СВЪРЗАНИ НОВИНИ

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Видин в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Видин в периода 24 - 29 септември

Видин. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на к...

20 Септември 2019 | 19:30 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Благоевград в периода 24 - 29 септември

Благоевград. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Благоевград На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Долна Дъбрава, Имот 000143, махала Веляци, извън регулация, местност Атанасова Падина, местност Бобови Ниви, Стамовица, Юрто, Яновски Рид На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 2, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 6, Магазин, 12, 13, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 11, 10, 18, 9, Страцин 8, 6, 3, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: махала Милово Тп Милово, къща На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Българчево: 029023, 061033, Жилище На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Горно Хърсово: Горни Валог, махала Буровци къща, махала Горни Двояци къща, махала Долни Двояци къща, махала Мъртвако къща, махала Панчовци къща, Жилище, Помпа За Напояване, махала Пържово къща, махала Стойковци къща, махала Тачовци къща, махала Шоповци къща, Присоето, Ровината, 2 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: Адиница, Бобови Ниви, Землището на С. Дъбрава, Зимниците, Кромидището, местност Клено, Стоп. Постр. До 35 кв. М, Жилище На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Бистрица, Общ. Благоевград: Тевнико На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Благоевград: Баларбаши, Еленово Цех, Кафе, Иван Михайлов 66, К. и Никола Хайдукови 91, 95 Алфа, 93 Хелиос-2, 93 2, местност Баларбаши Жил. Сграда- Вр. Стр, местност Бачиново Офис, Комплекс, РесторантСити Парк, Механа, Кафе, Параклис, местност Медунски Андък Омега, Хелиус-1, Р-Н Рибарника, Стефан Стамболов 13, Цар Борис I 27г, 27б, 29, 27и, 27к, 27в, 25, 27, 27д На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Дъбрава, Общ. Благоевград: извън регулация, До С. Дъбрава, местност Духче Баир На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Еленово, Общ. Благоевград: 006009, 006010, 035028, Въчевица, Еленово, Изгрев, Имот 27231. 501. 203, местност Буковец, местност Валтата, местност Гошевица, местност Еминова Нива, местност Лесовица, местност Ушите, местност Чуката, ПИ №27231. 501. 268, Пи-125 кв. 12, С. Еленово, М. Еминова Нива,, Смриковица, УПИ V-282, кв. 5, УПИ XV-117, кв. 2, УПИ XxI-280, Кв. 5, УПИ №Х, кв. 1, УПИ Х-182, кв. 5, УПИ-I-205, Кв. 8, УПИ-III-214, 212, 301, Ушите На 24.09.2019 г. /10:00 - 11:30 ч./ - Изгрев, Общ. Благоевград: 005014, 005018, III-357, Айдаровско Дере, Васил Левски 40, 99, 59, местност Айдарово, местност Кури Дере, ПИ №000208, ул. Предел 3, УПИ II-330, кв. 27, УПИ VI-405, кв. 26, УПИ XI-497, кв. 27, УПИ XV-391, Кв. 6, УПИ-І-394, Кв. 13, УПИ-Х-159, Кв. 4, 1,,, Жилище, 1, Жилище На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - Логодаж: УПИ-ІV-195 кв. 14, Голяма Нива, махала Савева, УПИ III-32, УПИ VII-46, кв. 6, Жилище, къща На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 2, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Васил Левски 3, 3, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 20, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Благоевград: Еленово Видео, 13, 12, Супермаркет, С/У Бл. 13, Каравана, 14, Офис, 12, Срещу Бл. 12, Аптека, Сервиз, 11 На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 2, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Даме Груев 20, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 59, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Бело Поле, Общ. Благоевград: Васил Левски 5, 13, Имот 04279. 818. 47, Полето, Тухларната, УПИ V-45, кв. 7, УПИ XVI-163, 164, кв. 8, Жилище, 1, 02028 На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Благоевград: Грамада Жилище, Еленово 20, Кузман Шапкарев 5, М. Чикуто 04279. 35. 1, местност Герено Жилище, Помпа За Напояване, Битово Стопанска Сграда, Селскостопанска Сграда,,, Стопанска Постройка, Помпа За Напояване, местност Среден път-Ш-9 Помпа За Напояване, местност Тухларната, местност Царевско Шосе, Мир 28, пътен Възел, Средния път-Ш. 09, Стоимен Календерски 13 На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Бучино: Ахмедово, Бучака, До Моста на Р. Струма, Лозята, махала Каракачанка, махала Мичевци къща, местност Долно Поле, местност Лозята, местност Полето, местност Текето, местността Чукарски Рид Скз Бучино, Стопанска Постройка, Община Благоевград, махала Тасковска, Текето, Гараж, къща, Жилище, къща, Жилище, Жилищна Сграда На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Българчево: 029023, 061033, местност Змиярски Рид, местност Реката-Корията, местност Реката-Присоето, Турски Гробища, УПИ I-110, кв. 5, Жилище, къща, Жилище На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Дренково: 23652. 730. 2, махала Балевска вила, местност Реката къща, ПИ №081045, С. Дренково, Община Благоевгр Д, Старите Къщи-Р, къща, Помпа За Напояване, къща На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Зелен Дол: местност Валого-Краварник, местност Крачаница, местност Реката, База, Работилница На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Лешко: 1 На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Логодаж: Гръчка махала, махала Гелинска, махала Мазневци, махала Нединска, местност Кръста, местност Палански Валог, Юрто, Селскостопанска Постройка До 3,,, Стоп. Постройка, Жилище На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Разлог: Света Екатерина 30 На 26.09.2019 г. /14:00 - 15:00 ч.; 14:15 - 15:00 ч./ - Рилци: кв. Хисарлъка, местност Тополите, УПИ VI-465, Кв. 27, Цигларката На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Благоевград: 7-ма Рилска Дивизия 2, 4, Александър Стамболийски 35, 46а, 31, 41, 34, 28, 47, 48, 43, 29, 39, 42, 55, 53, 36, 30, 51, 44, 38, 46, 33, 38, 45, 52, 36, 50, 34, 49, 35, 37, 36, Антон Чехов 20, 12, 10, 8, 6, 14, 4, 6а, 16, 2, Аптека, Канцеларии, 5, 14б, 18, Васил Априлов 6, 20, 21, 18, 19, 22, 16, 23, 8, 14, Васил Левски 3, 3, Васил Левски 18, 32, 16, 20, 26, Васил Левски 2, Васил Левски 29, 37, 49, 39, Георги Бенковски 1, 6, 8, 7, 9, 4, 3, 8, 5, Григор Пърличев 7, 5, Даме Груев 20, Даме Груев 42 А, 42 Б, 42 блок -А, 42, Джеймс Баучер 6, 13, 1а, 19, 11, 1, 7, 12, 5, 2, 8, 15, 4, 3, 17, 9, Дойран 15, Евтим Драганов 4, 5, 6, 3, 7, 9, 2, 1, Запад, Илинден 2, 3, 2а, 1а, 1, 5, 1, Илинден 6, Магазин, 12, 13, кв. 216 В, 2-ри Микрорайон, Климент Охридски 16, 14, 47, 10, 23, 39, 37, 26, 15, 25, 31, 43, 35, 28, 32, 19, 45, 33, 27, 24, 17, 30, 21, 49, 22, 13, 41, 29, 18, 12, Крушево 18, 16, 16, Кузман Шапкарев 1, 8, 2, 4, 3, 6, 10, Люляк 18, 19, Малешево 10, 4, 5, 8, 1, 13, 12, 2, 14, 6, 16, 3, 15, 17, 11, Места 9, 3, 5, 2, 7, 11, 13, 4, 14, 6, 15, 1, 12, местност Чакалица Офис, Орцето 3, 9, 5, 11, 10, 4, 7, 8, 6, 1, 2, Пазара Ателие, Павилион, Канцеларии, Петър Зографски 13, Плиска 6, 8, 2, 2а, 10, 1, 4, 5, Полковник Димов 3, 21, 4, Полковник Дрангов 7, 3, 6, 5, 4, 9, 13, 11, Полковник Дрангов 59, Промишлен Пазар, Св. Димитър Солунски 12, 18, Ж. П. Район, 149, 16, 17, Св. Димитър Солунски 30, Стефан Стамболов 33, 47, 37, 43, 41, 51, 49, 45, 35, 39, Страцин 8, 6, 3, Страцин 11, 10, 18, 9, Тодор Александров 47, 49, 56, 49, Тодор Александров 55, 53, 71, 92а, 75, 57, 51, 81, 61, 77, 67, 92, 65, 59, 73, 90, 69, 63, УПИ IV-537, кв. 124, Хилендар 2, Чакалица 2а, 2, 4, 2, 6, 149, Офис, Администрация Община Гоце Делчев На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Абланица, Общ. Хаджидимово: 000792, 072015, 595, Александър Стамболийски 7, 8, 2, 3, 10, 19, 12, 5, 11, 6, 17, 13, 25, 31, 24, Анещи Узунов 16, 13, 22, 23, 10, 7, 5, 18, 12, 21, 8, 2, 19, 14, 20, 3, 6, 17, 11, 1, 9, 4, 29, 33, 26, 31, 28, 24, 27, 25, 30, 10, 34, Асен Джикаров 4, 6, 3, 1, 8, 10, 11, Балтачица 3, 2, 9, 1, 7, 6, 4, 3, 5, 8, 13, 2, 52, 14, 33, 25, 51, 19, 37, 16, 43, 41, 45, 35, 17, 21, 12, 10, 49, 31, 23, 27, 15, 39, 28, Бузлуджа 3, 5, 10, 6, 4, 8, 2, 7, 12, 16, 9, 18, 3, 2, 10, 14, Васил Левски 22, 13, 11, 4, 14, 20, 8, 26, 7, 16, 6, 12, 10, 15, 17, 1, 30, 34, 26, 15, 28, 11, Вела Пеева 6, 11, 5, 3, 7, 9, 8, 4, 6, 14, 2, 1, 12, Даме Груев 1, 11, 17, 20, 14, 16, 25, 13, 2, 19, 4, 21, 6, 3, 10, 8, 11, 5, 12, 7, 15, Димо Хаджидимов 1, 20, 9, 7, 16, 5, 8, 10, 2, 19, 6, 4, 3, 12, 11, 15, 14, 1, Драма 25, 6, 18, 13, 12, 1, 11, 8, 3, 7, 14, 5, 22, 20, 15, 4, 19, 9, 2, 21, 25, 21, 23, 31, 27, Дунав 7, 6, 11, 17, 4, 15, 14, 3, 8, 9, 15, 10, 12, 19, 5, 10, 2, 13, 20, 1, 16, 28, 25, 23, 6, 11, 27, 18, 4, 11, Елин Пелин 25, 3, 9, 13, Тп-4, 41, 39, 23, 21, 28, 51, 42, 50, 49, 10, 12, 17, 44, 24, 34, 6, 35, 13, 26, 16, 43, 22, Тп-1, 37, 19, 20, 18, 23, 38, 67, 55, 8, 5, 53, 33а, 41, 59, 30, 29, 21, 33, 39, 45, 15, 4, 46, 76, 56, 65, 69, 64, 70, 5, 45, 77, 91, 52, 68, 58, 66, 82, 62, 79, 78, 13, 80, 83, 81, Тп-2, 59, 73, Тп-3, 71, 48, 10, 1, 7, 5, 70, 32, Илезица 1, Йордан Йовков 1, 2, 7, 8, 14, 6, 10, 4, 3, Кавала 1, 6, 5, 22, 32, 17, 14, 20, 30, 18, 4, 9, 7, 8, 2, 12, 3, 13, 24, 21, 26, 16, 22, Кирил и Методий 1, 4, 5, 7, Кокиче 4, 1, 2, 7, 18, 6, 8, 1, 10, 16, 24, 5, 26, 32, 28, 12, 22, 4, 14, 13, Крали Марко 1, 6, 4, 2, 3, Ленища, М. Ленища, Места 12, 1, 2, 6, 4, 10, 3, 8, 14, местност Вельов Рид Помпена Станция, Ханче, местност Лозята Времянка, местност Шатора Стопанска Постройка, Неврокоп 1, 34, 4, 16, 20, 23, 10, 18, 33, 19, 5, 7, 17, 28, 6, 11, 2, 13, 12, 24, 27, 1, 26, 5, Неуточнен Адрес Поща, Октомври 15, 10, 12, 2, 31, 24, 14, 16, 19, 17, 33, 27, 8, 5, 9, 23, 25, 18, 11, 6, 4, 29, 7, Орфей 7, 1, 2, 16, 6, 10, 8, 3, 13, 5, 9, 20, Отец Паисий 21, 52, 14, 17, 27, 12, 23, 19, 25, 18, 15, 9, 6, 7, 8, 3, 5, 1, 10, П. Р. Славейков 6, 8, 5, 4, 7, 3, 2, ПИ -778, Площада Магазин, 2а, Клуб, Павилион, Победа 1, 2, 4, Разпът, Родопа 8, 9, 10, 3, С. Абланица, Имот 000517, Свилен Русев 8, 2, 1, 3, 9, 7, 4, 10, 13, 18, 12, Свобода 8, 5, 6, 3, 2, 1, Селище 4, Славянка 10, 3, 8, 7, 1, 13, 9, 6, 17, 5, 4, 13, Славянска 15, Слатина, Стопански Двор Времянка, Офис, Шивашки Цех, Помпена Станция, Теменуга 2, Тодор Паница 4, 9, 11, 3, 6, 15, 10, 12, 2, 8, Тридесет и Пета 15, 17, 2, 4, 3, 1, 11, 6, 5, 1, 13, 14, 6, Тридесет и Шеста 6, 9, 15, 6, 30, 10, 1, 20, 2, 2, Тъпане, УПИ Іі, кв. 44, Христо Ботев 16, 21, 15, 11, 10, 5, 16, 8, 22, 25, 17, 7, 13, 23, 6, 19, 1, 18, 2, Чавдар Войвода 2, 3, 10, 17, 4, 15, 6, 13, 12, 18, 11, 5, 1, 7, 8, 9, 12, Чешмите, Юрий Гагарин 2, 12, 4, 9, 10, 13, 5, 6, 1, 0 За периода 23-25.09.2019 г. /00:00 - 16:30 ч./ - Мосомище: Вец Топлика На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крибул: 262, Тп1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Крушево, Общ. Гърмен: Vі-138, кв. 10, Іх-108 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Боголин: 253, Тп1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 13:45 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Теплен На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Копривлен: Неуточнен Адрес Помпена Станция На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ново Лески На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 14:30 - 16:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: Мержането На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Блатска: 030023, местност Бозукдермен, Тп2, Тп1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: местност Мочура На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Маноле, местност Маноле На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Двадесет и Втора 6, 16, 20, 8, 7, 10, 9, 12, 18, Двадесет и Девета 3, 7, 2, 4, 5, Двадесет и Осма 4, 1, 6, 2, 8, 10, Двадесет и Пета 17, Двадесет и Първа 1, 3 А, 4, 3, 6, Двадесет и Трета 12, 8, 10, 5, 6, 7, 1, 4, Двадесет и Шеста 3, 2, Двадесета 9, 2, 8, 13, 3, 12, 11, 5, 1, Дванадесета 8, Девета 28, 24, 9, 22, 25, 34, 9, 20, 2, 1, 19, 8, 6, 16, 13, 12, 18, 7, 11, 14, Деветнадесета 8, 5, 7, 4, 2, 3, 9, Десета 5, 9, 14, 3, 7, 1, 2, 12, 13, 11, Единадесета 8, 6, 3, 7, 5, 12, 10, 1, 12a, 4, Кюприжик, Неуточнен Адрес Поща, Осемнадесета 5a, 2, 9, 7, 21, 1, 17a, 20, 14, 19, 13, 12, 18, 8, 15, 11, 5, 17, 10, 4, 16, 22, Осма 3, 2a, 8, 2, 8а, 4, 1, Пета 4, 38, 28, 13, 5, 14, 7, 22, 2, 6, 30, 3, 1, 27, 11, 32, 19, 10, 36, 24, 34, 18, 42, 17, 26, 16, 15, Петнадесета 14, 2, 3, 4, Първа 7, 15, 8, 16, 31, 46, 1, 42, 27, 25, 32, 34, 22, 13, 36, 15, 29, 21, 23, 18, 33, 40, 35, 6, 8, 24, 38, 20, Седемнадесета 2, 3, 11, 4, 9, 8, 6, 7, Седма 9, 5, 13, 1, 11, 17, Стопански Двор Сграда, Цех, Трета 10, 11, 24, 10, 8, 14, 21, 1, 3, 25, 18, 5, 13, 26, 19, 16, 20, 9, 23, 2, 28, Четвърта 9а, 25, 6, 9, 4, 27, 18, 30, 38, 28, 44, 17, 13a, 32, 15, 12, 8, 7, 13, 1, 14, 5, 26, 31, 2, 34, 3, 42, 29, 36, 17, 34, Шеста 20, 36, 39, 32, 37, 30, 23, 34, 22, 38, 29, 28, 25, 27, 21, 31, 26, Шестнадесета 23, 9, 10, 15, 11, 13, 21, 1, 3, 2, 36, 28, 19, 4, 32 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Хвостяне: 28028, УПИ-V, кв. 2, Тп1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Бяло Море 15, 38, 18, 16 16, 24, 26, 20, 22, 16, Гоце Делчев 1, 1, 11, 59, До Храм Св. Богородица, Илия Батаклиев 5, 8, 1, 2, 7, 4, 3, Калапот 5, 3, Кирил и Методий 8, 14, 12, 10, 8, 12, 14, 10, местност Мочура, Неуточнен Адрес, Отец Паисий 3 А, 19, 9, 7, 13, 1, 5, 2, 11, Панаирска Ливада 71,,, 11, 12, Панаирски Ливади 25, 22, 14, 34, 20, 10, 16, Прод, 30 Сграда За Търговско-Складова Д, 4, 28, 13, 12, 26, 8, 15, 11, 1, 17, Панаирски Ливади-Продължение 21, Времянка, Автоцентър, Пейо К. Яворов 16, 12, 18, 1б, 14, 11, Попови Ливади 1, 18, Рила Фтец Премиер, Руен 2, 1, Серес Гараж, Симеон Радев 1, 3, блок Топливо, 5, 11, 15 15, 15, 13, 9, 15, 21, 19, 17, Солун 2, 15, 7, 3, 14, 5, 9, 1, 13, 2, 15, 14, 9, 13, 3, 1, 7, 5, 20, 22, 10, 2, 12, 8, 6, 4, 11, Търговска 10, 16, 3, 2, 4, 7, 6, 8, 5, 41, Търлис 6, Хан Крум 11, 17, 13, 8, 15, Христо Ботев 3, 1, 3, 1, 9, 10, 1, 8, 5, 13, 3, 6, 11, 4, 2, 7, 12, Цар Симеон 6, 4, 3, 1, 1, 4, 3, 6, Цариброд 2, Царица Йоана 12, 2, 5, 11, 7, 1, 4, 9, 3, 8, 6, 3, 12, 11, 5, 8, 9, 4, 7, 2, 6, 1, 12 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Ореше На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 14:30 - 15:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Долно Дряново: УПИ-I, кв. 30 На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Беслен: Парцел 227 По Плана на С. Беслен, Тп1, Тп1 На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Копривлен: 000381, Васил Левски 8, 11а, Гоце Делчев 20, 22, 10, 14, 8, 6, 4, Драва 3, Драма 2 А, Времянка, 28, 30, 20, 34, 16, 36, 40, 60, 4, 42, 26, 50, 22, 6, 18, 14, 38, Завода 17, 28, 4, 2, 24, 26, 11, 5, 13, 22, 1, 23, 30, 19, 7, 9, 6, Илинден 2, 4, Кирил и Методи 3, 21, 41, 31, 29, 24, 17, 27, 15, 1, 9, 5, 2, 37, 33, 7, 13, 45, 19, Кокиче 28, 39, 23, 31, 33, 35, 17, 15, 30, 26, 27, 41, 51, 6, 49, 45, 47, 14, 19, 15, 11, 6, 17, 4, 12, 20, 10, 5, 3, 7, 16, 8, 1а, 1, 2, 22, 9, Паисий Хилендарски 35, 5, 8, 2, 6, 10, 14, Пи-000186, Свети Георги 1, 8, 3, 2, Славянска 6, Хіі-544 кв. 1, Христо Ботев 3, Цар Калоян 6, 7, Тп7, Тп2, От Тп2 На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Ново Лески: М. Варадите, местност Варади, С. Ляски, Имот 501003,, Тумбите, Тп1, Тп2 На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Петрелик На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Садово, Общ. Хаджидимово: М. Вършилата -Индентификатор №042003, Тп2, Тп1 На 25.09.2019 г. /13:45 - 16:30 ч./ - Хаджидимово: 015002, X-551, Кв. 44, Акация 13, 9, 4, 10, Ангел Кънчев 3, 3, 19, 7а, 11, 16, 1, 14, 2, 6, 18, 5, 8, 9, 10, 3, Баба Тонка 2, 5, 3, 1, 8, 6, 7, 17, 4, Бор 2, 14, 23, 3, 16, 14, 42, 42, Бреза 4, 5, 2, Васил Левски 6, Вихрен 2, 19, 12, 18, 24, 3, 26, 30, 10, 16, 9, 6, 14, 11, 5, 4, 1, 20, Възрожденска 24, 6, 7, 14, 12, 8, 5, 22, 1, 2, 3, 7 А, 16, 9, 10, 4, 19, 12, 28, 13, 16, 22, 5, 17, 3, Генерал Жостов 2, 5, 3, 6, 1, 8, Георги Бенковски 17, Георги Измирлиев 5, 2, Гоце Делчев 25, 10, 14, 2, 8, 4, 1, 3, 12, 6, 16, Даме Груев 4, 1, 8, 3, 6, 2, Димо Хаджидимов 19, 24, 6, 12а, 2а, 14, 1, 78, 22, 27а, 5, 26, 64, 21, 25, 11, 17, 3, 20, 8, 29, 7, 10, 86, 27, 87, 4, 2, 15, 29а, 16, 36, 54, 99, 104, 7, 100, 45, 50, 31, 3, 46, 35, 53, 57, 41, 43, 55, 33, 47, 78, 108, 77, 75, 99, 4, 96, 47, 100, 98, 83, 49, 106, 59, 90, 97, 71, 63, 18, 80, 69, 81, 82, 65, 61, 84, 28, 102, 92, 38, 87, 72, 110, 76, 95, 85, 78, 79, 73, 26, 52, 74, 88, Драма 8, 22, 24, 5, 3, 15, 10, 8, 1, 12, 9, 14, 6, 13, 11, Елин Пелин 6, 7 А, 3, 5, 4, 7, 1, Иван Вазов 4, Кирил и Методий 7, 13, 5, 11, Климент Охридски 2, 7, 5, 1, Македония 11, 46, 47, 60, 44, 25, 49, 43, Места 1, 2, 11, 4, 8, 3, 9, 7, 6, местност Долна Вария 4, Неуточнен Адрес 21, Опълченска 5, 6, 1, 11, 7, 3, 2, 8, Ореляк 6, Панайот Волов 27, 6, 21, 10, 15, 13, 3, 4, 2, 19, Пейо Яворов 4, 1, 9, 5, 11, 17, 7, 6, 3, 8, 5, Петър Берон 8, 4, 39, 49, 21, 1, 24, 16, 35, 17, 37, 9, 28, 7, 31, 18, 43, 10, 20, 47, 22, 29, 51, 55, 11, 45, 15, 4, 53, 8, 33, 13, Пирин 1, 4, Победа 3, 4, 19, 5, 1, Прогрес 1, 21, 12, 1, 23, 14, 16, 8, 19, 34, 10, 11, 9, 13, 17, 15, 4, 5, 28, 20, 10, Свети Георги 20, 19, 8, 9, 17, 4, 15, 6, 12, 16, 23, 13, 21, 10, 24, 20, 18, Стопански Двор, УПИ-Іх-74, кв. 73а, Тодор Каблешков 1, 9, 15, 7, 18, 2, 17, 8, 12, 6, Хан Омуртаг 10, 3, 12, 2, Цар Иван Асен 1, 4, 8, 3, 6, 12, 22, 2, 10, 11, 5, Цар Иван Шишман 4, 9, 2, 6, 1, 8, 7, Цар Калоян 3, 2, Цар Освободител 5, 14, 7, Цар Самуил 13, 3, 5, 4, Тп2, От Тп2, Тп1, Тп4, От Тп5, Тп5, От Тп7, Тп7 На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Гайтаниново: 021056 М.Жингов Бряст, Бивша Мраморна Кариера На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Илинден, Общ. Хаджидимово: Тп2, 0, Тп1 На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Копривлен На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Лъки, Общ. Хаджидимово На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Парил На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:30 ч./ - Тешово: УПИ-IV+106, Тп2, Тп1 На 25.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Гоце Делчев, Царица Йоана 12 На 25.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мосомище: УПИ IV-237, кв. 8а На 25.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Мусомища: 027116, 32012, Ал. Стамболийски 21, 12, 2, 12, 8, 12, 16, 18, 7, 14, 1, 4, 5, 10, 22, 24, 20, Анещи Узунов 6, 4, 8, 3, 15 Б, 11, 5, 9, Лавка, 1, 13, 4d, 23, 8, 19, 12, 25, 10, Антон Попов 19, 18, 14, 5, 1, 7, 6, 3, 4, 8, 9, 10, 16, 12, Баба Тонка 2, 9, 13, 10, 6, 15, 7, 17, 11, 24, 14, 4, 12, 1, 22, 8, 16, 1, 25, Батуми 10, 7, 9, 5, 6, 1, 8, 4, 12, 2, 20, 16, 14, Братя Миладинови 3, 6, 3, 11, 8, 5, 4, 1, Бяло Море 1, 8, 2, 6, 3, 2, 7, 16, 10, 14, 13, 9, 12, 8, 18, 2, Владимир Поптомов 16, 10, 21, 13, 4,,, 15, 5, 14, 8, 9, 1, 3, 11, 6, 2, 23, 49, Генерал Гурко 1, 1а, 8, 7, 12, 5, 17, 19, 10, 1, Георги Папалезов 11, 9, 15, 8, 21, 19, 10, 6, 16, 5, 17, 7, 3, Георги С. Раковски 1, 15, 11, 13, 1, 6, 8, 9, 5, 3, Гоце Делчев 4, 1, 1, 2, 2, Тп-4, 27, 4 Поща, 15, 5, 14, 7, 12, 11, 4, 3, 19 А, 19, 21, 10, 1, 13, 9, 24, Д-Р. Петър Берон 8, 4, 3, 2, 6, 1, 5, 5, 18, 5, 7, 9, 11, Детелина 1, Димитър Талев 1, 22, 19, 11, 20, 29, 2, 12, 16, 4, 7, 14, 13, 6, 9, 8, 15, 19, 3, 22, 17, 5, Димо Хаджидимов 29, 22, 4, 14, 15, 13, 20, 7, 8, 6, 5, 25, 18, 11, 16, 19, 17, Дунав 17, 19, 28, 13, 24, 21, 15, 14, 4, 6, 1, 8, 12, 10, 2, Еделвайс 5, 10, 13, 7, 2, 4, 3, 140, 1, 17, 11, 6, 9, Здравец 5, 6, 3, 1, 6, 32, Ивайло 5, 2, 3, 15, 13, 9, 7, 11, 1, 24, 22, 23, 26, 7, 19, Иван Козарев 24, 30, 28 D, 21, 17, 16, 23, 1, 18, 19, 20, 28, 29, 15, 27, 9, 7, 4, 8, 13, 1d, 3, 6, 12, 10, 5, 11, 14, 6 D, 1, Кавала 22, 17, 4, 9, 14, 17a, 13, 6, 30, 16, 8, 20, 28a, 10, 28, 1, 18, 17а, Каваците 4, 9, 8, 2, 3, 1, Кирил и Методий 6, 5, 9, 4, 8, 14, 1, 15, 89, 19, 2, 16, Клокотница 2, 20, 17, 12, 14, 18, 2, 9, 20а, 6, 11, Кокошките, Краището, Кулата 4, 1, 25, 6, 23, 13, 19, 15, 25, 10, 2 А, 21, 29, 7, 12, 18, 11, 29 А, 16, Лозята, М. Отавата, Марица 15, 20, 19, 21, 16, 17, 6, 14, 10, 19, 13, 15, 8, 12, 22, 4, 18, Места 14, 20a, 16, 22, 20, 8, 22, 6, 10, 4, 18, 20, местност Ливадите Стопанска Сграда, местност Параклиса Черква, местност Стопански Двор Мандра, Месопреработвателно Предприяти, Цех, Склад, Баня, Обект, Сграда, Мелница, Стопанска Пстройка, Камера, Цех,,, Стопанска Пстройка, Цех, Склад, местност Чукутлука Овчарник, Сграда, Работилница, Обор, Фуражомелка, Неуточнен Адрес Читалище, Никола Вапцаров 38, 50, 48, 46, 41, 40, 29, 54, 56, 44, 10, Тп-5, 12, 8, 34, 57а, 21, 19, 21 А, 28, 2, 15, 26a, 5а, 26, 13, 4, 3, 36, Ниш 4, 3, Орехите 4, 2, Острец 10, 3, 12, 1, 2, Отец Паисий 11, 23, 21, 13, 15, 19, 9, 5, 9, 3, Охрид 6, 2, 8, 4, Пейо К. Яворов 11, 9, 17, 4, 1, 2, 3, Пирин 8, 22, 6, 16, 4, 15, 1, 20, 2, 18, 4, 12, 10, 11, 24, 8, 6, 9, 6, Плиска 2, 4, 7, 1, 12, 23, 6, 8, 11, 13, 8, Рила 32, 25, 16, 30, 18, 24, 29, 17, 19, 16, 14, 8, 4, 3, 7, 16, 6, 1, 5, 12, 27, 10, Сан Стефано 4, 6, 8, 2, Сливница 4, 7, 8, 6, 5, 3, 15, Стопански Двор, Струга 10, 1, 4, 3, 11, 3, 9, 5, 15, 11, 13, 12, Судинград 17, 5, 21, 19, 2, 13, 6, Толбухин 10, 5, 7, 18, 1, 16, Топлика 4, 4, 6, 9, 3, 20, 2, 4, 8, 5, 1, 13, 7, 11, УПИ І-68, УПИ-Vіі, Кв. 63, Хаджи Димитър 7, 2, 9, 5, 7, 10, 6, 1, 9 Фурна, Хан Аспарух 2, 14, 4, 6, 3, 11, 10, Хан Крум 8, 1, 3, 4, Тп-2, 2, 5, 7, 6, Цар Самуил 11, 19, 6, 17, 7, 9, 13, 5, Цар Симеон 1, 9, 14, 6, 12, 10, 4, 5, 8, 19, 7, 13, 20, 4, 15, 13, 12, 22, Шипка 2, 6, 1, 4, 2, Юрий Гагарин 6, Тп-1, 4, 8, 6, 5, Тп-3, 1, 2, 4, 2, 12, 10, 1, 8, 1, Янтра 4, 7, 6, 2, 5, 3 На 26.09.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Борово, Общ. Гоце Делчев: Капсии На 26.09.2019 г. /14:30 - 16:30 ч./ - Гоце Делчев: Vі-5243 кв. 114, Безименна 1, Димитър Талев 11, 1, 1,,, 9, Драма 53, 51, 51 2, 51 3, 55, 51 4, 53, Кв. 114, 51, 50, 50, 51 4, 51 1, Дунав, Звънчарска 28, Кавакли Дере, Людмил Стоянов 9, 4, 2 А, 2, 1, Панаирски Ливади 24, Пейо К. Яворов 13, 26, 13а, 9, 13 А, Ръждавица, Тодор Александров 29, 31, Юг 10, Тп59 Община Гърмен На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора 21, 1, 24, 26, Двадесет и Девета 3, 2, 15, 27, 16, 18, 13, 12, 33, 11, 21, 5, 19, 7, 8, 35, 6, 9, 31, 1, 29, 14, Двадесет и Първа 6, 3, Двадесет и Четвърта 6, Двадесет и Шеста 18, Девета 6, Десета 33, 6, Неуточнен Адрес Тп1, Осма 27, Пета 51, Петнадесета 4, 2, 11, 16, 15, 6, 1, 7, 13, 9, 12, Площада Поща, Първа 51, 19, 52, 33, 55, 29, 39, 47, 27, 10, 50, 43, 57, 61, 49, 63, 59, 37, 1, 25, 46, 35, 41, Трета 48, Тридесет и Пета 2, 4, Тридесет и Първа 3, 8, 6, 2, 4, Тридесет и Трета 14, 4, 2, 10, 5, 7, 33, 6, Тридесета 1, 4, 3, 6, Четиринадесета 32, Шеста 4, 2, Шестнадесета 9 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дебрен: 51 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Дъбница: Втора 4, 28, 32, 5, 30, 17, 9, 8, 24, 6, 20, 14, 22, 15, 2, 13, 1, 12, 7, 10, 16а, 26, 40, 16, 18, 3, Двадесет и Пета 20, 19, 29, 12, 33, 23, 35, 5, 11, 2, 17, 21, 7, 16, 15, 18, 8, 14, 22, 37, 9, 25, Двадесет и Седма 21, 13, 17, 3, 23, 11, 15, 9, 1, 5, Двадесет и Четвърта 3, 7, 5, Двадесет и Шеста 4, 6, Двадесета 11, Дванадесета 10, Девета 19, Неуточнен Адрес Тп1 Дъбница, Пета 1, Петнадесета 1, 10, 12, 13, 8, Първа 1, 15, 19, 8, 11, 14, 17, 10, 12, 4, 6, 5, 3, 2, Седемнадесета 10, 17, 15, Трета 1, Тринадесета 5, 3, 7, Четвърта 3, 13, Четиринадесета 54, 5, 52, 50, 32, 39, 2, 6, 46, 20, 38, 16, 40, 1, 35, 79, 44, 31, 30, 48, 36, 17, 8, 29, 42, 43, 58, 4, 37, 34, 10, 3, 28, 18, Шеста 14, 12, 1, 2, 6, 10, 9, 15, 11, 7, 17, 16, 4, Шестнадесета 2, 7, 3, 1, 5, 4, Площад, 2, 1 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Двадесет и Първа 4, Двадесета 9, Девета 9, 3, 1, 5, 2, 7, Неуточнен Адрес, Осма 29, 15, 11, 17, 1, 13, 20, 25, 10, 21, 7, 16, 3, 18, 14, 5, Пета 13, 17, 2, 12, 5, 11, 19, Първа 7, 67, 22, 31, 20, 16, 13, 24, 5, 14, 8, 18, 6, 15, 28, 3, 26, 9, 32, Седма 18, 30, 13, 32, 9, 11, 8, 24, 1, 5, 3, 12, 6, 4, 28, 16, 26, Ст 17 Кл А Тп Гърмен 2, Тальова Върба, Трета 21, 19, 5, 10, 1, 7, 17, 29, 8, 15, 6, 12, 22, 11, 27, 9, 13, 2, Тридесет и Четвърта 6, 20, Ценьов Тумба, Четвърта 6, 5, 9, 1, Шеста 2, 7, 8, 10, 9, 4, 5, 6, Шестнадесета 4, Шопарланка На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Двадесет и Втора 4, Двадесет и Осма 7, 14, 16, 20, 18, Двадесет и Пета 16, 5, 25, 14, 17, 7, 15, 13, 9, 11, 10, Двадесет и Първа 43, 35, 22, 21, 4, 18, 45, 39, 23, 16, 33, 29, Двадесет и Седма 2, 4, 1, Двадесет и Четвърта 3, Деветнадесета 12, извън регулацията, Неуточнен Адрес, Осемнадесета 6, 13, Трета 55 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Гърмен: Втора 27, 9, 30, 7, 35, 20, 10, 24, 14, 43, 36, 6, 4, 12, 1, 39, 3, 40, 42, 5, 8, 41, 15, 29, 2, 38, 13, 16, 26, Двадесет и Първа 1, Девета 36, 25, Десета 11, 8, 17, 9, 3, 16, 12, 7, 18, 14, 2, 5, Неуточнен Адрес, Площада, Суадживица, Трета 43, 35, 45, 26, 34, 51, 37, 44, 76, 38, 47, 30, 33, 48, 52, 39, 32, 40, 53, 5, Тринадесета 9, 7, 5, 11, 20, 13, Четвърта 9, Четиринадесета 4, 3, Шеста 8, Шестнадесета 3, 6, 2, 4, 29, 33.

20 Септември 2019 | 19:02 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Кюстендил в периода 24 - 29 септември

