13, 3, 10, 4, 7, 8, 18, 9, 12, 1, 13, 17, 11, 6, 16, 23, 21, 2, местност Главчина Бабка Лозарско Дружество, Мусала 15, 10, 1, 36, 38, 7, 34, 39, 13, 17, 16, 3, 45, 29, 6, 21, 20, 22, 18, 8, 28, 32, 9, 2, 33, 27, 37, 44, 35, 5, 19, 12, 43, 11, 30, 41, 4, 40, 14, 42, 31, Нов Живот 6, 13а, 14, 20, 22, 6, 26, 28, 47, 12, 24, 9, 2, 17, 18, 10, 15, 16, 11, 13, 8, 1, Оборище 6, 5, 14, 13, 17, 4, 5, 19, 7, 20, 30, 44, 28, 9, 2, 46, 25, 8, 32, 10, 21, 23, 38, 11, 34, 18, 40, 5, 36, 22, 1, 42, 12, 16, 8, 15, Одрин(Миладин Кунчев) 8, 17, 9, 30, 28, 29, 24, 31, 13, 23, 7, 27, 22, 26, 36, 34, 32, 5, 15, 6, 3, 20, 25, 18, 21, 16, 4, 1, 11, 14, 49, 45, 46, 39, 75, 54, 58, 52, 57, 65, 43, 68, 73, 37, 50, 76, 42, 38, 56, 40, 47, 43, 87, 72, 60, 48, 47, 41, 33, 56, 74, 83, 69, Одрин/Миладин Кунчев/ 89, 36, Охрид 54, П. А. Славков(Г. Николов) 9, 14, 30, 5, 26, 18, 1, 15, 13, 11, 12, 20, 24, Петко Каравелов 3, 2, 3а, 1, 5, Петър Богдан 6, 2, 4, 1, 12а, 5, 3, 1, 8, 12, 7, Петър Делян 5, 3, 1, 2, 4, 7, Тинтява 11, 5, 7, 3, 2, 13, 9, 47, Хан Кубрат 7, 9, 5, Хан Омуртаг 4, 12, 9, 7, 6, 8, 5, 3, 11, 2, 1, 10, Хан Пресиян 2, Черноризец Храбър 5, 7, 3, 1, 4, Чучулига 11, 6, 7, 8, 3, 12, 4, 9, 5, 2, ТП За Лозята Над Младост
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Войници: Васил Левски 4, 10, 7, 5, 2, 8, 1, 9, 12, Гено Бонов 1, 19, 3, Георги Димитров 28, 3, 10, 13, 20, 30, 16, 5, 15, 18, 36, 8, 24, 29, 4, 1, 31, 6, 32, 2, 34, 27, 25, 14, 12, 17, 39, 22, 33, Дунав 1, 2, местност Барата Пс, Момчил 9, 8, 12, 11, 2, 1, 10, 4, 15, 13, 16, 7, 6, 14, Самота 1, Средец 7, 12, 10, 1, 3, 4, 6 Стоп. Двор, 6, 5, 18, 2, 8, Христо Ботев 16, 4, 7, 8, 14, 11, 15, 12, 17, 6, 2, 20, 1, Чавдар 5, 3
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Доктор Йосифово: Ален Мак 6, 30, 4, 18, 20, 2, 28, 13, 36, 9, 14, 12, 6, 8, 4, 10, Ангел Йончев 6а, 6, 1, 4, Балена Тп-4 Улично Осветление, 7, 5, 12, 4, 9, 1, 2, 5 А, 6, Бельовец 8, 6, 5, 2, Божур 4, 1, 3, 2, 9, 13, 11, 14, 6, 7, 5, 10, 8, 18, Бор 1, 9, 11, 2, Възход 2, 5, 20, 6, 16, 8, 22, 12, 18, 4, 3, 14, 10, 22, 12, Голомош 20, 9, 7, 21, 13, 5, 8, 6, 3, 19, 4, 18, 1, 10, Д-Р Йосиф Иванов 15, 54, 27, 14, 7, 16, 35, 42, 22, 29, 4, 40, 11, 32, 3, 33, 21, 18, 44, 23, 50, 30, 5, 28, 19, 8, 2, 24, 25, 13, 37, 39, 26, 31, 46, 17, 12, 10, 52, 6, 38, 9, 43, 62, 122, 118, 68, 96, 90, 100, 57, 51, 53, 39, 74, 108, 56, 84, 47, 72, 61, 41, 64, 45, 49, 78, 112, 55, 80, 86, 92, 104, 106, 66, 70, 63, 114, 82, 98, 88, 102, 59, 76, 43, 110, 42, Давид Цонков 1, 4, 3, 2, 14, 13, 28, 24, 16, 10, 7, 22, 18, 5, 20, 6, 26, 8, 11, Детелина 3, 7, 2, 1, 4, 5, Дунав 8, 5, 4, 3, 1, 7, 2, 41, 33, 15, 22, 21, 38, 20, 44, 35, 26, 46, 34, 54, 37, 50, 40, 27, Тп-3 Улично Осветление, 13, 42, 23, 28, 43, 17, 32, 11, 29, 9, 25, 24, 30, Дъб 4, 5, 2, 7, 1, 3, Еделвайс 2, 4, 1, Ела 4, 5, 17, 3, 13, 2, 11, 15, 1, Здравец 3, 4, 1, извън регулацията Бензиностнация, Пчелин, Маслобойна, Изгрев 10, 8, 7, 3, 9, 1, 4, 10, Илия Цеков 25, 4, 20, 18, 21, 9, 2, 23, 13, 22, 5, 7, 14, 1, 11, 12, 10, 17, 6, 3, 15, Лековника 3, 5, 1, 2, 6, 10, 4, 7, 8, 14, Липа 5, 20, 1, 23, 12, 19, 2, 8, 21, 3, 6, 16, 7, 18, 25, 9, 14, 4, Лозарска 7, 2, 5, 8, Люляк 2, 1, Марица 26, 37, 39, 28, 31, 27, 29, 32, 36, 25, 26, 18, 16, 11, 8, 3, 17, 14, 1, 7 А, 15, 24, 22, 7, 4, 2, 12, 19, 13, 6, 21, 23, 5, 10, 20, местност Песъка Пс, Мито Мишов 20, 17, 7, 24, 11, 22, 26, 19, 27, 5, 18, 3, 28, 9, 25, 20. , 15, 23, 13, 30, 4, 34, Огоста 8, 4, 5, 2, 7, 1, 10, Перуника 6, 4, 14, ПИ 000746-Извън Регулация, Пирин 5, 3, 11, 7, 9, Редака 2, 3, 1, 5, Роза 13, 9, 7, 6, 3, 2, 4, 1, 11, 5, Стублата 2, 12, 4, 13, 18, 8, 3, 10, 14, 6, 15, 1, Тинтява 10, 12, 8, 2, 4, 6, Топола 7, 3, 2, 1, 5, 8, 4, 11, 17, 6, 15, 9, 13, Тунджа 1, 2, 4, 6, Цибрица 1, 3, 4, 2, 7, 28, 9, 19, 11, 16, 18, 17, 1, 10, 26, 14, 15, 13, 12, 30, 24, 21, Цоновчето 6, 5, 6, 3, Ъгъла на ул. Балена и ул. Марица, Янтра 16, 32, 48, 8, 26, 7, 44, 19, 25, 6, 5, 14, 4, 30, 20, 22, 9, 1, 2, 13, 46 А, 42, 3, 18, 46, 11, Ясен 4, 6, 2, 5
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов 9, 14, 18, 7, 16, 4, 5, 12, 1, 2, 10, Бенковски 4, 2, 1, 6, Боровец 4, 8, 5, 6, 3, 13, 15, 7, 14, 1, 11, 12, 3, 2, 4, Боян Чонос 18, 3, 11, 24, 34, 5, 7б, 20б, 7а, 30, 20а, 26, 28, 8, 32, 1, 22, 9, 38, 36, 15, Гаврил Генов 1, 9, 4, 7, 5, Гагарин 11, 7, 5, 9, 21, 13, Георги Димитров 2, 4, 57, 39, 55, 70, 90, 86, 74, 61, 72, 65, 45, 84, 80, 59, 67, 92, 82, 49, ТП 2 Улично, 69, 94, 10, 53, 51, 63, 75, 68, 88, 47, 78, 73, 43, 12, 7, 19, 13, 24, 16, 66а, 48, 35, 33, 15, 10, 36, 1, 42, 58, 32, 28, 22, 68, 64, 4, 30, 66б, 17, 29, ТП 1 Улично Осветление, 26, 9, 6, 37, 66, 23, 38, 52, 5, 50, 14, 18, 21, 2, 34, 20, Данко Арсов 11, 10, 15, 19, 9, 2, 14, 1, 7, 6, 8, 17, Димитър Благоев 42, 46, 32, 21, 44, 39, 29, 31, 48, 28, 35, 37, 45, 26, 24, 52, 27, 50, 38, 36, 40, 34, 47, 25, 14, 8, 15, 3, 13, 17, 19, 7, 12, 2, 11, 22, 9, 4, 18, 20, 6, Замфир Попов 2, Здравец 1, 3, Иван Младенов 4, 5, 6, 2, извън регулацията вила, 4, 7, 11, 2, 5, 1, 3, Каблешков 9, 1, 11, 7, 13, 3, 5, Кирил и Методи 5, 3, 5, 7, 8, 19, 12, 4, 11, 17, 18, 15, 2, Лика Рачин 2, 3, 3а, 4, Михаил Маринов 4, 4, 9, 3, 1, 2, Никола Цеков 5, 12, 7, 1, 11, 6, 2, 4, Опълченска 9, 1, 2, 6, 5, 4, Първан Георгиев 2, 3, 9, 7, 1, 11, Ракета 4, Раковска 9, 4, 16, 10, 3, 12, 18, 2, 5, Симеон Иванов 11, 1, 5, 9, 2, 7, Славейков 1, 5, 3, 7, 9, Стефан Караджа 4, 1, 6, 2, Тодор Йорданов Двор 1, 7, 13, 10, 4, 2, 17, 9, 1 Свинарник, 11, ТП 3 Улично, 15, 6, 1, 7, Хаджи Димитър 2, 1, 4, 81, 3, 6, Христо Михайлов 6, 3, 1, 2, 4, Христо Смирненски 1, 5, 3, 6, 4, 2, 8, Чавдар 2, 1, 7, 3, 5, Шипка 6, 4, 1, 8, 10, Ъгъла на ул. Данчо Арсов и ул. Г. Димитров, Юри Венелин 3, 1, 5, 2
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Монтана: 48489. 1. 946, Димитър Ерийски(Ст. Алов) 1, 4, 12, 19, 6, 15, 13, 10, 16, 18, 11, 9, 2 Бензиностанция, 14, 39, 8, Добри Войников 15, 5, 14, 9, 1, 6, 7, 4, 16, 3, 8, Добри Чинтулов 5, Захари Янчев 1, 19, 11, 6, 3, 7, 13, 5, 15, 9, 17, Ивайло 3, 4, 1, 2, извън регулацията Ново Гробище, Константин Фотинов 2, Кошарhик В УПИ IV, Кв. 10, местност Главчина Бабка Лозарско Дружество, Нов Живот 6, Одрин(Миладин Кунчев) 8, 17, 9, 30, 28, 29, 24, 31, 13, 23, 7, 27, 22, 26, 36, 34, 32, 5, 15, 6, 3, 20, 25, 18, 21, 16, 4, 1, 11, 14, П. А. Славков(Г. Николов) 9, 14, 30, 5, 26, 18, 1, 15, 13, 11, 12, 20, 24, Петър Богдан 6, 2, 4, 1, Петър Делян 5, 3, 1, 2, 4, 7, Хан Омуртаг 4, 12, 9, 7, 6, 8, 5, 3, 11, 2, 1, 10, Хан Пресиян 2, Черноризец Храбър 5, 7, 3, 1, 4, ТП За Лозята Над Младост
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:30 - 10:30 ч./ - Студено Буче: Антон Иванов 9, 14, 18, 7, 16, 4, Георги Димитров 2, 4, Димитър Благоев 42, 46, 32, 21, 44, 39, 29, 31, 48, 28, 35, 37, 45, 26, 24, 52, 27, 50, 38, 36, 40, 34, 47, 25, Замфир Попов 2, Здравец 1, 3, Каблешков 9, 1, 11, 7, 13, 3, 5, Лика Рачин 2, 3, 3а, Ракета 4, Симеон Иванов 11, 1, 5, 9, 2, 7, Славейков 1, 5, 3, 7, 9, Тодор Йорданов Двор 1, 7, 13, 10, 4, 2, 17, 9, 1 Свинарник, 11, ТП 3 Улично, 15, Хаджи Димитър 2, Христо Смирненски 1, 5, 3, 6, 4, 2, 8
На 10.10.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Монтана: 48489. 1. 946, 48489. 16. 539 местност Криволъшки Вир, Арда 46, 20, 42, 29, 21, 2, 30, 9, 3, 24, 31, 33, 44, 22, 27, 17, 11, 40, 12, 6, 34, 32, 18, 4, 19, 25, 7, 36, 1, 23, 38, 16, 28, 5, 8, 10, 14, Беласица 4, 10, Витоша 37, 28, 13, 6, 27, 3, 9, 19, 30, 21, 7, 39, 43, 41, 26, 16, 4, 34, 45, 33, 32, 15, 11, 24, 20, 29, 31, 8, 10, 35, 23, 17, 5, 18, 1, 22, 2, Димитър Ерийски(Ст. Алов) 1, 4, 12, 19, 6, 15, 13, 10, 16, 18, 11, 9, 2 Бензиностанция, 14, 39, 8, Добри Войников 15, 5, 14, 9, 1, 6, 7, 4, 16, 3, 8, Добри Чинтулов 5, Захари Янчев 1, 19, 11, 6, 3, 7, 13, 5, 15, 9, 17, Ивайло 3, 4, 1, 2, извън регулацията Ново Гробище, Индустриална Поултрипродъктс, Камчия 19, 27, 39, 49, 6, 35, 16, 7, 41, 47, 9, 15, 6, 4, 12, 38, 45, 31, 21, 5, 55, 43, 25, 3, 40, 37, 44, 29, 17, 11, 1, 10, 4, 14, 33, 8, 13, 42, 10, Константин Фотинов 2, Кошарhик В УПИ IV, Кв. 10, Мальовица 22, 15, 5, 20, 14, 19, 13, 3, 10, 4, 7, 8, 18, 9, 12, 1, 13, 17, 11, 6, 16, 23, 21, 2, местност Главчина Бабка Лозарско Дружество, местност Палековото, Мусала 15, 10, 1, 36, 38, 7, 34, 39, 13, 17, 16, 3, 45, 29, 6, 21, 20, 22, 18, 8, 28, 32, 9, 2, 33, 27, 37, 44, 35, 5, 19, 12, 43, 11, 30, 41, 4, 40, 14, 42, 31, Нов Живот 6, 13а, 14, 20, 22, 6, 26, 28, 47, 12, 24, 9, 2, 17, 18, 10, 15, 16, 11, 13, 8, 1, Оборище 6, 5, 14, 13, 17, 4, 5, 19, 7, 20, 30, 44, 28, 9, 2, 46, 25, 8, 32, 10, 21, 23, 38, 11, 34, 18, 40, 5, 36, 22, 1, 42, 12, 16, 8, 15, Одрин(Миладин Кунчев) 8, 17, 9, 30, 28, 29, 24, 31, 13, 23, 7, 27, 22, 26, 36, 34, 32, 5, 15, 6, 3, 20, 25, 18, 21, 16, 4, 1, 11, 14, 49, 45, 46, 39, 75, 54, 58, 52, 57, 65, 43, 68, 73, 37, 50, 76, 42, 38, 56, 40, 47, 43, 87, 72, 60, 48, 47, 41, 33, 56, 74, 83, 69, Одрин/Миладин Кунчев/ 89, 36, Охрид 54, П. А. Славков(Г. Николов) 9, 14, 30, 5, 26, 18, 1, 15, 13, 11, 12, 20, 24, Петко Каравелов 3, 2, 3а, 1, 5, Петър Богдан 6, 2, 4, 1, 12а, 5, 3, 1, 8, 12, 7, Петър Делян 5, 3, 1, 2, 4, 7, Тинтява 11, 5, 7, 3, 2, 13, 9, 47, Хан Кубрат 7, 9, 5, Хан Омуртаг 4, 12, 9, 7, 6, 8, 5, 3, 11, 2, 1, 10, Хан Пресиян 2, Черноризец Храбър 5, 7, 3, 1, 4, Чучулига 11, 6, 7, 8, 3, 12, 4, 9, 5, 2, ТП За Лозята Над Младост
На 11.10.2019 г. /11:00 - 15:00 ч./ - Монтана: Агликина Поляна 3, 10, 2, 4, 8, 1, 12, Целодневна Детска Ясла №3, Жеравица 23, 28, 11, 9, 31, 15, 7, 27, 13, 24, 17, 21, 29, 25, Захари Стоянов 23, 25, 28, 24, 21, 22, 19, 26, 20, Свети Патриарх Евтимий(П. 19, Цар Иван Александър(Т. Тр. 28, 32, 24, 31, 27, 23, 21, 38, 29, 25, 36, 22, 19, 34, 40, 26, 42, 44
На 11.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч./ - Монтана: 48489. 2. 544, 48489. 2. 638, 48489. 32. 384, извън регулацията Гаражи, Тп-Бензиностанция, Фургон За Охрана, 1, Колбасаница-Трафопост, Младост 1 40, 40, 2 Ет Роемго, 2 40, 2 41, 2 Кафе Аператив, 2 Тото Пункт, 3, 56, Монтана Бързи Закуски, Поп Пунчо 9, Свети Патриарх Евтимий(П. Бензиностанция, Трети Март(Г. Димитров) 222, УПИ 48489. 14. 69, Христо Смирненски 12, 1, Нова Промишлена Зона, Нова Промишлена Зона, Кв. 280.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:18 | Агенция "Фокус"
Перник. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Брезник
На 07.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Конска: УПИ ІІІ-202, Кв. 6, Кв. 26, къща
На 07.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Арзан: Рангелова махала
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:15 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Ерул: махала Смрика
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Банище
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Бегуновци: къща , къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Беренде, Общ. Земен
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Брезник: МТП Ръждавец
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Брезнишки Извор
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Велиново
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Габровдол: Кв. 4 УПИ ХІ-22
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Гигинци: УПИ ХІV-219, Кв. 22, къща , къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Горна Секирна: Местност Валога
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Долна Секирна: МТП Д. Секирна махала Каменица
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Душинци: вила
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Милкьовци
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Режанци: къща , Ферма
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Садовик: УПИ VII-288, 289, Кв. 3, къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ - Станьовци: 145011, Яничова махала
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Непразненци
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 13:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кошарево: къща
На 08.10.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Конска
На 08.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Конска: IV-310, 311, Месност Райкова Страна
На 09.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Гигинци: УПИ ХіV-219, Кв. 22, къща
На 09.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Гигинци: къща
На 11.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Кошарево
Община Перник
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Боснек: 070008, 3-ти Март 6, 01, 4, 5, 8, 558, IV-189, Кв. 15, V-90, Ален Мак 8, 5, 9, 4, 7, 10, 1, 3, Божур 9, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Бор 7, 2, 5, 1, 3, Борич 10, 6, 5, В. Левски 12, 14, 27, 6, 23, 8, 17, 10, 5, 19, 1, 15, Витоша 2, 3, 1, 4, Грамаге 3 А, 5, 2, 6, 5а, 1, 8, 10, 3. , 4, 9, 3, 2, Добри Дол 2, 9, 06, 07, 5, 3, Духлата 20, 15, 13, 14, 12, 23, 9, 29, 36, 24, 18, 3, 30, 10, 17, 25, 11, 34, 22, 33, 8, 19, 21, 7, 32, 5, 38, 28, 26, 1, 2, 47, 58, 68, 78, 84, 75, 56, 94, 40, 44, 45, 96, 49, 63, 52, 57а, 42, 57, 100, 98, 106, 39, 60, 51, 102, 48, 88, 72, 55, 53, 65, 90, 64, 80, 50, 44а, 104, 74, 92, 43, 61, 76, 108, 62, 48 Механата, 46, Евлоги Агайн 1, 02, 3, 4, Еделвайс 4, 8, 2 Бунгало, 13, 3, 1, 2, 11, 6, Жива Вода 11а, 23, 31, 17, 14, 1, 7, 28, 25, 24, 9, 3, 27, 5, 26, 2, 30, 29, 34, 22, 20, 16, 36, 11, Иван Вазов 07, 03, 6, 01, 05, 4, 7, Игличе 1, 1а, 9а, 10, 3, 5, 12, Извора 6, 19, 15, 3, 1, 13, 17, 16, 9, 21, Йордан Йовков 08, 4, 8, 2, 1, 3, 5, Клен 8, 6, 4, 3, 2, 01, Кокиче 5, 8, 2, 3, 12, 20, 22, 10, 14, 4, 18, 16, 5, 6, 1, Косматица, Ладивец 4, 10, 14, 2, 9, 7, 01, 8, 12, Ливаге 6, 1, 10, 2, 8, 7, 4, Ловен Дом 02, 04, махала Влахова Вилна Сграда, 11, 10, 9, 2, Бунгало, 8, 16, 12, 14, 7, махала Джамбазка 6, Минзухар 1, 2, 3, Могиля 5, 11, 12, 7, 1, Момина Сълза 10, 5, 1, 12, 4, 9, 7, 3, 2, 8, 14, Н. Й. Вапцаров 5, 7, 11, 21, 4, 23, 17, 15, 13, 14, 8, 12, 19, Незабравка 13, 21, 17, 15, 19, 11, 5, 4, 7, 9, 6, 2, Петрус 4, 7, 9, 3, Ракита 4, 4 А, 6, 2, Ранковица 2, 6, 4, 1, С. Боснек, Славей 12, 6, 14, Стефан Караджа 9, 8а, 1, 3, 2, 8б, 4, 8, 6, 5, Струма 7, 15, 9, 13, 62, 11, 21, 23, 19, 7, 49, 51, 33, 81, 55, 79, 71, 85, 27, 2, 39, 47, 4, 67, 29, 73, 63, 25, 59, 69, 41, 65, 31, 53, 57, 65а, 61, УПИ XI, Кв. 1а/901, УПИ XIII-342, Кв. 32, УПИ І-536, Кв. 43, Х. Димитър 11, 11а, 9, 3, 7, 25, Христо Ботев 21а, 20, 7, 6, 14, 8, 13, 21, 12, 17, 2, 18, 41, 46, 42, 33, 23, 31, 47, 40, 36, 38, 50, 34, 32, 44, 27, 35, 25, 30, Чакова 13, 5, 8, 1, 7, 2, 15, 10, 6, 14, Явор 7, 4, 1, 2, 3, 4, 06, 01, 9, Яворов 3, Ясен 2, 1, 10, 14, 2, 12, 11, 3
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Брезник: Цвета Лумбарова
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Даскалово: Втора
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15. , 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30. , 47, 46, 44, 42, 49. , 30, 51, . 30, 40, 53, 36, 45. , 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. път Е79, 1, Гл. път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, . 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 Автоборса Вики Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5. , Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13. , 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12. , 14, 4, 8. , 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27. , 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, . 1
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36. , 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, . 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71. , 71, 50. , 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31. , 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38. , 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, Кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23. , Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква вила, 28, 42, Кв Църква, къща , Чуйпетлово 9, 5, 7, 8
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 Кв. 82, XCVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 Кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло срещу №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща , 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, ТП Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща , Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11. , 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, ТП Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4. , 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, ТП Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, . 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща , 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2. , 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, Местн. Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща , 24, 21, 9, 13 къща , 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18. , 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща , Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, . 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща , 13, 18, 3. , 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5. , 9, 4. , 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци УПИ -Vі-11007, 11008 Кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11. , 13, 2, 5, 1, 4, вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2. , 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1. , 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22. , 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, вила, Барака, 30 вила, 8, къща , 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща , 11, Местн. Шумнатица 5, вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5. , Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3. , 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52. , 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45. , 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234. , 244. , 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126. , 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78. , 99, 76. , 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23. , 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42. , 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, вила, къща , Автосервиз
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 11:30 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11. , 13, 2, 5, 1, 4, вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2. , 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1. , 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22. , 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, вила, Барака, 30 вила, 8, къща , 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, Местн. Буката/И. Р. /, Местн. Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща , 11, Местн. Шумнатица 5, вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5. , Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3. , 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 Кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52. , 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45. , 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234. , 244. , 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, на Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126. , 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78. , 99, 76. , 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23. , 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42. , 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, вила, къща , Автосервиз
За периода 07-08.10.2019 г. /09:45 - 11:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч.; 11:00 - 11:30 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа 2
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чуйпетлово: УПИ 4-194, Кв. 18
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Кладница: V-15, Кв. 19, VІІІ-29, Кв. 18, XI-29 Кв. 18 Делта Хил, Акация 1, 1, 2, Бакиница 7, 1, 21, 4, 20, 8, 15, 14, 2, 10, 17, 9, 6, Берлин 24, 14, 15, 20, 17, 19, 5а, 10, 12, 1а, 9, 8, 3, 1, 7, 5, 2, Бор 6, 1, 2, 8, 7, 5, Борис Тодоров 3, 13, 7, Брезите 25, 9, 11, 3, 26, 4, 10 къща , 13, 2, Брезовица 7, 24, 19, 22, 20, 8, 11, 2, Брюксел 10, 2, 3, 3а, 1, 4, Валого 26, 19, 6, 9, 16, 24, Варшава 8, 12, 4а, 6, 3, Васил Левски 29, 15а, 20, 16, 24, 18, 23, 10, 7, 14, 25, 19, 28, 10, 6, 11, 8, 3, 20, 5, 14, . 5, 4, 15, 2, 12, Виена 2, 7, 5, Вилна Зона, Витоша 1, 3, 6, 7, 5, 2, 21, 80, 35а, 26, 35, 70, 57, 38а, 41, 46, 72, 62, 14, 18, 11, 27, 5, 22. , 47, 44, 15, 40, 64, 66, 29, 8, 48, 19, 33, 34, 2, 63, 59, 50, 43, 61, 13, 9, 10, 56, 31, 37в, 45, 17, 39, . 74, 42, 65, 49, 38, 32, 58, 25, 20, 73, 68, 36, 12, 22, 55, 76, 60, Воденичище 21, 10, 37, 19, 27, 25, 7, 11, 1, 9, 5, Волга 19, Горско Стоп. Витошко, Градинарска 3, 6, 1, 2, Гранит 10, 6, 8, 17, 2, 16, Дабо 15, 8, 18, 13, 7, 20, 1, 10, 5, 3, 20. , 2, 16, 9, 12, 4, 6, Делта Хил Кв. 17, Доброволец 19, Дончо Ватах 10, 6, 1, 3, 4, Еделвайс 7 вила, 14, 24, 6, 4, 12, Жк. Делта Хил, УПИ VI-33, Кв. 12, Здравец 1, 4, Ивайло 7, 1, 13, 3, 6, 8, 5, 15, 19, 2, Иван Цветанов 8, 75, 13, 2, 22, Иглика 4, 14, 25, 7, 23, Изгрев 4, 14, 5, 13, 28, 20, 15, 25, 31 А, Йордан Божов 15. , 6, 4, 16, 9, 2, 5, 3, 13, 21, 11, 7, 15, Калиница 12, 2, 8, 3, 5, 4, 10, Каменарска 19, 16, 30, 21, 10, 7, 29, 26, 2, 4, Кокиче 10, 1, 8, Кракра 15, 25, 1, 7, 21, 12, 9, 3, 19, 16а, 8, 30, 10, 23, Лале 25, 10, 5, 18, 3, 15, 16, 4, 31, 2, 2а, 8, 23, 17, Латинка 10, 6, 4, 2, 5, 14, 18, 1, Ливадите 11, 5, 13, 3, Лондон 72, 35, 55, 53, 70, 9а, 9д, 44, 11, 52, 17, 9в, 22, Кв. 17, 46, 38, 24, 1, 15, 60, 68, 33, 31, 51, 49, 66, 37, 54, 19, 21, 39, Мак 7, Матница 45, 26 къща , 4, 6, 2, 8, 1, 109, 53, 57, 15, 45, 38, 28, 37, 47, 52 къща , 54, 21, 48, 11, 5, 41, 31. , 60, 42, 50 къща , 33, 64, 66, 55, 51, 23, 56, 32, 17, Минзухар 9, 5, Мирковица 40, 10, 11, 40, 7, 20, 32, 22, 28, 13, Младост 3, 6, 7, 2, 4, Морена 3, 17, 23, 19, 21, 18, 9, 15, Москва 12, 14, 17, 38. , 21, 19, 13, 9, 8, 22, 18, 1, 6, 4, Омуртаг . 16, 5, Петър Янчов 25, 12, 18, 19, 17, 23, 11, 6, 16, 3 къща , 2, 4. , 4, Пладнище 5, Победа 3, 15, Прага 28, 26, 6, 7, 20, 17, 21, 19, 2, 16, 12, Разкръске, Райна Княгиня 11, 6, 17, 8, 4, 12, 7, 5, 1, 10, Рила 4, 1, 2, Рим 46, 48, 44, 52, 50, 60, 58, Рудничар 1, 2, 19, 2, 4, 12, 7, 27, 23, 21, 5, 10, 11. , С. Кладница, Община Перник, Екологично Селище Делта Хил Селимица, София 91, 52, 55, 58, 69, 76, 73, 66, 60, 63, 74, 77, 80, 72, 83, 56, 54, 61, 71, 59, 68, 79а, 79, 81, 75, 64, 30, 36, 45а, 14, 32, 46, 49, 12, 53, 8, 51, Спас Бурнов 9, 6, 34, 12, 26, 2, 20, 4, 7, . 5, 8, . 2, 61, 61. , . 1, Стадиона 2, 16, 12, 14, 18, 8, 10, 13, 5, 15, 35, 38, 41, Стамен Милкин 1, 7, 5, 2, Струма 1, Суха Кладница, Тинтява 1, 7, 13 вила, 6, 16, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ X-017112, Кв. 83, УПИ XI- 922 Кв. 58, УПИ XVI-12, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XxIx-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XxxIII-31 Кв. 20, УПИ Ііі-21 Кв. 20, УПИ Хх-523, Кв. 51, УПИ -Ix 29 Кв. 18, ХVіі-11010, 11038, Хан Крум 18, 7, 16, 3, 5, Хемус 16, 19, 23, 10, 23, Хижа Селимица, Цар Самуил 54, 22, 39, 26, 36, 44, 24, 43, 25, 18, 51, 12, 31, 14а, 53, 33, 63, 34, 61, 20, 50 къща , 27, 28, 48, 57, 10, 19. , 30, 9, 16, 7, 13, 8, 36, 106г, 106б, 106, 11, 9, 4, 5, 33, 2, 135, 101, 95, 2, 56, 80, 89 къща , 130, 64, 78, 60, 74, 91, 66, 87, 68, 73, 79, Цар Симеон 2, 14, 7, 11, 3, 15, 1, 2, 18, 5, 8, 20а, 6, 13, 16, 52, 62, 1, 66, 48, 35, 68, 56, 24, 38, 22, 23, 43, 50, 25, 31, 30, 53, 28, 42, 58, 40, 13, 29, 27, 25. , 72, 21, 46, 74, 41, 54, 30. , 36, 55, 60, Шипка 5, 14, 11, 1, 23, 3, 26, 12а, 12, 13, 6, 16, 9, Юрий Гагарин 2, 14, 11, 14, 12, 10, 5, 7, 9, 8, 1, Язовирска 8, 12, Яровец 21, 2, 4, 7, 5, 3, 8, 6, 2, С. Витошко-М Селото Резиденция, Кв. 17, Селимица, до ТПК, Селимица
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Рударци
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 11.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Голо Бърдо 2, Еверест 2, 11, 3, 15, 13, 4, 19, 20, 18, 14, 17, 6, 20 къща , Землище Мктп Щрабаг, извън регулация С. Студена Кариера, Илинден 5, 17, 11, 15, 10, 9, 1, 7, 3, 19, 8, 4, 12, 37, 27, 28, 24, 35, 29, 20, 22, Ком 7, 1а, 5, 6, 13, 11, 15, 3, 8, Магистрала 5, 7, 1, 3, махала Язовира 16, 1, 9, 1, 15, 22, 10, 14а къща , 11, 6, 3, 13, 12, 5, 17, 8, Младост 2. , 2, Мусала 6, 10, 2, 17, 1, 8, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет 4, 5, 10, 12, 6, 13, 2, 1, 8, 11, 9, Рила 3, 6. , 2, 5, 4, 6, Сините Вълни 1, 15, 13, 1а, 6, 3, 11, 5, 15. , 14, 7, 9, Черни Връх 3, 6, 2, 7, 4, 9, Ретранслатор Студена
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Голо Бърдо 2, Землище Мктп Щрабаг, извън регулация С. Студена Кариера
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Горна Диканя: III-1699, Кв. 194, VII, Кв. 154, X-1583, Кв 195, Горна Диканя, махала Джорговица, Парцел Хіх-1127, Кв. 116а, Пи203, УПИ I-1026, Kb. 103, УПИ І-1517 Кв. 211, УПИ Х-1306, Кв. 165, УПИ І, Кв. 115, къща , вила, Мах Джорговица, къща , вила, УПИ І-1456 Кв. 200 С. Горна Диканя
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гълъбник: Кв. 25 УПИ Xііі-353, ПИ 110, Кв. 16, УПИ Vіі-112, Кв. 16, УПИ ХV-45, Кв. 6, До Селската Чешма, вила, къща , 11-12, вила
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Долна Диканя: 884 Кв. 67а и 67б, 926, II, Кв. 23, IV-744, Кв. 49, V-648 5, XI-790, Кв. 55, XII-375, XIII-755, Кв. 47, XIV-586, XIV-990, Кв. 71, XVII-1662 Кв. 37, Гаджова махала, Градините, Кв. 72, УПИ V-955, 954, Милева, УПИ I, Кв. 43, УПИ IV-838, Кв. 62, УПИ Ix=883 Кв 67а, УПИ VII- 852, 854 Кв. 65, УПИ XI-261, Кв. 40, УПИ XIII-990, УПИ XxI-338, УПИ ХIV-749, Кв. 48, Х-260 Кв 40, Милева махала, вила, Гусева махала, къща , вила, вила, ТП Вилите къща , къща , Склад, Под Язовирната Стена, Бунгало, къща , ТП Калугерица
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Дрен: V-420 Кв. 4, Втора 4, 3, 5, 20, 36, 7, 26, 28, 24, 40, 11, 9, 38, 32, 13, 18, 30, 22, 16, 42, 1, 1, 4, 22, 10, 60, 6, 39, 46, 48, 27, 1, 43, 17, 56, 41, 58, 31, 35, 60, 15, 29, 33, 50, 52, 37, 44, 21, 25, 19, 23, Двадесет и Втора 7, 8, 6, 9, Двадесет и Девета 1, 5, 4, 2, 1, 3, Двадесет и Осма 1, 3, Двадесет и Пета 6, Двадесет и Първа 2, 10, 6, Двадесет и Седма 3, 1, Двадесет и Трета 9, 5, 7, 23, 23, 21, Двадесет и Четвърта 8, 6, 2, 9, 13, 3, Двадесет и Шеста 3, Двадесета 3, 2, 6, Дванадесета 3, 1, 4, 2, 5, Девета 1, 2, 4, Деветдесет и Девета 5, 2, 3, 1, 8, 4, 9, 7, Деветдесет и Осма 2, 9, 7, 3, 1, Деветдесет и Седма 9, 1, 11, 13, 5, 2, 4, Деветдесет и Трета 1, Деветдесет и Четвърта 5, Деветнадесета 5, 6, 8, Десета 5, 9, 23, 19, 11, 21, 17, 1, 13, 27, 29, 25, 7, 15, 3, Единадесета 18, 6, 14, 5, 9, 10, 4, 7, 3, 13, 11, 8, 12, 21, 2, 19, 6, 1, М. Попова махала, махала Мали Дрен 5, 6, 33, 5, 3, 11, къща , 10, 17, 41, 8, махала Тареина, Осемдесет и Девета 5, 7, 9, Осемдесет и Осма 6, 3, 5, 2, Осемдесет и Пета 4, Осемдесет и Първа 6, 10, 20, 4, Осемдесет и Трета 3, 5, 8, 12, Осемдесет и Четвърта 6, 3, Осемдесет и Шеста 13, 17, 23, 10, 3, Осемдесета 2, 1, Осемнадесета 4, 4, Осма 7, 11, 14, 2, 3, 6, 24, 5, 10, 15, 28, 13, 20, 22, 9, 4, 1, 8, 12, 17, 26, Пета 6, 2, 5, 4, Петдесет и Втора 2, 10, Петдесет и Девета 2, 9, Петдесет и Осма 6, 8, Петдесет и Пета 7, 6, 2, Петдесет и Първа 3, 7, Петдесет и Седма 2, 6, Петдесет и Трета 25, 29, 31, 11, 7, 5, 19, Петдесет и Четвърта 5, 6, Петдесет и Шеста 1, 5, 6, 1, 4, 3, Петнадесета 21, 25, 31, 27, 26, 35, 24, 17, 15, 22, 19, 2, 11, 3, 1, 5, Първа 46, 50, 54, 32, 1, 20, 6, 38, 14, 13, 5, 15, 11, 28, 17, 22, 21, 19, 30, 4, 25, 7, 12, 3, 26, 23, 10, 36, 34, 24, 40, 52, 2, 18, 42, 8, 32, 1, С. Дрен, Седемдесет и Втора 7, 9, Седемдесет и Девета 4, 10, 6, 3, Седемдесет и Осма 1, 4, 2, Седемдесет и Пета 1, Седемдесет и Седма 3, Седемдесет и Трета 3, 1, 5, Седемдесет и Четвърта 6, 1, 10, 8, Седемдесет и Шеста 4, 6, Седемдесета 2, 4, Седемнадесета 1, Седма 18, 6, 7, 15, 12, 10, 9, 16, 13, 19, 8, 3, 2, 5, 1, 4, 17, 11, Сто 4, 6, 2, Сто и Втора 3, 5, 7, 1, Сто и Девета 6, 21, 1, 18, Сто и Единадесета 2, 7, Сто и Осма 8, 2, Сто и Пета 4, 12, 7, 13, 11, 15, 19, 6, 9, 10, 14, 21, 8, 2, 20, 18, Сто и Петнадесета 6, 24, 14, 4, 18, 16, 10, 2, 26, 20, 28, 8, 12, 20, 4, Сто и Първа 5, 3, 1, Сто и Седма 4, 21, 3, 19, 8, 7, 2, 9, 23, 25, 11, 10, 14, 17, 15, 1, 5, 6, 16, Сто и Трета 1, 5, Сто и Тринадесета 6, 4, 2, Сто и Четвърта 4, 2, 6, 10, 3, 8, 11, 7, 1, 5, 9, Сто и Шеста 1, 4, 8, 2, 6, Трета 7, 9, Тридесет и Втора 3, 1, Тридесет и Девета 5, 3, 1, 1, Тридесет и Осма 4, 1, 2, 12, Тридесет и Пета 2, Тридесет и Първа 1, Тридесет и Седма 6, 2, 1, 7, 9, 3, Тридесет и Четвърта 16, 9, 15, 10, 6, 2, Тридесет и Шеста 12, 1, 4, Тридесета 20, 18, 7, 2, 4, 3, 5, 1, 1, Тринадесета 8, 114, 17, 15, 3, 5, 6, 2, 11, 4, 9, 1, 7, УПИ IV-761 Кв. 47, Хейзел Майнер, Четвърта 89, 93, 67, 62, 58, 56, 65, 97, 64, 111, 77, 54, 71, 75, 83, 105, 63, 57, 61, 99, 81, 69, 60, 101, 50, 59, 91, 52, 79, 109, 73, 95, 87, 103, 16, 4, 18, Четиридесет и Втора 7, 12, 3, 14, Четиридесет и Девета 7, Четиридесет и Осма 4, Четиридесет и Пета 18, 5, 15, 16, 29, 25, Четиридесет и Първа 9, 1, 7, Четиридесет и Седма 5, 7, 3, 1, 14, Четиридесет и Трета 8, 1, 14, Четиридесет и Четвърта 16, 14, 22, Четиридесет и Шеста 3, 2, 5, 7, Четиридесета 27, 24, 37, 28, 29, 23, 26, 22, 8, 11, 21, 12, 1, 3, 19, Четиринадесета 1, 2, 5, 3, Шеста 20, 11, 9, 1, 3, 5, 7, Шестдесет и Втора 4, Шестдесет и Девета 2, Шестдесет и Пета 7, 9, Шестдесет и Първа 6, 1, 4, Шестдесет и Седма 3, 5, 1, Шестдесет и Трета 2, 5, Шестдесет и Четвърта 10, 1, 9, 5, Шестдесет и Шеста 5, 7, 66, Шестдесета 2, 10, 2, 3, 4, Шестнадесета 3, 1, 2, 4, 5, 7, 3, къща
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Перник: Юрий Гагарин 1
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Старо Село, Общ. Радомир: I-51, Кв. 11, VII-157 Кв. 17, XXVІІ-XXVІІІ Кв. 12, махала Дукова, къща
На 07.10.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Чуковец, Общ. Радомир
На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч.; 09:15 - 10:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 09.10.2019 г. /14:30 - 15:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 7, 6, 5, 9, 11, 4, 3, Барбеш 8, 5, 7, 14, 1, 3, Военен Блок, 9, Бистрица 4, 2, 5, 1, 6, Боровец, Вардар 1, 10, 8, 5, 4, 6, 2, 3, Върбица 2, Вършец 6, 5, 3, 7, 2, 8, 4, Голо Бърдо 7, 3, 11, 1, 2, 15, 13, 4, 9, 10, 14, 8, 5, 6, Ерма 4, 6, 1, Иван Вазов 6, 4, 2, 3, 1, 8, Каражинец 8, 2, вила, 13б, 1, 56, 7, 28 къща , 26, 5, 4, 3, 11, 39, 6, махала Кашова, махала Рулева 3, 9, 4, 11, 10, 7, 5, Местн. Каражинец/И. Р. / 15, 29, Простор 8а, 8, 2, 4, 1, 6, 10, 5, 9, 7, Разсадника 2, 4, 1, 3, Рила 2, Родопи 3, 2, 7, 1, 6, 5, Ропотамо 4, 9, 3, 2, 1, 7, Рулева 2а, 2, 4, 1а, 8, Сините Вълни 4, 2, Стария Площад 8, 2, 1, 5, 4, 3, 6, Струма 26, 36, 34, 40, Христо Ботев 215, 201, 240, 252, 207, 219, 217, 213, 193, 209, 211, 254, 205, 119а, 258, 203, 256, 250, 221, . 264 Военен Блок, 225, 268, 262, 264 Военен Блок, 266, 239, 229, 270, 223, 235, 260, 231, 264, 237, 264 Воен. Бл. -Стълби, 264, 264 1, 2, Воен. Бл. -Вентилатор, 5, 1, Военен Блок-Вентилатор, Военен Блок
На 08.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Драгичево: Бор 4, 4а, 13, 12, 6, 2, местност Черешите 8, 3, Възраждане 231, 182, 157, 188, 169, 186, 167. , 180, 159, 165, 163, 166 къща , 190, 141, 184, 148, 161, 167, 151, 138, 153, 147, 164 къща , 155, 168, 192, 162. , 225, 178, Върла Стрън 6, 3, 1, Лебед 9, 1, 16, 6, 7, 3, 12, 13, 14, 5, 11, 10, местност Горно Драгичево, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар 8, 16, 3, 2, Реката 3. , 11, 3, 4, 7, 2, 9, Република
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Двадесет и Девета 2, Двадесет и Пета 17, 4, 26, 29, 23, 8а, 7, 20, 15, 22, 10, Двадесет и Седма 7, 13, 1, Двадесет и Трета 12, 16, Двадесет и Шеста 15, Строеж, 14, 10, 13, 3, 7, 22, 27, 33, 5, 18, Десета 40, Кв. 31, УПИ 1-577, махала Стакьовец и Манастира 5, 7, Първа 138, 123, 140, 112, 134, 156, 109, 107, 119, 17, 125, 108, 146, 122, 154, 104, Райлово Центъра
На 09.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Арчар 2, 1, 7а, 4, 6, 7б, Бела Вода 300, 285, 284, 301, 281, 299, 287, 296, 291, 288, 297, 280, 290, 278, 298, 293. , 292, 282, 293, 294, 289, 284. , 295, Бели Кладенци 7, 4, 1, 8, 5, 9, 14, 8, 19, 15, 17, 18, 24, 10, 10а, 22, 20, 12, 11, 13, Бистрица 1, 3, Будиславец 35, 47, 37, 30, 32, 45, 43, 33, 15, 17, 1, 4, 14, 12, 9, 21, 6, 11, 17а, 3, 5, 23, 16, 13, 19, Бързия 12, 14, 4, 6, 8, 2, Васил Левски, Вит 6, 3, 12, 3а, 1, Въча 3, 5, 4, 2, Голо Бърдо 9, 3, 10, 19. , 26, 27, 16, 7, 4, 6, 15, 32, 30, 14, 12, 38, 34, 24, 1, 11, 28, 21, 36, 8, 17. , 23, 17, 25, 22, 2, 19, Горицвет 1, Джерман 2, 1, 18, 4, 16, 8, 12, 3, 14, 6, Железни Заводи 53, Захари Зограф 22, 18, 20, 35, 41, 37, 33а, 26, 31, 45, 41а, 16, 43, 16а, 29, 39, 35. , 24, 29, 11, 9, 27, 1, 25, 15, 17, 4, 21, 3, 13, 8, 12, 23, 19, 6, 10, 93, 60, 105, 74, 95 къща , 72, 111, 99, 83, 80б, 58, 95, 80, 61, 101, 70, 87, 78а, 76, 62, 70, 107, 67, 72, 110, 91, 77, 103, 75, 89, 62, 86, 85, 78, 84, 97, 79, 113, 115, 44, 42, 50, Павилион, 65, 54, 36. , 59, 36, 69, 46, 67, 38, 53, 56, 71, 63. , 30, 55, 61, 40, 61, 73, 49, 51, 32, 57, 48, 51, 52, 63, 61, Златна Панега 8а, 10, 9, 1, 5, 11, 4, 8, 12, 6, 3, Иван Асен Втори 90, Калкас 12, Кап. Петко Войвода 16, Караманица 31, 13, 70, 50, 22, 9, 16, 72а, 41, 89, 103, 38, 15, 62. , 28, 64, 53, 95, 47, 27, 18, 101, 77, 79, 25, 83, 33, 51, 5, 10, 24, 23, 87, 48, 52, 45, 29, 62, 6, 76, 57, 3, 85, 43, 19, 39, 90, 65, 11, 68, 40, 91, 32, 30, 56, 86, 8, 81, 88, 7, 12, 37, 14, 74, 82, 17, 21, 55, 69, 44, 26, 80, 106, Дърводелна Работилница, 106, Кариери, Китка 10, Кладенец 6, 8, 11, 2, 5, 3, 7, 19, 21, 17, 23, Колуница 48, 21, 13, 46, 26, 15, 19, 17, 42. , 11, 23, 42, 44, 30, 40, 25, 34, 32, 6, 7а, 22, 8а, 1, 7в, 16, 10, 20, 12, 7б, 6, 4, 14, 8, 18, 1, Кристал, Кристал Блокове 20, Изолатор За Кучета, 28, 12, 11а, 11, Куциян 3, 6, 4, 7, 2, Луда Яна 2/4. , 26, 26. , 8, 5. , 18, 20, 24, 6, 16, 10, 22, 4, Люлин 173, 163, 155, 145, 114, 115, 120, 151, 153, 169, 187, 177, 149, 135, 159, 157, 183, 155. , 191, 117а, 141, 147, Люлякова 4, 10, 8, 12, 5, 6, 14, 7, 3, Майска Роза 5, 8, 7, 4, 9, 3, 1, 6, 2, Манастирски път 1, 6, 1а, 4, 10, 3, 8, 2, махала Ракьовец вила, 1, 1, Местн. Шевърляк 36, 15, Металик 31, 34, 30, 29, 35, 28, 36, 33, 32, 2, 3, 9, 20, 17, 24, 7. , 10, 18, 19, 26, 11, 14, 6, 3а, 13, 7, 25, 12, 23, 4, 1, 8, 21, 27, Мир 2, 3, 5, 4, Младост 2, 1, 1. , 5, 3, 4, Нов Живот 4, 2, 12а, 1, 6, 3, Осъм 2, 1, 4, Отдих 12, 19, 14, 6, 4, 5, 29, 33, 7, 31, 21, 10, 3, 17, 13, 9, 1, 25, 15, 27, 2, 11, Палма 126, 128, 170, 138, 168, 144, 130, 134, 146, 171, 132, 117, 142, Победа 27, 35, 37, 25, 26, 32, 33, 28, 26. , 30, 29, 31, 19, 12, 9. , 11, 14, 14а, 23, 4, 8, 13, 2, 22, 16, 9, 21, 17, 1, 3, 6, 5, 20, 18, 10, 7, 2а, 43, 45, 47, 51, Ропотамо 10, 12, 13, 3, 11, 9, 6, 8, 7, 1, 2, 14, Рудничар 2, 10, 8, 4, 12, 6, Съзлийка 2, 8, 3, 1, 5, 2а, 1 Сазлийка 1, 7, 6, Тополница 2, 6, 1, 4, 11, 7, 9, 5, 3, 8, 13, Шамък 117, 117а, вила, къща , 179
На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Перник: Арчар 2, 1, 7а, 4, 6, 7б, Бели Кладенци 7, 4, 1, 8, 5, 9, 14, 8, 19, 15, 17, 18, 24, 10, 10а, 22, 20, 12, 11, 13, Бистрица 1, 3, Будиславец 35, 47, 37, 30, 32, 45, 43, 33, 15, 17, 1, 4, 14, 12, 9, 21, 6, 11, 17а, 3, 5, 23, 16, 13, 19, Бързия 12, 14, 4, 6, 8, 2, Васил Левски, Вит 6, 3, 12, 3а, 1, Въча 3, 5, 4, 2, Голо Бърдо 9, 3, 10, 19. , 26, 27, 16, 7, 4, 6, 15, 32, 30, 14, 12, 38, 34, 24, 1, 11, 28, 21, 36, 8, 17. , 23, 17, 25, 22, 2, 19, Горицвет 1, Джерман 2, 1, 18, 4, 16, 8, 12, 3, 14, 6, Железни Заводи 53, Захари Зограф 22, 18, 20, 35, 41, 37, 33а, 26, 31, 45, 41а, 16, 43, 16а, 29, 39, 35. , 24, 29, 11, 9, 27, 1, 25, 15, 17, 4, 21, 3, 13, 8, 12, 23, 19, 6, 10, 93, 60, 105, 74, 95 къща , 72, 111, 99, 83, 80б, 58, 95, 80, 61, 101, 70, 87, 78а, 76, 62, 70, 107, 67, 72, 110, 91, 77, 103, 75, 89, 62, 86, 85, 78, 84, 97, 79, 113, 115, 44, 42, 50, Павилион, 65, 54, 36. , 59, 36, 69, 46, 67, 38, 53, 56, 71, 63. , 30, 55, 61, 40, 61, 73, 49, 51, 32, 57, 48, 51, 52, 63, 61, Златна Панега 8а, 10, 9, 1, 5, 11, 4, 8, 12, 6, 3, Калкас 12, Караманица 31, 13, 70, 50, 22, 9, 16, 72а, 41, 89, 103, 38, 15, 62. , 28, 64, 53, 95, 47, 27, 18, 101, 77, 79, 25, 83, 33, 51, 5, 10, 24, 23, 87, 48, 52, 45, 29, 62, 6, 76, 57, 3, 85, 43, 19, 39, 90, 65, 11, 68, 40, 91, 32, 30, 56, 86, 8, 81, 88, 7, 12, 37, 14, 74, 82, 17, 21, 55, 69, 44, 26, 80, 106, Дърводелна Работилница, 106, Кариери, Кладенец 6, 8, 11, 2, 5, 3, 7, 19, 21, 17, 23, Колуница 48, 21, 13, 46, 26, 15, 19, 17, 42. , 11, 23, 42, 44, 30, 40, 25, 34, 32, 6, 7а, 22, 8а, 1, 7в, 16, 10, 20, 12, 7б, 6, 4, 14, 8, 18, 1, Куциян 3, 6, 4, 7, 2, Луда Яна 2/4. , 26, 26. , 8, 5. , 18, 20, 24, 6, 16, 10, 22, 4, Люлякова 4, 10, 8, 12, 5, 6, 14, 7, 3, Майска Роза 5, 8, 7, 4, 9, 3, 1, 6, 2, Манастирски път 1, 6, 1а, 4, 10, 3, 8, 2, махала Ракьовец вила, 1, 1, Металик 31, 34, 30, 29, 35, 28, 36, 33, 32, 2, 3, 9, 20, 17, 24, 7. , 10, 18, 19, 26, 11, 14, 6, 3а, 13, 7, 25, 12, 23, 4, 1, 8, 21, 27, Мир 2, 3, 5, 4, Младост 2, 1, 1. , 5, 3, 4, Нов Живот 4, 2, 12а, 1, 6, 3, Осъм 2, 1, 4, Отдих 12, 19, 14, 6, 4, 5, 29, 33, 7, 31, 21, 10, 3, 17, 13, 9, 1, 25, 15, 27, 2, 11, Победа 27, 35, 37, 25, 26, 32, 33, 28, 26. , 30, 29, 31, 19, 12, 9. , 11, 14, 14а, 23, 4, 8, 13, 2, 22, 16, 9, 21, 17, 1, 3, 6, 5, 20, 18, 10, 7, 2а, 43, 45, 47, 51, Ропотамо 10, 12, 13, 3, 11, 9, 6, 8, 7, 1, 2, 14, Рудничар 2, 10, 8, 4, 12, 6, Съзлийка 2, 8, 3, 1, 5, 2а, 1 Сазлийка 1, 7, 6, Тополница 2, 6, 1, 4, 11, 7, 9, 5, 3, 8, 13
Община Радомир
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Владимир: 209, Кв. 29, V-57, Кв. 6а, ПИ 149 Кв, 14, вила, къща
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долна Диканя
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Долни Раковец: Кв. 22, УПИ Х-206, М-Ст Банята, УПИ XI-306, П-Л Іх-428, Кв. 27, УПИ 1-167 Кв. 11, УПИ Іі-26, УПИ Хі-34, Кв. 1
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Друган: Vі-485, Кв. 45, УПИ VI-337, Кв. 25, Чачулова махала, вила, Чакърова махала, къща
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Кондофрей: Общ. Радомир, УПИ I Кв 43а, къща
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Радомир: Антим I 9, 2, Априлско Въстание 52, 25, 46 къща , 42 къща , 47, 20, Божур 5, Васил Петлешков 8, Върба къща , Училище, Барака, 18 Самарско Знаме, 4, Сграда, 12, къща , 37, УПИ II, Кв. 7, 17, къща , 1, Ген. Столетов 10 къща , 15, 3, Детелина 4, Драва 6, Еделвайс 12, 10, 2, 17 къща , 7, Здравец 9, Иван Георгиев 4, 3, 14, Иван Соколов 8, 33, 16, 28, 59, 12, 5, 46, 38, Иглика 13, Ильо Войвода 5, 36, 13, Климент Охридски 3, Кокиче 14, 1 Фургон, Коста Миланов къща , 2, 11 къща , махала Гьорева, Опълченска 9, Райко Даскалов 107 Кв. Върба, 111, 3, 100, Райна Княгиня 12, Роза 12, 26, 3, Самарско Знаме 18, Соболч 5, 7, Станко Косовски 7 къща , Трети Март Читалище, Кино, К и Н О, Хан Омуртаг 5, 13, 2, 8, 1, 3, 0
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Стефаново, Общ. Радомир: X-350, махала Горни Раковец къща , УПИ XV-158, къща , вила, махала Егреците къща , къща , къща , вила, Фургон, къща , ПИ 604 Кв. 101, УПИ Іx-1083, 1084
На 07.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Червена Могила
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дебели Лаг: къща
На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Радомир: Алеко Константинов 6, 10, 16, 4, 8, 2, 14, 12, Братя Миленкови 29, 23, 12, 5, 17, 35, 24, 26, 14, 13, 19, 7б, 29а, 22, 8, 9, 6, 11, 15, 10, 33. , 20, 33, 21, 31, 27, Добруджа 5, 3, 9, 2, 7, 1, 3, 1, 2а, Евлоги Георгиев 12. , 14, 8, 14. , 13, 9, 10, 6, 7, 5, 12, 11, 18, Марица 5, 2, 3, 4, 6, 7, 1, 8, Родопа 4, 2, 3, 1, 4, Павилион, Христо Ботев 15, 1, 15, 1
На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Друган: Vі-485, Кв. 45
Община Трън
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Шипковица: Бивш Стопански Двор.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 13:07 | Агенция "Фокус"
Плевен. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Белене
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Деков: Александър Стамболийски 6, 24, 12, 8, 22, 20, 10, 26, Асен Халачев 11, 12, 8, 1, 10, 9, 16, 16а, 18, 6, 13, Буря 6, 5, 2, 3, 4, Васил Левски Шивашки Цех, Владимир Попов 4, 2, Димитър Благоев 11, 9, Дунав 7, 3, 5, 6, 1, Кирил и Методий 3, 4, 7, 1, 2, Неделчо Георгиев 2, 12, 14, 3б, 1, 20, 6, 3, 10, 5, 13, 11, 3а, 7, 9, 18, 16, 8, 1а, 4, Свещеник Владимир Попов 2, 5, 3, 1, Стефан Караджа 7, 5, 2, 15, 6, 3, 9, 4, 8, Стоян Едрев 14, 4, Странджа 13, 8, 17, 9, 7, 5, 4, 6, 3, 11, Христо Ботев 2, 12, 1, 5, 16, 11, 3, 14, 10, 8, 9, 4, 7, 6, 13, Цвятко Въбленски 15, 7, 20, 23, 10, 22, 2, 25, 29, 14, 4, 9, 8, 3, 21, 19, 5, 13, 6, 1, 12, 27, 11, Чаталджа 9, 7, Шипка 14, 16, 1, 2, 5, 3, 18, 6, 8, 10, 12, 20, 4
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петокладенци: Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34
На 07.10.2019 г. /10:15 - 12:15 ч./ - Белене: Волов 11, 1 Б, 5, 1, 14, 8, 9, 3, 2 А, 7, 1а, 11 А, 2, 1 А, 6, 15, 5 А, 10, 13, 4, 8 А, Гео Милев 25, 24, 28 А, 26, 18а, 21, 22, 19, 18, 15, 23, 13, 30, 20, 15 А, 27, Здравец 2 А, 3 А, 1, 4, 6 А, 5 А, 2, 5, Иван Вазов 21, 38, 36 А, 17, 36 Б, 36 В, 36, 19, 21а, Кантон, Кирил и Методий 49, Одрин 6, 5, 12, 1, 3, 8, 8 А, 10, 9, 7, 14, 4, 2, 1а, 8 Б, Първи Май 16, 11, 12 А, 19 А, 13, 22, 6, 7, 40, 4, 15, 28, 12, 1, 30, 14, 19, 8, 2 А, 10, 2, 36, 9, 17 А, 42, 17, 21, 18, 38, 34, 3, 11 А, 5 А, 19 Б, 15 А, 9 А, 26, 5, 17а, 32, 20, Фердинад Дечев 51, 43, 58, 45, 46, 52, 62, 60, 49, 53а, 54, 64, 50, 48, 53, 56, 62 А, 47а, Фердинанд Дечев 55
На 07.10.2019 г. /13:15 - 15:15 ч./ - Белене: Апостол Високов 5, 11, 8а, 13а, 7а, 10, 22, 8, 24, 17, 18, 2, 7, 12, 15, 17а, 1, 16, 21, 13, 4, 19, 3, 6а, 6, 14, 9, 20, 19а, Вит 9, 4, Гео Милев 5, 6, 14, 12, 11, 3а, 2б, 7, 5а, 8, 3, 2а, 9, 4, 6а, 1, 2, Дунав 42, 17, 29, 48, 56, 46, 50а, 23, 27, 44, 52, 54, 33, 36а, 31, 38, 48а, 40, Ловна 5, 3, 7, 1, местност Лунгата, Тетово 6, 4, Фердинад Дечев 44, Христо Смирненски 3, 9, 4, 1, 5, 2, 7
На 08.10.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Белене: Вит 1, 7, 2, 5, 3, Гео Милев 16, Драва 5, 3, 1, 8, 10, 6, 2, 4, Дунав 2, 19, Иван Вазов 26, 28, 28а, 34, 15а, 15, 32, 15б, 30, Кирил и Методий 33, 37, 52а, 46, 52б, 54а, 48а, 54, 43, 42, 35, 52, 39, 45, 50, 48, 35а, 40, 41, 44, Клокотница 5, 4, 9, 5а, 11, 1, 10, 7, 6, 8, 3, 2, Фердинад Дечев 36, 32, 23, 20а, 25, 26, 20, 27, 18, 23а, 38, 34б, 42, 37, 33, 22, 29, 24, 28, 34а, 39, 31, 40, 35а, 35, 41, 26а, Фердинанд Дечев 21, Христо Смирненски 17, 24а, 23, 27, 18а, 12а, 14, 22, 11, 20, 25, 13а, 12, 6, 24, 21, 19, 17а, 8, 18
На 08.10.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Белене: Г С Раковски 67, 65, 62, 66, 63, 69, 60, 61, 64, 58, 56, Мусала 7, 3, 1, 2, 9, 8, 5, 6, 4, Пенчо Славейков 13 А, 9, 22, 11, 10, 11а, 8, 20, 15 А, 12, 6, 16, 18, 17, 4, 19, Сергей Румянцев 20, 9, 22, 17, 24, 18, 26, 28, 20 А, Слатина 10, 8, 6, 4, 14, 12
На 10.10.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Бяла Вода, Общ. Белене: Александър Стамболийски 25а, 9, 6, 1, 26, 19, 28, 3, 13, 21, 15, 24, 8, 32, 23, 36, 40, 16, 2, 18, 17, 10, 40а, 38, 12, 30, 31, 22, 14, 27, 11, 20, 25, 29, 34, 5, Безименна 1, Васил Левски 29, 31, 54, 64, 27, 21, 19, 23, 58, 56, 25, 7, 11, 18, 13, 5, 32, 36, 9а, 9, 14, 30, 24, 3, 10, 20, 3а, 8, 26, 22, 44, 14, 52, 42, 60, 62, 46, 48, 40, 17, 50, 15, 38, Георги Бенковски 11, 3, 4, 22, 18, 10, 16, 2, 6, 12, 7, 14, 20, 9, 8, 1, Георги Гатев 8, 2, 4, 10, 3, 2а, 5, 1, 3а, 7, 6, 11, 9, 12, Дунав 1, 12, 6, 2, 8, 3, 10, 14, 4, Здравец 13, 7, 12, 11, 3, 8, 17, 15, 2, 6, 4, Маршал Толбухин 24, 7, 18, 29, 16, 25, 19, 27, 39, 10, 14, 21, 17, 26, 47, 22, 1, 13, 31, 37, 4, 33, 23, 9, 30, 6, 5, 8, 12, 28, 2, 11, Н. Й. Вапцаров 3, 12, 14, 10, 1, 2, 4, 8, 6, Рила 5, 3, 9, 1, 7, Хаджи Димитър 3, 10, 22, 16, 20, 14, 9, 24, 18, 11, 7, 26, 12, 13, 5, 8, 2, 6, 4, Христо Ботев 25, 14, 17, 7, 11, 10, 5, 2, 4, 21, 6, 23, 19, 8, 10а, 12, 13, 3, 1, Христо Смирненски 7, 15, 9, 13, 8, 2, 5, 4, 12, 10, 11, 3, 6, 1, Шипка 9, 4, 7, 8, 3, 1, 10, 5, 13, 2, Ю. А. Гагарин 1, 2, 3
На 10.10.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Лозица, Общ. Никопол: Адалберт Антонов-малчика 12, 1, 5, 7, Александър Стамболийски 3, 15, 6, Борис Ганев 81, 73, 75, 67, 64, 83, 63, 61, 60, Магазин, 65, 69, 62, 59, 123, 97, 101, 114, 103, 85, 109, 83а, 110, 94, 112, 106, 66, 76, 80, 96, 108, 78, 100, 107, 72, 90, 102, 93, 88, 95, 113, 99, 115, 86, 116, 121, 119, 111, 87, 91, 104, 125, 82, 84, 93а, 45, 37, 20, 14, 42, 16, 29, 31, 38, 43, 12, 24, 49, 28, 34, 47 Здравна Слузба, 18, 56, 36, 50б, 27, 40, 39, 35, 48, 55, 44, 25, 51, 53, 26, 58, 33, 22, 30, 50, Васил Коларов 6, 10, 7, 5, 1, 3, 9, 26, 22, 8, 24, 4, 11, 20, 28, 23, 21, 40, Г. С. Раковски 6а, 19, 23, 26, 8а, 13, 16, 40, 47, 2, 30, 21, 1, 14, 9, 43, 32, 20, 15, 31, 29, 18, 28, 3, 6, 17, 24, 45, 11, 22, 8, 12, 2а, 36, 34, 25, Георги Басаров 13, 6, 14, 12, 11, 18, 8, 3, 7, 16, 26, 9, 15, 5, 24, 22, 20, 4, 2, Георги Бенковски 2, Георги Димитров 8, 21, 25, 29, 10, 2, 26, 16, 28, 27, 1, 4, 3, 23, 12, Ернст Телман 10, 6, 4, 5, Иван Вазов 30, 21, 13, 33, 33. , 15, 37, 25, 17 къща , 23, 31, 29, 27, Кирил и Методий 3, 9, 1, 7, 3а, 11, 4, 13, Септември 3, 7, Христо Енчев 27, 2, 19, 11, 10, 7, 23, 29, 4, 13, 8, 3, 25, 17, 1, 6, 1а, 5, 9, Ю. А. Гагарин 2, 4, 18, 6, 14, 10, 12, Шишковвръх
На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Петокладенци: Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, Крум Христов 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34
Община Гулянци