Кюстендил. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Бобов дол На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч./ - Долистово: I-89, Кв. 25, ХII-257, Кв. 19, къща На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Горна Козница: местност Абрашица, П-Л ХІV-234, кв. 23, УПИ ІХ-252, къща, Кметство, Поща, Фуражомелка, къща На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бобов Дол: 009065, Георги Димитров 73, 4, 72 72, 19, 1 Изход Дупница, 73 73, 72, Обект, До Бл. 71, 21, 2, 25, 23, 72, 5, 71, 74, 27, 37, Двадесет и Седми Октомври 2, Димитър Благоев 73, Люляк 5, 7, 9, 3, местност Илчови Егреци Газостанция, Стубело 2, Цар Симеон 17, 4, 13, 25, 29, 18, 6, 27, 21, 23, 8, 7, 31, 9, 12, 11, 2, 14, 10, 1, 74, До блок 71 Община Бобошево На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Вуково: 087040, 12351. 153. 0030 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Мело вила На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, кв. 21 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Висока Могила: Мильов Рид, Мильов Рид На 26.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Бобошево: Ал. Константинов 22, 1, 3, 5, Васил Левски 47, 14, 45, Георги С. Раковски 63, 36, 41, 38, 49, 33, 42, 34, 26, 47, 55, 30, 54, 39, 22, 40, 43, 51, 20, 32, 24, 37, 29, 50, 18, 46, 61, 45, 56, 67, 65, 16, 35, 31, 14, 48, Единство 20, 16, Иван Кепов 3, Кирил и Методий 1, местност Тупузица Помпа, Момина Сълза 16, 18, 1, 22, 6, 3, 10, 13, 20, 7, 9, 5, 14, 12, Никола Вапцаров 11, 4, 7, 9, 2, 8, Пейо Яворов 4, Роза 3, 7, 1, 25, 9, Силистра 2, 1, 5, Стефан Караджа 14, 12, 2, 3, 18, 16, 6, Струма 5, Сълза 14, 12, 8, 9, 19, 16, 10, 11, 20, 15, 21 Община Дупница На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:30 - 10:00 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Самораново: Митко Палаузов, Саморанска 80 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Гюргево: 2 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Дупница: 68789. 165. 22 местност Динките, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман къща, Дренски Рид вила, извън регулация, Изгрев 5, Каваклия 88, М. Динката, местност Барактарица Автокъща, местност Драгоина Могила къща, местност Дренски Рид вила, Орлинска 104, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 30, 2, 2, 20, 4, 14, 21, Самораново Пром. Зона Бет. Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80, Софийско Шосе 2, Стръмна 5 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Крайници: 39339. 117. 68, 39339. 142. 19, I-1, 2, 3, VI-8, 9, Александър Димитров 21, 23, 13, 6, 1, 4, 19, 2, 10, 11, 17, Александър Стамболийски 1, 1, 5, 2, 3, 4, 11, 9, 7, Андрей Жданов 7, 8, 2, 4, 3, 6, 9, 5, 18, 14, 11, 17, 20, 15, 1, 16, 12, 13, Априлско Въстание 3, 8, 2, 4, 1, 6, Арда 8, 17, 5, 6, 12, 4, 1, 2, 13, 7, 11, 9, 15, Асен Златаров 1, 4, 9, 3, 5, 6, 11, Баба Е Механджийска 43, 34, 21, 44, 18, 13, 32, 33, 39, 27, 30, 24, 46, 36, 31, 42, 38, 58, 11, 50, 48, 29, 26, 25, 35, 12, 41, 52, 23, 22, 37, 7, 6, 5, 4, 7, 2, 6, 10, Баба Тонка 2, 4, 1, 5, 3, 1, Батак 2, 3, Бончук 1, 1, 2, 1, 11, 10, Бузлуджа 2, 4, 7, 5, 1, Васил Демиревски 4, 12, 8, 16, 7, 11, 4, 14, 10, 12, 3, 1, 6, 5, 2, 9, Васил Коларов 8, 4, 11, 5, 20, 18, 7, 6, 1, 2, 9, 12, Васил Левски 2 Магазин, 2 Магазин, 2 Магазин, 11, 7, 3, 1, 2, 36, 9, 2 Магазин, 26, 15, 17, 13, 19, 18, 22, 28, 14, 30, 32, 38, 23, 36, 34, 26, 40, 48, 46, 42, 44, Васко Манолов 4, 2, 3, 5, 15, 8, 17, 9, 13, 12, 11, 10, 7, 6, Верила 20, №63, 9, 7, 20, 1, 2, 3, 22, 52, 44, 25, 1, 30, 45, 29, 46, 24, 20, 13, 16, 27, 12, 33, 41, 55, 42, 31, 32, 34, 28, 11, 38, 37, 23, 53, 21, 48, 22, 3а, 26, 40, 10, 36, 14, 19, 57, Волга 3, 4, 2, 1, Възраждане 6, 10, 4, 5, 13, 9, 6, 8, 1, 2, 3, 7, 15, Генерал Заимов 8, 9, 10, 9, 8, 5, 1, 2, 3, 4, 6, 11, 7, Гео Милев 1, 5, 2, 3, 9, 4, 8, 6, 7, Георги Бенковски 1, 5, 6, 8, 10, 4, 2, 3, Георги Раковски 4, 7, 5, 4, 34, 10, 6, 32, 12, 4, 17, 20, 3а, 11а, 9, 11, 26, 2, 12а, 15, 8, 1, 10, Гергана 5, 3, 7, 9, 4, Джубрена 18, 17, 21, 1, 13, 5, 15, 2, 6, 56, 3, 9, 24, 20, 16, 14, 7, 12, 22, 10, 4, Димчо Дебелянов 15, 48, 50, 23, 1, 42, 18, 21, 11, 30, 14, 26, 22, 24, 20, 16, 5, 8, 3, 9, 4, 10, 6, 7, 11, 2, 1, Добри Чинтулов 4, 6, 5, 12, 2, 3, Дунав 15, 13, 6, 2, 4, 8, Дупнишка Комуна 5, 12, 3, 2, 7, 16, 9, 14, 20, 15, 13, 4, 18, 8, 1, 6, 11,,, 10, 37, 24, 42, 17, 33, 45, 19, 49, 34, 52, 21, 31, 43, 35, 28, 38, 39, 53, 26, 40, 27, 48, 44, 46, 41, 25, 22, 29, 36, 30, 51, 20, 23, 33, Еделвайс 10, 22, 15, 18 А, 11, 18, 28, 12, 16, 26, 13, 5, 10, 7, 8, 11, 6, 2, 1, Жабокрек 1, 10, 5, 1, 2, 16, 7, 4, 8, 10, 14, 6, 3, 12, 1, Захари Стоянов 10, 13, 39, 1, 6, 12, 5, 2, 4, 9, 18, 19, 7, 8, 23, 54, 59а, 31а, 35, 45а, 49, 57, 49, 61а, 45, 29, 33, 71, 39, къща, 51, 12, 31, 37, 63, 61, 12а, 53а, 65, 55, 43, 59, 9, Здравец 18, 20, 1, 16, 12, 22, 10, 2, 14, 6, 28, 4, 26, 8, Ивайло 14, 8, 12, 7, 3, 11, 4, 6, 5, 10, 9, 2, 19, 10, Иван Вазов 7, 42, 40, 37, 46, 38, 43, 41, 45, 39, 36, 13, 11, 18, 15, 8, 29, 1, 21, 4, 3, 25, 9, 28, 17, 22, 26, 19, 12, 7, 34, 10, 35, 33, 6, 20, 23, 16, 30, 32, 31, 5, Йордан Долдуров 14, 9, 6, 9, 7, 5, 1, 11, 10, 17, 3, 4, 8, 6, 13, 2, 12, 14, Йорданка Николова 7, 2, 8, 12, 11, 1, 10, 5, 9, 3, 4, 6, Кирил и Методий 2, 8, 11, 4, 12, 1, 3, 6, 7, 10, Кирил Овчарченски 17, Автоработилница, 14, 15, 18, 13, 10, 3, 9, 11, 1, Климент Охридски 1, 6, 10, 12, 2, Кокиче 7, 5, 7, 4, 1, 8, 6, 2, 4, Костадин Чорбаджийски 3, 14, 9, 16, 6, 10, 8, 2, 1, 23, 11, 13, 21, 19, 15, 12, 5, 7, 4, 17, Крайречна 28, къща, 16, 1, 20, 8, 18, Любен Каравелов 4, 10, 7, 10, 5, 2, 11, 8, 9, 4, 6, 3, Максим Горки 1, 2, Малчика 10, 4, 21, 23, 8, 2, 9, Мара Петлякова 19, 15, 17, 4, 5, 5, 1, 6, 7, 3, 4, 9, 21, 20, 11, 14, местност Гугугица Бунгало, Младост 5, 12, 11, 21, 9, 23, 13, 5, 15, 10, 25, 3, 6, 4, 29, 19, 27, 7, 12, 14, 1, 2, 17, 8, Неофит Рилски 2, 2, 1, Одрин 6, 2, Осми Март 2, 15, 9, 10, 6, 12, 1, 17, 8, 16, 5, 14, 18, 3, 13, Отец Паисий 2, 1, 6, 4, 5, 7, Паисий Хилендарски 1, 12, 3, 2, 8, 6, 10, 4, 20, 12, 17, 28, 21, 30, 22, 16, 3, 15, 23, 26, 32, 19, 9, 11, 24, 14, Панайот Волов 6, 3, 16, Пейо Яворов 11, 13, 3, 15, 9, Петко Славейков 4, 12, 9, 8, 3, 11, 2, 6, 1, 10, 14, 26, 15, 17, 28, 20, 13, Пролетарска 13, 1, 9, 17, 6, 7, 3, 19, 5, 15, 11, Райко Даскалов 2, 8, 1, 6, 12, 5, 10, 4, Рила 10, 5, 11, 1, 4, №9, 8, 7, 2, 3, 12, 6, Самуил 4, 3, 1, 10, Солун 4, 15, 2, 8, 6, Ст. Димитров 16, 6, 10, 14, 7, 9, 8, 4, 2, 1, 13, 11, 12, Стопански Двор Скз Крайници, Автоработилница, Работилница, Склад, Работилница, Автосервиз, Сграда, Свинеферма, Фуражно Кухня, Склад, Стоян Лудев 14, 10, 5, 3, 16, 12, 8, 4, 1, 6, Трети Гв. Полк 38, 3, 9, 99, 101, 85, 72, 91, 93, 79, 80, 64, 86, 95, 89, 76, 70, 90, 66, 81, 77, 82, 83, 74, 88, 62, 87, 84, 97, 68, 22, 34, 52, 43, 40, 35, 39, 49, 37, 36, 29, 41, 18, 45, 33, 31, 42, 25, 6, 13, 16, 2, 12, 7, 28, 15, 30, 5, 40, 22, 21, 26, 19, 17, 8, 27, 10, 3, 11, 24, 20, 14, 18, 9, 57, 56, 61, 75, 44, 54, 36, 65, 59, 73, 53, 49, 40, 11, 55, 69, 1, 58, 48, 63, 38, 47, 51, 67, 43, 71, 97, УПИ II-302, Кв. 79, Хаджи Димитър 1, 7, 2, 1, 4, 6, Хан Аспарух 2, 3, 5, 4, 6, Христо Ботев 1, 3, 2, 12, 9, 11, 3, 33, Христо Механджийски 1, 2, 4, 7, 10, 8, 6, 9, 13, 11, 12, 3, 15, 21, 19, 22, 20, 16, 17, 5, Чаталджа 69, 5, 16, 9, 6, 14, 12, 67, 7, 4, 10, 1, 3, 18, 11, 4а, Черно Море 9, 6, 5, 1, 2, 8, 4, 3, 7, Яне Сандански 3, 5, 11, 15, 10, 8, 6, 7, 2, 4, 13, 1, 11, 15, 6, УПИ 393 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарева Баня: 65365. 46. 10, 65365. 602. 106, Lxx-462, Кв. 74, XV-2268, кв. 44, Албена 1, Александър Стамболийски 24, 21, 15, 20, 22, 18, 12, 17, 16, 28, 25, 18, Болярица 11, 2, 3, 11, 10, 8, 4, 5, 6, 7, Бор 2, Валявица 8, 16, Верила ПИ ХХIII-685 кв. 53, 11, 7, 1а, 1, 5, 14, 2, 4, 10, 8, 9, Веслец 26, Вихрен 13, 42, 44, 24, 20, 28, 22, 32, 23, 30, 532, 17, 532, 5, 6, 10а, 1, 9, 2, 13, 7, 8, 10, 4, 20, 14, Волов 1, Гатер, Германея 1, 16, 14, 1, 1, 1, Джерман 43, 35, 39, 28, 27, 33, 44, 41, 47, 32, 40, 24, 26, 18, 30, 45, 36, 63, 65, 52, Джуганица 10, 1, 9, Иван Вазов 77, 23, 57, 48, 65, 49, 81, 46, 47, 32, 44, 52, 73, 69, 79, 53, 61, 45, 28, 59, 36, 34, 40, 75, 85, 30, 51, 30а, 71, 63, 55, 77, 61а, 67, 33, 29, 20, 22, 41, 25, 27, 43, Иван Рилски 5, Йордан Михайлов 5, 3, Йордан Попмихайлов 12, Кирил и Методи 2, 5, 8, 9, 6, 10, 11, 3, 12, 1, 4, Коста Петров 3, Лакатница 12, 7, 23, 19, 9, 17, 6, 15, 4, 1, 3, 7, 2, 6, 1, Лоза 7, Любен Каравелов 3, 1, 2, 9, 15, 1, 13, 11, местност Бончук Бензиностанция, местност Под Селото Дървод. Цех, Момина Сълза 11, Никола Вапцаров 7, 9, 11, 14, 18, 13, 12, 5, 8, 16, Отец Паисий 36, 42, 34, 23, 14, 43, 37, 2, 33, 26, 36, 55, 29, 27, 13, 21, 56, 44, 16, 12, 17, 51, 40, 14б, 59, 14в, 47, 30, 31, 39, 14а, 20, 49, Плиска 46, 30, 13, 29, 32, 7, 40, 17, 44, 56, 11, 15, 25, 48, 26, 42, 31, 21, 27, 28, 50, 19, 38, 60, 24, 54, 22, 23, 18, Победа 33, Пролет 5, 11, 8, 10, 20, 14, 9, 13, 16, 17, 7, 3, 1, 15, Раковски 12, 10, 7, 8, 18, 14, 16, 20, 2, 9, 26, 3, 5, 11, 22, 6, 4, Рила 6, 11, 2, 5, 16, 1, 4, 7, 14, 8, 9, 3, Св. Илия 2, 6, Серафим Йорданов 1, Синчец 9, Скобелев 7, 11, 1, 10, 21, 9, 17, 14, 20, 19, 16, 12, 18, 5, Славяни 10, Стефан Караджа 33, 20, 11, 23, 42, 2, 25, 3, 1, 12, 9, 16, 37, 14, 38, 22, 5, 34, 26, 7, 15, 21, Стоил Косовски 5, 15, 10, 13, 12, 4, 7, 1, 6, 2, 3, 11, Стопански Двор Фуражомелка, Шивашки Цех, УПИ 65365. 46. 56 Средна Вода, УПИ V-3092, Кв. 114, Фенерка 3, 4, 7, 5, Хан Аспарух 3, Христо Ботев 6, 44, 42, 10, 8а, 16, 2, 23, 21, 15, 8, 38, 36, 31, Бунгало, 39, 11, 46, 50, 19, Чавдар Войвода 1, Юри Гагарин 6, 8, 3, 4, 2, 5 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Сапарево: 002002, 00455042, 045132, X-2698, І-2332, Кв. 66, Айдарска 4, 6, 3, 2, 5, 1, Бачо Киро 21, 11, 17, 4, 18, 14, 10, 12, 1, 16, 15, 9, 23а, 6, 2, 13, 19, 8, 1, Божур 32, 14, 20, 18, 28, 26, 1, 8, 27, 3, 16, 15, 25, 29, 13, 17, 19, 7, 10, 21, 5, Бузлуджа 1, 8, 13, 7, 19, 3, 12, 22, 11, 14, 17, 24, 26, 6, 1, 18, 10, 2, 9, 15, Васил Левски Тп, 10, 6, 1, 12, 7, 4, 5, 11, 9, 8, 2, 3, 18, 15, 14, 13, 3, Венелин 31, 44, 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, 6, 8, 17, 19, 12, 15, 4, 2, 11, 1, 7, 3, 5, 13, 9, 26, Верила 6, 3, 5, 2, 1, Витоша 16, 8, 10, 12, 19, 11, 23, 13, 17, 4, 15, 6, 14, 9, 7, 25, 1, 21, 3, 2, 5, Вражалец 1, 3, 2, Дамка 15, 6, 1, 10, вила, 5а, 20, 5, 8, 21, 4, 13, 2, 9, 11, 3, 12, 7, 3, Иглика 6, 8, 4, 1, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Искър 1, 7, 3, 5, Калоян 2, 1, 9, 5, 7, 11, 3, Киндо 34, 38, 21, 23, 36, 26, 40, 52, 46, 50, 25, 32, 19, 42, 31, 28, 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, 11, 7, 13, 18, 15, 9, Лале 6, 2, 3, Бунгало, 5, 4, 7, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, 2, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, 9, 19, 38, 26, 22, 29, 30, 36, 27, 21, 25, 34, 28, Мусала 7, 1, 5, 6, 2, 4, 1а, Найден Дринов 3, 8, 12, 10, 2, 1, 14, 5, 6, Никлин Камък 14, 1, 8, 6, 12, 2, 10, 4, 3, Осми Март 1, Павел Бобеков 2, 1, 5, 8, 1, 15, 8, 7, 11, 13, 4, 2, 5, 12, 10, 6, 9, 3, 14, Паисий 35, 39, 32, 37, 41, 45, 30, 43, 47, 34, 42, 34, 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, 17, 15, 24, 25, 31, 23, 16, 29, 19, 28, Пейо Яворов 39, 38, 35, 51, 9, 15, 57, 43, 49, 23, 37, 30, 69, 13, 24, 8, 1, 5, 21, 19, 34, 33, 20, 32, 45, 51а, 25, 17, 7, 28, №39, 36, 53, 29, 47, 119, 105, 103, 121, 109, 107, 117, 113, 111, 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, 85, 63, 67, 69, 55, 65, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Райна Княгиня 2, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, Ръжана 2, 12, 6, 8, 7, 10, 3, 4, 1, Седемте Рилски Езера 28, 18, 9, 12, 7, 14, 6, 11, 1, 20, 19, 13, 3, 5, 16, 22, 24, 8, 17, 26, 18, Средна Гора 7, 8, 2, 3, 6, 4, 1, 11, 9, 5, Старио Камък 4, Каравана, 1, 2, 4, Стопански Двор Стопанска Постройка, Фуражомелка, Бензиностанция, Склад, Кооперация, Стопанска Постройка, Хале, Струма 19, 14, 15, 13, 16, 18, 12, 22, 20, 10, 17, 8, 6а, 3, 11, 1, 13, 5, 2, Теменужка 9, 6, 7, 4, 1, 11, 8, 5, Тодор Влайков 15, 13, 2, 3, 7, 5, 11, 13, 7, УПИ Ix-1914, кв. 33, УПИ ХхV, Кв. 20, Х-2149, Кв. 11, Хаджи Димитър 6, 2, 1, 4, Хаджи Иван 38, 22, 42, 25, 28, 8, 13, 41, 19, 20, 10, 36, 12, 26, 4, 27, 37, 15, 30, 5, 18, 11, 16, 9, 33, 7, 3, 35, 14, 40, 24, 23, 1, 29, 2, 34, 6, 32, 17, Хан Аспарух 15, 19, 23, 29, 21, 27, 25, 31, 6, 20, 18, 3, 12, 14, 4, 23, 5, 11, 10, 2, 9, 16, Христо Ботев 19, 3, 15, 13, 4, 11, 18, 2, 11а, 1, 5, 6, 10, 51, 43, 34, 61, 58, 28, 52, 46, 42, 55, 65, 44, 38, 30, 54, 33, 56, 50, 37, 47, 49, 59, 35, 48, 63, 53, 45, 60, 41, 32, 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Цар Асен 9, 8, 3, 6, 4, Шипка 22, 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23, Ягода 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Червен Брег: Александър Стамболийски 4, 2, 8, 6, 74, 36, 28, 78, 65, 58, 40, 53б, 63, 33, 53, 3, 60, 30, 25, 54, 12, 53а, 5, 34, 72, 44, 39, 45, 49, 16, 43, 13, 32, 20, 76, 26, 21, 48, 50, 57, 24, 17, 68, 7, 41, 62, 1, къща, 55, 22, 2, 56, 23, 10, 66, 38, 35, 51, 60а, 31, 1, къща, Баба Парашкева 7, 18, 6, 26, 4, 32, 29, 14, 19, 25, 11, 12, 9, 27, 10, 16, 1, 22, 5, 24, 20, 13, 21, 23, 8, 15, 30, 36а, 36, 34, 35, Баба Тонка 3, 1, 2, 9, 8, 5, 12, 7, 11, Бачо Киро 10, 8, 20, 17, 39, 35, 32, 22, 45, 2, 6, 26, 29, 43, 3, 19, 31, 7, 24, 27, 11, 18, 25, 41, 28, 4, 9, 30, 37, Бенковски 20, 14, 18, 16, 22, 19, 12, 5, Бончук 4, 1, 5, 6, 3, 8, 7, 2, 10, 20б, 16, 22, 18, 20а, 11, 9, 13, 10, 17, Бузлуджа 8, 3, 16, 10, 6, 2, 1, 4, Васил Демиревски 4, 7, 6, 2, 15, 13, 1, 11, 3, 5, 23, 17, 33, 29, 12, 39, 40, 19, 37, 35, 27, 41, 25, 16, 18, Васил Коларов 23, 8, 6, 21, 31а, 10, 24, 14, 22, 15, 4, 17, 11, 16, 18, 19, 5, 12, 28, 47, 78, 45, 62, 74, 72, 52, 66а, 70, 39, 68, 66, 64, 43, 82, 76, 80, 36, 25, 32, 46, 29, 38а, 27, 22, 31а, 48, 34, 31б, 40, 6, 50, 23, 42, 30, 38б, Васил Левски 4, 3, 5, 1, 2, Верила 1, 3, 7, 5, Гагарин 12, 6, 7, 1, 2, 5, 10, 14, 8, Георги Димитров 44, 28, 18, 7, 10, 8, 46, 56, 29, 20, 2, 14, 40, 48, 13, 19, 22, 1, 42, 5, 54, 22а, 12, 31, 32, 36а, 16, 30, 34, 62, 23, 50, 36б, 25, 9, 38, 12а, 58, 52, 21, 26, 24, 4, 15, 60, 3, 17, 74, 10, 88, 80, 84, 12, 82, Павилион, 78, 92, 86, 92, 53, 51, 47, 49, 55, 45, 43, 40, 39, 64, 37, 72, 76, 33, 70, 68, 66, 74, Гурко 1, 6, 3, 2, 5, 7, 10, 1, 9, 12, Джубрена 6, 18, 20, 22, 27, Димитър Благоев 13, 15, 54, 58, 56, 60, 22, 38, 32, 27, 2, 13, 12, 26, 9, 23, 15, 18, 28, 36, 7, 19, 17, 6, 21, 10, 5, 11, 14, 16, 30, 25, 8, 3, 4, 24, Иван Вазов 8, 4, 1, 2, 3, 6, Йорданка Николова 2, 8, 1, 22, 26, 7, 28, 20, 30, 18, 6а, 16, 4, 6б, Кирил и Методий 5, 2, 4, 3, 9, 7, Лиляна Димитрова 2, 4, 6, 1, 8, Любен Каравелов 5, 2, 9, 13, 3, 6, 1, 12, 7, 10, 4, 8, 11, Максим Горки 1, 20, 4, 7, 5, 3, 2, Малчика 1, 4, 6, 9, 7, 3, 5, 2, Маршал Толбухин 22, 16, 10, 24, 18, 14, 6, 1, 12, 20, местност Могилите Авторабот, местност Рибарници вила, Хале, Митко Палаузов 19, 27, 31б, 33, 26, 22, 24, 31а, 84, 25, 20, 35, 16, 7, 4, 3, 2, 5, 1, 8, 8, 23а, 17, 11, 23, 21, 15, 9, 12, 14, 6, 16, 18, 13, 19, 10, Мусала 2, 5, 3, 4, 1, Никола Вапцаров 3, 9, 39, 37, 35, 25, 15, 27, 19, 23, 17, 21, 13, Оборище 5, 2, 3, 1, Общ. Дупница, Опълченска 4, 6, 2, 5, 3, Партизанска 2, 3, 6, 4, 1, Пионерска 2, 24, 28, 7, 12, 1, 43, 31, 45, 15, 18, 10, 39, 35, 37, 8, 29, 41, 25, 17, 23, 5, 3, 49, 13, 33, 30, 20, 9, 22, 27, 26, 21, 47, 16, 53а, 36, 30, 55, 59, 32, 44, 53, 57, 49, 38, Плиска 3, 5, 7, 1, 2, 4, 6, 3, Райна Княгиня 5, 4, 7, 2, 8, 6, 30, 1, 3, Раковски 15, 8, 14, 10, 17, 12, 2, 3, 1, 7, 4, 9, 5, 11, 6, Рила 14, 16, 12, 1, 3, 4, 10, 8, Станке Димитров 22, 28, 24, 23, 30, 21, 13, 17, 5, 7, 2, 19, 15, 11, 10, 14, 20, 6, 4, 8, 12, 16, Стопански Двор Пр. Кооп-Я, Пр. Кооп-Я, Трети Гвардейски Полк 8, 12, 1, 2, 4, 5, 3, 22, 7, 16, 9, 20, 10, 6, 14, Хаджи Димитър 2, 4, 10, 12, 13, 8, 11, 5, 6, 9, 3, Хан Аспарух 12, 1, 4, 14, 16, 10, 2, Христо Ботев 2, 15, 3, 17, 9, 14, 4, 1, 18, 12а, 11, 7, 16, 13, 6, 8, 12, 5а, 10, 5, Христо Смирненски 4, 3, 2, 1, Шипка 19, 3, 22, 8, 38, 1, 18, 2, 21, 29, 34, 12, 7, 35, 14, 27, 10, 23, 9, 20, 30, 6, 16, 24, 36, 25, 15, 28, 37, 26, 31, 13, 33, 40, 3, 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Яхиново: 87724. 10. 5, 87727. 13. 10, 87727. 13. 18. 2, 87727. 14. 69, 87727. 17. 1, 87727. 20. 2, 87727. 203. 284, Алеко Константинов 26, 3а, 4, 8, 6, 9, 12, 2, 7, 13а, 20, 1, 5а, 14, 5, 18, 8а, 13, 3, 11а, 24, 16, 22, 11, 35, 28, 31, 30, 17, 46, 23, 15, 38, 30а, 40а, 29, 36, 33, 37, 25, 42, 32, 21, 44, 34, 40, 11, 27а, Ангел Кънчев 13, 5, 7, 11, 15, 17, 6, 9, 4а, 4, 2, Бузлуджа 30, 8, 13, 14, 12, 1, 15, 10, 7, 18, 5, 16а, 6, 9, 7а, 3, 16, 4, 11, Васил Априлов 4, 6а, 5, 10, 1, 3, 2, 8, 6, Васил Демиревски 11, 17, 5, 3а, 4, 18, 10, 1, 19, 13, 3, 7, 6, 2а, 14, 2, 9, 21, 8, 12, 15, Васил Левски 4а, 30, 11, 4, 18, 2а, 24, 21, 22, 8, 16, 2, 6, 1, 26, 12, 16а, 28, 10, 48, 31, 72, 21, 37, 62, 35, 29, 66, 50, 23, 19, 17, 54, 15, 74, 13, 58, 64, 52, 13а, 25, 25а, 27, 33, 56, 26, 56, 38, 3, 34, 5, 36, 48, 46, 7, 9а, 11, 40, 34а, 31, Генерал Гурко 41, 43, 19а, 5, 29, 27, 35, 29а, 33, 19, 13, 37, 11, 1, 9, 25, 21, 33а, 3, 23, 7, 81, 99, 91а, 93, 107, 103, 71, 109, 105, 97, 75, 113, 67, 65, 2, 61, 87, 79, 63, 85, 95, 89, 111, 101, 71, 2, 49, 49а, 47, 73, 53, 57, 51, 59, Генерал Скобелев 23, 1, 7, 15а, 16, 4а, 19, 12, 6а, 10, 4, 14, 2а, 3, 21, 13, 6, 11, 2, 9, 8, 5, 17, 22, 20, Генерал Столетов 22, 4а, 9а, 1, 2а, 14, 16, 16а, 22а, 6, 3, 20, 5, 8, 7, 14а, 11, 26, 10, 24, Георги Раковски 7а, 1, 11, 8а, 18, 12, 14, 9, 7 А, 4, 2, 13, 20, 15, 13а, 16, 3, 6, 7, 3а, 6а, 10, 21, 28, 32, 36, 24, 30, 26, 34, Девети Септември 5, 15, 32, 13, 11, 26, 22, 24, 16, 14, 22а, 30, 17, 19, 8, 20, 12, 28а, 9, 21, 18, 23, 7, 28, 10, 9, 2, 4, 6, 1, Димчо Дебелянов 5, 4, 3, 2, 1, 7, Доктор Петър Берон 1, 8а, 3, 4, 6а, 42а, 10, 12, 8, 2, 6, Иван Вазов 4, 12, 14, 8, 6, 7, 1, 15, 24, 13, 16, 22, 8а, 5, 12а, 10, 11, 18а, 22а, 18, 20, 16а, 38, 35, 23, 52, 50, 25, 29, 30, 47, 54, 30а, 17, 31, 34, 33, 28, 42а, 27, 45, 54а, 21, 19, 41, 37, 46, 43, 39, 49, 42, 44, 36, 38а, 48, 32, Иглика 7, 1, 5а, 15, 13, 5, 3, 11а, 11, 9а, 9, Йордан Йовков 2, 12, 4, 1а, 8, 6, 1, Йорданка Николова 2, 1а, 3, 5, 6, 1, 4, 8, Кокиче 4 А, 3, 4, 2, 1, Коста Петров 30а, 25, 28, 25а, 21, 24, 23, 26, 27, 30, 6, 22, 2, 7, 11а, 19, 20, 13, 16, 4, 18, 12, 11, 24, 8а, 5, 17, 9, 14, 1, Любен Каравелов 11, 16, 14, 12, 13, 9, 13а, 15, 12а, 5, 4, 8, 10, 2, 1, 7, 6, Марин Дринов 1 А, 6, 7, 5, 2, 4, 10, 6, 8, 11, 13, Марсилия 3, 1, 5, 2, местност Полето, Опълченска 15, 7, 19а, 12, 14, 8, 9, 17, 11, 13, 16, 17а, 6, 18, 2, 4, 3, 16а, 9а, 50, П Р Славейков 18а, 1, 16, 11, 4, 14, 17, 19, 6, 21, 5, 13, 3, 7, 12, 10, 2, 15, 25, 18, 8, 9, 20, 11, 25, 29, 22, 27, 23, Патриарх Евтимий 7, 11, 13, 5, 3, 9, 12, 6, 2, 1, 15, 8а, 15а, 17, Пейо Яворов 3, 6, 6а, 17, 10, 2, 7, 9, 4, 12, 13, 11, 8, Река Джубрена 16, 2, 9, 4 А, 12, 10, 8, 4, 6, 32, 32а, 18, 22, 24, 30, 38, 18а, 20, 28, 30а, 34, 26, 40, 42, Стефан Караджа 1, 7, 1, 4, 3, 9, 2, 5, 13, 12, 6, 11, 11а, 6а, 8, Стопански Двор Склад, Трети Март 4, 1, 2, Христо Ботев 69, 7, 6, 8, 1, 3, 1а, 2, 5, 7а, 60, 5, 26, 19, 25, 27, 29а, 22 А, 22, 13, 11, 12, 10, 15, 31, 29, 16, 17, 24, 22а, 21, 40, 15, 50, 57, 36, 41, 51, 35, 55, 56, 41а, 37, 39, 1, 49, 48, 28, 42, 34, 62, 59, 11, 30, 60, 32, 62а, 58, 52, 53, 33, 44, Черква, 43, 80а, 108а, 69, 90, 102, 91 Б, 104, 73, 89, 86, 61, 98, 72, 71, 91а, 89а, 70, 82, 92, 79, 95, 108, 91, 88, 87, 93, 78, 96, 76, 63, 67, 85, 100, 64, 97, 80, 65, 106, 75, 74, 66, 1, Яхинско Шосе 53 На 24.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Дупница: местност Драгоина Могила къща, Самоковско Шосе 4, 14, 2, 2, 20 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дупница: Самоковско Шосе 2, 20 На 24.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Дупница: 68789. 165. 22 местност Динките, 68789. 21. 19, 87727, 16, 179, Джерман къща, М. Динката, Отец Атанасий Чолаков 4, Отовица 83, Разметаница Гараж, Самоковско Шосе вила, 10, 25, 5, 32, Изход Самоков, 8, 21, Самораново Пром. Зона Бет. Възел, Саморанска 80, 58, 66, 13, 84, 68, 48, 54, 15, 42, 7, 13 А, 40, 37, 78, 31, 27, 17, 34, 35, 28, 50, 9, 33, 23, 36, 25, 46, 44, 1, 72, 19, 70, 56, 38, 52, 62, 80, 30, 39, 60, 32, Помпа, 13, 82, 80, 39, 35, 33, 80 На 24.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч./ - Яхиново: Христо Ботев 69 На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дупница: Латинка 4, 2, Неофит Рилски 4, 10, 5, 9, 7, 8, 2, 3, 1, Одрин 2, Патриарх Евтимий 4, 13, 10, 8, 1, 11, 17, 6, 3, 4а, 7, 5, 2, Христо Ботев 52, Цанко Церковски 3, 1, 8, 2, 5, 6, 4 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 09:30 - 12:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бадино: УПИ - Іі-113, кв. 21 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бобошево: махала Въртен Камък 20, къща, вила На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Боровец: II-259, Кв. 14, XVIII-263 кв. 14, УПИ XII-99q, УПИ XV-172, УПИ-І, къща, 244 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Бураново: 007004, 023014, 025033, 267, Селището, УПИ I-63, кв. 6, ХIII-483, Кв. 50, Скз Бураново На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Драгодан: №000026, извън регулация, махала Ортакчийска, 20 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Дупница: 68789. 25. 34, Ботьо Петков къща, Люляк 3, 15, местност Бунищерица Сметище, Агрокоплекс, местност Злево вила, местност Сух Андък вила, Отец Полихроний къща, Прогона вила, Свети Иван Рилски 327, 347, 346, 341, 355, 314, 349, 343, 319, 350, 357, 345, 315, 328, 329, 325, 305, 333, 323, 339, 334, 335, 331, 195, 321, Свобода 1 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Крумово, Общ. Кочериново: 000477 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Мурсалево: 200002, 244, Кв. 12, II-353, Кв. 11, III- 279, V-688 кв. 66, Александър Стамболийски 10, 18, 8, 4, 12, 5, 16, 3, 2, Бузлуджа 12, къща, 2, 9, 12, 10, 1, 7, 14, 4, 6, 11, Варшава 2, 4, 30, 8, 6, Васил Демиревски 9, 13, 10, 11, 16, 18, 7, 14, 6, 8, 1, 2, Васил Левски 2, 7, 4, 13, 5, 6, 11, Васко Манолов 8, 7, 5, 6, 9, 4, 1, 2, 1, Вела Пеева 8, 6, 2, 1, Волга 3, 3, 10, 4, 16, 7, 1, 12, 14, 2, 6, 3, Гео Милев 6, 1, 4, 3, Георги Раковски 6, 4, Главен път 79, Димитър Благоев 7, 13, 11, 1, 2, 3, Дунав 1, Жданов 4, Бунгало, 9, 2, 7, 1, Ивайло 5, 2, 4, 1, 7, Калин 3, Калоян 42, 10, 2, 26, 32, 19, 20, 15, 8, 16, 28, 5, 17, 4, 11, 21, 13, 22, 30, 29, 27, 25, 30, 37, 38, 5, 36, 40, 41, 39, 43, 33, Клокотница 18, 6, 10, 3, 14, 8, 7, 12, 5, 9, 1, 16, Кокиче 17, 19, 23, 20, 9, 18, 10, 15, вила, 5, Крум Шушков 2, 1, 5, 3, 7, Люлин 1, Македония 5, 7, 2, 3, Мара Малеева 22, 19, 2, 10, 18, 14, 20, 5, 16, 1, Марек 58, 1, 3, 4, Павилион, 20, 50, 2, 44, 9, 46, Бензиностанция, 24, 10, 5, 48, 32, 38, 12, 42, 26, 28, 18, 30, 7, 14, 40, 16, Москва 6, 2, 4, 1, 8, 4, Мусала 13, 20, 2, 6, 14, 8, 10, 7, 11, 3, 9, 16, 2, Никола Вапцаров 5, 4, 2, 12, 6, 14, Осогово 3, 1, ПИ 056021 местност Деве Богаз, Плиска къща, 7, 5, 12, къща, 2, 4, 11, 5, 10, 13, 6, 9, 3, 23, 6 Жилище, 8, Поп Андрей 1, 2, Прага 1, Рила 2, 4, Септемврийска Слава 4, 32, 43, 46, 28, 7, 27, 14, Бунгало, 22, 1, 30, 21, 25, 42, 23, 47, 13, вила, 41, 34, 44, 17, 29, 24, 9, 19, 36, 2, 22, 20, 4, 14, 16, Стопански Двор Цех За Брикети, Цех За Екобрикети, Струма 8, 3, 5, 2, 12, 7, 4, Тинтява 3, Бунгало, 5, Толбухин 2, 1, Хавана 1, Хаджи Димитър 6, 4, Христаки Павлович 2, Христо Ботев 40, 78, 039, 58, 33, 56, 34, 36, 54, 80, 30, 70, 44, 35, 82, 74, 46, 66, 48, 38, 60, 28, 72, 37, 41, 26, 30, 12, 1, 6, 23, 30, 13, 19, 9, 33, 17, 1, 8, 21, 29, 35, 12, 25, 5, 2, 31, 4, 14, 27, 3, 12, 26, 24, 10, Шейново 4, 2, 4, 6, 5, 1, Шипка 6, 12, 14, 11, 4, 9, 2, 10, 8, 5, 7, 1, 3, Юри Гагарин 16, 16, 2, 20, 1, 11, 5, 9, 7, 13, 23, 14, 12, 19, 17, 10, Яне Сандански 19, 8, 11, 17, 5, 21, 9, 2 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Слатино, Общ. Бобошево: IV-123, Кв. 15, XVI - 385, кв. 6, Александър Стамболийски 10, 19, 13, 14, 16, 21, 15, 18, 12, 17, 15, 14, 16, 19, 13, 17, 12, 18, 21, 2, 3, 4, 12, 10, 7, 9, 11, 1, 8, Божур 10, 16, 50, 85, 42, 38, 47, 30, 17, 48, 53, 51, 46, 56, . 36, 44, 55, 4, 42а, 6, 10, 8, 25, 27, 29, 12, 23, 20, 10, 28, 33, 41, 26, 18, 16, 43, 37, 24, 5, 39, 31, 6, 29, 23, 12, 27, 25, 8, 10, 8, 10, 9, 19, 1, 13, 5, 11, 15, 3, 6, 21, 2, Бор 3, 1, 6, 1, 3, Бузлуджа 1, Валивос 1, 3, 6, 5, 7, 9, 1, 3, 5, 9, 6, 7, Вихрен 18, 8, 6, 16, Демокрация 2, 4, 2, 4, Детелина 1, 3, Дупница 32, 30, 8, 4, 6, 12, 18а, 14, 24, 26, 28, 30, 16, 22, 18, 8, 4, 6, Здравец 10, 7, 3, 5, 2, 4, 6, 5, 7, 3, 2, 4, 10, 6, Иван Вазов 13, 6, 11, 2, 4, 9, 3, 1, Иглика 8, 4, 3, 2, 2, Изгрев 12, 5, 7, 6, 8, 3, 11, 4, 1, 10, 2, 3, 4, 4, 3, 2, 1, 8, 5, 6, 10, 7, 11, Кокиче 1, 2, Лоза 3, 21, 3, 21, 15, 1, 13, 11, 6, 9, 4, 3, 7, 17, 14, 8, 19, 10, местност Герена къща, къща, местност Слатинско Ханче Ханче, Минерални Води 4, 14, 8, 10, 2, 12, 8, 12, 14, 2, 10, 4, 16, 28, 1, 20, 30, 21, 24, 22, Минзухар 6, 5, 8, 3, 1, Момина Сълза 4, 2, 4, 1, 5, 7, 3, 2, Морава 15, 11, 9, 6, 12, 17, 18, 23, 4, 20а, 13, 5, 22, 10, Никола Вапцаров 19, 20, 17, 15, 18, 24, 22, 18, 16, 14, 13, 9, 11, 22, 2, 4, 9, 10, 7, 1, 3, 8, Отец Паисий 11, 5, 9, 7, 2, 13, 3, ПИ 053012, Пирин 2, 3, 1, Рила 18, 20, 13, 8, 9, 3, 29, 6, 5, 12, 7, 1, 2а, 25, 23, 27, 10, 15, 2, 9, Роза 2, 3, 5, 5, Руен 1, 4, 3, 2, 1, Стопански Двор Ел. Двигатели, Студен Кладенец 42, 33, 25, 3, 25, 22, 41, 33, 31, 21, 19, 17, 15, 29, 27, 3, Съгласие 3, 5, 11, 1, 2, Сълза 10, 14, 1, 4, 7, 8, 16, 14, 11, 12, 7, 5, 9, УПИ XII-406, Христо Смирненски 6, 11, 3, 2, 15, 7, 5, 4, 9, 10, 8, 19, 13, 25, 27, 21, 23, 14, 10, 16, 12, Цар Борис 4, 2, 1, 3, 34, 20, 9, 26, 42, 10, 53, 17, 27, 19, 51, 63, 37, 54, 56, 40, 31, 50, 32, 29, 61, 36, 65, 10а, 16, 57, 11, 21, 14, 52, 24, 38, 47, 30, 8, 22, 33, 13, 25, 12, 44, 55, 46, 23, 18, 8, 4 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Усойка: Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, 14, Васил Левски 2, 4, 5, 19, 10, 7, 6, 3, 8, 1, 3, Гагарин 1, 3, Е79 Павилион 3 и 4, Жп, Каравана, Кафе-Аператив, Павилион, Магазин, Жп Прелез, Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 21, 46, 2, 30, 6, 14, 19, 40, 17, 22, 9, 1, 12, 32, 8, 44, 28, 7, 33, 3, 43, 5, 39, 13, 4, 45, 23, 18, 16, 41, 25, 11, 20, 34, 15, 31, 24, 35, 38, 117, Кокиче 2, 1, 13, 11, 3, 5, 7, 9, Любен Каравелов 2, 3, 4, 5, 6, 1, 8, 17, Люляк 4, Малина 12, 2, 1, 6, 3, 4, 10, 8, Мерковица, местност Будаковица Вилно Селище, местност Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св. Иван Рилски 6, 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Стопански Двор Отливки Цимент, Тополите 3, 12, 5, 13, 2, 9, 1, 10, 7, 8, 6, 14, 4, Трети Март 15, 11, 7, 3, 13, Хан Аспарух 23, 10, 2, 9, 7, 21, 3, 5, 1, 19, 11, 13, 17, 15, 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев 1, 20, 17, 6, 5, 13, 7, 8, 29, 9, 15, 12, 19, 16, 18, 3, 14, 4, 11, 2, 10, Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1, Яворов 7, 9, 3, 5, 1, 8, 6, 4 На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Фролош: 2, къща На 25.09.2019 г. /09:30 - 10:00 ч.; 11:30 - 12:00 ч./ - Цървище: махала Ореевица вила, Магазин, къща, Цървище вила, Улично, къща, къща На 25.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Усойка: Бор 3, 15, 12, 17, 10, 6, 5, 8, 7, 2, 18, 16, 4, 1, Васил Левски 3, Гагарин 1, 3, Е79 Снек Бар, Ресторант, Иван Вазов 117, Любен Каравелов 17, Люляк 4, местност Будаковица Вилно Селище, местност Орловица Помпа, Пирин 9, 3, 11, 5, 7, 2, Подем 6, 10, 3, 4, 2, 5, 7, 8, 1, Рила 47, 2, 83, 9, 125, 95, 38, 35, 37, 10, 61, 67, 22, 73, 19, 105, 53, 17, 51, 101, 13, 21, 39, 123, 30, 27, 91, 62, 55, 99, 59, 25, 127, 41, 31, 49, 93, 81, 20, 29, 71, 18, 63, 4, 77, 36, 23, 26, 43, 57, 103, 7, 117, 11, 6, 79, 65, 111, 34, 45, 40, 16, 14, 115, 85, Св. Иван Рилски 11, 1, 13, 3, 7, Свобода 1, 9, 7, 5, 2, 3, Стефан Караджа 9, 10, 12, 27, 14, 13, 5, 6, 16, 28, 15, 8, 1, 2, 25, Хан Аспарух 25, 31, 4, 33, 27, 6, 8, 29, Христо Ботев Фургон, Цветковица 7, 1, 10, 9, 2, 3, 4, 5, 12, Череша 2, 5, 1 На 25.09.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 8. 70, 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, 12, 29, 41, 6, 33, 13, 24, 28, 39, 49, 32, 10, 37, 22, 47, 8, 51, 20, 27, 17, 2, 21, 26, 34, 35, 16, 25, 23, 4, 15, 55, 53, 45, 31, 18, 30, 17в, 53, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, 16, 5, 21, 9, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 9, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, 5, 13, 12, 19, 2, 17, 16, 24, 4, 11, 6, 20, 15, 9, 7, 8, 14, 22, 9, 12, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Здравец 11, 10, 8, 15, 16, 35, 7, 31, 9, 12, 37, 2, 6, 33, 13, 17, 29, 4, 25, 22, 18, 15а, 26, 5, Зелен път 10, 12, 6, 8, 18, 4, 10, 14, 16, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния път, кв. 50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 3, 1 Читалище, 13, 8, 2а, 15, 17, 5, 1, 9, 4, 7, 11, 6, 27, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, 10, 13, 11, 6, 8, 23, 17, 12, 16, 14, 21, 18, 15, 18, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 26, 34, 35, 27, 33, 37, 31, 28, 24, 41, 30, 32, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, М. Зад Реката ПИ 04220, 4, 49, 2, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Малчика 2, 1, 6, 4, 7, 5, 10, 8, махала Доларска, Мест. Фандъклъка, местност Мантарлия вила, местност Прокопо вила, Мусала 15, 17, 5, 4, 3, 8, 9, 2, 10, 1, Осми Март 10, 4, 13, 8, 23, 9, 21, 1, 6, 2, 17, 8а, 7, 15, 5, 12, 11, 20, 31, 20, 33, 25, 18, 29, 27, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска вила, 6а, 13, 2, 7, 10, вила, 1, вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Победа 33, 13, 31, 23, 18, 41, 22, 10, 14, 19, 17, 21, 12, 27, 29, 15, 25, 8, 6, 4, 11, 5, 6, 1, 7, 2, 9, Първи Май 12, 11, 9, 2, 13, 6, 7, 4, 10, 15, 1, 3, 12, 15, 21, 22, 19, 16, 17, 20, 13, 6, Русалка 6, 3, 5, 9, 2, 7, Самоковище 8, 10, 1, 3, 4, 6, 2, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, 2, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, ХI-124, Кв. 17, Христо Ботев 4, 18, 1, 17, 10, 7, 13, 14, 15, 8, 32, 3, Магазин, 19, 16, 12, 9, 11, 6, 20, 15, 22, Черква На 25.09.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Дупница: 04220. 9. 147, Бистрица Цех Колбаси, Кирил и Методий 3, Свобода 1 На 25.09.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Самораново: 4067, Местн. Кръстките, 65245. 7. 846 местност Корията, №65245. 7. 120 извън регулация, Акация 9, 5, 3, 1, 6, 7, 2, Васил Демиревски 1, Георги Димитров 88а, 96, 73, 106, 98, 88, 71, 84, 75, 110, 93, 92, 112, 86, 90, 102, 80, 74, 94, 78, 82, 89, 85, 83, 69, 87, 81, 77, 100, 76, 91, 108, 79, Стопанска Постройка, Комсомолец 7, Марков Камък 28, 31, 23, 38, 9, 36, 30, 16, 10, 33, 17, 32, 15, 27, 8, 25, 29, 21, 11, 20, 24, 4, 34, 13, 26, 22, 19, 6, 19а, 35, 17а, 12, вила, местност Златковица къща, местност Марков Камък вила, вила, местност Отовица Хижа Отовица, Митко Палаузов вила, 17, Рила 2, Стаменко Градевски 25, местност Корията На 25.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Бистрица, Общ. Дупница: 04220. 9. 2, 04220. 9. 3, Александър Стамболийски 10, 4, 6, 8, 1, 3, 7, 5, Ален Мак 8, 14, 3, 6, 7, 9, 2, 13, 1, 10, 18, 12, 5, 3 А, 11, Ачкагач, Бригадирска 5, 6, 3, 1, 7, 11, 14, 9, Вапцаров 2, Васил Демиревски 10, 3, 26, 24, 22, 28, 11, къща, 4, 9, 1, 30, 38, 15, 14, 13, 7, 16, 18, 34, 20, 6, 36, 40, 17, 2, 5, 8, Вела Пеева 5, 1, 4, 10, 2, 6, 7, Георги Димитров 23, 42, 2, 38, 36, 2, 5, 1, 28, 14, 15, 10, 5, 17, 2, 8, 9, 19, 4, 30, 12, 18, 21, 3, 20, 6, 22, 16, 32, 11, 26, Гергана 5, Горица 1, 1, 5, 4, 3, Димитър Благоев Стомат. Кабинет, Казани, 3, 1, Иван Вазов 6, 46, 20, 63, 48, 28, 20, 22, 25, 58, 33, 12, 4, 32, 31, 26, 21, 5, 3, 30, 14, 60, 1, 19, 37, 39, 34, 35, 59, 10, 23, 7, 6, 29, 49, 18, 2, 81, 49, 63, 52, 73, 55, 48, 50, 54, 42, 43, 58, 36а, 60, 5, 67, 73 Б, 38, 51, 65, 73 А, 40, 47, 44, 6, 71, 79, 46, 59, 57, 75, 69, Иглика 16, 8, 20, 10, 12, 14, 6, 1, 3, Вилна, 7, 18, 22, 5, 4, 2, 24, 3, 3, Каменния път, кв. 50, Кирил и Методий 16, 24, 39, 18, 31, 1, 23, 33, 12, 35, 18а, 22, 6, 29, 27, 20, 25, 14, 21, 19, 27, Кольо Фичето 12, 9, 13, 11, 8, 18, 4, 14, 16, 10, 15, 17, 3, 6, 5, 1, 20, 7, 1, 2, Комсомолска 17, 4, 5, 1, 9, 6, 3, Крайречна 12, 8, 2, 10, 4, 6, Ленин 14, 23, 6, 5, 15, 1, 8, 12, 21, 3, 7, 4, 9, 11, 25, 22, 17, 13, 19, 10, 16, 31, 1, Лоза 4, 2, 8, 6, Максим Горки 48, 18, 4, 1, 8, 15, 9, 7, 14, 20, 13, 6, Малина 1, 4, 5, 6, 2, 3, Мест. Фандъклъка, местност Прокопо вила, Осми Март 10, Отец Паисий 22, 14, 2, 18, 16, 4, 6, 12, 8, 32, 10, 26, 20, Партизанска вила, 6а, 13, 2, 7, 10, вила, 1, вила-майка, 3, 5, 8, 4, 14, 6, 9, 16, ПИ 04220. 11. 35, Пионерска 2, 7, 11, 5, 4, 3, 9, Първи Май 12, 13, 6, Стопански Двор Ограда, Постройка, Тзс, Работилница, Фуражомелка, Цех Ал. Дограма, Сграда, Теменуга 8, 2, 1, 10, 5, 7, 4, 6, Фенерка 1, 12, 2, 7, 3а, 4, 3, 5, 9, 6, 8, Христо Ботев 4 На 25.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - Дупница: 04220. 9. 147 Община Кюстендил На 24.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Цървеняно: 002224 местност Ридо, махала Грънчарица, махала Мърдевци На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:15 - 16:30 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Сажденик: махала Златанска На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Цървена Ябълка На 24.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Цървеняно: махала Грънчарица, махала Новия Квартал, Мест. Пояница, Помпа На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, местност Саманли Баир, Попова Ливада На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Ветрен, Общ. Невестино: махала Агушка, махала Дамянска, махала Капралска, махала Ковачевска, махала Новаковска Помпа, махала Ризовци, махала Смиленска На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Илия: ПИ 080002 На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, Белият Камък 32, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, местност Ръжеве вила, вила, местност Самали Баир 384, 103, 90, вила, 147, 134, 182, 72, 105, 106, 109, 153, 464, 73, 147, 137, 133, В148, 130, 123, 122, 128, 163, 175, 156, вила 152, 238, 124, местност Хисарлъка 45, 11, 6, 5, 67, 87, 29, В-41, 10, 40, 36 вила, 13, 184, 4, 176, 100, 75, Барака, 28, 21а, 44, 26, 101, вила, В-17, 35, 24, 12, 15, Резиденция, вила, 178, В-33, 22, 144, 120, 8, 155, 14, 151, 20а, 126, 10, 91, 139, 118, 35, Бунгало На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Ново Село, Общ. Кюстендил: махала Двете Реки На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Раково, Общ. Невестино: махала Бурнаавска, махала Зидинци, махала Ковачка, махала Озранци, махала Рахталинска, махала Реката, махала Решанска, махала Чеканец На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Савойски: махала Бреза, махала Пелтечка, местност Предела На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Слокощица: 247, № 021067 местност Дупката, Александър Димитров 1, 18, 22, 12в, 19, 17, 16, 20, 6, 9, 12б, 15, вила, 12, 3, 12а, 11, 14, 7, 5, 21, 8, 24, 1, 4, 12, вила, 10, 2, Васил Левски 7, 3, Георги Кръстев 112, 108, 116, 87, 114, 85, 106, 110, 22, 25, 10, 27, 13, 15, 51, 16, 24, 33, 4, 28, 20, 18, 14, 32, 5, 1, 3, 42, 43, 47, 11, 9, 40, 23, 30, 45, 38, 21, 19, 41, 29, 26, 36, 6, 12, 7, 37, 31, 70, 71, 67, 76, 96а, 74, 75, 59, 94, 72, 57, 79, 84, 80, 81, 48, 60, 104, 64, 82, 96, 61, 65, 66, 92, 100, 78, 73, 88, 63, 62, 58, 102, 53, 86, 77, 50, 98, 69, 83, 90, 52, 68, 55, Георги С. Раковски 2, Димитър Канин 22, 28, 27, 4, 15, 2, 11, 20, 3, 23, 31, 37, 19, 21, 7, 16, 10, 9, 18, 2 Магазин, 25, 33, 35, 1, 6, 17, 26, 30, 14, 5, 24, 12, Ивайло 11, 15, 13, 6, 17, 9, 5, 4, 8, 3, 1, 19, 7, 2, Иглика 1, 5, 4, вила, 2, 7, 3, Калоян 6, 5, 2, 3, 4, 8, 1, Кирил и Методий 1, 2, 4, 6, 8, Кубрат 2, махала Диновска, махала Маркова, махала Рошковци, местност Галеница, местност Змиярника 41, 25, 42, 37, местност Реката, местност Саманли Баир, местност Чадъра, Мичурин 2, 1, 4, Мусала 2, Опълченска 4, 13, 3, 2, 6, 9, 15, 10, Осоговска 6, 8, 3, 10, 7, 5, Пролет 7, 4, 10, 1, 8, 9, 5, 12, 6, 2, 16, 3, Радецки 1, 2, Руен 2, 6, 4, Синчец 6, 13, 14, 15, 6, 2, 4, 3, 11, 7, 9, 1, Стефан Караджа 1, 2, 3, 6, Теменужка 14, 18, вила, 7, 16, 15, 1, 20, 3, 17, 5, 10, 4, 13, 9, 11, 8, 23, 12, Хайдушка Ливада, Шипка 11, 26, 7, 12, 3, 22, 24, 13, 2, 16, 40, 5, 28, 18, 10, 20, 30, 8, 32, 1, 14, Хале, Работилница, Метален Цех, Сушилна, Уч. Стол, Стом. К-Т, Аптека, Детска Градина, Кафе, Черква, Поща, Училище, Бет. Възел На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Търсино На 25.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Богослов: 037149, махала Топилата, Попова Ливада На 25.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Кюстендил: Абоба Осоговска Планина, местност Планина Осогово Лагер, Лифт/ Хижа Осогово, местност Хисарлъка Резиденция, Бунгало На 25.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Слокощица: махала Рошковци На 25.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 12:30 - 14:00 ч./ - Цървена Ябълка: Таскова Плевня Община Сапарева баня На 26.09.2019 г. /13:30 - 16:00 ч./ - Сапарево: Васил Левски 3, Венелин 14, 24, 29, 21, 43, 33, 40, 27, 36, 37, 25, 23, 31, 34, 35, 30, 28, 42, 18, 16, 56, 45, 41, 32, 22, 38, 26, 20, 39, Извора 2, 5, 8, 6, 16, 7, 1, 14, 9, 10, 4, 3, 18, Киндо 14, 8, 3, 9, 18, 6, 1, 2, 7, 10, Минзухар 2, 7, 5, 3, Могилата 5, 7, 8, 3, 1, 14, 10, 6, Морава 4, 1, 15, 6, 13, 16, 12, 7, 5, 14, 11, 10, 18, 8, Осми Март 1, Паисий 4, 8, 2, 14, 12, 16, 9, 6, 10, 13, 3, 7, 11, 1, 5, Пейо Яворов 83, 101, 28, 79, 81, 99, 89, 77, 93, 78, 87, 97, 95, 85а, Планинец 9, 1, 5, 15, 8, 4, 2, 3, 10, 20, 6, 14, 11, 13, 16, 18, 7, Ридо 10, 1, 6, 3, 14, 12, 8, 2, 5, 4, УПИ Ix-1914, кв. 33, Христо Ботев 19, 20, 5, 12, 29, 24, 22, 27, 16, 10, Шипка 29, 19, 17, 1, 8, 16, 5, 25, 12, 10, 6, 13, 22, 4, 33, 30, 26, 27, 9, 18, 2, 3, 14, 20, 28, 24, 11, 23 Община Трекляно На 25.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Горно Кобиле: махала Селото На 25.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Чешлянци: махала Бара, махала Вишурци, махала Милчаци, махала Орница, махала Реката Бунг, махала Стопански Двор, махала Ябуковица, махала Ясикаре На 25.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Горно Кобиле: махала Бучлинци На 25.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Киселица: махала Богданинци, махала Буцалевци, махала Вучковци, махала Гелчинци, махала Кадинци, махала Търница На 26.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Бъзовица: махала Врътина, махала Георгина, махала Говедарници, махала Димина, махала Дънкова, махала Кюлина, махала Реката На 26.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Селото Магазин На 26.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Горни Коритен: махала Богдановци, махала Григоринци, махала Джуркинци, махала Лиярска, махала Лозановци, махала Любенова, махала Мъзгарска, махала Пауновци, махала Петкова, махала Попова, махала Ралоква, махала Расова, махала Спасановци, махала Цонева На 27.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Брест, Общ. Трекляно: махала Беловци, махала Знеполци, махала Казаците, махала Песяк, махала Селото, махала Янкова На 27.09.2019 г. /12:30 - 15:30 ч./ - Сушица, Общ. Трекляно: махала Варни Дол, махала Камберска, махала Прогона, махала Раздолци, махала Ханове, махала Чешмата, махала Чифлика, махала Шавар.

20 Септември 2019 | 18:58 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Ловеч в периода 24 - 29 септември

Ловеч. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Ловеч На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Кантон 11 12 1 Жк. Червен Бряг Бл. 115, местност Червен Бряг 87 Вили Червен Бряг Клон Запад, Вили Червен Бряг Клон Изток, Младост Уо Касета Бл. 109, Уо Касета Бл. 110, Червен Бряг 107а, 109, 107, Червен Бряг До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Гостиня: Алеко Константинов 9, 4, 7, 6, 1, 3, 5, Александър Стамболийски 3, 12, 6, 10, 8, 20, 1, 2, 5, Васил Левски 12, 7, 8, 4, 9, 2, 14, 3, 6, 10, 1, Георги Бенковски 1, 2, 5, Илия Симеонов 12, 22, 6, 24, 18, 10, 16, 20, 8, 2, 26, 14, Кирил и Методий 2, 1, 3, Княз Борис 1 1, 3, 2, 4, Любен Каравелов 2, 1, 11, 3, Михо Нечев 7, 3, 6, 4, Никола Вапцаров 2, 1, 4, 3, Панайот Волов 2, Тодор Каблешков 6, 4, Хаджи Димитър 2, 4, Хан Аспарух Уо Тп 3, 43, 34, 47, 40, 45, 30, 38, Христо Ботев 10, 8, 2, 6, 3, 9, 5, 4, 7, 1, Христо Смирненски 3, 2, 13, 7, 11, 9, 1, 17, 15, 5, Яким Груев 4, 5, 6, 10, 1, 3, 2 На 24.09.2019 г. /09:15 - 11:00 ч./ - Ловеч: Младост 44, Срещу Бл 309, 309, 316, До 309 На 24.09.2019 г. /09:45 - 16:30 ч.; 09:45 - 10:15 ч./ - Дойренци: Гарова 1, Склад, Технокороза, местност Прелеза ПС, Търговска Склад Работилница, Производствен Цех На 24.09.2019 г. /10:00 - 13:00 ч./ - Ловеч: Здравец Хранителен Магазин Ахат, Павилион, 50, 202, До блок 202, 49, Между блок 201 и 202, Магазин Промишлени Стоки, 34, Мизия Уо Касета До Бл. Жилища, Уо Касета Бл. 24 и Бл. 25, 23 На 24.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: Освобождение 9 На 24.09.2019 г. /14:00 - 15:30 ч./ - Ловеч: местност Липака 103, 278, 270, Вили Липака Лагера, Пс, Пчелин, 272, Вили Пламен Тотев, 319, 276, 307, 274, 330, 312, 331, 275, 285, 288, Вили Липака Запад, Вили Липака, Вили Лагера - Пчелина, Почивен Лагер, Лагер На 24.09.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Дойренци: Александър Стамболийски 28, 29, 24, 43, 36, 16, 18, 6, Уотп 1, 26, 41, 30, 34, 33, 22, 20, 38, 4, 25, 42, 37, 14, 27, 39, 10, 12, 8, Барата 17, 10, 14, Васил Данков 24, 22, Васил Левски 7, 24, 9, 19, 3, 14, 2, 11, 17, 16, 28, 10, 4, 8, 6, 5, 15, 12, 18, 1, 13, 20, 26, 21, Гарова Технокороза, Димитър Аджарски 4, 3, Бензиностанция, 5, 13, Дойчо Минков 8, 3, 10, 2, 7, 5, 1, 6, Доктор Г. М. Димитров 14, 16, 12, 13, Дунав 1, 3, Сергей Румянцев 14, Стефан Караджа 2, 3, 7, 4, 1, Тодор Киров 11, 9, 13, Търговска 16, 25, 33, 21, 29, 15, 20, 28, 18, 26, 32, 23, 19, 24, 34, 30, 14, 22, 17, 31, 35, Хан Крум 7, 11, 26, 30, 13, 5, 3, 9, 28, 24 На 24.09.2019 г. /16:00 - 16:30 ч./ - Ловеч: Северна Индустриална Зона 1, Техническа База, Цех Дърводелски, Птицецентър На 25.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Дойренци: Гарова Бивш Склад на Балкан На 25.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч.; 09:00 - 09:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Йоглав: Александър Стамболийски 2, 10, 4, 16, 8, 7, 1, 5, 6, 18, 12, 3, 14, Гъскокланица, Бенковски 1, 4, 3, Васил Левски 16, 17, 25, 8, 20, 3, 1, 2, 12, 4, 14, 6, 10, 8, Захари Стоянов 7, 5, 1, 6, 8, 3, 4, 2, Иван Вазов 1, 6, 3, 15, 9, 13, 4, 17, 11, 7, Кокиче 10, 2, 6, 7, 8, 1, 3, 5, 4, 9, 11, Уо МТП, 12, Латинка 10, 8, 18, 16, 1, 14, 13, 5, 3, 2, Мелнишка 16, 33, 27, 45, 46, 14, 49, 21, 26, 40, 18, 29, 28, 47, 44, 31, 12, 13, 15, 17, 30, 36, 24, 37, 20, 32, Уо Тп 1, 53, 19, 3, 6, 8, 11, 10, 1, 7, 2, 4, 5, 31, 43, Мусала 5, 1, 3, 2, Никола Василев 1, 2, 3, Опълченска 2, 11, 8, 4, 10, 1, 6, Осъм 10, 1, 4, 5, 3, 6, 2, 12, 3, 7, 11, 9, 18, 20, 21, 15, 19, 22, 17, 23, 13, Отец Паисий 6, 10, 7, 4, 3, 5, 2, Пирин 3, Уо Тп 2, 5, 7, 1, 21, 15, 17, 11, 19, 13, 9, Рила 1, 3, Соргоня 42, 5, Стара Планина 2, 1, 8, 6, 4, 12, 13, 5, 10, 7, 9, 18, 16, 14, 11, 3, Странджа 2, 3, 1, 4, 7, 5, Съединение 13, 17, 22, 18, 16, 21, Мелница, 20, 12, 13, 4, 6, 1, 5, 7, 11, 9, 3, 2, 10, Трети Март 48, 2, 40, 25, Здравна Служба, 33, 5, 45, 11, 19, 47, 10, 6, Павилион, 25, 1, 31, 27, 8, 3, 49, 29, 13, 16, 43, 38, 41, 14, Уо Тп 3, 36, 7, 12, 4, 9, 26, 24, 37, 35, 32, 21, 15, 34, 39, 22, 17, Хан Аспарух 18, 7, 24, 31, 22, 8, 2а, 35, 16, 12, 24, 15, 21, 23, 22, 14, 9, 34, 2а, 28, 30, 32, 18, Уо Тп 4, 19, 26, 10, Хемус 6, 4, 1, 14, Христо Ботев 11, 17, 23, 11, 21, 13, 25, 19, 15, 4, 25, 11, 3, 1, 2, 5, 27, 6, Местн Долно Ливаде На 25.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч.; 08:45 - 09:15 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Умаревци: Балатон 13, 10, 14, 5, 1, 2, 3, 4, 8, 6, Васил Левски 20, Вежен 2, 6, 1, 4, Генерал Скобелев 1, 2, Георги С. Раковски 9, 11, 15, 13, Драгоман 3, 1, 9, 11, Дунав 11, 13, 8, 6, 7, 3, 15, 5, 4, 1, 12, 9, 2, 10, Кокиче 4, 2, 6, 8, 1, Кракра 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 4, 3, Уо Тп5, Люлин 2, 1, Никола Помов-Комитата Пощенска Станция, Опълченска 2, Осъмска 2, 9, 11, 5, 3, 4, 12, 6, 10, 1, 8, 7, 14, Преспа 7, 1, 12, 3, 9, 20, 2, 10, 4, 16, 15, 6, 18, 11, 8, Рила 6, 9, 3, 2, 7, 5, Росица 11, 9, 4, 2, 15, 3, 10, 13, 1, 12, Свети Кирил и Методий 5, Стара Планина 2, Трети Март 14, 11, 12, 4, 13, 15, 6, 5, 2, 1, 9, 10, 7, Христо Ботев 2, Шипка 8, 24, До Река Осъм На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Казачево: Местн Елия На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ловеч: местност Синан Тепе вила Марин, вила Илия, вила Димка, вила Рангел, вила Михню, 193, 436, вила Събчо, 384 вила Цветомир, 21, вила Богдан, 28, вила Дафинка, вила Мирослав, вила Христина, 222, вила Христо, 597, вила Николай, вила Рена, вила Йончо, 182 вила Кадрие, 192, вила Мария, вила Виолетка, вила Петко, 214 вила Иван, 1, вила Пенчо, 659, вила Йосиф, 177, вила Георги, Вили Върхът, вила Ивайло, Вили Светлина Над Комунални, вила Виолета, вила Лазар, вила Кирил, вила Валентин, вила Глория, 315 вила Пламен Петков, вила Тодор, вила Стефан, вила Сергей, вила Никола, вила Вълко, вила Любомир, 315, вила Янко, Кл Еко, вила Васил, 584, 19, вила Димитър, 182, 67, 165, 657, вила Йочко Йочев, 41, 37, вила Красимир, вила Румяна, вила Стоян, 35, 430, вила Юлка, 2 вила Тотю, вила Стойко, вила Невена, 473, вила Ангел, Светлина Върхът, 671, 574, вила Миладин, вила Тодор Джачков, Хан Кубрат 2 Уо на Тп Кат, 5, 2а, 2, 9 Скривалище, 8 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливек: Вежен 2, 3, 1, 4, Иван Вазов 7 А, 7, 1, 3, 5, 9, Любен Каравелов 7, 5, 1, 3, 11, 1 А, Марин Георгиев 3, Минерален Извор 15, 3, 2, 17, 5, 7, 9, 13, 1, Петър Граматик 2, 6, Стара Планина 2 А, 6, 8, 5, 6б, 4, 2, Тодор Кирков 8, Трети Март 6, 12, 8, 13, 30, 10, 38, 36, 9, 32, 14, 28, 17, Христо Ботев 1, 10, 7, 3, 2, 5, 4, Тп 3 На 25.09.2019 г. /09:15 - 13:00 ч./ - Ловеч: Кантон 11 12 1 Жк. Младост Бл. 318-Д, Младост 319, Уо кв. 7, УПИ І, 319, 318, 319, 320, Стара Планина Склад За Търговия на Едро и Др, 35, 37 На 25.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - Ловеч: Младост Уо Касета До Бл. 304, 304, 1 304, 303, До 302, Кафе Аператив, 17, Интернет Зала, До Бл 302, 304 До Вх А, Хранителен Магазин, До Бл 304, 304 До Вх А, 302 На 26.09.2019 г. /09:00 - 09:30 ч.; 09:00 - 16:30 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Умаревци: местност Чоловски Баир Пс, Опълченска Жп Прелез На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дойренци: Алеко Константинов 1, 3, 2, 5, Александър Стамболийски 40, 47, 51, 32, 42, 49, Барата 30, 26, Барата 3, 8, 13, 5, 6, 7, Бачо Киро 12, Васил Данков 25, 32, 34, 27, 29, 23, 33, 28, 31, Васил Левски 1, Весела Поляна 7, 2, Уо Тп 9, 1, 10, 3, 8, 9, Димо Панев 22, 29, 16, 27, 20, 18, Добри Цвятков 2, 7, 13, 12, 5, 17, 6, 8, 15, 21, 10, 9, 11, 3, Доктор Г. М. Димитров 4, 2, 11, 10, 6, 3, 8, 9, 7, 1, 5, Иван Вазов 1, 3, 5, 2, местност Ваганска Бара, Неофит Рилски 4, 2, 6, Овчарска 1, 3, Опълченска 4, 1, Панайот Волов 1, Патриарх Евтимий 9, Петко Р. Славейков 4, 2, 7, 3, 8, 5, 1, 6, Сергей Румянцев 16, 30, 22, 18, 3, 20, 24, Софроний Врачански 29, 17, 25, 23, 13, 31, 33, 21, 19, 27, 15, Стефан Караджа 10, 12, 8, Тодор Киров 1, 14, 7, 3, 12, 2, 8, 10, 6, 4, 5, Тотю Стоянов 65, 6, 8, 4, 7, 3, 2, 5, 10, 9, 11, 12, 1, Търговска 13, 11, 2, 5, 9, 8, 6, 7, 12, 4, 33, 10, Търговска Уо Тп 11, Цанко Начков 2, 6, 5, 4, 1 На 26.09.2019 г. /09:15 - 13:30 ч./ - Ловеч: Дунав 21, 30, 32, Панайот Волов 6, 3, 8, 4, 6 Кв, 2, 1, Тодор Каблешков 10, 3, 8, 6, 9, 4, 5, Търговска 93, 101 Благоев, 89, 183 Димитър Благоев, 95, 99, 101, 101, 91, 93 Таван, 97 На 26.09.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Ловеч: Кантон 11 12 1 Жк. Червен Бряг Бл. 115, Червен Бряг До У-Ще Т Кирков, Магазин, 115, 115 Партер, 116 Партер, 116, 25, 115 На 26.09.2019 г. /11:30 - 12:30 ч./ - Малиново, Общ. Ловеч: Георги С. Раковски 65 На 27.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ловеч: Акад. Анастас Иширков Обб, България Спирка Обб, Осъмска Касета Уо, Стефан Караджа 25, Търговска 55 Космос, 56, Христо Ботев 1 Гараж, 1 Цачо Сяров 1, Цачо Сяров, 5, 1 и 5 Гараж, 1, 5 Гараж На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Скобелево, Общ. Ловеч: Васил Левски 2, 4, 9, 8, 7, 13, 17, 11а, 5, 6, 11, 1, 3, Ген. Скобелев 11, Георги Бенковски 2, Георги С. Раковски 9, 10, 2, 1, 3, 12, 8, 14, 6, 4, 5, Кирил и Методий 1, 11, 6, Нешо Рачев 12, 10, 8, 6, 2а, 4, Оборище 11, 9, 4, 8, 2, 13, 3, 5, 1, Осми Март 7, Стара Планина 17, 13, 11, 7, 19, 5, 6, 1, 21, 25, 2, 3, 14, 23, 8, 12, 10, 9, 4, Стефан Караджа 1, 4, 8, Тиха 1, 3, Тихи Кът 10, 14, 5, 2, 6, 4, 8, 3, Търговска 15, 11, 19, 35, 20, 24, 16, 27, 41, Канцелария, 14, 7, 22, 8, 25, 9, 23, 31, 47а, 47, 5, Тп1, 13, 21, 10, 33, 18, 40, 39, 43, 45, 29, 6, 12, Христо Ботев 1, 2 На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Абланица, Общ. Ловеч: 00028л500л320, Бабахлан 1, Буковец 3, 8, 2, 5, 4, 10, 6, 17, 32, 27, 9, 29, 22, 16, 3, 11, 20, 7, 15, 36, 19, 21, Васил Левски 2, 1, 3, 5, 4, Георги Бенковски 2, 7, 1, 3, 9, 5, Георги С. Раковски 2, 1, 5, 3, 6, Делиорман 4, 8, 16, 15, 9, 18, 10, 5, 6, 7, 1, 2, 11, 14, Зелен Здравец 7, Иван Вазов 8, 6, 1, 26, 19, 12, 30, 10, 20, 4, 3, Иван М. Пенчев 3, 6, 4, 5, 8, 1, 2, Иван Т. Генчевски 7, 6, 3, 5, 4, Климент Охридски 2, 1, Любен Каравелов 10, 1, 12, 1, 1, Неофит Рилски 2, 4, 5, 3, 1, Отец Паисий 1, Панайот Волов 9, 19, 5, 2, 1, 3, Петко Ил. Цонев 1, 4, 8, 2, 9, 10, 3, 14, 12, 7, 16, 6, 21, 7, 19, 34, 35, 27, 39, 40, 17, 43, 42, 45, 21, 24, 20, 22, 25, 41, 32, 50, 15, 31, 44, 11, 13, 29, 28, 33, 30, Тп 7, 23, Райна Княгина 1, 17, 9, 19, 8, 10, 4, 6, 21, 2, 5, 15, 13, 7, 11, 12, 21, 23, Свети Кирил и Методий 3, 7, 1, София 1, Разклон Абланица, 25, 59, 32, 41, 47, 22, 42, 27, 29, 43, 30, 45, 57, 18, 23, 37, 24, 53, 51, 26, 40, 28, 31, 50, 35, 36, 44, 38, 39, 55, Уо Тп 3, 13, 17, 6, 7, 11, 21, 1, 3, 2, 10, 19, 5, 9, 14, 8, 4, 12, Стефан Караджа 1, Тинко Иванов 4, 2, 1, 5, 3, 8, Тотьо Иванов Орешаров 1, Трети Март 16, 24, 1, Уо Тп 9 Мачта, 11, 3, 9, 5, 7, 10, 12, 20, 18, 28, 26, 8, 13, 4, Хаджи Димитър 6, 4, 2, 16, 10, 7, 1, 12, 14, 5, Христо Ботев 2, 21, Уо Тп 8, 6, 7, 4, 5, 14, 19, 17, 10, 11, 13, 3, 8, 9, Христо Смирненски 1, 3, 5, Жп Кантон, Тп 1, 2 На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Голец: Александър Стамболийски 1, 5, 1, Ангел Кънчев 9, 3, 11, 20, 15, 2, 14, 1, 4, 10, 17, 22, 6, 12, 5, 8, 1, 16, Бакърска 9, 3, 11, 5, 13, 13, Васил Левски Закусвалня, 66, 3, 80, 143, 51, 93, 151, 92, 122, 109, 153, 95, 85, 114, 135, 119, 129, 79, 130, 87, 82, 113, 133, 155, 4, 107, 126, 117, 5, 148, 72, 125, 149, 89, 102, 91, 68, Улично Осветление Тп 8, 159, 75, 94, 55, 70, 137, 118, 103, 76, 65, 147, 77, 140, 9, 127, 106, 66, 121, 8, 88, 144, 70а, 132, 63, 74, 116, 81, 86, 115, 111, 64, 69, 57, 105, 104, 146, 134, 123, 90, 53, 1, 67, 46, 35, 33, 56, 7, 26, 47, 9, 43, 1, 27, 48, 39, 8, 51, 60, 52, 15, 14, 32, 3, 67, 36, 37, 30, 28, 40, 38, 17, 49, 2, 25, 16, 42, 54, 20, 24, 50, 58, 18, 11, 12, 44, 4, 2, 2а, Георги Бенковски 2, 3, 1, Георги Иванов 9, 8, 2, 4, 7, 1, Иван Карапанчев 6, 5, 16, 2, 6, 3, 10, 8, Кирил и Методий 11, 2, 15, 4, 18, 9, 7, 13, 6, Княз Борис Първи 4, 6, 1, 5, 2, 3, Кокиче 3, 1, 8, 6, 10, 2, 12, Лале 2, 4, 7, 1, Лиляна Бърдарова 16, 30, 5, 20, 8, 24, 6, 2, 5, 7, 2, 1, 10, 6, 14, 3, 8, 12, 3, Люлин 15, 6, 13, 4, 3, 16, 21, 9, 19, 1, махала Оломан Конна База, махала Пазар Дере вила, Улично Осветление Тп 3, къща, Пи 231016, Никола Григоров 5, 8, 17, 2, 12, 10, 14, 15, 13, 6, 1, 4, 11, 9, 3, Отец Паисий 10, 8, 12, 4, 14, Панайот Волов 5, 1, 3, Петко Панчев 1, 5, 8, 2, 4, Свинево 16, 12, 20, 6, 10, 28, 16, 2, 14, 5, 24, 4, Стара Планина 8, 6, 23, 16, 17, 12, 25, 13, 4, 27, 19, 18, 10, 11, 29, 5, 9, 31, 7, 21, 15, 1, Теменуга 4, 8, 6, 2, Хан Крум 13, Упи VII-84, кв. 20, 9, Улично Осветление Тп 1, 11, 10, 1, Хан Омуртаг 3, 4, №6, 2, 1, Христо Ботев 1, 3, 2, 4, 6, Цанко Фиденков 41, 27, 12, 49, 19, 14, 5, 43, 10, 6, 9, 4, 15, 51, 7, 3, 16, 31, 45, 18, 29, 1, Цар Симеон 5, 13, 11, 4, 19, 23, 7, 1, 3, 12, 17, 9, 31, 21, 26, 43, 35, 53, 37, 4, 23, 55, 39, ПИ 185016 М.Свинево На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Киркова махала: България 10, 1, 75, 29, Тп 2, 57, 1 къща, 4 На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Микре: Божко Божков 8, 14, 18, 6, 10, 25, 27, 12, 7, 5, 20, 23, 28, 22, 21, 11, 1, 1, 1, 1, Бранище 12, 7, 1, 5, 8, 2, 6, 18, 19, 17, 15, 13, 20, Бузлуджа 10, 8, 6, 3, 4, Бялка 2, 11, 3, 9, 1, 7, 1, Васил Героя 15, 21, 17, 22, 9, 23, 2, 6, 25, 8, 19, 11, 4, 7, Васил Кировски 1, 4, 5, 3, 6, 7, 2, Васил Левски 26, 15, 10, 7, 2, 4, 5, 12, 22, 18, 16, 3, 8, 20, 6, 1, Генерал Столетов 1, 4, 3, 1, Георги Иванов 3, 9, 1, 4, 13, 2, 7, 19, 5, 15, Димитър Комитата 7, 11, 20, 18, 24, 16, 3, 4, 13, 8, 5, 12, 17, 6, Димчо Дебелянов 4, 6, 8, Дунав 5, 7, 3, 6, 9, 4, Елин Пелин 1, 2, Иван Вазов 5, 6, 2, 14, 4, 12, 8, 10, 16, Илия Вълков 1, 3, Калето 2, 9, 5, 4, 3, 7, 1, Кольо Семов 6, 11, 6, 16, 14, 2, 12, Кольо Чолашки 5, 12, 7, 8, 6, Команското, местност Мирчевското, Опълченска 5, 14, 2, 13, 8, 6, 1, 4, 9, 16, 12, 3, 11, 20, 18, 15, 25, 44, 34, 60, 52, 47, 30, 31, 36, 27, 54, 40, Складово Помещение, 78, 21, 28, 56, 33, 42, 49, 51, 55, 23, 19, 62, 32, 38, 53, 37, 72, 50, 29, 41, 46, 24, 17, 39, 43, 48, 45, 19, Освобождение 17, 3, 4, 8, 1, 5, Осъм 4, 1, Пашала 16, 5, 1, 3, 15, 17, 8, Пенчо Боевски 26, 12, 3, 8, 10, 5, 17, 9, 28, 15, 7, 14, 4, 6, Пеньо Пенев 1, 2, 3, 4, 5, Петър Баръмски 7, 3, 1, 5, Петър Мъньовски 18, 10, 3, 7, 12, 9, 4, 5, 1, 20, 6, 11, Полковник Орлов 10, 20, 21, 19, 18, Руен 1, 7, 4, Семо Стоянов 13, 2, 11, 8, 1, 3, 5, Стаевска 7, 5, 11, 15, 13, Старшина Тарасов 7, 5, 9, 1, Тодор Кочовски 4, 6, 8, 2, Тонко Биволчето 6, 8, 2, 18, 4, 10, 28, Христо Ботев 70, 47, 68, 27, 25, 34, 30, 5, 4, 31, 7, 12, 23, 35, 17, 10, 6, 46, 52, 33, 40, 24, 20, 18, 38, 1, 36, 19, 56, 13, 58, 29, 28, 16, 14, 3, 2, 37, 54, 26, 39, 60, 21, Христо Краев 7, 5, Христо Талигарски 10, 2, 14, 4, 5, 1, 7, 18, 8, 20, Цар Иван Шишман 2, 4, Цар Калоян 2, 4, 3, 6, 1, Цар Самуил 5, 3, 10, 2, 14, 11, 13, 18, 8, 1, 9, 4, 6, Черно Море 1, 9, Шипка 3, 7, 3, 1, 17, Микре Разклона На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Монтана: Нов Живот 9 На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Соколово, Общ. Ловеч: България 63, 40, 34, 56, 39, 64, 43, 41, 62, 60, 36, 70, къща, 69, Улично Осветление Тп1, 66, 57, 45, 35, 55, 54, 42, 38, 48, 52, 50, 53, 37, 12, 8, 28, 29, 15, 25, 6, 27, 11, 3, 33, 24, 26, 2, Магазин, 4, Кметство, 21, 23, 13, Васил Левски 14, 6, 9, 12, 10, 7, 3, 13, 4, 11, Георги Бенковски 3, 6, 5, 4, 2, 7, къща, Гоце Делчев 12, 4, 2, 14, 1, 13, къща, 10, 3, 16, 9, Еленджик 1, Иван Вазов 1, 2, 9, 1, 3, Любен Каравелов 12, 6, 4, 10, 2, 1, 14, 8, 6, 2, Македония 4, 2, местност Бялка Пс, Незабравка 36, 3, къща, 34, 4, 1, Никола Вапцаров 2, 1, 5, 7, къща, 17, 9, 4, Отец Паисий Тп 2, 1, Петко Войвода 6, 15, 29, 3, 4, 19, 16, 2, 5, 9, 7, 17, 1, 25, Под Липите 19, 3, 17, 14, 5, 16, 22, 12, 4, 23, 2, Сергей Румянцев 2а, 9, 3, 2, 5, 15, Духовен Храм, 11, 6, 7, 16, 22, 10, 1, 8, 14, 18, 17, 4, Тодор Каблешков 11, 5, 3, 7, Трифон Кунев 7, 6, 4, 8, 9, 10, 2, 5, Тп3, Христо Смирненски 6 На 27.09.2019 г. /10:00 - 15:00 ч./ - Ловеч: 34-ти Пехотен Полк, Бяло Море 20, 11, 11, 11, Източна Индустриална Зона ул. Филип Тотю, 41, Упи II, кв. 7, Осъмска 35, 42, 70, 63, 66, 65, 62, 233, 235, Филип Тотю 3, 5, Хан Кубрат 4, 7 На 27.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Ловеч: Продимчец Пазар За Животни Община Луковит На 24.09.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Златна Панега: Долене 2, 3, 7, 5, 13, 6, 16, 4 На 24.09.2019 г. /08:00 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /16:00 - 17:00 ч./ - Луковит На 24.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:30 - 09:15 ч./ - Дерманци: Баба Тонка 6, 4, 8, 10, 2, 1, Бачо Киро 9, 5, 7, 6, 14, 2, 11, 12, 3, 18, 4, 16, 8, 10, Васил Левски 96, 100, 83, 101, 76, 109, 89, 81, 106, 118, 85, 88, 84, 97, 112, 91, 103, 93, 107, 90, 80, 102, 78, 75, 79, 98, 72, 87, 110, 77, 70, 73, 95, 108, 116, 114, 892, 92, 99, 94, 105, 104, Ген. Столетов 16, 18, 9, 14, 12, Георги Бенковски 3, 4, 8, 6, 1, Захари Стоянов 20, 11, 16, 15, 3, 17, 6, 14, 13, 21, 10, 9, 12, 5, 8, Козлодуй 3, 2, 1, Любен Каравелов 20, 19, 21, 30, 32, 11, 34, 28, 15, 13, 24, 23, 22, 17, Опълченска 1, 9, 7, 11, 4, 3, 6, 5, Пейо К. Яворов 4, 2, Тракия 12, 7, 1, 8, 4, 5, 6, 9, 2, 3, 11, Хан Кубрат 5, 14, 3, 2, 1, 12, 6, 4, Христо Ботев 40, 17, 13, 33, 18, Павилион, 36, 34, 16, 19, 31, 29, 30, 25, 35, 26, 15, 24, 23, 42, 32, 27, 21, 20, 28, 22, Цар Калоян 23, 27, 16, 21, Цар Симеон 17, Юрий А. Гагарин 25, 19, 11, 6, 15, 8, 75, 13, 2а, 23, 17, 2, 3, 9, Уо Тп 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Дерманци: Бузлуджа 5, 2, 3, 1, Васил Левски 115, 111, 113, 120, 131, 126, 135, 123, 132, 124, 130, 122, 129, 137, 136, 128, 127, 121, 139, 134, 119, 125, 117, 138, Вежен 3, 1, Крайбрежна 16, 22, 11, 24, 9, 18, 3, 12, 14, 7, 20, 5, 13, Околовръстна 115, 110, 112, 99, 91, 105, 111, 101, 97, 109, 113, 106, 103, 107, 95, 108, 114, Струмица 9, 16, 14, 13, 18, 7, 10, 12, 5, 11, Съединение 9, 13, 5, 11, 1, 7, 2, 4, 8, Христо Чернопеев 22, 6, 12, 2, 13, 14, 5, 3, 36, 34, 10, 9, 20, 28, 7, 4, 38, 11, 26, 18, 17, 32, 19, 21, 1, 30, 16, 8, 15, Цар Калоян 29, 18, 14, 27, 26, 24, 22, 11, 8, 31, 10, 28, 5, 9, 17, 20, 2, 19, 4, 13, 12, 7, 23, 16, 1, 6, 15, 3, Цар Симеон 45, 40, 49, 20, 18, 34, 47, 36, 43, 44, 37, 38, 30, 32, 41, Шипка 15, 4, 6, 2, 1, 8, 9, 13, 11, 7, 3, Уо Тп 11 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Луковит: Бор 1, 2, Кокиче 42, 25, 35, 21, 46, 19, 47, 39, 27а, 37, 22, 34, 41а, 17, 41, 24, 20, 48, 43а, 27, 29, 36а, 30, 28а, 18, 40, 16, 23, 26, 36, 32, 44, 28, 31, 33, 38, 50, Лале 39, 24, 33, 35, 43, 37, 47, 31, 25, 28, 26, 17, 8, 27, 22, 13, 19, 41, 30, 20, 38, 21, 11, 16, 24а, 14, 29, 10, 12, 15, 18, Лилия 2, 1, Лозарска 27, 35, 15, 25, 10, 4а, 22, 21, 14, 20, 28, 33, 31, 12, 36, 20а, 39, 8, 45, 23, 50, 19, 46, 6, 20б, 18, 42, 16, Мак 3а, 4, 6, 3, 2, 1, 59, местност Голия Връх, Начална 10, 43, 18, 37, 23, 42, 22, 17, 19, 32, 36, 30, 27, 28, 33, 24, 21, 38, 31, 16, 20, 41, 14, 26, 25, 35, 12, 29, Пролет 27, 25, 17, 15, 46, 38, 28, 36, 40, 21, 19, 13, 26, 42, 30, 44а, 23, 34, 32, Теменуга 23а, 29, 25, 10, 57, 18, 22, 41, 19, 4, 33, 8, 45, 14, 27, 23, 35, 6, 31, 16, 21, Тп57 На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Дерманци: Александър Стамболийски 22, 24, 35, 33, 37, 29, 31, Васил Левски 20, 32, 30, 1, 10, 15, 25, 34, 26, 7, 4, 38, 12, 19, 11, 36, 13, 5, 28, 6, 27, 29, 21, 2, 40, 16, 14, 8, 18, 9, 31, 35, 33, 3, 17, Вит 13, Георги Раковски 40, 10, 22, 26, 23, 32, 8, 12, 9, 36, 19, 28, 16, 5, 20, 1, 11, 30, 6, 34, 18, 24, 7, 14, 38, 13, 25, 3, 15, Гоце Делчев 5, 19, 17, 9, 12, 25, 3, 14, 8, 7, 1, 29, 2, 21, 23, 4, 27, 6, 31, Дърман 7, 3, 1, 6, 4, 8, 5, Любен Каравелов 35, 42, 40, 44, 46, Мизия 22, 19, 28, 5, 23, 8, 18, 1, 2, 13, 16, 14, 20, 6, 17, 3, 21, 22а, 12, Оборище 9, 3, 5, 7, 1, Околовръстна 9, 3, 5, 7, 10, 1, 20, 6, 4, 16, 8, 18, 14, 12, 11, 22, Петко Д. Петков 5, 6, 4, 1, 2, 3, 7, Подполковник Калитин 8, 9, 6, 3, 2, Райна Княгиня 24, 15, 20, 22, 18, Хан Аспарух 2, 5, 7, 4, 6, 3, 1, Яне Сандански 1, 3, 6, 2, 5, Уо Тп 10 На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Дерманци: Ген. Столетов 11, 9, 20, Иван Вазов 1, 2, 3, Керамична 2, Козлодуй 5, Къчовското, Околовръстна 39, 94, 57, 72, 92, 70, 41, 61, 69, 65, 63, 53, 76, 55, 59, 51, 67, 86, 58, 71, 43, 49, 75, 45, 60, 68, 64, 90, 84, 80, 78, 62, 74, 73, 47, 66, Панайот Волов 5, 12, 8, 6, 3, 2, Райко Даскалов 2, 4, Свети Свети Кирил и Методи 5, 10, 12, 7, 9, 11, 6, 2, 3, 8, Филчов Връх 2, Хаджи Димитър 5, 2, 13, 7, 10, 11, 16, 12, 1, 4, 3, 6, 17, 8, 14, 9, 15, Хан Крум 1, 4, 2, Христо Ботев 50, 46, 45, 57, 47, 56, 61, 41, 60, 67, 37, 66, 44, 54, 58, 48, Цар Борис 1 15, 25, 26, 13, 23, 14, 9, 16, 20, 30, 5, 27, 18, 21, 11, 19, 24, 7, 17 На 27.09.2019 г. /09:45 - 10:15 ч.; 13:30 - 14:00 ч./ - Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 29, 23, 21, 27, 25, 19, 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 1а, 2, 1, 5, 3, 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 5, 7, 1, 3, 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Баба Тонка 6, 4, 2, 4 Складова База, 14, 16, 1, 18, Бачо Киро 2, Безименна 9, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бойчо Огнянов 1, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 22, 16, 4, 13, 7, 19, 35а, 29а, 12, 18, 17, 31, 36, 3, 21, 20, 26, Складова База, 41, 31а, 9, 25, 34, 32, 15, 5, 8, 6, 2, 23, 1, 35, 27, 30, 37, 11, 1а, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 1, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 27, 38, 36, 21, 34, 32, 29, 19, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 4, 8, 16, 12, 3, 7, 9, 13, 10, 5, Ген. Гурко 9, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, 1, 22, 23, 20, Ген. Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги Иванов 3, 10, 4, 2, 8, 1, 7, 6, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Голи Рът 2, 6, 1, 4, Горник 2, 1, 9, 7, 3, 4, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Добри Чинтулов 10, 2, 8, 3, 6, 1, 14, Доростолска 1, 3, 2, 5, 4, 8, 6, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Забит Камък 8, 1, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 45, 33, 37, 28, 29, 25, 23, 43, 35, 17, 16, 31, 30, 22, 12, 26, 18, 41, 15, 20, 21, 39, 24, 14, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Лепетура 4, 6, Любен Каравелов 8, 4, 6, 2, 14, 12, 9, 10, 3, Люлин 1, 3, 4, 10, 8, 2, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Мара Петлешкова 6, 2, 1, Маргарец 4, 6, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 2, 1, 3, 3, 1, 2, Неофит Рилски 9, 9, 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 4, 9, 13, 11, 2, 15, 19, 5, 7, 3 Пирин, Новоселска 1, 4, 2, 3, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 65, 67, 73, 63, 50, 69, 71, 32, 10, 4, 2, 14, 18, 16, 9, 6, 1, 13, 5, 15, 11, Осми Март 1, 4, 2, 3, Осогово 14, 4, 27, 24, 5, 1, 6, 3, 8, 7, 16, 20, 12, 10, 9, 2, 18, Осъм 9, 7, 5, 1, 11, 2, 8, 4, 6, 10, Паисий Хилендарски 3, 19, 29, 15, 24, 13, 49, 37, 44, 6, 20, 4, 40, 48, 35, 22, 33, 52, 36, 98, 1, 50, 2, 16, 42, 46, 18, 21, 27, 32, 9, 26, 15а, 8, 25, 28, 31, 11, 7, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, 10, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 6, 15, 9, 12, 8, 5, 7, 2, 3, 1, 4, Пейо К. Яворов 12, 7, 11, 12, Петко Войвода 10, 19, 7, 15, 6, 17, 18, 13, На 27.09.2019 г. /09:45 - 14:00 ч./ - Угърчин: 75054. 448. 116. 1, Акация 1, 32, 11, 6, 14, 1, 22, 3, 8, 18, 10, 2, 30, 13, 5, 1а, 23, 7, Алеко Константинов 9, 18, 17, 2, 13, 6, 7, 10, 3, 1, 11, 4, 20, Александър Пушкин 21, 2, 5, 8, 11, 23, 13, 17, 7, 10, 4а, 14, 16, 9, 3, 4, 22, Александър Стамболийски 9, 8, 10, 11, Ангел Кънчев 7, 3, 5, 1, Антон Чехов 8, 7, 1, 5, 3, 12, 4, 9, Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Божур 1, 3, 4, 6, 10, 5, 9, 8, 7, 2, Бяло Море 2, 10, 12, 13, 17, 4, 3, 11, 15, Васил Друмев 3, 6, 12, 11, 7, 4, 10, Васил Левски 201, 197, 171, 147, 160, 146, 168, 152, 150, 177, 191, 158, 148, 145, 175, 142, 169, 170, 154, 162, 193, 205, 173, 156, 153, 183, 134, 121, 161, 157, 179, 181, 185, 195, 155, 159, 143, 135, 167, 37, 49, 43, 46, 53, 68, 41, 71, 38, 67, 76, 73, 54, 51, 39, 45, 52, 78а, 80, 74, 66, 42, 58, 40, 81, 69, 82, 61, 84, 57, 44, 65, 64, 55, 48, 72, 59, 246, 210, 257, 236, 222, 245, 242, 251, 247, 240, 230, 253, 226, 249, 224, 238, 220, 255, 151, 149, 123, 123 Пирин, 137, 129, 131, 136 Битов Комбинат, 137а, 141, 138, 133, 125а, Гараж, 15 Еделвайс, 127, 139, 120 Еделвайс, Мекичарница, 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, 208, 214, 239, 215, 221, 188, 243, 200, 194, 203, 209, 218, 182, 16, 231, 192, 204, 196, 201, 198, 219, 217, 20, 186, 206, 225, 237, 229, 212, 213, 210, 146, 207, 241, Васил Петлешков 16, 21, 1, 3, 11, 13, 15, 17, 7, 8, 9, 7, Вежен 10, 5, 7, 8, 12, Витоша 2, 1, Вълчо Русковски 17, 26, 25а, 19, 30, 28, 20, 22, 5, 8, 12, 13, 10, 4, 16, 7, 3, 9, Ген. Гурко 1, 22, 23, 20, 15, 12, 4, 6, 8, 1, 7, 2, 11, 9, 21, 12, 10, 28, 19, Ген. Сираков 3, 12, 1, 7, 8, 9, 5, 2, 4, 10, Гео Милев 2, Георги Бенковски 4, 14, 19, 2, 11, 13, 8, 3, 7, 15, 6, 4, 5, 17, 12, 16, 23, 21, 10, 9, Георги С. Раковски 3, 2, 5, 1, 7, 9, 8, 10, 6, 12, 13, 14, 11, Гогол 8, 9, 7, 1, 6, 11, Гоце Делчев 2, 4, Демокрация 10 Поща, 3, Димитър Полянов 3, 2, 1, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Елин Пелин 17, 5, 16, 4, 18, 9, 2, 1, 13, 12, 14, 15, 6, 10, 3, 7, Захари Стоянов 21, 6, 22, 23, 7, 8, 15, 13, 18, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Иван Дял 1, 2, Иван Рилски 10, 5, 6, 4, Иглика 2, 3, 1, 4, Йордан Йовков 5, 2, 6, 9, 1, 7, 10, 3, 11, 4, 23, 26, 17, 28, 39, 37, 22, 18, 41, 43, 29, 21, 33, 35, 12, 24, 16, 15, 45, 20, 25, 14, 31, 30, Каменка 15, 11, 9а, 9, 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Кичира 4, 2, 1а, 3, 1, Климент Охридски 53, 34, 55, 43, 42, 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, 47, 36, 38, 45, 40, 51, 81, 86, 66, 79, 83, 77, 84, 62, 80, 74, 64, 73, 68, 67, 63, 73, 65, 48, 1, 54, 52, 58, 61, Кнежа 6, 4, 1, 2, Кокиче 3, 1, Комитска 18, 12, 15, 11, 18, 9, 8, 7, 4, 17, 2, 1, 14, 5, 6, 13, 3, Кръстю Сарафов 2, Лев Н. Толстой 8, 6, 5, 10, 3, Македонска 3, 5, 4, 4а, 7, 6, 1, 8, 12, Максим Горки 11, 2, 15, 3, 9, 1, 5, 13, 17, 19а, 19, 25, 4, Марица 10, 14, 10а, 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Маркова Стъпка 6, 8, 23, 20, 4, 2, 21, 11, 12, 17, 10, Мусала 1, 2, Незабравка 3, 1, 2, Неофит Рилски 4, 1, 8, 2а, 3, 10, 6, 9, Никола Вапцаров 6, 3, 1, 5, 2, 13, 7, 4, Никола Обретенов 3 Пирин, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Опълченска 14, 17а, 15, 11, 16, 8, 17, 12, 7, 3, 13, 5, 10, 17, 26, 29, 22, 35, 23, 27, 31, 37, 21, Освобождение 32, Паисий Хилендарски 10, 35, 13, 21, 7, 37, 28, 32, 19, 16, 20, 46, 18, 40, 3, 1, 49, 52, 22, 25, 42, 29, 31, 2, 24, 4, 9, 27, 33, 36, 26, 44, 8, 15, 15а, 48, 50, 6, 98, 11, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Патриарх Ефтимий 2, 3, 1, 4, Петко Войвода 2, 4, 18, 5, 9, 10, 15, 7, 6, 19, 12, 17, 13, Петър Балевски 2, Пирин 8, 9, 1, 18, 2, 11, 13, 7, 4, Поп Харитон 3, 2, Райна Княгиня 9, 1, 7, 5, Рила 7, 6, 3, 8, 10, 5, 2, 1, 4, Светулка 9, 160, 3, 6, 2, Свобода 16, 13 Кафе, 10, 1, 13, 6а, 3, 7, 5, 6, 1, 13, Сергей Румянцев 3, 1, 4, Скачка 4, 3, 7, Софроний Врачански 8, 8, 4, Стара Планина 8, 6, 1, 2, 4, Старчов Дол 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, Стефан Стамболов 3, 5, 10, 7, 4, Странджа 4, 6, 2, Табашка 3, 1, 2, Тодор Каблешков 28, 20, 12, 1, 2, 14, 22, 8, Топалска 8, 4, 2, Търговище 6, 5, 4, 8, 9, 7, Хаджи Димитър 40, Хан Аспарух 34, 26, 30, 27, 5, 7, 13, 9, 29, 19, 32, 10, 7а, 12, 14, 15, 1, 25, 16, 20, 28, 22, 21, 17, 21, Хан Крум 18, 30, 12, 36, 17, 24, 16, 19, 18, 26, 15, 21, 20, 32, 23, 22, 6, 7, 5, 1, 10, 9, 11а, 2, 8, 13, 4, 3, Хан Кубрат 1, 5, 16, 7, 2, 3, 11, 12, 26, 13, 22, 14, 17, 30, 9, 10, 19, 4, Христо Ботев 43, 6, 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016, 6, 11, 4, 5, 1, 2, Читалище, 53, 57, 63, 67, 65, 55, 69, 45, 47, Христо Смирненски 11, 10, 13, 4, 2, 7, 8, 12, 3, 6, Цар Иван Асен Втори 5, 1, 17, 13, 3, 11, 19, 2, 9, 15, Цар Калоян 2, 4, 7, 5, 11, 9, 13, 3, 1, 6, 10, Ца На 27.09.2019 г. /12:00 - 15:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Златна Панега: Александър Стамболийски 49, 51, 68, 35, 42, 7, 45, 52, 38, Ангел Каралийчев 4, 2, Георги Бенковски 8, 10, Дан Колов 2, Иван Вазов 7, 9, 3, 1, местност Рибарника Кс, Опълченска 67, 145, 104, 88, 74, 130, 101, 76, 87, 111, 113, 109, 96, 102, 106, 82, 138, 127, 141, 77, 147, 128, 129, 69, 89, 110, 107, 71, 112, 63, 95, 85, 119, 97, 125, 73, 68, 92, 93, 91, 79, 72, 90, 131, 94, 83, 134, 117, 65, 139, 121, 133, 126, Петко Р. Славейков 5, 3, Хаджи Димитър 5, 3, 2 Община Тетевен На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Дивчовото: 20996. 12. 27, 20996. 7. 50, 20996. 8. 94, местност Боатин Горски Дом Кордела, 1, 3, къща Сашо На 25.09.2019 г. /09:45 - 10:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Тетевен: Васил Левски 76 Уо на Тп36, Гачо Василков 3, 5, 1, Двадесет и Трети Септември 1, 2, 3, 10, 7, 8, 4, 5, 6, 12, Емил Марков 40, 32, 36, 25, 66, 23, 21, 60, 72, 29, 30, 31, 54, 68, 58, 38, 44, 56, 34, 33, 70, 62, Иван Вазов 73, 94, 85, 62, 91, 74, 96, 88, 64, 9 Касета УО на ТП36, 60, 79, 81, 72, 66, 90, 87, 86, 92, 98, 68, 70, 83, 84, 77, 82, 69, 58, 89, Марин Урманов 1, Марко Йончев 3, 4, 2, 5, Михал Казначея 1, Никола Вапцаров 6, 10, 4, 8, 3, 2, 1, Първи Май 1, 2, Христо Ботев 17 Касета УО на ТП61, 33, 45, 31, 17, 37, 23, 39, 25, 21, 41, 19, 43, 27, 35, 29 На 26.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Тетевен: Дванадесети Конгрес 4, 5, 19, Дончовци 9, 12, 1, 7, махала Моновци къща Съйко, къща Георги, къща Васил, къща Иванка, 58, 5, къща Марийка, къща Върбан, 36, къща Радка, къща Стоян, къща Мариета, 32, къща Симеонка, къща Христо, 11, вила, Уо на Тп7, къща Диана, къща Лазар, къща Йона, 3, къща Стоичко, къща Веселина, къща Пенка, къща Василка, къща Ивайло, къща Румен, къща Валери, Отец Паисий 9, 4, Павел Лалов 64, 34, 23, 35, 19, 39, 76 На 26.09.2019 г. /12:00 - 15:30 ч./ - Тетевен: 72343. 500. 5372, Воловийте 4, 16, 2, 18, 10, 3, 5, 1, 9, УО на ТП64, 8, 46, 28, 7, Христо Габровчето 5, 1 Община Троян На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Черни Осъм: Амбарица 3, Жеравица, М. Жеравица 55, къща Цочо, 15 ТП, къща Петко, вила, М. Стойновска къща Нели, къща Марин, къща Радой, къща Тодор, къща Дана, къща Марио, 6 ТП-1, къща Иванка, къща Никола, къща Ваня, къща Неда, къща Маринка, къща Мария, къща Тодорина, къща Йонко, къща Евгени, къща Пенчо, къща Дона, къща Йонка, къща Иво, къща Борислав, къща Райка, къща Танчо, къща Катя, къща Василка, 17 къща Дари, къща Георги, къща Трифон, къща Едгард, къща Ангел, къща Рада, къща Стана, 55, къща Христо, къща Атанас, къща Мита, къща Петко, къща Иван, къща Дочо, къща Мичо, къща Минчо, къща Пена, къща Минко, къща Пенка, вила, Първи Май 106, 1, Стойновска 47, 67, 48 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бели Осъм: Козя Стена 40, 37, 38, 39, 45, 41, махала Църовска Помпа, Стоян Българенчето 357, 382, 346, 424, 358, 412, 344, 282, 312, 354, 353, 404, 355, 384, 276, 280, 274, 337, 340, 365, 359, 304, 406, 394, 366, 343, 332, 372, 350, 345, 326, 418, 298, 374, 306, 341, 422, 330, 338, 294, 362, 386, 356, 339, 320, 370, 342, 392, 348, 462, 302, 300, 360, 402, 396, 336, 335, 410, 310, 292, 296, 284, 351, 314, 316, 328, 347, 349, 272, 380, 278, 334, 361, 270, 398, 286 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Орешак, Общ. Троян: Балкан 8, 12, 18, 20, 39, 27, 34, 22, 13, 15, 32, 30, 25, 2, 6, 19, 29, 14, 26, 33, 10, 11, 35, 41, 43, 31, 36, 17, Данчо Василешки 1, 5, Иван Павлов 128, 139, 165, 118, 129, 106, 94, 157, 122, 141, 126, 143, 104, 174, 169, 150, 115, 101, 91, 171, 93, 163, 102, 103, 127, 147, 144, 82б, 99, 123, 82, 162, 125, 173, 107, 86, 124, 168, 159, 96, 146, 155, 161, 109, 136, 164, 105, 130, 151, 156, 95, 112, 3, 121, 97, 138, 140, 134, 153, 152, 148, 142, Неофит Калчев 8 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Васил Левски 183, 204, 196, 187, 200, 210, 194, 214, 206, 212, 185, 198, 202, 220, 218, 216, Дядо Петър Табаков 2, 5, 4, 6, Стефан Караджа 3, 2, 1, 4, Хан Аспарух 13, 19, 7, 17 А, 15, 9, 5, 1а, 3, 17, 11 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Вежен 71 къща-Пеньо, кв. Балкан 9, къща-радка, къща-Даниел, къща-минчо, къща-Станислав, 19, вила, къща-Пенко, къща-Бранимир, къща-Христина, къща-Цена, къща-Анчо, къща-Пенка, къща-Данко, къща-Банко, къща-Георги, Помпена Станция, къща-Цветомир, къща-Борис, къща-маргарита, къща-вачо, къща-марияна, къща -Иван, къща-Недко, Строеж, къща-Надка, къща-мария, къща-Бойко, къща -Георгица, къща-мичо, къща-Ивелина, къща-Илия, къща-милко, къща-Стефана, къща-Дона, къща-Цветанка, къща-Дочо, къща-Пена, къща-Начо, Тп83, къща-Колю, къща-Богомил, къща-Павли, къща-мита, къща-Красимира, къща-Пенчо, къща-Тодорина, къща-Спаска, къща-Иван, къща-Боро, 21, къща -Власи, къща-Пламен, 22, къща-Добринка, къща-Власи На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Врабево: Антон Иванов 2, 3, 5, 1, 4, Арх. Борис Боев 6, 5, 15, 3, 2, 4, 7, 20, 13, 12, 10, 17, 8, Вилна Зона, Георги Димитров 28, 41, 24, 46, 31, 42, 29, 43, 56, 19, 51, 48, 37, 21, 17, 47, 39, 36, 67, 53, 32, 49, 52, 35, 55, 27, 34, 25, 40, 54, 44, 23, 33, 26, 30, Девети Септември 28, 36, 30, 13, 14, 20, 26, 29, 15, 23, 9, 33, 21, 1, 10, 19, 17, 44, 25, 7, 41, 11, 34, 27, 8, 12, 16, 3, 2, 37, 18, 6, 38, 32, 35, 31, 4, 24, Ленин 7, 8, 1, 6, 3, 5, 9, Минко Генков 1, Минко Карата 53, 36, 51, Москва 7, 9, 5, 1, 2, 4, Нено Даракчиев 1, 3, Никола Й. Вапцаров 2, 3, 1, 4, 5, 7, Св. Св. Кирил и Методий 5, Стамен Радев 6, 5, 1, 8, 4, Стара Планина 3, 1, Христо Ботев 14, 21, 22, 20, 18, 27, 23, 19, 25, 16, Цар Калоян 18, 4, 8, 16, 12, 2, 1, 6, 3, 5, 14, 20, 10, Шипка 2, Юрий А. Гагарин 5, 3 На 25.09.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Троян, Общ. Троян: Амбарица 49, 15, 45, 22, 19, 29, 32, 13, 6, 44, 36, 31, 18, 10, 35, 34, 11, 2, 4, 24, 43, 21, 51, 20, 28, 30, 16, 17, 37, 42, 25, 12, 38, 41, 33, 14, 38а, 47, 8, 39, 26, Ген. Карцов 466, 448, 494, 486, 347, 271б, 363, 339, 482, 468, 311, 470, 309, 480, 452, 359, 307, 355, 484, 327, 442, 365, 353, 313, 476, 333, 335, 472, 462, 349, 450, 474, 458, 331, 343, 361, 321, 456, 357, 490, 329, 496, 478, 464, 305, 337, 339а, 323, 460, 454, 498, 345, 446, 317, 319, 444 На 25.09.2019 г. /10:15 - 12:15 ч./ На 27.09.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Камено Поле: Христо Ботев 76 На 25.09.2019 г. /10:15 - 12:15 ч./ На 27.09.2019 г. /13:30 - 15:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: Бочо Донев 16, Буковец 9, 10, Бл. 9, Здравец 31, 10, 13а, 16, 17, 15, 20, 25, 18, 13, 33, 27, 14, 23, 22, 12, 29, 21, 19, Минко Ив. Марковски 9, 17, 4, 11, 13, 14, 19, 12, 21, 10, 4а, 8, 6, 7, 15, Пейо К. Яворов 2, 8, 4, 16, 12, 6, 10а, 10, 18, 14, Стефан Караджа 23 На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та 9, 03, 11, 10, 8, 15, 6, 13, 12, 5, 1, 7, 4, 16, 19, 3, 11-та 25, 28, 10, 21, 30, 8, 20, 17, 22, 19, 4, 14, 32, 24, 6, 7, 26, 2, 9, 12-та 11, 22, 14, 24, 26, 15, 18, 12, 13-та 5, 7, 9, 3, 3, 1, 15-та 8, 6, 16-та 3, 6, 5, 1, 4, 8, 2, 53707. 37. 13, 53707. 504. 148, 9-та 20, 9, 3, 14, 24, 6, 12, 16, 26, 22, 11, 28, 30, 17, 10, 6, Авксентий Дацин 24, 15, 23, 13, 19, 2, 18, 12, 38, Амбарица 3, 1, 6, 2, Архимадрит Хаджи Макарий 2, 11, Атанас Хасъмски 3, 1, 10, 8, Васил Левски 76, 64, 72, 68, 62, 70, 74, 17, 2, 26, 28, 16, 9, 7, 40, 3, 32, 27, 10, 21, 19, 15, 5, 12, 30, 23, 14, 8, 6, 4, 22, 25, 1, 56, 40, 58, 34, 28, 16, 52, 50, 48, 17, 54, 32, 20, 22, 14, 46, 6, 26, 10, 44, 12, 36, 5, 18, 60, 42, 30, Васил Попстефанов 2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7, Вилна Зона вила, вила, Втора 1, 10, 2, 4, Георги Дренски 2, 6, 8, Данчо Василешки 21, 59, 27, 7, 16, 2, 45, 28, 35а, 4, 25, 30, 31, 32, 14, 12, 44, 55а, 37, 39, 49, 15, 18, 13, 6, 55, 43, 24, 55б, 9, 35, 40, 33, 17, 59, 34, 19, 8, 29, 27, 47, 41, 51, 21, 11, 53, 48, 36, 26, Даскал Петър Атанасов 6, 2, Димитър Никифоров 12, 10, 8, 25, 21, 20, 17, 9, 7, Димитър Ралков 6, 1, Доктор Борис Пейчев 2, 7, Еделвайс 19, 21, 27, 29, 4, 7, 8, 1, 023, 9, 2, Иван Донев 5, 1, 18, Иван Лалев 1, 40, 62г, 27, 5, 22, 36, 26, 50, 44, 9, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3, Иван Павлов 68, 38, 77, 6, 15, 53, 42, 72а, 76, 72б, 87, 21, 89, 78, 41, 52, 60, 36, 67а, 33, 13, 51, 70, 47, 35, 19, 44, 34, 57, 30, 50, 66, 69, 14, 91, 39, 28, 64, 61, 22, 80, 83, 45, 17, 49, 43, 29, 46, 32, 63, 8, 12, 59, 27, 72, 58, 31, 75, 11, 62, 4, 16, 85, 37, 18, 82, 55, 71, 26, 40, 1, 2, 54, 56, 68, Иван Полендаков 13, 11, 17, 10, 15, 25, 23, 6, 5, 15, 4, Кирил и Методий 4, 8, 1, 3, 5, Кичура 3, 41, 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10, Комсомолска 2, 6, 46, 41, 48, 2, 43, 20, 42, 50, 37, 12, 40, 47, 5, 22, 8, 26, 4, 23, 34, 32, 45, 1, 14, 19, 52, 30, 16, 9, 18, 38, 24, 39, 25, 49, 28, 29, 21, 36, 10, 3, Комуна 5, 11, 2, 3, 4, Ливадата, махала Баба Стана вила, 5, вила, 1, 11, 27, 14, Ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, вила, махала Коевски Ливадки вила, махала Радоевското 2 вила, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Младост 7, 11, 2, 8, 19, 3, Неофит Калчев 8, Осъм 3, 9, 7, 10, 16, 3, 4, 6, 17, 22а, 30, 2, 5, 14, 8, Панайот Волов 3, 4, Патриарх Максим 10, Пенко Йотов 3, Прохлада 13, Първа 1, 4, 3, 4, 8, 12, 4, 5, 1, 7, 3, Раю Ганковски 12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2, Стара Планина 2, 88, 44, 47, 5, 21, 26, 29, 4, 16, 40, 12, 25, 3, 31, 37, 44, 17, 33, 1, 32, 34, 35, 23, 14, 38, 6, 11, 27, 30, 15, 2, 18, 43, 10, 41, 36, 19, 9, 22, 7, 8, 13, 24, 4, 144, 152, 156, 155, 138, 176, 140, 149, 136, 134, 150, 148, 143, 154, 142, 158, 153, 146, 137, 147, 139, 141, 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252, 136, 128, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 136, 168, 138, 147, 128, 120, 115, 121, 130, 95, 100, 127, 106, 131, 101, 105, 97, 109, 93, 114, 108, 129, 111, 112, 123, 117, 126, 132, 113, 98, 116, 104, 110, 124, 88, 102, 133, 107, 52, 77, 88, 54, 49, 43, 79, 51, 87, 68, 65, 62, 82, 70, 80, 59, 55, 72, 56, 89, 50, 74, 57, 61, 83, 84, 78, 94, 75, 46, 81, 63, 90, 48, 76, 85, 92, 47, 96, Трета 2, 30 вила, 11, 9, Хемус 74, 49, 92, 83, 81, 78, 50, 46, 47, 73, 30, 43, 54, 72, 32, 14, 27, 66, 1, 58, 67, 60, 45, 57, 33, 48, 35, 29, 41а, 7, 3, 28, 24, 81а, 22, 49, 50, 65, 68, 64, 40, 11, 19, 52, 16, 36, 53, 56, 28а, 55, 9, 5, 51, 29а, 71, 26, 15, 81, 2, 38, 8, 61, 44, 42, 59, 63, 20, 23, 4, 37, 31, 69, 62, 10, 76, 72, 68б, 74, 68, 68в, Христо Ботев 6, 8, 17, 16, 11, 21, 19, 13, 4, 6, 9, 28, 13, 1, 4, 2, Цочо Стоянов 2, 1, 10, 12, 7, 23, Червено Знаме 8, 26, 1, 24, 14, 16, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30, Четвърта 8, вила, Мест. Кравая На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Троян, Общ. Троян: кв. Ливадето къща Албена, 7, 41, 43, 23, къща Теодор, 25, 13, 4, 44, 17, 12, 6, 2, 18, 8, 3, 5, 24, къща Пенко, 48, къща Мая, 10, 32, 30, 22, 39, 14, 33, къща Атанас, 15, 35, къща Мариана, 56, 1, 34, 37, къща Иванка, 9, 21, 36, 16, 28, 29, 68, къща Иван, 48, къща Дочо, къща Васил, 66, 53, 50, 47, 20, 51, къща Христо, къща Радка, 60, 64, къща Стилиян, 49, 45, 56, къща Емил, къща Милен, къща Стефан, къща Минко, 62, 20, Ливадето 48, махала Хитровска, махала Дрянска къща Виолета, Стоп. Постройка, къща Петко, къща Петър, къща Георги, къща Пена, 27, къща Иванка, къща Иван, къща Мария, къща Дочо, къща Марин, къща Светла, къща Рада, къща Йовка, къща Елена, къща Анелия, къща Колю, къща Кинчо, къща Цанко, къща Тонка, къща Димитрина, къща Бойко, къща Дацо, къща Павел, къща Васил, къща Минко, Гараж, Минко, къща Нели, 28, вила, къща Иванчо, къща Цовко, махала Калчевска 16, 69, 15, 100, 67, 71, 40, 66, 50, 10, 54, 4, 43, 14, 36, 13, 42, 55, 29, 31, 18, 19, 99, 23, 33, 21, 51, 17, 8, 57, 24, 5, 47, 28, 46, 12, 1а, 26, 1, 11, 34, 48, 3, 2, 32, 59, 53, 96, 30, 45, 41, 73, 7, вила, 6, 27, 52, махала Райковска къща Христина, къща Мартин, къща Гечо, къща Христо, къща Тотю, 31, 34, къща Бойко, къща Петко, къща Манол, къща Татяна, къща Димитра, къща Илийчо, къща Мария, Овчарник, къща Тодора, къща Тихомир, Стоп. Постройка, къща Стефан, 27 къща Франц, къща Митко, къща Марийка, къща Иван, къща Светослав, къща Кръстю, 19б, къща Минчо, къща Стефка, 5, къща Дечко, махала Сеновоза 1, Шести Септември 24 На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 08:30 ч.; 12:15 - 12:30 ч./ - Черни Осъм: Акациева 2, 77, 5, 3, 8, 4, 71, 6, 10, 2, 8, 12, 5, 11, 9, 7, Амбарица 9, 6, 4, 2, 3, 10, 14, Атанас Филипов 3, 5, 8, 12, 7, 2, Бай Паскал 11, 7, 25, 16, 10, 12, 18, 6, 19, 1, 21, 5, 4, 3, 23, 14, 16 Уо-Тп-4, 17, 13, 8, Васил Радев 2, 6, 5, 3, 2, 8, 7, 1, 11, 4, 10, Врачовска 7, 15, 23, 21, 11, 8, 10, 12, 17, 25, 3, 13, 19, 9, 6, 1, Възраждане 1, 5, 3, Девети Септември 28, 22, 10, 15, 26, 18, 14, 12, 20, 13, 9, 2, 21, 8, 6, 4, 11, 17, 16, 19, 23, Дружба 4, 2 Баня, 5, 1, 2, 8, 3, 4 Фурна, 7, 10, Жеравица, Жилища на Горското Стопанство 5, 2, 3, 4, местностНиколчов Дол, М. Бъзево вила, 2, 2а вила, М. Жеравица 3, вила, 1, 15 Уо-Тп-1, 2 вила, къща Цочо, 15 Тп, къща Петко, вила, 55, М. Кошутина вила, М. Миленча 38, 67, 10, Работилница, М. Стойновска къща Нели, къща Марин, къща Радой, къща Тодор, къща Дана, къща Марио, 6 Тп-1, къща Иванка, къща Никола, къща Ваня, къща Неда, къща Маринка, къща Мария, къща Тодорина, къща Йонко, къща Евгени, къща Пенчо, къща Дона, къща Йонка, къща Иво, къща Борислав, къща Райка, къща Танчо, къща Катя, къща Василка, 17 къща Дари, къща Георги, къща Трифон, къща Едгард, къща Ангел, къща Рада, къща Стана, 55, къща Христо, къща Атанас, къща Мита, къща Петко, къща Иван, къща Дочо, къща Мичо, къща Минчо, къща Пена, къща Минко, къща Пенка, вила, М. Стругът Тп-12, 67, Работилница, 68, 47, 20, 5, 4, 8, 43, 19, 16, 23, 27, 21, 24, 35, 1, 3, 25, 37, 15, 39, 13, 12, 51, 18, 7, 31, 41, 2, 33, 6, вила, 9, 45, 29, Общ. Дз Обнова 8, 3, 9, 1, 2, 4, 2, 1, 6, 10, 3, Първи Май 104 Кооп. -Обнова, 1, 26, 47, 106, 19, 61, 73, 29, 48, 65, 17, 57, 2, 18, 11, 56, 27, 41, 30, 49, 26, 23, 67, 22, 15, 75, 5, 6, 21, 44, 52, 8, 35, 69, 45, 9, 37, 33, 6 Общ. Обнова, 32, 20, 13, 34, 54, 2 2, 81, 63, 77 Уо-Тп-5, 77, 3, 12, 50, 39, 59, 28, 1, 42, 7, 47, 46, 36, 53, 31, 25, 4, 1 1, 55, 79, 24, 10, 1, 3, Райнешка 4, 6, Стара Планина 75, 78, 62, 128, 46, 40, 120, 84, 28, 66, 125, 26, 98, 112, 70, 86, 10, 131, 103, 42, 73, 149, 124, 79, 122, 97, 129, 119, 95, 48, 54, 121, 69, 65 Дом-Изложба, 60, 105, 101, 34, 113, 30, 74, 83 Далекосъобщения, 149 Лавка, 58, 65 Здравна Служба, 107, 111, 83 Културен Дом, 93, 104, 56, 147, 116, 135, 76, 8, 91, 81, 36, 102, 50, 99, 100, 92, 110, 108, 85, 71, 145, 88, 44, 115, 126, 72, 118, 83, 52, 68, 89, 106, 87, 38, 31, 55, 47, 16, 11, 43, 13, 65, 26, 29, 22, 18, 15, 12, 53, 20, 63, 2, 41, 24, 5, 9, 27, 7, 23, 4, 17, 21, 25, 57, 19, 51, 14, 8, 59, 33, 1, 61, 49, 3, 39, 10, 6, 149, 18, 137, 112, 14, 151, Стойновска 47, 67, 48, Хаджи Макарий 1, 2, Цонка Дамянова 1, 10, 3, 6, 11, 2, 4, 7, 8, 5 На 27.09.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ - Орешак, Общ. Троян: 10-та 9, 03, 11, 10, 8, 15, 6, 13, 12, 5, 1, 7, 4, 16, 19, 3, 11-та 25, 28, 10, 21, 8, 30, 20, 17, 22, 19, 4, 14, 32, 24, 6, 7, 26, 2, 9, 12-та 11, 22, 14, 24, 26, 15, 18, 12, 13-та 3, 1, 53707. 37. 13, 9-та 20, 9, 3, 14, 24, 6, 12, 16, 26, 22, 11, 28, 30, 17, 6, Авксентий Дацин 24, 15, 23, 13, 19, 2, 18, 12, 38, Амбарица 3, 1, 6, 2, Атанас Хасъмски 3, 1, 10, 8, Васил Левски 76, 64, 72, 68, 62, 70, 74, 17, 2, 26, 28, 16, 9, 7, 40, 3, 32, 27, 10, 21, 19, 15, 5, 12, 30, 23, 14, 8, 6, 4, 22, 25, 1, 56, 40, 58, 34, 28, 16, 52, 50, 48, 17, 54, 32, 20, 22, 14, 46, 26, 6, 10, 44, 12, 36, 5, 18, 60, 42, 30, Васил Попстефанов 2, 3, 4, 12, 10, 17, 16, 15, 11, 1, 7, Вилна Зона вила, вила, Втора 1, 10, 2, 4, Георги Дренски 2, 6, 8, Данчо Василешки 27, 59, Даскал Петър Атанасов 6, 2, Димитър Никифоров 12, 10, 8, 25, 21, 20, 17, 9, 7, Димитър Ралков 6, 1, Доктор Борис Пейчев 2, 7, Еделвайс 19, 21, 27, 29, 4, 7, 8, 1, 023, 9, 2, Иван Донев 5, 1, 18, Иван Лалев 5, 22, 36, 26, 50, 9, 44, 24, 32, 11, 30, 4, 23, 29, 31, 46, 58, 25, 62, 28, 13, 54, 56, 38, 60, 6, 7, 12, 42, 1, 34, 3, 40, 62г, 27, Кирил и Методий 4, 8, 1, 3, 5, Кичура 3, 41, 18, 8, 4, 5, 17, 6, 1, 11, 16, 12, 13, 27, 3, 10, Комсомолска 2, Комуна 5, 11, 2, 3, 4, махала Баба Стана вила, 5, вила, 1, 11, 27, 14, Ул. Осветление, Училище, 12, 16, 7, 10, вила, махала Коевски Ливадки вила, махала Радоевското 2 вила, местност Рътлината, местност Тихова Лъка, Осъм 3, 9, 7, 10, 16, 3, 4, 6, 17, 2, 30, 5, 14, 8, Панайот Волов 3, 4, Патриарх Максим 10, Прохлада 13, Първа 1, 4, 3, 4, 8, 12, 4, 5, 1, 7, 3, Раю Ганковски 12, 3, 16, 7, 1, 10, 6, 14, 2, Стара Планина 128, 120, 115, 121, 130, 95, 100, 127, 106, 131, 101, 105, 97, 109, 93, 114, 108, 129, 111, 112, 123, 117, 126, 132, 113, 98, 116, 104, 110, 124, 88, 102, 133, 107, 4, 144, 152, 156, 155, 138, 176, 140, 149, 136, 134, 150, 148, 143, 154, 142, 158, 153, 146, 137, 147, 139, 141, 250, 158, 124, 92, 261, 246, 257, 259, 147, 90, 123, 252, 136, 128, 241, 230, 224, 218, 240, 243, 73, 214, 245, 208, 244, 210, 249, 251, 220, 216, 242, 204, 239, 232, 238, 206, 212, 255, 236, 222, 253, 225, 234, 226, 169, 2, 174, 189, 187, 171, 179, 155, 177, 183, 173, 165, 1, 180, 182, 185, 181, 167, 163, 172, 175, 157, 159, 161, 202, 200, 201, 193, 184, 199, 69, 149, 188, 197, 196, 190, 192, 229, 207, 195, 198, 221, 136, 168, 138, 147, Трета 2, 30 вила, 11, 9, Хемус 76, 72, 68б, 74, 68, 68в, 46, 47, 73, 30, 43, 54, 72, 32, 14, 27, 66, 1, 58, 67, 60, 45, 57, 33, 48, 35, 29, 41а, 7, 3, 28, 24, 81а, 22, 49, 50, 65, 68, 64, 11, 40, 19, 52, 16, 36, 53, 56, 28а, 55, 9, 5, 51, 29а, 71, 26, 15, 81, 2, 38, 8, 61, 44, 42, 59, 63, 20, 23, 4, 37, 31, 69, 62, 10, Цочо Стоянов 23, Червено Знаме 8, 26, 1, 24, 16, 14, 4, 2, 22, 28, 18, 3, 30, Четвърта 8, вила На 27.09.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ - София: Студентски Град На 27.09.2019 г. /08:15 - 12:30 ч./ - Черни Осъм: Акациева 2, 77, 5, 3, 8, 4, 71, 6, 10, 2, 8, 12, 5, 11, 9, 7, Амбарица 9, 6, 4, 2, 3, 10, 14, Атанас Филипов 3, 5, 8, 12, 7, 2, Бай Паскал 11, 7, 25, 16, 10, 12, 18, 6, 19, 1, 21, 5, 4, 3, 14, 23, 16 Уо-Тп-4, 17, 13, 8, Васил Радев 2, 6, 5, 3, 2, 8, 7, 1, 11, 4, 10, Врачовска 7, 15, 23, 21, 11, 8, 10, 12, 17, 25, 3, 13, 19, 9, 6, 1, Възраждане 1, 5, 3, Девети Септември 28, 22, 10, 15, 26, 18, 14, 12, 20, 13, 9, 2, 21, 8, 6, 4, 11, 17, 16, 19, 23, Дружба 4, 2 Баня, 5, 1, 2, 8, 3, 4 Фурна, 7, 10, Жеравица, Жилища на Горското Стопанство 5, 2, 3, 4, местностНиколчов Дол, М. Бъзево вила, 2, 2а вила, М. Жеравица 3, вила, 1, 15 Уо-Тп-1, 2 вила, къща Цочо, 15 Тп, къща Петко, вила, 55, М. Кошутина вила, М. Миленча 38, 67, 10, Работилница, М. Стойновска къща Нели, къща Марин, къща Радой, къща Тодор, къща Дана, 6 Тп-1, къща Марио, къща Иванка, къща Никола, къща Ваня, къща Неда, къща Маринка, къща Мария, къща Тодорина, къща Йонко, къща Евгени, къща Пенчо, къща Дона, къща Йонка, къща Иво, къща Борислав, къща Райка, къща Танчо, къща Катя, къща Василка, 17 къща Дари, къща Георги, къща Трифон, къща Едгард, къща Ангел, къща Рада, къща Стана, 55, къща Христо, къща Атанас, къща Мита, къща Петко, къща Иван, къща Дочо, къща Мичо, къща Минчо, къща Пена, къща Минко, къща Пенка, вила, М. Стругът Тп-12, 67, Работилница, 68, 47, 20, 5, 4, 8, 43, 19, 16, 23, 27, 21, 24, 35, 1, 3, 25, 37, 15, 39, 13, 12, 51, 18, 7, 31, 41, 2, 33, 6, вила, 9, 45, 29, Общ. Дз Обнова 8, 3, 9, 1, 2, 2, 4, 1, 6, 10, 3, Първи Май 104 Кооп. -Обнова, 1, 26, 47, 106, 19, 61, 73, 29, 48, 65, 17, 57, 2, 11, 18, 56, 27, 41, 30, 49, 26, 23, 67, 22, 15, 75, 5, 6, 21, 44, 52, 8, 35, 69, 45, 9, 33, 37, 20, 6 Общ. Обнова, 32, 13, 34, 54, 2 2, 81, 63, 77 Уо-Тп-5, 77, 3, 50, 12, 39, 59, 28, 1, 42, 7, 47, 46, 36, 53, 31, 25, 4, 1 1, 55, 24, 79, 10, 1, 3, Райнешка 4, 6, Стара Планина 75, 78, 62, 128, 46, 40, 120, 84, 28, 66, 125, 26, 98, 112, 70, 86, 10, 131, 103, 42, 73, 149, 124, 79, 122, 97, 119, 129, 95, 48, 54, 121, 69, 65 Дом-Изложба, 60, 105, 101, 34, 113, 30, 83 Далекосъобщения, 74, 149 Лавка, 58, 65 Здравна Служба, 107, 111, 83 Културен Дом, 93, 104, 56, 147, 116, 135, 76, 8, 91, 81, 36, 102, 50, 99, 100, 92, 110, 108, 85, 71, 145, 88, 44, 83, 115, 126, 72, 118, 52, 68, 89, 106, 87, 38, 31, 55, 47, 16, 11, 43, 13, 65, 26, 29, 22, 18, 15, 12, 53, 20, 63, 2, 41, 24, 5, 9, 27, 7, 23, 4, 17, 21, 25, 57, 19, 51, 14, 8, 59, 1, 33, 61, 49, 3, 39, 10, 6, 149, 18, 137, 112, 14, 151, Стойновска 47, 67, 48, Хаджи Макарий 1, 2, Цонка Дамянова 1, 10, 3, 6, 11, 2, 4, 7, 8, 5 Община Угърчин На 24.09.2019 г. /09:00 - 15:15 ч./ - Угърчин: Васил Левски 118, 85, 121, 119, 117, 109, 86, 102, 101, 92, 104, 113, 112, 99, 96, 94а, 110, 94, 114, 98, 93, 116, 95, 107, 97, 83, 100, 90, 111, 88, 91, 103, Марица 10, 14, 10а, Патриарх Ефтимий 2, 3, 1, 4, Светулка 2, Свобода 16, 13 Кафе, 10, 1, 13, 6а, Христо Ботев 6, 11, 4, 5, 1, 2, Читалище, Цар Калоян 2, 4, 7, 5, 11, 9, 13, 3, 1, 6, 10, Църковна 4, 8, 1, 2 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Угърчин: Бачо Киро 2, Бели Камък 4, 1, 2, 5, 3, 6, 7, Витоша 2, 1, Георги С. Раковски 12, 13, 14, 11, Димчо Дебелянов 8, 19, 12, 9, 17, 13, 15, 11, 6, 14, 7, 16, 1, 4, 5, 10, Ивайло 1, 7, 2, 3, 4, Каменка 2, 14, 6, 8, 4, 5, 12, 10, 3, Климент Охридски 19, 5, 13, 14а, 9, 25, 30, 1, 11, 4, 16, 17, 14, 28, 24, 22, 6, 10, 12, 21, 29, 15, 7, 8, 27, 20, 3, 31, 23, Марица 4, 8а, 5, 8, 6, 2, 7, 1, Оборище 4, 1, 6, 2, 5, Околчица 8, 7, 1, 2, 18, 12, 16, 5, 2а, 4, 22, 6, 20, 24, Панайот Хитов 2, 1, 6, 4, Свобода 7, 5, 6, Христо Ботев 22, 14, 21, 33, 27, 10, 30, 25, 24, 35, 28, 15а, 17, 12, 31, 29, 26, 20, 39, 15, 32, 18, 016 Община Ябланица На 24.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Батулци: Мишкарете 8, 6, 4, 5, 9, 1, 3, 11, 13, 2, 14, Тп3, 10, Слатина 20, 12 На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - Златна Панега: Шипка 1, 3, 3 3, 4, 2, 1 3, 10, 6, 4 4, 6, 5 5, 3, 2 2, 7 4, 5, 7, 1 На 24.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Батулци: Ангел Кънчев 10, 4, 8, 5, 7, 11, 6, Бачо Киро 5, 3, 1, Васил Левски 30, 37, 26, 35, 57, 8, 21, 46, 16, 28, 39, 31, 64, 50, 38, 36, 40, 6, 41, 1, 68, 32, 9, 19, 33, 48, 4, 15, 3, 24, 65, 55, Гео Милев 1, 2, Георги Диков 4, 7 Тп4, 7, 1, 6, 5, Здравец 1, Панайот Волов 3, 9, 16, 10, 4, 7, 6, 2, Първи Май 1, 3, 5, Стоян Панов 34, 32, 3, 5, 22, 28, 24, 26, 4, 10, 20, 12, Христо Ботев 5, 24, 7, 9, 13, 12, 18, 10, 8, 17, 11, 18а, 16 На 24.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Дъбравата: Христо Ботев 14 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Батулци: Иван Вазов 22, 16, 6, 24, 10, 58, Йото Диков 1, 2, местност Мечовец Пс, Пею Яворов 4, 3, 1, Присоето 2, 16, 24, 32, 12, 3, 8, 10, 30, 4, 1, Свети Кирил и Методи 17, 9, 20, 14, 8, 51, 1, 15, 40, 37, 47, 23, 42, 54, 30, 178, 36, 16, 7, 46, 4, 48, 12, 10, 25, 11, 56, 49, 18, 39, 22, 38, 45, 6, Стефан Караджа 21, 43, 2, 29,,, 13, Христо Смирненски 14, 10 Тп5, 3, 5, 6 На 25.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Златна Панега: Александър Стамболийски 49, 51, 68, 35, 42, 7, 45, 52, 38, Ангел Каралийчев 4, 2, Георги Бенковски 8, 10, Дан Колов 2, Иван Вазов 7, 9, 3, 1, местност Рибарника Кс, Опълченска 67, 145, 104, 88, 74, 130, 101, 76, 87, 111, 113, 109, 96, 102, 106, 82, 138, 127, 141, 77, 147, 128, 129, 69, 89, 110, 107, 71, 112, 63, 95, 85, 119, 97, 125, 73, 68, 92, 93, 91, 79, 72, 90, 131, 94, 83, 134, 117, 65, 139, 121, 133, 126, Петко Р. Славейков 5, 3, Хаджи Димитър 5, 3, 2 На 26.09.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: III-10 кв. 13 Вр. За Стр, Александър Стамболийски 67, 16 Тп8, 54, 84, 26, 77, 90, 71, 3, 62, местност Гераня къща Йордан, местност Ламбовци къща Нино, 5, 59, 65, 3 Паянтова Жилищна Сграда, 47, 70, 3, 68, 45, вила, местност Шумака къща Мариан, къща Даринка, 3, 94, вила, местност Шумнене къща Иван, къща Михаил, къща Цано, къща Марин, къща Стефан, вила, 3, къща, къща Гена, Пеловска Ливада 3, Ширевец 70, 3 къща На 26.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Ябланица, Общ. Ябланица: 067316, 075133, Доктор Ради Цанов 11, местност Ламбовци къща Найда, къща Иван, 3, къща Цецка, Тп34, къща Петър, 17 Павилион, 25, къща Симеон, 1 къща Петър, вила Иван, къща Милка, къща Драгомир, къща Гета, къща Мария, местност Шумака къща Снежана, къща Мария, местност Шумнене къща Веселина, 3, вила На 27.09.2019 г. /09:15 - 12:00 ч./ - Златна Панега: Бачо Киро 1, 4, Димитър Грънчаров 30, 9, 29, 15, 32, 22, местност Драганина Могила Пс, Митко Палаузов 9, 7, 15, 8, 14, 13, 28, 17, 1, 20, 11, 30, 3, Райко Даскалов 2, 6, 4, 1, Сергей Румянцев 2, УПИ V-243, Kb. 9, Хан Аспарух 21, 19, УПИ II-318, Кв. 28 На 27.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Златна Панега.