На 08.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Гулянци: Ал Стамболийски Цех За Дограма, 1 Изход Никопол, Ал Стамболийски 30, 53, 34, 45, 51, 49, 47, 32, 37, 29, 26, 33б, 33, 35, Асен Златаров 11, 8, 1, 3, 4, 2, 6, 5, 7, Баба Неделя 16, 8, 2, 5, 4, 3, 6, Бачо Киро 20, 16, 17, 14, Бузлуджа 2, В. Левски 83, 76, 90, 51, 55, 67, 106, 112, 104, 116, 77, 57, 92, 53, 69, 100, 85, 80, 73, 88, 98, 59, 74, 75, 84, 78, 65, 81, 63, 114, 102, 79, 94, 108, 82, 118, 71, 120, 110, 22, 24, 6, 15, 19, 20, 13, 10, 17, В. Петлешков 18, 15, 24, 9, 11, 26, 30, 17, 28, 13, 32, Вит 1а, 3, Вола 5, 2, 7, 5а, Възраждане 10, 5, 8, 1, 3, Г. С. Раковски 48, 34, 47, 44, 43, 55, 50, 30, 2, 51, 31, 46, 40, 57, 32, 42, 38, 53, 59, 36, 49, 45, 17, 4, 1, Ген Гурко 20, 6, 19, 15, 9, 7, 11, 3, 12 А, 4, 1, 13, 5, 2, 17, 21, 8, 12, Ген Скобелев 10, 24, 12, 19, 16, Георги Бенковски 36, 20, 9, 16, 8, 19, 18, 22, 12 А, 12, 17, Гецов Геран, Д-Р Александър Войников 3, Демокрация 9, 10, 6, 7, 2, 12, 4, Добруджа 3 3, 1, 2, 10, 8, 2 3, 3, 2 Г, Драва 3, 2, 5, 1, Дунав 3, 4, 1, 6, 2, Зора 6, 2, Иван Асен II I, 10, 8, 2, 1, 16, 12, 3, 17, 18, 14, 6, 29, 28, 3, 30, 31, 25, 27, Иван Вазов 14, 2, 26, 24, 16, 20, 6, 18, 22, 10, 4, Индустриална 17, 2, 16, 12, 18, 10, Индустриална Имот 18099. 401. 1 14, К-Н Г. Мамарчев 1, 3, 29, 27, 12, 11, 9, 6, 18, 31, 2, 26, 23, 21, 4, 24, Камчия 1, Кап. Петко Воевода 5, 1, 3, Карабоаз 8, 2, 6, Кирил и Методий 18, 23, 27, 20, 21, 10, 19, 25, 39, 14, 16, 15, Климент Охридски 2, 1, 3, Крайречна 2, 4, Любен Каравелов 6, 4, 1, 10, 2, 3, 8, Марин Дринов, местност Беглика Тп16, Тп16, Мизия 18, 3, 24, 22, 16, 5, 8, 20, 14, 8а, 10, 26, 4, 2, Милин Камък 3, 2, 4, 14, 7, 10, 12, 8, 5, 9, 6, 1, Московска 8, 7, 13, 12, 1, 6, 5, 11, 11а, 9, 3, 15, 2, 17, 16, Неофит Рилски 1, Никола Вапцаров 5, Никола Ракитин 17, 1, 12, 13, 7, 14, 23, 18, 11, 8, 5, 10, 4, 16, 20, 19, 2, 15, 21, 6, 25, 9, Николай Хрелков 3, 1, 2, 4, Оборище 6, 4, 3, 1, 10, 8, Опълченска 1, 4, 14, 20, 12, 2, 13, 12 А, 9, 6, 5, 23, 8, 27, 17, 19, 22, 25, 11, 21, 3, 7, 10, Осми Март 6, 4, 5, 1, 2, 12, 3, 8, 10, Отец Паисий 2, 12, 7, 10, 5, 13, 21, 15, 14, 1, 16, 19 А, 8, 17, 9, П. К. Яворов 5, 7, 2, 3, 1, 4, Панайот Волов 6, 10, 19, 11, 17, 13, 12, 9, 8, 14, 15, 27, 18, 4, Панайот Хитов 1, 13, 2, 4, 8, 9, 3, 5, 6, 11, Пеньо Пенев 19, 2, 14, 7 А, 18, 9, 13, 6, 4, 17, 10, 11, 8, 3, 12, 7, Перущица 10, 4, 12, 6, 2, 1, Петко Каравелов 3, 6, 9, 7, 8, 12, 2, 1, 4, 10, 5, 11, 14, Петър Берон 1, 4, 3, 2, Плевен 26, 29, 22, 27, 16, 21 А, 28, 23, 25, 14, 20, 32, 16 А, 24, 12, 30, 18 А, 34, Радецки 4, 6, 10, 5, 12, 2, Рила 8, 13, 7, 10, 5, 14, 1, 6, 12, 3, 2, 11, Родопи 2, Роза 20, Свобода 6, Симеон Йоргов 33, 1, 11, 29, 37, 4, 21, 39, 9, 10, 12, 15, 8, 3, 7, 23, 2, 27, 5, 13, 19, 14, 17, 6, Софроний Врачански 12, Средна Гора 11, 8, 9, 14, 10, 16, Стара Планина 8, 14, 4, 3, 6, 5, 2, 7, 1, Стефан Караджа 9, 18, 5а, 12, 14, 3, 7, 8, 13, 5, Страцин 2, 6, 4, 1, 8, 3, 1, 5, Тодор Каблешков 9, 4, 5, 7, 1, 3, 2, Трети Март 4, 4 А, 3, 1, Филип Тотю 3, 7, 1, 2, 9, Хаджи Димитър 3, 4, 1, 6, 9, 18, 16, 17, 28, 26, 24, 11, 12, 15, 13, 14, 22, 20, 19, Хан Кубрат 15, 14, 16, 18, 5, 6, 8, 25, 11, 7, 12, 2, 17, 27, 3, 19, 9, Хан Аспарух 10, 9, 13, 23, 2, 7, 6, 21, 19, 12, 8, 25, 5, 4, Хан Крум 3, 1, 7, 5, 4, 2, 6, Христо Ботев 9, 29 А, 19, 10, 4, 15, 31, 35, 13, 1, 8, 20, 12, 11, 26, 25, 22, 16, 21, 24, 7, 33, 5, 29, 2, 17, 37, 14, 23, 27, 3, 28, Цанко Церковски 2, 10, 1, 12, 14, 11, 4, 3, 9, 5, 8, 13, 7, Цар Калоян 8, 6, 4, 1, 2, Цар Симеон 14, 4, 9, 10, 2, 11, 1, 22, 16, 18, 27, 13, 29, 20, 15, 23, 5, 3, 17, 6, 8, 7, 19, 21, 12, 24, 27, Чайковска 2, 8, 10, 4, 6, 9, 7, 11, 3, 5, Шести Септември 8, 4, 10, 9, 6, 1, 12, 3, 14, 7, 2, Шипка 4, 20, 2, 6, 7, 12, Яне Сандански 14, 16, 7, 11, 17, 10, 5, 19, 3, 1, 21, 2, 23, 15, 20, 29, 18, 27, 9, Крайсело
На 08.10.2019 г. /12:00 - 13:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Милковица: Милковица
Община Долни Дъбник
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: Ас Златаров 43, 46, 33, 52, 41, 48, 44, 51, 42, 39, 45, 49, 62, 37, 53, 58, 64, 35, 54, 36, 60, 40, 38, Вардар 7, 3, 2, 4, Вит 15, 19, 21б, 21, 7, 3, 9, 3а, Даме Груев 3, 1, Ламби Кандев 18, 18а, 9, 7, 16, Оборище 7, 5, 10, 8, 4, 3, Пирин 13, 3, 18, 8, 9, 17, 11, 12, 10, 2, 14, 16, 7, Рила 9, 10, 13, 11, 8, Ст. Заимов 20, 9, 23а, 24, 11, 1, 16, 18, 17, 28, 10, 13, 8, 22, 13а, 30, 15, 25, 4, 21, 1а, 23, 26, 12, 3, 14, 7
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:45 ч./ - Долни Дъбник: Социално Включване Хр. Янчев 66, Ал Стамболийски 18, 23, 27, 19, 22, 23а, 25, 21а, 15, 14, 14а, 28, 26, 17, 21, 29, 30, 13, 16, 12, 24, 20, 36, 32, България 32, 35, 43, 41, 37, 34, 30, 40, 38, 36, 33, В Априлов 18, 6, 3, 16, 1, 5, 2, 14, 11, 8, 7, 9, 4, 12, 5а, 20, 10, 17, 30, 32, 22, 15, 28, 13, 34, 26, 24, В Левски 20, 24 2, №1, 22 2, 22 1, 1, 2, 22 Бл2, 22, 40б, 5, 7, 13, 25, 42, 39, 35, 21, 40а, 36, 32, 50б, 9, 32а, 34, 19, 11, 50а, 30, 31, 54, 52, 44, 17, 23, 3, 15, 32б, 29, 27, 38, 40, 50, В Петлешков 2, 4а, 3, 4, 6, 2а, 1а, 1, Велчова Завера 24, 22а, 21, 31, 26а, 27, 23, 34, 17, 22, 28, 32, 25, 30, 26, Г Бенковски 37, 13, 21, 20, 39, 9, 25, 33, 36, 32, 22, 24, 11, 17, 26, 27, 15, 29, 19, 31, Г. М. Димитров 6, 17, 21, 17а, 37, 18, 33, 10, 19а, 43, 8, 18а, 15, 14, 19, 12, 43а, 31, 2, 25, 27, 16, 13, 41, 35, 4, 23, 28, 24, 53, 47а, 57, 55, 20, 51, 22, 45, 49, 26, 28а, 47, 9, 5, 11, 7, Ген Скобелев 37, 37а, 31а, 42, 11, 40, 27, 34, 24, 33, 25, 17, 52, 56, 20, 35, 15, 50, 22, 54, 18, 26, 29, 38, 48, 29а, 19, 21, 28а, 28, 23а, 32, 37б, 18а, 46, 30, 44, 36, 24а, 39, 68б, 68, 68а, 70а, 70г, 66, 68в, 70в, 41, УПИ 11, 70б, 70, 68г, 70а, Гео Милев 5, 12, 2а, 13, 4, 2, 11, 8, 1, 9, 3, 7, 8а, 10, Д. Дебелянов 23, 9, 27, 17, 7, 15, 39, 37а, 13, 25, 21, 35а, 11, 39а, 13а, 31а, 35, 37, 29а, 31, 33, 19, 41, Захари Стоянов 37, 33, 19, 27, 15, 2, 17, 29, 4, 10, 6, 12, 21а, 31, 8, 21, 25, 10а, 11, 3, 5, 7, 13, 9, 1, Любен Каравелов 1, Максим Горки 2, 1, 15, 4, 17, 10, 5, 7, 6, 19, 18, 12, 3, 8, Никола Обретенов 6, 2, 4, 8, Никола Петков 44, 63, 69, 50, 52, 65, 71, 40, 61а, 42а, 48, 42, 63а, 42в, 67, 73, 54, 75, 34, 38, 59а, 36, 59, Общ. Пд Нефт и Газ, П Волов 2, 16, 15, 10, 20, 5, 12, 14, 12а, 7, 4, 22, 17, 3, 18, П. К. Яворов 2, 4, 3, 6, 1, Радецки 2, 12, 10, 8, Райко Даскалов 20, 50а, 21, 34а, 26, 28, 36, 13, 12, 14, 16, 19, 30, 18, 15а, 38, 50, 44, 17, 11, 32, 25а, 40, 22, 23, 48, 27, 15, 24, Хаджи Димитър 1, 3, 17, 8, 15, 6, 27, 19, 9, 21, 25, 7, 4, 5, 13, 2, Христо Смирненски 10, 34, 26, 23, 21, 24, 32а, 28, 30, 19, 32, Христо Янчев 90, 74, 89, 2, 67, 79, 61а, 66, 68, 71, 70, 73, 80а, 94, 88, 87, 82, 84, 91, 72, 96, 81, 75, 86, 63, 77, 85, 78, 76, 1, 66б, 65, 80, 92, 83, 61, 128, 149, 67б, 2, №2, 2144, 19
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:45 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: 87597. 403. 101, V-444, Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, 20а, 1, Александър Стамболийски 16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, 21, Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Братя Миладинови 2, 7, 5, 3, 4, 1, Васил Левски 1, 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а, вила, Вит 3, 5, 1, 2а, Витоша 4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Генерал Колев 20, 18, 16, 22, 11, 7, Генерал Скобелев 2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, 11, 8, 9, 3, 12, 7, Георги Димитров 45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, 12, 12 Цър Пър, 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 28, 25, 27, 42, 34, 37, 54, 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98, Георги Маринов 13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 12, 51, 40а, 53, 40, 42, 45, 57, 49, 59, 55, 47, 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 5, 11, 18, 8, 24, 6, Железничар 3, 1, Жп Блок 1, Жп Общежитие, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25, Иван Винаров 35, 31, 37, 39, 33, 41, 1а, 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, 7, 16, 28, 30, 4, 13, 21, 11, 9, 19, 15, 10, 25, 8, 2, 26, 6, 5, 14, 23, 18, 27, 28а, 17, 13а, 34, 21, 29, 36, 2а, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Иван Тод. Христов 9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, 17, 20, 22, 15, 24, Илия Бешков 5, 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19, Катя Попова 4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8, Кирил и Методий 2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, 17, 21, 15, 19, 10, Коста Златарев 12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, 15, 22, 24, 21, 20, 26, 19, 17, Локомотив 7, 2, 1, 3, 6, 5, Любен Каравелов 7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13, М-Ст Над Село, местност Край Село, местност Лъката 8, 7, 1, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, 12, Недю Личев 1, 3, Никола Тинков 5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8, Перущица 2, 1, 3, Петко Р. Славейков 12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, 24, 25, 22а, 26, 22, Радецки 8, 11, 4, 10, 2, 6, 5, 7, 1, 3, 9, Район Жп Гара 9, Слави Алексиев 8, 2, 3, 4, 11, 6, 9, Сопот 6, 2, 1, 3, 4, Софроний Врачански 2, 1, 5, 6, 4, Тимок 28, 36, 30, Тодор Митранов 2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9, Тодор Пенчев 11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 5, 9, 2а, 39, 6а. , 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II, Кв 32, УПИ II-678 Кв. 36, УПИ IV-660, УПИ -Х, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17, Христо Ботев 7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12, 9, Цветан Спасов 22, 20, 24, 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, 26, Ю. А. Гагарин 4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14, 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31, 13, Янко Сакъзов 1, 3, 5, 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18, Задчиталище, М-та Върбака, 8
На 09.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Къртожабене
На 09.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Плевен: 56722. 35. 726
На 09.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч./ - Ясен, Общ. Плевен
Община Искър
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:30 ч./ - Староселци: Васил Левски Сонда Пднг, Сонда Пднг
На 09.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Долни Луковит: Босилеградска 85, 20, 31, 12, 10, 22, 33, 17, 19, 5, 13, 8, 38, 25, 24, 14, 16, 9, 32, 34, 7, 26, 11, 18, 36, 27, Братя Миладинови 23, 43, 32, 38, 10, 39, 33, 37, 26, 30, 29, 28, 24, 22, Гео Милев 15, 13, 6, Георги Димитров 89, 95, 74, 66, 80, 75, 83, 77, 81, 70, 68, 93, 91, 84, 82, 79, 78, 76, Гоце Делчев 30, 1, 13, 5, 34, 20, 6, 28, 12, 8, 14, 3, 22, 18, 7, 17, 32, Димитър Спасов 10, 7, 6, 9, 5, 21, 14, 17, 20, 16, 22, 18, 13, 12, 8, 19, 15, 11, Иван Вазов 4, 3, 5 къща , 1, Любен Каравелов 37, 27, Отец Паисий 7, 35, 27, 21, 8, 31, 3, 17, 18, 13, 5, 14, 1, 19, 9, 11, 26, 39, 15, 22, 33, 16, 23, Пирин 18, Хаджи Димитър 30, 42, 26, 22, 38, 17, 19, 32, 35, 15, 34, 31, 28, 24, 40, 39, 23, 25, 36, 27, 46, 37, 44, Цар Симеон 51, 64, 38, 49, 30, 60, 43, 45, 1
На 11.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Брегаре: Александър Стамболийски 43, 12, 43, 19, 10, 8, 7, 27, 25, 15, 16, 2, 23, 3, 21, 4, 13, 33, 9, 41, 5, 31, 17, 35, 14, 39, 11, 1, 40, 47, 51, 38, 65, 20, 28, 67, 63а, 61, 30, 32, 22, 57, 55, 18, 49, 69, 24, 53, 59, 26, Васил Коларов 9, 7, 22, 11, 12, 16, 18, 20, 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 7, Васил Левски 19, 8а, 2, 6а, 4, 12, 15, 6, 3, 21, 10, 16, 8, 17, 7, 23, 14, 25, Георги Бенковски 11, 38, 9, 14, 16, 7, 26, 35, 12, 21, 37, 23, 39, 1, 3, 8, 6, 4, 5, Георги Димитров 126, 115, 116, 141, 108, 110, 120, 130, 132, 106, 123, 135, 114, 121, 117, 119, 143, 101, 118, 112, 131, 129, 147, 122, 139, 26, 56, 37, 59, 35, 75, 32, 71, 43, 77, 61, 40, 20, 55, 47, 42, 16, 51, 63, 69, 68, 24, 34, 58, 45, 62, 38, 18, 50, 53, 44, 49, 30, 66, 52, 54, 64, 33, 36, 65, 81, 22, 41, 79, 60, 57, 67, 46, 48, 39, 96, 84, 92, 83, 113, 88, 104, 67, 57, 91, 101, 85, 87, 63, 98, 74, 65, 111, 80, 82, 93, 102, 89, 78, 109, 72, 76, 90, 59, 28, 25, 4, 2, 21, 19, 27, 10, 16, 31, 23, 6, 9, 8, 12, 11, 29, 5, 14, 7, 17, Георги Раковски 22, 23, 2, 16, 12, 19, 18, 13, 1, 5, 11, 3, 4, 6, 20, 24, 21, 17, 14, Димитър Благоев 55, 59, 63, 61, 53, 51, 27, 39, 49, 18, 30, 41, 35, 47, 16, 12, 10, 37, 29, 31, 26, 24, 45, 43, 14, 32, 4, 15, 19, 5, 8, 11, 9, 25, 23, 21, 1, 7, 17, 3, 13, 6, Искър 17, 23, 8, 21, 25, 12, 19, 16, 10, 6, 8, 4, 13, 11, 9, 7, 2, 3, Кирил и Методий 11, 7, 15, 5, 19, 1, 3, 17, 21, Коста Златарев 7, 20, 17, 18, 15, 9, 16, 13, 3, 11, 14, 2, 8, 5, 6, 10, 4, 12, 3, Любен Каравелов 16, 32, 24, 21, 15, 34, 31, 4, 7, 11, 27, 25, 3, 8, 30, 13, 28, 23, 26, 12, 9, 1, 10, 19, Несебър 31, 18, 36, 9, 8, 14, 24, 32, 30, 25, 20, 21, 11, 35, 10, 38, 17, 33, 16, 19, 15, 28, 26, 29, 22, 13, 4, 3, 7, 1, 2, 5, Отец Паисий 31, 39, 15, 23, 21, 7, 35, 41, 1, 31, 19, 17, 29, 37, 33, 11, 5, 9, П. Волов 17, 19, 11, 8, 9, 5, 2, 6, 7, 3, 4, 13, 14, 17, Петър Берон 10, 24, 8, 26, 18, Пирин 1а, 5, 3, Пролетарска 3, 7, 1, 5, 9, Рила 22, 30, 27, 19, 15, 34, 37, 35, 20, 18, 21, 39, 36, 33, 31, 23, 10, 14, 28, 25, 32, 12, 26, 13, 29, 24, 1, 11, 6, 4, 9, 2, 10, 3, 13, 18, Стара Планина 12, 3, 5, 1, 14, 26, 18, 6, 4, 11, 20, 22, 16, 7, 17, 2, 8, 24, Стефан Караджа 3, 10, 9, 15, 12, 5, 1, 8, 7, Стопански Двор, Хаджи Димитър 6, 4, 8, Христо Ботев 14, 27, 19, 8, 23, 20, 4, 25, 18, 29, 31, 22, 3, 6, 7, 11, 15, 10, 12, 1, 13, 4, 5, 2
На 11.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Плевен: Трите Бора 231
На 11.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Ставерци: VIII-000323, Александър Димитров 11, 4, 8, 1, 14, 12, 10, 7, 5, 9, 13, 16, 3, 2, Александър Стамболийски 12, 19, 11а, 13, 23, 2, 27, 25, 37, 22, 8, 4, 31, 16, 29, 15, 21, 14, 33, 9, 35, 39, 10, 41, 44, 53, 61, 24, 28, 49, 50, 43, 48, 40, 51, 32, 47, 46, 26, 59, 36, 42, 63, 5, 52, 45, 9, 5, 11, 7, 1, 81, 85, 67, 69, 75, 65, 58, 83, 93, 89, 87, 79, 21, 71, 77, 56, Асен Златаров 10, 3, 7, 14, 5, 12, 1, 8, 2, 16, 6, Байкал 9, 14, 2, 7, 18, 8, 20, 12, 4, 11, 16, 22, 10, 5, Бал Езеро 3, 11, 7, 5, Батак 11, 14, 12, 4, 5, 13, 3, 15, Бачо Киро 1, 2, Беласица 4, 1, 3, 6, Борис I 10, 4, 2, 6, 1, 5, Братя Рулински 19, 13, 29, 1, 17, 11, Будапеща 2, 8, 7, 4, 6, 3, 5, 9, 11, В Иванов 25, 14, 12, 7, 28, 3, 32, 24, 8, 4, 34, 6, 21, Васил Левски 1, 9, 19, 12, 3, 11, 8, 10, 2, 14, 6, 5, 13, 4, 25, 20, 32, 21, 26, 28, 34, 27, 16, 22, 18, Васил Петлешков 3, 8, 9, 7, 4, 5, 10, 6, 2, 1, Витоша 7, 5, Волга 15, 13, 11, 3, 9, 21, 4, 1, 2, Г. Милков 13, 4, 2, 10, 1, 3, 11, 9, 5, Г. С. Раковски 1, 10, Гаврил Генов 5, 2, Генерал Скобелев 3, 10, 2, 6, 10а, 8, 14, Гено Грънчарски 1, 2, Гео Милев 7, 40, 5, 8, 1, 3, 2, 4, 6, 8, Георги Бенковски 13, 6, 4, 8, 10, 1, 7, 5, 12, 3, Георги Димитров 4, 6, 7, 5, 3, 2, 13, 68, 60, 4, 58, 82, 66, 76, 84, 64, 62, 70, 97, 86, 74, 72, 20, 52, 65, 17, 48, 37, 59, 41, 32, 46, 45, 57, 29, 56, 22, 31, 34, 12, 16, 14, 53, 55, 44, 54, 33, 36, 51, 39, 27, 24, 28, 49, 35, 69, 67, 19, 61, 50, 21, 63, 71, 25, 10, 43, Георги Кирков 1, 9, 3, 11, 5, 7, Д-Р Петър Берон 5, 7, 11, 1, Д. Грънчаров 5, 4, 10, 2, 8, Д. Дебелянов 9, 7, 1, 15, 11, 5, 3, 13, Д. Чинтулов 10а, 8а, 4, 15, 20, 6, 8, 17, 12, 14, 7, 9, 11, 5, 13, 10, 16, 18, Драва 3, 6, 2, 5, 4, Елин Пелин 1, 4, Иван Вазов 2, 23, 27, 11, 2, 9, 7, 21, 5, извън регулацията Зърнобаза Слънчев Дар, Имот 000312, извън регулация, Искър 3, 6, 1, 14, 22, 2, 24, 10, 4, 12, 16, 20, 8, 18, Йордан Йовков 4, 1, 2, Кайлъка 11, 2, 5, 4, 1, 3, Калето 5, 11, . 19, 2, 7, 8, 25, 9, 13, 21, 4, 23, 12, 3, 6, 14, 1, Кирил и Методий 12, Климент Охридски 2, 5, 3, Козлодуй 6, Кочо Честименски 4, 5, 11, 1, 17, 2, 3, 15, 7, 9, 26, 30, 14, 12, 32, Лев Толстой 4, 3, 7, 2, Любен Каравелов 4, 2, 8, 6, 12, Максим Горки 12, 15, 8, 17, Мест Баира, местност Ормана 235010, Митко Палаузов 14, 12, 6, 2, 1, 3, 4, Мончо Гетов 1, 4, 9, 2, 5, 7, 3, 6, Н. Й. Вапцаров 16, 14, 18, 60, 54, 20, 24, 28, 44, 36, 48, 38, 40, 5, 28а, 42, 26, 7, 56, 30, 3, 46, 22, Неофит Рилски 11, 2, 5, 1, 7, 12, 10, 6, 3, 8, 4, Освобождение 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 15, 12, 10, 5, 7, 1, 8, 4, 16, 3, 6, 10, 2, П Хитов 3, 1, П. Р. Славейков 2, Патриарх Евтимий 1, 2, 3, Петко Д. Петков 2, 6, 5, 3, 9, Петрини 8, 12, 2, 3, 1, 10, 5, 6, Победа 1, 7, 2, Правда 7, 18, 23, 35, 25а, 26, 29, 16, 22, 20, 37, 33, 25, 3, 1, 24, 2, 2, 3, 1, 11, 9, 19, 7, 17, 15, 13, 5, Прага 5, 7, 1, 3, 2, 6, Преслав 4, 3, 2, Прещипа, Райко Даскалов 4, 13, 26, 24, 18, 8, 19, 23, 22, 6, 28, 15, 17, 20, Райна Княгиня 3, Ракета 4, Св. Параскева 13, 5, 19, 2, Сергей Румянцев 17, 11, 13, 12, 5, 16, 9, 6, 21, 8, 14, 1, 29, 10, 7, 25, 4, Славянска 2, Софроний Врачански 5, 3, 1, Спас Дупаринов 7, 3, 14, 12, 1, 2, 5, 4, 10, Средна Гора 15, 25, 12, 10, 5, 11, 9а, 15, 23, 21, 25, 19, 1, 4, 7, Стадион 11, 17, 3а, 13, 3, 2, 1, 6, 15, 5, 9, 4, Стара Планина 1, 13, Стефан Караджа 7, 9, 1, 8, 10, 12, 2, Струма 9, 11, 3, 1, 7, Теменуга 3, 5, 7, 1, Трайчо Костов 1, Трети Март 29, 32, 34, 27, 25, 23, 30, 16, 15, 6, 7, 2, 10, 12, 4, 1, Хаджи Димитър 11, 9, 7, 2, Хан Аспарух 1, 3, 11, 2, 4, 9, 17, 15, 5, 19, 7, Хан Кубрат 1, 2, 4, 7, 5, 9, Христо Ботев 42, 20, 14, 28, 34, 21, 4, 18, 32, 22, 44, 10, 7а, 13, 12, 1, 24, 8, 15, 19, 17, 2, 6, 11, 3, 5, 26, 35, 30, Христо Михайлов 12, 6, 2, 4, 1, 8, 14, 3, 10, 16, 5, Христо Смирненски 22, 12, 4, 13, 5, 25, 21, 24, 10, 27, 3, 16, 8, 14, 7, 29, 1, 2, 6, 17, 15, 35, 31, 33, 37, Цанко Церковски 37, 47, 49, 39, 10, 41, 6, 45, 53, 51а, 51, 35, 8, 13, 43, 5, 33, 7, 11, 29, 17, 23, 63, 55, 59, 18, 67, 14, 24, 26, 16, 22, 20, 57, Цветан Гевезовски 10, 11, 5, 7, 1, 2, Черно Море 15, 9, 6, 9а, 7, 5, 11, 3, 8, 10, 13, 4, 14, 13а, 19, 20, 21, 18, 23, 16, Чиган 1, 2, Шейново 1, 9, Шипка 13, 15, Яворов 3, 5, 7, 1, Яне Сандански 4, 2, 1, 3, 9
На 11.10.2019 г. /15:15 - 16:15 ч./ - Староселци: Александър Стамболийски 1, 25, 18, 3, 16, 20, 21, 22, 6, 8, 15, 12, 4, 5, 11, 14, 10, 24, 23, 1, 2, 17, 7, 19, Антон Иванов 12, 10, 8, 1, 4, 2, Асен Халачев 21, 23, 3, 2, 11, 17, 13, 7, 6, 19, 25, 4, 1, 5, Васил Коларов 6, 4, 11, 8, 9, 2, 7, 13, 22, 20, 1, 21, 5, 24, 10, 18, 14, 12, Васил Левски 3, 18, 15, 24, 21, 2, 22, 5, 25, 20, 7, 27, 9, 1, 16, 4, 23, 14, 17, Сонда Пднг, Сонда Пднг, 1, 24, 18, Вела Пеева 4, 10, 6, 2, 1, 5, 8, 3, Вилхелм Пик 19, 15, 6, 9, 1, 10, 7, 8, 17, 12, 4, 11, 19а, 3, 2, 5, 13, 1а, Г Димитров 30а, 43, 30, 18, 32, 24, 61, 51, 26, 41, 20, 45, 49, 37, 59, 47, 39, 22, 36, 63, 34, 35, 53, 55, 28, 29, 23, 31, 18, 16, 14, 19, 21, 17, 25, 27, 4, 8, 13, 1, 10, 12, 3, 9, 7, Гачо Митков 8, 5, 3, 2, 4, 1, Гео Милев 8, 4, 5, 6, 1, 2, 3, 7, Георги Кирков 11, 9, 7, Гурко 2, 4, Д-Р Бешев 1, 7, 3, 53, Даме Груев 2, 4, 6, Димитър Благоев 18, 14, 8, 2, 10, 9, 5, 12, 16, 4, 3, 1, 7, 6, 49, 58, 45, 62, 29, 60, 41, 43, 56, 51, 44, 23, 36, 46, 25, 27, 33, 17, 24, 26, 34, 42, 29, 21, 40, 48, 32 къща , 52, 19, 30, 22, 31, 37, 15, Доровски 9, 7, 3, 4, 6, 5, Дунав 1, 2, 3, 13, 2, 15, 4, 8, 3, 5, 6, извън регулация, Искър 2, 12, 8, 5, 1, 16, 12, 10, 18, 3, 20, 22, 14, 1а, 7, 6, Карл Маркс 8, 4, 2, 6, 10, 22, 9, 3, Кирил и Методий 7, 3, 5, 1, 8, 6, 4, 2, Коста Златарев 20, 8, 14, 18, 5, 22, 1, 9, 4, 11, Кръстю Бешков 10, 8, 4, 3, 1, 6, 2, 16, Ленин 3, 12, 10, 27, 29, 21, 25, 8а, 8, 9, 1, 15, 7, 16, 2, 1а, 17, 13, 11, 5, 3, 6, 4, Лило Тодоров 36, 30, 18, 38, 1, 19, 11, 20, 4, 9, 40, 34, 3, 13, 23, 5, 15, 7, 17, 16, 29, 26, 31, 28, 10, 8, 22, 33, 24, Лиляна Бърдарова 1, 4, Любен Каравелов 5, 1, 3, 25а, 21, 12, 21а, 19, 23, 31, 33, 28, 13а, 6, 20, 22, 27, 7, 11, 14, 9, 24, 13, 2, 18, 15, 4, 10, 29, 35, Марица 8, 6, 10, Маршал Толбухин 6, 8, 16, 5, 1а, 7, 4, 18, 11, 9, 2, 3, 13, 14, 1, 12, 10, Митка Гръбчева 1, 20, 4, 19, 2, 6, 8, Митко Палаузов 5, 2, 12, 6, 10, 8, 14, 1, 3, Московска 7, 8, 6, 5, 4, 3, Н Й Вапцаров 5, 1, 16, 4, 14, 7, 13, 11, 10, 9, 8, 3, 12, 21, 17, 19, 15, Неофит Бозвели 8, 3, 6, 1, 12, 4, 5, 10, Нинко Тодоров 6, 2, 4, 13, 9, 14, 26, 21, 18, 29, 8, 31, 19, 15, 25, 11, 23, 20, 22, 7, 5, 27, 10, 17, Огоста 1, Отец Паисий 5, 7, П Р Славейков 21, 27, 23а, 16, 25, 23, 22, 2, 29, 18, 30, 19, 20, 15, 13, 11, 16, 12, 4, 7, 6, 3, 8, 2, 10, П. К. Яворов 11, 7, 5, 9, 3, 1, Панайот Хитов 1, 2, Пеловска 4, 2, 5, 1, 8, 6, 3, Пи000382-01, Пирин 7, 9, 4, 1, 3, 5, 2, Поп Андрей 7, 4, 8, 3, 2, 5, Първи Май 2, 1, 3, Райна Княгиня 6, 7, 4, 8, 2, 5, 1, 3, Раковски 1, 4, 7, 3, 5, 13, Рила 7, 1, 8, 5, 6, 9, 2, 11, Родопи 1, 2, Сергей Румянцев 2, 6, 1, 5, 8, 3а, 20, 9, 7, 18, Скобелев 7, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 6, 1, 8, 3, 7, Станке Димитров 3, 4, 5, 6, 10, 2, 1, 8, 7, Стапански Двор, Стара Планина 4, 1, 3, 5, 2, Стефан Караджа 9, 11, 1, 2, Стоян Даскалов 10, 1, 3, 7, 2, 8, 12, 9, 5, Стоян Едрев 2, 6а, 8, 4, 2, 6, Тодор Каблешков 6, 8, 1, 5, 4, Тодор Матков 18, 13, 4, 30, 16, 20, 12, 5, 32, 26, 10, 34, 15, 19, 3, 9, 8, 28, 21, 22, 17, 2, 14, 11, 24, Фердо 6, 1, 3, 4, Хан Крум 2, 6, 4, Христо Ботев 21, 23, 34, 53, 51, 45, 39, 49, 24, 33, 31, 25, 37, 27, 35, 32, 29, 18, 26, 16, 5, 13, 8, 14, 2, 15, 9, 4, 1, 7, 10, 6, 11, Христо Кърпачев 6, 1, 3, 4, Христо Манчев 24, 15, 20, 22, 11, 16, 18, 13, 14, 10, 5, 7, 8, 12а, 3, 12, 6, 4, 1, Христо Смирненски 2, 4, Христо Стоянов 7, 15, 2, 3, 9а, 9, 6, 10, 8, 11, 4, 13, 1, 5, Цветан Спасов 31, 33, 12, 29, 3, 1, 27, 17, 1а, 5, 19, 11, 9, 7, 23, 6, 8, 25, 4, 15, 2, 13, 10, Цвятко Георгиев 4, 1, Яне Сандански 10, 6, 2, 1, 4, 8, 1а, Янтра 2, 13, 4, 11, 3, 9, 12, 5
Община Кнежа
На 07.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Кнежа: Васил Априлов 17, 8, 16, 17б, 18, 10, 4, 21, 19, 9, 6, 5а, 20, 15а, 7, 11, 22, 24, 14, 5, 24а, 13, 12, 3, 6а, 15, 2, 1, Георги Димитров 8, 5а, 32, 1, 6, 1а, 28, 28а, 24а, 18, 26, 20, 30, 7а, 7, 12, 24, 14, 3, 16, 5, 7a, 10, 22, 26а, Иван Бонов 33, 39, 37, 8, 31, 27, 20, 12, 6, 41, 23, 45, 47, 43, 16, 10, 18, 4, 29, 35, 14, Охрид 16, Пею Тодоров 20, Стражин 5, 1а, 1, 3, Хаджи Димитър 56, Христо Смирненски 33, 26, 34, 22, 20, 39, 31, 16, 12, 32, 25, 29а, 29б, 38, 14а, 27, 24, 30, 18а, 14, 31а, 29, 28, 37
Община Левски
На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Стежерово: Ал. Константинов 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Балкан 12, 8, 22, 14, Дунав 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Ив. Вазов 52, 54, 50, 39, Пирин 12, Сенко 3
Община Плевен
На 07.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Вит 3, 5, 1, 2а, Дамян Пачев 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, Кирил и Методий 17, 21, 15, 19, 10, Тодор Пенчев 39, 6а. , 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, УПИ -Х, Христо Ботев 9
На 07.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Търнене: 10-ти Конгрес 11, 11-ти Конгрес 11, 16, 14а, 2, 5, 3, 1, 8, 12, 14, 6, 9, 7, Ал. Стамболийски 8, 15, 4, 5, 13, 6, 17, 7, 10, 9, 2, 3, 1, 11, Васил Априлов 11, 1, 3, 5, 8, 4, 2, 6, 10, 9, Ген. Скобелев 1, 5, 3, 7, Л. Каравелов 6, Лато Лачев 11, 14, 18а, 12, 16, 4, 3, 7, 13, 5, 2, 20, 6, 18, 10, 1, 8, 9, Найден Рачев 4, 36, 16, 28, 14, 34, 22, 32, 12, 1, 13, 9, 26, 18, 2, 30, 25, 8, 10, 6, 24, 7, 3, 20, 5, 11, Страцин 1, Христо Ботев 4, 33, 28, 13, 18, 24, 21, 10, 23, 9, 25, 6, 12, 29, 16, 31, 11, 26, 30, 20, 8, 17, 22, 19, 14, Цанко Церковски 3, 3а, 13, 1, Ю. А. Гагарин 3