20 Септември 2019 | 18:51 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Перник в периода 24 - 29 септември

Перник. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Брезник На 24.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Режанци На 24.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Режанци: къща На 25.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч.; 12:00 - 16:00 ч./ - Красава На 26.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - Гоз: П-Л ХІV-110, кв. 13 На 26.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Бабица: С. Бабица На 27.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - Долни Романци: къща На 27.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Горни Романци Община Перник На 27.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 09:00 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Боснек: 070008, 3-ти Март 6, 01, 4, 5, 8, 558, IV-189, Кв. 15, V-90, Ален Мак 8, 5, 9, 4, 7, 10, 1, 3, Божур 9, 1, 5, 7, 6, 3, 4, Бор 7, 2, 5, 1, 3, Борич 10, 6, 5, В. Левски 12, 14, 27, 6, 23, 8, 17, 10, 5, 19, 1, 15, Витоша 2, 3, 1, 4, Грамаге 3 А, 5, 2, 6, 5а, 1, 8, 10, 3, 4, 9, 3, 2, Добри Дол 2, 9, 06, 07, 5, 3, Духлата 20, 15, 13, 14, 12, 23, 9, 29, 36, 24, 18, 3, 30, 10, 17, 25, 11, 34, 22, 33, 8, 19, 21, 7, 32, 5, 38, 28, 26, 1, 2, 47, 58, 68, 78, 84, 75, 56, 94, 40, 44, 45, 96, 49, 63, 52, 57а, 42, 57, 100, 98, 106, 39, 60, 51, 102, 48, 88, 72, 55, 53, 65, 90, 64, 80, 50, 44а, 104, 74, 92, 43, 61, 76, 108, 62, 48 Механата, 46, Евлоги Агайн 1, 02, 3, 4, Еделвайс 4, 8, 2 Бунгало, 13, 3, 1, 2, 11, 6, Жива Вода 11а, 23, 31, 17, 14, 1, 7, 28, 25, 24, 9, 3, 27, 5, 26, 2, 30, 29, 34, 22, 20, 16, 36, 11, Иван Вазов 07, 03, 6, 01, 05, 4, 7, Игличе 1, 1а, 9а, 10, 3, 5, 12, Извора 6, 19, 15, 3, 1, 13, 17, 16, 9, 21, Йордан Йовков 08, 4, 8, 2, 1, 3, 5, Клен 8, 6, 4, 3, 2, 01, Кокиче 5, 8, 2, 3, 12, 20, 22, 10, 14, 4, 18, 16, 5, 6, 1, Косматица, Ладивец 4, 10, 14, 2, 9, 7, 01, 8, 12, Ливаге 6, 1, 10, 2, 8, 7, 4, Ловен Дом 02, 04, махала Влахова Вилна Сграда, 11, 10, 9, 2, Бунгало, 8, 16, 12, 14, 7, махала Джамбазка 6, Минзухар 1, 2, 3, Могиля 5, 11, 12, 7, 1, Момина Сълза 10, 5, 1, 12, 4, 9, 7, 3, 2, 8, 14, Н. Й. Вапцаров 5, 7, 11, 21, 4, 23, 17, 15, 13, 14, 8, 12, 19, Незабравка 13, 21, 17, 15, 19, 11, 5, 4, 7, 9, 6, 2, Петрус 4, 7, 9, 3, Ракита 4, 4 А, 6, 2, Ранковица 2, 6, 4, 1, С. Боснек, Славей 12, 6, 14, Стефан Караджа 9, 8а, 1, 3, 2, 8б, 4, 8, 6, 5, Струма 7, 15, 9, 13, 62, 11, 21, 23, 19, 7, 49, 51, 33, 81, 55, 79, 71, 85, 27, 2, 39, 47, 4, 67, 29, 73, 63, 25, 59, 69, 41, 65, 31, 53, 57, 65а, 61, УПИ XI, кв. 1а/901, УПИ XIII-342, Кв. 32, УПИ І-536, кв. 43, Х. Димитър 11, 11а, 9, 3, 7, 25, Христо Ботев 21а, 20, 7, 6, 14, 8, 13, 21, 12, 17, 2, 18, 41, 46, 42, 33, 23, 31, 47, 40, 36, 38, 50, 34, 32, 44, 27, 35, 25, 30, Чакова 13, 5, 8, 1, 7, 2, 15, 10, 6, 14, Явор 7, 4, 1, 2, 3, 4, 06, 01, 9, Яворов 3, Ясен 2, 1, 10, 14, 2, 12, 11, 3 На 24.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Перник: Варшава 1, 3, 71, Изток, Луганск 3, 11, 27, 18, 13, 21, 22, 10, 9, 5, 17, 8, 3а, 7, 15, 20, Максим Горки 30б, 38а, 17, 37, 28, 40, 30а, 42, 34, 36, 13, 32, 17б, 44, 30в, Младен Стоянов 33, 45, 54, 55, 39, 57, 36, 41, 54а, 15б, 49, 20, 14, 47, 51, 48, 52, 37, 15 къща, 53, 43, 38, 50, 28, 34, Мошино 317, Кв.Кутела, Огнян Станков 51, 47, Олег Кошевой 119а, 121, 119б, 105, 111, 72, 88, 97, 74, 99, 85а, 85, 103, 95, 90а, 113, 123, 125, 80, 81, 96, 89а, 76, 96в, 83, 78, 96б, 109, 117, 79, 89, 113а, 101, 93а, 87, 87б, 107, 90, 87а, 66, 77, 93, 78а, 70, Пушкин 4, 2а, 1, 7, 2, 4а, Пхенян 7, Рашо Димитров 101, Улан Батор 7, Хавана 20, 24, 22, 30, 32, 40, 28, Ханой 6, 10, 4, 16, 9 На 24.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Пояс №1на Язовир Студена На 24.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Кладница: V-15, Кв. 19, VІІІ-29, Кв. 18, XI-29 кв. 18 Делта Хил, Акация 1, 1, 2, Бакиница 7, 1, 21, 4, 20, 8, 15, 14, 2, 10, 17, 9, 6, Берлин 24, 14, 15, 20, 17, 19, 5а, 10, 12, 1а, 9, 8, 3, 1, 7, 5, 2, Бор 6, 1, 2, 8, 7, 5, Борис Тодоров 3, 13, 7, Брезите 25, 9, 11, 3, 26, 4, 10 къща, 13, 2, Брезовица 7, 24, 19, 22, 20, 8, 11, 2, Брюксел 10, 2, 3, 3а, 1, 4, Валого 26, 19, 6, 9, 16, 24, Варшава 8, 12, 4а, 6, 3, Васил Левски 29, 15а, 20, 16, 24, 18, 23, 10, 7, 14, 25, 19, 28, 10, 6, 11, 8, 3, 20, 5, 14, . 5, 4, 15, 2, 12, Виена 2, 7, 5, Вилна Зона, Витоша 1, 3, 6, 7, 5, 2, 21, 80, 35а, 26, 35, 70, 57, 38а, 41, 46, 72, 62, 14, 18, 11, 27, 5, 22, 47, 44, 15, 40, 64, 66, 29, 8, 48, 19, 33, 34, 2, 63, 59, 50, 43, 61, 13, 9, 10, 56, 31, 37в, 45, 17, 39, . 74, 42, 65, 49, 38, 32, 58, 25, 20, 73, 68, 36, 12, 22, 55, 76, 60, Воденичище 21, 10, 37, 19, 27, 25, 7, 11, 1, 9, 5, Волга 19, Горско Стоп. Витошко, Градинарска 3, 6, 1, 2, Гранит 10, 6, 8, 17, 2, 16, Дабо 15, 8, 18, 13, 7, 20, 1, 10, 5, 3, 20, 2, 16, 9, 12, 4, 6, Делта Хил кв. 17, Доброволец 19, Дончо Ватах 10, 6, 1, 3, 4, Еделвайс 7 вила, 14, 24, 6, 4, 12, Жк. Делта Хил, УПИ VI-33, кв. 12, Здравец 1, 4, Ивайло 7, 1, 13, 3, 6, 8, 5, 15, 19, 2, Иван Цветанов 8, 75, 13, 2, 22, Иглика 4, 14, 25, 7, 23, Изгрев 4, 14, 5, 13, 28, 20, 15, 25, 31 А, Йордан Божов 15, 6, 4, 16, 9, 2, 5, 3, 13, 21, 11, 7, 15, Калиница 12, 2, 8, 3, 5, 4, 10, Каменарска 19, 16, 30, 21, 10, 7, 29, 26, 2, 4, Кокиче 10, 1, 8, Кракра 15, 25, 1, 7, 21, 12, 9, 3, 19, 16а, 8, 30, 10, 23, Лале 25, 10, 5, 18, 3, 15, 16, 4, 31, 2, 2а, 8, 23, 17, Латинка 10, 6, 4, 2, 5, 14, 18, 1, Ливадите 11, 5, 13, 3, Лондон 72, 35, 55, 53, 70, 9а, 9д, 44, 11, 52, 17, 9в, 22, Кв. 17, 46, 38, 24, 1, 15, 60, 68, 33, 31, 51, 49, 66, 37, 54, 19, 21, 39, Мак 7, Матница 45, 26 къща, 4, 6, 2, 8, 1, 109, 53, 57, 15, 45, 38, 28, 37, 47, 52 къща, 54, 21, 48, 11, 5, 41, 31, 60, 42, 50 къща, 33, 64, 66, 55, 51, 23, 56, 32, 17, Минзухар 9, 5, Мирковица 40, 10, 11, 40, 7, 20, 32, 22, 28, 13, Младост 3, 6, 7, 2, 4, Морена 3, 17, 23, 19, 21, 18, 9, 15, Москва 12, 14, 17, 38, 21, 19, 13, 9, 8, 22, 18, 1, 6, 4, Омуртаг . 16, 5, Петър Янчов 25, 12, 18, 19, 17, 23, 11, 6, 16, 3 къща, 2, 4, 4, Пладнище 5, Победа 3, 15, Прага 28, 26, 6, 7, 20, 17, 21, 19, 2, 16, 12, Разкръске, Райна Княгиня 11, 6, 17, 8, 4, 12, 7, 5, 1, 10, Рила 4, 1, 2, Рим 46, 48, 44, 52, 50, 60, 58, Рудничар 1, 2, 19, 2, 4, 12, 7, 27, 23, 21, 5, 10, 11, С. Кладница, Община Перник, Екологично СелищеДелта Хил, Селимица, София 91, 52, 55, 58, 69, 76, 73, 66, 60, 63, 74, 77, 80, 72, 83, 56, 54, 61, 71, 59, 68, 79а, 79, 81, 75, 64, 30, 36, 45а, 14, 32, 46, 49, 12, 53, 8, 51, Спас Бурнов 9, 6, 34, 12, 26, 2, 20, 4, 7, . 5, 8, . 2, 61, 61, . 1, Стадиона 2, 16, 12, 14, 18, 8, 10, 13, 5, 15, 35, 38, 41, Стамен Милкин 1, 7, 5, 2, Струма 1, Суха Кладница, Тинтява 1, 7, 13 вила, 6, 16, УПИ II-35, Кв. 17 Делта Хил, УПИ V||-Кв. 20, УПИ X-017112, Кв. 83, УПИ XI- 922 кв. 58, УПИ XVI-12, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XXIX-29, Кв. 20 Делта Хил, УПИ XXXIII-31 кв. 20, УПИ ІІІ-21 кв. 20, УПИ ХХ-523, Кв. 51, УПИ-Ix 29 кв. 18, ХVІІ-11010, 11038, Хан Крум 18, 7, 16, 3, 5, Хемус 16, 19, 23, 10, 23, Хижа Селимица, Цар Самуил 54, 22, 39, 26, 36, 44, 24, 43, 25, 18, 51, 12, 31, 14а, 53, 33, 63, 34, 61, 20, 50 къща, 27, 28, 48, 57, 10, 19, 30, 9, 16, 7, 13, 8, 36, 106г, 106б, 106, 11, 9, 4, 5, 33, 2, 135, 101, 95, 2, 56, 80, 89 къща, 130, 64, 78, 60, 74, 91, 66, 87, 68, 73, 79, Цар Симеон 2, 14, 7, 11, 3, 15, 1, 2, 18, 5, 8, 20а, 6, 13, 16, 52, 62, 1, 66, 48, 35, 68, 56, 24, 38, 22, 23, 43, 50, 25, 31, 30, 53, 28, 42, 58, 40, 13, 29, 27, 25, 72, 21, 46, 74, 41, 54, 30, 36, 55, 60, Шипка 5, 14, 11, 1, 23, 3, 26, 12а, 12, 13, 6, 16, 9, Юрий Гагарин 2, 14, 11, 14, 12, 10, 5, 7, 9, 8, 1, Язовирска 8, 12, Яровец 21, 2, 4, 7, 5, 3, 8, 6, 2, С. Витошко-МСелото, Резиденция, Кв. 17, Селимица, До Тпк, Селимица На 24.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Рударци На 24.09.2019 г. /13:00 - 13:30 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Перник: 603 12, 609 3, 12, 616-та 1, Балканджи Йово 19, 28, 25б, 23а, 20, 29, 14, 17, 25, 23, 22, 12, 18, 21, 27, блокове на Р-К Тева 42, Велчова Завера 4, 7, 2, 11, 5, 9, 1, кв. Тева 43 и 44, кв. Тева, УПИ XI, кв. 193, Крали Марко 16, Крушовска Република 14, Освобождение 3, 13, 1, 1, 8, 11, 28, 12, 5, 2, 9, 11, 6, 10, 4, 14, 23, Парижка Комуна 2, Петко Ефтимов 7, 9, 11, 31, 23, 21, 29, 3, 17, 15а, 27, 19, 25, 15, 5, 1, 13, Радомирска Република 12, Разпределителна 152, 146, 153, 147, 154, 156, 148, 150, Република 20, 4, 44, 28, 12, 15, 18, 36, 48, 14, 40, 30, 13, 34, 38, 42, 16, 7, 10, 7г, 1, 8, 20, 11, 22, 3, 46, 24, 24, 17, 32, 1, 3, 25, 9, 26, Сини Вир 6а, 4, 5а, 5, Газостанция, 144, 151, 157, 156, Упи Vі-2610 Кв 601, 155, 1, Тева 79, 107, 27, 80, Пред Бл. 77, 60, 61, На Колелото, 62, До Бл. 40, Магазин 82, 194, 30, 101, 31, 16, 18, 102 С/У Пощата на Спирката, 17, 89, 85, 92, 90, 87, 88, 93, 86, 91, 52, 59, 55, 54, 56, 49, М/У Бл. 46 и 42, 48, 50, 53, 47, 45, 46, 51, 19, 13, 22, 24, 27, 189, До Бл. 1, До Училището, 23, 11, С/У Фламинго, Магазин, 40 40, До Бл. 22, Пазара, 25, Магазин и Фото, 105, 26, 110, 29, 12, 10, 103 С/У блок 10, Училище, 28, 1, 6, До Бл. 8, Зад Бл. 2, 5, 4, 7, 9, 8, 2, 3, 37, 36, Кафе, 19, 1, 35, 42, Пред Бл. 18, 40 40, 43, 41, 40, 44, 59, 83, 82, 57, С/У Рест. Фламинго, 84, 80, 58, 108, 81, Урса 6, 14, Чипровско Въстание 2, 1, 3а, До Винпром На 24.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Перник: кв. Тева, УПИ XI, кв. 193, Крали Марко 16, Сини Вир 6а, Тева 13, 22, 24, 27, 189, До Бл. 1, До Училището, 23, 11, С/У Фламинго, Магазин, 40 40, До Бл. 22, Пазара, 25, Магазин и Фото, 105, 26, 110, 29, 12, 10, 103 С/У блок 10, Училище, 28, Урса 6 На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Брезник: Цвета Лумбарова На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Даскалово: Втора На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Драгичево: Байкал 2, Възраждане 23, 21, 27, 19, 22, 25, 8, 14, 39, 3, 15, 11, 6, 1, 5, 13, 17, 33, 35, 20, 7, 22, 10, 4, 16, 15, 1, 18, 29, 2, 12, 9, 6а, Георги Бенковски 7, 8а, 9, 3, 2, 12, 18, 4, 14, 10, 6, 5, 16, 1, Кракра 28, 43, 45, 26, 30, 47, 46, 44, 42, 49, 30, 51, . 30, 40, 53, 36, 45, 49, 38, 70, 61, 77, 69, 3, 54, 63, 75, 59, 81, 52, 65, 45, 79, 110, 62, 46, 48, 83, 58, 60, 66, 101, 56, Магистрала Гл. път Е79, 1, Гл. път Е79, 1, Автокъща, Мария Луиза 2, Пирин 53, 51, 53а, Първа 6, 18, Райна Княгиня 14, 4, 7, 19, 16а, 5, 17, 6, 12, 8, 25, 27, . 9, 23, 21, 13, 11, 15, 9, 16, 18, 22, 31, 39, 29, 20, Рила 1, 7, 3, Рударска 39, 25, 27, 12, 8, Казан, 5, 15, 37, 19, 43, 39, 16, 17, 9, 11, 35, 3, 33, 10, 13, 7, 4, 41, 6, 23, 29, 14, 21, Магист. Е-79 АвтоборсаВики, Павилион, Стара Планина 5, 1, 3, 2, 5, Стефан Караджа 2, 1а, 1, 3, Струма 7, 13, 9, 1, 8, 2, 5, 16, 11, 4, 13, 6, Тинтява 6, 3, 9, 2, 1, 5, Христо Ботев 12, 14, 4, 8, 13, 3, 6, 12, 1, 5, 7, 16, 2, 8, 11, Цар Симеон 3, 16, 29, 20, 24, 27, 19, 11, 14, 4, 30, 13, 31, 21, 26, 25, 33, 17, 8, 28, 7, 12, 9, 10, 23, 34, 22, 36, 1, 32, 18, Явор 11, 9, 1, 2, 5, 7, 6, 3, 4, Янтра 4, С/У Склад Строителни М-Ли, 13, Магистрала, Тир-Паркинг, Е-79, . 1 На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Мърчаево: Мърчаево ПИ 52, Рударски път 4, Цар Симеон I/Кост. Темелков/ 156 На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Перник: Владайско Въстание 83, 89, 87, 24а, 36, 73, 54, 46, 26, 61, 63, 26а, 42, 22, Началото, 1, 67, 30, 20, 34, 75, 28, 36, 24, 59, 40, 6а, . 75, 61а, 48, 56, 71а, 55, 71, 71, 50, 22а, 57, 32, 38, 44, 53, Владимир Комаров 4, 3, 7, 5, Волга 28, 51, 30, 43, 37, 53, 44, 33, 49, 29, 56, 34, 47, 55, 52, 31, 50, 32, 48, 57, 39, 42, 31, 41, 27, 54, Възход 23, 3, 7, 22, 9а, 4, 12, 24, 21, 14, 9, 17, 2, 11, 4а, 18, 15, 5, 20, 10, 6, 8, 19, 15, 10, 13, Ганьовец 5, Грамаге 45, 44, 47, 22, 65, 77, 26, 40, 71, 51, 49, 79, 61, 75, 52, 57, 32, 24, 81, 73, 85, 53, 36, 55, 63, 56, 69, 51а, 48, 28, 83, 42, 30, 38, 50, 46, 54, 67, 34, Димитър Благоев 125, 181, 177, 179, Добри Миланов 40, Дунав 3, 15, 6, 17, 16, 4, 13, 9, 14, 11, 10, Дъбрава 52, 45, 53, 38, 38, 48, 49, 63, 35, 37, 42а, 33, 39, 41, 47, 36, 42, 59, 34, 43, 40, 57, 60, 55, 51, Евгении Ачанов 11, 13, Йордан Лютибродски 61, 60, 63, кв. Старата Църква, Климент Охридски 20, 12, 5, 3, 16, 8, 16, 18, Костенец 12, 13, 18, 16, 15, 17, 21, 22, 11, 14, 19, 10, Кралевски път, Лиляна Димитрова 51а, 55, махала Горна Църква 15, 11, махала Тутулова 25, 22, 27, 1, 14, 24, 12, 7, 21, 9, 29, 16, 28, 10, 3, 8, 30, 23, Момин Проход 3, 2, 1, 9, 27, 6, 31, 23, 11, 10, 22, 13, 31а, 16, 4, 14, 21, 12, 5, 29, 15, 20 А, 8, 20, 17, Никола Вапцаров 5, Никола Парапунов 2, 1, 4, 3, Рилски Езера 13, 23, 23, Стара Църква, Танчовица 5, 7, 2, 10, 4, 8, 42, 6, 3, Трайко Живков 58, 2, 37, 50, 29, 48, 23, 47, 25, 1, 49, 39, 7, 62, 18, 54, 36, 27, 21, 35, 53, 57, 60, 55, 15, 9, 42, 10, 43, 30, 46, 17, 8, 13, 40, 14, 38, 6, 33, 28, 20, 3, 45, 26, 52, 59, 61, 31, 19, 4, 11, Хемус 1, Църква вила, 28, 42, Кв Църква, къща, Чуйпетлово 9, 5, 7, 8 На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Рударци: 1452, 3-ти Март 18, 11, 4, 5, 12, 1, 16, 26, 10, 15, 3, 14, 2, VI-001267 кв. 82, XcVI-2228, Кв. 21, XVIII-1965, 1967 кв. 127, Арда 1, Балчик 4, 8, 24, 11, 43, 18, Табло С/У №18, 3, 28, 22, 19, 13, 12, 21, Бели Брег 4, Бистрица 1, Божур 19, 11, 14, 15, 13, 14а, 12, 2, 7, 5, 3, Бор 4 къща, 1, 2, Борова Гора 2, 39, 21, 5, 11, 9, 4, 12, 15, 7, 6, 19, 17, 3, Боровец 4, 6, 17, 8, 12, 2, 8а, Бреза 4, Бузлуджа 13, 3, 7, 12, 9, 16, 5, 1, Бургас 11, 15, 22, 9, 19, 5, 13, Вардар 18, 19, 4, 13, 27, 3, 9, 10, 7, 12, 16, 25, Варна 16, 4а, 2, 20, 21, 3, 7, 17, 25, 4, 6а, 18, 29, 5, 6, 1, 14, 9, 23, 10, 12, 19, Васил Априлов 6, 1, Ваташка 1, 1а, 19, 11, 7, 5, 13, 3, 9, 15, Вела Пеева 9, 1, 5, Веслец 3, 7, 12, 6, 2, 13, 5, 4, 16а, 10, 16, 8, Витоша 21, 17, 19, 10, 13, 11, 9, 7, 18, 5, 3, 1, Ген. Столетов 6, 15, 3, 8, 2, 4, 2а, 209а, Гео Милев 3, 29, 16, 4, 12, 19, 20, 22, 27, 21, 13, 7, 18, 2, 10, 15, 14, 24, 9, Гоце Делчев 3, Гурко 11, 12, 2, Тп Минерал Ст. 29 Кл. Г, 16, 17, 22, 10, 9, 13, 15, 4, 6, 14, 18, 7, 20, 19, 8, Дабо 4, 1, Добрич 2, 6, 5, 63, 28, 2, 36, 13, 28а, 22, 14, 38, 7, 26, 21, 15, 34, 18, 12, 40, 32, 59, 24, 20, 17, 25, 16, 19, 44, 8, 9, 10, 1, 4, 42, 23, Драва 1 А, Дренов Дол 13, 11, 3 къща, Дулова, Дунав, Ерма 24, 2, 5, 14, 9, 12, 4, 6, 10, 26, 16, 7, 8, 30, 11, 18, 20, 1, 8а, 32, 28, Ехо, Загарица 7, 10, 21, 5, 7, 2, 3, 4, 23, 8, 6, 1, 13, 26, Захари Зограф 23, 6, Здравец 8, 4, 6, 2, 3, Земен 6, 4, 3, 5, 2, 1, Иван Вазов 19, 8, 7, 15, 10, 3, 5, 1, 17, 6, 4, 2, 9, Изгрев 38, 24, 42, 48, 6, 46, 1, 10, 40, 34, 13, 3, 8, 16, 12, 7, Искър 4, 12, 10, 6, 8, 2, 15, Йовчова 37, 17, 4, 3, 2, 5, 8, 10, 1, Кало 104, 109, 94, 113, 106, 93, 11, 107, 1, 98, 5, 93, 90, 32, 22, 105, 103, 57, 94, 46, 82, 35, 47, 23, 89, 75, 72, 36, 25, 61, 86, 34, 58, 62, 12, 99, 78, 43, 28 А, 54, 18, 31, 74, 77, 67, 21, 97, 16, 92, 59, 10, 91, 84, 85, 101, 85а, 48, 15, 76, 29, 24, 79, 80, 60, 38, 64, 69, 63, 83, 49, 26, 13, Тп Кало Ст. 26 Кл. А, 37, 33, 88, 4, 1, 50, 55, 28а, 73, 81, 7, 40, 14, 52, 45, 8, Камчия 4, 6, Капенешка 16, 23, 21, 6, 11, 3, 7, 4, 5, 18, 15, 4 Б, 10, 9, 2, 8, Кирил и Методий 4, 9а, 11, 1, 9, 7, 8, 6, 2, 3, 4, 4, 10, 5, Кирил Пчелински 22, Кракра 35, 12, 31, 25, 26, 17, 19, 36, 30, 2, 34, 7, 11, 1, 3, 38а, 18, 27, 32, 28, 9, 8, 40, 29, 16, Кривуля 12, 15, 2, Тп Ехо Ст. 22 Кл. Б, 53, 45, 55, 47, 29б, 31, М. Кривульо, 44, 11, 41, 13, 10, Лаката 16, 14, 40, 24, 26, 12а, 2, 6, 12, . 1, 36, 28, 20, 30, 4, 18, 34, 9, 22, 8, Лиляна Димитрова 3, Лом 6, 32, 7, 8, 23, 30, 10, 28, 16, 26, 48, 19 къща, 14, 44, 17, 1, 2, 15, 20, 13, 9, 2, 12, 4, 50, Лопянска Гора 2, 3, Людмила Димитрова, Люлин 3, 4, 2, 12, 6, 1, 5, Марица 1, 8, 3, 6, Мария Луиза 4, 15, 13, 11, 6, 7, Места 5, 10, местност Кало, Металург 12, 7, 15, 16, 28, 5, 22, 20, 19, 26, 27, 10, 3, 14, 1, 17, 2, 18, 9 къща, 24, 21, 9, 13 къща, 2а, Минерал 4, Миньор 6, 14, 2, 8, 4, 22, 18, 10, 12, 6, 18, 20, Михаил Дойчев 10, 8, 4, 5, 16а, 24, 28, Москва 25, 31, 1, 9, 3, 11, 18, 28, 17, 15, 14, 5, 22, 19, 12, 24, 20, 29а, 35, 21, 38, 36, 27, 37, 29, 16, 13, 23, 39, Несебър 3, 9, 19, 22, 25, 11а, 2, 6, 1 къща, Никола Вапцаров 7, 3, 24, 22, 14, 2, 7, 18, 4, 20, 6, 9, 13, 12, 1, 27, Обеля 2, 3, 1, 4, 5, Оборище 3, 8, 17, 11, 9, 13, 7, 1, 5, 4а, 15, 2, 4, Опълченска 32, 20, 12, 22, 5, 38, 2, 34, 7, 25, 11, 17, 13а, 1, 3, 15, 46, 8, Острица 3, 1, Отец Паисий 19, 6, 12, 3, 23, 4, 15, 5, 21, . 8, 14, 11, 25, 10, 1, 17, 13, Перник 20, 16, 12, 56, 7, 18, 46, 10, 22, 21, 56а, 34, 25, 48, 14, 38, 24, 11, 44, 30, 28, 15, 13, 37, 5, 33, 27, 3, 32, 26, 54, 58, 62, 17, 29, 35, 50, 52, 9, 19, 42, 6, 7, 8, 4, 1, 5, Пирин 14, 17, 13, 3, 2, 12, Пловдив 6, 12, 50, 22, 5, 35, 8, 30, 22а, 21, 24, 39, 15, 37, 44, 48, 33, 25, 23, 16, 46, 36, 31, 42, 32, 20, 28, 2, 17, 7, 11, 38, 26, 40, 10, 29, 14, 27, Поморие 7, Презвитер Козма 4, 2, 14, 9, 13, 6, 10, 15, 1, 5, 8, 51, 17, 3, 22, 25б, 53, 55, 20, 25, 16, 23, 11, Пчелинска 1, 3, 6, 8, Първи Май 18, 20, 38, 3, 42, 12, 58, 34, 2, 17, 29, 14, 4, 28, 35, 27, 30, 22, 21, 56, 11, 7, 33, 19, 46, 1, 25, 13, 24, 32, Радомир 9, 11, 26, 19, 12, 24, 7, 10, 30, 4, 5, 8, 13, 14, 2, 20, 34, 52, 1, 17, 15, Райко Янков 10, 10 къща, 13, 18, 3, 1, 22, 8, 2, 14, 12, 4, 6, 7, 3, 5, 9, 16, 11, 17, 15, Рено, Рига 7, 5, 1, 2, Рила 6, 23, 2, 15, 21, 19, 16, 7, 12, 14, 4, 1, 8, 13, 5, 10, Родопи 17, 6, 7, 5, 9, 4, 2, 4, 8, 24, 31, 26, 37, 21, 30, 32, 10, 27, 25, 16, 52, 39, 23, 33, 60, 19, 34, 42, 18, 14, 13, 36, 29, 9, 12, 20, 22, Розова Долина 32, 14, 30, 11, 2, 13, 36, 20, 6, 16а, 23, 26, 22, 3, 5, 21, 10, 1, 24, 25, 9, 12, 34, 8, Ропотамо 35, 17, 3, 15, 30, 23, 16, 7, 19, 5, 26, 20, 10, 27, 12, 18, 2, 11, 34, 22, 13, 25, Рударска 2, 6, Рудничар 2, С. Рударци УПИ-Vі-11007, 11008 кв. 71, Самоков 6, 1, 3, 4, 14, 2, 11, 5, 13, 10, 13а, 15, Св. Иван Рилски 1, 2, 11, 3, Свищов 25, 17, Селимица 20, 10, 13 А, 14, 6, 11, 2, 17, 16, 3, 23, 4, 8, 16, 1, 6, 7, 9, 5 На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: Баба Тонка 2, 1, Бачо Киро 7, 11, 9, 3, Блато 7а, 13, 14, 21, 15, 9, 11, 16, 3, 17, 12, 23, 4, 6, 5, 1, Божур 4, 2, Бурковица 21, 12, 6, 1, 11, 13, 3, 19, 15, 4, 8, 2, 14, 16, Бързатица 1, Васил Левски 4, 3, 3, 1, 2, Вит 1, Витоша 3, Георги Бенковски 2, 4, 3, 6, Георги Раковски 1, 5, Горска Поляна 8, 1, 2, 4, 9, 6, 7, 3, 5, Градище 5, 6, 1, 7, 3, 1, 6, 9, Дома, Дъбрава 23, 18, 9, 3, 7, 15, 15а, 1, Еверест 11, Еделвайс 6, 5, 13, 17, 7, 9, 11, 16, 1, 14, 3, 12, 4, Иван Вазов, Иглика 7, 13, 9, 2, 1, Извор 3, 8, 9, 12, 7, 14, 11, 10, 6, 11, 13, 2, 5, 1, 4, вила, Искър 4, 15, 1, 2, 5, 10, 3, Йордан Корчев 2, 18, 10, 12, 7, 9, 5, 8, 16, 1, 14, Калоян 3, 4, 2а, 1, 2, 2, Капитан Петко Войвода 39, 3, 2, 1, 1, 4, 11, 21, 20, 2, 13, 22, 23, 27, 33, 18, Кирил Богданов 14, 4, 5, 1, 10, 12, 8, Кокиче 2, 6, 8, Кольо Фичето 4, 3, 10, 6, 1, 16, 8, 12, 2, 7, 14, Крайречна 3, Лебед 2, 5, 1а, 3, 1, 6, 2а, 4, 24, Леденика 3, 9, 5, 7, 13, 11, Лилия 7, 1, 3, 5, Лъката 15, 27, 7, 37, 11, 45, 9, 114, 21, 17, 25 А, 33, 35, 13, 23, 25, 29, 5, Люлин 8, 10, 5, 3, 4, махала Бугьовец, махала Каназирова 2, 3, 1, махала Кюлова 7, 1, 3, 5, 4, 6, 8, махала Опашиница 1, 9, 26, вила, Барака, 30 вила, 8, къща, 12а, махала Шестакова 2, махала Язовира, местност Буката/И. Р. /, местност Шарков Дол /И. Р. / 3, 7, къща, 11, местност Шумнатица 5, вила, 6, Могилата 9, 5, 7, 2, 5, Незабравка 6, 2, 1, 9, 3, 7, 10, 11, Оборище 8, 13, 20, 18, 22, 4, 10, 11, 17, 14, 2, 5, 1, 16, 3, 19, 7, Одеса 1, Панайот Волов 1, 3, 4, 6, Панайот Хитов 3, 5, Перуника 3, 4, 1, 6, Пороя 4, 1, 5, 3, 7, 2, Първи Май 21, 3, 23, 1, 6, 11, 8, 15, 17, 13, 19, 10, 2, Разсадника 5, Райна Княгина 4, Рибарица 16а, 4, 13, 11, 1, 9, 100, Самуил 1, 11, 13, 4, 3, 5, 7, 12, 9, 14, 6, Слатина 4, 2, 6, Спортист 4, 1, 2, 6, 8, Стадионна 5, 9, 7, 3, 11, Стефан Караджа 5, 7, 3, 6, 2, Струма 16, 14, 12, 8, 24, 10, Съединение 2, Теменуга 12, 5, 14, 4, 7, 9, 2, 13, 1, 3, Тодор Каблешков 4, УПИ II-456 кв. 39, Хаджи Димитър 3, 8, 6, 2, 1, 4, Хан Крум 43, 14, 1, 51, 37, 23, 2, 8, 27, 33, 34, 47, 40, 11, 36, 45, 15, 24, 32, 5, 12, 31, 7, 4, 6, 20, 13, 10, 26, 30, 3, 41, 21, Христо Ботев 63, 40, 28, 47, 65, 60, 52, 59а, 43, 56, 64, 54, 25, 61, 59, Сп. Превалец, 68, 70, 50, 36, 69, 32, 30, 45, 34, 77, 46, 41, 51, 71, 48, 72, 23, 39, 57, 45, 73, 52, 49, 42, 31, 62, 35, 44, 37, 58, 26, 75, 38, 67, 66, 153, 176, 180, 157, 159, 182, 178, 151, 155, 203, 228, 244, 197, 199, 224, 214, 242, 185, 230, 232, 248, 204, 220, 218, 236, 246, 234, 244, 191, 206, 183, Площада, 226, 222, 210, 238, 181, 201, 189, 195, 240, 175б, 177, 175 В, 234, 196, 90, 192, 169, 165, 186, 188, 163, 200, 167, 194, 198, 171, 175б, 202, 179, На Площада, 175, 184, 161, 166, 145, 150, 136, 134, 127, 158, 135, 140, 115, 164, 168, 126, 143, 154, 122, 130, 152, 126, 124, 131, 148, 144, 133, 150а, 128, 121, 129, 139, 117, 160, 149, 147, 162, 146, 132, 123, 170, 137, 106, 111, 108, 88, 86, 122, 83, 89, 78, 94, 103, 92, 74, 95, 82, 105, 109, 78, 99, 76, 84, 76, 102, 85, 118, 80, 100, 98, 96, 81, 112, 79, 110, 113, 97, 204, 104, 90, 93, 116, 9, Христо Проданов 3, 1, Цар Иван Асен I 10, Чифлик 8, 23, 18, 4, 11, 28, 2, 3, 20, 6, 21, 25, 7, 19, 1, 25а, 22, 15, 26, 13, 12, 9, 24, 9а, 23, 5, 18а, Шийница 46, 38, 132, 28, 26, 20, 34, 42, 43, 39, 37, 2, 42, 31, 23, 33, 25, 36, 35, 4, 17, 10, 12, 2, 1, 15, 8, 11, 13, 6, Юрий Гагарин 24, 18, 9, 11, 34, 8, 27, 13, 10, 32, 29, 16, 22, 14, 26, 21, 19, 4, 3, 7, 6, 15, 28, 23, 12, Явор 6, 3, 4, 1, 2, Янтра 4, 1, 45, Автосервиз, вила, къща, Автосервиз На 25.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 15:00 ч./ - Студено Буче: Стефан Караджа 2 На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Големо Бучино: Арбова 2а, 2, Бачова махала, Витоша 7, 51, 24, Даскала 2, 6, 4, Дъбрава 15, 7, Кедър 2, 11, 17, Кокиче 3, Кошеве 20, Кракра 73а, 24, 11, 19, 53, 39, 8, 50, 51а, . 43, 5, Люлин 33, 35, Македония 16, Нарцис 2а, Перник 37, Република 28, 20, 38, 8, 6, Рутеш 1, Скачок 4, София 50, 1а, 5, 28, 24а, 4, Струма 21, 15, УПИ IV-8151 кв. 15, УПИ VIII-184 кв. 48, УПИ XVI-117 кв. 19, УПИ XxIV кв. 39, Шефтена 7б, Яланджийска, Ясен 4, 2, 4б, 12, къща, 5, 256, Пи 042002 М. Манастира, 50, 49, 58, 56, 51 На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Драгичево: 559, М. Черешите, VІІ-555 кв. 80, Александър Боянов 13, 25, 20, 31, 21, 302, 16, 50, 19, 29 къща, 31а, 26, 14, 12, 14, 6, 10, 5, Александър Танев 6а, Байкал 1, 12, 10, 16, 13, 14, 8, Бор 4, 4а, 13, 12, 6, 2, МестностЧерешите, 8, 3, Васил Априлов 8, 50, 2, 7, 9, 1, 4, 13, 11, 3, 5, 8д, 10, 20, 27, 12, 10, 35, 33, 8, 23, 21, 15, 29, 16, 14, 25, 31, 22, 17, 18, 24, Васил Левски 18, 14, 3, 17, 12, 6, 10, 19, 1, 4, 21, 7, 15, 13, 5, 9, 8, 2, 16, 30, 26, 52, 44, 58, 22, 36, 20, 50, 29, 27, 34, 42, 40, 38, 59, 48, 23, 54, Витоша 7, 15, 5, 1, 11а, 11, 13, 3, Владайска 5, 7, къща, 1, 11, 2, 9, 19, 13, Възраждане 28, 38, 42, 45, 59, 63, 26, 24, 53, 43, 49 А, 49, 40, 61, 52, 57, 34, 44, 47, 30, 55, 67, 32, 48, 50, 132, 138, 140, 142, 128, 126, 122, 130, М/У Гор. Идол. Драгичево, 153, 157, 143а, 132б, 144, 149, 145, 143, 183, 202, 216, 210а, 198, 1, 231, 182, 157, 188, 169, 186, 167, 180, 159, 165, 163, 166 къща, 190, 141, 184, 148, 161, 167, 151, 138, 153, 147, 164 къща, 155, 168, 192, 162, 225, 178, 143, 169, 184, 194, 68, 104, 86, 129, 139, 92, 114, 102, 119, 107, 111, 106, 78, 109, 103, 115, 118, 94, 100, 70, 108, 116, 96, 131, 125, 127, 84, 109, 137, 135, 113, 98, 133, 110, 41, 82, 120, 111, 90, 105, 112, 74, 80, 88, 101, 105, 123, 64, 87, 97, 83, 89, 66, 79, 82, 93, 85, 62, 83, 66, 54, 58, 1, 69, Върла Стрън 6, 3, 1, Горно Драгичево 173, 196, 204, 200, Горно Драгичево/Гола Могила, Горно Драгичево/Копринено Орище, Гранит 14, 2, 3, 7, 17, 21, 6, 20, 12, 23, 5, 19, 10, 15, 8, 13, 5, Долно Драгичево, Здравец 15, 3, 2, 19, 23, 1, 11, 13, 10, 6, 12, 5, 9, 21, Ивайло 12, 11, 3, 8, 16, 5, 2, 7, 18, 1, Иван Вазов 7, 1, 10, 2, 5, 8, 3, 11, 9 А, 9, Калиница 11, 17, 15, 3, 1, 27, 7, 29, 9, 11, 5, 44, 12, Каменица 25, 31, 23, Кокиче 8, 7, 4, 3, 5, Кракра 2, 5, 33, 10, 7, . 1, 16, 19, 18, 9, 13, 12, 11, 22, 39, 27, 41а, 29, 24б, 24, 35а, 24б, 34, 21, 1, 3, 35, 33, 41, Лебед 9, 1, 16, 6, 7, 3, 12, 13, 14, 5, 11, 10, Любен Каравелов 12, 6, Люлин 34, 38, 20, 6, 32, 56, 10, 2, 66, 30, 4, 70, 58, 48, 46, 9, 34, 18, 8, 3, 12, 28, 7, 22, 26, 16, 54, 1, 45, 64, 14, 24, 62, 36, М. Копринено Орище ПИ 324, Магистрала 1, Мария Луиза 14, 1, 15, 8, 25, 3, 24, 11, 10, 22, 13, 31, 21, 16, 12, 33, 29, 17, 35, махала Крушите вила, местност Горно Драгичево Дърводелна, 386, Парцел 502 Кв 429, къща, местност Горно Драгичево/Ал Танев 5, местност Горно Драгичево/Борова Гора, местност Горно Драгичево/Гола Могила, местност Горно Драгичево/Копринено Орище 8, къща, местност Горно Драгичево/Крушите, местност Горно Драгичево/Селимите, местност Горно Драгичево/Черешите, Минзухар 8, 16, 3, 2, 35, Миньор 5а, 3, 6, 8, 7, 4, 2, 10, 14, 1, 5, Мрамор 6, Незабравка 3, Никола Вапцаров 1, 26, 27, 32, 47, 33, 23, 25, 43, 35, 31, 30, 19, 39, 24, 20, 22, 41, 45, 37, 21, 28, 17, 29, 5, 3, 20, 16, 18, 6, 11, 15, 1, 7, 4, 8, 13, 2, 10, Оборище 11, 14, 12, 7а, 7, 16, 10, 13, 6, 1, 3, 4, 2, Панайот Волов 16, 4, 6, 3, 22, 11, 9, 5, 12, 7, 8, 1, 20, 10, 2, ПИ 020003, ПИ 1625, М. Серимеж, Пирин 37, 28, 27, 17, 5, 6, 11, 10, 12, 13, 1, 4, 4, 15, 29, 41, 7, 39, 9, 2, 21, 43, 3, 47, 23, 35, 8, 45, 33, 31, 39а, 41а, Реката 3, 11, 3, 4, 7, 2, 9, 13, 15, 17, 19, 3, Република 1, 9, 4, 23, 6, 21, 2, 11, 15, 7, 13, 17, 8, Рила 23, 25а, 13, 17, 27, 19, 21, Ропотамо 9, 3, 5, Рударска 14, 45, Павилион, Сава Асенов 7, 2, 9, 11, Серимеж, Средорек 14, 7, 3а, 3, 12, 1, 4, 6, 2, 8, 10, 2, Умище 3, 1, УПИ VIII-1426, Физкултурна 3, 22, 2, 14, 20, 8, 5, 18, 6, 4, 1, 16, 12, Черни Връх 11, 3, 2, 4, 8, 5, 1, Янтра 14, 16, 22, 26, 24, 6, 18, 20, 10, 10, 22, 12, 8, Гл. път Е-79, Магистрала, Е-79, Гл. път Е79, Селска Бара, 26 На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Мало Бучино: Люлин/2-ра/ 1, 1 На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Мърчаево: 10-та 1 УПИ 018018 На 25.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Перник: Бучински път На 25.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - Драгичево: Възраждане 64, 87, 97, 83, 89, 66, 79, 82, 93, 85, 62, 83, 66, 54, Иван Вазов 11, 9 А, 9, Кокиче 8, 7, Кракра 22, 39, 27, 41а, 29, 24б, 24, 35а, 24б, 34, 21, 1, 3, 35, 33, 41, Любен Каравелов 12, 6, Магистрала 1, Физкултурна 3, 22, 2, 14, 20, 8, 5, 18, 6, 4, 1, 16, 12 На 26.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:00 - 16:00 ч./ - Перник: Благой Гебрев 66в, 67, 64, 67б, 67, 65а, 66, 66, 66б, 80а, 67, 80а, 66б, 80 С/У Супермаркета, 65, До Бл. 64, 67, 66, 63, Зад Бл. 64, 62, 64, 64, Владайско Въстание 13, 1, 2, 15, 1, 1 Павилион, 1, 1, Изток Тп Албена, С/У ФСтомана, С/У Стомана, 2, Пред Стомана, УПИ V, Кв. 201, Кв. Изток, Ямбол 8г, 1, 8а На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Люлин, Общ. Перник: Двадесет и Девета 2, Двадесет и Пета 17, 4, 26, 29, 23, 8а, 7, 20, 15, 22, 10, Двадесет и Седма 7, 13, 1, Двадесет и Трета 12, 16, Двадесет и Шеста 15, Строеж, 14, 10, 13, 3, 7, 22, 27, 33, 5, 18, Десета 40, кв. 31, УПИ1-577, махала Стакьовец и Манастира 5, 7, Първа 138, 123, 140, 112, 134, 156, 109, 107, 119, 17, 125, 108, 146, 122, 154, 104, Райлово Центъра На 27.09.2019 г. /09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник: ПИ 000307, Находище Студена, Ален Мак, Голо Бърдо 2, Еверест 2, 11, 3, 15, 13, 4, 19, 20, 18, 14, 17, 6, 20 къща, Землище Мктп Щрабаг, извън регулация С. Студена Кариера, Илинден 5, 17, 11, 15, 10, 9, 1, 7, 3, 19, 8, 4, 12, 37, 27, 28, 24, 35, 29, 20, 22, Ком 7, 1а, 5, 6, 13, 11, 15, 3, 8, Магистрала 5, 7, 1, 3, махала Язовира 16, 1, 9, 1, 15, 22, 10, 14а къща, 11, 6, 3, 13, 12, 5, 17, 8, Младост 2, 2, Мусала 6, 10, 2, 17, 1, 8, Пояс №1на Язовир Студена, Пролет 4, 5, 10, 12, 6, 13, 2, 1, 8, 11, 9, Рила 3, 6, 2, 5, 4, 6, Сините Вълни 1, 15, 13, 1а, 6, 3, 11, 5, 15, 14, 7, 9, Черни Връх 3, 6, 2, 7, 4, 9, Ретранслатор Студена На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Студена, Общ. Перник На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 10:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Чуйпетлово: УПИ 4-194, кв. 18 Община Радомир На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дебели Лаг: къща На 24.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Кленовик: VI-5, Стопански Двор, До Митко Пожарникара На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:00 ч./ - Радомир: Априлско Въстание 52, 25, 46 къща, 42 къща, Васил Петлешков 8, Върба къща, Училище, Барака, 18Самарско Знаме, 4, Ген. Столетов 10 къща, 15, 3, Еделвайс 12, 10, 2, 17 къща, 7, Иван Соколов 8, 33, 16, 28, 59, 12, 5, 46, Иглика 13, Ильо Войвода 5, Кокиче 14, Коста Миланов къща, 2, Опълченска 9, Райко Даскалов, Самарско Знаме 18, Трети Март Читалище, Кино, К и Н О Община Трън На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Врабча На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярловци.

20 Септември 2019 | 18:38 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област Плевен в периода 24 - 29 септември

Плевен. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Белене На 24.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Белене: местност Горната Могила На 24.09.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Белене: Димитър Благоев 57а, 78, 61, 72 В, 58а, 47, 45а, 62, 59, 68, 53 А, 64, 66а, 66, 72 Б, 55, 53, 41, 72, 70, 43, 80, 45, 37, 39, 60, 58, 49, 76, Марица 5а, 1, 7, 5, Първи Май 50в, 54, 52, 50, Сборна 24, 26, 11, 9, 14, 12, 18, 15, 6, 13, 16, 17, 28, 7, 21, 10, 15а, 12а, 2, 22, 19, 7а, 20, 5, 1 На 24.09.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Белене: Витоша 6, 4, 1, 5, 5а, 4а, Възраждане 52, 62, Гео Милев 50, 46а, 42, 37а, 34, 54, 43, 58, 60, 35, 31, 33, 51, 53, 38, 46, 56, 41, 39, 39а, 50а, 40, 47 Мбал, 29а, 55, 48, 52, 44а, 49, 37, 32, 36, Димитър Благоев 33а, 56, 54, 56а, 33, 54а, 31, 52, 35, Иван Вазов 23, 50, 35а, 29, 44а, 35, 25а, 38а, 48, 48а, 40, 42, 33а, 44, 46а, 46, 27, 23а, Първи Май 48, 44, Столетов 3, 15, 10, 5, 4, 11, 17, 7, 17а, 13, 4а, 9, 15а, 19, 1, 2, 4б, Странджа 7, 1а, 8, 1б, 1, 22, 2, 6а, 14, 24, 9, 20, 2а, 15а, 5, 15, 18, 3, 16, 13, 11, 4а, 4, 10, Цанко Церковски 24 На 25.09.2019 г. /08:45 - 15:30 ч./ - Белене На 26.09.2019 г. /09:00 - 14:00 ч./ - Белене: Ангел Кънчев 8а, 12, 2, 8, 4, 10, 6а, 14, 4а, 12а, 18, 17, 16, 10а, 16а, 12б, Арда 5, 2, 6, 8, 4, 3, 3а, 10, Асен Златаров 10, 4, 15а, 11, 7, 4а, 15, 3, 5, 1, 6б, 9, 10а, 2, 13, 6а, 8, 6, Войнишка 4, 2, Възраждане 15, 31а, 21а, 54, 46, 52, 29, 21, 13, 11, 44, 29а, 19, 40б, 54б, 19в, 17, 42, 9, 23, 27а, 48а, 48, 38, 42а, 36, 50, 25, 36а, 19б, 27, 40а, Гео Милев 65, Отец Паисий 29, Столетов 23, 16, 21, 23а, 27, 10а, 14, 25, 12, Трайчо Костов 15, 18а, 17, 19, 12в, 14, 20, 16, Цанко Церковски 20, 26б, 27а, 12, 7а, 1, 2, 18а, 26, 19, 18, 26а, 25, Канализация, 11, 7, 17, 15, 13, 19а, 21, 10, 6, 8а, 9а, 20а, 23, 22а, 22б, 16, 5, 4, 8, 3а На 26.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Белене: България 60а Чайка, 60 Чайка, Възраждане 4 1-77, 4 1/77 На 26.09.2019 г. /12:45 - 15:00 ч./ - Белене: България 41, 53 Бл. Военен, 49, 53 А, 53 Военен, 47, 43, 45, 53, 55, Никола Алексиев 2, Христо Ботев 7, 3, 9, 1, 5 На 27.09.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Божурлук: Албатрос 9, 8, 11, 7, 13, 2, 4, 5, 1, 14, Албена 3, 1, Виктория 3, 7, 1, 2, Даскал Ников 1, 3, 4, 10, 1а, 32, 2, 5, 33, 7, 21, 19, 17, 23а, 28, 14, 9, 29, 23б, 6, 30, 20, 22, 26, 13, 11, 25, 27, 12, 8, 18, 15, 32, 16, 31, 23, Зорница 6, 1, 4, Йордан Миланов 30, 34, 23, 37, 48, 35, 26, 40, 21, 32, 27, 24, 22, 39, 42, 20, 17, 19, 38, 50, 36, 52, 25, 33, 41, 4, 13, 14, 9, 3, 2, 6, 10, 5, 15, 1, 8, 16, 12, 7, Лом 2, 1, Мургаш 1, 4, 2, Никола Петков Караников 28, 11, 21, 22, 26, 14, 2, 20, 15, 33, 5, 16, 9, 6, 3, 8, 12, 24, 18, 19, 10, 7, 4, 1, 13, 35, 29, 31, 23, Огоста 2, Осъм 1, Пирин 10, Прохлада 6, 1, 4, 2, 8, 14, Рожен 1, Ропотамо 2, Сидер Юнак 20, 14, 10, 12, 8, 4, 6, 18, 16, Средна Гора 11, Тунджа 3, 1, 2, Хвойна 4, 1, 2, 3, Черни Връх 2, 3, Шипка 7, 3, 1, 2, 6 На 27.09.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Петокладенци: 189004, Веселин Чунев 5, 4, 9, 15, 22, 8, 7, Витоша 18, 19, 20, 26, 24, 22, 38, 56, 34, 52, 37, 53, 44, 48, 47, 49, 46, 54, 55, 13, 43, 36, 40, 51, 17, 31, 41, 33, 35, 57, 15, 45, 39, 42, 30, 11, 10, 6, 27, 2а, 12, 4, 29, 32, 25, 1, 7, 3, 8, 14, 2, 9, 5, 16, 21, 28, 19, 23, 63, 61, 58, 62, 64, 71, 73, 59, 65, 69, Дунав 12, 28, 10, 36, 30, 22, 14, 4, 6, 20, 84, 18, 82, 16, 2, 32, Евлоги Чунев 11, 3, 2, 10, 5, 15, 8, 9, 6, 16, 4, 19, 7, 24, 30, 26, 5, Крум Христов 11, 5, 7, 9, 8, 27, 10, 19, 9, 12, 15, 20, 17, 16, 18, 14, 21, 33, 40, 42, 34, 25, 35, 38, 44, 22, 21, 36, 30, 32, 23, 28, 26, 54, 65, 75, 74, 47, 60, 57, 78, 48, 55, 59, 58, 62, 67, 69, 56, 50, 43, 45, 77, 41, 76, 49, 68, 61, 72, 70, 52, 66, Огоста 9, 15, 11, 20, 23, 21, 37, 33, 1, 6, 29, 5, 8, 13, 7, 16, 22, 25, 12, 3, 35, 11, Осъм 64, 22, 48, 54, 56, 44, 40, 46, 42, 30, 32, 26, 50, 62, 60, 34, 28, 52, 66, 20, 26, 14, 3, 5, 18, 2а, 24, 7, 9, 10, 16, 11, 12, 2, 22, 6, Петко Блажев 1, 3, 20, 10, 2, 4, 5, 8, Пирин 6, 40, 1, 44, 46, 42, 13, 11, 1, 8, 22, 16, 29, 18, 20, 21, 27, 23, 31, Първи Стоп Двор, Рила 2, 5, 8, 1, Христо Генов 15, 32, 5, 36, 42, 40, 13, 11, 12, 34, 14, 8, 44, 30, 2, 1, 4, 3, 28, Шипка 32, 12, 1, 21, 16, 2, 8, 3, 11, 9, 7, 22, 19, 36, 24, 28, 18, 4, 14, 20, 6, 15, 17, 34, 22, Янтра 5, 3, 14, 5а, 1, 7, 19, 20, 16, 14, Стр Кв 73-74, 1 На 27.09.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Стежерово: Аксаков 2, 4, 11, 1, 1, Ал. Константинов 21, 27, 45, 35, 6, 31, 4, 13, 9, 7, 2, 41, 29, 5, 47, 43, 17, 23, 11, 33, 3, 19, 15, 49, 71, 75, 51, 57, 87, 85, 53, 55, 89, 79, 81, 67, 61, 77, 59, 69, Антон Страшимиров 5, 2, Асен Златаров 11, 4, 16, 6, 9, 17, 1, 12, 5, 18, 8, 7, 22, Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Балкан 5, 10, 8, 11, 9, 12, 8, 22, 14, Беласица 9, Борко 12, 9, 2, 1, 6, 4, 3, 7, 9, 11, Вапцаров 5, 4, 12, 8, 2, 20, 18, Васил Левски 6, 6, 2, Вежен 1, 3, Вела Пеева 12, 6, 16, 8, 11, 4, 2, 10, Виктория 13, 2, 5, 3, Вл. Заимов 6, 1, 5, 4, 9, Вл. Тричков 1, 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Г. Бенковски 6, 3, 22, 24, 18, 13, 11, 20, Г. Кирков 11а, 9, 11, 2, 3, 4, 1, 7, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, 26, 17, 28, 9, 34, 18, 24, 15, 5, 20, 38, 19, 21, 7, 25, 22, Гео Милев 6, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Д. Бендерски 1, Д. Грънчаров 3, 1, Данко Великов 3, 7, 5, 15, 1, Димо Хаджидимов 4, 6, 10, 8, Дунав 6, 9, 33, 21, 35, 31, 27, 25, 29, 23, Жданов 3, 6, 1, 9, 10, Ив. Вазов 23, 20, 4, 14, 36а, 12, 24, 35, 13, 16, 42, 44, 19, 27, 6, 32, 18, 11, 30, 33, 7, 37, 9, 10, 34, 28, 2, 29, 31, 40, 17, 8, 36, 26, 22, 15, 52, 54, 50, 39, Йорданка Николова 10, 4, 3а, 6, 7, 1, Л. Каравелов 8, 10, 12, 10, Л. Станев 1, Люляк 8, 6, 2, 1, 3, 16, Малчика 3, 5, 9, 2, Маршал Толбухин 5, 3, 2, 4, 1, Младен Блажев 1, 2, 4, 10, 11, 7, 12, 3, 5, Морава 2, 5, 1, 6, 4, Николай Корнев 21, 46, 36, 48, 44, 38, 50, 27, 31, 35, 23, 37, 42, 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Петко Денев 20, 17, 3, 1, 8, 7, 4, 11, 15, 13, 19а, 10, Петко Напетов 16, Пирин 12, Райко Даскалов 6, 2, Рила 2, 1, 6, 8, Ропотамо 1, Сенко 13, 9, 2, 4, 7, 15, 3, 1, 3, Стара Планина 1, 10, 3, 2, 6, 15, 7, 4, 5, 12, Стела Благоева 9, 10, 8, 1, 6, 7, 2, 3, 4, УПИ VIII-720, кв. 119, Христо Ботев 9, 25, 2а, 29, 21, 11, 13, 3, 17, 15, 19, 27, 2, 23, 31а, 35, 33, 43, 31, 41, 37, Христо Кабакчиев 4, 1, 5, Христо Смирненски 4, 8, 1, 2, 3, 7, Цанко Церковски 4, 1, 20, Яне Сандански 6, Vt 5515 На 27.09.2019 г. /08:45 - 15:00 ч./ - Татари: 177014, Алеко Константинов 1, 2, 7, 3, 17, 14, 15, 11, 21, 5, 16, 6, Бузлуджа 1, 4, 2, 8, Васил Друмев 1, 3, Васил Коларов 24, 27, 20, 22, 29, 35, 31, 25, 15, 5, 4, 21, 1, 19, 9, 3, 17, 18, 12, 11, 23, 14, Васил Левски 5, Витоша 2, 8, 6, Г. С. Раковски 1, 4, 11, 5, 6, 3, Генерал Гурко 9, 5, 1, 4, 13, 7, Генерал Скобелев 1а, 3, 5, Георги Бенковски 2, 7, 8, 5, 9, 1, 6, Георги Димитров 22, 57, 41, 24, 59, 55, 51, 30, 43, 26, 65, 47, 45, 53а, 63, 28, 39, 6, 36, 37, 8, 10, 33, 31, 35, 54, 80, 72, 103, 83а, 42, 40, 74, 48, 95, 52, 97, 60, 75, 44, 70, 58, 81, 46, 85, 56, 87, 73, 91, 79, 67, 62, 101, 78, 68, 77, 64, 65, 89, 68а, 50, 13, 19а, 23, 29, 5, 7, 21, 27, 9, 25, 4, 1, Димчо Дебелянов 1, 2, 9, 7, Дойран 5, 7а, 9, 14, 7, Илинден 1, 2, 5, 3, Кирил и Методий 2, 6, 1, Коста Шишманов 70, 37, 72, 66, 42, 47, 68, 60, 54, 58, 48, 52, 43, 40, 38, 46, 64, 31, 18, 34, 22, 2, 32, 14, 28, 19, 23, 36, 29, 20, 15, 4, 6, 26, 24, 27, 12, 17, 10, 25, Крум Тончев 35, 29, 31, 14, 7, 11, 21, 18, 6, 2, 25, 23, 16, 19, 9, Любен Каравелов 13, 4, 9, 10, 2, 3, 11, 5, 1, Н. Й. Вапцаров 4, 18, 5, 10, 6, 3, 14, 21, 1, 12, 8, 7, 2, Помпена Ст-Я, 11, 20, 13, 15, 32, 36, 28, 9, 34, 26, 30, 17, 22, 24, Отец Паисий Хилендарски 2, 4, 1, П. Р. Славейков 8, 4, 7, 5, 10, 16, 2, 12, 14, Панайот Волов 2, 6, 4, Първи Стоп Двор, Радецки 7, 1, 4, 10, 9, 5, 12, Рила 2, 7, 1, 9, 5, Слави Алексиев 7, 4, 11, 8, 7а, 6, 5, Стефан Караджа 2, 9, 13, 6, 3, 10, 11, 19, Странджа 8, 9, 6, 20, 10, 13, 18, 15, 12, 4, 3, 2, 11, Хаджи Димитър 4, 5, 11, 1, Хр. Смирненски 2, 8, 1, Христо Кърпачев 1, 9, 2, 4, 7, 3, 8, 6, 5, Цветан Спасов 7, 3, 2, 1, Шипка 3, 5, 1, 7, 11, 15, М-та Край Село На 27.09.2019 г. /09:45 - 12:00 ч./ - Белене: Ангел Кънчев 35, 26, 22, 20, Асен Златаров 18, 17, 20, 23, 14а, 14, 12, 25, 21, 27, 16, 19, Беласица 10, 11, 4а, 5, 8а, 4, 3, 6, 14, 12, 9, 13, 1а, 1, 2, 7, Възраждане 43, 72, 58, 62, 60, 84, 80, 68, 37, 70а, 78, 41, 35, 31в, 33, 45, 74, 39, 82, 64, 66а, 74а, 70, 76, Гео Милев 68, 72, 72а, 63, 74, 64, 70, 67, 61, 62, 66, 57, 59, Горната Могила, Марица 12, 8, 13а, 13, 17, 6, 11, 9а, 10а, 21, 10, 2, 19, 9, 19а, Столетов 8, Цанко Церковски 33, 27, 29, 36, 32, 39а, 31, 34, 37б, 28, 32а, Червен Бряг 1, 28, 3а Община Долна Митрополия На 25.09.2019 г. /08:30 - 15:30 ч./ - Тръстеник, Общ. Долна Митрополия: Арда 1, 2, 4, 3, 8, 6, Батак 3, 1, 4, 2, Бузлуджа 32, 16, 34, 26, 28, Вардар 1, 2, Васил Левски 41, 24, 46, 25, 40, 26, 31, 37, 19, 42, 44, 38, 34, 17, 35, 29, 28, 36, 32, 48, 30, 39, 23, 27, 33, Вежен 7, 5, 3, 2, 4, 13, 10, 8, 1, 6, 9, Веслец 3, 5, Витоша 5, 1, 2, 7, 3, Възраждане 3, 10, 4, 8, 9, 12, 5, 7, 1, Ген Столетов 30, Гео Милев 2, 8, 6, 4, 14, Георги Бенковски 7, 8, 10, 3, 6, 4, 2, 9, 11, 12, 5, Десети Декември 7, 9, 11, 4, 5, 1, 3, 2, 6, 8, 16, 10, 14, 19, 13, 12, Драва 3, 5, 2, Иван Вазов 33, 31, 29, 25, 12, 19, 21, 23, 16, 14, 27, 15, 17, Илия Бешков 4, 7, 2, 5, 1, 1а, 3, Кайлъшка Долина 6, 10, 2, 11, 25, 21, 27, 7, 5, 9, 4, 23, 12, 8, 13, 3, 1, 15, 19, Калоян 1, 3, 15, 16, 17, 18, 8, 11, 9, 6, 10, 7, 12, 2, 4, 13, 14, 5, Камчия 19, 5, 9, 1, 4, 17, 15, 3, 7, 13, 11, Космос 1, 6, 3, 8, 4, 2, Любен Каравелов 4, 5, 3, 6, 7, 2, 1, 9, Мадара 9, 15, 14, 4, 11, 2, 6, 17, 18, 1, 8, 16, 5, 7, 9а, 19, 13, 12, 3, Максим Горки 4, 2, 8, 12, 3, 10, 6, 1, Малчика 4, 5, 6, 10, 8, 3, 1, Марица 1, 5, 4, 3, Матей Преображенски 4, 3, 2, 1, Мизия 3, 2, 4, Никола Вапцаров 22, 33, 27, 15, 10, 30, 19, 11, 7, 5, 14, 21, 31, 17, 29, 13, 26, 20, 9, 16, 18, 24, 12, 8, Опълченска 16, 10, 14, 12, 1, 2, 7, 4, 9, 6, 8, 5, 3, 11, 15, 23, 19, 21, 4, Освобождение 5, 6, 3, 1, 2, 4, Охрид 2, Павел Павлов 1, 3, 7, 5, Панайот Волов 5, 6, 4, 2, 1, 3, Панайот Хитов 1, 3, 2, Пейо Яворов 21, 23, 14, 22, 10, 12, 7, 11, 20, 19, 13, 8, 17, 15, 1, 24, 5, 2, 9, 6, 4, 26, Пеньо Пенев 6, Петко Воевода 15, 13, 7, 9, 11, 17, 12, 16, 8, 14, 10, 5, 18, 3, 6, 1а, 2, 1, 4, 20, 19, 22, 26, 28, 25, 23, 27, 29, 24, 21, Пирин 7, 1, 2, 3, 5, Плиска 4, 2, 6, 1, 3, Преслав 1, 2, 3, Радецки 3, 1, 4, 5, 6, Раковски 8, 1, 17, 19, 6, 15, 4, 2, Ропотамо 8, 1, 6, 3, 4, 10, 5, 56, Свобода 11, 1, 7, 9, 5, 3, 4, Скобелев 5, 3, 2, 7, 4, 1, Созопол 15, 17, 1, 3, 7, 11, Сопот 2, Софроний Врачански 3, 14, 2, 8, 16, 10, 5б, 6, 4, 18, 12, 1, 20, Стефан Караджа 5, 10, 7, 8, 3, 16, 18, 12, 14, 9, 36, 38, 34, 32, 21, 17, 47, 15, 29, 28, 30, 45, 43, 25, 31, 33, 41, 37, 26, 35, 39, 23, 24, 13, 11, 19, Сторгозия 11, 13, Страцин 3, 5, 6, 10, 12, 8, 4, Струма 4, Тодор Луканов 18, 5, 2, 10, 14, 1, 16, 4, 8, 12, Тракия 22, 23, 25, 30, 26, 31, 15, 24, 27, 29, 28, Трети Март 5, 1, 3, 4, 6, 8, 2, Фердинанд Александров 84, 68, 80, 47, 46, 40, 33, 60, 56, 21, 37, 54, 25, 45, 76, 48, 52, 35, 74, 23, 41, 62, 44, 39, 78, 29, 66, 17, 64, 70, 58, 50, 31, 42, 72, 19, 82, 27, 43, 86, 88, 49, 55, 100, 92, 65, 90, 98, 67, 94, 53, 69, 57, 102, 132, 128, 124, 104, 108, 122, 30, 114, 110, 120, 112, 118, 71, 106, 102, 116, Хан Аспарух 5, 18, 3, 4, 1, 8, 6, Хан Кубрат 3, 6, 4, 1, 2, Христо Ботев 16, 3, 5, 1, 2, 11, 14, 9, 4, 6, 7, 12, Христо Смирненски 30, 35, 24, 26, 15, 11, 19, 22, 13, 7, 33, 25, 31, 9, 20, 27, 17, 23, 28, Царевец 16, Цветан Спасов 5, 3, 2, 30, 13, 18, 22, 16, 23, 24, 15, 29, 10, 12, 9, 14, 11, 17, 7, 8, 19, 6, 25, 31, 4, 20, Чавдар 10, 12, 6, 15, 1, 8, 7, 9, 2, 4, 11, 5, 18, 22, 14, 21, 16, 24, 19, 20, 17, Черно Море 1, 7, 9, 5, 6, 9 А, 2, Яне Сандански 23, 27, 19, 17, 21, 10, 3, 1, 6, 14, 4, 8, 17, 2, 75, 12, 11, 13, 180 Община Долни Дъбник На 24.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - Долни Дъбник: Ас Златаров 28, 26, 34, 29, 27, 24, 19, 22, 25, 30, 32, 20, 31, 23, 4, 18, 21, Бачо Киро 1, 9, 4, 10, 2, 6, 8, 5, 3, 7, Брацигово 2, 6, 1, 5, 4, 3, Ген Ганецки 20, 5, 38, 26а, 11, 9, 21, 19, 36, 44, 17, 32, 28, 3, 26, 7, 15, 22, 48а, 34, 40, 13, 42, 11а, 24, Генерал Тотлебен 9, 8, 10, 12, 7, 4, 5, 13, 6, 2, 11, 1, 14а, 3, Гурко 1, 3, Иван Вазов 17, 28, 24, 26а, 26, 22, 14, 12, 10, 25а, 6, 25, 7, 13, 3, 19, 2, 27, 11, 33, 4, 8, 18, 23, 23а, 20, 1, 29, 16, 9, 21, 31, Илия Бешков 2, Ламби Кандев 2, 3, 10, 14, 8, 4, 3а, 5, 12, 6, Николай Ракитин 7а, 1, 9, 4, 8, 6а, 3, 2, 7, 5, 6, Рила 4, 2, 6, 1, Хан Омуртаг 2, 6, 3, 8, 5, 1, 4, 7, Христо Ботев 6, 2, 12, 8, 10, 2а, 4 На 24.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Долни Дъбник: В Левски 40б, 5, 7, 13, 25, 42, 39, 35, 21, 40а, 36, 32, 50б, 9, 32а, 34, 19, 11, 50а, 30, 31, 54, 52, 44, 17, 23, 3, 15, 32б, 29, 27, 38, 40, 50, Ген Скобелев 39, 68б, 68, 68а, 70а, 70г, 66, 68в, 70в, 41, Упи 11, 70б, 70, 68г, 70а, Гео Милев 5, 12, 2а, 13, 4, 2, 11, 8, 1, 9, 3, 7, 8а, 10, Захари Стоянов 19, 27, 15, 2, 17, 29, 4, 10, 6, 12, 21а, 31, 8, 21, 25, 10а, Общ. Пд Нефт и Газ, П Волов 16, 15, 10, 20, 5, 12, 14, 12а, 7, 4, 22, 17, 3, 18, Радецки 2, 12, 10, 8, 19 На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Садовец: Ал. Батенберг 67, Беласица 4, 10, 6, 8, 2, 3, Врабче 16, 12, 26, 14, 22, 20, 24, 32, 34, 30, Гъмза 1, 6, 7, 3, 5, 8, 4, Захари Стоянов, Рила 13, 11, Св. Св. Кирил и Методий 1, 7а, 11, 9, 3а, 1а, 2, 10, 5, 13, 12, 7, 3, Светулка 3, 9, 7, 5, Стефан Караджа 14, 7, 9, 3, 10, 8, 1, 12, 6, 4, 2, 11, 5, Стоян Заимов 2, 11, 15, 5, 4, 3, 9, 13, Странджа 1, 3, Съединение 1, Христо Ботев 25, 27, 23, 21, 10 Община Кнежа На 25.09.2019 г. /10:15 - 16:00 ч./ - Кнежа: Александър Стамболийски 22, 25, 28, 29а, 17, 31, 26, 35, 16, 42, 27, 52, 32а, 20, 18а, 32, 20а, 38, 46, 21, 50, 19, 23, 48, 29, 33, 40, 37а, 52а, 30, 44, 56, 18, 37, 24, 36, 54, 39а, Д-Р Петър Берон 17, Йоан Екзарх 27а, 17, 25, 14, 22, 21, 17а, 19, 16, 13, 18, 20, 23, 29, 15, 14а, 27, Огнян Михайлов 38, 40, 49, 34, 51, 53, 36, Петко Напетов 56, 43а, 43, 50, 46, 50а, 33а, 35а, 48, 49, 47, 39, 51а, 45, 35, 54, 37, 52, 51, 58, 41, Презвитер Кузма 7, 18, 18а, Хаджи Димитър 33, 40, 42а, 48, 44, 35, 39, 35а, 38, 51, 50, 37, 51а, 41, 63, 47, 49, 61, 43, 38а, 31, 53, 57, 29а, 53в, 53б, 33а, 46, 53а, 55, 59, 36, 42, 45, Цанко Церковски 40, 54, 47, 46, 41, 56, 48, 37, 56а, 38, 42, 34, 49, 36, 53, 35, 39, 45, 43, 58, 50 На 24.09.2019 г. /10:45 - 11:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Кнежа На 24.09.2019 г. /10:45 - 11:15 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, І-529, кв. 43а местност Кметство С. Търнак, Айра 8, 12, 6, 2, 17, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Байкал 4, 6, 2, Батак 1, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Божур 4, 1, 2, 6, Васил Кънчев 10, 2, 11, 22, 20, 13, 7, 6, 18, 15, 14, 34, 8, 10, 1, 16, 3, 12, Васил Нинов 23, 25, 21, 27, 13, 6, 8, 15, 3, 17, 2, 11, 10, 4, 5, 19, 1, 9, 5а, Васил Тодоров 1, 5, 4, Вит 2, 1, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги Димитров 10, 8, 21, 4, 6, 1, 9, 3, 2, 5, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, Тп 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 32, 23, 38, 41, 25, 40, 36, 30, 15, 34, 27, 28, 30, 26, 4, 2, 8, 24, 22, 10, 18, 9, 14, 1, 3, 12, 11, 5, 6, 20, 7, 15, 13, Д-Р Петър Берон 12, 11, 14, 13, 19, 17, 4, 5, 11, 9, 2, 8, 7, 1, 3, 6, Дако Даковски 2, 8, 4, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Бонов 8, 4, 1, 31, 7, 3, 6, 5, 2, 9, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, 1, 2, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Ком 5, 2, 1, 3, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 48а, 5, 62, 44, 3, 9, 2, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, 3, 4, 6, Марин Стоянов 27, 44, 29, 42, 12, 10, 4, 6, 16, 9, 7, 3, 2, Тп 11, 5, 18, 1, 8, 14, 30, 26, 35, 15, 23, 28, 13, 11, 36, 21, 52, 17, 31, 19, 34, 22, 20, 24, Месност Белослатенски път Кланица, местност Печов Вир Пс, Мир 9, 1, 7, 11, 5, 3, 2, Обнова Тп№10 Уо, 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, 4, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Плиска 2, 1, 3, 6, 5, 1, 4, Речка 2, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 62, 25, 27, 26, 2, 40, 13, 29, 36, 17, 19, 44, 46, 32, 9, 34, 62, 7, 48, 54, 56, 28, 52, 3, 15, 11, 30, 23, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, 108, Стопански Двор Стопански Двор, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Ботев 5, 18, 2, 32, 28, 1, 38, 16, 9, 14, 7, 12, 4, 26, 24, 6, 10, 30, 36, 20, 8, 22, 3, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Асен 17, 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, кв. 21 На 24.09.2019 г. /10:45 - 16:15 ч./ - Търнак: 9-ти Септември 4, 13, Тп№14 Уо, 1, 6, 2, 3, 12, 68, 14, 16, 9, 8, 11, Ален Мак 2, 5, 4, 6, 8, 3, Бачо Киро 2, 3, 1, 18, 6, 4, Божур 6, Васил Тодоров 1, 5, 4, Владая 1, Вълю Симеонов 14, 2, 4, 13, 1, 7, 11, 9, 10, 3, 8, 6, 5, Гено Петров 6, 4 УПИ II-811, кв. 10, 7, 3, 4, 5, 1, 17, 11, 15, 14, 13, 9, 8, 2, Гео Милев 12, 8, 6, 4, 1, 2, 10, Георги С. Раковски 10, 14, 3, 8, 5, 20, 6, 15, 16, 2, 1, Тп 7 Уо, 4, 26, 12, 28, 24, 13, 9, 30, Граф Игнатиев 30, Димитър Благоев 3, 8, 5, 10, 6, 13, Иван Вазов 5, 27, 31, 20, 16, 22, 3, 35, 17, 6, 14, 26, 4, 25, 1, 15, 18, 12, 9, 10, 13, 7, 34, 23, 33, 19, 36, 34, 43, 39, Иван Ненов 13, 8, 3, 16, 7, 6, 4, 17, 11, 10, 15, 12, 14, Иван Нивянин 20, 25, 18, 5, 16, 22, 4, 33, 21, 29, 35, 39, 31, 6, 27, 23, 1, 5, 6, 11, 34, 15, 44, 9, 12, 23, 4, 14, 7, 10, 19, 40, 3, 21, 32, 36, Илия Станев 4, 19, 7, 18, 12, 3, 14, 6, 17, 10, 5, 9, 8, 11, 1, 13, 16, 20, Крайбрежна 12, 10, 8, Крайна 8, 6, 10, 76, 4, 27, 74, 31, 72, 33, 19, 17, 21, 3, 7, 62, 82, 1, Кръстовище Ив. Ненов Г. Петров, Ленин 6, 12, 14, 20, 11, 24, 9, 13, 12, местност Печов Вир Пс, Обнова 2, 7, 17, 18, 4, 13, 1, 9, 3, 26, 22, 14, 5, 12, 8, 10, 6, 11, 24, 15, Оборище 1, 5а, 5, Опълченска 10, 4, 3, Речка 2, 4, Ропотамо 4, 3, 2, 1, 6, Сан Стефано 2, 9, 7, 1, 6, 3, 5, 11, 17, 32, 8, 21, 19, 6, 13, 15, 29, 16, Тп13 Уо, 37, 25, 14, 4, Септемврийци 108, 20, 16, 10, 18, 14, 6, 4, 22, 66, 37, 80, 25, 31, 29, 33, 70, 62, 86, 74, 21, 64, 27, 76, 35, 82, 84, Тодор Каблешков 5, 2, 3, 7, 4, Хан Аспарух 6, 3, 5, 4, 9, 2, 7, 10, Христо Смирненски 20, 26, 24, 25, 23, 22, 3, 16, 5, 10, 20, 1, 2, 8, 14, 40, Цар Асен 16, 6, 18, 14, 7, 8, 10, 5, 4, 20, 9, 17, 2, 22, 3, 23, 1, 19, 12, Цар Калоян 4, 3, 6, 5, 2, 8, 13, 17, 15, 13, Цар Симеон I-ви 10, 6, 7, 4, 1, Шейново 7, 1, 9, 15, 21, 5, 3, 13, 11, Шипка 7, 4, 12, 10, 3, 5, 6, 16, 13, 2, 11, 14, Юрий Гагарин 15, 21, 47, 6, 4, 5, 2, 10, 1, 3, 13, 7, УПИ Vіі - 252, кв. 21 Община Левски На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Деляновци: Втора 2, Двадесет и Първа 5, 1, Двадесет и Трета 3, Двадесета 2, Деветнадесета 4, Осемнадесета 11, 8, 5, 13, 3, 1, 2, 7, 9, Пета 1, Първа 13, 12, 16, 1, 14, 9, 11, 3, 6, 10, Седма 6, 2, 3, 4, 12, Трета 2, 14, 9, 28, 30а, 8, 3, 6, 4, 3а, 26, 5, 18, 22, 20, 10, 12, 16, Тринадесета 22, 20, 23, Четвърта 3, 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Стежерово: Асен Халачев 9, 5, 2, 11, 3, 7, Борко 2, 1, 6, 4, 3, Васил Левски 6, Вл. Тричков 11, 7, 9, 17, 13, 4, 15, Гатю Коларов 6, 8, 12, 10, 16, 2, 14, 4, Гоце Делчев 6, 25, 9, 11, 13, 15, 18, 3, 19, 1, 4, 7, 21, 17, 12, 5, 8, Димо Хаджидимов 4, Жданов 10, Люляк 2, 1, 3, Николай Корнев 34, 17, 14, 4, 16, 20а, 3, 30, 24, 13, 32, 18, 5, 15, 18а, 12, 13б, 9, 7, 22, 38, 10, Ропотамо 1 На 24.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Обнова: Арда 8, Витоша 4, Г Бенковски 9, 6, 11, 15, 13, Д. Дебелянов 7, 3, 9, 16, 12, 1, 14, 10, Марица 13, 4а, 6, 5, 12, 10, 8, 11, 12а, 2, 15, 14, Ракета 5, Раковски 26, 24, 13, 16, 12, 22, 5, 11, 28, 4, 17, 18, 9, 21, 7, 19, Родопи 9а, 7, 7в, 6, 7б, 14а, 15, 9, 12, 9б, 13, 9в, 8, 14, 10, Христо Смирненски 18, 8, 21, 11, 17, 23, 12, 5, 19, 23а, 15, 16, 9, 7, 10, 13 На 24.09.2019 г. /10:15 - 12:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 67, 71, 69, 73, Вела Пеева 18, 7, 10, 14, 16, 4, 5, 3, 2, 1, 8, Гробарска 3, Кирил и Методий 3, 22, 26, 15, 2, 4, 34, 18, 13, 5, 20, 6, 7, 28, 38, 10, 16, 30, 1, 32, 11, 17, 44, 19, 8, 9, Козлодуй 33, 29, 37, 22, 35, 25, 27, Мусала 6, 7, 1, 8, 4, 5, 3, 9, 2, Осъм 4, 1, 3, 6, 2, 5, 7, Христо Ботев 2, 7, 4, 5, 69, 10, 1, 8, 6, 3 На 24.09.2019 г. /10:30 - 12:00 ч./ - Обнова: Витоша 1, 2, Г Бенковски 3, 5, 4, 58, 2, 45, 60, 56, Еделвайс 28, 26, 9, 22, 14, 34, 38, 36, 7, 3, 1, 5, 18, 32, 24, 30, Заря 18, Клисура 14, 10, 12, Н. Рилски 10, 12, 13, 11, 21а, 18, 2, 16, 6, 21, 9, 25, 15, 7, 29, 23, 14, 27, 20, 17, 4, 8, 19, 24, П. Р. Славейков 2, 1а, 6, 4, 3, Пионерска 49, 41, 62, 47, 45а, 42, 48, 52, 66, 61, 43, 53, 46, 51, 55, 50, 54, 39, 44, Преслав 11, 5, 13, 1, 9, 1а, 3, 7, Ракета 64а, 21, 13, 63, 19, 4, 7, 59, 63а, 15, 11, 9, 64, 15а, 57, Раковски 10, 6, 8, 3 На 24.09.2019 г. /12:30 - 15:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 25, Арда 2, 3, 6, 4, 5, 1, Ванчо Цачев 4, 1, 3, 2, Васил Петлешков 2, Волга 3, 15, 11, 1, 5, 8, 9, 6, 7, 4, 17, Заря 18, 30, 57, 14, 36, 55, 55а, 49, 28, 16, 43, 32а, 59, 47, 45, 63, 53, 24, 32, 20, 51, 42, 22, Марица 1, Н. Рилски 3, 5, 1, Победа 29, 33, 36, 31, Родопи 5, 4, София 11, 12, 6, 14, 5, 4, 7, 1, 10, 9, Трети Март 8, 3, 9, 1, 4, 2, 7, 5, 6, 11, 5а, Тунджа 13, 17, 11, 7, 25, 1, 3, 5, 15, 21, 23, Христо Смирненски 2, 1, 4, 3, 6 На 24.09.2019 г. /13:15 - 15:00 ч./ - Обнова: Васил Петлешков 3, 1, Волга 16, 24, 23, 10, 14, 20, 22, 12, 19, 21, Заря 50, 79, 89, 87, 54, 65, 85, 44, 56, 73, 69, 75, 77, 46, 52, 81, 71, Люляк 4, 2, Рила 9, 7, 13, 2, 5, 3, 10, 6, 4, 17, 15, 11, 1, Родопи 2, С. Румянцев 6, 3, 1, 5, 7, 2, Тодор Каблешков 1, 2, Чавдар 3, Червенобрежка 1, 3, Ю. А. Гагарин 30, 28, 32 На 24.09.2019 г. /13:30 - 15:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 4, 2, Безименна, Васил Левски 6, 5, 13, 7, 1, 18, 16, 9, 11, 8, 4, 14, 12, 3, 15, 10, 2, Еделвайс 8, 12, 4, 6, 10, 2, Заря 39, 2в, 23, 15, 35, 2а, 6, 12, 19, 33, 29, 14, 21, 8, 27, 31, 25, 2, 2б, 23а, 37, 4, 13, 41, Пионерска 29а, 32, 31, 25, 33, 35, 38, 29, 27, 34, 40, 36, 30, Раковски 1, 3, 4а, 2, 4 На 24.09.2019 г. /13:45 - 15:00 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 63, 58, 55, 57, 57а, 51, 49, 65, 53, 59, Б. Анастасов 10, Козлодуй 1, Ст. Планина 2 На 24.09.2019 г. /14:15 - 15:30 ч./ - Обнова: 9-ти Септември 46, 41, 56, 52, 45, 54, 32а, 36, 33, 44, 32, 30б, 40, 50, 37, 39, 31в, 43, 47, 30, 42, 35, 51в, 38, 26, 31б, 25, 48, Б. Анастасов 1, Безименна 2, Васил Левски 26, 28, 30, 22, 20, 24, Възраждане 5, 4, 15, 7, 6, 9, 11, 2б, 15а, 3, 13, Ив. Вазов 13, 8, 10, 7, 11, 9, Н. Й. Вапцаров 16, 11, 14а, 4, 9, 12а, 5, 6, 8, 7, 10, 14, 12, Осми Март 3, 1, 15а, Пионерска 8, 14, 2, 3, 4, 1, 12, 16, 6, 10, 4а, Ю. А. Гагарин 10, 11, 13, 15, 1, 9, 20, 18, 12, 14, 2, 8, 7, 3, 5, 4, 6 Община Плевен На 25.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Бохот На 24.09.2019 г. /08:00 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /16:30 - 18:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Плевен: Александър Малинов 55 На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Кайлъка, Кайлъшка Улично Осветление, местност Кайлъка вила, Асфалтобаза На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Радишево: местност Стража 3 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Георги Кочев 6, 4, 3, 5, 1, Трифон Кунев/Лагерна/ 3, 1, 2 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Мечка, Общ. Плевен: Александър Стамболийски 31, 9, 3, 1, 19, 23, 11, 33, Антим I 4, 2, Г. С. Раковски 2, 8, 4, 10, 1, 6, Данаил Попов 25, 10, 23, 19, 5, 9, 11, 27, 7, 15, 17, Максим Горки 10, 12, 14, 6, 2, Никола Петков 3, Пещера 1, Първи Май 9, 1, 3, 11, Рила 14, 17, 10, 2, 11, 4, Стоян Заимов 3, 4, 6, Татар махала 34, 38, 15, 26, 36, Тодор Александров 9, 3, 7, 5, Ю. А. Гагарин 1, 3, 11 На 24.09.2019 г. /09:15 - 11:15 ч./ - Плевен: Васил Друмев 6, 5, 7, 2, Гренадирска 24в, 24, 30, 10, 24б, 32, 30 А, 30 Май, 26, 24а, Данаил Попов /В. Ленин/ 5, 7, Иван Рилски 7, 5, Митрополит Климент 26, 24, П. Р. Славейков 10, 3, 12, 2, 6, 8, 4, 5, Родопи 3, 7 На 24.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/ 11, 13, 15, 9, Мусала 1 Лазур, 1, Самара 6, 4, 5, Сан Стефано 24, 28, 20, 26, 24, 22, 26 А, Стоян Заимов 1 На 24.09.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Генерал Тотлебен 5, 9, 21, 22, 15, 13, 23, 34, 1а, 11, 30, 26, 25, 17, 32, 7, 29, Люляк 36, 32, 4, 6, 3, 30, 43, 28, 35, 43а, 22, 37, 37а, 34, 5, 36а, 41, 24, 35 А, 49, 2, 26, 47, 45, 41а, Мир 1 Люляк, 13, 8, Рудозем 2, Сторгозия 153, 141 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Васил Априлов 18, 14, Даме Груев 2 Ат, 1, 8, 7, 2, 9, Родопи 16, 13 На 24.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 29, Проф. Илия Бешков 4, Сан Стефано 1 На 25.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Иван Рилски 11, 15, Каварна 5 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Бузлуджа 42, 35, 37, 39, Витоша 28, 29, 20а, 23, 31, 30, 26, 33, 24, 27, 35, 20, 25, Илю Войвода 10, 6, 8, 4, 11, Мара Денчева 21, Хаджи Бенчо 19, Христо Ботев 13, 7, 9, 3, 10, 12, 5, 170, 14, 1, Юрий Гагарин 9, 6, 11, 8, 4, 15, 13 На 25.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 09:00 ч.; 08:30 - 16:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ласкар: Алеко Константинов 4, 9, 6, 5, 7, 1, 3, 2, Ангел Кънчев 5, 7, 9, 13, 11, Васил Коларов 11, 6, 9, 8, 4, Васил Левски 4, 7, Уо Тп2, 5, 9, 3, 2, 1, 8, Георги Бенковски 3, 11, 5, 2б, 1, 8, 4, 10, 2, 7, Гоце Делчев 7, 9, 5, Иван Вазов 7, 3, 8, 5, 3а, 1а, Кратово 6, 4, 3, 5, 2, 1, Н. Й. Вапцаров 6, 8, 12, 10, Под Село, Рила 3, 5, Стоп Двор, Стоян Едрев 16, 29, 20, 22, 18, 7, 24, 20а, 1, 4, 23, 19, 25, 9а, 27, 8, 35, 13, 2, 21, 3, 15, 33, 9, 11, Христо Ботев 39, Уо Тп1, 61, 55, 69, 9, 59, 17, 63, 43, 22, 45, 4, 8, 31, 32, 67, 13, 2, 57, 51, 1, 21, 37, 30, 14, 10, 29, 2а, 40, 15, 16, 20, 11, 41, 36, 23, 33, 26, 25, 5, 28, 19, 12, 53, 3, 38, 6, 49, Христо Смирненски 6, 8, 2, 4, 10, 4а, 1, Чернялка 3, 7, 1, 3а, 5, 9, 17, 11, Шипка 5, 1, 3, 2 На 25.09.2019 г. /09:15 - 09:30 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч.; 08:30 - 09:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, 11, 5, 10, 14, 22, 2, 12, 19, 21, 23, 7, 18, 4, 15, 9, 17, 27, 16, 8, 20, 31, 3, 25, 29, 13, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 37, 38, 34, 32, 31, 27, 46, 36, 58, 52, 45, 30, 39, 28, 29, 43, 56, 50, 42, 44, 41, 60, 40, 54, 10, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Вит 1, 7, 8, 9, 3, 5, 2, Волга 10, 7, 2, 5, 3, 6, 4, Гоце Делчев 5, 4, 8, 10, 3, 2, 1, Дон 2, 1, Дунав 3, 8, 2, 6, 7, 5, 4, 9, 1, Елин Пелин 6, 10, 4, 2, 8, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Исперих 16, 7, 1, 4, 2, 12, 3, 5, 8, 11, 9, 10, Кирил и Методий 14, 26, 6, 18, 19, 17, 21, 12, 7, 30, 20, 24, 9, 1, 2, 13, 4, 3, 22, 32, 10, 5, 11, 16, 8, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Марица 2, 6, 8, 4, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Огоста 1, 3, Одеса 2, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, 8, 6, 1, 4, 5, 3, 10, 2, П. Хитов 4, 2, Панайот Волов 4, 1, 2, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, 7, 4, 2, 3, 10, 8, 1, 6, Раковски 3, Рила 13, Родопи 6, 2, 4, Росица 3а, 10, 17, 21, 12, 7, 9, 4, 24, 28, 6, 34, 22, 30, 20, 14, 15, 11, 23, 3, 16, 13, 18, 25, 2, 26, 19, 8, Сергей Румянцев 11, 10, 21, 23, 6, 8, 14, 13, 15, 12, 4, 20, Сливница 3, 1, 7, 5, София 12, 6, 2, 17, 10, 13, 16, 20, 4, 3, 19, 14, 9, 1, 18, 5, 7, 24, 8, 11, Странджа 10, 11, 16, 15, 1, 7, 2, 5, 3, 6, Струма 12, 15, 17, 2, 4, 6, 9, 16, 10, 14, 7, Тимок 1, Тунджа 6, 2, 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, местностВърха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Хан Омуртаг 8, 2, 1, 4, Хан. Аспарух 2, 5, 20, 24, 22, 6, 28, 7, 13, 3, 26, 9, 19, 17, 8, 1, 12, 10, 15, 16, 11, 18, 14, 40, 34, 27, 44, 38, 30, 36, 42, 32, 25, 21, Христо Ботев 3, 4, 15, 13, 20, 9, 17, 18, 34, 32, 12, 24, 22, 29, 19, 16, 23, 6, 11, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, 32, 24, 26, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю. А. Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, 41, 31, 43, 38, 47, 39, 48, 34, 36, 35, 25, 27, 44, 37, 29, 45, 46, 40, Янтра 2, 4, 6 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Николаево, Общ. Плевен: Алабин 1, Варна 2, 5, 4, 6, 1, 10, Васил Левски 5, 17, 8, 6, 15, 12, 7, 24, 26, 23, 25, 14, 19, 21, 4, 16, 18, 22, 9, 62, 57, 78, 5, 65, 51, 53, 49, 63, 64, 68, 74, 59, 61, 55, 66, Волга 10, 7, Гоце Делчев 5, Иван Вазов 5, 39, 25, 37, 31, 35, 10, 9, 29, 14, 7, 12, 17, 21, 15, 19, Краварник, Латинка 2, Любен Каравелов 2, 3, 7, 1, Месност Коджакър, Места 2, 4, местност Трите Дърве, Никола Вапцаров 2, 6, 8, 3, 1, Осъм 3, 1, Отец Паисий 13, 11, 9, 18, 14, 7, Пирин 7, 5, 1, 13, 9, 17, 19, 11, 3, Полтава 11, 9, Тимок 1, Хаджи Димитър 3, 27, 23, 39, 25, 46, 9, 32, 28, 13, 21, 4, 14, 29, 36, 18, 17, 11, 43, 22, 8, 62, 5, местностВърха, 10, 31, 20, 41, 34, 26, 15, 2, 19, 55, 30, 12, 7, 57, 16, 47, 1, 53, 37, 44, Христо Ботев 3, 4, Христо Смирненски 3, 1, 2, 4, Чернялка 9, 12, 14, 7, 11, 13, Шипка 23, 33, 2, 19, 9, 21, 5, 17, 10, 11, 32, 12, 6, 25, 15, 3, Ю. А. Гагарин 6, 9, 5, 16, 14, 17, 28, 12, 1, 2, 26, 15, 10, 20, 19, 8, 4, 3, 18, 30, 21, 24, 22, 23, Янтра 2, 4, 6 На 25.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Гоце Делчев 14, 4, 12, 4 Та, 14 Фр, П. Р. Славейков 33, 23, 29, 21 На 25.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Гренадирска 32, П. Р. Славейков 15, 11 На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 38, 39а, 28а, 39 На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Драган Цанков 9, 5, 7, 11, 3, Мара Денчева 5, 6, 10, 7, 8, Петко Каравелов 10, 8 А, 8, 22, 9, 11, 6 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Неофит Бозвели/Ц. Аврам/ 12 Стомана, 12, П. К. Яворов 1, 10, 14, Панайот Хитов 5, Трапезица 10, Юрий Венелин 14, 12, 11, 15, 21, 10а, 10 На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Вардар/П. Пеловски/ 50, 48, 52, 54, 46, 40, Генерал Атанас Стефанов 34, Къкрина 8, 10, Мара Денчева 9, 10, 11, 7а, Проф. Христо Бръмбаров 40, 48а, 54, 62, 52, 50, 60, 44, 56, 42, Хемус 36, 34 На 26.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Алеко Константинов 1, 5, У-Ще Ан. Димитр, 3, Анастасия Димитрова С/У Ан. Димитрова, Соу Ан. Димитрова, Гренадирска 29, 35, 27, Данаил Попов /В. Ленин/ 2, Лиляна Бърдарова 6, Трапезица 19, 15 А, 19 Гж, 17, 15, 18, 15 Гж На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Плевен: Акд. Й. Трифонов 8, 16, 35, 19, 21, 20, 22, 19а, 29, 18, 34, 30, 37, 33, 23, 24, 14, 28, 25, 26, 10, 12, 32, 13, 19а, 17, 31, Десети Декември 65, 142, 71, 75, 134, 140а, 67, 138, 140, 73, 69, 144, 136, 146, Ем. Васкидович/Аврора/ 83, 108а, 100, 84, 98, 87, 95а, 104, 102, 94, 93а, 87а, 96, 108, 106, 89, 98а, 99, 77, 94а, 90, 91, 95, 82, 93, 79, 85, 97, 99а, 92, 91а, 102а, 96а, 100а, Йордан Йовков 23, Русе/Д-Р Бешев/ 64 На 27.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Плевен: Д-Р Г. М. Димитров/Н. Гиг/ 59а, 56а, 71, 48а, 46, 58, 40а, 59, 63, 69, 62, 69а, 54, 57а, 42, 42а, 61, 56, 44, 52, 48, 50, 60, 40, 65, 75, 67, 73, Захари Стоянов 44, 42, 51, 40, 49, 47, Кокиче 1, Котел 9, 3, 7, 1, 5, Кръстец 9, 11, 15, 4, 5, 7, 13, 1, 6, 12, 16, 14, Лайка 3, 15, 9, 10, 16, 24, 6, 25а, 29а, 39, 2, 33, 27, 8, 1, 29, 2а, 33а, 39а, 22, 35б, 35, 12, 35а, 5, 13, 26, 37, 4, 11, 7, 25, Орлица 47, 56а, 50, 42, 38, 54, 49, 40, 41, 46, 48, 44, 52, 58, Петър Берон 19, Ст. Стамболов/Черв. Звез/ 20, Стефан Стамболов 15, 16, 14, 20, 13, 17, 18, Сторгозия 55, 54а,. 55, 55а На 27.09.2019 г. /09:00 - 12:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Адил Дервишев 1, Васил Левски 3б, 21, 30, 25, 24, 28, 3, 4а, 11, 6, 5, 19, 12, 14, 4, 10, 19а, 16, 11а, 2, 23, 8б, 7, 20, 8, 17, 9, 18, 22, 15, 5а, 3а, 27, 2а, Георги Димитров 7, 1, 3, 2, 4, 6, 5, 12, 10, 8, 9, Дамян Пачев 47, Иван Винаров 34, 21, 29, 36, 2а, Илия Бешков 34, 1, 3, 3а, 23, 20, 22, 15, 14, 19а, 21, 10, 11, 24, 2, 7, 12, 9, 32, 4, 6, 16, 8, 17, 30, 28, 18, 19, Коста Златарев 12, 3, 9, 18, 16, 11, 1, 11а, 8, 13, 7, 4, 14, 5, 2, Цветан Спасов 22, 20, 24 На 27.09.2019 г. /10:00 - 12:00 ч./ - Плевен: Стефан Караджа 47, Сторгозия 43, 98б, 47, 3 Дап, 27, 49 На 27.09.2019 г. /12:30 - 16:00 ч./ - Ясен, Общ. Плевен: Асен Халачев 11, 6, 12, 10, 2а, Вит 3, 5, 1, 2а, Дамян Пачев 38, 41, 31, 38а, 43, 33, 35, 37, 29, 32, 27, 45, 36, 30, 39, Кирил и Методий 17, 21, 15, 19, 10, Тодор Пенчев 39, 6а, 8, 33, 21, 27, 6/, 35, 20, 10, 14, 25, 12, 21б, 16, 23а, 23, 37, 31, УПИ-Х, Христо Ботев 9 На 27.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Плевен: Сторгозия 52, 52а, 51 На 27.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Плевен: Владимир Бурмов 38, Лайка 52, Сторгозия 24, 36, До Бл 36, 21, 3-та Поликлиника, 23, 36 На 27.09.2019 г. /14:15 - 16:15 ч./ - Плевен: Д. Константинов/Ц. Спасо/ 22, 39, 20, 41, 43, Катя Попова 1, 6, 9, 10, 1а, 14, 8а, 12, 8, 13, 20, 11, 22, 5, 3, Мусала 20, 24, 20 Мечта, 22, 17, 21, Ниш/Ал. Пъшев/ 11, 9, 13, 12, 5, 3, 6, 4а, 2, 7, 4, 8, 10, 3а, 3б, Радецки 41 А, 22, 20, 18, 21, 45, 26, 39, 35, 37, 23, 25, 43, 31, 33, 43а, 41, Сан Стефано 3, Средна Гора 16, Шар Планина 22, 23, 20, Шипка 19 А, 23а, 19, 21 На 29.09.2019 г. /08:30 - 14:00 ч./ - Плевен: България Кат Север, Българска Авиациа /Индустр. 40, 1, 42, местност Акчара 4 Община Пордим На 26.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Ix кв. 5, Ал Стамболийски 1, Цар Освободител 18, 1, 3, 6, 4, 7, 2, Паркасъссамолета На 25.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Пордим: Алеко Константинов 1, 3, Балкан 1, 5, 3, Гурко 5, 7, 11, 6, 1, 13, 9, 3, 2, 15, 4, Иван Вазов 22, 1, 16, 17, 11, 10, 15, 3, 9, 18, 14, 5, 7, 12, 20, Кала Тепе 1, 3, Сергей Румянцев 2, 6, 8, 4, Скобелев 11, 4, 10, 7, 9, 5, 15, 12, 3, 15б, 6, 1, 13, 15а, 15 А, 11а, Средец 2, 6, 1, 3а, 8, 10, 3, Стара Планина 1, Цар Освободител 2 На 25.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Пордим: Ангел Кънчев 4, Зора 8, 18, 15а, 17, 19, 10, 13, 15, 6, 12, Кала Тепе 9, 3а, 3, 17, 11, 16, 19, 7, 21, 8, 5, 14, 2, 13, 23, 14а, 15, Люлин 1, Мусала 5, 3, 2, Неофит Рилски 15, Отец Паисий 18, 20, 16, 8, 1, Рила 7, 6, 8, 10, 3, 4, 5, 1, 2, Родопи 7, 9, 10, 4, 1, 3, 5, 8, 6, Славейков 10, 11, 5, 9, 6, 12, 14, 8, 13, 3, 7, Средна Гора 22, 10, 18, 3, 7, 16, 4, 1, 2, 20, 5, 14, 6, Струмица 5, 8, 7, 10, 1, 12, 14, 4, 2, 6, Христо Ботев 27, 3, 16, 2, 25, 13, 21, 8, 22а, 10, 15, 12, 24, 20, 19, 17, 22, 14, 26, 6, 1, 7, 11, 9а, 23, 18, 28, 5, 9, 4, Цар Освободител 32, 41, 35, 29, 31, 23, 21, 24, 22, 18, 28, 20, 39, 43, 34, 30, 26, 33, 19, 15, 45, 37, 17, 14, 12, 16, 25, Централна къща Музей На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:00 ч./ - Пордим: Иван Божинов 29, 23, 21, 27, Капитан Галпер 15, 22, 6, 21, 25, 19, 10, 23, 20, 14, 8, 17, 18, 13, 3, 9, 11, 7, 4, 12, 16, Сан Стефано 9, 11, 1, 21, 4, 8, 12, 23, 3, 17, 2, 6, 7, 7а, 13, 10, 15, УПИ-Vііі-362, Кв. 62 Община Червен бряг На 24.09.2019 г. /14:30 - 15:30 ч./ - Червен Бряг На 26.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Бресте На 26.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 08:45 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Реселец: 375030, Акация 3, Б Клен 2, 3а, 4, 5, 6, Баба Тонка 2, 1, Балканска 8, 6, 1, 4, 5, 3, 2, Безименна 4, 1, 2, Белилото 1, 4, 6, 8, 2, 2а, 5, 3, Бор 3, 11, 5, 2, 1, 9, 13, 7, 15, Босилек 2, Воденицата 3, 2, 1, Г Поляна 4, 6, 5, 2, 12, 3, 14, 8, 1, Голеж 2, 1, Горска 2, 1, Гробарска 3, 5, 1, 9, 2, 7, 11, Д Дачев 3, 7, 5, 4, 6, 1, 3, 2, 2а, Девети Май 26, 22, 28, 20, 14а, 12, 14, 10, 2, 4, 6, 16, 8, Дзс Комуна 11, 3, 5, 7, 9, 1, 23, 19, 8, 27, 21б, 4, 2, 21, 25, 29, 6, 15, 1, 21а, 13, 10, 17, Дружба 14, 5, 2а, 9, 19, 11, 4, 6, 8, 13, 3, 23, 2, 10, 7, 16, 18, 21, 15, 1, 25, 17, 37, 22, 41, 39, 33, 27, 24, 47, 20, 29, 35, 45, 49, Здравец 3, 1, Иван Христов 54, 46 Офис Кт, 32, 52, 30, 44, 27, 33, 29, 48, 37, 43, 40, 50, 41, 36, 39, 3, 28, 47, 26, 23, 34, 38, 25, 42, 56, 45, 51, 31, 48а, 46, 35, 49, 20, 12, 1, 10, 13, 18, 8, 9, 11, 22, 15, 6, 19, 14, 5, 4, 3, 21, 7, 16, 17, 24, 53а, 57, 56, 62, 60, 53а, 72 Фурна, 70, 65, 63, 61, 64, 74а, 68, 66, 55, 59, 57, 53, 67, 82, 90, 76, 75, 89, 79, 85, 69, 84, 88, 86, 77, 3, 71, 80, 81, 83, 87, 73, Искър 17, 5, 1, 33, 16, 11, 15, 23, 22, 20, 27, 6, 9, 21, 13, 2, 12, 4, 24, 25, 7, 14, 19, 10, 30, 29, 31, 32, 26, 34, 28, 33, Каймаков 1, 8, 6, 2, Капна 11, 2, 13, 4, 6, 5, 9, 16, 32, 44, 20, 38, 18, 15, 8, 7, 14, 10, 40, 30, 11а, 12, 34, 36, 3, 22, 1, Латинка 7, 1, 3, 5, Люляк 4, 6, Милиндол 47, 45, 6, 43, 31, 51, 35, 37, 33, 29, 8, 41, 39, 3, 27, 9, 11, 25, 7, 4, 23, 17, 2, 15, 13, 21, 19, Младост 3, 7, 5, 2, 4, 1, Могилата 1, Опанец 2а, 16, 8, 5, 20, 18, 4, 10, 3, 6, 12, 7, 14, 2, 9, 11, 13, 15, 21, 28, 30, 24, 26, 27, 17, 20, 22, 34, 19, 25, 32, П Димитров 5, 3, 13, 2, 4, 19, 7, 11, 1, 9, 17, 6, 15, Победа 29, 23, 3, 17, 31, 13, 19, 27, 33, 1, 7, 11, 25, 5, 15, Поройна 2, 3а, 1, 4, 3, 11, 7, Пробуда 12, 6, 5, 10, 1, 8, 3, 2, 4, Пропашище 1, 2, 4, Ръчене 2, 4а, 8, 6, 10, 12, 12а, 4, 14, 16, 22, 18, 20, 38, 34, 40, 52, 46, 54, 32, 36, 42, 48, 35, 50, 44, 54а, 56, 62, 60, 58, Свобода 13, 14, 15, 12, 10, 4, 6, 8, 7, 5, 3, 11, 2, 9, 1, Славянска 2, 6, 4, Стефан Бацов 33, 48, 29, 66, 31, 25, 60, 35, 46, 50, 58, 37, 39, 23, 52, 56, 64, 54, 62, 27, 34, 15, 44, 32, 17, 30, 36, 38, 21, 11, 19, 9, 13, 28, 42, 2а, 7, 24, 12, 14, 2, 18, 20, 10, 22, 4, 26, 1, 6, 8, 5, 16, 3, Теменуга 9, 1, 3, 7, 5, Тодор Попов 2, 14, 22, 16, 21, 17, 3, 8, 11, 12, 19, 9, 13, 6, 4, 20, 7, 18, 15, 5, 24, 10, 23, 23а, Училищна 2, 8, 4, 10, 12, Церовица 1, Челник 6, 2, Явор 2, 4, 3, 1, Уо Тп 10, Профилакториум На 26.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Горник: Бузлуджа 23а, 32, 24, 38, 26, 36, 21а, 23, В Левски 7, 3, 14, 5, 2, 9, 8, 4, 1, 12, 10, 6, В Пеева 14, 2, 20, 18, 16, 4, 6, 12, Делницата 096005, Искър 5, 3, 7, 9, Йордан Даскалов 3, 5, 1, Ком 1, 4, 2, Марица 3, 1, 14, 12, 23, 10, 4, 18, 17, 7, 21, 11, 19, 13, 16, 2, 5, 15, П К Яворов 18, 2, 5, 7, 8, 1, 10, 4, 2б, 9, 3, 11, 14, 16, 12, 6, 2в, 13, 2а, Пенков Остров, Петко Хр Петков 39, 8, 6, 9, 2, 5, 1, 10, 11, 4, 13, 3, 7, 12, 15, Първа 1, Райко Даскалов 5, 8, 9, 11, 7, 3, 6, 10, 4, Тринадесета 4, 2, 3, 8, 6, 1, Христо Цветков 4, 10, 2, 2а, 8, 6, Четиринадесета 2, 13, 11, Шестнадесета 2, 4 На 26.09.2019 г. /08:45 - 09:15 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Червен Бряг: 248005 М Водол, Маркова Могила, местност Биволски Камък вила, местност Езерото, Луковитски кантон ТП82.