На 07.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Плевен: Б. Шивачев/Главинкова/ 49, 45, 47, Васил Левски/Г. Димитр/ 131, 133, 129, 139, 137, Данаил Попов /В. Ленин/ 16 Аптека, 16, Ракитин 10, 17, 15, 9, 5, 7, 10а, 3, 1, 13, Хан Аспарух 4, 5, 3, 9, Цар Калоян/Б. Бараков/ 6 А, 10, 13а, 9а, 11, 14, 13, 4, 16, 12, 6, 3, 9
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: I - 280, XIII- 89 Кв. 34, Григор Пърличев 27, 3, 6, 11, 9, 18, 29, 23, 16, 7, 10, 4, 19, 22, 17, 1, 25, 13, 5, 8, Ивайло 14, 10в, 28, 17, 24, 5, 27, 21, 5а, 8, 34, 16, 40, 23, 29, 12, 13, 26, 30, 10б, 38, 18, 11, 20, 22, 10а, 15, 9, 25, 7, 10, 31, 6, Кирил и Методий 31а, 12, 31, 23, 8, 35, 29, 37, 27, 21, 10, 14, 31б, 19, 25, Китка 3, 5, 7, 10, 14, 6, 13, 9, 11, 8, Климент Охридски УО ТП 3, Мадан 8, 6, Марибор 12, 22, 18, 3, 27, 24, 17а, 4, 21, 25, 28, 14, 9, 23, 19, 26, 8, 7, 1, 10, 6, 2, 13, 11, Мир 3, 5, 2, 1, Пероника 7, 6, 1, 4, 10, 11, 9, 3, 8, 9а, Рила 1, 2, УПИ -XxV-283 Стр Кв 1, ХIх-573
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гривица: Букурещ 4, 6, 7, 9, 1, 2, 3, Валтер Мъръчиняну 3, 5, 7, 12, 8, 10, 16, 6, 2, 4, 1, 14, Гео Милев 6, 4, 5, 8, 10, 2, 1, Георги Кирков 8, 16, 13, 2, 4, 13а, 12, 11, 10, 5, 6, 14, 9, Георги Кочев 15, 7, 17, 13, 3, 5, Димитър Благоев 2, Дунавия 3, 1, Изгрев 2, 4, Искър 11, 4, 15, 9, 11а, 13, 1, 7, 3, 2, 5, Любен Каравелов 1, 2, 6, 7, 4, 3, Майор Шонцу 3, 9, 6, 7, 9а, 5, 4, 1, 10, 2, 8, 8а, Москва 1, 7, 3, Подполк Николае Нанкович 1, Редник Грегоре Йон 8, 9, 2, 1, 6а, 11, 5, 3, 7, 10, 4, Христо Ботев 9, 2, 1, 7, 5, 3
На 07.10.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Браила 39а, 41, 37, 39, Десети Декември 112, 128а, 116, 118, 114, 132, 126а, 55, 128, 124, 130, 110, 59, 120, 126, 122, 57, 108, 132а, 53, К. Охридски/Карл Маркс/ 25
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Плевен: Бреза 1, Бряст 6, 2, Кайлъка, Местн. Кайлъка Задядрениязавод, Местн. Стража I Вилна Сграда, 3, 331а, Местн. Чаира Почивна База, местност Стража 701 83, Райски Кът 19, Стража, Стража 701 318к, Явор 15, 17, 21, М-Стстражата-1
На 07.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Плевен: Кайлъка 345, 345, Ктп 510, Мара Денчева 345, Местн. Стража I, Месноста Стражата
На 07.10.2019 г. /10:00 - 12:30 ч./ - Плевен: Сторгозия 37, До Бл. 37, 38, 22
На 07.10.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Асен Златаров 21, Генерал Скобелев 11, 8, 9, 3, 12, 7, Иван Вазов 34, 42, 50 3, 54 5, 29, 23, 40, 52 4, 38, 19, 32, 21, 36, 31, 27, 44, 35 1, 48 2, 33, 25, Иван Тод. Христов 17, 20, 22, 15, 24, Митко Палаузов 12, Петко Р. Славейков 24, 25, 22а, 26, 22
На 07.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Атон 4, 3, Бяло Море/Н. Тинков/ 19, Васил Левски/Г. Димитр/ 164, 178, 168, 174, 176, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 53, 59, 124, 110, 55, 65, 112, 57, 116, 118, 63, 114, 122, 126, Коста Хаджипакев 13, 4, Свободата Дискотека Анаконда
На 07.10.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, До Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36
На 07.10.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 16, 9, 14, 1, 3б, 18, 3 А, 7, 5, 2, 6, 12, 8, 11, 10, 4, Васил Левски 1, Вит, Георги Димитров 24, 20, 26, 19, 21, 50, 15, 17, 44, 31, 40, 23, 16, 30, 41, 29, 32, 48, 34 А, 33, 22, 18, 13, 46, 28, 25, 27, 42, 34, 37, Дамян Пачев 20, 13, 17, 28, 14а, 7, 9, 6, 5а, 16, 15а, 11 А, 3, 4, 14, 2, 10, 22, 1, 15, 17а, 5, 11, 18, 8, 24, Иван Вазов 2, 4, 6, 1, 3 А, 3а, Иван Винаров 35, 31, 37, 39, 33, 41, Илия Бешков 5, Любен Каравелов 7а, 12, 8, 18, 9, 2, 3, 5, 7, 10, Софроний Врачански 2, 1, 5, 6, 4, Тодор Пенчев 11, 4, 6, 19, 13, 7, 2в, 17, 2, 1, 15, 1а, 5, 9, 2а, УПИ II, Кв 32, Янко Сакъзов 1, 3, 5, Задчиталище
На 08.10.2019 г. /09:00 - 11:15 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 20а, Асен Златаров 9, 1, 3, 11, 19, 5, 9а, Георги Димитров 12, 12 Цър Пър, Иван Винаров 46а, 46, 52, 56, 60, 44, 70, 41, 47, 40, 42, 58, 38, 72, 51, 53, 49, 50, 45, 64, 48, 55, 62, 54, Любен Каравелов 24, 19, 1, 15а, 15, 20, 17, 11, 22, 13, Перущица 2, 1, 3, Хаджи Димитър 26, 20, 13, 24, 9, 28, 11, 22, 30, 18, 15, 17, Цветан Спасов 10, 4, 12а, 8, 18, 14, 6, 2, 16, 12, Янко Сакъзов 14, 12, 8, 16, 4, 17, 10, 11, 7, 9, 20, 13, 21, 6, 2, 15, 19, 6а, 18
На 08.10.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Княз Борис I/В. Ангелов/ 65, 32а, 69, 34, 65а, 51, 85, 81, 30, 51а, 87, 34а, 83, 40, 36, 89, 32, 61, 45, Майска 19, 31, 18, 27, 15, 29, 20а, 20, 30, 23, 21а, 26, 25а, 28, 24, 22, Цар Самуил/В. Топалски/ 37, 45, 39, 53, 35, 31, 13
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Браила 4, 3, 5, 7, 12, К. Охридски/Карл Маркс/ 9, 11, Москва 11, 23а, 17, 1, 15, 13а, 2, 7, 25, 23, 5, 15, 13, 9, 29, 19, 15 ТП 282, 15а, 31, 21, Републиканска 19, 9, 8, 16, 6, 3, 1, 15, 10, 4, 13, 12, 21, 23, Русе/Д-Р Бешев/ 36, 46, 42, 44, Сергей Румянцев 3, 2, 15а, 5, 13, 4, 69, 12а, 7, 17, 15, 12, 19, 14, 11, 6, Спартак 5, 6, 4, 10, 8, 10 Стълб 11 на Тп282 Клон Б, 1, 7, 2, Христо Ясенов 5, 3, 1
На 08.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Плевен: Вит 15, Индустриалназона, 3, Склад, 4, Георги Кочев 84, Индустриална Зона
На 08.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Плевен: Искър 5, 1, 3
На 08.10.2019 г. /12:00 - 14:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: V-444, Георги Димитров 45, 62, 56, 70, 60, 74, 84, 68, 72, 66, 64, 68 А, 47, 43 А, 43, Георги Маринов 13, 9, 12, 7, 6, 10, 4, 8, 3, 1, 15, 2, 11, 14, 5, Дамян Пачев 12, Катя Попова 4, 5, 10, 6, 3, 7, 9, 1, 2, 8, Кирил и Методий 2, 5, 1, 4, 8, 6, 7, местност Край Село, местност Лъката 8, 7, 1, Петко Р. Славейков 12, 1, 8а, 9, 19, 16, 2а, 4, 8, 11, 2, 14, 13, 18, 20, 10, 15, 6, 5, Слави Алексиев 8, 2, 3, 4, 11, 6, 9, Сопот 6, 2, 1, 3, 4, Тимок 28, 36, Тодор Митранов 2, 3, 11, 3а, 5, 1, 7, 9, Христо Ботев 7, 1, 8, 5, 10, 3, 4, 2, 6, 12, Ю. А. Гагарин 4, 19, 2, 1, 17, 8, 3, 10, 9, 12, 16, 7, 11, 2а, 21, 15, 5, 6, 14
На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Вит 3, Георги Кочев 88, Индустриална Зона Склад, Северна 1
На 08.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев 90, 88, 94
На 09.10.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: вила, Витоша 4, 1а, 10, 8, 12, 2, 5, 3а, 3, 6, 1, 7, Генерал Колев 20, 18, 16, 22, 11, 7, Генерал Скобелев 2а, 4, 2б, 2, 6, 4а, 1, Георги Димитров 49, 67, 65, 53, 57, 84, 51, 63, 78, 96, 100, 59, 82, 90, 55, 106, 80, 80а, 94, 92, 104, 76, 102, 61, 86, 88, 98, Иван Тод. Христов 9, 2, 14, 4, 18, 6, 5, 1, 12, 3, 8, 11, 13, 16, 7, 10, Локомотив 7, 2, 1, 3, 6, 5, М-Ст Над Село, Никола Тинков 5, 1, 9, 7, 12, 4, 6, 11, 10, 8, Тимок 30, Ю. А. Гагарин 13
На 09.10.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Плевен: Автогара Север, Бивша Автогара Север, Вит 10, Георги Кочев 88, 161, Индустриална Зона Бивша Автогара Север
На 09.10.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Плевен: *Градска Градина*, І-Кв. 381а Градска Градина, Ал. Стамболийски 4, Възраждане Кафе, 7, ТП 300, Костница Вечния Огън, Градска Градина, Пионерски Дом, В Градска Градина, Градскаградина, Дойран/Толбухин К. Златарев/ 160, 81, 81а, 79, Дна, Градскаградина
На 09.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 10, 8, 14, 16, 1, 4, 17, 18, 11, 13, 2, 6, 3, 20, 12, 5, 7, 9, Асен Златаров 28, 30, 13, 26, 19, 6, 15, 15а, Волов 2а, 5, 2, 9, 4, 11, 13, Георги Димитров 54, Георги Маринов 30, 25, 16, 27, 22, 26, 20, 23, 36, 32, 21, 28, 18, 34, 24, Дамян Пачев 6, Иван Вазов 5, 20, 14, 7, 26, 11, 9, 24, 12, 3, 10, 13, 30, 16, 17, 15, 22, 18, 8, 28, Иван Стойчев 1, 4, 14, 22, 9, 13, 5б, 20, 10, 7, 12, 11, 7а, 15, 2, 5, 8, 3, 16, 6, 18, Митко Палаузов 10, 4, 7, 8, 3, 5, 1, 6, 2, Недю Личев 1, 3, Трети Март 8, 6, 2, 1, 5, 4, 3, УПИ II-678 Кв. 36, УПИ IV-660, Хаджи Димитър 8а, 4, 3, 14, 12, 1, 8, 2, 6, 7, 5, 10, Ю. А. Гагарин 27, 26а, 39, 20, 23, 33, 37, 35, 26, 22, 29, 24, 28а, 18, 25, 31
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бохот: 1-ви Май 3, Ал. Стамболийски 31, Васил Левски 6, 4, 3, 2, Вит 3, 2, 4, 1, 6, 1а, Иван Вазов 4, Любен Каравелов 14, 3, 5, 24, 4, 18, 30, 34, 36, 28, 32, 8, 20, 10, 16, 22, 6, 7б, 12, Мусала 1, 6, 4, 2, 1а, 8, Осъм 18, 16, 5, 1, 4, 10, 6, 8, 7, 3, 12, 2, 14, Рила 4, 2, 5, 3, 1, Средна Гора 5, 4, 5а, 3, 2, 1, Стамболийски 31, Струма 7, 5, 4, 14, 13, 12, 8, 1, 11, 2, 15а, 3, 10, 6, Трайчо Костов 18, 5, 2, 9, 6, 8, 4, 16, 3, 14, 10, Христо Ботев 13, 48, 58, 21, 44, 60, 17, 40, 32, 21а, 50, 28, 15, 19, 38, 34, 25, 42, 30, 23, 46, 36, 54, 11, 36а, 52, 26
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Гренадирска 71, Дунав 9, 11, 13, Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 26, 28, 22, 5, 24, 3, 32, 18, 20, Панайот Хитов 6, 5а
На 09.10.2019 г. /13:15 - 16:00 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 15, 17, 23, 15 Еделвайс, 6, 2, Иван Вазов 15, Освобождение 2, Парашкев Цветков 38, Цар Борис III 2
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ - Плевен: 22-ри Септември 11, Дружба 215, Задбл. 216, 217, 216, Д-Ба Търговски К-С, До216, Търговски К-С, 215, 216, 217, До215, 216а, 211б, К-С Дружба До Бл 217 Вх Г
На 10.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Жп Блок 1, Жп Общежитие, Район Жп Гара 9, 8
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Върбица, Общ. Плевен: Арда 2, 4, 1, 1а, Бачо Киро 4, 2, 6, 1, 3, Витоша 1б, 1, 2, Генерал Гурко 11, 5, Гео Милев 1, 3, 2, Георги Димитров 6, 3, 8, Иван Вазов 17, 4а, 13, 9, 8, 2, 6, 11, 19, 1а, 15, 7, 1, 5, 3, 4, Иван Тотев 2, 1, 7, 10, 11, 9, 3, Коста Златарев 14, 12, 3, 6, 8, 2, 16, 13, 18, 1, 19, 7, 25, 4, 5, 10, 9, 23, 21, 23а, 11, 1а, 20, Люлин 9, 5, 7, 1, Н. Й. Вапцаров 2а, 2, 1а, Осогово 3, 2, 1, Пирин 12, 2, 3, 9, 6, 5, 13, 11, 10, 4, 14, 1, 8, 7, Райко Даскалов 5, 10, 23, 18, 6, 21, 3, 16, 4, 19, 14, 15, 11, 12, 20, 7, 9, 13, 1, 2, Тодор Луканов 5, 3, 1, Шипка 1, 2
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Радишево: Аврора 3, 6, 4, Атон 5а, 10, 8а, 6, 30, 3, 8, 12, 7, 1, 34, 14, 5, 28, 4, 32, Васил Априлов УО ТП 10, Върха ПИ 029026, Драва 22, 13, 7, 15, 19, 32, 6, 9, 14, 25, 5, 10, 12, 23, 24, 17, 36, 3, 11, 21, 34, 8, 20, 28, 30, Емине 1, 4, 5, 8, 2, 6, 3, Ивайло, Кирил и Методий Център, местност Върха, Николай Ракитин 1, Пероника 14, 16, 13, 14а, Прилеп 3, 4, 17, 11, 7, 1, 13, 2, 5, 19, 9, 16, Родопи 5, 12, 11, 1, 18, 15, 8, 20, 10, 9, 22, 7, 17, 3, 6, 19, 16, Стража Върха, УПИ -XVIII-611 Кв 23
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Антим Първи 20, 32, 14, 44, 38, 1, 42, 16, 40, 13, 8, 25, 6, 15, 34, 12, Димитър Пападжаков 1, Иларион 7, 9, Марагидик 8, 3, 6, 4, Стара Планина 17а, 6, 4, 2а, 1, 17, 5, 3, 11, 2 А, Шейново 27, 26, 12, 28, Юмрукчал 1
На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Къшин: Васил Друмев 14а, 5, 18, 14, 12, 20, 3а, 17, 10, 1, 3, 16, 5б, 24, 8, 6а, 26, 7, 22, Г. С. Раковски 7, 14, 4, 3, 9, 11, 24, 13, 5, 22, 6, 8а, 10, 18, 8, 16, 2, 20, 1, 12, Етрополе 9, 4а, 10, 2, 5, 1, 4, Кирил и Методий 15, Улично Осветление, Преслав 12б, 14, 1, Стоански Двор, УПИ 16 Стр. Кв. 1, УПИ III-62, УПИ -XII Кв. 19, Ю. А. Гагарин 7, Ст Двор, 20, 35, 23, 37, 33, 45, 18а, 22, 39, 24, 16, 27, 29, 14, 31, 19, 10, 43, 12, 9, 41, 30, 25
На 10.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Плевен: Ал. Стамболийски 14, 14 Тп158, 7 Партер, 11, 14, 7 Ст, 9а, 7, 9, 19, 15, Гевгели 5, 15а, 4, 12, 1, 6, 15, 13, 10, 16, 3, 14, Кала Тепе 1, Кратово 10 Ат, 10 Гж, 6, 6 Гж, 10, 2, 2 Ат, 1, 8, Кресна 9, 3, 5, 1, 13 Тв, 7, 4, 13, 11
На 10.10.2019 г. /12:00 - 17:00 ч./ - Плевен: Битоля/А. Дервишев/ 10, 12, Георги Кочев 73, Македония 8, 1, Неофит Рилски 22, 18, Панайот Волов 6, 6а, 19а, 10а, 2, 13, 19, 3, 7, 9, 15, 10, 11, Пирин 26, 33, 31, 24, 33а, Тодор Каблешков 9, 11, 12, 4, 1, 2, 5, 7, 10, 13, 8, 14, 6, Цоню Матев 3, 1
Община Пордим
На 11.10.2019 г. /09:00 - 13:30 ч./ - Пордим: Ал Стамболийски 1, Вапцаров 5а, 7, 2, 5, 4, Дренска 9, 18, 13, 10, 8, 4, 14, 16, 1, 5, 8а, 7, 6, 11, 20, 2, Зора 5, 2, 7, 4, 1, 11, 9, Климент 23, 16, 19, 17, 21, 18, Неофит Рилски 7, 3, 9, 5, 15, 11, 13, Славейков 21, 17, 19, 14, 15, 23, Солун 2, 3, 2а, 11, 5, 4, 9, 1, 7, Христо Ботев 30, Христо Смирненски 8, 4, 2, 4а, 6, Цанко Церковски 1а, 2, Централна 38, 27, 42, 32, 36, 44, 40, Шипка 7а, 4, 7, 5, 3, 1, 9, 2, Кв. 71 УПИ - XI
На 11.10.2019 г. /14:00 - 16:15 ч./ - Пордим: Вапцаров 9, Димчо Дебелянов 3, 16, 14, 10, 5, 6, 4, 12, 2, 1а, 8, 1, Климент 39, 26, 37, 33, 29, 20, 31, 22, 35, 24, 25, 27, Марин Дринов 5, 7, 1, П. К. Яворов 13, 1, 11, 5, 15, 2, 3, 4, 10, 8, 7, 14, Христо Смирненски 7, 12, 18, 10, 9, Цанко Церковски 6, 14, 10, 8, Тп-25
Община Червен бряг
На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бресте
На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Реселец: 375030, Акация 3, Б Клен 2, 3а, 4, 5, 6, Баба Тонка 2, 1, Балканска 8, 6, 1, 4, 5, 3, 2, Безименна 4, 1, 2, Белилото 1, 4, 6, 8, 2, 2а, 5, 3, Бор 3, 11, 5, 2, 1, 9, 13, 7, 15, Босилек 2, Воденицата 3, 2, 1, Г Поляна 4, 6, 5, 2, 12, 3, 14, 8, 1, Голеж 2, 1, Горска 2, 1, Гробарска 3, 5, 1, 9, 2, 7, 11, Д Дачев 3, 7, 5, 4, 6, 1, 3, 2, 2а, Девети Май 26, 22, 28, 20, 14а, 12, 14, 10, 2, 4, 6, 16, 8, Дзс Комуна 11, 3, 5, 7, 9, 1, 23, 19, 8, 27, 21б, 4, 2, 21, 25, 29, 6, 15, 1, 21а, 13, 10, 17, Дружба 14, 5, 2а, 9, 19, 11, 4, 6, 8, 13, 3, 23, 2, 10, 7, 16, 18, 21, 15, 1, 25, 17, 37, 22, 41, 39, 33, 27, 24, 47, 20, 29, 35, 45, 49, Здравец 3, 1, Иван Христов 54, 46 Офис Кт, 32, 52, 30, 44, 27, 33, 29, 48, 37, 43, 40, 50, 41, 36, 39, 3, 28, 47, 26, 23, 34, 38, 25, 42, 56, 45, 51, 31, 48а, 46, 35, 49, 20, 12, 1, 10, 13, 18, 8, 9, 11, 22, 15, 6, 19, 14, 5, 4, 3, 21, 7, 16, 17, 24, 53а, 57, 56, 62, 60, 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, 82, 90, 76, 75, 89, 79, 85, 69, 84, 88, 86, 77, 3, 71, 80, 81, 83, 87, 73, Искър 17, 5, 1, 33, 16, 11, 15, 23, 22, 20, 27, 6, 9, 21, 13, 2, 12, 4, 24, 25, 7, 14, 19, 10, 30, 29, 31, 32, 26, 34, 28, 33, Каймаков 1, 8, 6, 2, Капна 11, 2, 13, 4, 6, 5, 9, 16, 32, 44, 20, 38, 18, 15, 8, 7, 14, 10, 40, 30, 11а, 12, 34, 36, 3, 22, 1, Латинка 7, 1, 3, 5, Люляк 4, 6, Милиндол 47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, 3, 27, 9, 11, 25, 7, 4, 23, 17, 2, 15, 13, 21, 19, Младост 3, 7, 5, 2, 4, 1, Могилата 1, Опанец 2а, 16, 8, 5, 20, 18, 4, 10, 3, 6, 12, 7, 14, 2, 9, 11, 13, 15, 21, 28, 30, 24, 26, 27, 17, 20, 22, 34, 19, 25, 32, П Димитров 5, 3, 13, 2, 4, 19, 7, 11, 1, 9, 17, 6, 15, Победа 29, 23, 3, 17, 31, 13, 19, 27, 33, 1, 7, 11, 25, 5, 15, Поройна 2, 3а, 1, 4, 3, 11, 7, Пробуда 12, 6, 5, 10, 1, 8, 3, 2, 4, Пропашище 1, 2, 4, Ръчене 2, 4а, 8, 6, 10, 12, 12а, 4, 14, 16, 22, 18, 20, 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, 44, 54а, 56, 62, 60, 58, Свобода 13, 14, 15, 12, 10, 4, 6, 8, 7, 5, 3, 11, 2, 9, 1, Славянска 2, 6, 4, Стефан Бацов 33, 48, 29, 66, 31, 25, 60, 35, 46, 50, 58, 37, 39, 23, 52, 56, 64, 54, 62, 27, 34, 15, 44, 32, 17, 30, 36, 38, 21, 11, 19, 9, 13, 28, 42, 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3, Теменуга 9, 1, 3, 7, 5, Тодор Попов 2, 14, 22, 16, 21, 17, 3, 8, 11, 12, 19, 9, 13, 6, 4, 20, 7, 18, 15, 5, 24, 10, 23, 23а, Училищна 2, 8, 4, 10, 12, Церовица 1, Челник 6, 2, Явор 2, 4, 3, 1, УО ТП 10, Профилакториум
На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горник: Бузлуджа 23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23, В Левски 7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6, В Пеева 14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12, Делницата 096005, Искър 5, 3, 7, 9, Йордан Даскалов 3, 5, 1, Ком 1, 4, 2, Марица 3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15, П К Яворов 18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а, Пенков Остров, Петко Хр Петков 39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15, Първа 1, Райко Даскалов 5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4, Тринадесета 4, 2, 3, 8, 6, 1, Христо Цветков 4, 10, 2, 2а, 8, 6, Четиринадесета 2, 13, 11, Шестнадесета 2, 4
На 09.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък вила, М-Ст Езерото, Луковитскикантонтп82
На 10.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Реселец: Акация 3, Безименна 4, 1, 2, Д Дачев 3, 7, 5, 4, 6, Дружба 49, Иван Христов 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, Милиндол 47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, Пропашище 1, 2, 4, Ръчене 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, Славянска 2, 6, 4, Стефан Бацов 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3, Училищна 2, 8, 4, 10, 12, Явор 2, 4, 3, 1
На 11.10.2019 г. /00:00 - 16:15 ч./ - Чомаковци: 59-та 9, 8, 6, 7, 10, 5, 62-ра 6, 8, 11, 1, 4, 9, 3, 5, 7, 2, 10, 63-та 1, 2, 3, 64-та 3, 4, 5, 65-та 5, 10, 1, 4, 2, 8, 7, 12, 66-та 2, 3, 67-ма 4, 2, 69-та 2, 4, 3, 1, 70-та 4, 1, 3, 6, 2, 71-ва 2, 8, 1, 3, 4, 72-ра 3, 1, 74-та 8, 10, 6, 75-та 6, 7, 1, 2, 3, 5, 8, 4, 78-ма 7, 14, 5, 16, 3, 1, 4, Асен Златаров 18, 10, 14, 12, 7, 11, 16, 9, Дружба 2, 4, 5, 6, 1, 8, 3, Иван Вазов 15, 10, 23, 13, 9, 16, 8, 17, 7, 19, 18, 21, 12, 14, 20, Тринадесета 1, Христо Ботев 62, 72, 57, 59, 61, 74, 75, 69, 71, 78, 53, 55, 51, 70, 66, 60, 68, 76, 63, 64, 67
На 11.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 206034, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Дядо Иван Комитата 4, 6, 3, 1, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 13, 15, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Христо Смирненски 3, 6, 1, 2
На 11.10.2019 г. /10:00 - 14:00 ч./ - Рупци, Общ. Червен Бряг: 206034, Ал Момчилов 7, 4, 1, 9, 10, 2, 3, 6, 8, 11, 12, 5, Ал Стамболийски 6, 5, 4, Асен Златаров 10, 5, 6, В Левски 5, 4, 3, 1, 6, Вл Заимов 12, 10, 6, 8, 4, 1, Г Бенковски 6, 2, 8, 12, 7, 5, 10, Г Димитров 49, 51, 33, 41а, 36, 28, 34, 53, 44, 52, 41, 58, 27, 43, 38, 32, 50, 56, 45, 35, 48, 47, 25, 31, 46, 29, 54, 66, 64, 70, 55, 57, 61, 62, 63, 68, 53, 60, 59, 99, 82, 103, 104, 79, 72, 97, 86, 67, 76, 89, 69, 102, 93, 91, 92, 65, 77, 80, 107, 75, 101, 90, 74, 78, 84, 88, 73, 85, 94, 95, Г Милев 25, 1, 21, 7, 12, 17, 6, 10, 23, 14, 4, 8, 29, 26, 19, 16, 24, 2, 11, 13, 18, 20а, 27, 9, 15, Г Стойчев 3, 2, 7, 1, 5, 4, 6, 11, 8, 13, 9, 55, 41а, 31, 15, 49, 51, 28, 53, 24, 18а, 41, 33, 18, 20, 29, 19, 25, 17, 27, 26, 12, 21, 23, 14, 47, 22, 30, Девети Май 3, 8, Девети Септември 2, 13, 6, 1, 5, 10, 7, 8, 12, 16, Дружба 6, 9, 5, 8, Дядо Иван Комитата 4, 6, 3, 1, К и Методий 1, 3, 6, 5, 4, 10, 8, 2, М Палаузов 1, 4, 5, 7, 9, 2, 6, 8, 3, 13, 15, Малчика 4, 1, 3, 2, 7, Млада Гвардия 7, 2, 12, 5, 1, 10, 14, 6, 3, 8, 4, Странджа 5, 3, Хаджи Димитър 6, 7, 5, 1, 8, 9, 3, Христо Ботев 6, 5, 9, 15, 2, 4, 3, 7, 1, 13, 11, Христо Смирненски 4, 3, 6, 1, 2, Ю. А. Гагарин 10, 14, 20, 4, 12, 6, 1, Жижа.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 12:58 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Костенец
На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Горна Василица: 000147
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Освобождение 21, 16, 42, 20, 26, 17, 19, 18, 15, 14, 30, 38, 36, 32, 34, 24, 40, 12, Панайот Волов 2, 12, Патриарх Евтимий 56, 62, 69, 60, 52, 67, 58, Гатерен Цех, 54, 65, 63, Цех Металообработка, 62 Търговски Обект, Цех, Стругарски Цех, Сакарджа 15, 26, 13, 12, 24, 20, 18, 19, 17, 23, 30, 21, 14, 22, Тунджа 10, 2, 12, 8, 6, 4, 7, 1, Черни Връх 2, 6, 8, 4
На 08.10.2019 г. /08:00 - 10:15 ч.; 14:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, извън регулация Ферма, Овчарник, Стоп. Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец УО ТП Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг. Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг. Обект, Миликини Ниви 4 вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45
На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира
На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Момин Проход: Ален Мак 4, 1, 2, Брезовица 8, Еделвайс 1, 7, 3, 4, 9, 2, Княз Борис 85, 52, 98, 91, 99, 50, Княз Борис 9, 13, 15, Круша 2, 4, Лоза 8, 3, Луна 10, 28, 15, 16, 7, 5, 24, 26, 12, 13, 9, 22, 11, 8, Мусала 3, 5, 9, 7, 4, 11, 2, 13, 1, Победа 10, 6, 8, 2, 4, Пчела 8, 2, 4, Радост 73, 75, 67, 71, 65, 77, 69, Радост 17, 55, 39, 61, 43, 59, 11, 9, 53, 1, 47, 7, 37, 23, 41, 63, 3, 19, 25, 5, 45, 33, 27, 15, 13, 57, 35, Ружа Главно Табло, Свежест 5, 7, 17, 16, 14, 2, 9, 3, 8, 4, 15, 10, 19, 12, 22, 11, 18, 6, Славянска №29, 19, 5, 29, 31, 17, 25, 7, Оу Христо Смирненски, 15, 9, 33, 13, 23, 27, 11, 21, Стара Планина 68, 10, 64, 34, 62, 78, 52, 36, 18, 2, 42, 76, 80, 44, 46, 50, 16, 30, 70, 20, 6, 60, 74, 14, 38, 66, 28, 58, 48, 56, 4, 54, 40, 72, 32, Тодор Ненчев 101, 79, 99, 48, 95, 54, 93, 87, 77, 83, Тодор Ненчев 1, 21, 17, 11, 23, 7, 5, 3, 19, 2, 15, Христо Ботев 35, 37, 18, 67, Българска Патриаршия Св. Синод, 39, 29, 20, 45, 23, 16, 47, 26, 31, 43, 22, Кафе Аператив Романтика, 33, 28, 41, Христо Ботев 3, 11, 4, 6, 1, 13, 19, 21, 7, 5, 17, 2, 9, 15, Ягода 2, 8, 6, 4
На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Акация 10, 12, 14, 2, 16, 3, 4, 18, 8, 1, 6, Балчовица 17, 1, 11, 25, 2, 22, 15, 5, 3, 24, 29, 14, 7, 6, 30, 25а, 21, 4, 13, 16, 27, Бунара 4, 2, 6, Иван Вазов, Инчовица 12, 14, 6, 4, 16, 18, 2, 10, 8, Искър 1, 2, Освобождение 13, 8, 10, 6, 2, 5а, 1, 9, 4, 11, Пейо Яворов 7, 1, 5, 3, 9, Свети Св. Кирил и Методий 23, 30, 19, 26, 22, Соколовец 7, 2, 11, 10, 9, 3, 14, 16, 6, 12, 1, 18, 5, 4, Софроний Врачански 4, 8, 1, 12, 6, 5, 10, 2, Христо Ботев 4, 2, Чавча 3, 2, 8, 10, 19, 6, 18, 4, 1, 11, 13, 16, Череша 6, 8, 5, 3, 1, Ягода 6, 13, 5, 17, 4, 20, 2, 11, 7, 18, 1, 3, 9
Община Костинброд
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: Местн. Раниславци, УПИ III-10, вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща
На 07.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, вила, Фургон, махала Севил
На 08.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: Възход 32, 37, 54, 59, 44, 39, 49, 47, 35, 65, 41, 33, 50, 31, 56, 52, 36, 41а, 51, 43, 55, 45, 53, 35а, 43а, 50а, 63, 30, Любен Каравелов 5, 4-4а, 3, 6, 4, Могила 3а, 4, 6, 2, 1а, 8, 3, 1, Обединена 114, 82, 55а, 45, 64, 47а, 53а, 67, 68, 43, 61, 92, 60, 70, 78, 80, 94, 72, 57, 74, 65, 55, 76, 47, 78а, 63, 58а, 51, 58, 49, 53, 59, 62, 66, 7, Осми Март 3, 1а, 4, 5, 2, 1б, ПИ 4379, Кв 59 А, Трети Март 5, 4, 4а, 3, 2, 1, УПИ IV-7332, Кв. 60а, УПИ XI-4381, Кв. 59 А, УПИ XxIII-7334 Кв. 60, УПИ -XxIII-7334
На 08.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Голяновци: местност Уздровица
На 09.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Голяновци: 408. 91, ПИ 350028, М. Керената, вила, местност Страната
На 09.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Драговищица, Общ. Костинброд: Стожера, УПИ 508113, М. Стожера, махала Стожера
На 09.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: 508, 161
На 09.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: УПИ 33, Кв. 510, М. П/Ст София Запад
Община Пирдоп