20 Септември 2019 | 18:34 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 24 - 29 септември

София. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Костенец На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Гуцал: 134017, IV Вк. 3а, къща На 24.09.2019 г. /08:45 - 10:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:30 - 11:00 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Вилна Зона, Водопада 3, извън регулация Ферма, Овчарник, Стоп. Сграда, Инчовица 16, 16, Курорт Вили Костенец Уо Тп Баня, Хотел Ресторант Момина Сълза, Балнеолечебница, Гараж, Храм, Търг. Обект, Гараж, Почивен Дом, Хотел-Ресторант, Бунгала, Търг. Обект, Миликини Ниви 4 вила, Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира, Самуил 18, 39, 45 На 24.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Миликини Ниви Почивна База, Хижа, Кантон Рибница Чаира На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 11:15 - 16:00 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Самоков: 3-та 1 На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Долна Баня: IV-314 кв. 2, VII-95, Кв. 17, X-125, кв. 11, Александър Стамболийски 33, 42, 38, Уо Тп Циганска махала, 34, 43, 41, 40, 44а, 45, 39, 44, 36, 35, 37, Магазин, 24, 28, 20, 22, 8, 6, 23, 29, 27, 25, 18, 13, 12, 15, 30, 21, 4, 10, 32, 16, 26, 17, 31, 19, 14, 1, 5, 11, 3, 7, 9, 2, Белмекенска 24, 19, 14, 15, 23, 12, 16, 18, 26, 4, 10, 2, 20, 21, 9, 6, 3, 13, 5, 7, 17, 22, 1, 8, Бистришка 21, 36, 7, 46, 5, 3, 11, 40, 32, 28, 19, 44, 38, 9, 34, 48, 30, 15, 42, 4, 8, 16, 10, 14, 2, 54, 21, 31, 37, 62, 35, 82, 56, 58, 86, 70, 60, 47, 27, 49, 74, 33, 39, 29, 90, 72, 25, 76, 84, 23, 57, 53, 78, 55, 80, 64, 88, 41, 45, 51, Божур 3, 8, 20, 12, 6, 5, 22, 9, Бор 18, 4, 20, 17, 30, 9, 3, 12, 25, 21, 34, 19, 24, 8, 1, 13, 5, 14, 23, 27, 7, 15, 29, 32, 28, 2, 11, 6, Бреза 5, 9, 7, 12, 13, 4, 8, 11, 14, Бук 1, Васил Левски 16, 24, 26, 10, 13, 18, 15, 11, 22, 12, 20, 7а, 14, 19, 9, 2, 8, 6, 5, 1, 4, 3, 7, Ведрина 8, 6, 1, 6, Вилна Зона вила, 10, вила, вила, вила, Пионерски Лагер, Хотел, Хижа, Ресторант, Витан Витанов 2, 7, 4, 20, 10, Георги Бенковски 40, 9, 1, 7, 40 Б, 6, 15, 21, 24, 11, 14, 8, 34, 10, 38, 20, 12, 32, 23, 22, 19, 36, 18, 4, 5, 2, 19, Георги Кирков 3, 6, 2, 8, 22, 7, 12, 16, 20, 14, 5, 4, 1, 10, 18, Георги С. Раковски 4, 14, Деница 22, 12, 11, 13, 18, 14, 10, 16, 3, 2, 6, 7, 8, 5, 1, 4, Детелина 6, 15, 5, 9, 3, 4, Уо МТП Очушки Квартал, 13, 7, 17, 1, Димитър Благоев 111, 115, 113, 83, 70, 87, 48, 76, 91, 82, 52, 80, 62, 77, 55, 68, 105, 46, 75, 101, 63, 99, 66, 73, 71, 72, 53, 64, 74, 59, 78, 97, 95, 67, 84, 93, 65, 57, 69, 54, 89, 85, 56, 60, 79, 44, 103, 61, 40, 58, 51, 50, 81, 42, Димчо Дебелянов 5, 13, 12, 9, 4а, 15, 10, 1, 2, 14, 8, 17, 3, 7, 16, 4б, 20, 18, 21, 30, 17, 22, 19, 29, 26, 28, 24, Дружба 3, 3, Уо Тп Дружба, 5, Дъб 5, 2, 7, 1, 3, Екзар Йосиф 9, 5, 7, 3, 2, 4, 6, 1, Елин Пелин 8, 3, 5, 4, 7, 1, 10, 2, Захари Стоянов 2, 8, 1, 4, 3, 5, 7, 6, 10, Здравец 12, 1, 4, 8, 11, 9, 10, 7, 23, 6, 3, 2, 5, 19, 17, 21, Ибър 62, 55, 78, 81, 79, 57, 67, 70, 65, 51, 69, 68, 61, 83, 64, 88, 82, 77, 66, 59, 84, 86, 85, 53, 47, 71, 75, 74, 87, 76, 72, 73, 49, 63, Иглика 23, 13, 19, 2, 24, 15, 3, 4, 36, 28, 20, 7, 18, 11, 14, 26, 3а, 1, 12, 8, Илинденско Въстание 1, 4, 7, 8, 12, 3, 11, 6, 5, 10, 2, Йордан Йовков 6, 1, 5, 4, 10, 3, 8, 12, 2, Кирил и Методий 3, 2, 7, 6, 14, 4, 13, 12, 1, 8, 11, 9, Клен 1, 3, 5, 9, Кокиче 16, 4, 14, 12, 6, 8, 10, 2, Крали Марко 4, 3, 5, 1, 11, 12, 6, Курорт Долна Баня Хотел, С. Свети Спас, Упи III-105, кв. 7, Летище Долна Баня 1 Летище, Люляк 1, 4, 10, 6, Малиново Поле 20, 11, 13, 9, 18, 8, 17, 2, 16, 10, 3, 1, 4, 22, 24, 21, 15, 7, 14, 19, 6, 5, 12, Маришка 6, 10, 2 1, 12, 5, 2 3, 4, 11, 8, 3, 9, 7, 3, 1, Младост 13, 16, 23, 22, 2, 8, 7, 14, 15, 24, 3, 18, 29, 10, 21, 26, 1, 12, 4, 20, 6, 17, 19, 21а, Момина Сълза 12, 14, 8, 19, 21, 7, 4, 5, 6, 13, 9, 10, 16, 2, 3, 11, 1, Мура 11, 5, 4, 8, 7, 12, 3, 15, 6, 2, 10, 13, Никола Вапцаров 17, 31, 29, 35, 27, 3, 7, 6, 5, 8, 18, 13, 10, 11, 23, 2, 12, 39, 16, 9, 20, 41, 4, 21, 33, 19, 25, 14, 37, Новодомска 10 А, 14, 2, 11, 20, 18, 13, 2 А, 4, 16, 6, 17, 19, 12, 9, 10, 7, 8, 15, 21, Обиколен път 11, Оборище 16, Опълченска 8, Отец Паисий 4, 7, 3, 5, 2, 1, Павел Вежинов 17, 24, 18, 20, 26, 14, 22, 11, 18, 6, 1, 4, 5, 8, 16, 7, 3, 15, 10, 9, 12, 14, 2, 10, Панайот Волов 4, 8, 5, 6, 2, 1, 14, 3, 9, 12, Патриарх Евтимий 32, 23, 34, 25, 36, 21, 30, 19, 28, 3, 4, 20, 10, 8, 17, 14, 13, 24, 22, 2, 11, 6, 1, 18, 16, 12, 15, Пенчо Славейков 6, Петко Славейков 2, 3, 4, 1, 2, Райко Даскалов 9, 15, 10, 17, 11, 12, 4, 13, 14, 6, 8, 7, Райна Княгина 17, 11, 15, 7, Уо Тп Гатер Стар, 2, 19, 9, 6, 7 А, 4, 5, 1, 13, 25, 10, 6, 27, 29, 33, 23, 31, Рилска Вода 29, 25, 23, 21, 35, 31, 27, 37, 19, 14, 5, 10, 17, 4, 3, 11, 2, 9, 12, 13, 7, 15, 8, Рилско Шосе 41, 30, 40, 31, 32, 33, 28, 34, 37, 27, 46, 38, 44, 37 А, 43, 29, 7, Кожухарски Цех, 5, 3, 1, 27, 7, 14, 25, 21, 13, 15, 9, 12, 18, 10, 19, 11, 8, 23, 22, 20, 16, 17, Роза 10, 6, 12, 8, 14, 4, Сергей Румянцев 9, 7, 2, 16, 19, 15, 6, 17, 12, 4, 5, 3, 10, 1, 8, 14, 13, Синчец 2, 13, 19, 8, 10, 4, 6, 11, Спортна Слава 20, 18, Уо Тп Болница, 3, 10, 6, 14, 12, 24, 16, Болница, 8, 2, 22, Тодор Каблешков 2, 21, 13, 6, 15, 17, 8, 19, 4, Трепетлика 15, 7, 1, 5, 3, Търговска 139, 143, 113, 145, 137, 7, 77, 75, 150, 176, 115, 1, 202, 210, 152, 119 5, 4, 136, 109, 169, 6, 164, 117, 204, 121, 156, 103, 99, 166, 119 7, 107, 101, 190, 182, 198, 184, 119 4, 192, 97, 180, Уо Тп Редки Метали, 1, 119 1, 135, 111, 208, 133, 196, 113, 194, 5, 168, 2, 206, 105, 186, База, 154, 188, 174, 200, 131, 119, 170, 188, 118, 41, 128, 93, 106, 75, 87, 71, 94, 95, 102, 104, 49, 116, 45, 55, 132, 69, 57, 114, 130, 100, 65, 122, 61, 39, 43, 51, 136, 53, 112, 120, 98, 1, 47, 63, 91, 110, 126, 59, 108, 124, 16, 4, 40, 48, 30, 46, 6, 11, 44, 56, 54, 9, 12а, 5, 62, 14, 26, 38, 7, 50, 42, 24, 28, 34, 2, 36, 13, 58, 18, 12, 60, 52, 8, 15, 1, 3 Сушилна, 4, 2, 1, Стопански Двор, 119 6, На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Долна Василица На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Костенец, Общ. Костенец: Боровец Бензиностанция, 85, 81 На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Марица: 1-ва 3, 4, 10-та 10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17, 11-та 8, 10, 4, 2-ра 6, 8, 4, 2, 3-та 19, 4-та 6, 2, 1, 3, 5, 5-та 5, 4, 3, 2, 6, 1, 6-та 1, 6, 4, 2, 5, 7-ма 1, 6, 5, 8-ма 12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5, 9-та 12, 11, 14, 4, 8, 7, 3, 9, 2, 5, 10, Ал. Стамболийски 5, 2, 4, 1, 3, 6, Васил Коларов 2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5, Васил Стойчев 1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14, Георги Димитров 75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, 1, 9, 27а, 14, 18, 8, 47, 15, 11, 35, 6, 41, 3, 27, 10, 37, 21, 28, 26, 22, 2, 19, 39, 54, 13, 31, 25, 4, 16, 20, 12, 43, 5, 23, 29, 17, 24, Илия Захов 52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, 5, 6, 20, 17, 15, 13, 4, 29, 25, 30, 11, 19, 8, 7, 1, 10, 27, 18, 16, 9, 2, 31, Никола Тотев 5, 2, 10, 16, 9, 7, 1, 12, 11, 14, 13, 44, Сотир Иванов 1, 12, 11, 9, 7, 3, 10, 8, 15, 5, 13, 2, Стоимен Захов 9, 8, 2, 10, 1, 3, 7, 4, Тодор Янакиев 9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13, УПИ IV-117, Кв. 15, 2, Местост Конски път, М. Брезов Рид, Вилно Селище, 4 На 25.09.2019 г. /11:15 - 11:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Радуил: 1-ва 1, 10-та 1, 3, 6, 4, 10, 7, 5, 8, 11-та, 12-та 10, 6, 7, 2, 3, 4, 1, 5, 13-та 7, 2-ра 2, 4, 3-та 11, 7, 9, 5-та 1, 2, 6-та 6, 1, 61604. 51. 726, 7-ма 7, 1, 8, 9, 8-ма 2, 5, 1, 8, 4, 9-та 1, 7, 5, 3, Б. Хаджисотиров 1, 3, 23, Бреза 32, 22, 34, 28, 24, 26, 36, 30, 4, 30, 6, 18, 12, 8, 20, 10, В. Чапкънски 1, 4, 3, 6, 10, 8, Васил Коларов 5, 19, 6, 3, 9, 15, 11, 21, 4, 1, 17, 7, 2, 23, Васил Левски 1, 7, 5, 11, 6, 3, 2, 8, 15, 9, Г. Зуйбаров 4, 1, 3, 2, Г. Четвороженски 7, 9, 6, Георги Бенковски 6, 8, 7, 12, 4, 3, 1, 2, Георги Димитров 64, 66, 72, 70, 62, 52, 76, 60, 56, 57, 68, 50, 74, 61, 59, 15, 63, 86, 1, 38, 47, 44, 27, 31, 5, 40, 39, 21, 9, 32, 35, 10, 51, 4, 46, 36, 33, 45, 13, 6, 53, 19, 42, 43, 37, 17, 25, 41, 29, 7, 14, 23, 49, 15, 55, 18, 48, 8, 26, 16, 24, 34, 3, 12, 30, 11, Георги Раковски 1, 11, 2, 3, 5, 7, Девети Май 8, 5, 1, 3, Димитър Благоев 1, Дравска Епопея 5, 2, 3, 1, 11, Ибър 1, 4, 2, 37, 12, 46, 34, 9, 39, 11, 10, 48, 3, 26, 14, 24, 31, 25, 28, 17, 13, 21, 40, 5, 44, 32, 36, 23, 30, 27, 22, 54, 16, 50, 38, 15, 35, 42, Ив. Вазов 3, 4, 30, 1, 2, 5, Изгрев 3, 4, 2, Каменити път 2, 4, М. Дашин 5, 3, Малина 8, 5, Марица 15, 40, 13, 3, 14, 36, 1, 22, 11, 10 вила, 38, 4, 9, 26, 24а, 16, 5, 20, 24, Мария Капитанска 8, 4, Маршал Жуков 15, 1, 3, 8, 7, 2, 9, 17, 6, 19, 21, 5, 4, Мир 1, 2, Моловица 2, 1, 4, 5, 3, Н. Ангелков 3, 13, 7, 8, 11, 21, 4, 1, 6, 19, 2, Никола Боринаров 2, 20, 4, 32, 26, 15, 30, 34, 1, 8, 6, 18, 16, 36, 28, 13, 14, 24, 5, 11, 22, 3, Никола Капитански 25, 26, 2, 11, 3, 6, 10, 4, 9, 27, 13, 17, 15, 23, 5, 7, 19, Никола Стамболийски 5, 3, 4, 2, 9, 10, 11, 8, 6, 1, 7, 12, 13, Оборище 1, 5, 3, 7, 6, Ореше 9, 1, 5, 2, 7, 11, Отец Паисий 1, 9, 5, 6, 10, 8, 7, 4, 2, Панайот Волов 9, 2, 3, 4, 6, 10, 5, 8, Пейо Яворов 5, 10, 3, 4, 2, 12, 14, 7, Пенко Капитански 16, 14, 69, Петър Капитански 3, 16, 14, 1, 5, 8, 7, 2, 12, 9, 10, 4, 6, ПИ 61604. 9. 476, Пионерска 4, 1, 17, 11, 15, 9, 7, 14, 3, 86а, 101, 107, 115, 62, 113, 82, 69, 103, 86, 84, 72, 64, 77, 78, 33, 66, 74, 95, 89, 80, 105, 85, 81, 93, 88, 70, 111, 76, 91, 39, 31, 44, 63, 67, 41, 42, 19, 29, 56, 43, 34, 35, 38, 33, 46, 32, 36, 54, 60, 24, 57, 18, 30, 48, 51, 47, 40, 22, 27, 25, 28, 55, 26, 52, 50, 49, 20, 21, 53, 37, Победа 2, Сливнишка 1, 11, 10, 7, 6, 2, 18, 9, 4, 16, 5, 3, Спортист 5, 1, 3, 8, 2, 6, 4, 7, Стадиона 8, 10, 14, 18, 25, 4, 11, 2, 16, 12, 21, 44, 39, 40, 42, 56, 27, Станимарица вила, 5, №8, 4, 12, 2, Станко Ангелов 18, 14, 15, 26, 25, 20, 6, 8, 3, 23, 5, 10, 24, 1, 17, 12, 22, 9, 19, 13, 7, 2, 16, 11, Туювка 5, 2, 4, 3, 1, 12, 8, Христо Ботев 7, 1, 4, 9, 2, 10, Юри Гагарин 6, 1, 8, 4, 14, 12, 3, 10, Явор 5, 7, 8, Ягода 1, 3, 22, 6, 8, 18, 10, 30, 2, 9, 7, 5, 4, 0 0, 3, 1, 5 Община Костинброд На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Безден: III-174, VII-66, Гълъбов Камък, М. Могилата УПИ77, 24, ПИ №243, Кв. 25, УПИ 77. 9, вила, къща, Пи 77. 41 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Петърч: Атанас Гълъбов 18, 14, 8, 27, 5, 31, 4, 11, 28, 13, 22, 20, 9, 15, 6, 3, 26, 16, 12, 24, 30, 7, 34, 1, 32, 22а, Бузлуджа 15, 42, 25, 12, 45, 24, 52, 36, 62, 33, 23, 37, 46, 28, 26, 60, 44, 27, 30, 39, 47, 20, 21, 34, 14, 32, 40, 51, 19, 58, 38, 10, 16, 64, 50, 18, 22, 49, 53, 43, 17, 41, Витан 9, 18, 12, 17, 20, 15, 22, 11, 13, 5, Герена 1, 3, Детелина 2, 3, 1, Иван Бончев 13, 1, 22, 10, 20, 8, 14, 18, 9, 15, 3, 24, 16, 5, 6, 17, 4, 26, 2 къща, 11, Камчия 13, 11, 28, 22, 21, 30, 24, 17, 9, 20, 19, 15, 18, Кап. Петко Войвода 47, 83, 43, 59, 71, 75, 51, 69, 89, 41, 39, 73, 50, 58, 77, 67, 57, 40, 87, 79, 72, 54, 74, 61, 49, 93, 53, 36, 85, 45, 66, 65, 68, 55, 91, 52, 76, 44, 42, 63, 64, 81, 46, Люлин 14, 1, 5, 10, 4, 3, 6, 12, 8, 16, Слатина 8, 14, 2, 6, 17, 15, 19, 4, 12, 10, Тантил Стойчев 31, Тополница 17, Утуката, Шопска Комуна 65, 71, 85, 73, 81, 62, 83, 70, 77, 66, 75, 68 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: местност Раниславци, УПИ III-10, вила, М. Балач, 1, Вилна Зона, къща На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 09:00 - 14:00 ч./ - Костинброд: Асен Златаров 15, 3, 10, 11, 10а, 13, 7, 9, 8, 6, 4, 5, Бачо Киро, Георги С. Раковски 56, 55, 75, 45, Димчо Дебелянов 27, 33, 16, 20, 22, 29, 31, 24, 35, 18, 28, 26, Зора 1, Йордан Йовков 16, 15, 22, 5к, 7, 10, 17, 9, 12, 22 А, 13, 11, 14, Охрид 28, 34, 38, 36, 30, 25, 21, 42, 44, 17а, 27, 23, 26, 13a, 17, 32, 46, 29, 19, 40, 15, Плиска, Поп Богомил 2, 2 1, Преслав, Христо Ботев 14, 10, 12, № 10, Цанко Церковски 15, 12, 11, 8, 9, 13, 17, 21, 18, 7, 10, 19, 16, 23 На 24.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Костинброд: XVI-4180, Александър Стамболийски 68, 64, 63, 75, 70, 69, 77, 66, 67, 56, 65, 71, 58, 81, 57, 59, Георги С. Раковски 119, 115, 115а, 100, 106, 117, 98, 102, 108, 104, Герена 11, 7, 9, 88, 5, 3, 1, Елин Пелин 1, 2, Йордан Йовков 80, 78, 85, 82, Обединена, Славянска 145, 106, 143, 98, 171, 78, 165, 92, 163б, 88, 96, 80, 84, 104, 60, 139, 173, 155а, 135, 62 къща, 163, 149, 64, 137, 82, 66, 157, 86, 76, 133, 151, 70, 114, 72, 161, 57, 153, 151а, 102, 112, 163б Павилион, 90, 74, София 4, 2, 5, 2а, 3, 2б, Стефан Караджа 5, 4, УПИ ХХХ-3981 кв. 154, УПИ-XVIII-4180, Кв. 162, Хаджи Димитър 4, 8, 2, 6 На 24.09.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Костинброд: XIV -1969. 6635, XIV-1969. 6635, Георги С. Раковски 97, 82а, 95, 87а, 70, 64, 91, 74, 97а, 93, 68, 80, 66, 76, 87, 72, 89а, 101, 78, 99, 64а, 91а, 89, 82, Здраве 2, Иван Вазов 10, 11, 9, 14а, 1а, 15, 6, 4, 13, 14, 3, 7, 15 къща, 7а, 2, 12а, 14 А, 5, 1, 17, Йордан Йовков 88, Ломско Шосе 29, 35, 33, 25, 27, 31, Славянска 115, Черни Връх 12, 10, 8, 6, 2, 3, 4, 1, 4а На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Понор: . Упи VI-26 кв. 1, Понор, Стопански Двор На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, Паликарци, вила, Фургон, махала Севил На 25.09.2019 г. /11:30 - 15:00 ч./ - Петърч: Ален Мак 26, 16, 20, 34, 41, 28, 29, 13, 2а махала Хаджия, 21, 2, 42, 6, 11, 15, 24, 5, 4, 14, 9, 19, 18, 43, 39, 38, 44, 3, 40, 30, 36, 27, 22, 32, 35, 31, 23, Добруджа 2, 4, Дравски Бой 11, 7, 1, Строеж В УПИ Vі-113, Кв. 77а, 5, 3, 9, Липа 1, 7, 4, 9, 11, 5, 3, Мах . Хаджия, Осъм 10, 30, 4, 16, 18, 8, 28, 14, 6, 12, 2, 20, Ракита 2, 6, 8, 1, 3, 5, 4, 7, Рожен 2, 8, 6, 10, 12, 4, Спортист 4, Средна Гора 6, Тракия 3, 5, 1, УПИ 7-113 кв. 77, УПИxxі-211, 207 кв. 72, Хаджия, Хаджията, Хан Крум 2 къща, 1, 4, 7, 6, 3, 5 На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Дреново, Общ. Костинброд На 26.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бучин Проход: вила На 27.09.2019 г. /09:30 - 13:00 ч./ - Голяновци: 401001, XVI-131, Кирил и Методи 11, М. „Червиляк, М. Червиляк, УПИ 403045, М. Червиляк, УПИ 403047, ПИ 001242, ПИ 403046, М. Червилак, ПИ №358 М. Пеювица, УПИ 2-127, 129, 227 кв. 10, УПИ Ііі-298, кв. 4, къща, Пи 403015, Упи Vііі-121, Кв. 9 На 27.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: местност Бачийте, УПИ Х-4265, кв. 240 На 27.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Костинброд: Златен Век, кв. 57 УПИ 3872, Константин Преславски 6, Любен Каравелов 2, 1, местност Св. Тройца, местност Бачийте, Могила 5, 7, 10, Момина Сълза 61, Мърфи 8, 10, Обединена 103, 142в, 128, 81в, 87, 124, 102а, 101, 73, 88, 108, 90, 102, 118, 134, 71, 108а, 95, 106, 69, 130, 104а, 79, 122, 99, 213, 85а, 98, 89, 88а, 83, 126, 105, 107, 120, 81б, 100, 91, 86, 96, 109, 110, 91а, 116, 138, 136, 142б къща, 81, 93, 97, 77, 104, 132, 84, 85, 67, Струма 7, 31, 1б, 3, 27, 6, 24, 26, 14, 4а, 8, 36, 29, 22, 15, 9, 21, 5, 2, 30, 25, 10, 34, 13, 11, 23, 32, 12, 4, 19а, 8 А, 19, УПИ V-3692, 4039, УПИ V-4395, Кв. 243, УПИ V-7690, кв. 213, УПИ XI-635. 86, УПИ ХIх - Общ, кв. 50, УПИ Хххі-3890, кв. 50, УПИ- I 736 кв. 57, Шияковци, Шняковски Стопански Двор XI-3447, Цех За Пластмаса Община Правец На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Баренска къща На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Осиковица: махала Габрика къща, махала Гетовци къща, махала Цековци къща, къща, Тп На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Правец: Градешница, Григор Гошев 27, Епископ Генадий Тп, 28, махала Боянско къща, Стр. На Ограда, махала Драганско къща, вила, махала Манастирица 1 къща, махала Пушкарско къща, местност Тошински Рът ПИ 094051, Сграда, Осма 3, 7, 12, УПИ 225 кв. 110, Чавдар Войвода 10, 8, 11, 17, Ясен 10 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Равнище: I кв. 29, УПИ II-196 кв. 8, УПИ IV-327 кв. 30, Стопанска Сграда, Тп На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Осиковица: махала Чифлика, Тп, къща На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:15 ч./ - Видраре: махала Джамбазите, махала Семкова къща, Пи-083145 М. Мариновото Община Самоков На 24.09.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /07:30 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-ва 40, 51, 45, 10, 74, 32а, 24, 62, 28, 35, 55, 30, 7, 23, 33, 15а, 1, 4, 29, 50, 56а, 58, 37, 19, 76, 73, 22, 5, 60, 2, 68, 15, 31, 41, 53, 49, 56, 64, 3, 46, 20а, 13, 36, 20, 47, 6, 39, 11, 32, 2а, 6а, 18, 16, 38, 54, 42, 70, 66, 27, 10-та 2, 6, 4, 8, 11-та 5, 1, 2, 12-та 9, 2, 5, 7, 1, 11, 3, 13-та 13, 7, 10, 9, 14-та 3, 1, 4, 15-та 1, 16-та 18, 5, 21, 3, 22, 7, 17-та 5, 2-ра 9, 1, 21-ва 7, 6, 22-ра 8, 2, 4, 23-та 3, 7, 4, 24-та 3, 14, 5, 10, 8, 6, 7, 2, 25-та 8, 2, 10, 6, 27-ма 26, 20, 28-ма 17, 1, 30-та 3, 4-та 10, 3, 15, 9, 5-та 8, 7-ма 37, 22, 45, 58, 12, 24, 26, 20, 35, 9, 42, 41, 64, 44, 43, 47, 11, 10, 49, 51, 52, 41а, 1, 39, 54, 19, 18, №57, 62, 56, 14, 17, №65, №55, 74, 73, 38, 8-ма 22, 24, 15, 1, 32, 26, 36, 20, 9, Площада 14, 3, 9, 8, Магазин, 1, 11, 7 На 24.09.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /07:45 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново На 24.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 08:00 - 16:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч.; 08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Долни Пасарел: 018265, 22472. 7449. 174 На 24.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков: 52249. 5. 381, Скз Ново Село На 24.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Самоков: М. Катранджията, Имот 65231. 915. 100, местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База, Софийско Шосе 42, 42, 17, 21, 19 На 24.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 10:00 ч.; 14:00 - 16:00 ч./ - Шипочане На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Ново Село, Общ. Самоков На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Шишманово Черква, Вили, местност Язовир Искър Поч. База, вила, Стоп. Сграда, Ловно Стопанство, Ловно Стопанство, Помпа, Поч. База На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ковачевци, Общ. Самоков: 10-та 10, 2, 7, 1, 6, 8, 9, 4, 3, 12, 11-та 1, 2, 4, 12-та 2, 3, 1, 13-та 15, 8, 6, 1, 13, 2, 3, 9, 7, 4, 5, 10, 14-та 10, 18, 8, 2, 1, 4, 20, 24, 14, 22, 3, 16, 12, 18-та 3, 1, 5, 19-та 3, 1, 4, 2, 20-та 4, 1, 2, 6, 21-ва 10, 12, 7, 1, 5, 17, 14, 6, 8, 3, 9, 11, 15, 13, 2, 16, 22-ра 7, 4, 2, 9, 8, 5, 6, 25-та 63, 56, 44, 65, 70, 61, 93, 77, 48, 74, 71, 46, 82, 64, 89, 66, 67, 60, 40, 68, 50, 54, 76, 72, 34, 69, 52, 77а, 78, 74а, 58, 25-та 36, 20, 12, 13, 26, 11, 34, 33, 19, 8, 3, 1, 25, 10, 41, 15, 37, 45, Стоп. Двор, 4, 5, 14, 23, 24, 6, 49, 51, 7, 18, 32, 39, 43, 79, 53, 16, 35, 27, 38, 28, 42, 17, 55, 29, 21, 30, 9, 26-та 19, 18, 23, 36, 30, 24, 1, 29, 9, 2, 20, 21, 22, 26, 28, 10, 6, 19а, 8, 14, 13 вила, 17, 27-ма 2, 4, 6, 28-ма 6, 2, 1, 4, 29-та 31, 3-та 40, 18, 86, 96, 64, 14, 66, 28, 16, 48, 80, 58, 88а, 30, 44, 60, 78, 31, 82, 26, 46, 56, 38, 88, 59, 32, 34, 22, 42, 52, 15, 13, 19, 24, 62, 17, 72, 84, 74, 36, 72d, 50, 3-та 57, 61, 71, 65, 47, 63, 69, 67, 96, 98, 53, 55, 51, 100, 59, 30-та 8, 2а, 5, 11а, 16, 3, 12, 1, 6, 14, 10, 4, 11, 30-та 31б, 36, 35, 46, 44, 22, 40, 37, 31, 20, 31в, 42, 26, 25, 33, 28, 18, 24, 31а, 30, 33а, 34, 29, 38, 32, 28а, 31-ва 3, 8, 6, 4, 1, 32-ра 4, 2, 33-та 4, 34-та 7, 9, 3, 5, 35-та 3, 35-та 9, 11, 2, 5, 13, 7, 15, 36-та 3, 1, 5, 2, 37-ма 3, 2, 5, 1, 4, 38-ма 2, 39-та 4, 8, 9, 11, 7, 5, 13, 3, 4-та 14, 20, 12, 3, 24, 6, 8, 4, 28, 10, 2, 26, 18, 16, 22, 40-та 4, 6, 41-ва 8, 16, 5, 12, 11, 3, 42-ра 4а, 6, 4, 1, 3, 43-та 3, 10, 2, 5, 8, 44-та 2, 45-та 1а, 2, 10, 4, 13, 3, 11, 1, 6, 8, 46-та 2, 6, 4, 1, 47-ма 2, 8, 3, 4, 10, 1, 48-ма 1, 4, 6, 3, 8, 10, 2, 49-та 3, 14, 4, 6, 12, 5, 11, 1, 16, 9, 7, №6, 8, 5-та 9, 52-ра 13, 28, 30, 34, 53-та 2, 55-та 2, 6-та 12, 1, 4, 2, 8, 9, 7-ма 6, 8, 2, 1, 4, 9, 8-ма 4d, 6, 3, 8, 5, 4, 7, 9-та 10 вила, 8, 6, 1, 12, 2, 4, Бктп Градина - Ковачевци, УПИ- II-251 кв. 1, къща, местност Лопаров Юрт, 3 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Поповяне: вила На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Самоков: местност Мечката, местност Пашо вила, местност Татарски Брод вила, Ресторант, местност Татарски Брод вила, местност Циментово Кладенче вила, Татарски Брод На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Широки Дол: М. Татарски Брод, местност Татарски Брод 10 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Язовир Искър: Вилна Зона Татарски Брод На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 11:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 11:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 11:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч.; 11:30 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-ва 68, 12-та 4, 15-та 8, 2, 16-та 3, 1, 18-та 1, 19-та 2, 7, 20-та 7, 6, 5, 3, 4, 1, 2, 21-ва 5, 2, 4, 4а, 7, 1, 22-ра 1, 3, 8, 4, 24-та 3, 6, 25-та 4, 8, 1, 26-та 2, 5-та 1, 2а, 7, 3, 5, 12, 4, 2, 6-та 4, 3, 1, 7-ма 6, 11, 8, 1, 14, 2, 16, 9, 17, 8-ма 5, 42, Площада 5, 12, 2 На 24.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /12:00 - 16:00 ч./ - Доспей: 1-ва 26, 49, 66, 10-та 3, 11-та 6, 13-та 2, 11, 9, 1, 13, 14-та 1, 15-та 1, 3, 16-та 18, 17-та №6, 18-та 1, 2-ра 16, 45, 15, 30, 2, 26, 14, 27, 3, 13, 29, 9, 7, 6, 47, 17, 20, 18, 8, 19, 4, 21-ва 6, 22-ра 27, 24-та 8, 26-та 12, 2, 6, 27-ма 14, 18, 9, 1, 28-ма 9, 11, 3, 29-та 1, 3-та 4, 8, 9, 2, 5, 3, 30-та 8, 4-та 8, 42, 40, 13, 5, 6, 14, 46, 15, 1, 10, 7, 5-та 13, 1, 8, 2, 7-ма 59, 32, 14, 73, 12, 46, 69, 49, 30, 44, 71, 8-ма 24, 36, 21, 33, 28, 42, 25, 34, 9, 39, 30, 29, 1, 19, 23, 5, 35, 9-та 1, Площада 15, 4, 12 На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:00 ч./ - Алино: П-Л Іі, Пл. №160, кв. 48, къща На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Марица: 1-ва 3, 10-та 10, 6, 12, 7, 8, 9, 5, 3, 17, 11-та 8, 10, 4, 5-та 5, 4, 3, 2, 6, 1, 6-та 1, 6, 4, 2, 5, 7-ма 1, 6, 5, 8-ма 12, 7, 8, 3, 10, 14, 6, 5, 9-та 12, 11, 14, Ал. Стамболийски 5, 2, 4, 1, 3, 6, Васил Коларов 2, 17, 34, 3, 7, 10, 19, 33, 47, 31, 24, 28, 8, 4, 49, 55, 23а, 25, 21, 9, 26, 13, 23 А, 37, 23, 30, 45, 28а, 35, 15, 5, Васил Стойчев 1, 12, 7, 10, 3, 8, 20, 6, 14, Георги Димитров 75а, 70, 75, 20, 65, 40, 55, 73, 42, 48, 79, 5, 58, 77, 36, 46, 51, 62, 52, 69, 81, 30, 67, 37, 57, 61, 87, 49, 85, 71, 53, 66, 54, 83, Илия Захов 52, 83, 38, 89, 79, 42, 68, 50, 73, 37, 33, 4, 60, 48, 58а, 77, 25, 46, 64, 43, 49, 70, 24, 66, 30, 71, 58, 59, 2, 85, 28, 72, 81, 62, 51, 44, 45, 67, 35, 55, 75, 54, 39, 41, 87, 47, 32, 91, 57, Сотир Иванов 1, Тодор Янакиев 9, 1, 7, 6, 10, 2, 14, 3, 5, 12, 11, 13, УПИ IV-117, Кв. 15, 2, Местост Конски път, М. Брезов Рид На 25.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-ва 16, 2, 5, 17, 4, 13, 14, 11, 6, 15, 1, 7, 3, 8, 9, 10-та 19, 9, 11, 13, 17, 21, 7, 15, 5, 12-та 6, 3, 4, 9, 1, 2, 7, 11, 16-та 20, 17, 21, 17-та 17, 18-та 31, 51, 5, 19, 35, 46, 33, 20, 50, 17, 52, 23, 41, 45, 1, 4, 11, 12, 43, 15, 29, 6, 3, 16, 37, 47, 27, 9, 30, 48, 49, 18, 13, 14, 39, 10, 7, 22, 19-та 23, 10, 20, 21, 19, 5, 2-ра 1, 22, 12, 3, 20, 10, 24, 15, 19, 25, 21, 2, 11, 4, 17, 13, 16, 5, 6, 8, 18, 23, 7, 20-та 7, 4, 12, 9, 5, 15, 17, 3, 14, 6, 16, 24, 2, 1, 21-ва 24, 26-та 3, 1, 5, 9, 27-ма 54а, 4, 20, 16, 24, 22, 14, 10, 32, 2, 5, 1, 24а, 8, 3, 6, 18, 32-ра 2, 7, 3, 9, 4, 5, 33-та 7, 2, 4, 34-та 11, 26, 3, 2, 23, 17, 7, 5, 15, 28, 27, 21, 19, 9, 13, 29, 1, 35-та 27, 36-та 15, 94, 20, 38-ма 16, 42, 39-та 1, 2, 3, 5, 4-та 2, 43-та 12, 3, 8, 1, 4, 24, 6, 15, 11, 20, 7, 2, 19, 10, 13, 14, 16, 25, 5, 5-та 13, 15, 14, 5, 2, 1, 4, 6, 7, 3, 6-та 3, 7-ма 13, 14, 12, 15, 4, 6, 9, 14а, 11, 3, 7, 1, 5, 10, 2, 8, 16, 18, 17, 9-та 11, 4, 7, 3, 6, 8, 1, 9, 5, 2, В Парцел 1, кв. 35 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Ярлово: 1-ва 6, 18-та 42, 26-та 8, 32-ра 72, 2, 9, 4, 7, 1, 3, 5, 8, 11, 6, 35-та 9, 1, 4, 17, 25, 11, 5, 21, 19, 3, 2, 23, 15, 7, 13, 29, 36-та 74, 44, 27, 4, 12, 73, 43, 64, 18, 54, 50, 65, 61, 42, 34, 46, 6, 48, 14, 60, 2, 57, 25, 9, 69, 40, 13, 22, 19, 28, 38, 20, 52, 1, 92, 30, 26, 58, 49, 63, 33, 16, 59, 21, 11, 17, 24, 39, 15, 32, 45, 31, 37, 66, 68, 35, 56, 10, 75, 3, 62, 37-ма 6, ПИ 87552. 132. 17, 71 На 25.09.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ - Ярлово: 17-та 3, 11, 10, 18-та 48, 25-та 2, 3, 7, 8, 6, 4, 5, 27-ма 18, 13, 32, 54, 55, 47, 2, 48, 35, 38, 24, 46, 49, 30, 16, 11, 19, 12, 8, 62, 59, 26, 6, 22, 29, 31, 9, 10, 45, 21, 40, 33, 39, 1, 7, 37, 41, 20, 42, 58, 17, 63, 4, 3, 14, 23, 43, 5, 28-ма 13, 15, 4, 8, 5, 11, 7, 2, 1, 29-та 11, 2, 4а, 44, 29, 21, 33, 39, 38, 5, 36, 3, 1, 23, 15, 31, 26, 18, 10, 27, 25, 35, 4, 14, 30, 7, 8, 19, 37, 13, 16, 12, 41, 32, 40, 34, 42, 20, 24, 30-та 11, 1, 8, 4, 15, 13, 2, 9, 3, 6, 32-ра 5, 7, 2, 1, 9, 16, 10, 6, 8, 42-ра 18, ПИ 013001 местност Св. Петка местност Св. Петка, ПИ 87552. 2. 109, Стоп. Двор, Стопански Двор На 25.09.2019 г. /10:30 - 11:30 ч.; 14:00 - 15:00 ч./ - Самоков: Гюрови Градини, Курорт Боровец Хотел, Рила Парк 1 Асансьор, Рила Парк 2, Рила Парк 1, Рила Парк 1- Спа Център, Рила Парк 2 - Общи Нужди, Поч. Дом, Рила Парк 1 - Рецепция, Рила Парк1, Рила Парк 1 - Общи Нужди, Рила Парк 2 - Асансьор, Рила Парк 1 - Ветилация, Рила Парк 2 - Скиорна, Бистро, Горска Хижа На 25.09.2019 г. /10:30 - 15:00 ч./ - Самоков: Курорт Боровец Хотел На 25.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - Драгушиново: Скз Драгушиново Община Своге На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Своге: Александър Вутимски 5 1, 1, 7 2, 1, 4, 6, 7, Александър Стамболийски 6, Ангел Кънчев, Васил Левски 21, 9, Георги С. Раковски 12, 9, 10, 11, 7, 1, 6, 8, 13, 6 Офис, 3, Здравец 14, 7, 1 8, 3, 14, 5, 6, 2, Каменарска 3, 9, 4 къща, 16, 4, Любен Каравелов 4, 10, 20, 12, 9, 19, 5, 23, Околовръсна 29а, 37, Пирин 3, Христо Смирненски 2, 11, 25, 12, 27, 10, 17, 6, 29, 3, 14, 21, 1, 23, 9, 4, 13, 19, 15, 8, Цар Симеон 9, 11а, 21, 33, 8, 4, 11, 15, 6, 17б, 13, 17, 7, 2, 2, 1 На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - Своге: Александър Стамболийски 1, Дпу, Георги Бенковски 5, Гранит 3, 4, 1, Джиджовица, Джоджовска 12, 7, 16, 18, 5, 20, 1, 3, 26, 14, 10, 24, 22, 4, Искър 1, Каменарска 42, 34, 23, 35, 29, 71, 46, 25, 36, 69, 57, 61, 55, 53, 77, 47, 63, 39, 48, 51, 44, 31, 43, 30, 38, 27, 37, 73, 49, 59, 45, 50, 67, 41, 65, 40, 51, 75, махала Брезов Рът, Панорамен път 5, Пирин 3, Първи Май 5, 8, 3, 1, 6, 7, 12, 10, 2, Стара Планина 10, 3, Старопланинска 6, 1, Староселска 55, Страцин 9, 3, 4, 7, 5, 1, 2, 11, Христо Смирненски 21, 31, 33, Цар Симеон 35, 29, 37, Магазин, 38, 39 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - Церецел: Общ. Своге МТП Церецел, вила, вила На 24.09.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Реброво: Васил Левски 1, Искърско Дефиле 17, махала Брестово, махала Кори вила, Пейо К. Яворов 3, УПИ XV 221, Кв 25, Хаджи Димитрър УПИ VIII-336, Кв. 16, вила На 24.09.2019 г. /10:45 - 11:15 ч.; 10:45 - 16:00 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Нови Искър: местност Бранишки Лозя Пл. №74 На 24.09.2019 г. /10:45 - 11:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Владо Тричков: УПИ III-318, кв. 218, . Упи12 Кв72, 016031. 11510. 16. 32, 1-ва 14, 16, 3, 20, 18, 10, 1, 1, 10-та 5 Бунгало, 10, 100 1, 2, 1, 104-та 36, 52, 50, 13, 48, 24, 32, 10, 68 вила, 64, 6, 28, 44, 58, 4, 60, 30, 54, 38, 8, 56, 42, 46, 105-та 1, 106-та 1, 107-ма 2, къща, 16, 109-та 10, 110-та 3, 19, 4, 11, 13, 111-та 15, 6, 17, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 12, 19, 112-та 23, 113-та 1, 3, 9, 7, 114-та 1, 5, 6, 9, 2, 12, 10, 8, 16, 115-та 13, 3, 12, 8, 14, 10, 9, 7, 1, 116-та 15, 19, 23, 8, 16, 17, 6 В. З. Ромча, 4, 7, 10, 117-та 1, 119-та 3, 120-та 3, 2, 1, 4, 5, 126-та 67а, 79, 153-та 13, 17-та 2, 18-та 8, 4, 6, 19-та 53, 41, 37, 32, вила, 31, 20, 5, 3, 21, 12, 4, 26, 35, 29, 11, 1, 7, 17, 30, 33, 2, 24, 14, 28, 22, 16, 2-ра 26, 24, 30, 22, 11, 12, 17, 13, 7, 3, 4, 28, 1, 9, 2, 19, 10, 6, 5, 8, 20-та 8, 2, 4, 11, 9, 3, 12, 1, 10, 4, 13, 21-ва 7, 22-ра 1, 23-та 2, 1, 25-та 12, 5, 14, 8, . 12, 25, 8а, 4, 9, 11, 26-та 2, 1, 28-ма 1, 3-та 1, 9, 2, 3, 30-та кв. 22, 13, 32-ра 11, 19, 9, 34-та 13, 29, 36-та 1, 37-ма 4 къща, 15, 40-та 59, 33, 41-ва 4, 42-ра 6, 2, 43-та 4, 44-та 16, 5, 45-та 1, 5-та 10, №6, 16, 24, 61, 59, 38, 46, 50, 37, 55, 48, 32, 54, 36, 47, 29, 31, 41б, 34, 57, 49, 26, 20, 53, 44, 22, 52, 18, 43, 45, 16, 33, 42, 52-ра 4, 70, 55-та 7 къща, 57-ма № 2, 58-ма 9, 59-та № 4, 42, 40 къща, 6-та 2, 8, 1, 8а, 3, 10, 60-та 5 вила, 59 къща, 10а къща, 61-ва 18, 62-ра 6, 4 къща, 69 Та 16 вила, 7-ма 10, 5, 3, 4, 11, 2, 7, 9, 21, 19, 1, 15, 17, 71-ва 25, 73-та 18 вила, 16 кв. Клисура, 74-та 8 къща, 75-та 1, 76-та 7, 8-ма 4, 8, 1, 5, 6, 7, 10, 3, 2, 84-та 23, 7 къща, 9-та 27, 25, 28, 55, 2, 10, 4а, 9, 6, 1, 1а, 4, 3, 7, 91-ва 3, 92-ра 1 къща, XII - 538, XVііі-272 кв. 20, Имот 3267, Клисура УПИ XV-23, кв. 3, Кметство Втори Етаж, М. Падината, М. Ровините, махала Вранил-Тунела, махала Голяма Лъка вила, Упи VIII-31, Кв. 15, махала Калугерица УПИ ІV-853, кв. 7, вила, махала Клисура Строеж, Упи Хі-8 кв. 2, вила, къща, Упи XxV-244, Кв. 17, Строеж, Упи ХхіV-218, кв. 16, къща, вила, махала Куклите, махала Орешец, махала Пехчаница вила, махала Ромча вила, вила, къща, вила, 6 къща, Синия Камък, Стр. Полигон Горни Говедарник, ул. 126 махала Голема Лъка, ул. 148 и ул. 149 махала Калугерица, УПИ 2-184, кв. 20, УПИ 8 Кв 30, УПИ IV кв. 99, УПИ Ix-550 кв. 45, УПИ V-526, 527, кв. 33, УПИ VII-298, кв. 23, УПИ XI-539 кв. 41, УПИ XV-623 кв. 36, УПИ XxIII-33 кв. 4, УПИ Х-39, 43, вила, Вилна Сграда, махала Калугерица, вила На 24.09.2019 г. /10:45 - 11:15 ч.; 16:00 - 16:30 ч./ - Реброво: Владимир Заимов 1, Георги Раковски 302, 50, Любен Каравелов 28, махала Бивола, махала Кори, махала Огорелица вила Нов Живот, махала Старо Село вила, Стара Планина 24, 40 На 24.09.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ - Владо Тричков: 10-та 5 Бунгало, 104-та 36, 52, 50, 13, 48, 24, 32, 10, 68 вила, 64, 6, 28, 44, 58, 4, 60, 30, 54, 38, 8, 56, 42, 46, 105-та 1, 106-та 1, 107-ма 2, къща, 16, 109-та 10, 110-та 3, 19, 4, 11, 13, 111-та 15, 6, 17, 1, 11, 7, 4, 13, 16, 12, 19, 112-та 23, 113-та 1, 3, 9, 7, 114-та 1, 5, 6, 9, 2, 12, 10, 8, 16, 115-та 13, 3, 12, 8, 14, 10, 9, 7, 1, 116-та 15, 19, 23, 8, 16, 17, 6 В. З. Ромча, 4, 7, 10, 117-та 1, 119-та 3, 120-та 3, 2, 1, 4, 5, махала Ромча къща, вила, 6 къща, вила, УПИ IV кв. 99, Вилна Сграда На 24.09.2019 г. /11:15 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /11:45 - 12:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /12:30 - 12:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Свидня:, 3-ти Март 6, 23, 29, 31, 18, 9, 19, 15, 13, 33, 20, 14, 22, 25, къща, 21, 27, 7, 17, 16, 40, Ангел Кънчев 2, 10, 16а, 8, 6, 9, 16, 3, 14, 5, 18, 22, 7, 4, Балкан 1, 11, 7, 817, Борова Гора 16, 20, 9, 8, 3, 24, Васил Левски 10, 1 къща, Еверест 1, Еделвайс 2, Кокиче 10, 4, 8, Л. Каравелов 6, 2, 8, Мах Стоевци 861, Мах Шагерица, махала Гераковци вила, махала Дашовци, махала Стоевци вила, Оборище 8, Отец Паисий 8, 26, 24, 20, 32, 34, 10, 28, 6, 18, 5, 30, Петко Войвода 1, вила, Преслап 6, 2, 1, 8, 4, 3, Първи Май 6, 10, 14, 1, 12, 8, Христо Ботев (2-ра) 12, 4, 14, 6, 28, 10, М. Гераковци, Пи №14 На 24.09.2019 г. /11:15 - 11:30 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /11:45 - 12:00 ч.; 15:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /12:15 - 12:30 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /12:30 - 12:45 ч.; 16:15 - 16:30 ч./ - Своге: 23 Септември 7, 12, 2, 4, 10, 5, 3, 8, 6, Александър Вутимски, Борис I 42, 48, 54, 1, 52, 50, 46, 44, Гео Милев 2, Горски пътник 9, 6, 12, 8, 10, 3, 5, 7, 1, 18, 14, 4, Ивайло 13, 11, 6, 8, 3, 7, 12, 16, 1, 5, 15, 19, 17, 10, 4, Изгрев (Ем. Марков) 6, Малина 4, 11, 15, 6, 10, 19, 5, 7, 2, 12, 3, 9, 20, 1, 13, 28, махала Домишлярете, Минзухар 4, 7, 2, 1, 5, 3, 6, 12, 19 А, 19, 14, 17, 16, 8, 12, 21, 11, 18, 10, 20, 15, 22, 9, 13, Петър Делян, Радецки 14, 12, 23, 21, 3, 1, 26, 19, 27, 11, 6, 2, 13, 10, 15, 16, 17, 5, Райна Княгиня 18, 7, 6, 9, 12, 1, 11, 8, 5, 16, 14, Република 1, 21, 27, 1, Апартамент, Роза 2, 4, Слатина вила, Староселска 41, 43, 8, 10, 49, 45, 14, 63, 16, 30, 32, 24, 34, 51, 67, 28, 20, 53, 57, 47, 55, 26, 69, 61, 65, 59, Странджа 8, 2, 7, 3, 1, 6, 4, 5, Тополите (Н. Парапунов) 7, УПИ XII-17, 2231 кв. 32, Чавдар 13, 15, 5, 9, 3, 4, 7, 1, 2 На 24.09.2019 г. /11:15 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /11:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /12:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /12:30 - 16:30 ч./ - Свидня На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Реброво: махала Брестово вила, вила, махала Брестово На 25.09.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Бов, Общ. Своге: Скакля, Осп махала Скакля-Реката На 25.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Искър 8, 35 На 26.09.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Своге: Акация 13, 3, 2, 9, 10, 5, 1, Бисер 2, 3, 5, 1, Бойка 41, 26, 12, 20, 6, 49, 3, 23, 1, 15, 2, 8, 5, 25, 37, 39, 47, 31, 21, 11, 10, 13, 9 вила, 45, 7, 17, 19, Буря 8, 12, 1, 14, 2, 9, 4, 5, 6, 7, 3, 18, 16, Велико Търново 3, Джиджовица вила, 336, къща, Дреновско Храсте, Зора 4, 2, Калина 1, Капина 4, 8, 3, 6, 11, 6 къща, 9, Косматица, Къпина 7, 5, Лале 4, Липа 19, 1, 2, 6, 12, 13, 18, 17, 3, 20, 16, 7, Остриката, Панорамен път 51, Победа 7, 17, 19, 11, 5, 1, 10, 7 В, 15, 6, 14, 9, 3, 16, 4, Хризантема 7, 11, 8, 18, 1, 6, 9, 4, 14, 22, 15 На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Извора 1, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10 На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Бов, Общ. Своге: Луково На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Губислав На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Дружево: вила, вила На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Лакатник, Общ. Своге: Васил Левски 36, Венец 20, 3, 16, 36, 12, 52, 18, 54, 34, 1, 24, 30, 32, 28, 6, 5, 48, 22, 46, 26, 44, 7, 8, 50, 4, 56, Георги Бенковски 7, 9, Градище 3, Иван Вазов 6, Извора 1, Искър 29, Ковайски Дол 2, 3, 7, 4, 1, 6, 9, 5, Кокиче 8, Кръстат Камък 4, № 3, Куленица 22, 6, 8, 4, 11, 1, 3, 9, 15, 24, 5, 25, 19, 10, 20, 7, 13, махала Радеж Тп Равна Нива, махала Държанчова Нива, Пробойница къща, вила, Първи Май 17, Роза 11, 6, 16, 14, 2, 9, 7, 1, 10, 8, 5, 3, Стара Планина 9, 12, 4, 14, 3, 5, 16, 2, 7, 6, 11, 20, 8, 1, 18, 10, вила На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Левище На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Миланово, Общ. Своге: Васил Левски 9, Градище 10, Ком 3, махала Кат къща, махала Мъжев Дел 7, махала Ръжища, махала Свражен, Мъжев Дел, П-Л XIII, Пл. №165, кв. 39, Ропотамо 16, Соколец 9б, Стара Планина 13, УПИ-XV-46, махала Лак, вила, вила, махала Старо Село, къща, вила, 2 На 27.09.2019 г. /09:00 - 09:45 ч.; 15:15 - 16:00 ч./ - Оплетня: Парцел V-94, кв. 3, вила На 27.09.2019 г. /09:30 - 11:30 ч./ - Владо Тричков: 126-та 67а, 79, махала Голяма Лъка вила, Упи VIII-31, Кв. 15, махала Ромча, УПИ 2-184, кв. 20 На 27.09.2019 г. /11:15 - 15:30 ч./ - Своге: кв. Домишлярете, махала Домишлярете, Слатина вила, Трънска Грамада На 27.09.2019 г. /11:45 - 16:30 ч./ - Костинброд: Ширината На 27.09.2019 г. /11:45 - 16:30 ч./ - Свидня: 3-ти Март 41, Еверест № 10, 4, 7, 15, 11, 13, 9, Л. Каравелов 13, . 17, 12, 23, 8, 32, 24, 21, 17, 7, 14, 28, 26, 5, 16, 22, 18, 10, 19, 25, 15, 30, 9, 8, Любен Каравелов 8, М. Падеж, Манастирска Ливада, махала Батул-Турски Пролог, махала Манастирска Ливада 220, вила, 221, Бунгало, 219, махала Дашовци, махала Кардашово 239, 210, 203, вила, 236, 241, махала Стоевци, Оборище 11, Отец Паисий 54, 36, Правец 204, Преслап, Първи Май 20, 9, 7, 18, 16, 22, Свобода 11, 3, 1, 9, 7, Стара Планина 18, 3, 9, 16, 10, 13, 7, 14, 1, 5, 12, 11, Чавдар 8, Шипка 1, 5, 3, 6, вила На 27.09.2019 г. /11:45 - 16:30 ч./ - Царичина: 126. 145, М. Сивил, 147, 55 М. Паликарци, М. Паликарци, махала Старо Село, местност Старо Село Сглобяема Жилищна Сграда, Паликарци, 1, вила, Фургон, махала Севил, вила На 27.09.2019 г. /11:45 - 16:30 ч./ - Чибаовци: 101. 116 М. Краище, 101. 146, 101. 289 кв. 63а, XIV-204, Имот 111. 10, Кв5 12, М. Разкръсте, Пи 101, П-Л Іі-224, кв. 27, ПИ 038151, ПИ 266, вила, вила, вила, Пи 038023, 038030 кв. 8 Община Сливница На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: VII-180, кв. 140, Безименна 10, Бъдеще 4, Войнишка махала 1,,, къща, Строеж, Кореняк 3, 6, 2, 9, 15, 8, 10, 13, 12, 7, 5, 1, 4, 11, Лозан Арсов 28, 11, 22, 32, 9, 23, 40, 19, 38, 18, 21, 16, 2, 15, 4, 8, 34, 10, 30, 27, 14, 29, Победа 4, 6, 2, Работник 35, 51, 62, 64, 60, 49, 48, 45, 41, 58 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 2, 2 2, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Васил Левски 21, 43, Вишая 1, 2, Вишая 87, 4, 8, 6, Доктор Памукчиев 14, Захари Стоянов 5, 18, 2, 33, 3, 1, 4, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Капитан Олимпи Панов 19, 15, 18, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Освобождение 13, 4, 13а, 9, 10, 1, 9а, 2, 6, 15, 7, 14, 5, 8, 3, 12, Отец Матей Преображенски 6, 30, 32, 2, 3, 16, 5, 24, 12, 28, 18, 1, 10, 34, 26, 9, 14, 22, 8, 20, 4, 7, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Паисий Хилендарски 76, Упи Хіі-1823, кв. 17, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Патриарх Евтимий 41, 37, 38, 45, 32, 35, 42, 31, 46, 33, 36, 44, 39, 43, 40, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, кв. 8, Тодор Каблешков 10, 13, 5, 11, 12, 1, 8, 16, 3, 9, 7, УПИ XII - 512, 513, кв. 116, Хан Омуртаг 5, 3, 7, 1, 11, 9, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Христо Ботев 25, Цар Калоян 20, 14, 15, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Симеон Велики 115, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, Шипка 4, 10, 9, 8а, 8, 1, 3, 6, 2, 5, 35, 43 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Ангел Кънчев 2, 2 2, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Левски 21, 43, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Вишая 87, 4, 8, 6, Вишая 1, 2, Доктор Памукчиев 14, Захари Стоянов 5, 18, 2, 33, 3, 1, 4, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 19, 15, 18, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Освобождение 13, 4, 13а, 9, 10, 1, 9а, 2, 6, 15, 7, 14, 5, 8, 3, 12, Отец Матей Преображенски 6, 30, 32, 2, 3, 16, 5, 24, 12, 28, 18, 1, 10, 34, 26, 9, 14, 22, 8, 20, 4, 7, Паисий Хилендарски 76, Упи Хіі-1823, кв. 17, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Патриарх Евтимий 41, 37, 38, 45, 32, 35, 42, 31, 46, 33, 36, 44, 39, 43, 40, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, кв. 8, Тодор Каблешков 10, 13, 5, 11, 12, 1, 8, 16, 3, 9, 7, УПИ XII - 512, 513, кв. 116, Хан Омуртаг 5, 3, 7, 1, 11, 9, Христо Ботев 25, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Цар Калоян 20, 14, 15, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Симеон Велики 115, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, Шипка 4, 10, 9, 8а, 8, 1, 3, 6, 2, 5, 43, 35 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Сливница, Общ. Сливница: Алеко Константинов 1, Алеко Константинов 7, 12, 3, 11, 13, 8а, 16, 15, 4, 6, 9, 5, 1, 2, 8, 10, 14, Ангел Кънчев 2, 2 2, Баба Тонка 14, 8, 11, 12, 15, 4, 2, 3, 7, 9, 6, 17, 10, 1, Васил Друмев 1, 6 УПИ ХVI-844, 2, 5, 4, 3, 7 къща, Васил Левски 21, 43, Васил Левски 30, 20, 24, 22, 35, 16, 49, 43, 32, 29, 31, 37, 23, 14, 12, 28, 33, 41, 25, 39, 18, 8, 26, 45, 47, 27, 10, Вишая 87, 4, 8, 6, Вишая 1, 2, Георги Бенковски 17, 10, 2, 25, 12, 18, 29, 23, 9, 16, 7, 11, 20, 4, 15, 8, 19, 21, 32, 22, 2 А, 30, 24, 26, 13, 27, 14, 28, 6, Доктор Памукчиев 14, Захари Стоянов 5, 18, 2, 33, 3, 1, 4, Капитан Коста Паница 2, 8, 6, 1, 3, 10, 4, Капитан Олимпи Панов 19, 15, 18, Капитан Олимпи Панов 3, 14, 1, 5, 9, 11, 13, 7, Кирил и Методий 13, Княз Александър I-Батенберг 11, 13, Лев Толстой 1, Мир 4, Освобождение 13, 4, 13а, 9, 10, 1, 9а, 2, 6, 15, 7, 14, 5, 8, 3, 12, Отец Матей Преображенски 6, 30, 32, 2, 3, 16, 5, 24, 12, 28, 18, 1, 10, 34, 26, 9, 14, 22, 8, 20, 4, 7, Отец Матей Преображенски, Паисий Хилендарски 76, Упи Хіі-1823, кв. 17, Паисий Хилендарски 30, 32, 29, 34, 36, 28, 28а, 33 1, 35, 31, 33, Паисий Хилендарски 55, 53, 100, 49, 94, 45 3, 78, 45, 88, 82, 51, 76, 72, 74, 86, 80, 98, 47, Паисий Хилендарски 44, 35, 42, 37, 41, 39, 48, 66, 54, 68 68, Магазин За Цветя и Сувенири, 56, 33, 60, 64, 33а, 68, 43, 52, 62, 70, 46, 50, 58, Патриарх Евтимий 41, 37, 38, 45, 32, 35, 42, 31, 46, 33, 36, 44, 39, 43, 40, Пейо Яворов 21, Сливнишки Герой 10, 7, 2, 4, 6, 8, Съединение 2 УПИ ХVіі, кв. 8, Съединение 2, 1, Тодор Каблешков 10, 13, 5, 11, 12, 1, 8, 16, 3, 9, 7, УПИ XII - 512, 513, кв. 116, УПИ XVI-853 кв. 56, Хаджи Димитър 4, 5, 7, 11, 13, 3, 10, 9, 6, 19, 8, 14, 17, 15, Хан Омуртаг 5, 3, 7, 1, 11, 9, Христо Ботев 25, Христо Ботев 12, 8, 6, 10, 5а, 2, 3, 4, 5, Цар Калоян 20, 14, 15, Цар Самуил 81, 1, 3, Цар Самуил 16, 2, 18, 9, 20, 12, 24, 26, 15, 19, 21, 14, 23, 4, 22, 7, 6, 17, 10, 8, 13, 5, Цар Симеон Велики 57, 101, 79, 73, 97, 77, 109, 65, 111, 63, 87, 69, 75, 83, 59, 103, 107, 113, 93, 89, 105, 85, 71, 91, 61, 99, 95, 67, Цар Симеон Велики 115, Чавдар Войвода 3, 11, 17, 4, 2, 19, 5, 15, 7, 6, 9, 1, 8, 13, Шипка 4, 10, 9, 8а, 8, 1, 3, 6, 2, 5, Юрий Гагарин 24, 20, 26, 22, 28, 43, 35.

20 Септември 2019 | 18:31 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на Софийска област в периода 24 - 29 септември

София. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Божурище На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: Алек Мак 1, Ален Мак 22, УПИ -2-Кв. 20, вила На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - Храбърско: махала Старо Село, махала Черен Пешо, Микроязовир Храбърско, къща, вила На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Божурище: Лазур На 25.09.2019 г. /14:00 - 16:00 ч./ - Пролеша: IX-108, кв. 16, VI-84, кв. 10, Иван Вазов 12, М. Гуното УПИ XXII-041138 кв. 14, УПИ I-122, 123, УПИ V-29 кв. 11, УПИ VІІ-108, кв. 16, УПИХІ-102 кв. 15, къща На 26.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Божурище: Акация 1, Европа 173, 108, 104, 72, 156, 93, Землище С. Пролеша / Божурище, Максим Горки 27, 23, 19, 18, 16, 25, 28, 26, 29, 22, 30, 20, 15, 42, къща, 49а, 45, 5а, 39, 44, 43, 49, 46, 47, 17, 41, 43а, 40, Упи 4-019003, Кв. 7, УПИ X-034032, Кв. 10, СТП Максим Горки, УПИ X-022044 кв. 9, УПИ-IV-022264 кв. 18, Хан Кардам 3, Цар Иван Асен Втори, Цар Иван Шишман, Цар Самуил 4, 1, Черна Бара къща, 4 Ж. Кв. Черна Бара, 24, 8, 19, 6, 17, 27, 7, 1, 14, 18, 13, 28, 20, 16, 5, 23, 2, 12, 11, 15, Упи XII-034032, Кв. 10, 10, 26, 9, 22, Бул. Европейски път 88 На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 кв. 21, 18-162004 кв. 21, I-160006, кв. 42, VIII-024012, кв. 3, УПИ II-178 кв. 21, УПИ IV-179 кв. 21, УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, Х-162002, Хан Кубрат, местностГъзелев Дол, 0, къща На 26.09.2019 г. /10:45 - 12:00 ч./ - Хераково: XVII-162004 кв. 21, 014148, 18-162004 кв. 21, I-160006, кв. 42, I-9, II-024019, III-028096, кв. 1 местност Голи Връх, IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, IV-028096, кв. 1 местност Голи Връх, V-028096, кв. 1 местност Голи Връх, VI-028096, кв. 1 местност Голи Връх, VII-028073, кв. 1 местност Голи Връх, VIII-024012, кв. 3, XII-396 и XII-397, кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 70, 52, Имот 44, Стопански Двор, Кад. Ном. 14, М. Балин Дол, М. Белица, М. Бобен УПИ Х-029062 кв. 1, махала Белица вила, УПИ 024020, кв. 4, УПИ II-178 кв. 21, УПИ III-393 кв. 48, УПИ IV-179 кв. 21, УПИ Ix-029062 кв. 1, УПИ V-024020 кв. 4, УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, УПИ XII-029062 кв. 1, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XxI-342, Кв. 37, УПИ XxIV-025093, Кв. 1, М. Герена, УПИ Х-029062 кв. 1, Х-162002, Хан Кубрат, къща, вила, МестностГъзелев Дол, 0, къща, вила, къща, махала Бобен, махала Бобен, Упи Ііі-391, махала Бобен, вила На 26.09.2019 г. /10:45 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Гълъбовци: 1-ва Строеж, 1 вила, 18 ТА 5, 22-ра 7, XVII-418, Кв. 51, Деянова Воденица, махала Димитрашков Слог, Строеж, Студен Кладенец 24 вила, 55, 49, 50а, 47, 61 вила, 44, УПИ 240 кв. 38, УПИ III-219 кв. 34, УПИ І--410 кв. 50, ХVII-244 кв. 38, вила На 26.09.2019 г. /10:45 - 12:00 ч.; 15:00 - 16:30 ч./ - Храбърско: I-075017 кв. 54, II-044016, IV-278 кв. 42, XIII-081046, Kв. 2, XX-71 кв. 22, Алек Мак 1, Ален Мак 22, махала Старо Село, махала Черен Пешо, местност Расул, Микроязовир Храбърско, Нарцис 10, ПИ 77400. 91. 16, ПИ 77400. 91. 17, УПИ -2-Кв. 20, УПИ 3-076020 кв. 57, УПИ I- 174 кв. 43, УПИ I-076022, Кв. 57, УПИ III-1981, УПИ X-404 кв. 45, УПИ XVII-081047, кв. 2 М. Лозище, УПИ XXII-452 кв. 22, УПИ XXIII-337, УПИ-IV-76. 11 кв. 57, УПИ-V-18, Кв. 3, Черковна 14, къща, вила, къща, вила, вила, вила, къща, вила, вила На 26.09.2019 г. /10:45 - 16:30 ч./ - Хераково: XVII-162004 кв. 21, 18-162004 кв. 21, I-160006, кв. 42, II-024019, VIII-024012, кв. 3, XII-396 и XII-397, кв. 39, УПИ 024020, кв. 4, УПИ II-178 кв. 21, УПИ IV-179 кв. 21, УПИ V-024020 кв. 4, УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена, Х-162002, Хан Кубрат, местностГъзелев Дол, 0, къща На 26.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Пролеша: 70 Лятна Кухня, I-040225, IV-Училище, Ix-108, кв. 16, VI-17, кв. 69, VI-70, Кв. 7, VI-84, кв. 10, VIII-042140, Кв. 45, XI-118. кв. 24, XVII-370 кв. 40, Васил Левски 9, 74, Иван Вазов 12, Лале 7, 3, М. Гуното УПИ XxII-041138 кв. 14, ПИ 043001, ПИ 58606. 22. 295, Строителен УПИ XIII-513, ул. Кокиче, УПИ I-122, 123, УПИ I-32. 5, Кв. 2, М. Попърт, УПИ II-32. 5, 32. 6, Кв. 2, М. Попърт, УПИ III-040059, УПИ IV-040148, 040149, 40143, Кв 6, УПИ IV-045132 кв. 54, УПИ V-041067 кв. 66, УПИ V-045062 кв. 73, УПИ V-29 кв. 11, УПИ VII-045106 кв. 53, УПИ Vі-040021 кв. 65 Общ. Божурище, УПИ Vі-045140, УПИ Vіі-108, кв. 16, УПИ XII-115 кв. 23, УПИ XIII-027035 кв. 1, УПИ XIII-233 кв. 42, УПИ ||-259, Кв. 75, УПИ І-027035 М. Бъшина Падина, УПИ ІV-296, УПИ Х-244 кв. 42, УПИ ХVіі - 014034 кв. 8 М. Лазар, УПИхі-102 кв. 15, Христо Ботев 46, 90, Христо Ботев/Бивш Стопански Двор, Цар Калоян УПИ IV-040022 кв. 71, вила, Упи ХV-041057, 041167 кв. 66, къща, къща, 51, къща, Учебна Складова База, вила На 26.09.2019 г. /15:00 - 16:30 ч./ - Хераково: XVII-162004 кв. 21, 014148, 18-162004 кв. 21, I-160006, кв. 42, I-9, II-024019, III-028096, кв. 1 местност Голи Връх, IV-016104, Кв. 3, М. Кочияш, IV-028096, кв. 1 местност Голи Връх, V-028096, кв. 1 местност Голи Връх, V-130086, М. Савина Водиеница 75, VI-028096, кв. 1 местност Голи Връх, VII-028073, кв. 1 местност Голи Връх, VIII-024012, кв. 3, XII-396 и XII-397, кв. 39, ІІІ-694, Кв. 48, Мбобен, №3 Стопански Двор, Александър Стамболийски (Мах. Бобен) 70, 52, Имот 44, Стопански Двор, Кад. Ном. 14, М. Балин Дол, М. Скала, УПИ ІІІ-176111, кв. 2, М. Белица, М. Бобен УПИ Х-029062 кв. 1, махала Белица вила, УПИ 024020, кв. 4, УПИ II-178 кв. 21, УПИ III-393 кв. 48, УПИ IV-179 кв. 21, УПИ Ix-029062 кв. 1, УПИ V-024020 кв. 4, УПИ V-166, кв. 1, УПИ VIII-126, кв. 4, УПИ VIII-483 кв. 66 махала Кантон, УПИ XII-029062 кв. 1, УПИ XV-162004, УПИ XVI-162004 кв. 21, УПИ XVII-162004, Kb. 21, УПИ XXI-342, Кв. 37, УПИ XXIV-025093, Кв. 1, М. Герена, УПИ XxIx-510 кв. 75, УПИ Х-029062 кв. 1, УПИ ХV-545, кв. 70, М. Кантон, Х-162002, Хан Кубрат, Хераково Ханче, къща, М. Вучово Ливаге, вила, 455, вила 39, МестностГъзелев Дол, 0, къща, къща,, Тп Скала махала, вила, къща, махала Бобен, махала Бобен, Упи ІІІ-391, махала Бобен, вила Община Ботевград На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Боженица: 319004, Долапището, махала Барбушовци, махала Близнаковци, махала Брусен 10 къща, махала Върха, махала Ганинци, махала Дончовци, махала Кръста къща, махала Мурта, махала Павловци, махала Пейчовци, махала Пелиница къща, махала Плоча, махала Томовци, махала Урвич 29, махала Урвич 1, 9, 11, махала Усойната, Стопански Двор, УПИ XI-71, Кв. 7, Х-38, кв. 41, 43, Фургон, къща, къща На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: XIII, кв. 175, Адрян Атанасов 3, Александър Стамболийски 42, 62, 49, 57, 61, 52, 58, 55, 54, 53, 69, 56, 48, 67, 63, 65, 51, 60, 44, 59, 46, 50, Божко Божилов 31, 48, 55, 53, 57, 50, 29, 51, Букорска 22, 36, 9, 26, 30, 24, 28, 19, 11, 34, 17, 7, 15, 13, 38, 32, Васил Левски 21, 30, 8, 29, Латинка, 22, 5, Строеж, 6, 31, 20, 10, 9, Гробищен Парк, Иван Вазов 8, 48, 4, 26, 58, 21, 24, 66, 18, 14, 27, 5, 48, 36, 34, 54, 44, 30, 34, 10, 40, 6, 22, 50, 64, 32, 10, 62, 56, 8, 38, 60, 12, 6, 52, 62, 30, 20, 16, 29, 28, 42, Опълченска 31, 29, УПИ Ix, кв. 175, Христо Ботев 43, 48, 47, 46, 44, 45, Цар Иван Шишман 40 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ботевград: България 9, 13, 11 6, 11, В. З. Чеканица 45 вила, Строеж, къща, 12 вила, вила, Зелин-Д-Р Асен Златаров 70 вила, Извор 1, 2, 6, 8, 3, 10, 2, Княз Борис I 6, 3, 2, 10, 4, 8, 9, 1, 12, М. Чеканица, ПИ - 001088, местност Чеканица, Оборище 1, Райна Княгина 10, 2, 1, 6, 4, 8, Сан Стефано 25, 31, 27, 18, 20, 33, 23, 22, 29, Сан Стефано 2, 1, 3, Седемнайсти Ноември 32, 33, 24, 15, 8, 25, 34, 19, 36, 1, 30, 27, 9, 8 3, 20, 35, 10, 18, 13, 26, 31, 17, 3, 29, 1, 21, 12, 38, 16, 23, 14, 28, 22, 11, 8 1, Стефан Караджа 1а, 1, Стефан Стамболов 11, 2, 6, 1 7, 3, 9, 4 8, 1, 7, 5, 2 9, 8, Страцин 1, 3, Трети Март 54, 41, 65, 53, 39, 51, 47 Урвич, 55 1, 67, 57, 69, 55, 49, 71, 60, 47, 56, 63, 59, 58, 87, Хан Крум 1, 6, 2, 3, Чеканица Вр. Строителен Обект Жилищна Сграда, 1, Шести Септември 2, 7, 4, 10, 15, 8, 1, 13, 6, 9, 3, 11, 5, 81 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Врачеш: Александър Стамболийски 14, 12, 9, 7, 11, Бор 1, 2, 8, 4, Бузлуджа 50, Васил Левски 5, 16, 6, 2, 25, 10, 22, 7, 12, 1, 8, 28, 11, 23, 24, 20, 4, 15, 26, 19, 3, 14, 21, 13, 17, Витиня 22, Георги Бенковски 4, 3, 2, 1, Горски пътник 12, 23, 29, 36, 11, 3, 1, 10, 15а, 18, 16б, 4, 17, 9, 31, 19, 27, 16, Гурко 17, 28, 46, 8, 5, 10, 22, 32, 42, 7, 3, 44, 2, 48, 54, 24, 26, 19, 12, 15а, 31, 20, 15, 14, 18, 29, 11, 6, 40, 34, 52, 30, 23, 27, 13, 50, Дунав 14, 1, 3, 6, 7, 10, 9, 16, 8, 12, 5, 4, 2, 11, 19, 17, Захари Стоянов (Петър Янков 18, 8, 26, 6, 9, Зеленград 7, 2, 5, 3, 4, 12, 1, 10, 8, 6, 14, Ивайло 14, Извор 9, Кокиче 1, 5, Малчика 2, 3, 1, 4, Околчица 5, 7, Освобождение (9-ти Септемвр 5, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 58, Патриарх Евтимий (Д. Гълъбов 59, Плиска 5, 2, 4, 6, 8, Победа 3, Преслав 7, 4, 6, 5, 1, 3, 8, 10, 2, Първи Май 5, 1, 6, 8, 7, Розова Долина 2, 6, 4, 1, 3, Севаст Огнян (Партизанска) 4, 35, 6, 3, 1, Славейков (Васил Коларов) 8, 4, 2, 2а, 3, Страншки Рът 12, 4, 6, 10, 5, 8, Съединение (Рада Докова) 11, 17, Съединение (Радка Докова) 13, 7, 10, 4, 8, 5, 9, Теменуга 28, 20, 30, 26, 10, 17, 12, 32, 8, 16, 11, 46, Трети Март (Иван Гълъбов) 134, 70, 105, 125, 120, 91а, 115, 85, 117, 136, 74, 137, 126, 111, 96, 128, 141, 93, 110, 79, 1251а, 92, 80, 106, 121, 108, 73, 104, 102, 130, 89, 100, 83, 101, 98, 109, 131, 66, 97, 94, 78, 132, 123, 68, 76, 112, 84, 88, 62, 124, 147, 91, 87, 122, 77, 145, 90, 119, 75, 118, 138, 127, 116, 107, 81, 103, 135, 114, 82, 140, 129, 143, 72, 86, 91в, Трети Март (Иван Гълъбов) 6, 35, 42, 10, 26, 1д, 5, 34, 24а, 33, 29, 36, 8, 39, 1 В, 38, 37, 12, 14, 3, 25, 22, 32, 4, 40, 13, 27, 30, 16, 21, 1, 28, 2, 23, 19, 31, 15, Христо Ботев 28, 41, 37, 33, 49, 43, 47, 29, 35, 51, 26, 24, 39, 27, 32, Цар Самуил (М. Найденова) 6, 2, 3, 5, 1, Шипка 7, 11а, 1, 11, 5, 3, 9, 3а, 12, 15, 24 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Липница, Общ. Ботевград: махала Големо Усое, махала Горановци къща, махала Мановци На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: III-709, Кв. 38, Аспарух 13, 11, 3, 9, 12, 17, 18, 10, 19, 21, 5, 25, 4, 6, 14, 15, 16, 8, 23, Борис I (Методи Антонов) 7, 4, 14, 17, 21, 3, 13, 2, 12, 10, 16, 8, 15, Васил Друмев 1, 2, 8, 14, 6, 4, Дондуков 10, Дунав 5, 6, 8, 1, Ивайло 6, 8, 1, 2, 4, Медвен 18, 3, Опълченска 5, 7, 1, 9, 11, 4, 10, 12, 6, 13, 3, Рударка 2, 8, 13, 15, 6, 17, Христо Ботев 29, 13, 18, 16, 26, 30, 6, 10, 17, 28, 3, 15, 22, 11, 5, 8, 12, 24, 23, 9, 7, 27, 25, 19, 21 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Новачене, Общ. Ботевград: Безименна 2, Борис I (Методи Антонов) 1, Васил Левски 11, 3, 4, 5, 1, 2, 22, 24, 20, 26, 16, 10, 8, 30, 6, 14, 18, 12, 3а, 9, 28, Васил Петлешков 5, 11, 1, 3, 2, 7, 9, Гео Милев 4, 2, 3, 8, 5, 1, 10, 6, 7, Георги Бенковски 20, 21, 11, 10, 5, 4, 15, 19, 12, 9, 23, 16, 17, 25, 7, 2, 22, 6, 1, 14, 3, Георги С. Раковски (Р. Доков 15, 19, 10, Дондуков 2, 5, 7, 9, 4, 15, 14, 6, 3, 10, 13, 12, 1, 11, 8, Дунав 2, 4, Евлоги Георгиев 1, 5, 10, 16, 11, 6, 8, 7, Захари Стоянов (Тодор Томов 1, 2, Захари Стоянов (Тодор Томов 40, 32, 44, 10, 22, 7, 17, 48, 6, 25, 46, 26, 4, 45, 36, 42, 2, 20, 5, 27, 29, 14, 16, 1, 19, 43, 28, 35, 12, 9, 23, 15, 3, 33, 39, 30, 8, Иван Вазов 6, 7, 2, 1, 4, 5, 3, извън регулацията, Кирил и Методий 2, 6, 4, 8, 12, Кубрат (Христо Ветовски) 18, 11, 9, Любен Каравелов 42, 35, 28, 30, 44, 34, 25, 40, 29, 38, 46, 36, 31, 39, 27, 26, 32, Медвен 11, 2, 16, 4, 9, 14, 15, 7, 1, 8, 17, 3, 5, 12, 13, Никола Й. Вапцаров 2, 4, 7, 5, 13, 10, 6, 8, Новаченка (Филип Кръстев) 10, 6, 12, Новаченка (Филип Кръстев) 4, Оборище 15, 1, 21, 7, 5, 19, 13, 9, 20, 11, 16, 6, 17, 3, 18, 10, 2, Опълченска 1, Осма 1, Петко Войвода (Иван Гешков) 4, 2, 20, 39, 65, 8, 7а, 16, 61, 11, 29, 35, 32, 3, 19, 9, 15, 12, 17, 33, 31, 10, 18, 22, 13, 25, 14, 21, 28, 27, 6, 7, Рударка 16, Сан Стефано 5, 3, 22, 1, 18, 10, 14, 4, 15, 8, 24, 6, Съединение (Ленин) 1, 3, Съединение (Ленин) 20, УПИ Ix-238 кв. 12, Филип Тотьо (Тодор Доков) 23, 5, 19, 17, 21, 15, 25, 13, 8, Хаджи Димитър 1, 2, Черешово Топче 38, 30, 7, 4, 2, 22, 48, 1, 32, 10, 26, 8, 6, 28, 16, 3, 12, 14, 36, 46, 13, 18, 5, 20, 24 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Рашково: вила, къща, 6 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Александър Стамболийски 1, Алипи Първанов 7, 30, 18, 1, 28, 10, 20, 5, 8, 14, 11, 22, 9, 34, 4, 3, 6, 12, 26, Васил Априлов 1, Георги Апостолов 14, 16, Георги Раковски 1, 10, 8, 3, 5, 7, 6, 13, Герго Ценов 20, Грамаде 1, Лазар Стоянов 12, 5, 4, 10, 7, 20, 2, 16, 1, 18, 14, Паисий 3, 6, 1, Петко Студенков 19, 14, 13, 11, 9, 16, 10, 17, 18, 15, 12, 21, Петър Берон 23, 15, 22, 76, 9, 34, 20, 7, 17, 13, 19, 30, 27, 11, 24, 21, Свещ. Георги Поп Димитров 5, 8, 14, 18, 6, 9, 12, 16, 20, 4, 11, 7, Сграда на Читалището, Тодор Попов 3, 10 А, 1, 2, 12, 10, 6, 8, Христо Ботев 99, Цар Крум 3, 1 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Скравена: Койдановец 1, 7 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Ботевград: Стамен Панчев 19, Цар Освободител 16, 16-2 Балкан, 47 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:30 ч./ - Трудовец: 563032 местностПазарника, Вилна Зона Жилищна Сграда, вила, 19 вила, Лозята УПИ XxVII, кв. 31, Вилна Зона На 24.09.2019 г. /10:00 - 16:00 ч./ - Ботевград: Академик Стоян Романски 27, 20, 11, 9, 14, 13, 39, 35, 19, 25, 17, 16, 28, 12, 18, 26, 4, 8, 22, 37, 39б, 24, 9к, 29, 31, 30, 15, 21, Боженишки Урвич 7, 9, 1а, 1, 2, 3, 5, България 1, Витиня 1, До Сграда Ткзс, Кооперативен Пазар, Незнайният Войн 2, 6, Нов Кооперативен Пазар, Свобода 38, 3, 5, 9з, 16, 3в, 7, 14, 9, 1, 12, Севаст Огнян 13, 1, 10, 5, 9, 16, 7, 15, 11, 10 А, 4, 4 Стая №5 и 6, 2, 3, 17, 18, 6, 8, 14, 1б, Седемнайсти Ноември 1 1, 1, 2, Трети Март 91, 87, 89 На 24.09.2019 г. /10:15 - 16:30 ч./ - Правец: Бор, 173 На 24.09.2019 г. /10:15 - 16:30 ч./ - Разлив На 24.09.2019 г. /10:30 - 13:30 ч./ - Ботевград: Зелин-36-А 8 къща, Зелин-37-А, Зелин-4-та 8, Зелин-40-А 19, 21 вила, Зелин-42-А 6, 8, Зелин-43-А 2, Зелин-А, Зелин-Д-Р Асен Златаров 45б, 74, 70, 70 вила, Курорт Зелин вила №5 На 26.09.2019 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Ботевград: АМ Хемус На 26.09.2019 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Етрополе: Георги Антонов 20 На 26.09.2019 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Правец: Бор 1, Владин Рът, Езерото 14, 20, 26, 34, 17, 23, 28, 30, 31, 21, 24, 22, 15, 16, 25, 19, 29, 18, 27, 32, 33, 35, 82, 1, 4, 3, 5, 7, 2, 6, Езерото УПИ ІІ кв. 117, извън регулация, До Гр. Правец, кв. Езерото, Лесковец, махала Поповска къща, махала Пушкарско къща, махала Скърнава 8, къща, Месност Орниче, местност Христовото, Нанин Дол, Орниче, Серпухов 29, Скърнава, Тп, 173 На 26.09.2019 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Разлив: 000134, 13022 махала Щапалска, №061016 М. Каменяка, махала Багелейска, махала Боновска, махала Влъчковска къща, махала Груевска къща, махала До Ресторанта, махала Куевска Тп, къща, махала Маргинска МТП, махала Милинско, махала Сираковско, махала Стопански Двор, махала Чорбанско къща, Фелиов Рът Имот070034, Тп, къща, 56, М. Блатото, Тп, къща На 26.09.2019 г. /10:30 - 10:45 ч.; 15:30 - 16:00 ч./ - Трудовец: 563032 местностПазарника, X-916, Александър Стамболийски 34, 32, 23, 17, 13, 15, 38, 25, 21, 27, 30, Беласица 30, 22, 9, 15, 41, 40, 20, 11, 19, 38, 35, 28, 36, 23, 17, 24, 18, 32, 33, 21, 31, Бистрица 23, Вардар 8, 1, 4, 2, 6, Васил Левски 20, 19, 16, 22, 14, 12, 24, Вилна Зона Жилищна Сграда, вила, 19 вила, 180а, вила, 386, Д-Р Димитър Василев 14, Зелин 10, 12, 1, 5, 9, 4, 2, 1г, 18, 7, 1в, 11, 3, 1а, 20, 8, 6, Лозята УПИ XxVII, кв. 31, местност Пейовица, Никола Иванов (Н. Драганов) 28, Никола Ракитин 1, 7, 4, 5, Панчовска (Панчо Геровски) 41, 47, 45, 39, 37, 44, 49, 43, 42, 46, Ракитин 2, 1, Стубелска 40, 29, Хаджи Димитър 41, 42, 38, 40, 45, 43, Хан Аспарух 5, 13, 25, 23, 21, 17, 11, 8, 2, 20, 7, 1, 16, 18, 27, 4, 6, 20, 12, Цар Борис 12, 10, 8, 1, 4, 6, 2, 3, Цар Иван Шишман 48, 51, 43, 45, 44, 38, 49, 55, 41, 53, 47, Цар Освободител 79, 75, Черниш 49, Шипка 12, 13, 14, 10, 9, Вилна Зона, Лагер, Павилион На 26.09.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Правец: Бор 1, извън регулация, До Гр. Правец На 26.09.2019 г. /10:30 - 16:00 ч./ - Разлив: махала Маргинска МТП, махала Сираковско Община Годеч На 24.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Бърля: УПИ Х, Кв. 24 На 24.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Смолча: вила На 25.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Комщица: УПИ-XII, вила На 25.09.2019 г. /13:00 - 16:00 ч./ - Комщица На 26.09.2019 г. /09:30 - 12:00 ч./ - Годеч: Водопад 1, Гео Милев 8, 5, 4, 10, 1, 2, 3, Детелина 12, 15, Упи Іх-71, Кв. 21, 3, 10, 4, 9, 19, 2, 11, 8, 18, Зли Дол 16, 13, 19, 6, 12, 27, 17, 5, 38, 28, 2, 32, 29, 8, 7, 23, 25, 18, 33, 10, 26, 3, 24, 21, 20, 1, 30, 4, 15, 37, 14, Иван Вазов 27, 29, 23, 21, 25а, 12, 14, 19, Клокотиш 1, 10, 7, 3, 8, 5, 11, 6, 4, 2, 12, 13, Кокиче 3, 1, 2, Космонавт 20, Никола Й. Вапцаров 14, Нишава 17, 23, 19, 57, 13, 21, 15, 29, 25, Парижка Комуна 8, 2, 3, 12, 7, 5, 6, Петрохан 14, 11, 1, 6, 3, 10, 5, 13, 9, 8, 2, 4, 7, Поляница 6, 10, 8, 7, 1, 2, 3, 4, Рибарска 7, 2, 4, 5, 3, Софийско Шосе 35, Сохая 16, 9, 7, 3, 6, 5, 18, 1, 8, Старо Село, Трап, Явор 3, 2, 5, 6, 1, 4, 7, 10, 12 Община Горна Малина На 25.09.2019 г. /09:00 - 15:30 ч./ - Белопопци: ПИ 035049-Нива Земед. Земя, III-354, кв. 34, Vі-266, М. Чукарката, Имот№027006, УПИ IV, кв. 39, УПИ IV-348, кв. 29, УПИ XII-256 кв. 12, УПИ XV-33, кв. 4, УПИ ІІІ-324, кв. 35, УПИ ІІІ-43, 44 кв. 4, УПИ ІХ-Общ, Кв. 40, УПИ Хіх-346 кв. 25, УПИ VI-266, Кв. 13, Гараж, вила, УПИ І, Кв. 43 На 25.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Макоцево: 000342, 039043, 294, Кад. Р. 232, М. Овче Бърдо, 3-113 кв. 25, XxIII-355, кв. 41, В. З. Овче Бърдо Имот №219, местност Крушака Имот 039023, местност Овчо Бърдо Имот 492, К. Р-Н 232, Овче Бърдо, Овчо Бърдо, ПИ 089030, М. Крушака, ПИ 093013, ПИ 385 Кад. Район 232, ПИ 463 Кад. Р. 232 М. Овче Бърдо, УПИ II-49, кв. 3, УПИ V- 19, кв. 5, УПИ ХII -176 кв. 31, къща, Пл 206, М. Овчо Бърдо, вила, вила, къща, къща, вила, къща На 25.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 14:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Чеканчево: II-289, кв. 32, VI-296 кв. 25, XIV-Общ, Кв. 20, П-Л Х-373, кв. 35, П-Л ХVіі, Им. Пл. №317, кв. 24, УПИ II-68, кв. 9, УПИ IX-34кв. 2, УПИ ХХ-246, Кв. 11, УПИ I-169, къща На 25.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Горна Малина: 101, блокове 5, Завод, 11, жп спирка, до бл. 1 жп Спирка, 9, 1 На 25.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Негушево: 068010 местност Лъките, VІІІ-3 кв. 2 Спирка Негушево, Имот 000718 Км 36+961, Общ. Горна Малина, П-Л XVI-27, кв. 3, УПИ VII-176, кв. 19, УПИ VІ-76, кв. 11, УПИ XI-185, кв. 18, УПИ XIV-90, кв. 7, УПИ ІІ-16, кв. 2, УПИ ХVІІІ-195, кв. 18, УПИ ХІV-157, кв. 18, УПИ-87, УПИ VI-48. 72, Кв. 9, вила, Упи -42, Кв. 21, вила, къща На 25.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Осоица: М. Мандрите-Катлъка На 25.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 14:15 - 14:30 ч./ - Саранци: Iх-42, Кв. 7, VII кв. 24, XIx-185, кв. 27, Іх-95, Кв15, Божанчеви Ливади, УПИ V-73, Kв. 24, УПИ VII-273 кв. 29, УПИ І кв. 37, 1, къща, 1, Упи Іх, кв. 17, Упи Ііі, Кв. 16, къща На 25.09.2019 г. /10:15 - 14:30 ч./ - Саранци: Божанчеви Ливади, УПИ VII-273 кв. 29, 1, 1 На 27.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Априлово, Общ. Горна Малина: V-26 Кв 34, XIV-9, кв. 23, Десета 5, 2а, Единадесета 3, П-Л XVII-27, кв. 34, Стопански Двор, Тридесет и Осем 1 вила, 1 къща, УПИ III-393, кв. 50, УПИ VII-41 кв. 41, УПИ XIx-159, Кв. 13, УПИ XxII-26, кв. 34, УПИ Хх-Общ, кв. 55, ХI-385-Сптд, Кв. 49, Четвърта 10, 3, Четриридесет и Първа, Шеста 13 На 27.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Долна Малина: IV-132, Кв. 15, М. Край Село, ПИ 036001, Стопански Двор, УПИ -285, кв. 23, УПИ II-180 кв. 190, УПИ III-43, Кв. 10, УПИ V-18057 кв. 5, УПИ XxI-339, 340, кв. 25, УПИ ХіV-278 кв. 24, УПИ-XII-341, кв. 26, УПИ ХІ-35, Кв. 26, № , къща, УПИ ІІІ-152, Кв. 34, къща, Стопански Двор, вила На 27.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Петково, Общ. Елин Пелин: №000002, По Одобрен Квс на С. Петково Гробищен Парк - Петково, Имот № 000138, Оборище 7, 9, Площада кв. 20, С. Петково, С. Петково Тп Входа на Ткзс, С. Петково ул. Кирил и Методий, С. Петково ул. Н. Рилски 10, С. Петково ул. Хан Аспарух 29, С. Петково ул. Хан Аспарух 33, С. Петково ул. Хан Аспарух 37, С. Петково ул. Хан Аспарух 39, ул. В. Левски №7, УПИ - IV - 274, Квартал 29, УПИ II-127, кв. 38, УПИ IX-283 кв. 23, УПИ XV-26 кв. 4, УПИ ІV-232, Кв 36, УПИ ХI-239, кв. 36, къща, УПИ ІІІ-4, Кв. 1, Упи ІІ-160, Кв. 19 На 27.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 10:15 - 15:30 ч.; 15:00 - 15:30 ч./ - Столник: XXII-57, Св. Св. Кирил и Методии 2, ул. Бот. Шосе № 32 2, ул. Бот. Шосе № 40, ул. Св. Св. Кирил и Методий №2, УПИ ІV-124 Община Елин Пелин На 26.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Гара Елин Пелин: XXVII - За Псдодо, кв. 80, Гара Елин Пелин За Пстд-Исвевк кв. 23, Индустриална 7, кв. 80, УПИ XXVI- За Псдодо, кв. 80 На 26.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Елин Пелин, Общ. Елин Пелин: УПИ 36-За Псдодо Кв 80, УПИ ХХХIII, кв. 80, 1, Гара Елин Пелин, УПИ І, Кв 23 На 26.09.2019 г. /10:00 - 10:30 ч.; 15:15 - 15:30 ч./ - Нови Хан: 91, XIx-12-За Жс Кв 91, В. З. Побит Камък П-Л І-519, кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък № , Землището С. Нови Хас Асф. База, Мес. Милковица Бл 7, Месност Милковица 4, местност Милковица Асф. База, 21, 15, 13, 11, 24, 22, 18, 14, 12, 19, 17, 20, 16, 23, Бл. 1, Бл. 1, 10, Бл. 3, Милковица Бл. 6, Търговски Център, 9, Сентрал Парк Вилидж, Сентрал Парк Вилидж, Стефан Караджа 9, УПИ 4-13 Кв91, УПИ II-13 кв. 91, УПИ VI-13, Кв. 91 На 26.09.2019 г. /10:15 - 15:30 ч./ - Нови Хан: В. З. Побит Камък П-Л І-519, кв. 5, Вз Побит Камък УПИ ІV-520, Кв. 4, Вилна Зона Побит Камък № , Землището С. Нови Хас Асф. База, Мес. Милковица Бл 7, Месност Милковица 4, местност Милковица Асф. База, 21, 15, 13, 11, 24, 22, 18, 14, 12, 19, 17, 20, 16, 23, Бл. 1, Бл. 1, 10, Бл. 3, Милковица Бл. 6, Търговски Център, 9, Сентрал Парк Вилидж, Сентрал Парк Вилидж Община Етрополе На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Бойковец: УПИ-І-142, Фуражомелка, Пивница-магазин Брезите, къща, +, вила, къща, 1 Почивен Дом На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Боженица: махала Ласковци На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Видраре: махала Градище, махала Кленака, махала Ликовци В Землището на Стр. Полигон, махала Мусатете къща, махала Пешната Лъка къща, махала Раздолата, махала Свин Дол, махала Сечковци, махала Станчовец, махала Черни Връх На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Калугерово, Общ. Правец: махала Бундаците, махала Венчарете, махала Връбчовци вила, махала Габрика МТП, МТП, махала Димитровци къща, махала Дола, махала Златовци къща, махала Кардашица, махала Костадиновец къща, махала Репавище, махала Рударец къща, махала Свин Дол, махала Смесите, махала Стайковци, махала Трънето, махала Чекотин къща, УПИ-ХІ-8, кв. 4, Тп, Тп, Стопанска Сграда, къща, ТП На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Правец: Елосов Дол, махала Дивчов Рът къща, 104, махала Драганско къща, махала Дръвница къща, махала Манастирица Тп, къща, 1, 1 Временен Строителен Обект, махала Правешки Ханове, местност Елисов Рът Ограда, Средора, Тодор Живков 1 На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Правешка Лакавица: 001626, Бивш Стопански Двор, Голямата Ливада, махала Церица, къща, МТП, къща, *0*, вила, Тп На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Своде: махала Бакова Могила, махала Борова Шума, махала Бурньовица, махала Венеца, махала Габриците, махала Курман къща, махала Лъга 1, махала Преход къща, махала Требеш, махала Усоето, махала Чуклата, махала Чукльовци, къща, Тп На 24.09.2019 г. /09:15 - 10:00 ч.; 15:45 - 16:15 ч./ - Средни Рът: махала Бечовското къща, махала Голяма Глава къща, махала Дунавското къща, махала Койчовци къща, махала Кондурите къща, махала Куваница къща, махала Мончово Търне къща, махала Средни Рът къща, махала Краева Бачия къща, махала Кръста къща, махала Марково Равнище къща, махала Скр. Колиби къща, къща, къща Община Ихтиман На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - Полянци: XIx-107, УПИ III-92, кв. 8, 3, Скз Полянци, Упи Ііі-28, Кв. 8, Упи І-100 Кв 1 На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Борика, Общ. Ихтиман: XII-106 кв. 8, П-Л ІV-109, кв. 8, Парцел VІІ-59, кв. 20, УПИ 9-128 Кв 5, УПИ IV-187, Кв. 15, УПИ ІV-165, кв. 24, 1, УПИ ІІІ Пл. 22 На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Бузяковци: махала Поповци УПИ XIV-6, кв. 1, вила, къща На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Вакарел: VIII-186, кв. 187, махала Поповци Бунгало, ПИ 121013 М. Гробищата, Чешма Ангелина 999, 21, 0, Работилница Скални Материали На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Ихтиман: местност Полиовци На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Костадинкино: М. Чуките ПИ №16, махала Семковци УПИ ХVі-88, кв. 12, махала Брънкова Китка, махала Брънковци, махала Брънковци УПИ-I, кв. 9, махала Млечановци, махала Полиовци УПИ Ххі-80, кв. 8, махала Полиовци, махала Семковци вила, къща, Бунгало, махала Яздирастовци Бунгало, вила, Упи III-131, кв. 5, Барака, къща, Полиовци УПИ XxIII-79, 81, Кв. 8, Яздирастовци На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Пауново: 061033, М. Юрта, IV-60, Кв 5, V-142, Кв. 23, М. Авлиите, П-Л VІІІ-198, кв. 15, П-Л І-84, кв. 15а, махала Поповци, Поповци ПИ 028069, УПИ III-220, кв. Ихтиман, УПИ V- 199 кв. 14 Близо До Църквата, УПИ V-129, Кв 21, УПИ XI-35, Кв. 4, УПИ XVII-148, Кв. 22, УПИ XxV-114, кв. 20, Месност Юрта, Местност Банчовци, Упи 8-184, Кв. 20, Упи Хі-106 Кв 18, №. На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Поповци, Общ. Ихтиман: УПИ ІІ-91, кв. 13 На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД/ - Стамболово, Общ. Ихтиман: 20 KV Тракия Кс Ихтиман На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч. по искане на "ЕСО" ЕАД; 15:30 - 16:30 ч./ - Веринско На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Боерица: ПИ 640030, 640027, УПИ II-179 Кв, УПИ VІ-111, кв. 16, УПИ ІІ-124, кв. 13, вила На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Венковец: УПИ III-28 кв. 4, вила На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: УПИ IV-103 Кв 27, 036055, М. Каратопрак, 093360, М. Шабан Дере, I-28, П-Л Хі-39, кв. 4, къща, СКЗ Живково На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Ихтиман: местност Ушите На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Полянци: XIx-107, М. Ташол ПИ 061178, УПИ III-92, кв. 8, 3, Скз Полянци, Упи Ііі-28, Кв. 8, Упи І-100 Кв 1 На 24.09.2019 г. /08:15 - 09:00 ч./ На 27.09.2019 г. /15:30 - 16:30 ч./ - Черньово: V-68, кв. 24, XIV-274, кв. 35, УПИ IV-146 Кв 17, УПИ ХVІ-6, Кв. 1, УПИ ХІV-105, кв. 16, вила На 24.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Горна Василица: ТП Мирово Жп Гара На 24.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, Стопанска Сграда, къща На 24.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия На 24.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово На 24.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 08:30 - 10:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:15 - 10:15 ч.; 14:15 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:30 - 10:15 ч.; 14:30 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31 На 24.09.2019 г. /08:15 - 16:15 ч./ - Ихтиман: извън регулация Обект Пчелин На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 10:45 - 16:00 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бърдо: УПИ №113 кв. №25а, вила На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 09:45 - 16:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ - Мечковци: УПИ Vііі-89, кв. 3, УПИ XI-95, кв. 4, вила На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 11:15 - 15:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - София: Вежен 14-Б На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: 121063, Гроздьовци УПИ VIII-24, Кв. 6, махала Барата Млекопункт, вила, Гараж, махала Бойчиновци Имот №5, вила, махала Горобий вила, Вили, Вили, махала Градеж вила, махала Гроздьовци вила, махала Средищна Гараж, вила, махала Суевци Магазин, № , вила, махала Широки Рът Параклис, Вили, махала Шуглеовци вила, УПИ Vіі кв. 8, Широки Рът, Кметство, Магазин, Клон Б, Сбс №5 На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Бузяковци: Заевица, махала Поповци Параклис, УПИ III-186 кв. 17а, УПИ III-3, кв. 4, вила На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Джамузовци На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Пановци: 22 На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Ръжана: УПИ VІІ-27, кв. 5, П-Л ІІІ-76, Кв. 9, вила На 24.09.2019 г. /09:45 - 11:00 ч.; 14:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Вакарел: 913048, Александър Стамболийски 4, 2, 1, 1, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, Васил Левски 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 120, 128, 79, 114, 81, 122, 75, 102, 74, 70, 88, 74 Магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, 106, Димитър Паунов 16, 2, 5, 4, 6, Еделвайс 8, 4, 6, 1, 3, Еледжик 18, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Ивайло 13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7, Иван Вазов 16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26, Иван Шишман 2, 1, 3, 4, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Скз Вакарел, Искър 3, 1, Кръста 1, 8, 10, 2, 6, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М. Зубевица Им. №913037 Масивна Сграда/Кооп. Стол, махала Драгиовци вила, Антена Кабелна Тв, Освобождение 1, П-Л Х, кв. 11 М. Бърдо, Самуил 9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14, Свети Иван Рилски 1, 2, 3, Средна Гора 1а, 2, 1, 4, 3, Стефан Стамболов 1, 10, 9, Теменуга 4, 1, 10, 3, 8, 2, 6, Тинтява 1, 2, Хан Кубрат 1, 5, 2, 3, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 1, 2, 3, 7, 5, 6, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, 19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9, Христо Смирненски 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, Чавдар Войвода 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Шипка 17, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, Тп 3 Вет. Лечебница, 3, 23 На 24.09.2019 г. /09:45 - 16:00 ч./ На 27.09.2019 г. /10:45 - 16:00 ч./ - Вакарел: П-Л Х, кв. 11 М. Бърдо На 24.09.2019 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Горна Василица: Тп Мирово Жп Гара, Тп Мирово Жп Гара На 24.09.2019 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Живково, Общ. Ихтиман: VII-138, VII-138, Стопанска Сграда, Стопанска Сграда, къща, къща На 24.09.2019 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Ихтиман: 064007-М. Добрева Ливада, 064007-М. Добрева Ливада, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Александър Стамболийски 1 Автомагистрала Тракия, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Белмекен 6, 17, 16, 22, 21, 2, 18, 10, 3, 12, 7, 15, 5, 14, 1, 4, 25, 19, 20, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Витоша 15, 7, 17, 29, 3, 33, 4, 13, 21, 27, 2, 20, 23, 4, 6, 12, 1, 9, 31, 10, 22, 25, 16, 5, 11, 14, 19, 8, 16, 11, 2, 6, Генерал Гурко, Генерал Гурко, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Дунав 1, 10, 12, 3, 2, 4, 14, 6, 16, 1, 20, 3, 18, 15, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Здравец 3, 13, 11, 16, 18, 1, 8, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, Иглика 37, 41, 28, 2, 9, 30, 44, 36, 16, 23, 40, 54, 56, 66, 6, 18, 39, 24, 62, 34, 48, 46, 32, 3, 38, 42, 52, 4, 15, 22, 14, 7, 20, 8, 54, 26, 33, 27, 5, 29, 11, 31, 12, 1, 60, 50, 64, 10, 13, 21, 41, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация Обект Пчелин, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, извън регулация/Ам Тракия/ Опорен Пункт, /, Изток Хлебарница, Уо, Изток Хлебарница, УО, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Искър 5, 7, 28, 1, 12, 25, 9, 26, 1, 13, 16, 2, 19, 17, 15, 6, 17, 11, 18, 29, 20, 4, №8, 10, 8, 27, 24, 21, 23, 32, 14, Калето Горски Разсадник, Калето Горски Разсадник, Кокиче 8, 18, 6, Кокиче 8, 18, 6, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, Люляк 2а, 2, 4, 12, 23, 25, 3, 5, 6, 1а, 21, 11, 16, 29, 18, 7, 2, 19, 10, 24, 31, 12, 8, 8, 4, 33, 14, 9, 22, 1а, 1, 20, М. Добрева Ливада, М. Добрева Ливада, Малина 1, 4, 2, 6, 8, Малина 1, 4, 2, 6, 8, местност Еледжик 1, местност Еледжик 1, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, вила, 1, Бараки, Хижа, местност Шиндар Горски Дом Шиндар, вила, 1, Бараки, Хижа, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мизия 8, 9, 10, 3, 15, 7, 4, 1, 12, 6, 11, 19, 17, 27, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Мусала 13, 4, 3, 1, 2, Пирин 6, 4, 2, Пирин 6, 4, 2, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Плиска 25, 15, 3, 7, 1, 50, 17, 15, 21, 19, 13, 23, 27, 4, 6, 11, 5, 21, Предгарова 4, Предгарова 4, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Пчелин 26, 20, 25, 8, 13, 4, 17, 19, 11, 14, 24, 12, 3, 16, 21, 9, 28, 29, 7, 22, 2, 10, 6, 18, 5, 15, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Рила 49, 29, 45, 22, 36, 33, 25, 42, 26, 55, 20, 37, 7, 44, 13, 9, 34, 24, 3, 19, 18, 4, 43, 51, 47, 21, 1, 5, 40, 35, 6, 23, 46, 41, 14, 16, 38, 30, 10, 20, 27, 52, 12, 39, 32, 28, 17, 11, 28, 10, 32, 12, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Роса 13, 26, 6, 12, 3, 29, 17, 18, 20, 10, 8, 14, 21, 15, 7, 27, 31, 5, 11, 19, 1, 16, 4, 9, 20, Ружа 2, Ружа 2, Стара Планина 11, Стара Планина 11, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Странджа 12, 39, 37, 18, 19, 8, 6, 2, 41, 5, 25, 29, 14, 22, 2, 1, 15, 16, 10, 7, 27, 11, 9, 47, 35, 28, 23, 20, 3, 17, 13, 4, 4, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Теменужка 15, 7, 9, 11, 13, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Цар Освободител 174, 178, 178, 207, Чайка 5, 1, 3, Чайка 5, 1, 3, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Шиндар 20, 4, 8, 9, 3, 19, 14, 2, 26, 23, 10, 6, 21, 16, Явор 10, 12, Явор 10, 12, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, Янтра 8, 5, 6, 9, 15, 11, 2, 7, 20, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия, До Мотела, 8, 7, 5, Уо, Магистрала Тракия На 24.09.2019 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Мирово, Общ. Ихтиман: Скз Мирово, Скз Мирово На 24.09.2019 г. /14:30 - 16:15 ч./ - Стамболово, Общ. Ихтиман: УПИ 14 Кв 31, УПИ 14 Кв 31 На 26.09.2019 г. /11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Вакарел: 913048, Александър Стамболийски 4, 2, 1, 1, Ален Мак 12, 1, 1 Катодна Станция, 6, 6а, 8, 2, 3, 7, 4, Асен Златарев 1а, 9, 8, 7, 1, 3, 30, 5, 11, 12, 18, 4, 14, 10, 6, Васил Левски 118, 116, 108, 67, 69, 77 къща, 110, 112, 126, 124, 120, 128, 79, 114, 81, 122, 75, 102, 74, 70, 88, 74 Магазин, 68, 76, 72, 96, 98, 104, 86, 84, 90, 94, 82, 100, Георги Димитров 71, 67, 69, 114, 61, 65, 73, 106, Димитър Паунов 16, 2, 5, 4, 6, Еделвайс 8, 4, 6, 1, 3, Еледжик 18, Здравец 2, 8, 3, 6, 1, 4, 4а, Ивайло 13, 9, 3, 5, 15, 1, 11, 7, Иван Вазов 16, 28, 23, 38, 17, 12, 25, 36, 27, 9, 42, 32, 18, 44, 46, 4, 1, 22, 20, 18а, 30, 29, 56, 3, 31, 2, 34, 24, 40, 13, 10, 15, 14, 33, 7, 48, 6, 5, 8, 54, 26, Иван Шишман 2, 1, 3, 4, Иглика 3, 7, 8, 10, 6, 1, 2, 5, извън регулацията Бензиностанция, Скз Вакарел, Искър 3, 1, Кръста 1, 8, 10, 2, 6, Латинка 2, 5, 3, 4, 7, 1, Люляк 1, 7, 9, 4, 2, 3, 6, 5, М. Зубевица Им. №913037 Масивна Сграда/Кооп. Стол, махала Драгиовци вила, Антена Кабелна Тв, Освобождение 1, Самуил 9, 7, 20, 22, 2, 21, 6, 16, 24, 28, 19, 12, 34, 3, 15, 17, 10, 33, 31, 8, 26, 5, 30, 35, 23, 13, 1, 4, 14, Свети Иван Рилски 1, 2, 3, Средна Гора 1а, 2, 1, 4, 3, Стефан Стамболов 1, 10, 9, Теменуга 4, 1, 10, 3, 8, 2, 6, Тинтява 1, 2, Хан Кубрат 1, 5, 2, 3, Хановете 7, 1, 4, 10, 5, 15, 9, 11, 8, 3, 13, 6, 17, Харамлиец 1, 2, 3, 7, 5, 6, Христо Ботев 55, 57, 69, 1, 63, 67, 59, 71, 65, 19, 34, 44, 62, 32, 92, 21, 60, 14а, 40, 22, пътен Кантон, 13, 46, 42, 56, 35, 50, 37, 4, 13а, 29, 26, 27, 10, 54, 14, 7, 48, 52, 1, 5, 16, 39, 51, 15, 30, 49, 58, 25, 12, 28, 6, 2, 18, 38, 3, 51а, 33, 53, 17, 9, Христо Смирненски 19, 21, 23, Цар Симеон 5, 3 А, 6, 16, 12, 18, 20, 2, 7, 3, 1, 10, 8, 4, 14, Чавдар Войвода 12, 7, 15, 6, 3, 9, 11, 8, 17, 14, 4, 10, 5, 19, 13, 16, Шипка 17, Бившо Апк-работилница За Метал, Бившо Апк Склад За Метали, Тп 3 Вет. Лечебница, 3, 23 На 26.09.2019 г. /11:15 - 15:30 ч./ - Белица, Общ. Ихтиман: 121063, Гроздьовци УПИ VIII-24, Кв. 6, махала Барата Млекопункт, вила, Гараж, махала Бойчиновци Имот №5, вила, махала Горобий вила, Вили, Вили, махала Гроздьовци вила, махала Средищна Гараж, вила, махала Суевци Магазин, № , вила, махала Широки Рът Параклис, Вили, махала Шуглеовци вила, УПИ Vіі кв. 8, Широки Рът, Кметство, Магазин, Клон Б, Сбс №5 На 26.09.2019 г. /11:15 - 15:30 ч.; 11:15 - 12:30 ч.; 15:30 - 16:30 ч./ - Бърдо На 27.09.2019 г. /10:45 - 11:45 ч.; 15:00 - 16:00 ч./ - Богдановци.