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, извън регулация, Местн. Козница вила, 1, местност Тифула, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис Ііі 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, М. Долна махала В УПИ 018050, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Копривщица: Барикадите 1, 1, Баркаш 1, Богдан Войвода 4, 1, 2, Бор 7, 7, Борис Захов 16, 14, 8, 4, 10, 12, 6, 2, 20, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Брайко Енев 28, 17, 9, 16, 20, 23, 38, 21, 15, 13, 22, 26, 25, 12, 11, 29, 19, 30, 24, 2, 2 A, 4, 8, 24 A, 29, 6, 5, 7, 10, 18, 1, 10 A, 3, 12, 21, Бунтовна 3, 1, 7, 5, Васил Икономов 6, 8, 4, 5, 2, 7, 3, 1, Векилова 3, 11, 18, 4, 22, 12, 9, 8, 10, 20, 7, 2, 6, 1, 5, Вельо Врачев 6, 7, 2, 7а, 1, 4, 5, 1а, 9, 6, Гара Копривщица, Генерилото 18, 3, 8а, 1, 7, 12, 14, 8, 4, 5, 2, 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 8, 15, 5, 21а, 29, 3, 1, 7, 27 А, 24, 23, 35, 33 A, 19 A, 12, 26, 25, 27, 13, 16, 22, 33, 11, 17, 20, 18, 9, 10, 21 A, 31a, 31, 3, 45, 63, 71, 73, 55, 64, 30, 61, 57, 41, 38, 69 A, 34 A, 40, 48, 46, 44, 49, 38 A, 59, 67, 47, 39, 36, 34, 28, 32а, 53, 15, 38, 115, 85, 83, 65, 81 A, 101, 127, 95 A, 56, 81, 62, 55, 89, 125, 109, 54, 113, 99, 58, 26, 91, 64, 60, 111, 79, 75, 87, 121, 103, 52, 119, 117, 97, 1а, 77, 105, 123, 107, Георги Салчев 1, 8, 6, 11, 3, 7, 13, 2, 9, 4, 5, Георги Тиханек 13, 15, 11, 9, 3, 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Голомяхова 3, 5, 8, 2, 1, 4, 5 А, Груйо Ценов 3, 2, 1, 6, 4, 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Двадесет и Четвърти Март 9, 3, 7, 1, 5, Двадесети Април 8, 6, 1, 2, 20, 4, Детелин Войвода 5, 4, 3, 2, 8, 1, 7, Димо Пиринджиев 1, 5, Димчо Дебелянов 22, 10, 11, 5, 12, 28, 30, 18а, 1, 7, 20, 13, 6, 9, 14, 8, 2, 26а, 24, 18, 16, 26 А, 29, Дончо Ватах Войвода 3, 5, 1, 27, 41, 55, 23, 37, 30, 39, 43, 61, 53, 19, 11, 59 A, 9, 33, 25, 51, 57, 59, 21, 7, 31, 15, 47, 35, 12, 45, Дончо Плачков 6, 4, 2, 3, 8, 5, Душко Цаков 8, 18, 31, 15, 35, 29, 2, 23, 10, 4, 13, 12, 6, 7, 27, 2 А, 21, 22, 16, 17, 1, 33, 37, 9, 14, 20, 25, 3, 5, Дядо Либен 32, 42, 22 А, 50, 16, 30, 38, 28, 44, 18, 40, 2, 20, 13, 26, 46, 48, 13 A, 24, 22 А, 9, 2, 14, 5, 7, 4, 12, 3, 9, 7 A, 10, 17, 8, Здравец 1, 7, 9, 5, 15, 13, 11, 3, Иван Бората 7, 12, 21, 9, 19, 15, 17, 13, 11, 10, 18, 27, 16, 14, 23, 6, 4, 8, 9, 7, 1а, 2, 1, 5, 27, Иван Джартазанов 7, 1, 11, 4, 9, 4 А, 2, 11 A, 4 A, 5, 8, 6, 3, 6, Иван Келчев 7а, 16 къща , 15, 10, 9, 2, 12, 8, 50, 14, 6, 1, 15, 7, 4, 11, Иван Кривиралчев 8, 3, 1, 18 А, 10, 4, 9, 14, 5, 16, 12, 2, 6, 11, 7, извън регулация, Имот С Идент. 38558. 3. 85 Спортно Игрище, Кв. 122 УПИ V-1983, Кирил Бояджиев 2, 2 A, 10, 4, 2 A, 8, 3, 6, 7, 1, 12, Коста Малказанов 9, 5, 6, 3, 1, 2, 13, 7, Костадин Доганов 15, 6, 4, 12, 1, 3, 2, 8, 17, 5, 9, 19, 13, 14, 7, 11, 10, 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 46, 54, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 4, 3, 76, 70а, 62, 57, 74, 55, 76 2, 59, 42, 53, 70, 56, 33, 52, 45, 41, 25, 27, 31, 48, 13, 35, 68, 28, 50, 38, 20а, 39, 54, 24, 46, 44, 32 А, 49, 22, 36, 26, 62, 43, 30, 66, 37, 51, 21, 34, 60, 96, 47, 32, 4, 41 А, 21а, 40, 29, 20, 12, 76, 17, 8, 15, 11, 10, 21 А, 16, 13, 25, 11 А, 14, 6а, 5, 4, 57, 16, 6, 7, 3, 2, 1, М. Попска Река - 4, Пи38558. 11. 499, Мангър Войвода 15, 2, 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, Мандулова 6, 2, 4, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 7, 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Войводенец, местност Попадия 1, местност Равна Поляна Опитно Поле, Михаил Маджаров 8, 7, 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 11, Михаил Цицелков 6, 2, 19, 5, 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, 7, Найден Геров 2, 1а, 15, 17, 4, 1, 11, 3, 15 А, 7, 17а, 5, Найден Попстоянов 20, 6, 10, 14, 18, 22, 4, 2, 7, 24, 34, 28, 24, 26, Нешо Попбрайков 22, 8, 23, 7, 14, 2, 13, 19, 1, 39, 17, 25, 9, 15, 3, 4, 5, 31, 35, 37, 6, 33, 41, 10, 29, 12, Нешо Шабанов 52, 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, 9, 6, 20, 8, 12, 1, 10, 18, 14, 16, 2, 3, Никола Беловеждов 16, 6, 184, 10, 10а, 4, 14, 2, 5, 1, 3, 9, 8, Никола Белчев 14а, 14, 8, 12, 4, 16, 1, 10, 3, 2, 5, 4, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Никола Герджиков 6, 7, 9, 2, 3, 7, 1, Панчо Мрънков 8, 3, 24, 10, 22, 7, 16, 5 5, 12, 3 3, 18, 3 2, 6, 4, 5, 3 4, 2, 3 6, 3 5, 1, 4 3, 3 1, 20, 3, Патьо Млъчков 4, 2, 3, 1, 6, 8, Пенчо Видин 16, 10 А, 10, 3, 14, 2, 1, 4, Петко Кълев 1, 3, 15, 2, 3a, 8, 13, 6, 4, 11, 9, 7, 10, 17, Петко Шипочинов 3, 2, 1, Петровден 1, 3, 1, Петър Жилков 11, 12, 1, 9, 6, 2, 7, 8, 4, 5, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Попска Река 1, 10, Първа Пушка 3, 1а, 2, 10, 18, 12, 9, 5, 8, 4, 7, 18 А, 6, 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Радомирова 6, 4 4, 18, 14, 10, 2, 16, 3 6, 12, 8, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, 2, 12, 1
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч./ - Пирдоп: Еленско, извън регулация
На 09.10.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Челопеч: Александър Стамболийски 8
На 09.10.2019 г. /15:00 - 15:45 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 2, Бачо Киро 2 А, 3, 7, 1, 2, България 14, 17а, 19, 15, Европа 5, 9, 7, 2, 11, 1, Здравец 12, 15, 14, 25, 27, 22, 16, 10, 13, 2, 8, 20, 3, 5, 6, 1, 11, 4, 7, Опълченска 10, 14, 2, 3, 4 А, 12, 4, Средна Гора 16, 10, 6, 2, 14, 20, 12, 22, 3, 9 А, 5, 4, 7, 9, Хан Крум 18, 12, 10, 8, 13, 19, 14, 4, 3, 2, 1, 6, 17, 11, 9, 16, 5, 23, 4 А, 7, Цар Борис Ііі 12, 34, 8, 5, 7, 2, 14, 4, 9, 20080802
На 09.10.2019 г. /15:00 - 15:45 ч./ - Душанци: VIII-538, Кв. 33, Акация 12, 6, 2, 8, 3, 1, 5, 10, Ал. Стамболийски 12, 14, 9, 10, 5, 11, 6, 13, 2, 4, 18, 15, 8, Ален Мак 4, 3, 2, 5, 1, Бор 2, 5, 4, 1, Борова Гора 11, Бреза 2, 10, 5, 3, 7, 4, 8, 6, Бялата Вода 3, 8, 6, 2, 5, 4, 7, 11, 9, 12, Васил Левски 1, 3, 2, 4, Георги Пирдопски 21, 5, 3, 8, 17, 2, 15, 16, 4, 12, 10, 11, 9, 19, 1, 13, 6, Георги Салчев 2, 4а, 6, 7, 5, 4, 1, Георги Стойчев 11, 1, 3, 9, 2, 12, 15, 6, 4, 13, 7, 5, 10, 8, Дебелска 1, 4, 2, 12, 6, Димитър Пенев 3, 6, 2, 8, 1, Димитър Шопов 14, 6, 15, 8, 13, 16, 2, 7, 18, 3, 4, 11, 5, 28, 27, 19, 17, 30, 26, 24, 23, 21, Душанска Комуна 95, 59, 72, 74, 26, 82, 60, 80, 70, 66, 28, 43, 58, 53, 64, 63, 51, 57, 55, 76, 67, 78, 68, 81, 62, 37, 75, 61, 77, 49, 79, 71, 69, 73, 32, 45, 46, 33, 54, 43, 45, 30, 35, 39, 52, 56, 31, 42, 65, 48, 37, 40, 44, 50, 24, 30, 19, 31, 37, 17, 29, 25, 22, 20, 1, 13, 9, 14, 11, 2, 8, 10, 3, 7, 16, 12, 15, 5, 6, Здравец 7, 2, 3, 6, 4, 12, 1, 11, 8, 9, Иван Костадинов-Агронома 9, Извор 1, 3, 5, 2, извън регулация, извън регулацията, Искро Нейчев 2а, 5, 2, 4, 10, 8, 1, 3, Кирил и Методий 2, 6, 5, 3, 9, 8, 7, 1, 1а, 11, Колибанска 15 Б, 5, 7, 9, 14, 19, 1, 4, 17, 16, 10, 21, 15 А, 11, 2, 8, 15, 12, 6, Костадин Илиев 3, 4, 9, 11, 7, 1, 5, 6, Куфарита 2, 4, Летците 21, 25, 14, 13, 12, 15, 20, 23, 17, 18, 10, 8, 5, 25, 4, 2, 11, 6, 3, Люляк 2, 4, местност Спасови Могили Преч. Станция, Мир 1, 5, 3, Момин Камък 2, 4, 5, 3, 1, Найден Кирилов 8, 7, 9, 4, 14, 10, 6, 2, 11, 3, 12, 1, 5, Никола и Делчо Черневи 8, 6, 5, 1, 7, 10, 12, 4, Никола Койчев 1, Пейчо Станчев 50, 12, 3, 19, 042, 17, 5, 1, 9, 26 А, 30, 6, 4, 36, 40, 46, 21, 16, 52, 11, 34, 25, 8, 10, 15, 44, 2, 23, 22, 32, 28, 48, 38, Пета 2, Първа 2, Свети Георги 6, 4, 5, 2, 3, 1, Свобода 1, 2, 1, Селище 3, 5, 2, 4, 1, 8, 6, Средна Гора 2, 12, 9, 4, 6, 7, Станьо Добрев 1, 2, 7, 5, 3, 4, Тодор Душанцалията 2, 5, 1, 1, Тополница 20, 12, 30, 4, 32, 6, 28, 22, 2 А, 18, 10, 24, 26, 1, УПИ I-164, Кв. 15, Черковна 3, 1, 2, Юрий Гагарин 4, 8, 22, 12, 6
На 09.10.2019 г. /15:00 - 15:45 ч./ - Копривщица: Бор 7, Борносузова 7, 1, 5, 9, 2, Васил Икономов 5, 2, 7, 3, 1, Вельо Врачев 9, 6, Генерилото 16, 20, 11, 25, 15, 17, 21, 19, Георги Бенковски 3, Георги Тиханек 20, 14, 1, 18, 16, 8, 9, 12, 5, 2, 6, 13, 4, 10, Георги Тосунов 5, 3, 7, 1, Гергьовден 6, Груйо Ценов 15, 17, 12, 26, 28, 10, 8, 16, 5, 6, 18, 3, 30 А, 20а, 20, 32, 11, 13, 36, 14, 30, 42, 7, 22, 19, 40 А, 34, 40, Димчо Дебелянов 26 А, 29, Дончо Плачков 5, Иван Бората 18, 27, 16, 14, 23, Иван Келчев 16 къща , 15, извън регулация, Костадин Доганов 48, 50, 40, 25, 38, 53, 27, 41, 24, 30, 56а, 37, 26, 20, 55, 22, 18, 8, 21, 43, 16, 31, 47, 32, 51, 29, 35, 46, 54, 56, 44, 36, 33, 45, 52, 28, Косьовец 7, 2, 14, 10, 6, 8, 3, 5, 18, 4, 12, Любен Каравелов 3, Мангър Войвода 42, 10, 3, 21, 9, 13, 5, 7, 17, 14, 12, 2, 19, 6, 15, 11, 36, 40, 8, 2, Марин Тодоров 4, 1, 2, 5, 6, 3, 7, Матея Кривиралчев 2, 3, 8, 1, 6, 4, 5, местност Попадия 1, Михаил Маджаров 16, 12, 22, 24, 12 А, 4, 10, 18, 6, 2, 14, 7, Михаил Цицелков 39, 26, 16, 32, 44, 12, 9, 24, 14, 18, 48, 30, 12 А, 44а, 13, 52, 50, 29, 19 А, 15, 38, 8, 42, 36, 28, 21, 31, 22, Найден Попстоянов 28, 24, 26, 34, Нешо Шабанов 50, 30, 46, 36, 54, 60, 19, 23, 17, 58, 21, 29, 26, 17 А, 38, 44, 34, 22, 56, 31, 24, 13, 52, 11, 42, 25, 54а, 15, Никола Гайтанеков 2а, 1а, 2, 1, 3, 4, Панчо Мрънков 3, Патьо Млъчков 6, 8, Петровден 3, 1, Полковник Кесяков 2, 17, 19, 9, 3, 1, 4, 15, 11, 7, Първа Пушка 37, 27, 41, 21, 45, 23, 17, 25, 15, 39, 35, 19, 11, 29, Райна Кацарова (Бор) 6, Райново Дере 2, Ралчо Войвода 3, 4, 5, 2, 1, Рашко Х. Стойчев 8, Стайко Филипов 3, 7, 11, 25, 13, 15, 1, 6, 9, 23, 4, 19, 17, 8, Тодор Душанцалията 12, 28, 1, 10, 9, Тодор Каблешков 9, 11, 14, 18, 7, 5, 16, 15, 21, 12, 10, 25, 13, 17, 19, Тороманова 7, 14, 13, 17, 12, 6, 19, 10, 5, 4 A, 11, 2, 1, 3, 16, 4, 9, 18, Хаджи Ненчо Палавеев 6, 10, 8, 2, 20080815, 20080818, 20080817, 20080816
Община Правец
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова къща , Пи-083145 М. Мариновото
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Баренска къща
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика къща , махала Гетовци къща , махала Цековци къща , къща , Тп
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско къща , Стр. на Ограда, махала Драганско къща , вила, махала Манастирица 1 къща , махала Пушкарско къща , местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 Кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Равнище: I Кв. 29, УПИ II-196 Кв. 8, УПИ IV-327 Кв. 30, Стопанска Сграда, ТП
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Осиковица: махала Чифлика, Тп, къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Правец: Васил Левски 72, 86, 99, 74, 98, 80, 100, 111, 125, 105, 88, 113, 109, 123, 131, 97, 121, 101, 107, 82, 94, 129, 6, 95 А, 119, 96, 76, 103, 95, 90, Възраждане 36, 34, 21, Вълко Цолов 8, 6, 1, 3, 7, 5, Иван Пеев Маруша 14, 2, 4, 3, 6, 10, 11, 5, 1а, 9, 12, 8, 7, Липа 4, 2, Никола Иванов Янин 1, 9, 6, 5, 4, 2, 3, Острома 5, 1, 3, 7, 2, 4, 6, 8, Полска 6, 3, 1, 2, Поп Марко 7, 17, 10, 9, 14, 11, 4, УПИ XIII-852, Кв. 76, 20, 6, 16, 5, Роза 2, 35, Свети Теодор Тирон 2, 6, Стара Планина Тп, Стара Река 21, 9, 2, 17, 15, 23, 19, 13, 11, Хан Аспарух 7, 2, 4, 3, 21, 8, 5, 6, Цветко Вълков 10
Община Самоков
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Маджаре: XIx-За Ж. С. , Кв. 4, УПИ XI Кв. 16, 2
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Говедарци: 15285. 11. 41 Мест. Над Селото, 15285. 4. 374 М. Кумино, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски 1, 13, 1а, 1, 5, 3, 6, 8, 5, 17, 2, 31, 3, 1, 29, 19, 27, 1, 1, Байкал Дърв. Цех, 1, Бисер 2, 7, 2. , Бори Мечо 5, 2, Борис Хаджисотиров 21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, 21, 21, 21, Братя Чакрини 4, 7, Бреза 4, 12, 19, 5, 20, 14, 33, 18, 16, 22, 5, Буря №5, 6, Васил Коларов 17, 9, 18, 19 А, 14, №19, 3, 11, 12, 6, 9, 8, 4, 10, 40а, 25, 36, 32, 28, 3, 1, Васил Левски 3 къща , 8, 2, 4, Втора 7, 6, 2, Георги Димитров 27, 30, 6. , 43, 32, 20, 16, 18, 34, 26, 50, 42, 40, 26а, 15, 36, 29, 32а, 24, 28, 25, 27, 41, 21, 39, 35, 12, 7, 5, 1, 8, 4, 6, 2, Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Двадесета 4, 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3, Дванадесета 2, 2, 13, Девета 7, 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, . №8, Деветнадесета 5, 2, 7, Десета 10, 10, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей махала етаж от сграда, етаж от къща , жилищна сграда, барака, Дружба 2, 3, 1, Единадесета 1, 5, 4, 1, Здравец 5, 3, 1, 9, 7, Златибор 3, 1, 5, 7, Иглика 4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10, Искър 146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 66, 92, 15, 9, 11, 31, 96, 46, 54, 25, 53, 82, 55, 22, 27, 41, 90, 44, 22, 20, 34, 18, 4, 5а, 5, 6, 28, 20, Канарче 5, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 10, 9, 7, 3, 1, 5, 4, 8, 2, 9, Крум Шуманов 9, 11, 4, 3, Лакатица 5, №5, 11, Любчо Баръмов 13, 4, 8, 6, 7, 3, 5, 9, 1, 11, М. Костова 1, Мальовица 9, 7, 5, Почивна База, Мечит 8, 1, 4, Мир 4, 3, 6, Октомври 5, 7, 11, Орловец 5, 1, Осемнадесета 6, 8, 4, 2 А, Осма 15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1, Отец Паисий 5, 11, 3, 9, 13, 4, П-Л Хіі-486, Кв. 11, Петнадесета 3, 9 А, 11, 17, 33, 31, ПИ 15285. 10. 114, Пионерска 8, 10, 14, Победа 2, 5, Почивни Домове 1, 13, Почивна Станция-Ентел Ттт Ад, Преспа 2, 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9, Първа 8, Първи Май 2, 8, 10, 5, Ракета 5а, 3, 1, 5, Рила 4, Рилска Малина 9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, 2, 22, 20, 6, 24, 3, Роза 4, 2, 1, Свобода 6, 4, Седемнадесета 10, 8, 6, 2, 18, 4, Славянска 12, 17, 6, 22, 5, 16, 2а, 7, 32, 25, 34, Снежанка 6, Спортна 17, 4, 13а вила, 12, 26, 1, 3, 6, 24, 8, 7, 2, Стк Мальовица 1, Сълзица 4, Тринадесета 14, 16, 10, 6, Труд 7, 7, Христо Ботев 56, . 50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, 5, 6, Читалище, Четринадесета 2, 20, Шеста 3, Шестнадесета 4, Юрий Гагарин 4, 28, 16, 34, 2, № 2, 40, 1, 30, 26, 32, 7, 36, Ягода 9, 7, 11, 1, 5, 3, 2, местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, ПИ 15285. 10. 52. 1. 2
На 07.10.2019 г. /09:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Мала Църква: С. Мала Църква, Община Самоков, УПИ VI ПИ 46276. 5. 305, УПИ VI, Кв. 30 /Пи 46276. 5. 429/, Рибарник, Входа на Селото, Екатте 46276, М. Одонат Искъро В
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Белчин: 10-та 11, 11-та 10, 2, 1, 12-та 9, 1, 10, 2, 6, 4, 10а, 7, 11, 3, 8, 4а, 13-та 11, 15, 6, 9, 4, 17, 10, 2, 13, 7, 21, 14, 8, 14-та 12, 20, 11, 8, 19, 21, 22, 24, 28, 23, 16, 13, 10, 26, 14, 18, 15, 9, 7-ма 22, 5, 11, 20, 24, 3, 8-ма 5, 4, 3, 6, 2, 11, 14, 9-та 1, 4, 56, 3, 7, 5, Иван Вазов 6, 15, 2, 24, 23, 12, 19, 25, 27, 26, 4, 7, 1, 14, 11, 9, 3, 21, 8, 5, 28, 10, 17, УПИ 100592 и УПИ 100606 До Крепост Цари Мали Град, УПИ І-470, 471 Кв. 38а, Христо Ботев 70, 5а, 54, 46а, 43, 78, 49, 55, 74, 41, 85, 80, 64а, 77, 65, 76, 67, 35а, 86, 50, 53, 58, 83, 71, 63, 44, 75, 69, 88а, 57, 73, 68, 51, 48, 88, 95, 66, 64, 89, 56, 47, 81, 62, 60, 87, 72, 45, 78а, 79а, 52, 59, 91, 82, 90, 93, 37, 84
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: 65231. 904. 222, Авксенти Велешки 9, 1, Бачо Киро 7, 9, 3, 5, Бреза 8, България, България 132, Велико Търново 1, 4, 1, 3, 10, 8, 6, Възраждане 5, Магазин - Между Бл. 2 и 4, Генерал Гурко №8, 10, 12, 4, 8, 3, 14, Генерал Столетов 10, 8, 4, 12, 7, 3, 2, 6, 1, 9, Георги Сава Раковски 14, 33, 9, 12, 31, 32, 17, 20, 16, 10, 36, 22, 30, 18, 26, 34, 8, 24, 23, 21, 38, 7, 28, 27, 13, 5, 15, 29, 11, 25, 19, 40, Елица 5, 2 2, 2, 3, 3, 3, 5 3, 2, Здравец 633, 639, 641а, 608, 630б, 633б, 601, 654, 612, 583, 557, 523в, 589, 651, 627б, 673, 445, 606а, 446, 590, 588, 595, 592, 642а, 631, 652, 576, 642б, 555б, 666, 464в, 606, 656а, 570, 630, 622, 643, 629а, 671б, 609, 630г, 634, 653, 506, 593, 566д, 625, 655, 605, 451, 652а, 523а, 566г, 566а, 610, 360, 563, 523, 671, 656, 667а, 600, 631а, 649а, 656а, 654б, 464ж, 669, 641, 597, 667б, 607, 641, 642, 464 З, 599, 588а, 627, 614 В, 641б, 587, 602, 514, 464д, 633а, 584, 649, 569, 446г, 566е, 647, 614, 588а, 574, 652, 652а, 599а, 605б, 594, 448, 632, 587, 616, 672, 642а, 629, 580, 631а, 650, 615, 667, 606г, 637, 633б, 446а, 670а, 448в, 546, 627а, 555, 311, 672а, 648, 656в, 635, 584, 671а, 598, 656, 591, Здравец къща , 141, 402, 303а, 393а, 300, 308, 331в, 394, 416, 300а, 247, 355, 245б, 392, 356, 251а, Павилион, 371, 256, Младежки Клуб, 414, 340, 146, 105, 260, 275, 375, 390, 304, 438, 144, 245а, 240, 372, 370, 420, 193, 300, 333 А, 383, 105, 227, 272, 361, 306, 27, 433, 145, 142, 303, 377, 232, Здравец 77, 171, 89, 128, 60, 38, 186, 18а, 77, 49, 296, 264, 39, 169, 104, 140, 90, 297, 48, 251, 132, 237, 54б, 9, 299, 7, 266, 45, 220а, 78, 108а, 353, 379, 87, 70, 300, 336, 348а, 358а, 21, 96, 85, 362, 241, 358, 29, 339, 59, 343, 330, 235, 223, 303, 348, 111, 220, 394, 291, 350, 68, 135, 92а, 10, 214а, 621, 61, 278, 31б, 268, 298, 12а, 8а, 55, 334, 78, 20, 400, 213, 263, 25, 200а, 112, 120, 199, 234, 170, 45а, 609, 102, 322, 110, 122, 153, 158а, 6, 46 А, 81, 16, 275, 333, 191, 56, 31а, 208, 129, 114, 46, 212а, 182, 17, 119, 3а, 148, 57, 222, 300в, 63, 327, 51, 16 А, 142, 106, 351, 262, 359, 64, 58б, 3а, 272, 74, 90, 126, 364, 117, 137, 30, 2, 254, 200, 219, 292, 332а, 98, 323, 309, 94, 40, 27а, 181, 93, 111, 270, 160, 112, 4, 201, 350а, 66, 67, 26, 54, 24, 130, 34, 83, 232, 220, 168, 95, 17а, 205, 622, 239, 329, 121, 105, 100, 13, 331, 43, 306, 107, 131, 147, 217, 313, 317, 12, 197, 16 Б, 159, 183, 240, 224, 310, 53, 1, 108, 36, 389, 382, 17б, 312, 174, 1а, 118, 37, 39, 5, 174а, 82, 56а, 218, 86, 217а, 99, 236, 158, 116, 8, 331а, 54а, 9, 227, 10а, 307, 76, 293, 37, 1б, 255, 254, 353а, 214, 234, 358, 221, 398, 115, 175, 149, 166, 212, 80а, къща , 151, 227, 11, 263а, 52, 303, 23, 197, 173, 310 А, 306а, 352а, 42, 359 Б, 363, 58, 44, 203, 315, 73, 338, 328, 206, 331б, 335, 226, 97, 307а, 157, 129б, 65, 345, 46, 92, 161, 80, 177, 92, 274, 62, 231, 3, Зорница 25, 18, 23, 22, 27, Зорница 22, Иван Доспевски 96, 98, 87, 85, 104, 91, 92, 108, 100, 81, 102, 106, 94, Искър 23, 2б, 39, 45, 25, 37, 27, 17, 3, 1, 1в, 9, 45, 7, 15, 5, 19, 29, 21, 43, 37, 41, 35, 13, 33, 11, Ихтиманско Шосе 55, 18е, 25, 67а, 32, 69, 67, №65, 47, 90, 5, 24, 93а, 136, 85, 116, 126, 11, 76а, 107, 33, 16, 35 къща , 83, 65, 93, 132, 44, 114, 31, 18, 57, 2, УПИ I-4130, Кв. 353, 20, 15, Ихтиманско Шосе 47, Леон Крудов 40 къща , 39, 40 къща , 40 къща , 29, 36, 38 къща , №39, 40 къща , 58, 27, 40 къща , 30б, 15, 21, 40 къща , 23, Люляк 4, 18, 15, 2, 8а, 10а, 8, 6, 12, 11, 13, 20, 14, 3, 22, 10, 16, Македония 30, 26, 22, 25, 24, 28, Марица 9, 1, 6, 4, 11, 5, 2, 7, 13 Дет. Градина, 3, Неофит Рилски 18, 7, 10, 9, 5, 16, 12, 20, 11, Николай Николаевич 15, 20, 20, 27, 8, 11, 3, 34, 28, 14, 30, 32, 17, 14, 13, 26, 25, 16, 29, 6, 2, 22, 9, 18, 10, 12, 5, 21, 23, 24, 4, 31, Опълченска 24, Осогово 4, 10, 14, 5, 12, 1, 9, 3, 11, 7, 2, 6, 8, Плана Планина 16, 20, 18, Проф. Васил Захариев 65, 67, 70, 87, 84, 7, 59, 90, 15, 72, 19, Проф. Васил Захариев 49, 39, Ружа 1, 13, 11, 2, 4, 10, 16, 12, 14, Сем. Калинкови 19, 7, 23, 21, 1 А, 4, 13, 25, 3, 2, 17, 11, 5, 9, 1, Ситняково 1, 2, 3, 8, 4, 6, Станислав Доспевски 28, Тинтява 1, Тракия 20, 25, 24, 26, 14, 17, 8, 13, 11, 2, 6, 25 А, 4, 15, 2, 16, 12, 3, 7, 9, 2, 10, 1, 14, 5, Търговска 23, 25 1, 25 Искър, 25, ул. Искър, Хан Омуртаг 10, 8, 5, 3, 6, 2, 7, 14, 1, 11, 12, 9, Христо Максимов 21, 35, 39б, 26, 28, 39п, 10, 33, 31а, 31, 34, 23, 30, 25, 33, 19, 36, 28, 27, 32, 13а, 29, Христо Семерджиев 8, 17, 13, 16, 11, 10, 14, 15, 12, Явор 13, 12, 2, 9
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Говедарци: 15285. 11. 41 Мест. Над Селото, 15285. 4. 374 М. Кумино, 15285. 9. 539, Александър Стамболийски 1, 1, Борис Хаджисотиров 21, 1, 8, 21, 2, 19, 10, 12, 6, 29, 26, 21, Васил Коларов 3, 1, 40а, 25, 36, 32, 28, Васил Левски 3 къща , 8, 2, 4, Втора 7, 6, 2, Георги Димитров 27, 6. , Двадесет и Втора 3, 9, Двадесет и Първа 15, 2, 10, 9, 13, 3, 5, 6, Двадесет и Трета 2, Двадесет и Четвърта 12, Двадесета 4, 8, 2, 14, 10, 1, 6, 12, 3, Девета 18, 16, 7, 1, 10, 4, 6, 8, Девети Септември 10, 18, № 13, 16, . №8, Димитър Милушев 10, 4, 3, 14, 22, Доспей махала Етаж От Сграда, Етаж От къща , Единадесета 1, Здравец 5, 3, 1, 9, 7, Иглика 4а, 20, 15, 6а, 11, 4, 6, 8, 14, 2, 10, Искър 146, 41, 87, 111, 93а, 61, 118, 81, 134, 126, 67, 103, 140, 144, 150, 83, 136, 115, 41, 22, 20, Кирил и Методий 18, 6, 19, 16, 13, 8, Кокиче 9, Крум Шуманов 9, 11, 4, 3, Мальовица 9, 7, 5, Почивна База, Мечит 8, 1, 4, Октомври 5, 7, Орловец 5, 1, Осма 15, 2, 13, 10, 7, 5, 3, 11, 1, Петнадесета 17, ПИ 15285. 10. 114, Почивни Домове 1, 13, Почивна Станция-Ентел Ттт Ад, Преспа 5, 11, 1, 7, 3, 13, 9, Първа 8, Първи Май 2, 8, 10, 5, Рилска Малина 9, 16, 13, 18, 14, 7, 15, 12, Свобода 6, 4, Славянска 32, 25, 34, Снежанка 6, Стк Мальовица 1, Тринадесета 16, 10, 6, Христо Ботев 56, . 50, 60, 26, 18, 13, 7, 13 А, 16, 32, 24, 13а, 30, 10, 22, 5, 28, 3, 1, 6, 11, 20, 12, 14, местност Гюлечица, Гюлечица, Двуетажна Масивна Сграда, ПИ 15285. 10. 52. 1. 2
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп. Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ - II-251 Кв. 1, къща , местност Лопаров Юрт, 3
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне: вила
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Рельово: УПИ Vі-135, Кв. 10, къща
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Васил Левски 9, 2, 34, 6, 20, 7, 13, 36, 3, 28, 26, 40, 1, 32, 8, 14, 15, 36а, 24, 4, 11, 17, 42, 38, 10, 16, 18, 22, 5, Иван Вазов 28, 19, 17, 1, 27, 10, 22, 25, 15, 30, 26, 21, 33, 7, 11, 3, 18, 24, 12, 14, 8, 32, 6, 9, 16, 34, 36, местност Мечката, местност Татарски Брод вила, Ресторант, местност Татарски Брод вила, Отец Паисий 12, Софроний Врачански 18, 17, 22, 7, 9, 21, 13, 24, 20, 15, 23, 4, 26, 14, 11, 16, 12, 19, 10, 27, 6, 3, 28, № 10, 8, Татарски Брод, Цар Борис III 25, 35, 11, 28, 23, 14, 18, 19, 33, 41, 17, 29, 9, 30, 39, 27, 16, 5, 13, 21, 37, 15, 31, 7, 16
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Язовир Искър: Вилна Зона Татарски Брод
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Драгушиново
На 08.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец вила Парк, вила Парк, Хотел вила Парк, Магазин В Х-Л вила Парк, Хотел Мура, Хотел Кокиче, - Хотел Кокиче, Апартаментен Хотел, Хотел Мура, ПИ 65231. 919. 390. 1, Хотел, ПИ 65231. 918. 263. 3, Бистро, Офис, ПИ 65231. 918. 263. 3
На 08.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец Хотел Мура, Хотел Мура
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: 65231. 904. 222, Бреза 8, България, Велико Търново 1, 4, 1, 3, 10, 8, 6, Възраждане 5, Магазин - Между Бл. 2 и 4, Генерал Гурко №8, 10, 12, 4, 8, 3, 14, Генерал Столетов 10, 8, 4, 12, 7, 3, 2, 6, 1, 9, Георги Сава Раковски 14, 33, 9, 12, 31, 32, 17, 20, 16, 10, 36, 22, 30, 18, 26, 34, 8, 24, 23, 21, 38, 7, 28, 27, 13, 5, 15, 29, 11, 25, 19, 40, Елица 5, 2 2, 2, 3, 3, 3, 5 3, 2, Здравец 633, 639, 641а, 608, 630б, 633б, 601, 654, 612, 583, 557, 523в, 589, 651, 627б, 673, 445, 606а, 446, 590, 588, 595, 592, 642а, 631, 652, 576, 642б, 555б, 666, 464в, 606, 656а, 570, 630, 622, 643, 629а, 671б, 609, 630г, 634, 653, 506, 593, 566д, 625, 655, 605, 451, 652а, 523а, 566г, 566а, 610, 360, 563, 523, 671, 656, 667а, 600, 631а, 649а, 656а, 654б, 464ж, 669, 641, 597, 667б, 607, 641, 642, 464 З, 599, 588а, 627, 614 В, 641б, 587, 602, 514, 464д, 633а, 584, 649, 569, 446г, 566е, 647, 614, 588а, 574, 652, 652а, 599а, 605б, 594, 448, 632, 587, 616, 672, 642а, 629, 580, 631а, 650, 615, 667, 606г, 637, 633б, 446а, 670а, 448в, 546, 627а, 555, 311, 672а, 648, 656в, 635, 584, 671а, 598, 656, 591, Здравец къща , 141, 402, 303а, 393а, 300, 308, 331в, 394, 416, 300а, 247, 355, 245б, 392, 356, 251а, Павилион, 371, 256, Младежки Клуб, 414, 340, 146, 105, 260, 275, 375, 390, 304, 438, 144, 245а, 240, 372, 370, 420, 193, 300, 333 А, 383, 105, 227, 272, 361, 306, 27, 433, 145, 142, 303, 377, 232, Здравец 77, 171, 89, 128, 60, 38, 186, 18а, 77, 49, 296, 264, 39, 169, 104, 140, 90, 297, 48, 251, 132, 237, 54б, 9, 299, 7, 266, 45, 220а, 78, 108а, 353, 379, 87, 70, 300, 336, 348а, 358а, 21, 96, 85, 362, 241, 358, 29, 339, 59, 343, 330, 235, 223, 303, 348, 111, 220, 394, 291, 350, 68, 135, 92а, 10, 214а, 621, 61, 278, 31б, 268, 298, 12а, 8а, 55, 334, 78, 20, 400, 213, 263, 25, 200а, 112, 120, 199, 234, 170, 45а, 609, 102, 322, 110, 122, 153, 158а, 6, 46 А, 81, 16, 275, 333, 191, 56, 31а, 208, 129, 114, 46, 212а, 182, 17, 119, 3а, 148, 57, 222, 300в, 63, 327, 51, 16 А, 142, 106, 351, 262, 359, 64, 58б, 3а, 272, 74, 90, 126, 364, 117, 137, 30, 2, 254, 200, 219, 292, 332а, 98, 323, 309, 94, 40, 27а, 181, 93, 111, 270, 160, 112, 4, 201, 350а, 66, 67, 26, 54, 24, 130, 34, 83, 232, 220, 168, 95, 17а, 205, 622, 239, 329, 121, 105, 100, 13, 331, 43, 306, 107, 131, 147, 217, 313, 317, 12, 197, 16 Б, 159, 183, 240, 224, 310, 53, 1, 108, 36, 389, 382, 17б, 312, 174, 1а, 118, 37, 39, 5, 174а, 82, 56а, 218, 86, 217а, 99, 236, 158, 116, 8, 331а, 54а, 9, 227, 10а, 307, 76, 293, 37, 1б, 255, 254, 353а, 214, 234, 358, 221, 398, 115, 175, 149, 166, 212, 80а, къща , 151, 227, 11, 263а, 52, 303, 23, 197, 173, 310 А, 306а, 352а, 42, 359 Б, 363, 58, 44, 203, 315, 73, 338, 328, 206, 331б, 335, 226, 97, 307а, 157, 129б, 65, 345, 46, 92, 161, 80, 177, 92, 274, 62, 231, 3, Зорница 25, 18, 23, 22, 27, Зорница 22, Иван Доспевски 96, 98, 87, 85, 104, 91, 92, 108, 100, 81, 102, 106, 94, Искър 23, 2б, 39, 45, 25, 37, 27, 17, 3, 1, 1в, 9, 45, 7, 15, 5, 19, 29, 21, 43, 37, 41, 35, 13, 33, 11, Ихтиманско Шосе 55, 18е, 25, 67а, 32, 69, 67, №65, 47, 90, 5, 24, 93а, 136, 85, 116, 126, 11, 76а, 107, 33, 16, 35 къща , 83, 65, 93, 132, 44, 114, 31, 18, 57, 2, УПИ I-4130, Кв. 353, 20, 15, Ихтиманско Шосе 47, Леон Крудов 40 къща , 39, 40 къща , 40 къща , 29, 36, 38 къща , №39, 40 къща , 58, 27, 40 къща , 30б, 15, 21, 40 къща , 23, Люляк 4, 18, 15, 2, 8а, 10а, 8, 6, 12, 11, 13, 20, 14, 3, 22, 10, 16, Марица 9, 1, 6, 4, 11, 5, 2, 7, 13 Дет. Градина, 3, Николай Николаевич 15, 20, 20, 27, 8, 11, 3, 34, 28, 14, 30, 32, 17, 14, 13, 26, 25, 16, 29, 6, 2, 22, 9, 18, 10, 12, 5, 21, 23, 24, 4, 31, Опълченска 24, Осогово 4, 10, 14, 5, 12, 1, 9, 3, 11, 7, 2, 6, 8, Плана Планина 16, 20, 18, Проф. Васил Захариев 65, 67, 70, 87, 84, 7, 59, 90, 15, 72, 19, Проф. Васил Захариев 49, 39, Ружа 1, 13, 11, 2, 4, 10, 16, 12, 14, Тинтява 1, Тракия 20, 25, 24, 26, 14, 17, 8, 13, 11, 2, 6, 25 А, 4, 15, 2, 16, 12, 3, 7, 9, 2, 10, 1, 14, 5, ул. Искър, Хан Омуртаг 10, 8, 5, 3, 6, 2, 7, 14, 1, 11, 12, 9, Христо Максимов 21, 35, 39б, 26, 28, 39п, 10, 33, 31а, 31, 34, 23, 30, 25, 33, 19, 36, 28, 27, 32, 13а, 29, Христо Семерджиев 8, 17, 13, 16, 11, 10, 14, 15, 12, Явор 13, 12, 2, 9
На 08.10.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 12:15 - 13:00 ч./ - Самоков: К. К. Боровец, ПИ №65231. 919. 143, Срещу Х-Л Айсберг Курорт Боровец ПИ 65231. 918. 263. 3, ПИ 65231. 919. 390. 1, Ски Гардероб, Мотел Бреза, ПИ 65231. 918. 263. 3, Мотел Бреза, Ски Гардероб, ПИ 65231. 919. 390. 1
На 09.10.2019 г. /08:00 - 10:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Грънчар 1, Софийско Шосе 7, 40, 9, 30а, 9, 9, 36, 38, 34
На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Самоков: Софийско Шосе 9
На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: Абаджийска 3, 7, 5, 1, 8, 10, Кооп. Пазар-Паркинг, Павилион, Абаджийска 3, 1, 7, 8, 10, Павилион, Кооп. Пазар-Паркинг, 5, Генерал Велиаминов 27, Генерал Велиаминов 27, Генерал Скобелев 10, 3, 12, 6, 30, 4, Генерал Скобелев 12, 10, 30, 3, 4, 6, Житна Чаршия 3, Павилион, Кооперативен Пазар, 1, 1а, Житна Чаршия Кооперативен Пазар, 3, 1, 1а, Павилион, Иван Вазов 4, 22, Магазин, Сладкарница, Павилион, 2, Иван Вазов Магазин, 22, Сладкарница, 4, Павилион, 2, Искър 95, 75, 73, Крайречния Парк, 2а, 77, 69, 85, 83, 89, 87, 81, 97, 71, 65, Искър 89, 87, 2а, 69, 97, 73, 77, 71, 75, 85, 65, 95, 81, Крайречния Парк, 83, Македония 37, 39, 43, Магазин, 47, Книжарница, Магазина, 57, 44, 43, 45, 48, Павилион, 41, 46, 42, Македония 48, 41, 44, 37, 42, Магазина, 47, 43, 57, 43, 46, Книжарница, Магазин, Павилион, 45, 39, Самоково 13, 18, 17, Магазин, 16, 14, 12, 15, Софроний Врачански 1, Софроний Врачански 1, Търговска 33, Търговска 33, Цар Симеон 54, 66, Табло До Автогара, Табло До Автогара
На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-ва 16, 2, 5, 17, 4, 13, 14, 11, 6, 15, 1, 7, 3, 8, 9, 1-ва 6, 10-та 19, 9, 11, 13, 17, 21, 7, 15, 5, 12-та 6, 3, 4, 9, 1, 2, 7, 11, 16-та 20, 17, 21, 17-та 17, 18-та 31, 51, 5, 19, 35, 46, 33, 20, 50, 17, 52, 23, 41, 45, 1, 4, 11, 12, 43, 15, 29, 6, 3, 16, 37, 47, 27, 9, 30, 48, 49, 18, 13, 14, 39, 10, 7, 22, 18-та 42, 19-та 23, 10, 20, 21, 19, 5, 2-ра 1, 22, 12, 3, 20, 10, 24, 15, 19, 25, 21, 2, 11, 4, 17, 13, 16, 5, 6, 8, 18, 23, 7, 20-та 7, 4, 12, 9, 5, 15, 17, 3, 14, 6, 16, 24, 2, 1, 21-ва 24, 26-та 3, 1, 5, 9, 26-та 8, 27-ма 54а, 4, 20, 16, 24, 22, 14, 10, 32, 2, 5, 1, 24а, 8, 3, 6, 18, 32-ра 2, 7, 3, 9, 4, 5, 32-ра 72, 2, 9, 4, 7, 1, 3, 5, 8, 11, 6, 33-та 7, 2, 4, 34-та 11, 26, 3, 2, 23, 17, 7, 5, 15, 28, 27, 21, 19, 9, 13, 29, 1, 35-та 27, 35-та 9, 1, 4, 17, 25, 11, 5, 21, 19, 3, 2, 23, 15, 7, 13, 29, 36-та 15, 94, 20, 36-та 74, 44, 27, 4, 12, 73, 43, 64, 18, 54, 50, 65, 61, 42, 34, 46, 6, 48, 14, 60, 2, 57, 25, 9, 69, 40, 13, 22, 19, 28, 38, 20, 52, 1, 92, 30, 26, 58, 49, 63, 33, 16, 59, 21, 11, 17, 24, 39, 15, 32, 45, 31, 37, 66, 68, 35, 56, 10, 75, 3, 62, 37-ма 6, 38-ма 16, 42, 39-та 1, 2, 3, 5, 4-та 2, 43-та 12, 3, 8, 1, 4, 24, 6, 15, 11, 20, 7, 2, 19, 10, 13, 14, 16, 25, 5, 5-та 13, 15, 14, 5, 2, 1, 4, 6, 7, 3, 6-та 3, 7-ма 13, 14, 12, 15, 4, 6, 9, 14а, 11, 3, 7, 1, 5, 10, 2, 8, 16, 18, 17, 9-та 11, 4, 7, 3, 6, 8, 1, 9, 5, 2, В Парцел 1, Кв. 35, ПИ 87552. 132. 17, 71
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265, 22472. 7449. 174
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков: 52249. 5. 381, Скз Ново Село
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:00 - 13:00 ч./ - Шипочане
На 10.10.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Самоков: местност Язовир Искър
На 11.10.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Самоков: Самоково 13, 18, 17, Магазин, 16, 14, 12, 15, Цар Симеон 54, 66
На 11.10.2019 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Самоков: Гр. Самоков, ТП Искър - 3, Преспа 38, 19а, 19, Самоково 38, 37, 33
На 11.10.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Самоков: Братя Миладинови 2, Дунав 3, 8, 11, 5, 1, 7, 6, 9, Македония 49а, 49 А, Цар Симеон 10, 16, 22, 1 0, 30, 28, 12, 34, 26, 38, 24, 14, 42, 36, 18, 1, 32, 40, 20, Ястребец 3
Община Своге
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Бракьовци: местност Полеглица
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Брезе, Общ. Своге: 06272. 159. 9901, Келемеровци, Улично Осветление, УПИ І-55, Кв. 9, ХI-59, 60, Кв. 9
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Гинци: местност Петрохан, Парцел 255, УПИ II-466, 87, 88, УПИ Ix-485 Кв. 14, УПИ Ііі-209 Кв. 20, къща , къща , вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Губислав
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Добравица
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Добърчин: М. Люшничец, Улично Осветление, вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Дружево: вила, вила
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Завидовци: вила, Цъфти Трън
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Искрец: 048015, 055051м. Ливадите, I-133, Кв. 21, VII-630, Кв. 59, VIII-612 Кв. 49, Vііі-369, Кв. 16, Акация 1, Божица 4, 3, 42, 31, Бор 1, Бреза 3, 7, Брест 7, Васил Левски 245, 17, 24, УПИ І-516, Кв. 25, 13, 15, УПИ Х-418, Кв. 210, 17 213, 21, 1, 69, 13, 137, 47, 60, 81, 91, 132, Витоша 6, 3, 2, Възраждане 3, Габер 3, 8, 6, 10, 26, 18, 16, 14, 39, Здравец 5, 9, Ивайло 6, Иван Вазов 5 къща , 19, Извирало, Искра 11 къща , 37, 12, 8, 39, 2, 35, 6, 4, 5, 41, Искър 30, 22, 39, 13, 25, 37, 19, 28, 15, 29, 8, 50, 34, 47, 45, 27, Калоян 1, 5, 1, Кв. Коньовци, Ком 3, 7, Кукла 1, Латинка 21, 15, 5, 1, Ливаге, махала Баломир вила, махала Божица, махала Букет 231, вила, махала Букет и Коньовци, 228, махала Джагаловци, махала Джуринци, махала Дупни Камък 245, махала Коньовци вила, махала Кукла вила, махала Кулинци, махала Сврачковци, махала Севкинци, махала Тонинци, махала Ценов Мост, махала Чуй Петел 10, Меча Поляна 1, Морава 6, 12а, Петрохан 11, 29, 46, 11, 8, 13, 33, ПИ 32843. 50. 9, Прекрутовци, Самоковска 19, Санаториума, Стара Планина 9, 4, 2, 8, 19, 31, 15, Тепавицата 6, 10 къща , 16, УПИ I-436 Кв. 28, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-481 Кв. 29, УПИ III-544 Кв 53, УПИ IV-Кв 72, УПИ V-421, Кв. 26, Христо Ботев 253, 119, 121, 111, 140, 154, 113, 136, 131, 107 къща , 125, 146, 99, 85, 130, 79, 97, 132, 48, 30а, 46, 30, 44, 45, 40, 24, 43, 17, 23, 39, 15, 66, 52, 80, 69, 51, 49, 61, 78, 76, 72, 68, 63, 74, 64, 70, 47, 62, 59, 14, 12, 16, ХхIх-608, Кв. 34, Църква 5, Чичер 1, Чуй Петел 46, 8, Явор 5, Ясен 3, 78, вила, 125, . 0, 1
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж ТП Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща , вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, вила
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Левище
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща , махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл. №165, Кв. 39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ -XV-46, махала Лак, вила, вила, махала Старо Село, къща , вила, 2
На 10.10.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:45 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, Кв. 3, вила
На 07.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Реброво: махала Преслъп вила
На 10.10.2019 г. /10:30 - 12:30 ч./ - Своге: Домишлярете, махала Брестака, махала Свиново, Общ. Своге МТП Свиново, Слатина, Осп Свиново
На 07.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Томпсън: махала Купен, махала Равнище, махала Брънбарите, Тодор Каблешков 14, къща , вила, къща
На 08.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, вила, вила
На 07.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, вила, вила, вила
Община Сливница
На 07.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, Кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1, къща , Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Вишая 1, 2, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, Кв. 8, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, Цар Симеон Велики 115, 35
На 07.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ален Мак 4, 2, 1, Васил Петлешков 11, 10, 8, 6, 13, Капитан Атанас Узунов 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, Люляк 3, 3а, 1, Мир 1, 3, 2, 4, Панайот Волов 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12, Свети Климент Охридски 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, Тодор Влайков 20, 11, 9, 26, 18, Хан Аспарух 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, Цар Симеон Велики 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44
На 07.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Ангел Кънчев 6, 10, 3, 5, 1, 8, Васил Друмев 13, 9, 12, 14, № 13, 10, 8, 16, 11, Владимир Димитров-майстора 9, 4, 10, 17, 12, 5, 19, 1, 2, 3, 6, 19а, 15, 11, 21, 8, 25, 7, 14, 23, Двора на Апк 1, Дедо Пуне 1, 9, 7, 5, 2, 3, Елин Пелин 28, 24, 22, 2, 10, 6, 7, 8, 11, 9, 20, 16, 12, 3, 18, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, 6, 13, 7, 9, 5, Клисура 15, Любен Каравелов 7, 11, 10, 8, 6, Патриарх Евтимий 15, Петко Славейков 3, 1, 7, 5, 2, 1а, 9, УПИ III813, Хаджи Димитър 26, 22, 31, 33, 27, 20, 39, 25, 23, 24, 43, 45, 29, 37, 41, 35, 12, ХххIII 1860, Юрий Гагарин 32, 30
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Беренде, Общ. Драгоман
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Бърля: УПИ Х, Кв. 24
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Връдловци: 82, вила, 1, къща
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Годеч: Александър Стамболийски 1, Асен Златаров 19, Магазин, 16, 2, 10, 1, № 1, 15, 9, 4, 11, 3, 13, 6, Баба Тонка 3, 6, 2, 4, Бор 1, 10, 2, 6, вила, 8, 12, 4, Борова Гора 3, 1, Брест 15, Васка Емануилова 6, 9, 7, 4, 3, 2, 12, 5, 11, 8, 1, 10, Височка 3, 1, Градина 2, 17, 11, 4, 7, 14, 8, 16, 21, 6, 10, 1, 15, 18, 13, 9, 23, 22, 48, 24, 42, 27, 30, 20, 25, Грамада 19, 17, 2, 13, 1, 7, 15, 9, 3, 5, 11, Елечанова Мтп, вила, Заводска 4, Иван Вазов 27, 7, 9, 11, 3, 2, 6, 15, 13, 1, 8, 5, 19, 12, 10, Иглика 6, Игнат Емануилов 2, 1, 4а, Йовкина № . , Ком 9, 21, 19, №10, 17, 22, 20, 28, 16, 14, 13, 3, 34, 18, 8, 12, 35, 4, 32, 30, 37, 15, 26, 24, 11, 39, Липа 3, 1, 2, Люляк 15, 5, 3, 14, 2, 11, 19, 21, 1, 7, 13, 4, 25, М. Молак, махала Елечанова вила, махала Молак, Молак УПИ Іі-215, Кв. 18, вила, къща , УПИ I64 Кв. 7, VIII-142, Колиба, вила, Строеж, Имот. 2036, Молашка 3, 4, 1, 2, 6, Никола Й. Вапцаров 2г, Нишава 2, 11, 7, Новодомска 10, 7, 2, 8, 3, 6, 5, 4, 1, Нягулова 15, 39, 27, 14, 28, 29, 49, 24, 9, 44, 7, 6, 31, 40, 16, 22, 41, 58, 12, 50, 36, 11, 35, 20, 5, 56, 43, 37, 34, 30, 2, 10, 18, 33, 54, 26, 32, 23, 8, 42, 25, 38, 3, 4, 1, 15а, 13, 17, 45, 46, 21, 47, 19, Петров Рид 1, 7, 11, 3, 15, 13, 17, 9, 23, 6, 4, 19, 2, Петрова Бара 4, 11, 19, 8, 9, 1, 5, 13, 2, 15, 3, 7, 6, Пуалица 23, 16, Ракета 16 Фургон, 4, 12, 9, 2, 3, 6, 10, 8, 5, 14, 11, 7, 1, Раковски 5, Свобода 1, 3, 10, Механа, Павилион, 1, 2, 1, Синчец 2, Слънчев Бряг, Стойкина, Теменуга 10, 10, 8, 1, 8, 2, 4, 6, УПИ 4-344, Кв. 45, УПИ VIII-364 Кв. 49, Христо Смирненски 16, 3, 20, 8, 4, 10, 5, 6, 12, 14, 2, 7, Царина 10, Шипка 18, 20, 9, 7, 1, 12, 10, 4, 3, 5, 16, 8, 6, 14, Явор 4, 2, 10, № . , 3, 4, 13, 7, 8, 12, 9, 9, 25
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Голеш, Общ. Годеч: Парцел Vііі-413, Кв. 26
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Губеш: УПИ VII-125, Кв. 18
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Драгоман
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Комщица: УПИ -XII, вила
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Равна, Общ. Годеч: къща
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Ропот
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Смолча: вила
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Станинци
На 09.10.2019 г. /08:15 - 09:30 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Чепърлинци: Обект Гърмище
На 09.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 10:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Опицвет: Под Костело Землище С. Опицвет
На 09.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Безден: . УПИ ІV-126, Кв. 2 В. З. Бистрица, В. З. Бистрица УПИ ХVі-164, УПИ VII-116, Кв. 1, УПИ -Ix-510, Кв. 5а, вила
На 09.10.2019 г. /10:00 - 11:00 ч.; 14:30 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България 5, Алеко Константинов 24, 27, 17, 18, 20, 25, 22, 23, 19, 21, 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14, Ален Мак 4, 2, 1, Васил Друмев 1, 6 УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 къща , Васил Петлешков 11, 10, 8, 6, 13, 7, 3, 9, 5, 2, 1, 9а, 4, Генерал Гурко 1, 7, 3, 9, 14, 5, Гео Милев 2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, 1а, Георги Бенковски 3, 1, 5, 2, 17, 10, 2, 25, 12, 18, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6, Д-Р Димитър Китов 16, 14, 12, 7, 9, 8, 18, 6, 1, 10, 3, 4, Еделвайс 16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10, Жп. Гара Топливо-Склад, Иван Вазов 48, 2, 42, 9, 44, 30, 7, 35, 15, 46, 12, 10, 18, 37, 19, 4, 34, 11, 32, 3, 20а, 24, 33, 22, 36, 17, 29, 8, 38, 23, 20, 40, 27, 9а, 1, 16, 25, 28, 13, 14, 6, 5, 1, 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 130, 98, 62, 39, 84, 82, 90, 54, 78, 47, 60, 88, 58, 43, 64, 80, 86, 68, 50, 48, 74, 56, 66, 72, 70, 45, 49, Иван Германов 7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4, Искър 3, 1, Капитан Атанас Узунов 18, 20, 11, 9, 9, 18, 11, 20, 2, 4, 6, 1, 1а, 3, 14, 7, 16а, 8, 5, 12, 20, Капитан Радко Димитриев 27, 33, 19, 14, 11, 4, 18, 40, 22, 30, 3, 21, 31, 12, 23, 36, 15, 28, 1, 24, 36а, 16, 25, 2, 7, 6, 34, 38, 20, 8, 32, 9, 10, 17, 5, 26, Кирил и Методий 13, Княз Александър I-Батенберг 24, 31, 26, 18, 27, 29, 31, 24, 18, 27, 26, 29, 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10, Константин Величков 11, 17, 5 къща , 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7, Лев Толстой 9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 6, 1, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13, Люляк 3, 3а, 1, Максим Горки 6, 7, 6, 3, 7, 1, 22, 5, 16, 1, 18 къща , 2, 4, Мир 6, 6, 1, 3, 2, 4, Неделище 58, 38, 50, 44, 22, 26, 16, 32, 60, 46, 24, 30, 10, 54, 38а, 42, 42а, 40, 2, 14, 8, 56, 34, 18, 52, 6, 20, 12, 36, 4, 58а, 28, 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 2, 10, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 18, 56, 36, 44, 46, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, 98, 92, 74, 88, 86, 78, 66, 82, 76, 92а, 66а, 62, 86а, 98, 100, 94, 68, 80, 90а, 72, 90, 84, 64, 84а, 102, 88а, 70, 96, Нешо Бончев 3, 6, 5, 2, 4, 1, 8, 7, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски 1, 1, 40, 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, 19, 7, 2, 7а, 7, 18, 17, 26, 23, 10, 25, 16, 15, 12, 4а, 21, 27, № 23, 28, 8, 22, 19, 14, 24, 6, Панайот Волов 16, 16, 1, 3, 9, 11, 7, 5, 13, 2, 15, 29, 25, 14, 27, 6, 16, 8, 23, 10, 21, 31, 4, 10а, 19, 12, Панайот Хитов 9, 11, 10, 14, 12, 1, 4, 7, 8, 13, 5, 2, 16, 6, 18, 3, Пейо Яворов 2, 3, 10, 6, 15, 9, 19, 18, 7, 12, 14, 11, 4, 8, 5, 1, 21, Пушкин 2, 1, Първа 1, 4, 2, Сан Стефано 8, 6, Свети Климент Охридски 8, 16, 5, 21, 17, 9а, 19, 9, 10, 7, 25, 14, 11, 20, 12, 27, 13, 3, 1, 18, 4, 23, 6, 2, 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, 51, 52, 46, 22, 59, 35, 43, 55, 58, 40, 49, 24, 38, 36, 47а, 30, 39, 61, 37а, 54, 28, 33, 44, 63, 31, 56, 52а, 29, 32, 42, 26, 50, 48, 41, 47, 53, 57, 45, 113, 62, 90, 92, 125, 78, 77, 109, 69, 87, 65, 95, 85, 73, 111, 76, 68, 96, 71, 101, 91, 108, 82, 119, 89, 105, 80, 102, 99, 84, 97, 123, 117, 86, 106, 98, 81, 103, 94, 64, 67, 70, 107, 83, 66, 121, 115, 60, 127, 93, 79, 72, 104, 74, 88, 75, 100, Сливница УПИ Хі-997, Кв. 65, Стефан Караджа 1, 3, Съединение 2, 1, Тодор Влайков 22, 15, 19, 28, 13, 21, 17, 30, 34, 23, 26, 24, 32, 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, 20, 11, 9, 26, 18, УПИ XVI-853 Кв. 56, Филип Тотю 5, 6, 1, 4, 9, 11, 3, 2, 7, Хаджи Димитър 4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15, Хан Аспарух 4, 18, 2а, 15, 5, 8, 16, 19, 11, 9, 7, 13, 6, 20, 1, 3, 19а, 13а, 2, 17, 5а, 12, 6а, 10, 14, 20а, 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, 33, 23а, 46, 42, 34а, 25, 38, 32, 50, 34, 22, 24, 27, 48а, 21, 24а, 31, 44, 29, 39а, 23, 28, 37, 26, 39, 40, 41, 48, 62, 59а, 75, 70, 53, 52, 82, 57, 60, 61, 65, 78, 72а, 56, 79, 64, 69, 71а, 51, 67, 81а, 71, 60а, 47, 59, 66, 49, 54, 45, 67а, 73, 70а, 55, 49а, 74, 72, 58, 57а, 81, 77а, 75а, 63, 53а, 77, 76, 74а, 79а, 80, 51а, 80а, 68, Хан Крум 1, 2, Хан Кубрат 2, 4, 6, 8, Цар Симеон Велики 10, 16, 42, 6, 8, 4, 14, 36, 26, 30, 40, 2, 20, 38, 12, 28, 22, 32, 34, 24, 47, 55, 49, 53, 17, 39, 5, 11 къща , 13, 45, 35, 33, 9, 43, 15, 19, 31, 21, 41, 29, 37, 25, 3, 27, 11, 76, 48, 54, 66, 52, 88, 58, 74, 46, 72, 80, 86, 82, 62, 70, 64, 60, 68, 44, Чавдар Войвода 3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13, Черни Връх 13, 1, 3, 18, 11, 15, 9, 8, 12, 6, 10, 7, 2, 5, 4, 16, 20, Черно Море 1, 13, 15, 9, 12, 7, 17, 2, 11, 3, 8, 14, 21, 5, Юрий Гагарин 6, 12, 10, 8, 14, 16, 2, 4, 24, 20, 26, 22, 28, 21, 15, 13, 1, 9, 17, 18, 11, 84 ул. Климент Охридски, УПИ ХіV-1885, Кв. 66, 3, Сервиз
На 09.10.2019 г. /10:00 - 16:30 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Гео Милев 2, 14, 37, 43, 5, 9, 33, 31, 29, 35, 13, 17, 15, 45, 16 Склад, 6, 47, 16, 39, 11, 19, 21, 25, 1, 45а, 27, 4, Еделвайс 16, 14, 1, 6, 2, 3, 8, 10, Искър 3, 1, Капитан Атанас Узунов 9, 18, 11, 20, Княз Александър I-Батенберг 31, 24, 18, 27, 26, 29, Мир 6, Неделище 34, 30, 58а, 40, 38а, 28, 50, 12, 24, 2, 10, 58, 38, 16, 8, 20, 52, 22, 6, 32, 54, 18, 56, 36, 44, 46, 4, 60, 26, 42, 14, 42а, Паисий Хилендарски 1, Панайот Волов 16, Свети Климент Охридски 23, 20, 5, 4, 13, 17, 21, 8, 1, 2, 7, 14, 6, 25, 3, 27, 18, 9а, 11, 9, 10, 19, 12, 16, Тодор Влайков 19, 28, 24, 21, 13, 30, 15, 23, 17, 22, 34, 32, 26, Хан Аспарух 16, 2а, 7, 13, 6, 11, 19, 5, 12, 9, 15, 5а, 17, 10, 8, 3, 4, 20а, 18, 13а, 19а, 14, 20, 2, 1, 6а, Хан Кубрат 2, 4, 6, 8
На 10.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: 1300 Години България 5, Иван Вазов 1, Иван Германов 7, 11, 10, 12, 6, 5, 10а, 3, 9, 8, 2, 1, 4, Княз Александър I-Батенберг 6, 12, 15, 7, 7а, 9, 14, 3, 8, 11, 9а, 4, 10, Константин Величков 11, 17, 5 къща , 15, 19, 3, 5, 1, 9, 13, 7, Лев Толстой 9, 4, 3, 8, 14, 11, 19, 2, 6, 1, 5, 12, 16, 7, 10, 15, 17, 13, Неделище 98, Паисий Хилендарски 40, Тодор Влайков 2, 14, 16, 5, 6, 12, 8, 4, 10, 7, 1, 3, Цар Симеон Велики 47, 55, 49, 53, 3
На 10.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Александър Стамболийски 4, 3, Клокотница 5, 9, 10, 12, 17, 18, 4, 3, 8, 11, 23, 15, 14, 6, 16, 32, 7, Кочо Честименски 5, 8, 11, 9, 4, 13а, 9а, 1, 13, 16, 2, 3, 8а, 12, 14, 20, 18, 17, 15, 10, 7, Михаил Георгиев Кенин 38, 36, Оборище 3, 5, 9, 7, 1, Петко Славейков 24, 18, 17а, 12, 15, 16, 10, 26, 17, 11, 8, 22, 13, 16а, 21, 20, 4, 6, 2, 14, 19, Спартак 11, 1, 3, 15, 8, 9, 15а, 4, 9а, 2, 7, 5, 6, 13а, 10, 3а, 13, Три Уши 4, 3, 7, 2, 8, 5, 1, Юрий Гагарин 44
На 11.10.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Жп. Гара Топливо-Склад, Иван Вазов 96, 118, 120, 94, 102, 108, 112, 110, 63, 116, 106, 122, 6, 126, 104, 114, 124, 100, 130, 98, Пушкин 2, 1, Сан Стефано 8, 6, Хан Крум 1
На 11.10.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Отец Матей Преображенски 44, 11, 40, 38, 42, 9, 36, Ротм. Ат. Бендерев (Д. Бенд 8, 4, 6, Софроний Врачански 5а, 9, 10а, 7, 3, 8, 13, 1, 4, 5, 3а, 2, 11, 10, 6, 12, 13а, Тодор Каблешков 14, 12, Шипка 18, 17, 19, 20, 15, 11, 12, 13, 21.