20 Септември 2019 | 18:29 | Агенция "Фокус"

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София-град в периода 24 - 29 септември

ЧЕЗ уведомява за възможни временни прекъсвания на електрозахранването на територията на област София-град в периода 24 - 29 септември

София. ЧЕЗ Разпределение осъществява амбициозна инвестиционна програма за подобряване на услугите за своите клиенти, това съобщиха от пресцентъра на дружеството. Компанията всекидневно извършва дейности, свързани с изнасяне или рециклиране на електрически табла, подмяна на електромери, ремонт на съоръжения по електрическите мрежи средно и ниско напрежение, присъединяване на клиенти, кастрене, профилактика на трафопостове и други. Успешната реализация на тези мерки налага кратковременни прекъсвания на електрозахранването. Във връзка с осъществяване на посочените по-долу планирани прекъсвания на електрозахранването на територията, обслужвана от ЧЕЗ, за периода 24 - 29 септември с цел обезопасяване на съоръженията за работа, осигуряване на алтернативно захранване за част или всички засегнати клиенти и последващо включване на съоръженията, върxу които са извършвани планирани дейности. Планираните изключвания ще бъдат осъществени, както следва: Община Витоша На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 9-та 21, УПИ V-712 кв. 1/Р-Н Панчарево/ На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва 7 Панчарево В. З. Бункера, В. З. Бункера УПИ 603 кв. 5, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 65, 28, 33, 1, 36, 69, 41, 24, 16, 3, 18, 79, 8, 83, 87, 23, 39, 14а, 75, 13, 29, 20, 26, 85, 45, 73, 25, 25а, 37, 34, 35, 101-ва КТП Бел Вали, 13-та /Ж.К.Бункера/, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 85, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 4, 6а, 8а УПИ Vіі -1472 Кв 1 М. Долина, 1, 6 Стр. Табло, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 12, 1, 4, 13, 8 В. З. М. Долина ІІЧ, 14, 318/Киноцентър/ 6, 36-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 8, 11, 5, 9, 6, 39-та /Ж.К.Бункера/ 7, 2, 9а, 1, 9, 3, 44-та /Ж.К.Бункера/ 3, 4, 10, 6, 1, 5, 9, 12, 7, 2, 5-та /Ж.К.Бункера/ 5, 1, 3, 2, 4, 6, 6-та /Ж.К.Бункера/ 5, 39, 13, 19, 7, 29, 17, 1, 15, 31, 9, 3, 7-ма /Ж.К.Бункера/ 3, 5, 7, 8, 10, 8-ма /Драгалевци/ Бункера, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 1, 11б, 41, 18, 15, 3, 24, 27, 7, 9, 17, 11а, 9а, 13, 25, 21, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 20, Имот 84, 14, 12, 18, 22, 4, 8, 6, 24, 2, V-281 кв. 3, VII-670, Кв. 4, М. Малинова Долина, Бистришко Шосе П-Л 1327, 1-2, 81, 13, 21, Борован 27, 19, 22, 20, 25, 23, Бяла Ружа/728-ма/ 1, 4, 2а, 3, 6а, 1, 2, 5, 4а, 6, В. З. Бункера 15, Вила, Велики Прелом 2 А, Войводина Могила 134, 140, 146, 144, 142, 136, 132, 128, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 31, 26, 18, 19, 18 А, 15, 5, 39, 51, 32, 35, 12, 21, 29, 24а, 30, 49, 34, 25, 45, 43, 35а, 23, 17, 47, 41, 7, 24, 28, 39а, 3, 32а, 16, 34а, 9, 20, 11, 37, 33, 22, 31а, 27, 13, 10, 1, 14, Грамос 6, 2, 4, Грамос 8, 3, 7, Димитър Пешев 18, Евлия Челеби/Мара Петлякова 32, 42-А, 40, 54, 13, 32а, 28б, 33, 44, 35, 29, 31, 13а, 15, 33 Склад, 36, 50, Упи ХVі-228 кв. 40, 27, 17, 58, 25, 23, 17, 34, 21, 17а, 48, 25а, 42, 52, Еровете 20, 26, 18, Живописна/702-ра/ 5, 3, 10, 8, 2, 1, Копринка 19 В. З. Бункера, Кореняците/Дим. Пъшков/ 8а, 18, 10, 27, 18, 25, 12, 21, 16, 14, 10, 23, Луда Река /В. З. Малинова Долина/ 2, Любляна/Й. Вишевградски/ 76, 74, 80, М. Бункера УПИ V170 кв. 18, Малинова Долина 5 М. Бункера, ул. 5-та, Никола Петков/П. Напетов/ 2а, 8, 4, 6, 8а, 2, Никола Петков/П. Напетов/ 32, Омая/703-та/ 5, Омая/703-та/ 17 Б, 17 А, Планинец 1, 7, Планинец 11, Плитвишки Езера /В. З. Бункера/ 18, Повет/705-та/ 2, Подножие 4, 14, 3б, 2, 1, 2а, 6, 10а, 8, 2, № 16, 12, 1б, Поибрене 6а, 2, 10, 9, 6, 4, Полк. Стойно Бачийски/Филип 8, 9, 7, 11, 10, 8а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 2, Преки Път/Димитър Монов/ 85, Райска Градина/Аврора/ 18, 29, 3, 23, 36а, 39, 20, 20 А, 28, 40, 34, 21, 27, 9, 36, 15, 9а, 24 2, 30, 39а, 35, 37, 32, 19, 14, 31, 1, 25, 18а, 16, 24, 5, 38, 42, 22, 16а, 24 1, 7, 17, 33, Река Палакари 6, УПИ VI-364, Kb. 184в, УПИ ХV-626 кв. 3, Цар Борис III/Девети Септ. 285, 283, 279в, 281, Цар Борис III/Девети Септ. 368, 1, 376, 378, 398, 390а, 392, 384, 386, 382, 388, 394, 400, 380а, 366, 372, 370, 364, 390, М. Бункера 20 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Владая: 22-ра, Амбарица 7, 1, 5, 4, 13, 11, 2, 9, 3, Букова Гора 2, Войнишко Въстание 85, 89, 73, Горелица 3, 2, Ела 2, 1, 4, 4а, Елен 3, 9, 4, 7, 6, 8, 1, 5, 7а, 11, 10, 2, Елешница 2, 7а, 7, 9, 1, 15, 6, 5, 4, 3, 8, Елешница 18, Здравец 2, 6, 10, 4, 7, 3, 5, 1, Китен 7, 24, 13, 30а, 32а, 17, 9, 22, 32, 36, 33, 5, 34, 11, 20, 21, 26, 15, 28, 19, 18а, 30, Лесковец 6, 13, 5а, 17, 15, 19, 12, 8, 16, 11, 4, Лесковец 3, 1, Любомир Миланов № 77, 85, 68, 55, 50, 91, 64, 60, 57, 73, 74, 58, 63, 48, 89, 71, 51, 87, 53, 79, 67, 69, 75, 46, 54, 81, 83, 52, 61, 70, 62, 77, 75а, 59, 68а, 76, 78, 80, 66, 72, 65, М. Владая кв. 75 кв. 75, Марин Чукар 16, 10, 7, 5, 34, 28, 8, 24, 25, 1, 12, 3, 38, 36, 26, 22, 4, 9, 6, 2, 14, Момина Сълза 18, Подкраище 30, 13, 7, 8, 14, 11, 20, 17, 16, 10, 9, 29, 15, 6, 18, 2, 26, 4, 22, 12, 5, 3, Реката 2, 4, Реката 3, 6, 10, 18, 12а, 7, 9, 16, 12, 5, Суха Лешница 4, 3, 5, 10, 2, 1, 2а, 3, Вила, 15, 1, 8, 9, Янкино Усое 14, 15, 12, 11, 8, 10, 1, 21, 17, 16, 6, 9, Янкино Усое 20, 19, 18, 14 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - Владая: 22-ра, II-3477, кв. 916, Буков Дол 5, 6, 4, 3, 1, Войнишко Въстание 112, Здравец 13, Кайлъка 11, 3, 2, 15, 33, 1, 29, 35, 5, 31, 9а, 13, Лесковец 9, Марин Чукар 40, 15, Ново Село 2, 4, 3, 6, Владая, 1, Пирин/Дупките/ 15а Табло 4, 14 Табло 3, Табло 6, 18 Табло 2, 23 Табло 2, 15 Табло 4, 3, 13 Табло 5, Табло 5, 25 Табло 1, 11 Табло 5, Суха Лешница Вила, Хеброс 28, 10, 21, 13, 5, 37 До Казана, 22, 3, 8, 30, 8а, 9, 11, 15 На 24.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:15 - 16:30 ч./ - София: 1-ва Тп Кайлъка М. Владая, Войнишко Въстание 122, 137, 133, 121, 106а, 124, 139, 114, 106, 130, 132, 120, 123, 127, 118, 128, 129, 110, 135а, 119, 135, 125, 112, 108, 131, Здравец Трафопост /Ул. Кайлъка На 24.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Василашко Езеро 94 На 24.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Евлия Челеби/Мара Петлякова 46 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: 76-та 9, 4, 11, 15, 7, 2а, 6, 5, 17, 8, 1, 13, 3, 77-ма /Кв. Симеоново/ 1, 3, Тупика, 5, 2, 78-ма /Кв. Симеоново/ 2, 4, 3, 1, 5, 6, 8, 11, 9, 7, В. З. Симеоново - Драгалевци ул. Шумако №25, УПИ ХХІ-372, кв. 42, Симеоново VII-299 кв. 19, Шумако / Симеоново 22, 19, 20, 17, Ягода 19 На 25.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: Света Магдалена, Света Магдалина Астра, Орхидея, Вила Невен, --Астра, 82 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 774/В. З. Беловодски Път/ 82, 82-ра /Кв. Симеоново/ 2, 17а, 2 Св. Магдалина, Акация/Бояна/ 5, 11, 14, 28, 1, 20, 26, 9, 7, 12, 11а, 3, 13, 16, Беловодски Път 45а, 62а Хотел, 87, Кв. 25а, 64, 62а Вилна Сграда, 82а, 142, 91, 90, Кв. 25а V-768, 95, 70, 102, 129, 76, 96, 94 къща, 86, 82, 92, 93, 85, 62а, 131, 66, 98, 78, 135, 89, 103, 105, 104, 84, 89а, 106, 101 Витоша Път Златни Мостове, 80, 102-А, 99, 51, 94, 72, Бялата Чешма/Кв. Бояна/ 4, 8, 5, 2а, 6, 3, 1, Света Магдалена 19, Света Магдалина 82, Ул. 60 Края, 73а, 74, Синята Скала 55, 53, Стар Беловодски Път 63, 51, 43, 38, 53, 77, 32, 56, 49, 65, 39, 41, 81, 69, 30, 73, 67, 57, 59, 47, 28, 55, 61, 42, 36-А, 40, Сълзица 5, 1, 6, 3, 9, 2, 8, Кв. 21, 10, 4, 7, УПИ III-107 кв. 30 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Войводина Могила 81, 101, 87а, 87, 99а, 85, 95, 91, 97а, 97, 99, 89, 83, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Звездица/Георги К. Дим. / 1, 3, Люлински Път/Народно Въстание/ 3а, 3, 1, 2-А, 2, 2а, Цар Борис III/Девети Септ. 308, 288, 282, 296, 300, 294, 284, 302, 306, 298, 310, 290 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: Александър Пушкин 62, 58, 56, 60, Велики Прелом 12б, 12а, Карамфил 4, 8, 6, 10, 12, 20, Маринковица 3а, 1, 3, 5, Михаил Панталеев 1, 1а, 4, 6, 3а, 5 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: II-607, К15 А, В. З. Бункера, Ул. Духлата 1 УПИ VIII-50, Кв. 4, Духлата 18, 15, Самодивски Езера 39 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Панчарево: Иглика/8-ма/ На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - Правец: Поп Марко УПИ XIII-852, кв. 76 На 25.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М. Бункера кв. 20, 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 93, 43, 101, 51, 45, 53, 49а, 99, 93а, Бункера, 109, 61, 49, 89, 13, 87, 95, 97, 107, 63, 47, 11-та 7, 4, 6, 1, 3, 8, 13, 12-та /Ж.К.Бункера/ 7, 8, 41, 3, 2, 1, 11, Вила, 6, 13-та /Ж.К.Бункера/ 17, 17 М. Под Църквата Имот 677, 3, 6, 31, 12, 5, Вила, 15, 13, 27, 10, 23, 4, 1, 29, 8, 26, 7, 14, 18, 11, 30, 19, 21, 14-та/Бункера/ 2, 3, 4, 15-та 10, 43, 11, 29 В. З. Бункера, 13, 18, 17, 23, 27, 14, 21, 33, 7, 6, 4, 19, 15, 37, 3, 22, 20, 16, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 61, 25-та /Ж.К.Бункера/ 39, 29-та 15-8, Ул. 15-та № 2, 8-ма /Кв. Мал. Долина-Студентски Град/ 147, 89, 58, 75, 67, 31, 127а, 131, 47, 49, 129б, 97, 127, 24, 23, 81/46, 44, 53, 21, 103, 95, 125, 57, 119, 129а, 29, 125а, 59, 51а, 91, 135, 55, 52, 77, 129, 115, 20, 9-та Бункера, 9-та кв. Мал. Долина/Студентс 26, 30, 32, 28, IV-771, 1475, кв. 20, XIV-34, 134, Кв. 4. М. Бункера, Идент. 04234. 6907. 1629, Бистришко Шосе Бункера УПИ VІ кв. 20, 103, №42, 69, В. З. Бункера, Вз Бункера УПИ I-771, 959 кв. 20, Еленски Езера 9, 18, Здравец 4, 3, 8, 7, 6, местност В. З. Бункера, местност В. Збункера, УПИ I - 607, кв. 15а, Юрушка Църква 24 На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Ген. Суворов 12, 14, 14а, 18 На 25.09.2019 г. /10:00 - 14:15 ч./ - София: 203-та В. З. Киноцентъра І Ч, 207-ма 3, 6, 3а, 9, 5, 12а, Георги Георгиев-Гец 15, Григор Вачков 2, УПИ-XVII-89. 1071, Кв. 4, 22а В. З. Габеро-Азмата На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Пушкин 50, 52а, 52, Будилник 25, Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Велики Прелом 14, 18, 12, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Ген. Кутузов 8, 8 2, 8 3, 8 1, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Никола Петков/П. Напетов/ 5, 11, 25а, 3, 7а, 27, Стр. Табло, 33, 28, 12, 7, 25, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Преки Път/Димитър Монов/ 58, 45б, 62, 56, 64а, 41, 49, 45, 60, 66, 47, 62а, И Ок. Път, 53, 51, 39в, 64, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:15 ч./ - София: 1-ва/ В. З. Малинова Долина/ 2, 3, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 7, 21, 13, На Ъгъла ул. 16, 8, 18, 12, 20, 24, 14, 6, 15, 3, 9, 23, 11, 19, 16, 17, В. З. Бункера 999 УПИ Vіі, 2-ра /Ж.К.Бункера/ 87, 89, 25-та /Ж.К.Бункера/ 11, 9, 5, 3, 1, 17, 21, Бистришко Шосе 92, №91, Луда Река 8 В. З. Малинова Долина-Герена, Малинова Долина 16, ул. Широки Път, УПИ XxVI-3212, Кв. 9 ул. Широки Път №14 На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Мур 31 На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - Бистрица, Общ. Столична: 31-ва 12, Камен Рид 1, Пейова Бука 8, Соколна 1 къща, УПИ XI-562, Кв. 11 М. Малинова Долина-Герена На 27.09.2019 г. /08:45 - 16:15 ч./ - София: 13-та /Ж.К.Бункера/ 10, 16-та /В. З. Малинова Долина/ 14, 42, 53, 17-та /Ж.К.Бункера/ 9, 4, 3, 6, 18-та /Ж.К.Бункера/ 7, 1, 4, 3, 5, Кв. 8, 19-та/275/ 12, 4, 10, 1, 16, 5, 22-ра /Ж.К.Бункера/, 23-та /Ж.К.Бункера/ 5, 25-та /Ж.К.Бункера/ 27, 25, 33, 45, 31, 23, 35, 29, 27а, 26-та /Ж.К.Бункера/ 4, 8, 2, 3, 5, 6, 10, 7, 27-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 20, 34а, 42, 40, 36, 22, 26, 52, 14, 10, 38, 12, 30, 27, 18, 46, 24, 34, 44, 28-ма /Ж.К.Бункера/ 16, 7, 29-та 4, 10, 2, 3, 6, 1а, 14, 12, 1, Вила, 30-та 3, 5, 2, 31-ва /Ж.К.Бункера/ 6, 9, 2, 3, 41, 4, 7, 5, 32-ра /Ж.К.Бункера/ 13, 1, 15, 12, 8, 5, 4, 7, 3, 11, 33-та /Ж.К.Бункера/ 10, 4, 1, 8, 7, 6, 2, 34-та /Ж.К.Бункера/ 1, 2, 4, 38-ма /Ж.К.Бункера/ 9, VIII-581, кв. 10 Малинова Долина, X-639, Кв. 6, В. З. Бункера Вила, Разширение/, Вз. Малинова Долина-Герена, Упи II-562, Кв. 11, Зелени Връх 3, Малинова Долина ул. 25 № 41, П-Л 11-573, Мургана 2, Папур 33, Пейова Бука 7, Соколна 4, ул. Трилистник 5, УПИ І-Снс кв. 12/Ул. Луда Река 12 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Буря 1, Великан 6, 4а, 7а, 2, 4, 3, 5, 7, Войнишко Въстание 100, 92, 87, 91, 76, 85, 64, 72, 86, 79, 98, 115, 88, 101, 58, 103, 70, 94, 88а, 74, 68, 80, 89а, 89, 84, 113, 93, 100а, 109, 90а, 102, 78, 99, 99а, 111, 82, 97, 90, 105, 66, 104, 107, 117, Дамяница 5, Доброволец 1, 1а, Здравец / Горна Баня №10, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Княжевска/Валентин Андреев/ №48, 50, 37, 40, Княжевска/Валентин Андреев/ 60, 41-43 46, 64, 56 Стр. Табло, Упи I-735 кв. 616, 41, 42, 44, 43, 41-43, 45, 55, 51, 47, 58, 54, 62, 49, 46, 52, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Полк. Стойно Бачийски/Филип 16, 8, 7, Ралевица 29, Русокастро/Ген. Д. Гръбчев/ 14, 16, 17, 15, 12а, 11, 10б, 10, 10а, 19, 12, 13, Седянка 14, 7, 9, 7а, 10, Стефан Пешев 1 На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:30 ч./ - София: Пирин 77 На 27.09.2019 г. /12:00 - 16:15 ч./ - София: Доброволец 1, 1а, Княжевска/Валентин Андреев/ 31, 29, 30, 28, 38, 33, 18, 21, 16, 26, 23, 13, 20, 36, 15, 32, 22, 33а, 24, 27, 35а, 39, Кореняците/Дим. Пъшков/ 56а, 62а, 67а, 62, 69, 67, 65а, 58, 60, 64, Полк. Стойно Бачийски/Филип 36, 28, 38, 27, 32, 30, 30а, 31, 42, 52, 23, 25, 40, 32а, Ралевица 29, Стефан Пешев 1 Община Възраждане На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Александър Стамболийски 89, 89а, 89б, 89в, 101, 87, 89г, 89 Маг, Антим I 102, 100, 96, 92, 90, 94, 98, Ген. Скобелев 64, Марко Балабанов 2 А, Опълченска 1, Позитано 86, Св. Св. Кирил и Методий 132, 134, 130, 128, 136, Сливница 142, 142 А, 146а, 146, 146, Софроний Врачански 91, 48, 101, 93, 50, 95, 60, 99, 89, Средна Гора 43, Христо Ботев 123а, Ъгъла и Сливница, 127, 123, 125, 121, 119, 129, 119 Апартамент Община Искър На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Бусманци: 004035, 0109. 1425. 652, 10-та Площада, Центъра, 6-ти Май(Ул. 8-ма) 4, 6, 2, 10, 736, I-649, кв. 5б, III-134, кв. 12, V-44, V-512, кв. 56 7, XVI-271, кв. 26, XxxIV-644 кв. 11 Вр. За Строителство, Асен Игнатов(Ул. 16-та) 8, 2, 14, 22, 4, 6, 9, 5, 7, 21, 13, 11, 10, 1, 12, 3, 15, 16, 23, 25, 20, 18, 19, 32, 28, 24, 29, 27, 26, Беговица(Ул. 2-ра) 10, 8, 6, 29, 1, 23, 13, 15, 9, 4, 7, 2, 5, 19, 17, 11, 21, 3, Владимир Георгиев(Ул. 4-та) 22, 25, 30а, 24, 32, 21, 23, 19, 30, 26, 27, 34, 40, 29, 31, 36, 38, 4, 2, 7, 6, 12, 10, 13, 5, 1, 17, 14, 16, 8, 20, 11, 3, 9, 15, 18, Вучко Игнатов/Ул. 23-та/ 5, 14, 8, 9, 7, 4, 1, 6, 2, 3, 10, 11, 12, Ген. Гурко(27 и 10) 50, 50, 3, 21, 6, 22, 12, 5, 8, 8б, 4, 26, 1, №1, 18, 11, 14, 16, 2, 7, 10, 17, 13, 9, 15, 20, 8а, 19, 30, Помпа, Упи 24-340, 28, 24, 42а, 42, 12, 59, 40, 61, 63, 57, 32, 25, 30, 23, 31, 27, 40, 39, 51, 43, 33, 36, 49, 25, 44, 35, 53, 34, 41, 38, 46, 45, 48, 55, 29, 37, Гълъбец(Ул. 25-та) 14, 6, 5, 11, 12, 3, 8, 1, 4, 9, 2, 7, 10, Д-Р Ив. Стаменов/Ул. 24-та/ 4, 2, 3, 1, 13, 9, 7, 12, 6, 10, 11, 8, 15, Детска Радост(Ул. 30-та) 6, 4, 2, 1, 3, Елин Пелин 2, Кирил и Методий(12 и 14) 14, 15, 3, 8, 11, 10, 12, 5, 16, 13, 2, 9, 1, 6, 7, Крива Ливада(Ул. 3-та) 17, 5, 23, 28, 15, 9, 18, 21, 1, 26, 8, 11, 25, 32, 4, 22, 2, 3, 6, 19, 16, 30, 13, 14, 20, 12, 34, 24, 10, 40, 42, 27, 27а, 31, 33, 36, 29, 38, 35, Лашова(Ул. 15-та) 1, 5, 8, 4, 2, 3, 6, 2а, 10, 5а, 4, Ловджийска(Ул. 22-ра) 4, 2, 1, 3, Милин Камък(Ул. 17-та) 6, 4, 2, 1, 8, 3, 7, 5, Мома Ирина (Ул. 5-та) 6, 4, 2, 8, 10, П-Л Vііі, кв. 19 Ритуална Зала При Гробището, Перуника(Ул. 11-та) 30, 13, 10, 24, 1, 14, 18, 9, 5, 26, 16, 4, 7, 12, 11, 3, 28, 34, 36, 5, 40, 17, 15, 42, 38, 44, 19, Пробуда(Ул. 6-та) 2, 5, 1, 3, 7, 13, 20, 11, 15, 9, 17, 12, 6, 19, 14, 8, 10, 16, 4, 21, 23, 25, Просвета(Ул. 1-ва) 4, 3 А, 6, 11, 16, 65 Оу, 9, 2, 3, 14, 10, 13, 12, 8, 7, 5, 22, 30, 15, 21 УПИ XIx-389, 388, 386 кв. 26а, 26, 19, 18, 17, 23, 16, 20, 24, Пчелина(Ул. 20-та) 1, 10, 14, 5, 11, 2, 8, 12, 6, 16, 7, 4, 3, №11, 9, Родината(Ул. 21-ва) 56, 24, 3, 20, 5, 7, 2, 18, 22, 4, 12, 14, 8, 10, 1, 6, 32, 25, 54, 26, 42, 30, 48, 50, 36, 52, 34, 28, 11, 38, 46, 17, 40а, 21, 40, 23, 19, 13, 9, Средно Ливаде(Ул. 31-ва) 5, 8, 3, 4, 2, 7, 11, 6, 13, 9, 10, 1, Сух Искър(Ул. 13-та) 3, 4, 5, 1, 2, Татарски Път(Ул. 26 и 28) 34, 17, 15, 40, 44, 7, 13, 36, 28, 11, 20, 32, 5, 9, 38, 19, 3, 30, 22, 26, 42, 24, 12, 10, 14, 2, 16, 8, 1, 4, 6, Троянски Път/18 и 19/ 1, 6, 2, 8, 3, 11, 5, 7, 4, Циклама(Ул. 7-ма) 14, Пи 607, К. Л. 509, 510, 7, 9, 11, 13, 1, 8, 2, 10, 4, 6, Чукура(Ул. 29-та) 6, 2, 8, 4, 10, 4а На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Казичене: Фармапарк 19 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - Кривина, Общ. Столична: Балкан/Костадин Георгиев/ 19-21, Градина/3-та/ 4 На 24.09.2019 г. /13:00 - 15:15 ч./ - София: Бусманци До Гробищата, Ул. Гурко 50, Помпа, А. Игнатов 31, Стоп. Двор, Помощно Стопанство, 39а, 17 ул. Владимир Георгиев, Ул Сух Искър 7, Стар Тп, Ген. Гурко 39, кв. Бусманци, Площад Елин Пелин №1 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Цариградско Шосе/Тракия/ 7-ми Килот, 119 На 25.09.2019 г. /10:00 - 11:00 ч./ - София: ул. Канала 95 На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:30 ч./ - София: Абдовица 244, 186, 255, 141, 211, 240, 277а, 149, 214, 159, 246, 243, 153, 242, 233, 197, 226, 277, 135, 230, 138, 225, 221, 133, 209, 241, 204, 215, 219, 137, 212, 231, 253, 179, 183, 185, 242а, 181, 258, 252, 278, 195, 193, 213а, 184, 117, 235, 157, 192, 187, 139, 251, 199, 132, 130, 223а, 249, 136, 237, 218, 239, 193а, 216, 232, 155, 194, 217, 257, 210, 188, 247, 154, 238, 190, 156, 227, 229, 119, 189, 158, 143, 140, 200, 236, 264, 220, 134, 250, 201, 254, 131, 245, 234, 191, 213, 142, 148, 182 Община Красна Поляна На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Алеко Туранджа/Ком. Манифест 35, 51-53, 55, 37, 55, 49, Западен Парк/Христо Михайло 41, 43, С/У 60, Пчиня 24, 12, 26, Разсадник Коньовица До Бл24, Разсадника 1 24, 87, 24, 24 Партер, 87, 243, Самодивско Изворче 47 къща, 47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Добротич 16, Златна Добруджа 12, 14, 3а, 3в, 12а, 7, 3б, Колю Фичето 47, 17, 47 кв. Красна Поляна-Бит. Услуги, 49, 45, Никола Мушанов 147, Уста Генчо 15, 19, 25, 17, 44а, 11а, 21, 48, 36, 23, 29, 40, 27, 11, 4а На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бул. Вардар≪Бул. Възкресение, Вардар/Яне Сандански/ 24 2, Пред Бл. 31б, № 7 № 12, 24-2, И Бул. Възкресение, Възкресение/Стоян Лепоев/; С Вардар на Ж. П. Линия, 33б, 1, 29, 27, 31; С Бул. Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия; С Вардар До Ж. П. Линия; С Вардар на Ж. П. Линия, 33 1, Красна Поляна I Част 1 31 Б, Красна Поляна III Част 31-Б, 331б, 31б, Никола Мушанов До Бл. 231, 1, Орлица 31б, Пчиня 331, 331 Община Красно Село На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Борово Бл. 228а, Метличина Поляна/Васил Ленк 29, Вх. А, Б, Родопски Извор Бл. 235, Солун 31, 41, 45, 45-47 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Жк Емил Марков/ Бл. 2, Хайдушка Гора 28, 48-52, Вх. А На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Искърски Пролом 8, 14-16, 11-12, Кюстендил/Атанас Ненов/ 23, Нишава/Георги Аврамов/ 35, 45, 47, Проф. Д-Р Димитър Атанасов 7, 13б, 17, 19, Ястребец 9 Бл. 4 Община Лозенец На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Миджур 18 На 29.09.2019 г. /10:00 - 13:30 ч./ - София: 1-ва ул. Шаварски път 3 Община Люлин На 25.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 26.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ На 27.09.2019 г. /09:30 - 15:15 ч./ - София: Люлин 8 Бл. 883 На 25.09.2019 г. /09:30 - 16:15 ч./ - София: Гоце Делчев/Емил Марков/ С/У 107, Люлин 107, 10, Люлин 10 Пред 149, Павилион, 149, 109-П, До 107, 109, С/У 107, 107, 109п, Орион и ул. Гоце Делчев На 26.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Йосиф Щросмайер Павилион, Пазара Община Младост На 24.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 блок 280 Вх В На 24.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Младост 4 447, 444 А, 446, 445, 444а, До 444 На 25.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Младост 4 449, 447, 456, 457, 448 На 26.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ На 27.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Младост 2 блок 280 Вх Г На 26.09.2019 г. /08:45 - 14:00 ч./ - София: Младост 4 474, До 474 На 26.09.2019 г. /09:15 - 16:00 ч./ - София: Младост 1а 53б, 530, 521, 532 ул. Анна Ахматова, Тп До Бл 522, 522, 536, 522, 522, 520, 521, 537, 552, 529 На 26.09.2019 г. /09:30 - 16:30 ч./ - София: Арх. Станчо Белковски 1 На 26.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 409, 406, Тп До 409 На 27.09.2019 г. /09:00 - 13:00 ч./ - София: Младост 3 451, Младост 4 453, 451, 450, 452 На 27.09.2019 г. /11:00 - 16:00 ч./ - София: Младост 4 Бл. 469а На 28.09.2019 г. /09:00 - 13:15 ч./ - София: Александър Малинов кв. 24, Младост 2 Бизнес Парк 1 Спорт Депо, Младост 4 КТП Околовр. път Община Надежда На 25.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Екзарх Стефан/Георги Костов 75, Свети Климент 43, 62, 64 Община Оборище На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Бачо Киро 35б На 24.09.2019 г. /11:30 - 13:30 ч./ - София: Велико Търново/Г. Г. Деж/ 37, 33, 35, Оборище 41, 20, 22 А, 24, 18, 27 29, 16, 51, 22, Проф. Асен Златаров 22, 20 На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Цар Симеон 82 Вх. А Община Овча Купел На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Христо Стефчов/Кирил Михов/ 1 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - София: 740-та/Овча Купел/ 32, 34 Ул Обзор, 746-та/Овча Купел/ 4, 8 Горна Баня, 747-ма/Овча Купел/ 4, 748-ма/Горна Баня/ 5, 10, 6, 1, 4, 7, 3, 8, Каменица 56, 43, 50а, 62, 64а, 68а, 52, 29, Обзор 74, 76 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 761-ва/Овча Купел/ 7, 17а, 16, 17, 11, 12, Ix-9854, кв. 516, Монтевидео/Пионерски път/ 31, 33 На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 758-ма/Овча Купел/ 86, 15, 1, 9, 13, 3, 7, 17, 5, 11, 782/Горна Баня/ 12, 4, Гладиола 21, 6, 25, 24, 17, 23, 7, 13, 18, 19, 22, 20, 1, 9, 15, 12, 11, 13-Б, 1а, 8, 10, 3, Гръстниче 23, Дон 28, 26, 26а, 21, Еделвайс/Общ. Овча Купел/ 30, Николай Хрелков 29, Перуника 25, Перуника/Ол. Кошевой/ 21, 1 На 26.09.2019 г. /10:00 - 16:15 ч./ - София: 736-та/Овча Купел/ 4, 12, 8, 10, 6, VII - 939, Бисерно Изворче/Горна Баня/ 8, Буен Поток 5, 5а, 7, 1а, 13, 6, 4, И Велик Завет, 3, 3а, 2, 11, 8, Велик Завет 1, 7, 9, 5, 4, 2, 3, 4а, 11, 6, Венец 8, Вечерница 3, 5, 1, 7, 7а, Войнишка Песен 6, 13, 8, 15, 9, 10, 11, 12, 3, 17, 1, 4, 5, 7, Горна Баня кв. 19, Извор 22, 7, 18, 8, 5 Каптажа, Извора /Горна Баня/ 4, Крива Падина 1, Лазурно Утро 1, Лилия 18, 17а, 17, 18а, Люлинска Котловина 7, 5, 3, Люлинско Поточе 3а, 22, 7, 50, Маргаритка 3, 5, 7, 4, 2, Мечово Усое 11, 2а, 7, 12, 1а, 19, 13, 10, 15, 4, 5, 16, 3, 17, 2, 1, 14, 9, 18, Нестинарка 12, Упи XIII-939, Кв. 19а, 4, 6, Никола Петков/П. Напетов/ 107, 105, 103, 71, 61, Опълченец/Кв. Горна Баня 2а, Острушка 1б, 4, 1, Палма 6, 2, 1, Пладнище/Рилски Партизани/ 4, Кв. 19, Планиница 9, Полет 2, 5, 6, 3, 4, 8, 4а, Равнище/Кънчо Стоилов/ 11, 40, 23, 10, 11а, 24а, 21, 29, 34, 17, 22, 16, 7, 19, 28, 26, 39, 15, 13, 37, 9, 38, 30, 31, 12, 20, 41, 8а, 18, 14, 33а, 24, Райловско Градище 10, 1, 6, 14, 8, 3, Фиданка/Селиолу/ 10, 7, 5, 4а, 2а, 10а, 3, 4, 8, 1, 6, 6а, 2, 12, Цветан Вучков/Вл. Константин 11, 1, №9, 3, 7, 8, 7а, 6, 12, 2, 4, 10, 5, Чардаклия УПИ Vііі- 939, Кв. 19 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - Мало Бучино: Бор/9-та/ 25, Малобучински път/Ман. Дол/ 73, Милин Камък/В. З. Симоница/, Разсадника/В. З. Ман. Дол/ 4, Рила 21 На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: 1-ва М. Шевовица ул. Малина, М Равнище Пи089006 Суходол, Кв. Суходол Двора Апк, 68134, 4144, 53, Бор кв. 1, 4 Мало Бучино, 31, 19, Веселин Бешевлиев 24, Игрище П-Л 24/878, П-Л, Йордан Бакалов-Стубел/419/ 16 М Шевовица П- Л050016, Липа В. З. Манилов Дол, 37 Мест. Манилов Дол, 17 М. Манилов Дол, М Малинов Дол, Упи Ііі-19, Кв 1, М-Т Средни Рид-Суходол ПИ 68134. 3927. 40, М. Малинов Дол, Малина / Симеоново 5, Малобученски пътупи XV-133кв. 7 47, Малобучински път 19, 94, 12, 9, 81 М. Манилов Дол, 24, 13, 21, До Язовира, 14, 53, Медвен/Маргарита Георгиева/ Имот №050010, местност Голяма Могила ПИ 68134. 4141. 802, местност Горен Смърдан Срещу Танковото, 20, Вила, 28, 4, 176, местност Манилов Дол Вила, 252, 34а, Манилов Дол, Т. 595036, 10, 39, 21, 92, 100, 43а, 32, 34, М. Шевовица Им. 05007, 37, 64, 111, 9, 30, 154, Голяма Могила, До Колите, Строеж, 35, Вила, Голяма Могила, местност Суходол път За Банкя До Язовира, До Болницата, 26, Вила, До Язовира, До Болницата, Серумен Институт, Суходолско Шосе, Язовира До Суходол, Игрището, До Болница За Наркомани, Евр. Ливади, местност Суходолско Землище Вила, Манилов Дол, 21, 71, Манилов Дол, Голяма Могила, Вила, Смърдан, Долен Смърдан, Николай Хрелков 16 Смърдан, Овча Купел М. Шевовица, М. Шевовица П-Л 50012, М. Шевовица, Орех №37, 35, Падина 17 кв. Суходол, 18б К. Л. 373, Равнище/Кв. Суходол/ 1, Равнище/Кънчо Стоилов/ Им. 1056, Стр. Табло, Разсадника, Смърдан Вила, 15, 6, 15, 606, 20, 9, 58, 17 Вила, 34б, Станислав Ангелов Игрището, Суходол кв. Манилов Дол 16-18, 1, Пи 1274, Суходолски път Вила, Траян Танев №2, 1, 97, УПИ VIII-13, Кв. 7 Малобучински път №63, УПИ-III-232, УПИ-X-153 кв. 3, Филиповци М. Манилов Дол- Шевовица, М. Манилов Дол Община Панчарево На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 26.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ На 27.09.2019 г. /09:00 - 16:30 ч./ - Железница, Общ. Столична: В. З Ярема Имот 248 кв. 27, В. З Ярема УПИ III-289 кв. 30, В. З. Ярема ул. 9-та 3, УПИ ХVI-226, кв. 25, Ярема/20та/ 26, УПИ24 Кв27, 12-25, УПИ ХХVІ-241, кв. 27, 14-216, вила, УПИ16-24, 37 Община Подуяне На 24.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 108 Вх. А, Б На 25.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Б, В На 26.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Г На 27.09.2019 г. /09:00 - 15:00 ч./ - София: Ботевградско Шосе/Мизия/ Бл. 6 Вх. Д Община Сердика На 25.09.2019 г. /08:00 - 16:15 ч./ - София: Банишора 69 Стълби, 69 Асансьор, 1, 69 Стълби, 69, 69а Стълби, 69а, 1 69, 69, 69а Асансьор, 69 Асансьор, Асансьор 69, Кавала 1-3 70а, Клокотница 70, 35-37, 35, 1, 34, 35-37 1, Охрид/Станка Първанова/ 1 Банишора, 69-В, 9, 5, 3, 13, 11, 7, Софроний Врачански 125, 135, 117, 72, 70 къща, 70, 129, 131, 137, 111, 119, 133, 68, 125, 70, 74, 115, Странджа 115, 132, Струга, Христо Ботев 131, 133 Община Слатина На 25.09.2019 г. /09:15 - 15:30 ч./ - София: 1-ва, Акад. Георги Бончев 26, 2, 1, 3, 2, 2*Бан, 2 2, 6, Асен Йорданов/Хо Ши Мин/, Ген. Столетов 21, Цариградско Шосе/Тракия/ 125 5, Шипченски Проход 70 На 26.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Рибарица 5 На 26.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Каймакчалан 61 На 27.09.2019 г. /09:00 - 11:30 ч./ - София: Стоил Войвода 17 На 27.09.2019 г. /13:00 - 15:30 ч./ - София: Едисон 30 Община Средец На 28.09.2019 г. /09:00 - 18:00 ч.; 09:00 - 18:00 ч./ - София: Народно Събрание 1 Община Студентски Град На 24.09.2019 г. /09:30 - 13:30 ч./ - София: 8-ми Декември УПИ 3 2200, 1473, Акад. Борис Стефанов/Ан. Найд До 24, №8, 4, Джон Ленън 2, Студентски Град Общежитие 24, 25 На 25.09.2019 г. /09:15 - 12:30 ч./ - София: Акад. Стефан Младенов/Арсо П кв. Студ. Град Бл. 80, 80, 80 Студентски Град На 25.09.2019 г. /09:30 - 12:30 ч./ - София: Бул. Симеоновско Шосе 93 На 29.09.2019 г. /09:00 - 14:15 ч./ - София: Климент Охридски 148 Община Триадица На 24.09.2019 г. /08:30 - 16:30 ч./ - София: Бул. „Витоша“ 134, 22 Оу-Кратковремени Смущения, Витоша 108, 110, 112, 114, 116, 118, 120, 134, Доспат 37, Тунджа 49, 47, Удово 10, 2, 4, 6, 8, Цар Асен 100, 104, 106, 107 На 24.09.2019 г. /09:00 - 16:00 ч./ - София: Патриарх Евтимий 92, 94, 96 На 25.09.2019 г. /09:00 - 16:15 ч./ - София: Борово 223а, Луи Айер/Никола Каменов/ 113, Вх. В, Метличина Поляна 29, Вх. В, Пирински Проход 39, 43.

20 Септември 2019 | 18:23 | Агенция "Фокус"