Отвори в нов прозорец
прочети затвори

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 7 – 11 октомври

ЧЕЗ уведомява за планирани прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 7 – 11 октомври

4 Октомври 2019 | 12:50 | Агенция "Фокус"
София. ЧЕЗ осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, съобщават от пресцентъра на ЧЕЗ. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 7 – 11 октомври 2019 г., включително, се налагат кратковременни оперативни превключвания с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Подробна информация за засегнатите райони, включително адресен номер, вход или друго уточнение, както и причините за прекъсването, е публикувана тук.
Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва:
Община Божурище
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, вила
На 07.10.2019 г. /09:30 - 14:00 ч./ - Хераково: IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, Ііі-694, Кв. 48, Мбобен, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 70, махала Бобен, УПИ Ііі-391, махала Бобен, вила
На 07.10.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: Ix-108, Кв. 16, VI-84, Кв. 10, Иван Вазов 12, М. Гуното УПИ XXII-041138 Кв. 14, УПИ I-122, 123, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VІІ-108, Кв. 16, УПИ ХІ-102 Кв. 15, къща
На 08.10.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, I-9, II-024019, III-028096, Кв. 1 местност Голи Връх&Quot, IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, IV-028096, Кв. 1 местност Голи Връх&Quot, V-028096, Кв. 1 местност Голи Връх VI-028096, Кв. 1 местност Голи Връх VII-028073, Кв. 1 местност Голи Връх VIII-024012, Кв. 3, XII-396 И XII-397, Кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 70, 52, Имот 44, Стопански Двор, Кад. Ном. 14, М. Балин Дол, М. Белица, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, махала Белица вила, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ Ix-029062 Кв. 1, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XII-029062 Кв. 1, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XxI-342, Кв. 37, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена, УПИ Х-029062 Кв. 1, Х-162002, Хан Кубрат, къща , вила, местност Гъзелев Дол 0, къща , вила, къща , махала Бобен, махала Бобен, УПИ Ііі-391, махала Бобен, вила
На 08.10.2019 г. /10:00 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Гълъбовци: 1 Ва Строеж, 1 вила, 18 Та 5, 22-ра 7, XVII-418, Кв. 51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец 24 вила, 55, 49, 50а, 47, 61 вила, 44, УПИ 240 Кв. 38, УПИ III-219 Кв. 34, УПИ І--410 Кв. 50, ХVII-244 Кв. 38, вила
На 08.10.2019 г. /10:00 - 11:30 ч.; 14:30 - 16:00 ч./ - Храбърско: I-075017 Кв. 54, II-044016, IV-278 Кв. 42, XIII-081046, Kв. 2, Xx-71 Кв. 22, Алек Мак 1, Ален Мак 22, махала Старо Село, махала Черен Пешо, Местн. Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис 10, Пи 77400. 91. 16, Пи 77400. 91. 17, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 Кв. 57, УПИ I- 174 Кв. 43, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ X-404 Кв. 45, УПИ XVII-081047, Кв. 2 М. Лозище, УПИ XxII-452 Кв. 22, УПИ XxIII-337, УПИ -IV-76. 11 Кв. 57, УПИ -V-18, Кв. 3, Черковна 14, къща , вила, къща , вила, вила, вила, къща , вила, вила
На 08.10.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, II-024019, VIII-024012, Кв. 3, XII-396 и XII-397, Кв. 39, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XxIV-025093, Кв. 1, М. Герена, Х-162002, Хан Кубрат, местност Гъзелев Дол 0, къща
На 08.10.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Божурище: Акация 1, Европа 173, 108, 104, 72, 156, 93, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки 27, 23, 19, 18, 16, 25, 28, 26, 29, 22, 30, 20, 15, 42, къща , 49а, 45, 5а, 39, 44, 43, 49, 46, 47, 17, 41, 43а, 40, УПИ 4-019003, Кв. 7, УПИ X-034032, Кв. 10, Стп Максим Горки, УПИ X-022044 Кв. 9, УПИ -IV-022264 Кв. 18, Хан Кардам 3, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил 4, 1, Черна Бара къща , 4 Ж. Кв. Черна Бара, 24, 8, 19, 6, 17, 27, 7, 1, 14, 18, 13, 28, 20, 16, 5, 23, 2, 12, 11, 15, УПИ XII-034032, Кв. 10, 10, 26, 9, 22, Бул. Европейски път 88
На 08.10.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Пролеша: 70 Лятна Кухня, I-040225, IV-Училище, Ix-108, Кв. 16, VI-17, Кв. 69, VI-70, Кв. 7, VI-84, Кв. 10, VIII-042140, Кв. 45, XI-118. Кв. 24, XVII-370 Кв. 40, Васил Левски 9, 74, Иван Вазов 12, Лале 7, 3, М. Гуното УПИ XxII-041138 Кв. 14, Пи 043001, Пи 58606. 22. 295, Строителен УПИ XIII-513, ул. Кокиче, УПИ I-122, 123, УПИ I-32. 5, Кв. 2, М. Попърт, УПИ II-32. 5, 32. 6, Кв. 2, М. Попърт, УПИ III-040059, УПИ IV-040148, 040149, 40143, Кв 6, УПИ IV-045132 Кв. 54, УПИ V-041067 Кв. 66, УПИ V-045062 Кв. 73, УПИ V-29 Кв. 11, УПИ VII-045106 Кв. 53, УПИ Vі-040021 Кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ Vіі-108, Кв. 16, УПИ XII-115 Кв. 23, УПИ XIII-027035 Кв. 1, УПИ XIII-233 Кв. 42, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИ ІV-296, УПИ Х-244 Кв. 42, УПИ ХVіі - 014034 Кв. 8 М. Лазар, УПИ хі-102 Кв. 15, Христо Ботев 46, 90, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 Кв. 71, вила, УПИ ХV-041057, 041167 Кв. 66, къща , къща , 51, къща , Учебна Складова База, вила
На 08.10.2019 г. /14:30 - 16:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 Кв. 21, 014148, 18-162004 Кв. 21, I-160006, Кв. 42, I-9, II-024019, III-028096, Кв. 1 местност Голи Връх IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, IV-028096, Кв. 1 местност Голи Връх V-028096, Кв. 1 местност Голи Връх V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, Кв. 1 местност Голи Връх VII-028073, Кв. 1 местност Голи Връх VIII-024012, Кв. 3, XII-396 и XII-397, Кв. 39, Ііі-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 70, 52, Имот 44, Стопански Двор, Кад. Ном. 14, М. Балин Дол, М. Скала, УПИ Ііі-176111, Кв. 2, М. Белица, М. Бобен УПИ Х-029062 Кв. 1, махала Белица вила, УПИ 024020, Кв. 4, УПИ II-178 Кв. 21, УПИ III-393 Кв. 48, УПИ IV-179 Кв. 21, УПИ Ix-029062 Кв. 1, УПИ V-024020 Кв. 4, УПИ V-166, Кв. 1, УПИ VIII-126, Кв. 4, УПИ VIII-483 Кв. 66 махала Кантон, УПИ XII-029062 Кв. 1, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 Кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XxI-342, Кв. 37, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена, УПИ XXIX-510 Кв. 75, УПИ Х-029062 Кв. 1, УПИ ХV-545, Кв. 70, М. Кантон, Х-162002, Хан Кубрат, Хераково Ханче, къща , М. Вучово Ливаге, вила, 455, вила 39, местност Гъзелев Дол 0, къща , къща , ТП Скала махала, вила, къща , махала Бобен, махала Бобен, УПИ ІІІ-391, махала Бобен, вила
На 09.10.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Златуша: № ІІІ А-56 Кв 5, Вилна Зона Витошица, УПИ X-59 Кв. 25, къща
Община Ботевград
На 07.10.2019 г. /08:00 - 13:15 ч./ - Ботевград: Адрян Атанасов 8, Васил Левски 56, 63, 63, Д-Р Адриян Атанасов 5, Илия Стоянов 8, ХХVІІІ
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 46, Александър Батенберг 45, 41, 47, Балканска Складова База, Бузлуджа 7, 60, Плиска 5, Преслав 20, 12, 32, 14, Саранск 7, 9, Саранск 6, 8, 5, 12, Стубеля 7, 4, 5, 11, 9, 15, 13, 2, 3
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща , махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща , махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща , махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 29, махала Урвич 1, 9, 11, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, 43, Фургон, къща , къща
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: XIII, Кв. 175, Адрян Атанасов 3, Александър Стамболийски 42, 62, 49, 57, 61, 52, 58, 55, 54, 53, 69, 56, 48, 67, 63, 65, 51, 60, 44, 59, 46, 50, Божко Божилов 31, 48, 55, 53, 57, 50, 29, 51, Букорска 22, 36, 9, 26, 30, 24, 28, 19, 11, 34, 17, 7, 15, 13, 38, 32, Васил Левски 21, 30, 8, 29, Латинка, 22, 5, Строеж, 6, 31, 20, 10, 9, Гробищен Парк, Иван Вазов 8, 48, 4, 26, 58, 21, 24, 66, 18, 14, 27, 5, 48, 36, 34, 54, 44, 30, 34, 10, 40, 6, 22, 50, 64, 32, 10, 62, 56, 8, 38, 60, 12, 6, 52, 62, 30, 20, 16, 29, 28, 42, Опълченска 31, 29, УПИ Ix, Кв. 175, Христо Ботев 43, 48, 47, 46, 44, 45, Цар Иван Шишман 40
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: България 9, 13, 11 6, 11, В. З. Чеканица 45 вила, Строеж, къща , 12 вила, вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 вила, Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, М. Чеканица, Пи - 001088, местност Чеканица, Оборище 1, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Сан Стефано 2, 1, 3, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 31, 17, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Стефан Караджа 1а, 1, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Страцин 1, 3, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Чеканица Вр. Строителен Обект Жилищна Сграда, 1, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5, 81
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци къща , махала Мановци
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Безименна 2, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, извън регулацията, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 4, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, Осма 1, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, Съединение (Ленин) 20, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рашково: вила, къща , 6
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Александър Стамболийски 1, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, Васил Априлов 1, Георги Апостолов 14, 16, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Герго Ценов 20, Грамаде 1, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, Петър Берон 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, Сграда на Читалището, Тодор Попов 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, Христо Ботев 99, Цар Крум 3, 1
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Витиня 22, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски Пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Кокиче 1, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Околчица 5, 7, Освобождение (9-Ти Септемвр 5, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Страншки Рът 12, 4, 6, 10, 5, 8, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 13, 27, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Стамен Панчев 19, Цар Освободител 16, 16-2 Балкан, 47
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, вила, 19 вила, Лозята УПИ XxVII, Кв. 31, Вилна Зона
На 07.10.2019 г. /08:30 - 15:15 ч./ - Ботевград: Зелин-36-А 8 къща , Зелин-37-А, Зелин-4-та 8, Зелин-40-А 19, 21 вила, Зелин-42-А 6, 8, Зелин-43-А 2, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров 45б, 74, 70, 70 вила, Курорт Зелин вила №5
На 07.10.2019 г. /10:00 - 12:15 ч./ - Ботевград: В. З. Зелин, Воденицата, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров 4а, 2 В, 1г, 70 вила, 2д, Казармен, Курорт Зелин, М. Воденицата, Мухалница, Стара Планина 63а, 61, Трети Март 5, 1, 5-Б, 3, Широко Ливаде
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща , махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща , махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща , махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 1, 9, 11, къща , 29, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, Кв. 41, къща , 43, Фургон, къща
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: За Провеждане на 72-Часови Изпитания, махала Големо Усое, махала Горановци къща , махала Мановци, махала Ръждавец
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 10:15 - 16:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - Рашково: махала Белчово къща , махала Габровница вила, къща , вила, къща , 6, 0, къща
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Ботевград: местност Тръстеник
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград: Пи №027070, УПИ ХіV-191, Кв. 48, къща , ТП Ткзс, къща
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Краево: махала Маринков Рът, махала Славополе Жилищна Сграда, къща , УПИ III-25 Кв. 4, Ограда, къща , къща , вила, къща
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Ангел Кънчев 7, 4, 2, 5, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, 1, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, 12, 3, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, 60, 52, 37, 17, 46, 42, 19, 31, 23, 36, 32, 40, 29, 25, 50, 21, 58, 35, 54, 38, 56, 33, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Ген. Скобелев 24, 20, 30, 3, 14, 28, 26, 6, 7, 16, 22, 2, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, 24, 31, Георги С. Раковски (Р. Доков 54, 70, 38, 23, 24, 64, 68, 18, 29, 34, 35, 31, 26, 3, 36, 30, 66, 33, 22, 44, 40, 28, 32, 11, 25, 21, 58, 20, 60, 42, 15, 19, 10, 4, 5, 1, 7, 6, 41, 8, 2, 9, 62, 3, Гурко 1, 2, 3, Добруджа 7, 5, 2, 6, 8, 4, Дондуков 10, 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 5, 6, 8, 1, 2, 4, 10, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Елин Пелин 2, 7, 5, 1, 3, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, 1, 2, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, 8, 18, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, извън регулацията вила, вила №45, вила, Крайпътно Заведение, вила, Искър 3, 15, 5, 17, 11, 13, 1, 9, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Козлодуй 4, 7, 1, 8, 3, 2, 6, 5, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, 20, 4, 12, 2, 8, 3, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, 17, 7, 24, 11, 19, 26, 20, 13, 14, 6, 11а, 9, 21, 15, 8, 23, 4, 3, 22, 1, 12а, Медвен 18, 3, 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, местност Камен Дол, Московска 4, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 4, 10, 6, 12, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, 2, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, 1, Осма 1, Паисий 17, 12, 21, 6, 22, 19, 20, 16, 23, 3, 15, 2, 10, 26, 9, 4, 24, 14, 8, 7, Панайот Волов 5, 6, 3, Пенчо Славейков 4, 2, 7, 3, 5, 1, 10, 6, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, 9, Петър Берон 2, 4, 6, 3, 5, 1, Първа 4, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, 16, С. Новачене, Общ. Ботевград път№1, Сан Стефано 14, 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Свобода 2, 6, 1, Седма 12, 2, 6, 1, 14, 10, 4, 7, 3, 5, Стара Планина 3, Съединение (Ленин) 17, 22, 2, 10, 4, 20, 29, 27, 13, 19, 14, 6, 21, 15, 12, 9, 7, 11, 1, 3, 20, Трети Март (Георги Димитров 5, 8, 9, 24, 1, 22a, 4, 7, 20, 12, 14, 11, 19, 22, 6, 28, 3, 21, 2, 26, 15, 10, 13, УПИ Ix-238 Кв. 12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, 45, 2, 16, 8, 24, 39, 25, 35, 18, 37, 23, 20, 4, 22, 29, Хаджи Димитър 1, 2, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21, 2, 4, 1, Христо Смирненски 11, 10, 5, 4, 14, 3, 34, 15, 12, 13, 8, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24, 54, 46, 27, 50, 48, 21, 23, 29, 42, 15, 19, 64, 17, 70, 12, 56, 13, Четвърта 8, Шипка 1, Павилион, на Магистрала Е 79
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Осеновлаг: Зимнишки Дол, махала Зимнишки Дол, къща
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Радотина: местност Дръстила, Пи №055008, къща , вила, къща , вила, къща
На 08.10.2019 г. /08:15 - 09:15 ч.; 14:15 - 15:15 ч./ - Скравена: 000230, 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 вила, Александър Стамболийски 1, 8, 10, 6, 12, 4, 2, 5, 1, 3, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, 2, 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, 37, 33, 60, 50, 55, 54, 38, 41, 56, 49, 76, 17, 25, 19, 35, 23, 58, 78, 42, 68, 40, 62, 15, 45, 27, 51, 70, 12, 29, 13, 36, 64, 74, 66, 21, 44, 48, 46, 47, 52, 43, Ангел Кънчев 14, 3, 6, 12, 10, 2, Атанас Събков 4, 5, 2, 8, 4, 7, 11, 12, 9, 1, 16, 6, 3, 13, Бебреш 5, 3, 15, 7, 1. , 13, 17, 9, Бенковски 7, 9, 10, 20, 18, 1, 5, 2, 3, 8, 6, 14, 4, Васил Априлов 1, Васил Вунчев 15, 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Васил Левски 8, 7, 13, 10, 14, 17, 5, 9, 1, 15, 34, 2, 18, 29, 28, 33, 24, 32, 31, 22, 35, 20, 30, 26, 38, 19, Вилна Зона Лозята вила, 5, Врачанска 3, Гео Милев 4, 6, 2, Георги Апостолов 14, 16, 4, 1, 8, 8а, Георги Канзов 1, 3, 6, 5, 2, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Георги Стаменов 12, 3, 68, 8, 4, 1, 5, Герго Ценов 9, 8, 7, 10, 12, 14, 6, 1, 16, 3, 18, 4, 20, Грамаде 1, 51, 50, 78, 75, 73, 55, 56, 64, 49, 65, 60, 76, 79, 81, 52, 57, 4, 66, 41, 44, 38, 48, 14, 18а, 5, 12, 37, 3, 4, 23, 61, 26, 2, 8, 1, 36, 29, 10, 30, 15, 7, 33, 20, 21, 39, 22, 24, 43, 19, 6, 16, 11, Здравец 4, 2, Иван Вазов 6, 33, 2, 20, 16, 30, 34, 32, 13, 36, 18, 15, 9, 3, 40, 64, 26, 14, 1, 12, 35, 4, 11, 27, 38, 24, 23, 7, 25, 8, 22, 7а, 29, Иван Йотов 11, 9, 8, 4, 1, 17, 15, 5, 7, 12, 2, Изгрев 4, 6, Кап. Димитров 7, 6, 2, 4, Койдановец 1, 7, 2, 3, 9, 7, 5, 1, Кокиче 7, 3, 1, 11, 9, Комитска 10, 3, Крушарска (К. Муканска) 17, 15, 23, 27, 31, 29а, 21, 29, 14, 12, 5, 8, 20, 2, 7, 10, 3, 12, 9, 5, 6, 4, 8, 1, 13, 11, 4а, 14, Лазар Георгиев 9, 7, 10, 20, 2, 6, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, 8, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 17, 15, 1а, 24, 20, 32, 22, 26, 6, 2, 7, 8, 16, 4, 14, 13, 15, 11, 9, 1, 3, 10, 12, махала Диловска и Драганчовска 2, 4, 3, 6, 5, махала Гледжовица, махала Паланката къща , къща , Кошара, Медвен 12, 34, 3, 2, 32, 22, 19, 30, 28, 36, 20, 14, 24, Мико Комитски 20, 1, 27а, 15, 23, 14, 3, 21, 16, 25, 9, 27, 8, 7, 18, 6, 4, 17, 13, 11, 31, Муканска 16, 10, 1, 8, 10а, Мургаш 1, 2, 4, 6, Никола Й. Вапцаров 9, 14, 2, 8, 10, 5, 6, 4, Ноновска 8, 6, 12, 7, 13, 11, 8, 20, 4, 3, 14, 18, 10, 5, 15, 1, Околовръсна 2, 3, 11, 5, 2а, 7, 2, 1, 25, 8, 19, 13, 17, 21, 15, 10, 23, Осми Март 10, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 9, 7, 6, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, 16, 7, 5, 1, 3, 23, 22, 20, 34, 37, 26, 15, 24, 27, 28, Петър Берон 1, 2, 18, 10, 12, 1, 4, 16, 3, 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, 16, Пи №000141, Поп Банчо 2, 4, 10, 3, 8, 13, 5, 6, Поручик Георгиев 6, 12, 4, 17, 16, 3, 19, 14, 10а, 10, 13, 1, 9, 7, 11, 8, 5а, 15, С. Скравена, Общ. Ботевград път №1, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, 2, 10, 3, 13, Свобода 9, 13, 5, 12, Сграда на Читалището, Синчец 1, Стара Планина (Ил. Миков) 43, 45, 60, 24, 3, 58, 62, 15, 19а, 5, 10, 56, 68, 31, 72, 28, 92, 53, 35, 46, 17, 88, 74, 66, 21, 41, 39, 78, 52, 76, 9, 36, 40, 94, 54, 80, 32, 42, 30, 2, 27, 22, 1, 16, 47, 11, 70, 98, 34, 8, 44, 90, 49, 18, 50, 51, 13, 29, Стефан Караджа 12, 12а, 1, 10, 5, 3, 4, 2, 8, 8, 8, Танчо Гайдарски 12, 6, 7, 13, 9, 14, 3, 5, 15, 8, 10, 17, 1, 11, 2, Тодор Попов 7, 19, 30, 20, 17, 14, 15, 11, 16, 22, 32, 28, 18, 26, 9, 5, 13, 23, 34, 27, 24, 12, 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, УПИ VII-266, Кв. 9, Ушите 5, 4, 1, 2, 6, Хаджи Димитър 4, 13, 2, 9, 5, 11, 1, 2, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Христо Ботев 22, 54, 69, 42, 41, 32, 40, 35, 26, 37, 49, 65, 29, 60, 48, 27, 28, 94, 47, 46, 30, 61, 34, 71, 38, 39, 24, 33, 59, 18, 63, 44, 55, 62, 31, 50, 57, 58, 75, 96, 100, 77, 92, 103, 110, 79, 102, 113, 117, 64, 109, 72, 66, 74, 91, 125, 89, 127, 106, 119, 78, 90, 95, 102 къща , 94, 123, 88, 84, 70, 83, 85, 93, 68, 111, 87, 81, 82, 107, 15, 6, 8, 12, 11, 9, 16, 1, 5, 7, 17, 23, 2, 10, 4, 21, 99, Цар Борис I 3, 5, 2, 4, Цар Иван Шишман 1, 2, 8, 3, 4, 10, 5, Цар Калоян 7, 6, 14, 10, 11, 12, 5, Цар Крум 3, 1, Цар Симеон 1, 6, 4, Цено Кьонтов 1, 8, 11, 9, 13, 10, 2, 4, Чифлика 18, 9, 5, 8, 8. , 14, 20, 21, 19, 6, 12, 3, 1, 15, 2, 4, 7, 30, 10, 25, 26, 11. , 28, 13, Бензиностанция
На 08.10.2019 г. /08:15 - 15:15 ч./ - Скравена: 11-та 30, 13, 15а, 13-та 7, 15-та 2, 3-та 42, 8-ма 7 вила, Алипи Първанов 63, 73, 86, 61, 82, 67, 69, 80, 65, 84, 88, 62, 92, 90, 57, 96, 59, 71, 94, Васил Вунчев 20, 1, 19, 5, 16, 17, 7, 21, 9, 18, 11, 6, 26, 22, 32, 10, 14, 30, Вилна Зона Лозята вила, 5, Гео Милев 4, 6, 2, Грамаде 51, Кокиче 11, 9, Латинка 1, 6, 2, Любен Каравелов 24, 20, 32, 22, 26, Околовръсна, Хан Аспарух 6, 5, 7, 3, 1, 4, 8, Цар Симеон 6, 4
На 08.10.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Бузлуджа 50, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Витиня 22, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Преслав 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Страншки Рът 12, 4, 6, 10, 5, 8, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 13, 27, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32
На 08.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ На 11.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград
На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - ВРАЧЕШ: АЛЕКСАНДЪР СТАМБОЛИЙСКИ 14, 12, 9, 7, 11, БОР 1, 2, 8, 4, БУЗЛУДЖА 50, ВАСИЛ ЛЕВСКИ 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, ВИТИНЯ 22, ГЕОРГИ БЕНКОВСКИ 4, 3, 2, 1, ГОРСКИ пътНИК 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15А, 18, 16Б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, ГУРКО 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15А, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, ДУНАВ 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, ЗАХАРИ СТОЯНОВ (ПЕТЪР ЯНКОВ 18, 8, 26, 6, 9, ЗЕЛЕНГРАД 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, ИВАЙЛО 14, ИЗВОР 9, КОКИЧЕ 1, 5, МАЛЧИКА 2, 3, 1, 4, ОКОЛЧИЦА 5, 7, ОСВОБОЖДЕНИЕ (9-ти СЕПТЕМВР 5, ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ (Д. ГЪЛЪБОВ 59, ПАТРИАРХ ЕВТИМИЙ (Д. ГЪЛЪБОВ 58, ПЛИСКА 5, 2, 4, 6, 8, ПОБЕДА 3, ПРЕСЛАВ 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, ПЪРВИ МАЙ 5, 1, 6, 8, 7, РОЗОВА ДОЛИНА 2, 6, 4, 1, 3, СЕВАСТ ОГНЯН (ПАРТИЗАНСКА) 4, 35, 6, 3, 1, СЛАВЕЙКОВ (ВАСИЛ КОЛАРОВ) 8, 4, 2, 2А, 3, СТРАНШКИ РЪТ 12, 4, 6, 10, 5, 8, СЪЕДИНЕНИЕ (РАДА ДОКОВА) 11, 17, СЪЕДИНЕНИЕ (РАДКА ДОКОВА) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, ТЕМЕНУГА 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, ТРЕТИ МАРТ (ИВАН ГЪЛЪБОВ) 6, 35, 42, 10, 26, 1Д, 5, 34, 24А, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 13, 27, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, ТРЕТИ МАРТ (ИВАН ГЪЛЪБОВ) 134, 70, 105, 125, 120, 91А, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251А, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91В, ХРИСТО БОТЕВ 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, ЦАР САМУИЛ (М. НАЙДЕНОВА) 6, 2, 3, 5, 1, ШИПКА 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3А, 12, 15, 24
На 09.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: 1 Кв. 249, 16-ти Ловчански Полк 3, 5, 15, 4, 6, 2, 1866 Година 11, 9, 1, 7, 13, 5, 19, 8, 15, 4, 17, 12, 6, 15, Адмирал Фьодор Ушаков 1-3, Академик Стоян Романски 3, 1, 7, Александър Стамболийски 30, 36, 37, 40, 32, 20, 24, 34, 26, 47, 45, 38, 41, 22, 18, 16, 43, 28, Армеец, Балканска 32, 36, 20, 35, 22, 24, 29, 34, 33, 25, 38, 26, 31, 15, 27, 46, 42, 23, 30, 19, 18, 44, 40, 21, 5, 16, 4, 9, 13, 7, 14, 11, 10, 15, 3, 2, 8, 12, 1, Бенковска 13, 10, 15, 6, 11, 3, 5, 1, 2а, 8, 4а, 7, 4, 2, 9, Букорска 12, 16, 3, 6, 7, 8, 4, 2, 1, 3 1, 18, 20, 5, 10, 14, България 3, 7, 3, В. З. Чеканица 45 вила, Строеж, къща , 12 вила, вила, В. З. Зелин, Васил Левски 22, 24, 7, 12, 10, 11, 9, 14, 23, 17, 18, 3, 21, 19, 6, 1, 8, 15, 5, 13, 16, 20, Воденицата, Гаврил Брънчов 34, 29, 21, 17, 26, 32, 27, 20, 28, 19, 33, 30, 23, 40, 36, 25, 35, 38, 24, 22, 39, 37, 31, 16, Георги С. Раковски 27, 21, 11, 9, 19, 27, 17, 13, 7, 15, Гурко 2, До Сграда Ткзс, Захари Стоянов 47, 33, 31, 8, 45, 41, 37, 25, 49, 27, 35, 39, 43, 10, 29, 8, 15, 21, 7, 2, 17, 9, 23, 4, 3, 11, 13, 19, 41, 1а, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 вила, 4а, 2 В, 1г, 70 вила, 2д, Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Казармен, Княз Борис I 27, 19, 24, 36, 37, 35, 42, 44, 23, 28, 13, 21, 33, 22, 34, 29, 15, 17, 25, 11, 32, 16, 36а, 31, 14, 20, 6, 2, 3, 10, 4, 8, 9, 1, 12, Кооперативен Пазар, Кооперативен Пазар Закрит, Курорт Зелин, Люлин 12, 8, 16, 3, 4, 11, 2, 13, 18, 14, 10, 6, 5, 1, 7, 20, 9, М. Воденицата, М. Чеканица, Пи - 001088, местност Чеканица, местност Широко Ливаде, Мухалница, Никола В. Ракитин 11, 3, 2, 6, 12, 7, 5, 10, 1, 9, 4, 8, Оборище 1, Опълченска 2, 3, 7, 5, 8, 6, 1, 9, 4, Орхание 6, 2, 3, 6, 6 Ателие 1, 4, Освобождение 7, Патриарх Евтимий 5, 6, 7, 14, 1, 16, 4, 12, 11, 9, 10, 3, 8, 18, Просвета 6, 2, Рудината 2, 1, 8, 4, 10, 9, 6, 12, 14, 5, 7, 3, Сан Стефано 17, 21, 2, 1, 3, 4, 5, 3, 11, 14, 13, 19, 16, 9, 7, 10, Саранск 2, 4, 4-2, 2б, 4-1, 7, 4-3, 5, 9, 4а, 2а, 1, 5, Седемнайсти Ноември 50, 53, 58, 55, 56, 52, 48, 59, 57, 54, 49, 51, 35а, Стамен Панчев 46, 44, 21, 39, 36, 41, 23, 56, 58, 48, 52, 35, 31, 19, 50, 45, 40, 42, 37, 54, 38, 43, 60, 17, 25, 27, 62, 33, 26, 22, 30, 20, 18, 24, 15, 32, 11, 28, 13, 34, 12, 16, 14, 3, 7, 1, 2, 1а, 10, 4, 8, Стара Планина 2, 1, 4, 3, 30, 14, 23, 12, 26, 24, 31, 41, 22, 17, 35, 34, 16, 25, 18, 27, 21, 36, 37, 32, 29, 39, 20, 19, 38, 14а, 15, 11, 40, 28, 33, 13, 2 Е, 2 Б, 10, 7, 8, 9, 3, 2 Д, 4, 1, 2, 2 Ж, 5, 25, 2 Г, 6, 63а, 61, 70, 63, 61а, Стефан Караджа 10, 14, 12, 7, 8, 4, 6, 2, 1а, 1, 5а, 5, Страцин 1, 3, Трети Март 64, 73, 62, 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, 16, 52, 32, 48, 36, 50, 28, 10, 20, 38, 8, 46, 14, 44, 6, 18, 42, 30, 12, 40, 34, 22, 24, 26, 61, 11, 13, 35 С, 25, 27, 7, 83, 23, 21, 17, 19, 35 Магазин 2, 15, 33, 29, 25, 33, 35 Магазин 1, 9, 5, 1, 5-Б, 3, 2, УПИ І-3516 Кв. 235, Хан Крум 26, Христо Ботев 6, 2, 4, 26, 42, 40, 24, 37, 39, 23, 35, 28, 34, 32, 30, 31, 27, 38, 29, 33, 36, 9, 14, 6, 17, 12, 10, 5, 15, 16, 1, 11, 20, 9а, 19, 13, 8, 18, 7, 3, Цар Иван Шишман 33в, 6, 16, 7, 12, 15, 14, 9, 5, 13, 10, 8, 14, 2, 3, 1, Чеканица Вр. Строителен Обект Жилищна Сграда, 1, Шести Септември 12, 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5, Широко Ливаде, 136
На 09.10.2019 г. /09:15 - 15:00 ч./ - Ботевград: Божко Божилов 9, 45, 22, 24, 12, 3, 25, 19, 1, 44, 15, 6, 30, 28, 43, 10, 5, 2, 38, 35, 18, 33, 49, 41, 21, 11, 27, 46, 23, 40, 20, 36, 42, 8, 7, 4, 17, 47, 16, 37, 34, 39, 14, 32, Рила 32, 38, 44, 30, 48, 42, 21, 23, 40, 34, 36, 46, ТП Мантовска Градина, Христо Ботев 41, Цар Иван Шишман 33б, 31, 23, 36, 30, 25, 28, 34б, 32, 29, 19, 38, 21, 34, Цар Освободител 226, 22, 22 22
На 09.10.2019 г. /09:30 - 09:45 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Ботевград: Александър Войницки 3, 9, 11, 13, 5, 7, Александър Стамболийски 39, 23, 2, 25, 4, 19, 6, 21, 27, 33, 29, 35, 37, 10, 27, 31, 12, 8, 14, 8 1, 8, 8, Божко Божилов 9, 45, 22, 24, 12, 3, 25, 19, 1, 44, 15, 6, 30, 28, 43, 10, 5, 2, 38, 35, 18, 33, 49, 41, 21, 11, 27, 46, 23, 40, 20, 36, 42, 8, 7, 4, 17, 47, 16, 37, 34, 39, 14, 32, 2а, 1а, 26, Ваньо Македонски 1 3, 8, 6, 3, 1, 4, 2, 8 Възход, 5, Гаврил Брънчов 6, 4, 7, 14, 10, 17, 9, 15, 2, 12, 11, 3, 5, 8, 1, 13, Гълъб Войвода 6, 3, 13, 15, 2, 8, 5, 4, 7, 1, 10, До Младост, Освобождение 14, 14, 11, Патриарх Евтимий 36, 44, 2, 34, 32, 38, 43, 39, 38, 31, 40, 33, 31а, 35, 36, 17, 13, 24, 28, 19, 30, 22, 20, 21, 25, 26, 23, 15, Рила 32, 38, 44, 30, 48, 42, 21, 23, 40, 34, 36, 46, 1, 14, 6, 12, 10, 4, 8, 2, 3, 19, 28, 26, 15, 7, 20, 9, 22, 24, 17, 18, 21, 9а, 16, 13, 11, Саранск 8, 10г, 10, 9в, 10, 14, 8а, 11, 12, 9, 12а, 19, 15, 8, Севаст Огнян 3, Склад на Едро, Стамен Панчев 19, ТП Мантовска Градина, Хаджи Димитър 57, 52, 47, 22, 21, 19, 18, 41, 39, 9, 4, 35, 36, 45, 40, 37, 12, 25, 27, 48, 34, 32, 14, 30, 3, 26, 42, 43, 55, 49, 16, 24, 51, 50, 8, 28, 6, 29, 53, 46, 13, 10, 31а, 44, 7, 17, 23, 11, 33, 5, 2, 38, Хан Аспарух 15, 7, 2, 13, 1, 9, 11, 5, 3, Христо Ботев 41, Цар Иван Шишман 33б, 31, 23, 36, 30, 25, 28, 34б, 32, 29, 19, 38, 21, 34, 4, 17 Г 17г, 24, 20, 17в, 17б, 17 А, 18, 17 Детелина, 22, 17, 26, 17 Ален Мак, 17а, Цар Освободител 226, 22, 22 22, 19, 51, 29, 1, 23, 31а, 27, 21, 18, 20, 22а, 20 2, 12, 14, 18 Космос, 4, 6, 13, 5, 2, 7, 9, 3, 1, 11-13 Албена, 6, 11, 12, 16, 16-2 Балкан, 47, Шипка 3, 25, 26а, 21, 22, 8, 24, 7, 15, 4, 18, 20, 16, 5, 11, 9, 1, 26, 12, 13, 2, 23, 17, 28, 10, 30, 6, Саранск, 57
На 10.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Ботевград: АМ Хемус
На 10.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Етрополе: Георги Антонов 20
На 10.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Правец: Бор 1, Владин Рът, Езерото 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 30, 31, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, Езерото УПИ Іі Кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, Кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска къща , махала Пушкарско къща , махала Скърнава 8, къща , Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов 29, Скърнава, Тп, 173
На 10.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска къща , махала Груевска къща , махала До Ресторанта, махала Куевска Тп, къща , махала Маргинска Мтп, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско къща , Фелиов Рът Имот070034, Тп, къща , 56, М. Блатото, Тп, къща
На 10.10.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:30 ч./ - Трудовец: 563032 М-Ст Пазарника, X-916, Александър Стамболийски 34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30, Беласица 30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31, Бистрица 23, Вардар 8, 1, 4, 2, 6, Васил Левски 20, 19, 16, 22, 14, 12, 24, Вилна Зона Жилищна Сграда, вила, 19 вила, 180а, вила, 386, Д-Р Димитър Василев 14, Зелин 10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6, Лозята УПИ Xxvii, Кв. 31, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов) 28, Никола Ракитин 1, 7, 4, 5, Панчовска (Панчо Геровски) 41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46, Ракитин 2, 1, Стубелска 40, 29, Хаджи Димитър 41, 42, 38, 40, 45, 43, Хан Аспарух 5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20. , 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12, Цар Борис 12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3, Цар Иван Шишман 48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47, Цар Освободител 79, 75, Черниш 49, Шипка 12, 13, 14, 10, 9, Вилна Зона, Лагер, Павилион
На 10.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Правец: Бор 1, извън регулация, До Гр. Правец
На 10.10.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - Разлив: 13022 махала Щапалска, махала Багелейска, махала Влъчковска къща , махала Куевска Тп, къща , махала Маргинска Мтп, махала Сираковско
На 11.10.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - Гурково, Общ. Ботевград
Община Горна Малина
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Стъргел: УПИ I-390, Кв. 47, УПИ VII-309, Кв. 52, УПИ XI-286, Кв. 41, къща , вила
Община Долна баня
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Долна Баня: Александър Стамболийски Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, Александър Стамболийски 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, Бистришка 4, 8, 16, 10, 14, 2, Васил Левски 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, Ведрина 8, 6, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С. Раковски 4, 14, Деница 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, Деница 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Димитър Благоев 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, Димитър Благоев 42, Дружба 3, УО ТП Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Елин Пелин 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен път 11, Опълченска 8, Павел Вежинов 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, Павел Вежинов 10, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, Рилска Вода 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Спортна Слава 20, 18, УО ТП Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Тодор Каблешков 2, Търговска 188, Търговска 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, Търговска 77, 75, Хан Аспарух 14, Хан Аспарух 1, 11, 7, 13, №9, 2, 12, 5, 8, 9, 6, 10, 14, 3, 13а, Христо Ботев 20, 16, 3, 17, 11, 22, 15, 14, Христо Смирненски 2, 29, 37, УО ТП Детска Градина, 4, 22, 6, 33, 8, 35, 27, 10, 26 вила, 5, 25, 12, 23, 16, 17, 20, 14, 31, 1, 18, 24, 21, 13, 9, 7, Христо Смирненски Общ. Сграда, Явор 3, 1, 10, 7, 6, 5, 8, Ясен 7, 13, 5, 14, 6, 3, 9, Ясен 2, 1
Община Елин Пелин
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Григорево: 0004028
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: Алеко Константинов 2, Детелина 15, 12, 13, 11, 10, 14, Кирил и Методий 27, 25, 25
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: I-Кв. 134, II-941 Кв 88, IV 805, V Кв. 28, VI -914 Кв. 140, VI-142, VII-117, Кв. 36, Автогара, Акация 2 Мургаш, Алеко Константинов 27, 28, 25, 26, 23, 6, 8, 3, 10, 1, 7, 1, 19, 14, 11, 18, 22, 20, 12, 24, 9, 15, 13, 16, 39, 50а, 44, 46, 43, 48, 50, 45, 31, 49, 37, 54, 32, 40, 60, 62, 42, 34, 35, 30, 58, 52, 36, 47, Белите Брези 1, 1, 3, 5, 4, 1, 1б, Борис I 14, 5, 15, 3, 7, 12, 13, 6, 11, 9, 14, 10, 4, България 63, 22, 32, 53, 20, 49, 67, 38б, 75, вила, 59, 28, 61, 55, 34, 65, 73, 57, 26, 18, 39, 17, 37, Васил Априлов 10, 14, 5, 10, 16, 15, 6, 22, 11, 18, 8, 7, 17, 3, 1, 6, Васил Левски 16, 21, 1, 14, Васил Левски, Витоша 18, 24, 4, 10 3, 6, 10 4, 12 Сутерен, 4, 30, 12, 20, 12 Партер, 10 2, 16, 3, 10, 14, 34, 22, 26, 10 10, 2, 8 3, 2, 1, 4, 10, 28, Владимир Заимов При №1, Гайдарец 6, 9, 5, 14, 10, 3, 1, 7, 1а, 4, 11, 2, Георги Бенковски 3, 9, 4, 1, 6, 8, 10, 5, Десислава При Ликов, 3, 10, 1 3, 1 3в, 1, Детелина 5, 19, 21, 9, 8, 3, 22, 17, 7, 16, 23, 6, 26, 24, 20, 25, 4, 2, Дунав 7, 12, 10, 5, 9, 1, 3, Екзарх Антим I 6, 15, 18, 3, 1, 22, 28, 14, 17, 10, 20, 8, 13, 26, 23, 19, 7, 16, Елин Пелин 3, 2 45, 45, 1, 2 4 45, Зорница 2, 5, 8, 9, 11, 7, 1, 3, 10а, 6, 10, 13, Ивайло 6, 2, 5, Иван Асен Втори 1, 11, 9, 13, 2, 4, 7, 8, 3, Иван Вазов 1, 1а, Детски Магазин, 1 Автогара, 1, 36, 5, 27, 12, 11, 10, 40, 7, 32, 18, 8, 9, 22, 21, 13, 4, 3б, 38, 23, 20, 25, 6, 19, 34, Иглика 22, 18, 12, 5, 16, 7, 14, 8, 2, 5, 3, 4, 6, Калоян 30, Магазин За Авточасти, 17, 34, 28, 3, 1, 2, 12, 14, 24, 7, 3, 10, 1, 18, 8, 4, 6, 20, Кв. 165 УПИ II-За Озеленяване и Пешеходна Зона, Кирил и Методий 10, 15, 26, 36, 32, 2, 20, 19, 20 103/4, 21 3, Климент Охридски 4, 6, 12, 3, 5, 10, 11, 8, 19 Склад Топливо, 20, 16, 26, 14, 22, 19 Топливо-Склад, С/У 21, 28, 18, 24, 13, 1, 7, 2, Кольо Фичето 3, 4, 5, 1а, 1, Кочо Честименски, Лесновска 1, 3а, Лозенец 14, 5, 4, 2, 1, 3, 12, 9, 11, 8, 10, 16, Любен Каравелов 15, 18, 2, 11, 12, 5, 22, 13, 19, 16, 4, 23, 8, 3, 9, 28, 14, 30, 20, 26, 32, 21, 7, 25, 29, Максим Горки, Марица 2, 8, 11, №9, 7, 1, 10, 6, 3, 4, 13, 5, Мургаш 26, 5, 3, 7, 4, 3б, 2, 26, 22, 13, 16, 9, 7, 20, 18, 28, 15, 19, 23, 24, 17, Независимост 1, 2, 22, 1, 7, 2, 16, 14, 10, 5, 10. , 1, 2, Неофит Бозвели 18, 7, 12, 4, 16, 1, 8, 14, 6, 2, Неофит Рилски 7, 1, 12, 5, 4, 10, 6, 8, 11, 2, 12, Никола Й. Вапцаров 11, 2, 6, 45 Стара Поща, 10, 7, 6 1-Вениш, 9 Апартамент, 9, До Жб, 6 1, 9, 5, 7, 1 1-Бойко, 4, 11, 1, 6, 1, 8, 1 1, 1, 7, Николай Чудотворец 5, Новоселци 164, При №93, 91, 174 А, 91 къща , 170, 166, При №99, 10, 83, 89, 156, 87, 168, 156, 61, При №156, 162, С/У Никси, 56, 136, 75, 140, 1983, 142, 73, 71, 150, 69, 138, 146, 152, 168, 148, 144, 79, 77, 172а, 154, 158, 156, Околовръстен път 7, 1, 10 УПИ XxII-1691, Кв. 1, 1, Пазар Автогара, Панайот Хитов 7, 4, 1, 5, 3, Пейо К. Яворов, Плиска 6, 2, 8, 8а, 4, 10, Синчец 3, 9, 4, 2, 7, 1, 11, Славянска 2, 1, 5, София 7, 21, 3, 40, 3, 9, 26, 5, 13, 21, 5, 28, 35, 12, 20, 25, 13, 33, 6, 15 3, 17, 31, 15, При №45, 10-12 Васил Левски, 11, 36, 32, 38, 34, При №40, 52, 48, 44, 62, 46, 64, 50, 30, 54, 40, 42, 56, Софроний Врачански 1, 6, 5, 7, 3, 4, Средец 32, 18, 26, 24, 20, 28, 22, Стара Планина 5, 3, Стефан Караджа 1, 20, 12, 2, 4, 7, 9, 18, 24, 3, 21, 23, 5, 14, 22, 11, 6, 16, 19, Стоян Михайловски 26, 22, 24, 8, 12, 6, 14, 10, 20, 8, 8, 4, 14, 18, 1, 1, 30, Трети Март 8, 10, 14, 4, 11, 5, 2, 6, 13, 9, 7, 23, 16, 20, 17, 19, 18, 25, 15, 21, 24, 22, 27, 26, УПИ XVIII-619 Кв. 10а, УПИ 22-2 Кв. 165, УПИ II-318 Кв. 161, УПИ II-742, УПИ XIx-164, Кв. 32, УПИ XIx-1674, Кв. 134-Б, УПИ XIx-1794, Кв. 134, УПИ XVIII-1674 Кв. 1346, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Филип Тотю 14, 22, 16, 6, 12, 18, 20, 8, 4, 2, Хаджи Димитър 38, 17, 32, 28, 34, 26, 30, 15, 13, 11, 36, 24, 7, 12, 6, 22, 9, 164, 2, 3, 20, Хан Аспарух 34, 24, 39, 51, 20, 33, 37, 23, 25, 19, 14, 16, 22, 15, 13, 18, 53, 28, 35, 12, 40, 11, 31, 1, 8, 6, 7, 3, 9, 3а, 4, 5, 2, Хан Крум 4, 2, 8, 13, 3, 8а, 1, Христо Ботев 22, 18, 20, 29, 16, Цар Асен I 15, 10, 25, 17, 19, 12, къща , УПИ XxII-113, Кв. 36, 22, 14, 29, 24, 23, 16, 18, 29/1/, 21, 31, 8, 7, 13, 6, 11, 5, 1, 9, Цар Симеон 5, 2, 5, 3, 6, 29, 5, 33, 19, 9, 7, 23, 27, 15, 25а, 11, 13, 21, 13а, 25, Чаталджа 1, 2, 8, 3, 5, 6, Шипка 11, 2, 7, 8, 4, 10, 1, 6, 5, 9, 2, 4, 3, 1, 5, 2, 4, 3, 6, 5, 1, 6, 16, 45, До Ф-Ка Чипита, 1, 10, 4, 5, 8, 15, 7, 3, 2, 4, 8, 1, 5, 6, 11, 9, 103, 103-4
На 07.10.2019 г. /08:45 - 09:45 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Мусачево, Общ. Елин Пелин: М. Червиляк ПИ №101004
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: I-Кв. 134, Борис I 5, 15, 3, 7, 12, 13, 6, 11, 9, 14, 10, 4, Васил Априлов 14, 5, 10, 16, 15, 6, 22, 11, 18, 8, 7, 17, Витоша 10, Георги Бенковски 3, 9, 4, 1, 6, 8, 10, 5, Иван Вазов 36, 5, 27, 12, 11, 10, 40, 7, 32, 18, 8, 9, 22, 21, 13, 4, 3б, 38, 23, 20, 25, 6, 19, 34, Калоян 1, Кирил и Методий 26, 36, 32, Климент Охридски 1, 7, 19 Склад Топливо, 20, 16, 26, 14, 22, 19 Топливо-Склад, С/У 21, 28, 18, 24, 13, Максим Горки, Новоселци 156, Околовръстен път 7, 1, 10 УПИ XxII-1691, Кв. 1, 1, Пазар Автогара, Синчец 3, 9, 4, 2, 7, 1, 11, София 36, 32, 38, 34, При №40, 52, 48, 44, 62, 46, 64, 50, 30, 54, 40, 42, 56, Стара Планина 5, 3, УПИ XIx-164, Кв. 32, УПИ І-185 Кв. 166, УПИ Х-292, Кв. 23, Хан Аспарух 1, 8, 6, 7, 3, 9, 3а, 4, 5, 2, Цар Симеон 6, 29, 5, 33, 19, 9, 7, 23, 27, 15, 25а, 11, 13, 21, 13а, 25, 2, 5, 3, Чаталджа 1, 2, 8, 3, 5, 6, До Ф-Ка Чипита, 1, 10, 4, 5, 8
На 07.10.2019 г. /08:45 - 16:15 ч.; 08:45 - 09:45 ч.; 09:15 - 15:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Елисейна: Безименна 5
На 07.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 09.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 10.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 11.10.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Богданлия: Ix-24005, Местн. Богдалия Кв. 17, УПИ IV-197, УПИ VIII-157, Кв. 13, вила
На 07.10.2019 г. /09:15 - 15:15 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: Витоша 10, Георги Бенковски 3, 9, 4, 1, 6, 8, 10, 5, Иван Вазов 36, 5, 27, 12, 11, 10, 40, 7, 32, 18, 8, 9, 22, 21, 13, 4, 3б, 38, 23, 20, 25, 6, 19, 34, Кирил и Методий 26, 36, 32, Климент Охридски 1, 7, Максим Горки, Новоселци, Околовръстен път 7, 1, 10 УПИ XxII-1691, Кв. 1, Пазар Автогара, Синчец 3, 9, 4, 2, 7, 1, 11, София 36, 32, 38, 34, При №40, 52, 48, 44, 62, 46, 64, 50, 30, 54, 40, 42, 56, Стара Планина 5, 3, УПИ Х-292, Кв. 23, Цар Симеон 6, 29, 5, 33, 19, 9, 7, 23, 27, 15, 25а, 11, 13, 21, 13а, 25, Чаталджа 1, 2, 8, 3, 5, 6, До Ф-Ка Чипита, 1, 10, 4, 5, 8
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Нови Хан: Борова Гора 31, 39, 28, 32, 26, 33, 30, 35, 29, 37, Геренска 24, 22, 8, 18, 14, 20, Гранит 19, 14а, 16, 9, 20, 5, 10, 7, 15, 12, 14, 8, 11, 17, Детелина 14, 20, 26, 18, 22, 12, 13 къща , 24, 16, 10, Елин Пелин 26, 24, 23, 25, 33, 28, Калоян 20, Лозенска Планина 7, 2, 18, 16, 22, 12, 15, 10, 20, 13, 14, 1, 9, Люлин 5, 7, 6, 4, 3, Оборище УПИ 1, Кв. 72, 11, 4, 11а, 3, 5, 9, 8, 2, 7, 6, Средна Гора 15, 1, 14, 6, 10, 8, 3, 4, 9, 16, 5, 13, 7, Юрий Гагарин, УПИ VI Общ. Кв77
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Огняново, Общ. Елин Пелин: ПИ 046001, УПИ I- 119, Кв 30, УПИ II-225, Кв. 20, УПИ ХV-283, Кв. 16, къща
На 08.10.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Чурек: П-Л XVI-256, Кв. 30, къща
Община Етрополе
На 07.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Бойковец: УПИ -І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, къща , +, вила, къща , 1 Почивен Дом
Община Ихтиман
На 09.10.2019 г. /10:15 - 16:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: 121063, Гроздьовци УПИ VIII-24, Кв. 6, махала Барата Млекопункт, вила, Гараж, махала Бойчиновци Имот №5, вила, махала Горобий вила, Вили, Вили, махала Градеж вила, махала Гроздьовци вила, махала Средищна Гараж, вила, махала Суевци Магазин, № . , вила, махала Широки Рът Параклис, Вили, махала Шуглеовци вила, УПИ Vіі Кв. 8, Широки Рът, Кметство, Магазин, Клон Б, Сбс №5
На 07.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 08.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 10.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, Кв. 8, 3, Скз Полянци, УПИ Ііі-28, Кв. 8, УПИ І-100 Кв 1
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:45 ч./ - Горна Василица: ТП Мирово Жп Гара
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:45 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда, къща
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:45 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:45 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово
На 07.10.2019 г. /09:30 - 13:45 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31
На 08.10.2019 г. /13:30 - 14:15 ч.; 15:30 - 16:20 ч./ - Ихтиман: 2459 Кв. 996, Алеко Константинов 34, 22, 19, 10, 18, 22, 9а, 14, 21, 3, 31, 5, 8, 25, 16, 9, 2, 4, 11, 27, 13, 29, 1, 6, 28, 12, 15, 23, 24, 15 А, 26, Александър Стамболийски 59, 26, 30, 28, 63, 32, №26, 65, 24, 34, 67, 61, 27, 4, 31, 29, 19, 21, 23, 1, 17, 13, 7, 15, 2, 25, 45, 35, 41, 49, 6, 47, 33, 8, 10, 39, 12, 14, 37, 43, Антим Първи 5, 1, 2, 7, 9, 4, 3, 15, 17, 12, 19, 11, 6, 10, 11 А, 13, Арх. Генадий Ихтимански 13, 8, 9, Клуб Соц. Грижи, 19, Фурна, 1, 5, 7а, 4, 11, 7, 6, 2, Баба Вида 3, Васил Левски 65, 38, 46, 39, 51, 59, 28, 61 А, 30, 40, 43, 42, 53, 26а, 61, 44, 57, 69, 67, 47, 41, 55, 34, 32, 36, 63, 49, 26в, 45, 71, Вражебъра 3, 2, 1, 6, 4, Ген. Столетов 5, 5а, 1, 9 А, 9, 5, 2а, 2 А, 4, 2, 8, 7, 13, 16, 17, 18, 14, 9, 15, 11, 20, 7, Генерал Гурко 46, 48, 67, 52, 50, 61, 44, 65, 48а, 63, 54, 42, 57, 65а, 69, 21, 31, 5, 6, 26, 45, 41, 12, 33, 29, 25, 49, Уо, 38, 7, 24, 18, 1, 51, 15, 34, 17, 35, 22, Магазин, 28, 2, 10, 55, 43, 39, 19, 9, 24 А, 53, Офис, 30, 36, 18а, 40, 23, 20, 3, 16, 4, 32, 47, 11, 37, 1, Уо, Офис, Канцеларии Соц. Грижи, 27, 51, Генерал Шувалов 14, 3б, 6, 16, 2, 30а, 3, 22, 30, 1, 20, 3 А, 26, 28, 24, 3 В, 42, 3а, 4, 18, 5, 7, 32, Гео Милев 4, 2, 6, Георги Бенковски 26, 29, 30, 19, 34, 27, 12, 36, 15, 11, 13, 17, 21, 26 А, 21, 38, 23, 40, 36, 27, 25, Георги Раковски 52, 58, 70, 51, 50, 56, 45, 47, 49, 43, 62, 48, 41, 53, 50, 44, 37, 46, 40 А, 39, 64, 66, 35, 72, Горски Разсадник 1а, 6, Гьончо Белев 17, 3, 10, 14, 15, 7, 9, 16, 1, 11, 2, 6, 12, 13, 8, 20, 4, 18, 5, Димитър Попов 22, Магазин, Уо, 4, Тото Пункт, 2, 1, 6, 3б, 17, 11, 8а, 1, 6, 2, 9, 4, 8, 15, 13, 12, 16, 30, Димитър Ралов 5, 9, 7, 3, 8, 11, Димчо Дебелянов 17, 16, 3, 14, 6, 9, 8, 20, 18, 15, 13, 12, 10, 1, 1а, 2, Екзарх Йосиф 6, 8, 4, 7, 1, 9, 2, Елин Пелин 17, 2 А, 12, 1, 15, 5а, 13, 5, 9, 2, 21, 7, 10, 10 А, 14, 6, 11, 19, 4, Западна 19, Захари Стоянов 30, 26, 43, 20, 16, 24, 22, 18, 28, 45, 32, 14, 12, 12а, 37, 35, 33, 19, 17, 25, 27, 21, 31, 29, 8, 1, 8 А, 5, 3, 2, 4, 6, Ивайло 49а, 33, 21, 42, 32, 54, 50, 49, 15, 39, 47, 25, 42 А, 23, 45, 31, 48, 34, 19, 44, 38, 56, 28, 43, 36, 40, 35, 26, 60, 29, 40а, 37, 46, 64, 17, 30, 51, 58, 27, 62, 8, 3, 2, 10, 9а, 8а, 1, 4, 6, 5, 7, 3а, 60, 14, 12, 11, 22, 18, 20а, 13, 20, 16, 9, 24, Иван Вазов 27, 36, 33, 35, 34, 31, 30, 29, 28, 32, Канцеларии, 22, 25, 37, Иван Шишман 30, 14, 5, 27, 23 А, 28, 32, 13, 25б, 19, 11, 44, 46, 9, 2, 15, 29, 42, 7, 23, 4, 6, 20, 25, 1, 17, 24, 3, 18, 12, 16, 10, 36, 40, 34, 21, 8, 31, 26, 4, 6, 2 В, извън регулация вила, Йордан Цонев 37 А, 33, 25, 38, 26, 32, 36, 28, 31, 23, 22, Стол, 21, Уо, 35, 29, 27, 24, 37, 16, 41, 9, 43, 39, 18а, 11, 10, 21, 18, 19, 15, 45, 17, 13, 1, 6, 3, 4, 7, 10, 8, 5, 7 А, 2, 9, Калето 6, 1, 7, 8, 11, 2, 3, 5, 4, Кирил и Методи 14, 15, 21, 12, 13, 18, 11, 25, 27, 10, 19, 23, 16, 2, 4, 8, 5, 1, 3, 7, 33, 37, 50, 55, 47, 34, 27, 39, 31, 41, 48, 32, 36, 30, 45, 42, 29, 44, 35, 43, 53, 51, 49, 40, 38, Кочиово 38, 27, 34, 21, 32, 23, 25, 29, 1, 36, 41, 43, 33, 47, 45, 37, 35, 17, 26, 16, 24, 22, 18, 19, 11, 13, 20, 15, 28, 30, 42, 40, 1, 33, 44, 12, 6, 2, 1, 5, 7, 10, 8, 3, 9, 4, Крали Марко 5, 15, 2, 10, 9, 4, 19, 12, 3, 7, Кръста 18, 22, 12, 8, 6, Любен Каравелов 2, 5, 21, 4, 8, 23, 3, 7, 15, 17, 13, 19, 6, 13а, 9, 10, Македония 4, 5, 3, 2, 10, 14, 1 А, 6, 22, 20, 7, 13, 1, 8, Уо, 4, 16, Малчика 2, 4, 8, 1, 3, 6, Марин Дринов 6, 7, 8, 10, 3, 12, местност Чикийца къща , 112, Помпа, Околовръстна 16, Склад Сортови Семена, Бензиностанция, Склад, 1, Млекопункт, Стоп. Сграда, Дърводелска Раб-Ца, Цех За Сандвичи, Транспорт, 3, 5, Обори, Бензиностанция, 1, Опълченска 1, 3, 7а, 7, 5, Оташлия 10, 4, 3, 8, 6, 1, 5, 7, Отец Паисий 7, 5, 9, 3, 1, 21, 23, 13, 25, 15, 17, 11, 25, 18, 37, 55, 12, 43, 53, 10, 41, 35, 29, 49, 31, 51, 27, 45, 20, 14, 39, 1, 47, 57, 16, 4, 22, 33, Панайот Волов 2, Парчевич 40, 21, 43, 14, 36, 23, 18, 38, 39, 20, 29, 41, 26, 25, 35, 28, 31, 27, 37, 33, 30, 24, Пейо Яворов 25, 7, 9, 24, 3, 21, 2, 2 А, 38, 2а, 2б, 23, 13, 15, 43, 31, 26, 45, 10, 11, 47, 20, 27а, 36, 37, 4, 22, 34, 27, 19, 23а, 18, 35, 32, 29, 39, 16, 17, 12, 41, 28, 33, 23 А, 45 А, 6, 14, 1, 5, 13а, 55, 49, 51, 53, 53, Пенчо Славейков 27, 16 Б, 33 А, 22, 16 А, 13, 16, 18, 20, 29, 33, 31, 12, 14, 21, 5, 2, 1, 25, 15, 6, 27, 23, 17, 19, 8, 21, 2, Пеньо Пенев 6, 1, 3, 4, 5, Петко Михов 7, 22, 15, 16, 18, 3, 12, 8, 25, 11, 2, 19, 31, 35, 24, 4, 6, 20, 9, 16 А, 17, 33, 1, 26, 14, 21, 13, 10, Петър Берон 10, 8, 9, 16, 1, 2, 12, 14, 2, Полковник Борис Дрангов 34, 27, 33, 31, 29, 25, 38, 44, 42, 40, 36, 15, 21, 28, 8, 20, 2, 14, 19, 13, 23, 6, 23 1, 30, 5, 12, 1, 23, 24, 32, 4, 10, 9, 22, 15 А, 11, 17, 16, 26, 18, 7, Предгарова 4, Преслав 11, 19, 15, 21, 20, 7, 22, 12, 17, 26, 18, 14, 9, 13, 24, 16, Сан Стефано 2, 5, 14, 10, 3, 8, 12, 4, 18, 11, 20, 16, 1, Свети Климент Охридски 32, 37, 13, 3, 6, 28, 032, 26, 24, 14, 10, 8, 18, 17, 38, 21, 36, 1, 19, 12, 16, 29, 11, 35, 5, 22, 25, 9, 20, 34, 15а, 15, 4, 33, 23, 31, 10, 2, 40
На 08.10.2019 г. /13:30 - 16:20 ч./ - Ихтиман: Околовръстна
На 09.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Ихтиман: Александър Стамболийски 59, 26, 30, 28, 63, 32, №26, 65, 24, 34, 67, 61, Витоша 16, 11, 2, Ген. Столетов 5, 5а, 1, Димитър Попов 22, Магазин, Уо, Дунав 16, 1, 20, 3, 18, 15, Захари Стоянов 30, 26, 43, 20, 16, 24, 22, 18, 28, 45, 32, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Изток Уо, Кочиово 38, 27, 34, 21, 32, 23, 25, 29, 1, 36, Малина 1, 4, 2, 6, 8, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Опълченска 1, 3, 7а, 7, 5, Панайот Волов 2, Петко Михов 7, 22, 15, 16, 18, 3, 12, 8, 25, 11, 2, 19, 31, 35, 24, 4, 6, 20, 9, 16 А, 17, 33, 1, 26, 14, 21, 13, 10, Петър Берон 10, 8, 9, 16, 1, 2, 12, 14, Пирин 6, 4, 2, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Средна Гора 1, Станоя Балабанов 20, Стара Планина 11, Странджа 4, Трети Март 4, 4 01, 4 4, 6, 6 1, 4, 4 1, Цар Освободител 53, 59, 43 2, 29, 51, 23, 33 4, 35 3, 38а, 45 1, 73, 25, 49, 61 2, 57, 75, 33, 69, 63, 45 1б, 67, 47, 27, 71, 41 2, 77, 65, 31 5, 55, 45 2, 1, 21, 25 10, Цар Самуил 13, 21, 18 8, 14 6, 15, 12, 20 9, 16 7, 23, 17, Царчино 14, 22, 16, 18, 21, 17, 23, 20, 19, 24, 25, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, 8, 7, 5
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци Параклис, УПИ III-186 Кв. 17а, УПИ III-3, Кв. 4, вила
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Бърдо: УПИ №113 Кв. №25а, вила
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Вакарел: 913048, Александър Стамболийски 4, 2, 1, 1, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, Васил Левски 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща , 110, 112, 126, 124, 120, 128, 79, 114, 81, 122, 75, 102, 74, 70, 88, 74 Магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, 106, Димитър Паунов 16, 2, 5, 4, 6, Еделвайс 8, 4, 6, 1, 3, Еледжик 18, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Ивайло 13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7, Иван Вазов 16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26, Иван Шишман 2, 1, 3, 4, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Скз Вакарел, Искър 3, 1, Кръста 1, 8, 10, 2, 6, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М. Зубевица Им. №913037 Масивна Сграда/Кооп. Стол, махала Драгиовци вила, Антена Кабелна Тв, Освобождение 1, П-Л Х, Кв. 11 М. Бърдо, Самуил 9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14, Свети Иван Рилски 1, 2, 3, Средна Гора 1а, 2, 1, 4, 3, Стефан Стамболов 1, 10, 9, Теменуга 4, 1, 10, 3, 8, 2, 6, Тинтява 1, 2, Хан Кубрат 1, 5, 2, 3, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 1, 2, 3, 7, 5, 6, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, 19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9, Христо Смирненски 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, Чавдар Войвода 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Шипка 17, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, ТП 3 Вет. Лечебница, 3, 23
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Джамузовци
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Мечковци: УПИ VІІІ-89, Кв. 3, УПИ XI-95, Кв. 4, вила
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Пановци: 22
На 09.10.2019 г. /10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - Ръжана: УПИ VІІ-27, Кв. 5, П-Л ІІІ-76, Кв. 9, вила
На 09.10.2019 г. /10:15 - 16:15 ч./ - Бърдо
На 09.10.2019 г. /10:15 - 16:15 ч.; 10:15 - 11:15 ч.; 15:15 - 16:15 ч./ - София: Вежен 14-Б
На 11.10.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Борика, Общ. Ихтиман: П-Л ІV-109, Кв. 8, Парцел VІІ-59, Кв. 20, УПИ ІV-165, Кв. 24
Община Копривщица
На 09.10.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 15:15 ч.; 14:30 - 15:15 ч./ - Антон: Александър Стамболийски 14, 27, 20, 5, 9, 19, 12, 22а, 25, 31, 29, 23, 11, 17, 13, 36, 34, 22, 54, 1, 43, 6, 7, 8, 3, 18, 41, 43, 49, 35, 36, 34, 50, 54, 42, 94, 24, 31, Бачо Киро 6, 4, България 7, 17а, 12, 11, 5, 1, 13, 9, 1 А, 6, 4, 3, 8, 47, 87, 86, 104, 90, 84, 85, 96, 89, 102, 108, 81, 94, 110, 98, 100, 92, 57, 51, 80, 62, 77, 53, 59, 73, 75, 50, 74, 78, 76, 84, 48, 71, 63а, 69, 54, 92, 58, 67, 63, 65, 90, 82, 56, 86, 88, 66, 23, 43, 38, 25, 41, 16, 29, 26, 39, 21, 24, 77, 45, 46, 33, 30, 31, 35, 40, 20, 22, 44, 32, 15а, 2, 42, 27, 28, 47, 15, 18, Васил Боримечков 11, 13, 5, 7 А, 17, 7, 3, 5, Васил Левски 7 А, 6, 9, 5, 8, 3, 2, 1, 6а, 12, Вежен 8, 10, 2, 6, 4, Въртопа 20, 4, 14, 22, 10, 3, 1а, 6, 8, 7, 28, 18, 24, 12, А1, Георги Бенковски 1, 3, 6, 13, 11, 7, 2, 22, 26, 25, 14, 33, 18, 28, 20, 6, 12, 30, 15, 29, Георги С. Раковски 12, 2, 9, 19, 8, 6, 11, 15, 4, 17, 3, 20, Граничар 4, 2, Двадесет и Четвърти Май 2, 4, 8, Джемина 13, 25, 19, 3, 15, 12, 10, 4, 2, 1а, 17, 23, 28, 5, 1, 29, 14, 16, Дойранска Епопея 7, 3, 4, 1, 8, 6, 9, 2, Дружба 17, 21, 6, 23, 15, 10, 10, 2, 4, 17, 11а, 3, 11, 9, 8, Европа 18, 8, 15, 16, 6, 29, 4, 14, 31, 17, 12, 25, 12 А, 10, 27, 13, 19, 23, 39, 49, 35, 24, 31, 37, 22, 41, 16 А, 45, 33, 43, 47, 73, 87, 81, 38, 39, 79, 48, 61, 91, 32, 59, 55, 3